Všechny Minecraft Live 2022 Mobs, pro které můžete hlasovat: Sniffer, Rascal & Tuff Golem – Dexerto, Minecraft Live Mob Vote 2022: Vítěz, podrobnosti o davu a vše, co víme | Windows Central

Minecraft Live Mob Hlasování 2022: Vítěz, podrobnosti davu a vše, co víme

Uplynul další rok a na obzoru je další hlasování o davu Minecraft. Tady je to, co potřebujete vědět.

Všechny Minecraft Live 2022 Mob, pro které můžete hlasovat: Sniffer, Rascal & Tuff Golem

Minecraft Live Mob Hlasování

Mojang

Jedním z nejočekávanějších aspektů Minecraft Live jsou hlasy davů, takže jsme sestavili všechny davy, pro které můžete hlasovat v Minecraft Live 2022, abychom si vybrali svůj oblíbený.

Minecraft Live je často plná až po okraj s oznámeními a potenciálními změnami hry, které fanoušci znají a milují – existuje však jedna událost, na kterou se každý fanoušek Minecraft těší: roční hlasování o davu. Toto hlasování MOB umožňuje komunitě Minecraft vybrat ze tří davů, aby se rozhodlo, které stvoření bude přidáno v další aktualizaci.

Článek pokračuje po reklamě

Vzhledem k tomu, že letošní Minecraft Live přichází 15. října 2022, davy začínají být vyhlášeny a pravidelně se zpřístupňuje další informace. Tady je vše, co potřebujete vědět o davech, které byly dosud oznámeny v Minecraft Live a jak pro ně hlasovat.

Článek pokračuje po reklamě

All Minecraft Live 2022 Mobs: Sniffer, Rascal & Tuff Golem

Sniffer

Sniffer . Své nalezeno uvnitř starověkých vajec v podvodních ruinách a lze jej vyzvednout a vylíhnout na povrch.

Článek pokračuje po reklamě

Sniffers v podstatě kopají hlavy do země a najdou pro vás semena, i když tato semena jsou na rozdíl od jiných jiných. To bylo naznačeno na Minecraft’s Sniffer Video, že dav představí nové, jedinečné rostliny pro vás, abyste si mohli užít a růst, pokud hlasujete pro toto rozkošné starověké stvoření.

Rošťák

Druhý dav, který má být oznámen, se nazývá Rascal. Nachází se uvnitř dolů a miluje hraní na schovávanou, takže hráči se nemusí starat o to, aby se stal dalším nepřátelským stvořením.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

To, co opravdu odlišuje rascal od Sniffer, jsou odměny. Pokud najdete Rascal třikrát, dostanete odměnu, která vám pomůže při těžebním úkolu. Pokud chcete hrát nekonečnou hru skrýt a hledat v hlubinách dolů, hlasujte pro rascal.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Tuff Golem

Třetí a poslední dav, který má být oznámen. Jsou to menší stvoření, která stavíte, stejně jako Snow a Iron Golems. Jsou však zcela pasivní a mohou dokonce nosit plášť.

Článek pokračuje po reklamě

V podstatě mohou držet položku a pohybovat se kolem vaší základny, působit jako pouzdro na vitrínu nebo jen někdo, kdo pro vás drží vaši položku.

Článek pokračuje po reklamě

Tato živá socha je třetí a poslední dav, který by mohl přijít do Minecraftu, pokud za to hlasujete.

Jak hlasovat pro davy v Minecraft Live

Volit, Budete muset počkat do 14. října, 2022 – Jeden den před oficiální živou událostí Minecraft.

 • V tento den, Otevře se speciální server Chcete -li se vydat do a odevzdat svůj hlas.
 • Alternativně, pokud nemáte přístup k podloží, budete mít možnost vrhnout své rozhodnutí na spouštěč Minecraftu, The Web Minecraft, nebo Youtube.

Takže to máte – to jsou všechny davy, z nichž si budete moci vybrat v Minecraft Live.

Článek pokračuje po reklamě

Během čekání na odevzdání hlasování se podívejte na některé z našich praktických průvodců Minecraft:

Minecraft Live Mob Hlasování 2022: Vítěz, podrobnosti davu a vše, co víme

Do prstenu vstoupily tři davy – ale pouze jeden dav se připojil k Minecraftu.

Promo obrázek pro Minecraft

(Image Credit: Xbox Game Studios | Twitter)

 • Co je hlasování davu?
 • Vítěz
 • Nové davy
 • Jak hlasovat

Minecraft by neexistoval, jako tomu bylo bez vstupu a účasti její rozsáhlé a neustále rostoucí komunity. Jedním z nejzajímavějších způsobů, jak hráči Minecraft přispívají k rozvoji nejúspěšnější hry na světě, je každoroční hlasování Mob Mob, který každý rok přichází v rámci události Minecraft Live.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Minecraft Live Mob Voite 2022, včetně toho, který dav byl vyhlášen jako vítěz během Minecraft Live 2022.

Poznámka: The Minecraft Live Mob Vote 2022 oficiálně uzavřel! Můžete vidět, který ze tří dav vyhrál hlas a je předurčen k přidání do Minecraft níže.

Co je to hlasování MINCAFT HLAS?

Minecraft přitahuje základnu hráče miliony silné a komunita v průběhu času roste, aby upevnila pozici Minecraftu jako jedné z nejprodávanějších her všech dob-a jednu z nejlepších her, které můžete hrát na Xboxu. Jednou za rok, Mojang Studios přímo zahrnuje komunitu Minecraft než obvykle během Minecraft Live, velkolepé události, která odhaluje příští rok plánů pro vesmír Minecraft, prostřednictvím hlasování o Minecraft Mob.

Hlasování Minecraft Mob vidí, že Studia Mojang odhalují tři potenciální nové davy pro Minecraft, každý s jedinečnými rysy a vzory, které by mohly být zahrnuty jako součást další hlavní aktualizace obsahu Minecraft. Je na komunitě Minecraft, aby hlasovala pro své oblíbené tři, nakonec eliminovalo dva davy a nechal jednoho vítěze, aby byl oživen. Hlasování MOB Minecraft vždy nasazuje obrovské množství pozornosti komunity, přičemž každá skupina tvrdohlavě bojuje o to.

Uplynul další rok a na obzoru je další hlasování o davu Minecraft. Tady je to, co potřebujete vědět.

Minecraft Live Mob Hlasování 2022: Vítěz

. Učení, které ze tří davů budou přidány do Minecraft v budoucí aktualizaci, je vždy zábavná záležitost, zejména pokud se vítězem stane davem, pro který jste hlasovali.

Minecraft Live Mob Hlasování 2022 – Sniffer

Sniffer je oficiálním vítězem Minecraft Live Mob Hlasování 2022, který porazil rascala a tuff golem. Více než 3.Letošní hlasování se zúčastnilo 5 milionů lidí a Sniffer odešel polovina z celkových hlasů. Rascal přišel na druhém místě, zatímco tuff golem skončil na stále respektivní třetině. Sniffer bude přidán do Minecraft jako součást budoucí aktualizace, možná v 1.20.

Minecraft Live Mob Hlasování 2021 – Allay

Minecraft Live 2021 byl zabalen od konce do konce úžasných oznámení Minecraft, ale odhalení, že získala největší pozornost, byla zpráva, že rozkošný a užitečný Allay vyhrál hlasování. Allay byl od té doby přidán do Minecraft prostřednictvím divoké aktualizace a je mnoho milovaného davu. Kdo ví, který dav bude přidán do Minecraft?

Minecraft Live Mob Hlasování 2022: Nové davy

Každý hlas Minecraft Mob obsahuje tři zbrusu nové davy. Každý dav přináší pro Minecraft něco zvláštního a obsahuje jedinečné vzory a chování, které jej odlišují od „jen dalšího davu.„Zde je vše, co víme o každé volbě davu z Minecraft Live Mob Vote 2022, včetně Sniffer, Rascal a Tuff Golem.

Sniffer

Sniffer je naprosto rozkošný první položku v Minecraft Live Mob Hlasování pro rok 2022 a přichází s některými skutečně zajímavými vlastnostmi, které se mají zavést. Podle Mojang Studios je Sniffer starověký, dlouho zastávající dav, který se v Minecraftu potuloval po overworldu. V podvodních pokladních truhlach však mohou být objevena spící vejce. Pokud hráči přivedou tato vejce zpět na povrch, mohou sniffeům pomoci vylíhnout a znovu je vychovávat do prosperujícího druhu.

Jejich příběh však není jediným zajímavým aspektem čichání. Tyto roztomilé, mechově naložené davy jsou posedlé z silného čichu a akutní posedlosti rostlinným životem. Sniffers jsou schopni vystopovat a vykopat starověká semena pro vzácné exotické rostliny, které mohou hráči růst. Správně, nejen získáte nový dav, když hlasujete pro Sniffer – získáváte jedinečné nové rostliny, které lze najít pouze prostřednictvím Sniffer.

Rascal

Druhý vstup do Minecraft Live Mob Hlasování 2022 není nikdo jiný než Rascal, plachý, přátelský dav, který přebývá hluboko pod zemí v temných jeskyních a miluje hraní a hledá s hráči. Stejně jako Sniffer je The Rascal přátelský dav, který pro hráče nepředstavuje žádné nebezpečí, podle Studios Mojang. Místo toho chce toto roztomilé, zamíchané stvoření hrát hru a odměnit vás za váš čas.

Pokud byste náhodou spatřili rascal při zkoumání rozmanitých ekosystémů jeskyně Minecraftu (kdekoli pod „y = 0“). Pokud se vám podaří najít Rascal třikrát, odmění vás to promyšlený dárek, než se teleportuje pryč! Jedním z příkladů poskytnutá studia Mojang je okouzlující železné pickaxe, i když téměř jistě existují i ​​jiné dárky, které si můžete hrát s rascalem. Mojang Studios také poznamenala, že zatímco Rascal je zlomyslný, nikdy se nebude snažit nalákat hráče do nebezpečí, jako je Warden Dens.

Tuff Golem

Konečným přírůstkem do Minecraft Live Mob Hlasování 2022 je tuff Golem, třetí varianta kategorie golem davů, která je zcela neutrální a předurčená k přivedení nového života a charakteru do vašich domovů a základů. Podle Mojang Studios je tuff golem postaven hráči, stejně jako železo a sněhové golemy, ale je jedinečný různými způsoby. Pro jednoho jsou tufmové golemy obvykle zcela stále, jako by to byly sochy.

Zatímco tuffové golemy jsou sochaře, hráči jim mohou dát položku, která se má zobrazit. Když se Tuff Golems probudí ze svého spánku, procházejí se kolem vaší základny, buď zvednou jakékoli položky, s nimiž se setkávají (pokud jsou jejich ruce prázdné), nebo představí vaši danou položku do nových oblastí domova. Když jsou spokojeni s jejich procházkou, Tuff Golems se vrátí na své původní místo a obnoví jejich spánek podobný sochy. A konečně, tuffové golem jsou ve skutečnosti přizpůsobitelní způsobem, na rozdíl od jejich agresivnějších protějšků. Pokud hráči zahrnují vlněný blok do konstrukce Tuff Golems, doručí plášť, který odpovídá jeho barvě. Tuff golems může být také naskládán, pokud by hráči raději vytvořili mobilní polici.

Minecraft Live Mob Hlasování 2022: Jak hlasovat

Předchozí iterace hlasování o davu Minecraft viděly hráče, kteří se účastnili průzkumů veřejného mínění na Twitteru během skutečné události, což mělo za následek šílenství internetové diskuse, která trvá hodiny. . V roce 2022 změnila Studios Mojang, jak hlasování Minecraft Mob funguje tak, aby zahrnovala více lidí a bylo spravedlivější.

Minecraft Live 2022 vysílaný v sobotu, říjen. 15, 2022, v 11:00 a.m. CT / Noon ET / 5:00 P.m. Bst. Hlasování Mob Minecraft začalo přesně 24 hodin před akcí Pátek, říjen. 14, 2022, v 11:00 a.m. CT / Noon ET / 5:00 P.m. Bst a trval až 15 minut po zahájení show. Mojang Studios oznámila výsledky hlasování Minecraft Během Minecraft Live 2022.

Hráči by se mohli účastnit Minecraft Mob Vote 2022 až:

 • Minecraft.síť
 • Speciální, karneval s tématem Minecraft: Bedrock Edition Server
  • Hráči budou muset být na Minecraft: Edition 1.19.31 Za účelem hlasování (nejaktuálnější verze, která není náhled Minecraft nebo Minecraft: Bedrock Edition Beta)

  Za účelem hlasování se hráči potřebovali přihlásit se svým účtem společnosti Microsoft, což je páteř, která pohání všechny hry a služby Minecraft. . Hráči by mohli hlasovat kdykoli během 24hodinového období a mohli by změnit své hlasy tolikrát, kolikrát si přejí před ukončením hlasovacího období.

  Hráči, kteří si přáli reprezentovat svůj dav výběru během období Minecraft Live Mob Hlasování 2022, by tak mohli udělat stažením bezplatného davového hlasování Skin Pack 2022 z Minecraft Marketplace. Bezplatný balíček zahrnuje celou řadu kůží, z nichž každá je inspirována jedním z davů v roce 2022 Hlasování davu. Balíček je kompatibilní s Minecraft: Bedrock Edition, což znamená, že kůže lze použít prakticky na každé představitelné platformě.

  Minecraft: Bedrock Edition

  Hlasování Minecraft Mob je každoroční záležitost, která rozhoduje o jednom z dalších davů, které mají být přidány do Minecraft, včetně vydání Bedrock. Je to vzrušující událost, která zahrnuje celou komunitu, a vrací se na letošní Minecraft Live.

  Xbox Game Pass Ultimate

  Minecraft: Java Edition a Minecraft: Edition Bedrock Edition jsou k dispozici prostřednictvím Xbox Game Pass Ultimate, díky čemuž je předplacená služba společnosti Microsoft nejlepším místem k získání přístupu ke všemu Minecraft.

  Získejte zpravodaj Windows Central

  Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

  Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.