Všechny nadcházející nové MMOS z 2023 a 2024, 18 nadcházejících her MMO a MMORPG, které se uvolňují v roce 2023 (zatím)

18 nadcházejících her MMO a uvolňování MMORPGS v roce 2023 (zatím)

Contents

Screenshoty ukazují některé super skvěle vypadající nepřátele a rozlehlé města a civilizace. A trůn a svoboda hraní viděné v přívěsu předvádí nějakou opravdu působivě vypadající verticitu do herního světa. Vidíme také morfování postavy v orla, aby odletěl přes moře a pak dorazil na doku v příštím řezu a otočil se zpět na člověka. Vidíme také obří rockový element s některými badass zbraněmi a spoustou dalších vysoce fantastických mmo sponek.

Všechny nadcházející nové MMO z 2023 a 2024

Určitě jsme měli spravedlivý podíl na zklamání nových nových vydání MMO za posledních deset let – zejména Wildstar (R.I.Str.) a Zjevení online. A v roce 2021, Amazon Games ‘ Nový svět měl 10 sekund významu, než všichni vyhořeli a odešli. Před tím, Crawfall upadl a bohužel se nepodařilo zachytit dostatek publika.

Ale je tu několik slibných nadcházejících MMORPG, které brzy (v roce 2023 a dále), že se nemůžeme dočkat, až se dostaneme do rukou.

Nesnášeli bychom, že budete muset trávit hodiny a hodiny vytvářením postavy a plýtváním života na jedné z těchto her, které nemají výplatu. Až příliš často mohou být tyto typy her jen nekonečným časovým silnou. To však není to, co hledáme; Chceme něco šťavnějšího, něco masivnějšího. Něco, co není výplata.

Tento seznam obsahuje všechny nejlépe vypadající nadcházející MMO přicházející do Severní Ameriky v roce 2023 a dále. Upozorňujeme, že jsme se pokusili zahrnout každý připravovaný MMORPG, který jsme mohli najít ve vývoji, ale vyloučili jsme tituly založené na prohlížeči a nižší kvalitu jednoduše proto, že no, nestojí za čas (ani nestojí za to).

Takže pokud vás zajímá, co MMO přicházejí, zde jsou všechny nadcházející nové MMO z roku 2023, 2024 a dále:

Den před

Vývojář: Fntastic
Vydavatel: Mytona
Datum vydání: 10. listopadu 2023
Plošina: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5
Sub-žánr: MMOFPS

Vzít Divize Tom Clancy , Přidejte některé Dayz , A trochu posypte Poslední z nás pro dobrou míru a máte Den před, Další skvěle vypadající nadcházející hra na přežití. Může to znít jako nevyvážená konglomerace her, ale to, co Fntastic doposud představil tuto hru přežití zombie, nebylo nic vzrušujícího. Svět, který jste kdysi věděli, je pryč, zpustošen hordami infikovaných a oportunistických přeživších. V tomto okamžiku vše, co můžete udělat, je přežít ze dne na den a budete potřebovat správné zdroje – jídlo, voda, přeprava, střelné zbraně a lidi, kterým můžete věřit. Den před Vrhne hráče do tohoto MMO v otevřeném světě a pošle vás na hledání na lokalizaci kolonií Survivor a vyhýbání se mnoha věcem (a lidem), které vás chtějí zabít.

Hra je zasazena do post-apokalyptického světa, který byl zpustošen smrtelným virem, který většinu lidstva proměnil v bezduché zombie.

V den předtím se hráči přebírají roli pozůstalých, kteří se musí spojovat, aby uklidili zdroje, odrazili útoky na zombie a soupeři s bojovými frakcemi za kontrolu nad pustinou. Hra je navržena tak, aby byla kombinací průzkumu v otevřeném světě, hraní přežití a boje PvP.

Nastavení hry je velká mapa otevřeného světa založená na smyšlené verzi Spojených států. Hráči budou mít přístup k řadě vozidel, zbraní a výstroje, aby jim pomohli přežít v drsné divočině. Hra také obsahuje denní cyklus, dynamické povětrnostní systémy a realistický fyzický modul, který ovlivňuje hratelnost.

Jednou z jedinečných rysů předchozího dne je zaměření na výběr a důsledek hráče. Hráči budou moci rozhodovat, která ovlivňují postup jejich postavy, a také celkový příběh a světové události. Vývojáři hry uvedli, že na základě rozhodnutí hráčů bude více dějů a konců.

Pokud jde o hru pro více hráčů. Hráči se mohou spojit, aby vytvořili klany a spolupracovali na budování základů, úklidu pro zdroje a odrazení Zombie Hordes. Alternativně se mohou hráči zapojit do bitev PVP, aby zachytili území a zdroje z konkurenčních klanů.

Hra se vyvíjí pomocí Unreal Engine 4 a přívěs hry ukazuje úroveň vizuální věrnosti, která je zřídka vidět v MMOS, s podrobnými modely znaků, realistické osvětlení a podrobné textury. Ať už to bude nebo ne, jak vypadá konečný produkt, zbývá vidět, ale jsme skeptičtí (jako obvykle).

V současné době neexistuje žádné potvrzené datum vydání pro den dříve, ale očekává se, že hra bude spuštěna na PC a možná konzole v blízké budoucnosti. Pokud hra přináší na své sliby, mohl by být den předtím, kdy se ve světě MMOS změnila na hru.

Wayfinder

Vývojář: Syndikát vzducholodí
Vydavatel: Digitální extrémy
Datum vydání: 10. listopadu 2023
Plošina: PC, Xbox One, PS4, Xbox Series X/S, PS5
Sub-žánr: MMORPG

Wayfinder je nadcházející masivně multiplayerová hra na hraní rolí (MMORPG) vyvinutá společností Airship Syndicate, studio za hrami jako hry Battle Chasers: Nightwar a Darksiders Genesis. Hra je zasazena do obrovského, fantastického světa, který vypadá jako něco přímo z Wildstar, kde hráči mohou prozkoumat různá prostředí, objevovat skryté poklady a zapojit se do bitvy s tvory všeho druhu.

Jednou z jedinečných rysů Wayfinder je zaměření na průzkum a objev. Na rozdíl od mnoha mmorpgů, které se silně spoléhají na úkoly a mise postupovat ve hře, Wayfinder povzbuzuje hráče, aby prozkoumali svět a objevovali jeho tajemství sami. Hráči se budou moci vydat z vyšlapané cesty a objevit skryté oblasti, dungeony a poklady, které nejsou na mapě označeny.

Hráči si mohou vybrat z různých tříd a závodů, každý s vlastními silnými a slabými stránkami. Třídy zahrnují tradiční role, jako je Warrior, Mage a Rogue, stejně jako více jedinečných rolí, jako je Geomancer, který využívá sílu Země k manipulaci s životním prostředím a Sentinel, který používá pasti a gadgety k ovládání bojiště.

Wayfinder má také jedinečný systém řemesel, kde hráči mohou shromažďovat zdroje a použít je k vytváření výkonných zbraní, brnění a dalších předmětů. Systém řemeslného systému je navržen tak, aby byl přístupný hráčům všech úrovní dovedností a recepty pro nové položky lze objevit průzkumem a experimentováním.

Jedním z nejzajímavějších aspektů Wayfinderu jsou jeho dynamické světové události. Tyto události se mohou pohybovat od masivních bitev proti mocným tvorům po menší a intimnější setkání s NPCS. Světové události jsou navrženy tak, aby byly nepředvídatelné, a hráči nikdy nebudou vědět, kdy nebo kde se natočí. Tyto události také nabízejí jedinečné odměny a výzvy, což z nich činí vynikající příležitost pro hráče, aby spolupracovali a vytvářeli aliance.

Hra bude také obsahovat robustní systém bydlení hráče, kde si hráči mohou přizpůsobit své vlastní domovy a vytvořit si vlastní komunity. Systém bydlení umožní hráčům vytvořit si vlastní řemeslné stanice, zahrady a další vybavení, které poskytne jedinečné výhody a odměny.

Palia

Datum vydání: Holiday 2023
Aktuální stav: Otevřená beta
Vývojář: Singularita 6
Vydavatel: Singularita 6
Platforma: PC, přepínač Nintendo
Sub-žánr: Otevřený svět průzkum

Singularity 6 je herní vývojář míchací hrnec složený z veteránů herního průmyslu z Riot Games, Zynga a Blizzard Entertainment. Není divu, že tolik hráčů očekávalo od nich velké věci. Jejich první hra, Palia, vypadá naprosto skvěle a míří do otevřené beta beta dnes!

Palia je komunitní MMO v komunitě, která se odehrává v klidné a malebné zemi. V Palii máte lidskou podobu a ponoříte se do života zemědělství, budování vztahů a zdokonalování svých obytných čtvrtí v této bezplatné, útulné multiplayerové hře.

Jako Stardew Valley a Zvířecí křížení, Palia je soustředěna kolem životního stylu a umožňuje hráčům rozvíjet oblouky příběhů, včetně přátelství a romantických vztahů. Budete si moci spřátelit s ostatními hráči a řadou jedinečných a rozkošných sousedních zvířat.

Samozřejmě, i když jste určitě schopni jít o tak pokojně, jak si přejete, hráči se mohou také pustit mimo město, aby našli další dobrodružství. Venku v lesech, stvoření, které můžete lovit nebo bojovat s vlky a různá další dobrodružství, s nimiž se určitě setkáte.

V Palii se hráči ocitnou probuzení jako lidé, kteří o své historii nic neví. Ve světě Palia jsou lidé rasou, která před tisíci lety zmizela, a nikdo si nemůže být jistý proč. Je na hráčích, aby se připojili k sobě jako komunita a odhalili tajemství jejich minulosti.

Screenshoty a hraní hry, které jsme dosud viděli, vypadají nádherně pro hru Nintendo Switch a rybaření, zahradnictví a vaření vypadají docela zábavně.

Trůn a svoboda

Datum vydání: Q4 2023 (Jižní Korea), 2024 na Západě [Via WCCFTECH]
Vývojář: Ncsoft
Vydavatel: Amazonské hry
Platforma: PC, PS5, Xbox Series X/S
Sub-žánr: MMORPG

Trůn a svoboda je restartovaná verze toho, co bylo původně Linie věčné, A nyní bude používat Unreal Engine 4. Nově pojmenovaný trůn a Liberty MMO právě letos v létě nechali oficiální opětovné opětovné opětovné opětovné odhlášení a svaté peklo vypadá skvěle!

Jednou z věcí, která mě nejvíce zajímá o trůn a svoboda, je její tvrzení, že počasí a denní doba budou mít velký vliv na svět kolem vás.

Screenshoty ukazují některé super skvěle vypadající nepřátele a rozlehlé města a civilizace. A trůn a svoboda hraní viděné v přívěsu předvádí nějakou opravdu působivě vypadající verticitu do herního světa. Vidíme také morfování postavy v orla, aby odletěl přes moře a pak dorazil na doku v příštím řezu a otočil se zpět na člověka. Vidíme také obří rockový element s některými badass zbraněmi a spoustou dalších vysoce fantastických mmo sponek.

Já také opravdu Milujte pohyb postavy, který se dosud zobrazuje. Ve skutečnosti to vypadá zábavně pohybovat se jako vaše postava. Jako by si dali nějaké další myšlenky na to, aby vaše postava byla zábavná.

Oficiální výpis Steam také zaznamenává meziplayera a plné podpory řadiče, což je vždy vzrušující pro hráče na gauči.

Hra bude další bezplatný MMO, což se mírně týká. A abych byl naprosto transparentní, můj nedostatek nadšení pro hry Amazon také vrhá stín pochybností.

Ale ještě větší velký problém je, že má jako vydavatele NCSOFT a v minulosti měli tolik problémů. Naposledy nás spustili s tím, jak se s nimi zacházeli Wildstar, který teď jde sbohem. A NCSOFT také zavřel Arenanet, který se spojí s NCSOFT West – takže tam vypadají docela hrozně.

Popel stvoření

Datum vydání: Nikdy (je to TBA, ale už to bylo navždy ve vývoji)
Vývojář: Intrepid Studios
Vydavatel: Intrepid Studios, moje.com
Platforma: PC
Sub-žánr: MMORPG

Co je další velký mmorpg? Odpověď je Popel stvoření.

Popel stvoření je naše nejočekávanější MMO na obzoru as každým kouskem nových záběrů, které vidíme, jsme stále více nadšeni a poslední Alpha One Early Preview z Intrepid má naši úroveň humbuk na historicky vysoké úrovni. Tento Popel stvoření Náhled Alpha nám dal zajímavý pohled na jednoho z šéfů nájezdu, obřího červeného draka a také na dobrý pohled na to, jak vypadají starostové města.

Jednou z klíčových rysů tohoto vysoce fantazijního MMO je svět řízený hráčem s jedinečným systémem uzlů, který umožní hráčům vybudovat svět kolem nich. Vybudujete si obranu nebo se rozhodnete zničit výtvory jiných hráčů?

Server bude mít dynamický, neustále se měnící obsah kvůli jedinečnému systému, přičemž každý server má různé odlivy a toky. Hráči budou mít své vlastní bydlení, protože mohou stavět a vlastnit budovy po celém světě – od farem po sídla.

Jednou z jeho dalších klíčových rysů je schopnost obléhat hrady. Vytvořte cech plný spojenců, aby sundal jiné hrady a vytvořil si vlastní dynastii.

Všechno, co jsme viděli Popel stvoření Zatím poukazuje na to, že se jedná o divoce jedinečný zážitek, kde hráči utvářejí svět kolem nich. S hráčem bydlením, ekonomikou poháněnou hráčem a zjevnou bezprávnou zemí to vypadá, že jsme na něčem neuvěřitelném.

Ale také obsahuje známé fantasy tropy a styl, který hledáme v MMO, a když to spárujete se všemi novými nápady, které se snaží přinést do žánru, nemělo by být žádným překvapením, že by nemělo být překvapením, že Popel stvoření je jedním z našich nejočekávanějších nadcházejících MMORPG. Tady je doufat AOC je nabitý bohatým tradicí, epicky vypadajícím vybavením a několika neuvěřitelnými bitvami PvP.

V jednu chvíli jsme měli popel stvoření jako potenciální nejlepší MMORPG z roku 2023, ale pravděpodobně to ještě neuvidí denní světlo dalších pár let.

 • Ashes of Creation Action Combat Gameplay video vydané
 • Ashes of Creation: Velikost skupiny 8 hráčů, odhaleny role party

Bláznivý svět

Datum vydání: TBD
Aktuální stav: Alfa
Vývojář: Jandisoft
Vydavatel: Jandisoft
Platforma: PC, mobilní
Sub-žánr: MMORPG

Bláznivý svět je nadcházející 2D izometrický MMORPG, který se odehrává v post-apokalyptickém prostředí. Má jedinečný ručně kreslený umělecký styl, který má odvážný vzhled, a bude obsahovat beztřídní systém založený na zbraních.

Nyní víme trochu víc o Bláznivý svět MMO, díky jejich stránce Steam (propojeno výše). Víme, že dovednosti jsou založeny na vaší zbrani výběru (což se pak stává vaší třídou). Také to víme Bláznivý světŠéfy šéfů budou naprosto děsivě vypadající a těžko porazit, pokud nedokážete rychle identifikovat své vzory.

Když se podíváte na výše uvedený přívěs, získáte také pohled na poměrně rozsáhlý strom dovedností. Bohužel, více podrobností obklopujících datum vydání Mad World jsou vzácné. Budeme vás však informovat.

Můžete sledovat Bláznivý svět úzce tady.

Corepunk MMO

Corepunk

Datum vydání: Uzavřená beta přichází v roce 2023, uvolněte TBA
Vývojář: Umělé jádro
Vydavatel: Umělé jádro
Platforma: PC
Sub-žánr: MMOARPG

Umělé jádro vývojáře oznámilo jejich nový Cyberpunk MMORPG shora dolů, správně pojmenovaný Corepunk, Cesta zpět v prosinci 2019.

A stále jsme nadšeni tímto!

Má to silné Diablo setkání Páni splňuje kyberpunkový nastavení vibrace a my jsme všichni na tom. Hra bude mít bezproblémový otevřený svět a bude velká a hustá, plná „mil divočiny, aby se ztratila.“

Corepunk bude mít všechny základní prvky MMO, které milujeme, včetně ekonomiky ve hře, craftingu, kořisti, Instalované dungeony, cechy a obchodování. Kromě toho je jedním z jedinečných prvků, který v prostoru MMO často nevidíme, to, že budou existovat větvení úkolů a alternativní konce, které zajistí, že žádné dva přehrávání nebudou stejné.

Hra také využije systém válečné mlhy, který k boji přidá trochu strategie. A hráči budou bojovat ve scénářích PVP i PVE.

Pokud sledujete jejich zpravodajský blog, můžete vidět trochu hry Corepunk.

Pantheon: Rise of the Fallen

Datum vydání: TBD, v současné době v pre-alfa
Vývojář: Vizionářské říše
Vydavatel: ?
Platforma: PC
Sub-žánr: MMORPG

Pantheon: Rise of the Fallen je MMORPG založený na vysoké fantazii a samozřejmě je zasazen do velkého otevřeného světa. Bude se silně zaměřit na skupinově orientovaný obsah a sociální interakci. Bude se to konat na Terminus, na světě osídleném božstvami a hrdiny. Hráč přebírá roli legendárního hrdiny a máte za úkol regenerovat relikvie s dlouho ztraceným. Boj se zaměří na přípravu a povědomí, což umožní hráčům být vyzváni skrze scénáře, které vyžadují porozumění a dovednosti stoupat nad jejich soupeři.

Vývojáři v Visionary Realms poznamenávají, že budou existovat činnosti, ve kterých mohou hráči dělat sami, ale většinu obsahu bude muset být dobytí s ostatními, se silným zaměřením na význam pověsti hráče.

Hra zůstává ve stavu pre-alfa, ve kterém byla od prosince 2017. A to je v pořádku-Visionary Realms nás všechny udržuje s jejich měsíčními aktualizacemi zpravodaje. Vážně-pokud se chcete dozvědět více o pokroku Pantheona, stačí se přihlásit do zpravodaje-je to velmi podrobné!

Jejich poslední poznámka od producenta vysvětlila systém schopností založený na uzlech a nazval ji ‘měnič her.„Rovněž poznamenal, že programovací tým vytvořil několik robustních nových nástrojů pro designérský tým, které jim umožňují umístit úkoly, příběhy a dialog mnohem snadněji než dříve. V aktualizaci výrobce poznamenal, že další datum přístupu před alfa bude brzy. Drogový.

Zlomený

Uvolnění Datum: K dispozici v raném přístupu
Vývojář: Dynamight Studios
Vydavatel:
Dynamight Studios
Platforma: PC
Sub-žánr: MMORPG / SANDBOX

Zlomený je nadcházející otevřený světový Sandbox MMORPG, který se může pochlubit ponecháním starých klišé RPG, přičemž každá položka ve hře je vytvořena hráči. Také vám umožní dobrodružství se svými přáteli hned od prvního dne, aniž byste se museli starat o statistiky nebo vaši úroveň. Místo toho se zaměříte na rozšíření svých znalostí a pověsti.

Kromě toho budete moci změnit své schopnosti a přiřadit talenty tím, že jen odpočíváte před ohněm. Ve skutečnosti se Studios Dynamight může pochlubit, že je to MOBA s přetrvávajícím světem MMO.

Pro hráče, s nimiž se mohou hrát a Master, bude více než 400 schopností a 40 jedinečných stavových efektů.

Poslední aktualizace je, že hra má stresový test 29. června až 2. července.

Aktualizace 8/8/23: Vypadá to, že zlomený online vstoupil dočasný přístup a poté se odstranil z předčasného přístupu poté, co měli problémy s platformou backend serveru. To bylo zpět v prosinci 2022 a poslední aktualizace, kterou máme z Dynamight Studios, je od června, kdy krátce krátce otevřeli servery pro testování.

Camelot Unchained

Nadcházející MMORPGS

Datum vydání: TBA (nyní k dispozici v Early Access)
Vývojář: City State Entertainment
Vydavatel: Hlemýžďové hry
Platforma: PC
Sub-žánr: Fantasy mmorpg

Pokud hledáte něco s tradičním fantasy stylem, podívejte se na nadcházející Camelot Unchained, Fantasy MMO běžící na vlastním unchained modulu vývojáře. Hra byla crowdfundována prostřednictvím kampaně Kickstarter – zvýšila přes 2 $.2 miliony z více než 14 000 podporovatelů – stejně jako podpora od Marka Jacobse, návrhářka Temný věk Camelot. Camelot Unchained je považován za duchovní nástupce pro DAOC. Bude se významně zaměřit na PVP, přičemž zaostření je rozsáhlé bitvy stanovené.

Ve hře jsou také některé zajímavé a jedinečné mechaniky. Za prvé, budete moci vytvořit a postavit svůj vlastní jedinečný domov, pevnost nebo hrad, místo toho, abyste si museli koupit premade jeden (což by mohlo být to, na co jsme nejvíce nadšeni). Budete muset bránit svůj domov proti nepřátelům. Kromě toho bude většinu životního prostředí postavena téměř výhradně hráči. Města a města tedy budou vytvořeny hráči a když jsou propuštěni nepřáteli, budou muset být znovu přestavěni.

Za druhé, proprietární motor dodá masivní bitvy v reálném čase mezi vrstvami (až 500 z nich právě teď), s obrovským tažným vzdáleností a procedurálně generovaným prostředím. Šílený.

Hra byla již nějakou dobu ve vývoji a my netušíme, kdy bychom měli očekávat, že na ni dostaneme ruce. Nedávno došlo k aktualizaci, která poznamenala, že nyní můžeme očekávat, že Camelot Unchained Beta 1 do 4. července 2018 (Devs poznamenal, že pokud to dokážou dostat dříve, budou, ale 4. července je jejich datum vyrovnávací paměti).. Doufejme však, že uvidíme úplné vydání dříve než později. Přečtěte si více..

Modrý protokol

Datum vydání: Japonsko 14. června 2023, všude jinde TBD 2024.
Vývojář: Bandai Namco
Vydavatel: Bandai Namco
Platforma: PC
Sub-žánr: MMORPG ANIME

Modrý protokol je nadcházející masivně multiplayerová hra online hraní rolí (MMORPG) vyvinutá společností Bandai Namco. Hra je zasazena do smyšleného světa plného magie, technologie a dobrodružství. Blue Protocol vytvořil mnoho humbuků kvůli své krásné grafice, akčnímu bojovému systému a přesvědčivému příběhu.

V modrém protokolu přebírají roli člena elitní síly známé jako „Blue Sky Warriors.„Jako člen této skupiny se hráči vydají na cestu, aby chránili svět před tajemnou zlou silou, která hrozí zničením všeho na jeho cestě. Hra slibuje pohlcující příběh plný zvratů a zatáček, který udržuje hráče po celé hodiny zapojené na konec.

Grafika hry je poháněna Unreal Engine 4 a vývojáři plně využili schopností motoru k vytvoření živého a podrobného světa. Prostředí ve hře je plná svěžích lesů, tyčících se hor a rozlehlých měst, která vypadají neuvěřitelně realisticky.

Bojový systém v modrém protokolu je také hlavním prodejním bodem. Na rozdíl od mnoha jiných MMORPG, které se spoléhají na cílení na kartách, je modrý protokol vybaven bojovým systémem živé akce, který vyžaduje dovednost a strategii. Hráči se budou moci vyhnout, blokovat a čelit útokům svých soupeřů a každá třída má jedinečnou sadu schopností a stylu Play.

Z hlediska přizpůsobení znaků nabízí Blue Protocol širokou škálu možností. Hráči si mohou vybrat ze čtyř různých tříd: Aegis Fighter, Twin Striker, Blast Archer a Spellcaster. Každá třída má své vlastní jedinečné schopnosti a styl hry a hráči si mohou přizpůsobit vzhled svých postav s řadou různých oblečení a příslušenství.

Dalším vzrušujícím rysem Blue Protocol je jeho aspekt multiplayer. Hráči se mohou spojit s přáteli, aby přijali náročné úkoly a žaláře nebo soutěžili proti sobě v bitvách PvP. Hra také obsahuje robustní řemeslný systém, který umožňuje hráčům vytvářet zbraně, brnění a další předměty, aby jim pomohli na jejich cestě.

Blue protokol je v současné době ve vývoji, bez oficiálního data vydání dosud. Hra však již mezi fanoušky MMORPG vyvolala hodně vzrušení a mnoho z nich dychtivě čeká na jeho vydání. S jeho ohromující grafikou, bojovým systémem nabitým akcí a působivým příběhem má Blue Protocol potenciál být jedním z nejlepších MMORPG roku.

Pokud hledáte novou hru, která je jako Dopad Genshin, Modrý protokol může být pro vás.

Hytale

Datum vydání: TBD (zní jako 2024)
Vývojář: Hymixel Studios
Vydavatel: Bandai Namco
Platforma: PC
Sub-žánr: Procedurálně generovaný blok mmorpg

Hytale Vypadá to jako mash Minecraft a Portální rytíři, A jsme s tím naprosto v pořádku. Je to postupně generovaný svět založený na mmorpg založeném. Oficiální web hry uvádí ‘Teeting Towers a Deep Dungeons slibují bohaté odměny.“

Každá nová zóna představí svou vlastní jedinečnou divokou zvěř a mocné příšery, které zničí váš klid. Nebo to všechno můžete ignorovat a jít o budování a řemeslné výroby.

K dispozici bude také několik dobrých pěstování plodin, stavby, stavebních mazlíčků, držáků a budování věcí jako „lodě a jiná vozidla“ pro vaše průzkumné potřeby nebo hrad, ve kterém budete žít.

Vývojáři se mohou pochlubit, že hra bude mít spoustu zábavných minihrů a další budou komunita vytvořena po spuštění.

Město Titans

Uvolnění města Titans

Datum vydání: Stále TBA
Vývojář: Chybějící světová média
Vydavatel: Chybějící světová média
Platforma: PC
Sub-žánr: Superhrdina MMO

Jsou tu dva velké žánry, které tu nikdy nebudou unavené v Nerd?: zombie a superhrdinové. To je samozřejmě důvodem Město Titans je na našem radaru. Nadcházející superhrdina MMO z Missing Worlds Media je nabízena jako duchovní nástupce Město hrdinů. Samozřejmě to jsou některé velké superhrdinové boty, které je třeba vyplnit, ale tento MMO financovaný Kickstarter přinesl dvojnásobek svého počátečního cíle 320 000 $.

Bohužel, City of Titans stále nemá hratelnou verzi devět let po své kampani Kickstarter. Missing Worlds Media však ujišťuje všechny, že projekt je mnohem blíž, než si myslíme.

Nakonec po super dlouhém vývojovém období, Město Titans bude hratelné na začátku roku 2019, ačkoli žádný druh data zatím nebyl napsán.

Projekt Gorgon

Projekt Gogron

Vývojář: Starší hra, LLC
Vydavatel: Starší hra, LLC
Datum vydání: Nyní k dispozici v Early Access, plné vydání TBD
Platforma: PC
Sub-žánr: Fantasy Survival MMO

Jedná se o fantazii RPG, který je nyní k dispozici prostřednictvím Early Access Steam, ale nemáme na to moc naděje, vzhledem k strašlivé grafice, která by způsobila, že by se původní Xbox Cringe. Pokud dokážete ignorovat jeho ošklivost, mohl by na vás čekat drahokam hry, protože má ambiciózní systém hladiny dovedností, který vám umožní otřást současným trendem předem stanovených třídních systémů.

Devs také tout, že to nebudou držet ruku, což znamená, že budete muset objevit všechno sami. Jeden zajímavý mechanik, o kterém si nemyslím, že jsme viděli v jakémkoli jiném MMORPG.

Hra je překvapivě hodnocena „velmi pozitivní“ na Steam od více než 280 recenzentů, takže možná tam je Doufám, že na to. Prozatím je to na našem radaru a budeme na to dávat pozor.

Dune: Probuzení

Vývojář: Funcom
Vydavatel:
Funcom
Datum vydání:
TBD
Platforma: PS5, Xbox Series X/S, PC

Dune: Probuzení je nadcházející masivně multiplayerová hra na hraní rolí (MMORPG) vyvinutá společností Funcom, založená na kriticky uznávaném románu sci-fi Dune od Franka Herberta (jedna z nejlepších sci-fi knih všech dob). Hra je zasazena do obrovského a nebezpečného vesmíru Dune, pouštní planetě známé svými vzácnými zdroji, politickou intrikou a divokými bitvami mezi konkurenčními frakcemi.

Hra se bude konat tisíce let před událostmi původního románu, což hráčům umožňuje prozkoumat první dny vesmíru Dune a utvářet jeho budoucnost. Hráči si budou moci vybrat svou frakci, každá s vlastní jedinečnou silnou stránkou, slabosti a politickými cíli. Mezi frakce dostupné ve hře patří Atreides Noble House, Power-Tradry Housery Harkonnen a záhadný Bene Gesseriit Sisterhood.

Hráči budou moci vytvořit své vlastní postavy a přizpůsobit jejich vzhled, dovednosti a vybavení, aby vyhovoval jejich stylu hry. Hra bude obsahovat hluboký a pohlcující příběh, se spoustou úkolů, misí a aktivit pro hráče, kteří se mohou zapojit. Ať už se hráči rozhodnou bojovat o svou frakci, obchodní zdroje, prozkoumat nebezpečnou pouštní krajinu nebo se zapojit do politické intriky, vždy budou mít co dělat v duně: probuzení.

Bojový systém hry bude nabitý akcí a náročný, přičemž hráči se budou muset spoléhat na své dovednosti a reflexy, aby porazili nepřátele. Boj bude založen na dovednostech, s různými frakcemi, které mají své vlastní jedinečné bojové styly a schopnosti. Hráči se také budou moci zapojit do rozsáhlých bitev, přičemž stovky hráčů bojují o kontrolu nad klíčovými strategickými místy po celé planetě.

Dune: Probuzení bude obsahovat obrovský a dynamický otevřený svět, s řadou prostředí, které prozkoumá, od obrovských pouští po rušná města. Hra bude také obsahovat dynamický povětrnostní systém s pískovci a dalšími přírodními jevy ovlivňujícími hratelnost. Svět bude naplněn nebezpečnými stvořeními a nepřátelskými frakcemi, díky čemuž bude průzkum a přežití neustálým výzvou.

Hra bude také obsahovat robustní řemeslný systém, který umožní hráčům vytvářet vlastní zbraně, brnění a vybavení ze zdrojů, které shromažďují. Hráči budou moci obchodovat s ostatními hráči a vytvořit živou a dynamickou ekonomiku.

Věčné hrobky

(Dříve Válka Dragnoroxu)

Vývojář: Triune Studios
Vydavatel:
Triune
Datum vydání:
TBD
Platforma: PC
Sub-žánr: Dynamic Warfare MMORPG

Triune Studios dříve známá jako War of Dragnorox, změnila název tohoto vzrušujícího nadcházejícího MMO na Věčné hrobky. Jeho zajímavý příběh se stále otáčí kolem Dragnoroxu a jeho zavedení magie do země Mithiru, protože si klade za cíl ovládnout srdce všech tvorů. Jeho zlovolné úmysly však byly odhaleny a po jeho brázdě zanechaly značné zničení. Nesčetné bytosti byly zkroucené a poškozené, nuceny do nevolnictví pod jeho temným velením.

V reakci na zasahující temnotu zaujal trpasličí král Rofmak rozhodující postoj, zakazuje použití magie a sledoval eradikaci těch, kteří se příliš zabloudili po zrádné cestě. Dragnorox a jeho následovníci uprchli ze strachu a ustoupili do vzdálených říší, aby zakryli svou malefickou přítomnost.

Nyní, po průchodu dvou století, se zlověstné potomci Dragnoroxu znovu objevili, poháněni touhou po pomstě. Jejich návrat ohlašuje hledání krve a odplaty.

Ve věčných hrobkách budete úzce spolupracovat s vaší komunitou, abyste poháněli svět v probíhající válce proti Dragnoroxu a jeho zlověstným přisluhovači.

Věčné hrobky stojí jako dynamický válečný mmorpg, kde je samotná struktura vesmíru formována živými dungeonovými mistry, když se zapojíte. Tento pohlcující zážitek zapouzdřuje podstatu klasiky Dungeons n Dragons Dobrodružství. Každý den se potýká s událostmi, úkoly, shromažďováním zdrojů a řemeslným zpracováním, konfrontacemi stvoření, vývojem architektury, odemknutí zóny a monumentálními bitvami šéfů.

Vedený živým dungeonem mistry pracujícím v zákulisích, stále se vyvíjející příběh hry zvyšuje vaši cestu a tkáním osobní tapiserie dobrodružství.

ET má náš zájem. Podívejme se, jak se to formuje!

(Blizzard) Odyssey

Blizzard Odyssey MMO

Vývojář: Vánice
Vydavatel:
Vánice
Datum vydání:
TBA
Subgenre: Přežití MMO

Jez Corden tantalizuálně škádlil na nedávném Xbox Two podcast [nalezený přes Reddit], který Blizzard’s Odyssey je výrazně blíž, než si myslíme, že je. Také naznačil některé z funkcí a trochu toho, co můžeme očekávat. Jednou z takových rysů je začlenění prvků MMO, přičemž Corden se zmiňuje o vzrušujících vyhlídkách na obchodní systémy a zahrnutí obchodů s vlastněním hráčů.

K vzrušení přispívá zjevení, že Odyssey přijme perspektivu první osoby-odklon od obvyklého pohledu třetí osoby Blizzardu.

Zatímco hra zůstává ve vývojových fázích, sbírka dalších poznatků z předchozího roku poskytuje komplexnější pohled do světa Odyssey.

To je zajímavé, že Blizzcon 2023 se blíží v listopadu, a to by bylo skvělou pódium pro OdysseyOficiální odhalení. Myslíte si, že uvidíme upoutávku?

Bez názvu mimozemšťana MMO střelce?

Vývojář: Studia studeného železa
Vydavatel:
Svítání
Datum vydání:
TBA

Spolu s tímto ranním oznámením Alien: Blackout, Mobilní hra (Yeck), přichází zpráva, že studená železná studia pracuje na „masivně multiplayerové online střelce“ Mimozemšťan vesmír. Název nadcházejícího Mimozemšťan MMO je stále drženo pod zábalem.

Zatím o tom nejsou žádné informace, i když jsme se zeptali, zda můžeme získat další podrobnosti.

Poznámka: Z tohoto seznamu jsme nechali dva typy MMO: Mobile MMORPGS a jakékoli MMO, která zmiňuje použití blockchainu, protože jsou králičí dírou samy o sobě. Podívejte se na náš seznam nových a nadcházejících mobilních MMO zde. Vyloučili jsme také jakoukoli hru blockchain MMO/Metaverse-type.

Lord of the Rings MMO z Athlon Games zrušil

Vývojář: Hry Athlon
Vydavatel:
Amazon Game Studios
Datum vydání:
TBA, pravděpodobně 2022

Amazon právě oznámil, že a Pán prstenů MMO, oddělený od Lotro, je ve vývoji z Athlon Games a týmu za sebou Nový svět (který právě zabalil svůj test alfa). Studio zahrnuje mnoho veteránů z některých z nejlepších MMO, včetně Everquest, World of Warcraft, a Osud.

Více informací, jak to přijde,. Je možné, že se uvolní ve spojení s řadou Amazon LOTR pro nějakou marketingovou synergii, ale to je jen spekulace.

Bohužel, vysoce očekávaný nadcházející lord prstenů MMO z Athlon Games byl zrušen, což dále ukazuje, že Amazon Game Studios prostě neví, jak publikovat hry. Doufáme, že nás Nový svět nezklame, ale téměř všechno ostatní, co společnost vydala, to neudělalo.

Chroniky Elyria byly zrušeny

Chroniky Elyrie

Datum vydání: TBA 2020
Vývojář: Soulbound Studios
Vydavatel: ?
Platforma: PC

Převzetí online žánru multiplayeru k dalšímu kroku je Chroniky Elyrie, hra, která byla nedávno financována Kickstarter (Podívejte se na video Kickstarter výše). Existuje mnoho zajímavých nápadů obsažených Elyria, A doufejme, že se někdy budeme moci brzy dostat s alfa. Hlavní myšlenka Chroniky Elyrie je to, že vaše postava ve hře ve hře.

Bude mít také uzavřenou ekonomiku, konečné zdroje a úkoly, které nejsou opakovatelné. A co víc, má plně ničitelná prostředí, která umožní hře zažít jinak pro každou postavu.

Pokaždé, když se hráči přihlásí, bude čekat dynamický svět. A rozhodně se nemůžeme dočkat, až se přihlásíme. Doufáme, že uslyšíme další podrobnosti o tomto vysoce očekávaném MMORPG.

Bohužel, Chronicles of Elyria již nejsou ve vývoji a nyní jsou široce považovány za podvod. Na konci března 2020 bylo oznámeno, že vývoj hry byl zrušen, navzdory zvýšení 7 $.9m prostřednictvím crowdfundingu. Vřele doporučuji sledovat přehled líného peonu a vysvětlit to všechno.

Will Blizzard vytvoří nový MMO?

Ano! Ve skutečnosti je Blizzard v současné době v rozvoji na tichém MMO s názvem Odyssey. Zjevně nemáme moc v souladu s podrobnostmi pro tento MMO, ale je to zjevně nadcházející MMO přežití, který bude mít velký otevřený svět a zaměření na shromažďování, budování přístřeší a obchody s hráčem. Zní to skvěle!

Jakmile dostaneme nějaké šťavnaté detaily, budete vás informovat o novém Blizzard MMO.

Crimsonova poušť se nezdá být MMO

Pokud vás zajímá, proč jsme nezahrnuli neuvěřitelně vypadající Crimson Desert, Je to proto, že Pearl Abyss ji nyní nabízí jako akční adventure v otevřeném světě; Neexistuje žádná zmínka o tom, že jde o MMORPG, jak se nám představila před lety. Vývoj hry se zjevně přesunul z MMORPG na jen dobrodružnou hru s otevřeným světem.

Takže pokud se ptáte, zda Crimson Desert je mmorpg, odpověď zní ne.

Sledujte mě na Twitteru a dejte mi virtuální vysokou pět, protože moje tweety jsou národní poklad.

18 nadcházejících her MMO a uvolňování MMORPGS v roce 2023 (zatím)

Pokud neexistují žádné překážky, přichází v letošním roce docela mnoho her pro žánr.

Anthony Jones, editor novin 6. ledna 2023

Trůn a svoboda

2023 se formuje jako jampackovaný rok nových mmorpgs. Někteří jsou velmi ambiciózní, jen málokdo zasáhl základní kámen specializovaného publika a jiní bubnují skepticismus než humbuk. I když mezi tímto seznamem nadcházejících titulů musí být pro hráče něco, co by si hráči mohli užít mezi pracovní dobou a během jejich volného času, kdy je dům pěkný a tichý.

Mějte však na paměti, že dochází k zpoždění. Stejně jako ty bych rád hrál na tomto seznamu v roce 2023 spoustu her, ale musíme být poněkud cynické o těch chybějících konkrétních dat.

Ale bez dalšího Ado, Zde je 18 nadcházejících AAA a MMORPGS/MMOS Uvolnění v roce 2023 (zatím) v žádném konkrétním pořadí:

Trůn a svoboda

Nadcházející titul NCSOFT, Throne a Liberty, se uvolní někdy v první polovině roku 2023 na PC a konzolech. Pravděpodobně bude nejambicióznější a vizuálně ohromující MMORPG vyjít letos.

Z nedávného režiséra náhledu Stream COO vysvětlil trůn hry a Liberty je „bezproblémový živý svět“ s dungeony, které se mění na základě různých kritérií, obsahuje systém „bezplatné třídy“, kde hráči rozhodují o svých rolích a mají mnoho dalších robustních systémů.

Modrý protokol

Bandai Namco s vydáváním nápovědy Amazon Games přinese Blue protokol na západ ve druhé polovině roku 2023. Je to akční MMO zdarma s dynamickým bojovým systémem, přizpůsobením hlubokého postav a příběhem nataženým přes rozsáhlý svět.

Po letech rozhlasového ticha se hráči vědí více o této hře anime, aby zmírnili časný skepticismus. Nedávný proud diskutoval o monetizaci, crossplay a funkcích hráčů může očekávat. A pro ty, kteří touží skočit dovnitř, bude mít Bandai Namco někdy beta test v první polovině roku 2023 a nechávají vám přinést plus pro jízdu.

Dune: Probuzení

Dune: Awakening je MMO s otevřeným světem přežití vyvinutým společností FunCom, jehož cílem je zachytit měřítko Arrakis ve formátu videoher pro více hráčů. Hraní hry je stále záhadou, a proto může být tento být koncem 2023 překvapení Early Access vydání nebo by se mohl dostat do roku 2024.

Hra umožňuje hráčům zapojit se do bitvy v pozemních vozidlech, ornithopterech nebo pěšky s jinou pěchotou. Zdá se, že hráči, kteří si vybírají to, co chtějí dělat ve hře. Pokud máte zájem, můžete se prozatím zaregistrovat na beta verzi Alpha.

Noční vrany

Noční vrany mohou mnoho vypnout, protože korejský MMO blockchain, ale také vypadá nádherně a zdůrazňuje tekutý boj. Hra má evropské středověké téma ze 13. století. Hráči také mohou očekávat více než 16 hratelných postav.

Několik ambiciózních výkonů, které si v noci Crows cílem je mít bitvy „1000-hráč PvP“ a „Aerial to Ground Combat.„Vývojář Madingine potvrdil, že bude vydán v dubnu 2023 v Koreji, ale nemáme mnoho podrobností o západním startu.

Den před

Den předtím existuje a přibližuje se ke svému datu vydání 2023 1. března. Zprávy o tomto Zombie MMO z otevřeného světa byly lehké, ale nové záběry byly uvedeny na CES 2023, aby se ukázaly ve hře Nvidia RTX.

Hra prodává příslib masivně multiplayerové hry s pohlcujícím prostředím ve scénáři přežití zombie. Vzhledem k tomu, že vývojář Fntastic neukazuje mnoho hry tak blízko k vydání, je jasné, proč jsou lidé skeptičtí vůči tomuto ambicióznímu názvu.

Wayfinder

Podle digitálních extrémů a Airship Syndicate je Wayfinder akcí zdarma MMORPG s kooperativními vibracemi dungeon-řezací s přáteli. Hráči odloží invazní hrozbu zvanou temnota a mohou zavolat ostatní jinde, aby prozkoumali skrz „Ztracené zóny“ podobné dungeonu a lovit nepřátele.

Hra se uvolní na PC a konzolách, přičemž časný přístup pravděpodobně přichází na jaře 2023. S ohledem na to může být podzim 2023 oficiálním oknem vydání.

Palia

Útulná komunitní MMO Singularity 6, Palia, je ve formátu multiplayeru ve skutečnosti bezplatným údolím Stardew. Hráči se mohou zaměřit na mnoho dovedností, jako je lov, chytání chyb, zahradnictví, vaření a hledání potravy.

Hra prošla dvěma fázemi alfa testování, což je slibné, ale od tohoto psaní nemáme oficiální datum. Mohl by 2023 vidět vydání Palia? Budeme muset počkat a zjistit to, ale možná je pravděpodobnější, že uvidíme veřejnou/uzavřenou verzi beta nebo včasného přístupu.

Corepunk

Corepunk je buy-to-play mmorpg míchání ligy legend mechaniky s ARPG sklonem z her jako Lost Ark. Hráči budou hrát z pohledu kamery shora dolů s mlhou válečných.

Hra stále prochází svou uzavřenou beta fází a nemá konkrétní datum, ale je pravděpodobné, že 2023 by mohl být rokem pro vývojáře umělé jádro pro uvolnění hry, v závislosti na pokroku beta beta.

Hytale

Hytale je vyvinutá společností Hynsixel Studios a je nadcházející karanténní MMO s inspirací z Minecraft a Trove. Proceturaly generovaný herní svět bude mít dungeony a zdroje pro stavbu budov a předmětů.

Hytale také plánuje nabídnout hráčům schopnost vytvořit si vlastní světy blok-blok s snadno použitelnými a výkonnými nástroji ve hře. Hodně o oficiálním stavu hry je však v toku. Hráči se v tuto chvíli mohou zaregistrovat na beta verzi, ale není jisté, zda bude rok 2023 rokem pro Hytale.

Minulý osud

Od Icy North Games je minulý osud nezávislým otevřeným světem MMORPG s bojem o temných duší ve středověkém fantasy světě. Tým DEV vysvětluje, že hráči si mohou vybrat, čím se chtějí stát, když prozkoumávají obrovský svět kontinentů pro skrytá tajemství.

Devs odhalili záplaty her každý měsíc od roku 2022, které se mohou brzy brzy zvýšit až do předčasného přístupu, soudě podle jejich stránky Steam.

Válka Dragnoroxu

War of Dragnorox je „dynamický válečný mmorpg“, který je oficiálně vydán 1. září 2023. Developer Triune Studios vytváří vysoký fantasy svět s obvyklým obsazením skřítků, draků, nemrtvých a takových protivníků pro hráče.

Aktualizace probíhají od roku 2022, jako jsou bojové změny a montážní systém, takže hra rozhodně zůstává na trati vývoj. Za sedm měsíců budete moci vyzkoušet tento.

Bláznivý svět

Podle vývojáře AMA na jejich webových stránkách je Mad World Jandisoft ve skutečnosti hotový. Je to groteskně sestavený prohlížeč zdarma pro hraní 2D MMO s ošklivými příšerami a temným prostředím.

V současné době tým DEV pracuje na přípravě na online služby, testování a první kolo aktualizací hry po vydání. Až budou připraveni, dozvíme se více o oficiálním datu v roce 2023.

Chrono Odyssey

Stejně jako Night Crows, nevíme moc o Chrono Odyssey kromě záběrů přívěsu a několika aktualizací. Hra je popisována jako „epos-time epic“ zaměřená na válku mezi 12 bohy.

Mezi funkce patří randomizované dungeony, rozsáhlý boj Realm-VS-Realm, jedinečný systém práce a více navržený pro PC, mobilní a konzoly. Pokud vývojář Npixel provozuje marketing hry jako vývojáři Night Crows, můžeme vidět překvapení, pokud něco.

Ares: Rise of Guardians

ARES Kakao Games: Rise of Guardians si klade za cíl uvolnit ve druhé čtvrtině roku 2023 pro PC a mobilní zařízení. Je to honosná sci-fi MMO, která má vhodný třídy s jedinečnými schopnostmi a odesílání hráčů po celé sluneční soustavě.

Areplay-moudrý, Ares zabalí hodně vizuálního pizzazzu a váhy ve svém bojovém systému. Hráči pod herním přívěsem připisovali svůj vzhled „3D ztracené archy.„To by mohla být dobrá nebo špatná věc, takže budeme muset vidět, jak hraje na vydání.

Odin: Valhalla stoupá

Další hra Kakao, která se dosud vyvinula pod studiem Lionheart Studios, je Odin: Valhalla Rising. Hra bude spuštěna na PC a mobilních zařízeních ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023 pro NA a Evropské hráče.

Odinův herní svět bude mít inspirace z norské mytologie a představí hrst hratelných tříd. Masivní odtok je, že má systém automatického boje. Devs vysvětlil v nedávných otázkách a odpovědích, že „stále zvažují“ odstranění možnosti v globální verzi.

Ember Sword

Ember Sword je další blockchain mmorpg, ale bude mít společenský svět karantény, o kterém se rozhodne hráči. Část hry NFT se zdá být spíše jako volitelná část Ember Sword než jeho ohnisko.

„Průlomový mistr AI-hry“ hry zajistí, aby hráči zažili nové události náhodně a jejich beztřídní bojový systém umožňuje hráčům kombinovat schopnosti tak, jak si vybírají. Bright Star Studios plánuje vydat Ember Sword Free-to-Play a může vidět spuštění 2023.

ARK 2

Studio Wildcard a Grove Street Games za cíl uvolnit ARK 2 v roce 2023. Po jeho předchůdce, Ark: Survival se vyvinul, hráči prozkoumají primitivní svět plný dinosaurů a lidí, kteří bojují o dominanci.

Pokračování bylo „přepracováno a přepracováno“ na základě prvního titulu Archa, ale bude pokračovat ve svém boji podobném duši. Na Xbox Series X | S a PC, progresi znaků, smyslové zvířecí AI a další, budou existovat světové události, modifikace napříč platformami a dalšími.

Starkeepers

Během přehlídky IGN 2022 vypustily hry Wolfpack Games přívěs pro akční akce založené na hrdinách MMO Starkeepers. Hráči mohou ztělesnit různé starověké válečníky a naučit se svůj bojový styl z dostupných relikvií.

Zdá se však, že většina hry se scvrkává na budování pevnosti s vaším klanem, zapojuje se do bitev přes obléhání/dungeony a dominuje světu starkeepers. Hra bude mít v roce 2023 mnoho playtestů a možná i vydání včasného přístupu, soudě podle jeho stránky Steam.

Nadcházející MMORPGS, které by se mohly uvolnit po roce 2023

Několik her neudělalo řez pro seznam kvůli pravděpodobnosti, že je v roce 2023 neuvidí. Ačkoli je to cokoli, tak bychom je chtěli zmínit.

Na kterých hrách výše jste nadšeni, že si můžete dát ruce? Dejte nám vědět níže!

Související články

 • Naše nejvíce hraje MMORPG v roce 2023
 • Nový dopis od trůnu a producenta Liberty předvádí, že nikdy předchozí šéfy a oblasti
 • TGS 2023: Wayfinder škádlí New Lion-Warrior Grendel v přívěsu „Spider-Man: přes Spider-Verse“

10 nadcházejících MMOS pro konzolu – nejlepší nové MMO pro Xbox a PlayStation

10 nadcházejících MMOS pro konzolu - nejlepší nové MMO pro Xbox a PlayStation

MMORPG.GG

Pokud jste hráčem konzoly a fanouškem MMOS, budete nadšeni, když uslyšíte, že existuje několik nových a starých MMO, které přicházejí na konzole.

MMO jsou tradičně většinou pro PC hráče, přičemž hráči konzoly jsou vývojáři MMO silně opomíjeni. V posledních letech však na konzolách bylo také vydáno stále více MMO, což hráčům na všech platformách umožňuje společně užívat zážitek MMO.

Nyní se zdá, že mnoho vývojářů upřednostňuje hráče konzoly vyšší než v minulosti a existují zvěsti, že i MMO obři jako World of Warcraft budou v určitém okamžiku přeneseny do konzolí.

Ať už jste fanouškem fantazie nebo sci -fi, v nadcházející sestavě MMO je něco pro každého. Připravte se tedy na prozkoumání nových světů a zažijete vzrušující dobrodružství!

Dune: Probuzení

10 nadcházejících MMOS pro konzolu - nejlepší nové MMO pro Xbox a PlayStation 1

 • Vývojář: Funcom a Nukklear GmbH
 • Datum vydání: TBA
 • Platformy: PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X a řady S
 • Pro fanoušky Dune, sci-fi MMOS, Conan: Exiles

Po úspěchu FunComu s žánrem přežití v otevřeném světě v Conan: Exiles bude studio kombinovat prvky přežití do jejich nadcházejícího MMO Dune: Probuzení.

Hráči budou bojovat, aby přežili v drsném světě Arrakis, proslavilo se v dunových románech a filmech.

O titulu ještě nebylo vydáno mnoho informací, ale hráči se mohou přihlásit na beta na oficiálních webových stránkách Dune Games.

S ohromujícími vizuály, zábavnou mechanikou hry a bohatým příběhem inspirovaným klasickými sci-fi romány Franka Herberta, Dune: Awakening je jistě hitem mezi hráči MMO na konzolech.

Svět války

10 Nadcházející MMOS pro konzolu - nejlepší nové MMO pro Xbox a PlayStation 2

 • Vývojář: Blizzard Entertainment
 • Datum vydání: 23. listopadu 2004
 • Platformy: PC
 • Pro fanoušky Blizzard Entertainment

Přestože to Blizzard ještě nepotvrdil, existuje mnoho důvodů, proč se domnívat, že World of Warcraft může v budoucnu přijít na konzole.

Nejnovější expanze WoW, Dragonflight, je hned za rohem as tím přichází několik aktualizací hry, která usnadní hraní na gamepadu.

Prvním je interakce téměř objekta, která se automaticky zaměří na váš nejbližší NPC nebo objekt a bude s ním interagovat.

Kromě toho WOW také získává režim ammbetu, který se automaticky zaměří na nepřítele před vámi.

Předchozí aktualizace také přidaly funkce, jako je akční vačka, podpora gamepad

Ikony řadiče byly také nedávno těženy ze hry.

Do ozvěny

10 Nadcházející MMOS pro konzolu - nejlepší nové MMO pro Xbox a PlayStation 3

 • Vývojář: Etlok Studios
 • Datum vydání: TBA
 • Platformy: PC, PlayStation, Xbox
 • Pro fanoušky Cestování v čase

Na nadcházejícím MMO nebylo vydáno mnoho informací do Echo. V loňském roce byl propuštěn krátký upoutávka na tento čas cestování MMO.

Některé informace lze shromáždit na oficiálních webových stránkách. Kromě vydání na PC to vypadá, že do Echo může také získat vydání PlayStation a Xbox.

Palia

10 Nadcházející MMOS pro konzolu - nejlepší nové MMO pro Xbox a PlayStation 4

 • Vývojář: Singularita šest
 • Datum vydání: TBA
 • Platformy: Není oznámeno
 • Pro fanoušky Tvorba a shromažďování

Palia, „útulný“ MMO má vývojáře v týmu v Singularity Six s předchozími zkušenostmi z Blizzard i Riot.

Zaměření v Palii není na boj, ale na to, že se dobře baví s komunitou. Mezi aktivity patří rybolov, shromažďování, zahradnictví a řemeslné výroby.

Palia se zaměřením na komunitu vypadá jako skvělý MMO pro ty, kteří chtějí zažít MMO hraní bez veškerého stresu a konkurence, které jsou obvykle spojeny s těmito hrami. Dosud nebylo oznámeno žádné datum vydání, ale hra je v současné době v testování Alpha.

Vývojáři uvedli, že se v tuto chvíli zaměřují na verzi PC, ale že se co nejrychleji rozšíří na konzolu.

Ashfall

10 nadcházejících MMOS pro konzolu - nejlepší nové MMO pro Xbox a PlayStation 5

 • Vývojář: Netease hry
 • Datum vydání: TBA
 • Platformy: PC, PlayStation, Xbox
 • Pro fanoušky Vypadnout

Ashfall byl vyhlášen během herní show v Tokiu. Popokalyptický střelec MMORPG postaví hráče proti hrozbě AI v pustině, která je ponechána z lidské společnosti.

Hra je velmi inspirována sérií Fallout, ale s asijskými vlivy.

Legendární skladatel Hans Zimmer bude tvořit části skóre pro hru spolu s skladatelem Fallout a Elder Scrolls Inon Zur a Steve Mazzaro, skladatel.

Hra bude vydána pro PC, Xbox a PlayStation.

Trůn a svoboda

10 nadcházejících MMOS pro konzolu - nejlepší nové MMO pro Xbox a PlayStation 6

 • Vývojář: Ncsoft
 • Datum vydání: 2023
 • Platformy: PC, PlayStation 5
 • Pro fanouškyKorejský MMOS, Black Desert Online

Throne a Liberty je nadcházející MMO z NCSOFT. Hra byla původně hra v řadě linií, ale nyní bude nastavena ve své vlastní IP.

Ve hře však bude stále mnoho funkcí inspirovaných linií, a podle vzhledu se trůn a Liberty pokusí konkurovat černé poušti, pokud jde o základnu hráče.

Vývojáři v NCSOFT usilují o vydání 2023 pro Throne a Liberty a kromě PC bude hra k dispozici na PlayStation 5.

Chrono Odyssey

10 Nadcházející MMOS pro konzolu - nejlepší nové MMO pro Xbox a PlayStation 7

 • Vývojář: Npixel
 • Datum vydání: 2022
 • Platformy: PC, Xbox Series X a Series S, PlayStation 5
 • Pro fanouškyKorejský MMOS

Chrono Odyssey je další nadcházející korejský MMO z Npixel. Hra byla vyhlášena v roce 2020 a byla původně nastavena na vydání letos, ale o vydání dosud nebylo slovo.

Bude vydán pro PC, Xbox Series X a S a PlayStation 5, kromě mobilních zařízení.

SoulFrame

10 nadcházejících MMOS pro konzolu - nejlepší nové MMO pro Xbox a PlayStation 8

 • Vývojář: Digitální extrémy
 • Datum vydání: TBA
 • Platformy: Není oznámeno
 • Pro fanoušky Warframe, Action Combat MMOS

SoulFrame je nově oznámený MMO z digitálních extrémů, tvůrců Warframe.

Mnoho vývojářů, kteří pracovali na válečném rámu, bude pracovat na SoulFrame.

SoulFrame bude fantazijní protějškem do válečného rámu, inspirovaný „přírodou, restaurováním a průzkumem“.

Titul je stále na začátku vývoje, takže vydání je stále asi o několik let pryč. Nebyly zveřejněny žádné informace o tom, na kterých bude platformy SoulFrame k dispozici, ale když vidíme, že warframe je k dispozici na většině moderních konzolí, je velmi pravděpodobné, že hra bude široce dostupná pro hráče konzoly.

Věk vody

10 Nadcházející MMOS pro konzolu - nejlepší nové MMO pro Xbox a PlayStation 9

 • Vývojář: Gaijin Entertainment
 • Datum vydání: TBA
 • Platformy: Není oznámeno
 • Pro fanoušky CrossOut

Age of Water je nadcházející MMO inspirovaný filmem Waterworld. Je zasazen do post-apokalyptického světa, který byl zaplaven.

Hráči budou moci stavět a přizpůsobit své vlastní lodě a sídlo.

Hra vydáme Gaijin Entertainment, vydavatel CrosOut, který našel úspěch na konzolách, takže si myslíme, že je bezpečné říci, že Age of Water také najde cestu na konzoly, jakmile se vydá.

Riot MMO

10 nadcházejících MMOS pro konzolu - nejlepší nové MMO pro Xbox a PlayStation 10

 • Vývojář: Riot Games
 • Datum vydání: TBA
 • Platformy: Není oznámeno
 • Pro fanouškyLeague of Legends, World of Warcraft

Riot MMO je nový MMO vyvíjený společností Riot Games, tvůrci League of Legends.

Hra bude nastavena v Runeterře, stejném světě jako League of Legends.

Legends of Runetterra, strategická karetní hra od roku 2020 byla vytvořena částečně, aby se rozvinula svět a připravila ji na MMO.

Riot najal mnoho vývojářů s předchozími zkušenostmi z major MMOS, aby vytvořili hru, a s obrovským fanbase League of Legends to určitě to bude masivní titul.

Doposud nebylo slovo o možném datu vydání nebo o jakých platformách bude hra k dispozici, ale s tak masivním projektem si myslíme, že je bezpečné říci, že Riot bude alespoň zvažovat jeho uvolnění na konzolech.

Které z těchto nadcházejících MMO jste nejvíce nadšeni? Dejte nám vědět v komentářích!