Všechny hrdinové konečné schopnosti v Overwatch – Dot eSports, Overwatch 2: Nejméně a nejméně efektivní základní schopnosti, hodnocené – Dot eSports

Overwatch 2: Nejméně a nejméně efektivní základní schopnosti, zařazené

Toto házené zařízení zahrnuje 6.Poloměr 5 metrů a je schopen poskytnout dočasné nesmrtelnosti spoluhráčům v něm. Může to být měnič her, pokud jde o destruktivní ultimáty, které mohou vymazat celé týmy, například D.VA je sebe destrukce nebo Cassidy’s Deadeye.

.

je hra s řadou hrdinů, aby vyhovovaly různým vkusům a herním stylům. V současné době seznamu obsahuje 32 jedinečných hrdinů rozdělených do tří hlavních kategorií: tank, poškození a podpora.

. Tři z nich budou k dispozici pro použití jednou mimo Cooldown, ale konečná konečná schopnost je získána pouze výdělky ve hře. .

Zde jsou všechny nejvyšší schopnosti v .

Jako hrdina podpory je sada Ana optimalizována tak, aby pomohla hrdinům v jejím týmu. Ultimate schopnost Ana, Nano Boost, vypálí bojovou podporu z její pušky, zvyšuje výstup poškození cíleného spoluhráče a snižuje poškození, které dostávají od nepřátelských hrdinů. .

. Pro její Ultimate přivolala svého důvěryhodného Omnic Sidekick B.Ó.B. kdo se obviňuje u nepřátel a vypustí je do vzduchu, než je vystřelí s rukami Cannons.

Baptiste – Amplifikační matice

. Tato schopnost zřídí velké čtvercové síly, které zdvojnásobí škodlivé a léčivé účinky přátelských projektilů, které procházejí tím. .

. .

Brigitte – Rally

Brigitte je podpůrná hrdina, který dokáže způsobit působivé poškození vlastní. Její konečná schopnost, Rally, zvyšuje Brigitteovu rychlost pohybu a zároveň uděluje všechny blízké brnění spojenců, které nelze odstranit mimo poškození.

D.VA – Self Destruct / Call Mech

.VA je jedinečná v tom, že má dva ultimáty. První se nazývá sebezničení. Jak název napovídá, D.VA opouští svůj mech a posílá ji do nedalekých nepřátel, než je odpálí, aby způsobila extrémní poškození. Jakmile bude ve své pilotní podobě, bude mít novou konečnou schopnost s názvem Call Mech. To jí zavolá mech, ke kterému může vstoupit a zahájit proces znovu.

Doomfist – Meteor Strike

Skutečný hrdina poškození, doomfistův konečnou schopnost meteorového úderu uvidí, jak skočí do vzduchu, než přistál a způsobil neuvěřitelné poškození nepřátelům níže.

Echo – duplikát

. To může být užitečné jak pro poškození poškození nebo podpory týmu, v závislosti na výběru vzhledu Echo.

Genji – Dragonblade

Jeden z nejpopulárnějších hrdinů hry, Genji, má mocnou maximální schopnost, která ho uvidí, jak si při každém zásahu dokáže doručit meč schopný zabíjet stávky zabíjení. To je perfektní schopnost rychle vyjmout místnost nepřátelských hrdinů.

Hanzo – Dragonstrike

Hanzo je jedním z nejoblíbenějších hrdinů ve hře. Díky své konečné schopnosti, Dragonstrike, Hanzo zahajuje masivního draka, který může cestovat stěnami a vytáhnout nepřátele do své cesty.

Junkratova konečná schopnost se nazývá rip-pneumatika. . .

Jako hrdina podpory je souprava Lucio přizpůsobena pomoci jeho týmu. Jeho konečná schopnost, zvuková bariéra, je efektivní způsob, jak vybavit spojence pro boj. Dělá to skokem do vzduchu a přistáním zpět na zemi a poskytuje osobní štíty pro spoluhráče v okruhu jeho umístění.

McCree – Deadeye

Jeden z jednodušších konečných schopností ve hře, DeadEye je také jedním z nejúčinnějších. McCreeův konečný uvidí ho, než nakresluje pistoli a vystřelí na každého nepřítele v jeho zorném dohledu.

Blizzard je konečná schopnost, která může sundat celé týmy v jednom swoopu. . Ti nepřátelé, kteří nejsou schopni uniknout oblasti účinku, budou na krátkou dobu zmrazeni, což Mei a jejímu týmu umožní eliminovat více najednou.

Mercyho konečná schopnost se nazývá Valkyrie. .

Moira – koalescence

Moiraův konečný je nesmírně silný, protože nejen pomůže spojencům, ale také může vyjmout soupeře. .

Orisa – Supercharger

Jeden z nejúčinnějších hrdinů tanků v , . Orisa’s Ultimate je Supercharger, který ve formě zabíjecího zařízení zvyšuje poškození spojenců v jejím dohledu.

Pharah – Barrage

Jeden z nejvíce mobilních hrdinů ve hře, Pharah má soupravu ideální pro pohyb po mapě a vyřazení nepřátel z vyšších míst. .

Reaper – Blossom smrt

. . .

, . Jeho konečnou schopností je Earthshatter, ve kterém zabouchne kladivo do země a rozbije povrch, srazí a poškozuje všechny nepřátele v cestě.

Roadhog – celý prase

. Jeho konečná schopnost, celý prase, vybavuje jeho šrotovací zbraň, minigun, který vystřelí nepřetržitý proud kulek, dokud nedojde časovač.

Sigma – gravitační tok

Sigma má jedinečnou, zábavnou soupravu. . . To lze použít k tomu, aby spojencům poskytl čas na přemístění nebo jen umlčet útok nepřátel.

. . Jeho konečná schopnost, taktický hledí, uvidí ho zamknout na nepřátele v jeho očích, což mu umožní vystřelit na ně s přesností přesnost.

SOMBRA – EMP

. .

Symmetra – fotonová bariéra

. To lze provést pomocí jejího konečného fotonového bariéry. Jak název napovídá, Ultimate Symmetry vytvoří bariéru, která blokuje všechny útoky na dálku a je dostatečně velká poloha po celé mapě. .

Torbjörn – roztavené jádro

. Roztavené jádro uvidí, že Torbjörn vystřelí bazén roztavené lávy, který způsobí trvalé poškození nepřátelských hrdin.

Tracer – Pulse Bomb

Overwatch . .

Widowmaker je ideální pro hráče, kteří raději udržují na dosah a vytáhnou nepřátele z dálky. Její konečná schopnost umožní jejímu týmu vidět nepřátelské tepelné podpisy skrz zdi.

. Může chránit spojence s použitím bariéry a také způsobit masivní poškození s jeho konečným prvotním vztekem. .

Wrecking Ball je skutečným hrdinou tanků, jeho konečný však mu umožňuje způsobit těžké poškození skupinám nepřátel. Minofield uvidí hrdina nasazovat pole dlouhodobých blízkých dolů, které explodují, jakmile se setká s nepřáteli, a způsobí neuvěřitelné poškození.

Zarya – Graviton Surge

. Zarya zahájí bombu, která po odpálení přitáhne nedaleké nepřátele a zachytí je ve středu. To je ideální pro sdružování týmů, aby spojenci mohli snadněji zacílit na své schopnosti.

Zenyatta – Transcendence

Zenyatta Spartan Kick

Jeden z více jedinečných hrdinů , . Jeho maximální schopnost transcendence uvidí, jak vstoupí do zvýšeného stavu na krátkou dobu, stane se imunní vůči poškození a obnovení zdraví sebe a blízkých nepřátel.

. Pokrývá širokou škálu titulů z celého herního prostoru se zaměřením na Pokémona. Může se pochlubit titulem žurnalistiky na Murdoch University a věří, že od společnostisoftware je největším vývojářem všech dob.

.

Obsazení hrdinů Overwatch

Obrázek přes Blizzard Entertainment

.

. To neznamená, že tyto konkrétní druhy hrdinových dovedností jsou špatné, ale nejsou tak všestranné, jak by mohli být.

S ohledem na to se budeme dívat na některé z Overwatch 2.

Nejefektivnější

To může být kontroverzní doplněk k tomuto seznamu jako může být překážkou, stejně jako to je pomoc, v závislosti na tom, jak se hraje. Jak již bylo řečeno, pokud máte ve svém týmu kvalifikovaného hráče Mei, může tato obranná schopnost zachránit životy vašeho týmu a vést k vítězství v určitých situacích.

Meiova ledová zeď může nepřítele úplně zablokovat, ale nevýhodou je, že může také blokovat vaše spoluhráče. . .

Ledová zeď je na tomto seznamu kvůli jeho schopnosti bránit nepřátelským ultimátům při správném použití, například Taktický hledí Solider 76, .VA je sebe destrukce, nebo Cassidy’s Deadeye Jmenovat jen pár. Pokud je Mei vašeho týmu obzvláště silný, může snadno využít schopnost ledové stěny chránit a zachránit své spoluhráče před těmito schopnostmi a vícekrát v jednom zápase jen několikrát.

Sniper a léčitel Ana z Overwatch 2 se dívá dolů po památkách pušek a zaměřuje se na něco mimo kameru

Schopnost je více než dost, aby se začala učit, jak ji hrát, díky tomu, jak všestranná je.

Biotický granát je schopen oběma uzdravit spoluhráče a poškodit nepřátele současně. Pokud je Ana blízko svého týmu i nepřátelského týmu, může hodit biotický granát v obecné oblasti a ovlivní to její tým tím, že provede dalších 60 uzdravení a zároveň způsobí 60 poškození nepřátel.

Její spoluhráči navíc obdrží dalších 50 procent uzdravení z jakéhokoli zdroje – například Health Packs -, když nepřátelský tým nemůže uzdravit vůbec pro 3.5 sekund. Tato dobře rozdělená rovnováha s uzdravením a poškozením znamená, že pokud je biotický granát efektivně hoden, může pro tým Ana vytvořit skvělý otvor, který by mohl najednou sundat více protivníků.

3) d.VA obranná matice

D.VA obranná matice je obzvláště pozoruhodné, pokud jde o schopnosti, které mohou týmu nepřátelství dát špatnou hlavu.

Obranná matice je obranná schopnost, která dokáže absorbovat jakýkoli příchozí projektil, včetně nejvyšších projektilů založených Zarya’s Graviton Surge, , . D.VA může také použít matici obranné matice k polykání projektilů základních schopností jako .

Kromě toho, že je skvělým způsobem, jak zastavit nepřátelskou taktiku tím, že sníst své projektily, lze obrannou matici použít k ochraně spoluhráčů blokováním útočících nepřátel. Pharah Bašta.

Léčitelka Baptiste z Overwatch 2 předvádí své boty EXO skokem na vyšší zemi, zatímco zaměřuje jeho biotický odpalovač

Pokud jde o praktické schopnosti, když jsou v těsné situaci během , Pole nesmrtelnosti Baptiste .

Toto házené zařízení zahrnuje 6.. D.VA je sebe destrukce Cassidy’s Deadeye.

Zatímco to může být zničeno a má krátkou dobu pět sekund pro generátor a 5.5 sekund pro pole, účinnost této schopnosti není nic, co by se mělo posmívat díky tomu, že je to doslovný záchranář.

1) Mercyho vzkříšení

Milosrdenství z Overwatch 2 se dívá dolů do kamery a nabízí jí podrobenou ruku

Mercy je vzkříšená . Může to mít významný 30sekundový cooldown, ale dopad, který vzkřísí, může mít na hru více než pro ni.

Být schopen přivést sestřeleného spoluhráče zpět k životu může zcela změnit směr hry, zejména pokud má tento spoluhráč připraveno nejvyšší schopnost, jakmile budou přivedeni zpět z mrtvých.

Ať už to brání nepřátelskému týmu v tom, aby se zabýval bodem nebo jednoduše kupoval váš tým více času, vzkříšel nejen od kteréhokoli z léčivých hrdinů, ale jednoho z nejlepších v celé hře.

Nejméně efektivní

5) Brigitte’s Shield Bash

Brigitte’s Shield Bash .

v Overwatch, . Overwatch 2, Tato schopnost byla odstraněna ve prospěch větších možností poškození a mobility pro charakter. .

. v Overwatch 2, Schopnost bude stále omráčit nepřítele, když bude používán během ní Rally Ultimate, Ale to se cítí jako významný nerf postavy spíše než buff (i když poškození štítů bash byl zvýšen na 50).

Brigitte může také snadněji uniknout z určitých situací díky rychlému pohybovému účinku, který schopnost poskytuje, ale je těžké vidět ztrátu omračujícího efektu z jako cokoli jiného než downgrade na její schopnost bash štít.

4) Důl Widowmaker’s Venom

, je jednou z nejvýraznějších schopností některého z hrdinů Overwatch 2. Důl je ztělesněním slova „meh“ díky jeho malému poškození (15 poškození za sekundu po dobu pěti sekund za celkem 75 možných poškození) a snadné, s jakou může být zničen.

Jak již bylo řečeno, důl Venom může být šikovným nástrojem pro ty, kteří hrají jako vdovský, protože to hráči umožňuje vidět otrávené nepřátele skrz stěny a může ji upozornit na jejich přítomnost, pokud se na ni plíží. .

Nedostatek všestrannosti a užitečnosti pro ostatní spoluhráče však z důvodu Venom je jedním z nejméně účinných schopností hry.

Poškození Hero Symmetra z Overwatch 2 zamíří její zbraň projektoru fotonu mimo obrazovku

Overwatch na . Sym’s Teleporter schopnost.

, Teleporter by mohl být umístěn dolů a pak by tam zůstal, dokud jej nezavřete ručně nebo byl zničen nepřátelským týmem. . . Má také nižší zdraví, než bylo dříve, sníženo z 300 na 200 zdraví.

. .

, .

SOUJORNOVÁ SLIDE, Cassidy’s Combat Roll . .

I když to není bez jeho použití, bojová role není jen Nejméně efektivní schopnost pohybu ve hře, ale také jedna z nejméně účinných schopností v .

1) Winstonův bariérový projektor

Gorilla a Tank Hero z Overwatch 2 nasadí svůj bariérový projektor, zatímco je uzdraven milosrdenstvím

Overwatch 2, Ale Winstonova schopnost štítu je rozhodně jedním z nejslabších ve srovnání s štíty hrdinů, jako například .

Schopnost bariérového projektoru . Nejen to, ale štít byl ještě více nerfitován, takže letos, kdy bylo zdraví projektoru bariéru sníženo z 700 na 650.

Toto je zjevně schopnost, která má být použita pro dočasné obrany, a pokud je to správně použity kvalifikovanými hráči Winston, může pro něj a jeho spoluhráče poskytnout tolik potřebnou ochranu. Ale negativy bariérového projektoru daleko převažují nad pozitivami a učiní z něj jeden z nejméně účinných hrdinových schopností, ve kterém je třeba najít .

Antonia Haynes je na volné noze generální herní spisovatelka pro Dot Esports, kteří žijí v malém přímořském městě v Anglii, kde celý život žila. Začínají svou kariéru v oblasti psaní videoher v roce 2014 a měla od dětství vášnivou lásku k hraní, která se v roce 2018 stala spisovatelkou štábu, než se stala v roce 2023 na volné noze s rolí v Dot Esports. Její ideální den by se skládal z nezdravého jídla, načechraných pyžam a videoher, protože docela upřímně jde ven, je přeceňován.

.

Chcete znát schopnosti všech znaků Overwatch 2? Pokračování hry FPS založené na Blizzardu má směs vracejících se postav a nových tváří. .

. Nové postavy jsou uvedeny na bezplatné skladbě, ale musíte dosáhnout pozice 55 ve hře bezplatného počítače, abyste je odemkli. .

. Pokud však hledáte roli rychlé rozdrcení, máme průvodce na nejlepší Overwatch 2 DPS, nejlepší podporu Overwatch 2 a nejlepší nádrž Overwatch 2, který vám může ušetřit nějaký výzkum.

Zde jsou všechny znaky Overwatch 2:

 • Podpěra, podpora
 • Biotická puška
  . Můžete rozsahovat přidržením pravého tlačítka myši.
 • Spánek šipky
  Vypálí šipku, která na několik sekund omráčí nepřítele.
 • Biotický granát
  Házecí granát, který uzdravuje spoluhráče a zvyšuje to, kolik uzdravení mohou přijmout, a zároveň uplatňovat opačný účinek na nepřátele zachycené v jeho účinku.
 • Nano Boost

Ashe

 • Role:
 • Zmije
  Poloautomatická puška, která může při rozsahu doručit výstřely.
 • Trenér zbraň
  Rychlý ohně, výbuch brokovnice, který způsobí spoustu poškození a srazí Ashe zpět.
 • Dynamit
  Výbušnina s krátkým zpožděním. Může být zastřelen pro rychlejší detonaci.
 • B.Ó.B.
  Robot, kterého lze vynořit na bojiště. Sprinty vpřed klepe na nepřátele na oblohu a pak je střílí svými zbraněmi na zápěstí.

Baptiste

 • Role: Podpěra, podpora
 • Biotický odpalovač
  Primární zbraň je útočná puška s prasklým ohněm, která způsobuje mírné poškození, alt-oheň je uzdravovací granátová launcher.
 • Regenerativní prasknutí
  Uzdraví se a blízké spojence pro okamžitý výbuch zdraví, následuje pomalý efekt léčení v průběhu času. Efekt okamžitého léčení se zdvojnásobí, pokud je cíl pod polovinou zdraví.
 • Nesmrtelnost pole
  Házecí zařízení, které vytváří bublinu a chrání všechny spoluhráče uvnitř smrti. Zařízení lze zničit.
 • Amplifikační matice
  Shield, který se předpokládá několik metrů před Baptiste, obléká uzdravení a škodlivé účinky všech spojovacích projektů, které procházejí skrz něj.
 • EXO boty
  Nabitý skok, který lze použít k přístupu k výhodným bodům. Držte se přikrčit.

 • Role: DPS
 • Konfigurace: Assault
  V tomto nastavení je bašta pomalu se pohybujícím hrdinou podobným tankem s ničivou Gatlingovou zbraní.

 • Agilnější postoj podobný Walkeru s přesnou puškou.
 • Taktický granát A-36
  ‘Nade, který lze odrazit od stěn nebo explodovat na dopadu s nepřáteli nebo podlahou.
 • Konfigurace: Artillery
  Stacionární dělostřelecká konfigurace, která vám umožní vybrat tři místa, která bombardují.

Overwatch 2 znaky: Brigitte pomocí jejího štítu

 • Podpěra, podpora

 • Mace pro bashing lebky.
 • Oprava
  Hodit to na spojence, abyste je uzdravili pro krátké kouzlo.
 • Bič výstřel
  Knock s nepřítelem zpět s prodlouženým útokem FLAIL.
 • Bariérový štít
  Držte pravé tlačítko myši pro nasazení energetické bariéry se spoustou zdraví.

 • Při používání bariérového štítu můžete nabití dopředu poškodit a srazit nepřátele zpět.
 • Shromáždění
  Rychlost pohybu a zdraví buffů pro všechny blízké spojence.
 • Inspirovat
  .

Cassidy

 • Role: DPS
 • Mírová míra
  Vysoce poškozený revolver.
 • Combat Roll
  Získejte okamžité načtení a vyhýbejte se příchozímu ohni se směrovou rolí.

 • .
 • Deadeye
  Před vyložením salvy smrtelných, vysoce přesných záběrů zadejte režim ostrostřelců, kde se uzamknete na každého nepřítele.

Overwatch 2 Tier Seznam: D.VA se zaměřuje na svou pistoli

D.Va

 • Role: Nádrž
 • Fusion Cannons
  Primární prodejci poškození, práce jako brokovnice.
 • Lehká zbraň
  Když z mecha, D.Primární VA je automatická pistole.
 • Posilovače
  Jet vzduchem ve směru, kterému čelíte.

 • .
 • Mikro rakety
  Vystřelte malou salvu mini raket.
 • Sebezničení
  .
 • Zavolejte mech
  Přežít z mecha dostatečně dlouho a můžete se vynořit v náhradě.
 • Vysunutí
  .

Doomfist

 • Role: Nádrž
 • Hand Cannon
  Primární zbraň s krátkým dosahem s šířením podobnou brokovnici. Automaticky se načtou.

 • Nabíjení Power Punch, který vás spustí dopředu a srazí cíl zpět. Extra poškození, pokud srazíte nepřítele do zdi.
 • Seismic Slam
  Vyskočte a pak se rozbijte zpět do země a způsobí poškození AOE.
 • Blok napájení
  Malý energetický štít, který blokuje poškození a přeměňuje jej na obžalobu za váš raketový úder.
 • Meteor Strike
  Skočte vzduchem a poté namířejte síťovou, aby se rozhodla, kde přistáváte, než zasáhnete cílenou oblast a způsobíte masivní poškození.

Echo

 • Role: DPS
 • Tri-Shot
  Vypálí tři projektily v trojúhelníkovém uspořádání.

 • Po krátké pojistce vybuchne malá palba lepivých bomb.
 • Let
  Rychlý, vpřed orientovaný výbuch letu, po kterém následuje krátká doba, kdy můžete volně létat.
 • Zaostřovací paprsek
  Paprsek velmi vysokého poškození, který ještě více poškozuje cíle, které mají nízké zdraví.
 • Duplikát
  Zkopírujte cíleného nepřítele, aby posílil vaše řady. Zabrání nepříteli v přepínání overwatch 2 znaků, dokud nebudete hotovo.
 • Klouzat
  .

Overwatch 2 Role: Poškození hrdina Genji ozdobný shuriken

 • Role:
 • Shuriken
  Přesný výbuch tří shurikens s levým tlačítkem myši nebo horizontálním házením, pokud použijete pravé tlačítko myši.
 • Odklonit
  Pošlete příchozí projektily zpět na nepřítele, blokujte také poškození melee a projektil.
 • Swift Strike
  Rychlý útok na pomlčku, ve kterém zasáhnete nepřítele svým mečem. Jakákoli eliminace, kterou dostanete, když Genji resetuje tuto pomlčku.
 • Dragonblade
  Buffys Genjiův útok meče, takže způsobujete více poškození, můžete se dále posílit a častěji udeřit.
 • Kybernetická agilita
  Na zeď a dvojitá skok.

Hanzo

 • Role: DPS
 • Bouřka luk
  Luk a šíp. Lze účtovat za škodlivější výstřel.
 • Bouřkové šipky
  .
 • Sonic Arrow
  .
 • Výpad
  Dvojitý skok.
 • Dragonstrike
  Vypálí draka ducha vpřed a způsobuje masivní poškození jakéhokoli nepřítele, kterým prochází.
 • Stoupání na zeď
  Přesně to. Skočit směrem ke zdi a Hanzon to začne míchat nahoru.

Overwatch 2 znaky: Junker Queen drží bojový nůž

Junker Queen

 • Role: Nádrž
 • Scattergun
  Brokovnice čerpadla pro boje s blízkým dosahem.
 • Zjeje
  Vyhoďte tento nůž, abyste způsobili poškození, poté opět použijte dovednost, abyste jej přitáhli zpět a zatáhli spolu s tím jakýkoli zaseknutý nepřítele. Způsobuje zranění na nepřátele, který v průběhu času způsobuje škody.
 • Velící výkřik
  Získejte dočasné zdraví a rychlost pohybu pro vás a všechny blízké spoluhráče.
 • Krveprolití
  Zranit všechny nepřátele před vámi.
 • Rampage
  Nabíjení dopředu, zranění nepřátel. To v průběhu času způsobuje škody a brání jim v uzdravení.
 • Adrenalinový spěch
  .

Junkrat

 • Role: DPS
 • Frag Launcher
  Požární skákací granáty u nepřátel.
 • Můj otřes
  Důl, který vybuchne a srazí nepřátele zpět velkou vzdálenost.
 • Ocelová past
  Past na medvěda zabraňuje tomu, aby se někdo v ní chytil, dokud se nelomí.
 • RIP-TIRE
  Proměňte se v spřádací pneumatiku smrti, projděte se do nepřátelských řad a odpálíte obrovské poškození.
 • Celkový chaos
  Po vyloučení upusťte shluk bomb a nezpůsobíte poškození vlastních výbušnin.

Overwatch 2 znaky: Kiriko s papíry Ofuda Ready

Kiriko

 • Role: Podpěra, podpora
 • Uzdravení Ofudy
  Vyhoďte uzdravení papírů Ofuda, které mohou doma doma na cílené spojence a doručit HP.
 • Kunai
  Házení nožů, které způsobují mimořádné kritické poškození.
 • Rychlý krok
  Teleport pro spojence.
 • Ochrana Suzu
  .
 • Kitsune Rush
  . Každý spojenci, kteří následují po jeho brázdě, získají obrovské nadšence na rychlost pohybu, rychlosti útoku a zkrácení cooldowns.

Lifeweaver

 • Role: Podpěra, podpora
 • Léčení Blossom
  Držte tuto schopnost nabíjet hojení. .
 • Thornový salva
  Rychle vystřelte šíření trnů.
 • Platforma okvětního lístku
  Hodte platformu směrem k přátelům nebo nepřátelům, kteří se aktivují při vstupu.
 • Omlazující pomlčka
  Proveďte pomlčku a lehce se uzdravte současně.
 • Life Grip
  Vytáhněte spojence směrem k vaší poloze a chráníte je před kontrolou davu a schopnostmi poškození.
 • Strom života
  Umístěte léčivý strom, který okamžitě obnovuje zdraví blízkých spojenců po klíčení a pokračuje v uzdravení, protože zůstává naživu.

Lucio

 • Role: Podpěra, podpora
 • Sonic zesilovač
  Vystřelte projektil krátkého dosahu, který způsobuje nízké poškození při nárazu.
 • Zvuková vlna
  Alt-Fire pro zvukový zesilovač. Střílí výbuch zvukové energie, který srazí nepřátele zpět značnou vzdálenost.
 • Crossfade
  Vyberte si mezi oblastí uzdravení efektu a zvýšením rychlosti pro vás a vaše blízké spojence.
 • Zesilujte to
  Buffys účinek crossfade.
 • Zvuková bariéra
  Dočasný výstřel mimořádného zdraví pro spojence blízkých.
 • Jízda zdi
  Pasivní pohybová schopnost, která vám umožní klouzat kolem stěn při velkých rychlostech.

 • Role: DPS
 • Endotermická blaster
  Hadice z krátkého dosahu mrazu, která zpomaluje nepřátelský pohyb. Alt-Fire spustí rampouch s dlouhým dosahem, který způsobí vysoké poškození.

 • Zmrazte se v bloku léčivého ledu a udělujte nezranitelnost, dokud je aktivní ledový blok.
 • Ledová zeď
  Vytvořte zeď ledu, aby zablokovali nepřátelský pohyb a linii dohledu. Každý sloup ledové stěny lze zničit.
 • Vánice
  Pošlete dronovi, který zamrzne nepřátele v široké oblasti účinku.

Soucit

 • Role: Podpěra, podpora

 • .
 • Caduceus Blaster
  S nízkým poškozením, plně auto pistoli.
 • Anděl strážný
  Zahájí milosrdenství vůči spojenci. .

 • Oživte padlého soudruha.
 • Andělský původ
  Zůstaňte vysoko nad bojištěm s velmi pomalou rychlostí sestupu.
 • Valkyrie
  Úplná kontrola letu po krátkou dobu, s vylepšenými schopnostmi.

Overwatch 2 znaky: Moira vypouštějící nepřítele

Moira

 • Role:

 • Držte se kanálu a uzdravení všem spojencům před vámi. To spotřebuje zdroj biotické energie Moiry. .
 • Biotic Orb
  .
 • Slábnout
  Otočte neviditelné, nezranitelné a pohybujte rychleji na krátkou dobu, abyste unikli. Nemůžete používat jiné schopnosti, zatímco je aktivní Fade.
 • Srůstání
  Tento ult vystřelí paprsek, který buď uzdravuje spojence, nebo poškozuje nepřátele.

Orisa

 • Role: Nádrž

 • Rotační dělo založené na energii, které se přehřívá, pokud střílí delší dobu.
 • Energetický oštěp
  Házejte oštěp na nepřítele, aby je omráčil, způsobil je poškodit a srazit je zpět. To způsobí větší poškození, pokud je srazíte do zdi.
 • Opevnit
  Buffys vaše zdraví, snižuje poškození a zpomaluje, jak rychle se vaše primární zbraň přehřívá po krátkou dobu.
 • Javelin Spin
  Otočte oštěp kolem vás před vámi, ničí projektily, blokujte poškození melee, rozrušíte rychlost pohybu a tlačí nepřátele zpět.
 • Terra Surge
  Nasávejte nepřátele a zachyťte je na místo, než získají všechny buffy opevnění a uvolní výbuch poškození.

Pharah

 • Role:
 • Raketomet
  Dešťové raketové projektily dlouhého doletu dolů na vaše nepřátele.
 • Skok tryska
  Létat nahoru a získat dobrý pohled na bojiště.
 • Otřesený výbuch
  Výbušný výbuch, který srazí nepřátele zpět kolem oblasti dopadu.
 • Příval
  Obrovská, nepřetržitá salva mini-rohonek.
 • Vznášející se trysky
  Vznášet se na místě, když ve vzduchu.

Overwatch 2 Ramatra - Velký omnic složí ruce přes jeho hruď, když před ním vyhazují údery před ním dvě větší paže na ramenou

Ramatra

 • Role: Nádrž
 • Void Accelerator
  Zbraň založená na projektile, která střílí pevným vzorem.
 • Void Barier
  Vytváří bariéru v cílovém místě.
 • Forma nemesis
  Vybavte jinou sadu útoků a při vstupu do formy Nemesis získejte další brnění.
 • Pummel
  .
 • Blok
  Snižte veškeré příchozí poškození o 75%, také zpomaluje rychlost pohybu o 50% (exkluzivní na formu Nemesis).
 • Ravenous Vortex
  .
 • Zničení
  Okamžitě vstupte do formuláře Nemesis a uvolněte roj energie, která způsobuje 30 škod za sekundu nedalekým nepřátelům.

Žací stroj


 • .
 • Stínový krok
  .
 • Forma wraith
  Získejte dočasnou nezranitelnost a buffy rychlosti pohybu, nemůže střílet, zatímco je aktivní.
 • Blossom smrt
  Poškození všech nepřátel v okolí s točivou palbou brokovnic.
 • Sklízení
  Poškodit nepřátele k uzdravení.

Reinhardt

 • Role:
 • Raketová kladiva
  Masivní, raketově poháněné kladivo, které způsobuje hodně poškození melee.

 • Běh rovnou hlavu, zametáte nepřátele do cesty a zabouchněte je do další zdi. Můžete také zrušit poplatek a mírně jej řídit – takže můžete poslat nepřátele létající z mapy, aniž byste se k nim připojili.

 • Posílá střelec na nepřátele.
 • Bariérové ​​pole
  Držte pravé tlačítko myši a nasadí obrovský energetický štít, který blokuje všechny příchozí projektily. Štít má velmi velký zdravotní fond.
 • Země
  Rozbijte zemi před vámi a způsobujete masivní poškození a srazíte nepřátele zpět do čelního kuželu.

 • Role: Nádrž

 • Brokovnice, která střílí kov šrotu – velmi vysoké šíření. Alt-Fire zahajuje koule šrotu, který exploduje při nárazu, a umožňuje vám způsobit vyšší poškození nepřátel.
 • Řetězový háček
  Hodte se zadržet na nepřítele a přetáhněte je k vám.
 • Vezměte dech
  Jezte nějaké jídlo, abyste se uzdravili a snížili, jak velké škody způsobíte.
 • Celý prase
  Proměňuje šrotovací zbraň na stroj na smrt s plným autem bez opětovného načtení, vyšší míry požáru a obrovským účinku knockback.

Overwatch 2 znaky: Sigma žongluje s jeho hypersphery

 • Role: Nádrž
 • Hyperspheres
  Spusťte dva poplatky, které explodují, což způsobuje poškození v oblasti účinku. To způsobí obrovské poškození, pokud ji můžete přistát důsledně.
 • Kinetické pochopení
  Absorbovat příchozí projektily a převést je na štíty.
 • Navýšení
  Hodte hmotu skály a trosek na nepřítele, sražte je zpět a způsobí poškození.

 • Vrhněte bariéru, která se vznáší a může být umístěna velmi daleko. Můžete si to vzpomenout, pokud to potřebujete přemístit.
 • Gravitický tok
  Změňte zákony o gravitaci pro své nepřátele a poté je zabijte zpět do špíny.

 • Role: DPS
 • Railgun
  Puška s plnohodnotnou energií, která způsobuje poškození hit-skenování. Jak způsobujete poškození, efektivně ukládáte energii a spustíte škodlivější střelbu s alt-oheň.

 • Posuňte se po zemi a poté zrušíte, aby skočil vzduchem.
 • Disruptor Shot
  Vypálí energetickou bublinu, utřesila a poškodila nepřátele.
 • Přetaktování
  Poskytuje nekonečný poplatek za Alt-Fire Railgun.

Voják: 76

 • Role: DPS
 • Těžká pulzní puška
  .
 • Sprint
  Držte posun a běží rychleji.

 • .
 • Helix rakety
  Střílet shluk raket, které mrtvé mírné poškození při nárazu.

 • Aktivuje Aimbot.

Sombra

 • DPS
 • Strojová pistole
  Dvě pistole s krátkým dosahem s vysokým rozpětím.

 • Držte se nepřátelství hack, což jim brání v používání schopností a označuje je pro vaše spoluhráče – dokonce i přes zdi. Hack může být také použit na zdravotních balíčcích, aby se rozrostly rychleji a zabránily je nepřátelům používat.
 • Stealth
  Stát se neviditelným a pohybujte se rychleji. Můžete se detekovat, pokud se dostanete příliš blízko nepřátelům.
 • Translokátor
  Vyhodit maják, který můžete teleportovat.
 • Emp
  Nabídá 40% všech zdraví nepřátel v okolí jako poškození, hackuje je a ničí bariéry.
 • Oportunista
  Vidíte zraněné nepřátele skrz zdi a vydáte další 40% poškození vůči hacknutým nepřátelům.

Symmetra

 • Role:
 • Fotonový projektor
  Energetický paprsek z těsné vzdálenosti, který zvyšuje poškození.
 • Sentry Turret
  Umístěte až tři věže, které zpomalují a poškozují nepřátele v jejich dosahu. Tyto efekty mohou hromadit.
 • Teleporter
  Vytvořte dva dočasné teleportéry pro okamžitý průchod mapy.

 • Vrhá gigantickou energetickou bariéru s tolika zdraví, že je téměř nemožné zničit.

 • Role: DPS
 • Nýtová zbraň
  V podstatě puška, která střílí kovové šrouby. Míra ohně je pomalá, ale je velmi přesná. Alt-Fire je méně přesný, krátkodobý výstřel.
 • Forge Hammer
  Zasáhněte nepřítele, aby způsobil poškození, nebo vlastní věžičku, abyste ji opravili.
 • Nasazení věže
  Samostatná automatická věžička, která vystřelí u všech nepřátel v dohledu.
 • Přetížení
  Získejte další zdraví, zlepšený útok, rychlost pohybu a rychlost načtení.

 • Spusťte bazény roztaveného kovu, které poškozují nepřátele, kteří procházejí, a způsobí další poškození brnění.

: Zblízka stopování

Tracer

 • Role: DPS
 • Pulzní pistole
  .
 • Blikat
  Okamžitý teleporty ve směru, ve kterém cestujete.
 • Odvolání
  .
 • Pulzní bomba
  Házejte silnou lepkavou bombu, která způsobí spoustu poškození.

Vdov

 • Role: DPS
 • Vdovský polibek
  Standardní oheň je útočná puška, alt-oheň promění ji na skartovou odstřelovací pušku.
 • Hák
  Zápasit se.
 • Venom důl
  Jedovatá past, která vybuchne na základě blízkosti, způsobuje poškození postižených nepřátel a označuje je, takže můžete sledovat jejich pohyb stěnami.
 • Infraight
  To v podstatě dává celý váš týmový nástěnné hacky.

Winston

 • Role: Nádrž

 • Střílí elektrické poškození v oblouku krátkého dosahu před vámi. Můžete si účtovat výstřel na dálku, který způsobuje další poškození.
 • Skok
  Skočte vzduchem a přistál na nepříteli, způsobuje jim poškození.
 • Bariérový projektor
  Nasadit obrovskou kopuli, která chrání přátelství uvnitř před nepřátelskými projektily.
 • Prvotní vztek
  Získejte masivní zdravotní buff a zvýšíte rychlost melee, skočte a poškodíte a poškodíte. Jakmile bude aktivní Winston používat pouze melee a skočit.

Demoliční koule

 • Role: Nádrž
 • Quad Cannons
  . Nejúčinnější zblízka.

 • Proměňte se na kovový kulička a spusťte háček, který bude chovat jako kotva. Houpat kolem kotevního bodu, který zavádí poškození kolize a knockback na nepřátele. Můžete použít drapák pro rychlý výbuch zrychlení nebo vstát vysoko.
 • Válec
  Transformovat na kovovou kouli, která se pohybuje rychleji.
 • Piledriver
  .
 • Adaptivní štít
  Dočasně buff své zdraví. Množství získaného zdraví se zvyšuje, pokud je poblíž více nepřátel.
 • Minové pole
  Vyhoďte masivní shluk blízkých dolů, které způsobují vysoké poškození.

Zarya

 • Role: Nádrž
 • Částicové dělo
  . Alt-Fire zahajuje kouli škodlivé energie. Oba režimy požáru jsou efektivnější, pokud má Zarya nabitou energii.
 • Bariéra částic
  Vytvořte kolem sebe bariéru, která absorbuje příchozí poškození a účtuje vaše dělo. To má dva poplatky, ale sdílí své poplatky s plánovanou bariérovou schopností.
 • Předpokládaná bariéra
  Vytvořte bariéru kolem spoluhráče, který absorbuje příchozí poškození a účtuje vaše dělo.
 • Graviton Surge
  Vypálit gravitaci, která k němu nasává všechny blízké nepřátele. Toto je ult, který funguje dobře v kombinaci s ults zadáváním poškození.

Zenyatta

 • Role: Podpěra, podpora
 • Koule ničení
  Hrbl arb zadávající škody u nepřátel. Alt-Fire je poplatek, který může jednorázové postavy s nízkým zdraví.
 • Orb of Discord
  Připojte koule k nepříteli, který zvyšuje množství poškození, které způsobí.
 • Koule harmonie
  Připojte koule k spoluhráči, který je uzdraví.

 • .
 • Transcendence
  . Zenyatta je nezranitelná při používání transcendence.

A tady to máte, všechny overwatch 2 znaky a co mohou dělat, shrnuto v jednom praktickém průvodci. Můžete si také přečíst na všech mapách Overwatch 2, stejně jako naše myšlenky na aktuální seznam úrovně Overwatch 2 na základě naší zkušenosti s hrou. Máme také seznam všech overwatch 2 talentů oznámených pro režim Overwatch 2 PVE.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. .

. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.