Všechny kódy Warzone Bunker: Místa, mapa, více – Dexerto, All Warzone Bunkers: Místa, Golden KeyCards & More | Brzká hra

All Warzone Bunkers: Místa, Golden KeyCards a další

Bunker v docích se nachází východně od zelené pozorovací věže.

Všechny kódy bunkrů Warzone: umístění, mapa, další

Warzone Bunkers

Aktivita

Call of Duty: Warzone je plná bunkrů, některých s kódy klíčů, některé vyžadující červené přístupové karty a některé zahrnující lovy velikonočních vajec. Od bunkrů uzavřených kódem po telefon a počítačový bunkr 11 je zde všechny aktuální kódy Warzone Bunker.

Aktualizace Warzone Big Season 3 přinesla do hry řadu nových obsahů a funkcí. Zatímco Verdansk ’84 je posetý novými poisy a místy, bunkry byli uzavřeni a v současné době zůstávají pro hráče nepřístupné. To je zjevně škoda za jednotky, které si užily dostat ruce na nejlepší podlahovou kořist.

Přesto je pravděpodobné, že tyto bunkry budou v budoucnu přístupné. Od psaní jsou ve Warzone tři typy bunkrů: 1) ty, které vyžadují červené přístupové karty, 2) ty, které vyžadují snadno dostupné kódy klíčů, a 3) ty, které vyžadují dokončení komplikovaného velikonočního vejce.

Článek pokračuje po reklamě

Hráč bojuje ve Warzone

Nejen na zemi: Bunkers jsou plné až po okraj s dobrotami a jsou to ráj Goblina.

Místa Warzone Bunker

Bunkers Warzone se v sezóně 3 vzali trochu zadním sedadlu. Zatímco na různých místech kolem Verdanska je 12 bunkrů a 11 z nich lze obvykle otevřít buď klíčovou kartou nebo klíčovým kódem, zdá se, že všechny jsou v současné době nepřístupné.

Článek pokračuje po reklamě

Jak již bylo řečeno, pokud se znovu otevřou, je pro vás a vaše spoluhráče k dispozici spousta kořistí. .

 • Přečtěte si více:Nejlepší zbraně Warzone: Seznam Ultimate Tier

Bunker 11 (umístěný severozápadně od vojenské základny) obvykle vyžaduje, abyste vy a váš tým dokončili skryté velikonoční vajíčko, které vám udělí přístup. Pokud se vám podaří úspěšně vklouznout, získáte exkluzivní legendární plán zbraní MP7-podívejte se na náš průvodce krok za krokem, jak otevřít bunkr pomocí telefonů!

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Warzone

Každé umístění bunkru ve Verdansku.

 • Bunker 00: Nachází se jižně od kopců, v sektoru D8
 • Bunker 01:
 • Bunker 02: Nachází se severně od smetiště, v sektoru B6
 • Bunker 03: Nachází se severně od smetiště, poblíž Bunker 03 v sektoru B5
 • Bunker 04: Nachází se jižně od přehrady, v sektoru D2
 • Nachází se jižně od vojenské základny, v sektoru E3
 • Nachází se jihovýchodně od lomu, v sektoru H3
 • Bunker 07: Nachází se jižně od lomu, v sektoru H4
 • Bunker 08: Nachází se jižně od lomu, vedle Bunker 07, v sektoru G4
 • Bunker 09: Nachází se poblíž vězení, v sektoru i8
 • Bunker 10: Nachází se jižně od parku, v sektoru F8

Všechny kódy bunkrů Warzone

Kódy Warzone Bunker

Bunkers jsou v současné době uzavřeni ve Warzone Season 3.

Všechny přístupové kódy Warzone Bunker jsou uvedeny níže:

 • Warzone Boneyard Bunkers (0-1): 87624851 a 97264138
 • Warzone Park Bunker (2):60274513
 • Warzone Prison Bunker (3): 72948531
 • Warzone Farmland Bunker (4): 49285163
 • Warzone TV Station Bunker (5): 27495810

Jak se dostat do bunkru 11 ve Warzone

. Pro přístup k tomuto bunkru nepotřebujete klíčovou kartu. Musíte však vystopovat telefon (zvýrazněný ikonami na mapě), který bude hrát zprávu v ruštině.

Chcete -li dokončit velikonoční vejce, budete muset znát umístění každého telefonu. Telefony jsou tečkované po celé mapě a obvykle se vyskytují na stole nějakého druhu.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:

Budete vědět, kdy jste našli jeden z telefonů, protože s ním budete moci komunikovat a poslouchat buď zprávu v ruštině (vztahující se k velikonočnímu vejci Bunker 11) nebo tón plochého vytáčení.

Článek pokračuje po reklamě

Umístění telefonu Warzone

Každé umístění telefonu ve Verdansku.

Nečtěte si dále, pokud máte v úmyslu dokončit výše uvedený bunkr 11 velikonoční vejce.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Po dokončení velikonočního vejce Bunker 11 hráči uvidí několik teaserů příběhu, včetně dílny Nuke. Kromě toho mohou hráči komunikovat s počítačem uvnitř bunkru (což někteří věří, že se váže na druhé velikonoční vajíčko spojené se zbývajícími počítači kolem mapy).

Článek pokračuje po reklamě

S ohledem na to je na povrchu Verdanska v současné době známá pět známých umístění počítačů, přičemž většina se nachází v jihovýchodní části mapy.

Místa Warzone Computer

Každé umístění počítače ve Verdansku.

Další bunkry a podzemní struktury ve Verdansku

Kromě 12 bunkrů ve hře bylo také několik dalších podzemních struktur, které byly do hry přidány během jeho sezóny 1 a sezóny 2.

Článek pokračuje po reklamě

Letiště „Bunker“ přidaná v aktualizaci Warzone’s Season 1 je spíše místo přistání než tradiční Verdansk Bunker. Je to však zdaleka největší na mapě a je naplněno spoustou kořistí, aby vás připravil na zápas.

Článek pokračuje po reklamě

K bunkru je přístupný padákem do obří díry umístěné ve středu Verdanské letištní dráhy nebo nalezením přístupového žebříku ke konci dráhy. Stojí za zmínku, že se jedná o nesmírně populární místo přistání.

Kromě toho existují tři raketová sila, která se otevřela se sezónou 2, která by se mohla počítat také jako bunkry, protože vám dávají velké množství kořistí. Nejsou tradiční bunkry v tom smyslu, že k jejich otevření potřebujete kód, ale stále jsou to podzemní oblasti, které lze prozkoumat.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, každý bunkr, telefon a polohu počítače, které je v současné době známé ve Warzone’s Verdansk.

S postupem času budeme tuto stránku aktualizovat, takže pokud budou k dispozici nové informace o těchto bunkrech a o tom, jak k nim přistupovat, můžete se zkontrolovat zde. Do té doby to nechte zamknout Dexerto.

All Warzone Bunkers: Místa, Golden KeyCards a další

Bunkers jsou zpět ve Warzone a tentokrát kolem vás potřebujete zlatou klíčovou kartu. Zde jsou umístění pro každý žoldnéřský bunkr v Caldera a znovuzrození a jak je otevřít pomocí Golden KeyCard.

Warzone Pacfific Caldera Bunkers

Všichni čtenáři, kteří hrají Warzone od roku 2020, si budou pamatovat nechvalně známé bunkry. Tyto pokoje jsou klíčem k získání směšného množství kořistí a jsou zpět ve Warzone Pacific. Ale kde jsou bunkry v kaldeře a jaké jsou kódy bunkrů? Pokud se ptáte na tyto otázky, jste na správném místě.

Poznámka: Bunkry a Poklopy nejsou to samé. V tomto článku pokrýváme bunkry na Caldera.

Warzone Caldera Mercenary Bunkers: Přehled polohy

S sezónou 4 budou takzvané žoldnéřské bunkry na Caldera konečně otevřeny! lze otevřít pouze pomocí Golden Keycards. Zde jsou umístění bunkrů:

Caldera Bunker

1) Doky Mercenary Bunker

Bunker v docích se nachází východně od zelené pozorovací věže.

Doky Hatch

2) Bunker z přistávací dráhy

Bunker dráhy je skrytý v budově. Podívejte se na budovu, která vypadá jako čtvercová držák, vchod do bunkru je pak na severním konci v malé místnosti.

3) Doly Mercenary Bunker

Tento bunkr se nachází uprostřed ničeho na kopci. Nejlepší je orientovat se na malou chatu, kterou můžete vidět na obrázku na sever.

West Mines Hatch

4) Pole Mercenary Bunker

Bunker polí je relativně snadné najít. Stačí hledat dvě velká sila, přímo za nimi můžete vstoupit do bunkru.

Polína poklop

5) Lagoon Mercenary Bunker

Tento bunkr najdete hned vedle malé slámy, západně od letiště.

Lagoon Hatch

6) Bunkr elektrárny

Tady je to trochu složitější, bunkr je skrytý za vodopádem. Hledejte dva malé vodopády a poté projděte levou. Vchod je v jeskyni za ní.

Hatch Power Point

7) Resort Mercenary Bunker

Bunker se pěkně nachází na malém kopci. Hledejte na mapě sbírku vody ve tvaru C a jděte na kopec nad ní.

Středisko poklop

Kde najít Golden Keycards ve Warzone?

Chcete -li otevřít jeden z bunkrů na Caldera, potřebujete zlatou klíčovou kartu. Tyto zlaté klíčové karty jsou velmi vzácné kapky a lze je nalézt v kořistných boxech nebo jako odměny za smlouvy. .

Warzone Rebirth posílené bunkry

Zlaté trezory

Znovuzrození vyztuženo také obsahuje nové bunkry. Tzv. Zlaté trezory jsou celkem tři bunkry, které lze otevřít s bunkrem kódem. Zde jsme pro vás označili všechna umístění bunkrů:

Znovuzrození posílené umístění bunkrů

Chcete -li získat kód k jeho otevření, budete muset dokončit malý lov vychytávání, což jsme vám vysvětlili zde:

Skříňky a klíčové karty

Kromě výše uvedených tří bunkrů můžete také otevřít celkem tři skříňky na posílení znovuzrození, což vás odmění nějakou pěknou kořistí. Skříňky jsou umístěny v trezoru v pevnosti.

Znovuzrození posíleného trezoru

Pro každou ze tří skříňek potřebujete speciální klíčovou kartu. Rozdělili jsme přesně, kde najdete každou klíčovou kartu v tomto článku.

Jakou kořist můžete očekávat v bunkru?

. . Pokud se cítíte chraptovaně, proč neuvažovat o táboření vstup do bunkru? Pak dostanete kořist a několik zabití. . Možná budou otevřeny v sezóně 2 vedle nové zbraně?

To je vše, co je k tomu. Jděte si získat klíčové karty a Nezapomeňte na poklopy, . Můžete také najít vše, o čem potřebujete vědět Modern Warfare II tady.

Warzone Pacific Bunkers – každý bunkr v sezóně 2

Zelená komora obsahující Nebula V uprostřed temné místnosti se dvěma mrtvými vojáky na zemi

Hledáte umístění bunkrů ve Warzone Pacific? . Kromě útočné pušky KG M40 a Whitley LMG byla mapa aktualizována novými místy, která se má prozkoumat. Zamčené bunkry a poklopy Caldery jsou otevřeny komukoli, pokud víte, kde je najít.

Podobně jako Verdansk zpět, když byl Warzone poprvé spuštěn, Caldera také obsahuje uzamčené oblasti, které mají být prozkoumány v budoucích aktualizacích. Sezóna 2 odemkne sedm z 12 zamčených bunkrů, což umožňuje hráčům přístup k podzemnímu výzkumnému laboratoři chemických zbraní. Tyto laboratoře obsahují spoustu kořistí, včetně zbrusu nových bomb Nebula V, Ammo a P.D.S. stanice, které vám umožňují vyhnout se poškození jedovatého kruhového kolapsu plynu.

Očekáváme, že zbývající uzamčené oblasti se rozpadnou před zahájením Warzone 2 koncem tohoto roku. Zdá se, že v každém z bunkrů je stroj Morse Code, ale tajná zpráva musí být ještě dešifrována. Zde jsou umístění každého bunkru ve Warzone Pacific.

Warzone Pacific Season 2 Bunker Místa

Caldera má 12 bunkrů, ale v tuto chvíli je ve Warzone Pacific odemčeno pouze sedm z nich. K odemčení kterékoli z těchto oblastí nemusíte používat klávesnici, hlavní poklop je otevřený před příjezdem na mapu. Je tu hodně co získat hledání jedné z těchto výzkumných laboratoří brzy, takže se snažte vyhnout se místům přímo na letové cestě.

Buďte opatrní, když se vydáte na výzkumné laboratoře – každý bunkr obsahuje tři nepřátelské stráže, které vás mohou překvapit. Dokud se předem zásobujete zbraněmi, měli byste být v pořádku.

Aktuální verze Caldery s oranžovými kolíky zdůrazňujícími otevřené bunkry

 • Bunker 02 – jižně od doků, vedle kamionu nesoucího prkna dřeva
 • Bunker 03 – Západně od dráhy, zamířte dovnitř budovy se zelenými dveřmi. Jakmile je uvnitř, zahněte doleva a vstupte do druhé zelené dveře, abyste našli bunkr
 • Bunker 05 – Západně od dolů, zamiřte na vrchol kopce
 • Bunker 08 – Jihovýchodně od laguny, vedle malé chaty
 • – severně od polí, za velkými silami poblíž modré budovy
 • Bunker 12 – jižně od elektrárny, za levým vodopádem
 • Bunker 14 – Západně od letoviska, na vrcholu velkého kopce

. Pokud potřebujete nějakou pomoc na bojišti, nezapomeňte se podívat na náš průvodce kapkami Warzone, abyste se vybavili nejlepšími meta nastaveními.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.