Všechny Bradavice Legacy Common Rooms | Načítání, asi čtyři společenské místnosti a některé chybí? Podrobnosti: хогвартс. Наследие общие обсуждения

Bradavice Legacy Common Rooms

16 фев в 14:57

Všechny Bradavice Legacy Commons Rooms

Bradavice Legacy Commonsoms jsou šancí odpočinout si a ponořit se do světa Bradavic do složitě navržených prostorů pro každý z domů.

Bradavice Legacy Commonsoms: Studenti se shromáždili ve společenské místnosti Ravenclaw

Publikováno: 16. února 2023

Jedním z prvních a nejdůležitějších rozhodnutí, která uděláte v Bradavickém dědictví, je, ve kterém dům byste chtěli být. Každý dům vám umožní přístup k příslušnému Bradavice Legacy Common Rooms, které všechny mají různé postavy, které budete poznat v celém příběhu a vaší cestě. Tyto pokoje jsou kompletní s výzdobami a dekoracemi, které se hodí ke každému domu.

Vzhledem k tomu, že The Bradavice Legacy Commmons jsou určovány v Bradavicových domech, stojí za to vědět, jak funguje proces třídění House Bradavic. Tímto způsobem můžete získat představu o tom, jak se Bradavicové dědictví fungují různé sociální systémy a domácí systémy.

Každá společenská místnost v Bradavičích dědictví bude naplněna postavy z vašeho zvoleného domu, takže budete moci poznat stejně smýšlející studenty. Pokud se rozhodujete na základě pečlivých stylů každé ze společných místností, bude to bezpochyby těžké rozhodnutí.

Thumbnail YouTube

Nebelvírský společenská místnost

Společenská místnost, která je oblečená v královských červených a zlatých stylech, zachycuje odvahu a sílu domu v celé jeho velkoleposti. Existují ikonické pohyblivé obrazy Harryho Pottera pokrývajícího téměř každou zeď a vitráže, velké lustry a domácí bannery zdobení jakéhokoli volného prostoru zbývá.

Podstata předvážeče je také zachycena ve velmi středověké estetice hradu, jako jsou kamenné balkony a stěny v oblasti nahoře. A co víc, vchod je skrytý za velkým pohyblivým obrazem, který se bude pohybovat, aby umožnil vstup do Common The Gryffindor.

Thumbnail YouTube

Hufflepuff Commonsoom

Společenská místnost Hufflepuff je možná nejúžasnější a nejvíce vstřícná parta, přibíjející laskavost a štědrost domu, který představuje. Je to velmi otevřený a naturalistický design, který má spoustu rostlin a zeleně a leptané révy nebo větve typu dřevo zabudované do samotného stropu a stěn společenské místnosti.

Pokud se chystáte kopnout zpět a relaxovat při studiu, pak je pro vás bezpochyby ten společenská místnost. A konečně, vstup do této společenské místnosti je skrytý uvnitř velkého magického sudu ve sklepě.

Thumbnail YouTube

Ravenclaw Commonsoom

Společenská místnost Ravenclaw je možná nejvíce nedotčená a elegantní společenská místnost ze všech, zdobená leštěným dřevem, živé modré koberce a koberce a velká okna, aby naplnila místnost přirozeným světlem. Je plná knih, astrologického vybavení a dalších předmětů pro intelektuální sklony studentů Ravenclaw, kteří kladou velký důraz na učení a ocenění umění a věd.

Vstup do společenské místnosti Ravenclaw je hlídán velkým bronzovým orlem, symbolem moudrosti, inteligencí a kreativitou.

Thumbnail YouTube

Zmijozelská společenská místnost

Zmijozelská společenská místnost je pro tento dům velmi na značce, vhodná temná, ale velká místnost, která představuje jejich mazanou a hrdou povahu. Centrální místnost má neuvěřitelně vysoký strop s několika velkými sloupy a oblouky, spolu s obrovskými závěsy připomínajícími divadelní scénu.

Kolem Zmijozelské společenské místnosti existují dokonce i vodní prvky, jako jsou fontány a malé rybníky. Pravděpodobně, vchod Zmijozelského společenského pokoje je také nejvyšší ze všech, s velkým zlatým hadem, který se objevil z podlahy, aby odhalil dveře ukryté ve zdi, hluboko uvnitř žalářů Bradavic.

Bez ohledu na to, který dům si nakonec vyberete, můžete pracovat na nejlepších sestavách v Bradavicích a použít také řadu nejlepších kouzel Bradavic. Bohužel však nemůžete vstoupit do jiných společných místností v Bradavicích v oblasti dědictví.

Nyní, když znáte všechny Bradavice Legacy Commons a jak vypadají, jste připraveni se rozhodnout. Více o tom, kolik si můžete dozvědět více o tom, kolik můžete přizpůsobit a přizpůsobit svůj průvodce čtením všeho o tvorbě dědických znaků Bradavice a Možnosti přizpůsobení dědictví znaků.

Bradavice Legacy během jeho vývoje přineslo značnou kritiku, hlavně kvůli skutečnosti, že tvůrce série Harry Potter, J.K. Rowlingová, v posledních letech učinila řadu transfobických poznámek o sociálních médiích.

Zatímco lavina potvrdila, že J.K. Rowling není „přímo zapojený“ do vývoje Bradavic Legacy, pracuje s „jejím týmem“ a Portkey Games, Warner Bros. Štítek věnovaný spuštění nových zkušeností inspirovaných j.K. Rowlingovy původní příběhy. V současné době není jasné, zda z prodeje hry vydělá jakékoli licenční poplatky, ale je pravděpodobné, že je založena na jejím původním těle práce.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o transgenderových právech nebo půjčit svou podporu, doporučujeme vám, abyste si prohlédli Národní středisko pro rovnost transgenderu v USA a mořských panenách ve Velké Británii.

Více z načtení

Rory Norrisová, když nehraje Honkai Star Rail, Destiny nebo jakýkoli jiný looter-shooter, o nich píše Rory. Ve skutečnosti, když hrál Bungie’s Looter-Shooter od začátku, je to jedna z jeho nejhranějších her všech dob, s tisícemi hodin potopeným do jeho bohatého vesmíru. Jeho láska ke všem věcem kořist, RPG a pátrání ho vedly k zahájení kariéry novináře na volné noze, než se stal spisovatelem průvodců na plný úvazek pro načtení. Od té doby napsal stovky průvodců pokrývajících vše od svých starých oblíbených po nové tituly, jako jsou FC 24 a Assassin’s Creed Mirage. Existuje také vysoká šance, že využívá svůj titul v historii k vytvoření divokého spojení se skutečnou historií ve hrách, které milujeme na PS5, Xbox a Nintendo Switch. Je fascinován spojením mezi studenou válkou a vývojem prvních „skutečných“ videoher a způsobem, jakým naše zkušenosti utvářejí herní průmysl a jak s ním interagujeme. V současné době ztratil prozkoumání vesmíru ve Starfieldu a činil tvrdá rozhodnutí v Baldurově bráně 3, zatímco čekal na Call of Duty MW3 airdrop do našich rukou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Bradavice Legacy Common Rooms

16 фев в 14:57

O čtyřech společných místnostech a některých chybějících? podrobnosti

Svou první hru jsem začal jako Ravenclaw. Byl jsem ohromen společenskou místností, a to nejen kvůli krásné gotické architektuře, ale kvůli úrovni detailů. Každý rok má svůj pokoj a jsou zde pokoje pro dívky a chlapce. K dispozici je také komunální koupelna.
Připadalo mi to jako místo, ve kterém bych mohl vlastně žít, i když jít nahoru všechny ty schody, aby skončily po schodech, není nejpohodlnějším designem. Přesto všechno dávalo smysl, z architektonického hlediska.

Při mém druhém přehrávání jsem si vybral Zmijozel. Místnost byla mnohem hezčí, než se očekávalo, na základě toho, co bylo ve filmech viděno. Ale uvědomil jsem si, že neexistuje žádná koupelna, nebo jsem to možná jen zmeškal. Přesto má každý rok svůj pokoj a je hezké vidět malého 5 vedle vašich dveří. Pomáhá také najít cestu zpět do vašeho pokoje, pokud byste někdy chtěli.

Mám třetí postavu připravenou na pozdější přehrávání v Hufflepuff. Místnost byla krásná a ten, díky kterému jsem se cítil nejvíce doma, se všemi rostlinami a zvířaty kolem. Stejně jako Zmijozel, nemohl jsem najít koupelny. Chyběl mi je nebo tam prostě nejsou?

Nakonec jsem naložil uložení s touto poslední postavou, jen abych se připojil a prozkoumal gryffindor a všiml jsem si něco při zkoumání. Zdá se, že existuje pouze místnost pro rok 5. Existují i ​​jiné koleje, ale nejsou označeny. A není dost na 7 let. Chybělo mi něco prozkoumat tyto místnosti? Možná začínající s Ravenclawem, nejméně matoucím, mi přiměl chybět podrobnosti o ostatních. Jakýkoli vstup i toto?