Všechny Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 Změny mapy: Nová a odstraněná místa – Charlie Intel, Fortnite Map pro kapitolu 4, sezóna 3 | Taktika kapes

Fortnite mapa pro kapitolu 4, sezóna 3

Existuje celkem Tři nová pojmenovaná místa V kapitole Fortnite 4 sezóna 4. Podle poznámek o záplatách jsou každá z těchto POI „silně zamáčené základny doplněné kamerami, laserovými mřížkami a strážemi“ a jsou domovem řady mýtických zbraní.

Všechny Fortnite Kapitola 4 Změny sezóny 4 Mapa: Nová a odstraněná místa

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 znaky

Epické hry

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 je zde a hráči mají nyní mapu nového vzhledu, do které se nyní aktualizuje, když je aktualizace naživo. Zde jsou všechny změny mapy ve Fortnite Kapitole 4 sezóna 4, včetně nových POI a umístění, která byla odstraněna.

Po týdnech hromadění a humbuku, Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 konečně dorazila. Zatímco aktualizace nepřinesla živou událost, kterou mnozí očekávali, stále přinesla tunu čerstvého obsahu, včetně nového bitevního průsmyku plného kůže, jako je hvězda Tiktok Khabe.

Článek pokračuje po reklamě

Příchod poslední sezóny měl také velký dopad na mapu Fortnite, protože ostrov vypadá velmi odlišně ve srovnání s minulou sezónou. Na jejich místě byla přidána některá populární místa, zatímco na jejich místě byla přidána hrstka nových lesklých nových poi.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je rozpis všech změn mapy v kapitole Fortnite 4 Sezóna 4.

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 Nová místa

Pod zatmělými statky ve Fortnite

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 přináší řadu nových míst.

Existuje celkem Tři nová pojmenovaná místa V kapitole Fortnite 4 sezóna 4. Podle poznámek o záplatách jsou každá z těchto POI „silně zamáčené základny doplněné kamerami, laserovými mřížkami a strážemi“ a jsou domovem řady mýtických zbraní.

Článek pokračuje po reklamě

Sanguine obleky je rozlehlé plážové středisko, které představuje řadu pokojů pro hráče. Mezitím, Nepřirozené ústup je klidný ostrov, který se nachází na dně mapy, s luxusními bazény a palmami.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Konečně, Zatmění majetek je impozantní pevnost, která by měla infiltrovat pouze nejzkušenější zloději. Může být snadno spatřen díky svému podpisu Crescent Moon State v zadní části budovy.

Článek pokračuje po reklamě

Kado Thorne také zaujala pobyt v ruinách Rumble, Factory Slap Juice a dokonce i ve věži v Mega City, takže tyto oblasti mají také čerstvé péči o aktualizaci.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na obrázky každé nové oblasti v kapitole Fortnite 4 Sezóna 4 níže:

Sanguine obleky

Sanguine obleky ve Fortnite

Sanguine Suits je obrovský komplex luxusních pokojů.

Nepřirozené ústup

Neúspěšné ústup ve Fortnite

Hráči najdou vytrvalé ústup ve spodní části mapy.

Zatmění majetek

EPCLIPSED ESTATES ve Fortnite

Estated Estates je domovem Kano Thorn,

Všechna odstraněná místa ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4

Po aktualizaci sezóny 4 Fortnite kapitoly 4, Dvě pojmenovaná místa byly odstraněny z mapy, aby se vytvořily pro nové oblasti. Zatmění se nahradilo Citadela, Což je vhodné, protože to znamená, že darebák této sezóny, Kado Thorn, postavil svůj domov, kde se dříve nachází sezóna 3.

Mezitím, Osamělé laboratoře byl vyměněn za sanguinové obleky v pravém horním rohu mapy. Tato změna přepracovala oblast a vyměnila zasněženou krajinu osamělých laboratoří za žluté pláže a zelené stromy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

To bylo všechno, co potřebujete vědět o mapě ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4. Pro více informací o Fortnite se nezapomeňte podívat na naše další průvodce:

Fortnite mapa pro kapitolu 4, sezóna 3

S sezónou 3 v kapitole 4, mapa Fortnite má generální opravu, přináší nová místa, postavy a kořist hordy, které vám pomohou v tomto boji Royale.

Různé postavy se dívají na mapu Fortnite z útesu, se zlatým sluncem osvětluje ostrov

Publikováno: 6. září 2023

Battle Royale Hit Epic Games se neustále mění, aby se věci udržovaly čerstvé. The Fortnite mapa není výjimkou, s mnoha změnami v průběhu let. Nalezení kořisti, postav a dalších dárků je klíčem k vítězství, takže vědět, že mapa je životně důležitá dovednost.

Chcete -li dostat horní ruku, hlava dole pro všechny Kapitola 4 sezóny 3 horká místa pro nejlepší kořist. Další pomoc při hledání věcí najdete v našem průvodci postavy Fortnite. Dostali jsme také úniky Fortnite, stahování Fortnite a průvodce Fortnite Battle Pass, pokud potřebujete ještě více tipů a triků.

Dobře, pojďme se dostat do kartografického.

Fortnite mapa s různými terénními barvami: zelená pro stromy, žlutá pro podzimní scény a bílá pro zasněžený bit, s placenacemi po celé mapě

Fortnite mapa

Nahoře najdete mapu Fortnite pro kapitolu 4, sezóna 3. Všechny zájmové body se mohou stát horkými místy – takže jděte dále, abyste zjistili, jak zjistit, kde jsou.

Jak najdu horká místa na mapě Fortnite?

Chcete -li najít horká místa ve Fortnite, otevřete mapu a podívejte se na různá jména míst. Pokud je název místa zlatý, znamená to, že je tam horké místo. Vydejte se tam a najděte drony plné kořistí pro další dobroty, které vám pomohou vyhrát.

Mapa ve hře Fortnite ve hře všechny stínované a modré s otazníky, kde jsou neobjevená místa

Jak můžete vidět na fotografii mapy Fortnite výše, i když jsou místa neobjevena, stále můžete vidět, že zlatý odstín znamená, že tam je dobrý kořist. Nyní to všechno víte, proč ne podívat se na naše Fortnite Nerf Guns, Fortnite Creative a Fortnite tapety pro další pomoc?

Více z kapesní taktiky

Ben Johnson Ben má roky zkušeností s hrami Nintendo a mobilními telefony, s Bylines pro PCGamesn, Gear Nuke a mnoho dalších. Když nekontroluje nejnovější techniku ​​nebo loví úniky smartphonu, hraje civilizaci, splatoon a dokonce i malý roblox. Pokryl největší technologické akce, jako je MWC v Barceloně a Ifa v Berlíně, rozhovory s legendami, jako je Yoko Taro a Bigwigs, jako je Samsung’s Head of Mobile R&D Won-Joon Choi, a přezkoumal největší hry Nintendo jako legendu Zelda: slzy království a Xenoblade Chronicles 3. Jo, a ví, že Nintendo Switch 2 bude běžet na 4 k60, prostě se ho neptejte, jak ..

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 odhalena nová místa pro mapy (V26.00)

Nová sezóna Fortnite je téměř tady. Servery jsou v současné době dole na plánovanou údržbu pro vydání čtvrté kapitoly čtyři.

Včera vydala Epic Games The Cinematic Trailer pro čtvrtou sezónu. Ve 3:00, kdy byly servery přeneseny offline, byl vydán přívěs hry pro novou sezónu.

V posledních několika sezónách Epic neaktualizoval mapu stejně jako v kapitole první a dva. Nová roční období spustila s jednou novou POI a několik malých změn sem a tam.

Vypadá to však, že Epic zavedl smysluplnější změny na mapě vydáním kapitoly 4 sezóny 4.

Zde je pohled na novou mapu spolu s novými POI, které byly přidány.

v26.00 Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 Nová mapa Pois

Zatímco servery jsou dole, horníci dat unikají část nového obsahu ze čtvrté sezóny. Přehled nových umístění na mapě sezóny 4 kapitoly 4 byl unikán.

Nová Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 Mapa

Překvapivé při nových změnách mapy je skutečnost, že nová místa jsou na okrajích mapy nebo v jeho blízkosti. Nová místa na mapě si můžete snadno vybrat.

Nacházejí se na jihozápadě, na severovýchodě a na severozápadě mapy.

Zde je několik obrázků a některých textů o mapě z oficiálních poznámek o opravách:

Za luxusními exteriéry sanguine apartmá, vytrvalé ústupy a zatmění jsou silně zakázány základny doplněné kamerami, laserovými mřížkami a strážemi. Thorne je naplnil cennými předměty a také převzal ruiny rachot, továrnu na šťávu a věž v Mega City. Ujistěte se, že jste připraveni, než infiltrujete kdekoli, který provozuje Thorne.