Všechny nové odměny FFXIV Series 2 PVP a jak je získat – Patch 6.2, Pořadí | Final Fantasy XIV, LODESTONE

FFXIV PVP Rank

Contents

29

Všechny nové odměny FFXIV Series 2 PVP a jak je získat – Patch 6.2

Nejnovější dávka Ffxiv Konkurenční ceny pro více hráčů je zde s laskavým svolením PvP Series 2, vydané vedle Patch 6.2. V návaznosti na stopy sady Archfiend Armor musí nové přírůstky hodně žít až do této sezóny. Dělají shromáždění? Pojďme se podívat a rozhodnout se sami, protože také katalog, jak odemknout tyto odměny PVP Series 2!

Jak tomu bylo v minulé sezóně, nejnovější dávka odměn PVP odemkne, protože vydělávejte to, co se nazývá „Series Malmstones.„„ Malm “je v podstatě Final Fantasy termín pro „míli“, což znamená, že můžete Jen o nich pomyslete jako na milníky nebo úspěchy. Každý z nich v podstatě odemkne Jako úroveň odměny na bitevním průchodu Jak vyděláváte Exp: to samé jako v jakékoli jiné online hře v těchto dnech. I když nemusíte platit samostatný poplatek. Každý hráč má přístup k Malmstones série 2, jakmile se hra zavádí.

Priorita číslo jedna je učit se, kde je najít. Série Malmstones jsou umístěny V části PVP profilu v nabídce znaků v Ffxiv. Tím se otevírá jedinečná menu, která se týká pouze konkurenčního obsahu multiplayeru (nebo hráče-versus-hráče). Zde najdete celkovou hodnotu PVP, přehled o minulých vítězstvích a ztrátách, dovednostech PvP a tmavě šedé tlačítko označené “Série Malmstones.„Vyberte to tak, aby se otevřel ekvivalent Battle Pass Series 2.

FFXIV PVP Série 2 odměny

Jak můžete vidět na snímku obrazovky, existuje 30 jedinečných malmstonů pro sezónu. Každá odemkne, když dosáhnete nové úrovně série-který je zobrazen nad fialovým zážitkovým lištem v pravém horním letu obrazovky.

Je zde několik důležitých věcí. Nejprve zvýšíte úroveň své série a odemknete přidružené malmstony, pouze když dokončíte režim PvP. To zahrnuje přední linii, krystalický konflikt a konkurenční křídla. Za druhé, zkušenost potřebná ke zvýšení úrovně série zvyšuje se s postupem. Například od řady 9 na úroveň 10 na úrovni série 10, ale to trvá 3 000 EXP, ale přechod z 10 do 11 trvá 4 000, ale trvá 4 000.

Tento požadavek se zvyšuje každých pět úrovní. Zde je rozpis založený na sérii 1:

  • Úroveň série 1-5 vyžaduje 2 000 exp každý
  • Úroveň řady 6-10 vyžaduje 3 000 exp každý
  • Úroveň řady 11-15 vyžaduje 4 000 exp každý
  • Úroveň řady 16-20 vyžaduje 5 500 exp každý
  • Úroveň řady 21-25 vyžaduje 7 500 exp každý

Jinak řečeno, broušení z 20 do 25 do 25 let trvá Více než čtyři a půlkrát déle než jít z hodnosti 1-5. Hráči, kteří plánují zachytit konečnou jedinečnou odměnu, která se odemkne na úrovni série 25, by se neměly odkládat až do konce série PvP.

FFXIV Wolves Den Pier Ferry Skipper

To nás přivádí do posledního bodu. Většina Malmstones uděluje 1 000 jednotek speciální měny zvané Crystal Trophies. To lze použít k nákupu položek z Ffxiv Pvp Hub: Den Pier Wolves v La Noscea. Pokud jste nikdy předtím nebyli na Wolvesově molu nebo jste zapomněli přijmout jeho aetheryte, promluvte si s kapitánem trajektu na přistání Moraby Drydocks (i.E. Nejvýchodnější část Moraby Drydocks v Lower La Noscea).

Souřadnice jsou (X: 26.8, Y: 35.7) Pokud jste stále ztraceni. Jen trochu jihovýchodně odkud se můžete vrátit do svatyně ostrova.

Krystaly trofejí mohou být dány Crystal Quartermaster uvnitř Statečné srdce: Ta velká plachetnice na nejzápadnějším konci mola vlků. Odměny zahrnují Glamour Gear pro různé úlohy FFXIV a také o orchestrionských rolích, rámečky dobrodruhů a různé další sběratelské dobroty.

FFXIV PVP Série 2 odměny

Všimněte si, že tyto trofejní krystalové odměny ne nutně cyklujte každou sérii. Unikátní série Malmstone odměňuje, na druhé straně, dělat vyprší s každou sérií PvP. Pokud chcete zaručit, získáte speciální odměny za sérii 2, Během série 2 musíte hrát nějaký PVP. Prosté a jednoduché. To nás přivádí k přechodu jedinečných odměn pro tuto sezónu. Rozložíme je (spolu s jejich požadavky) v níže uvedených částech!

FFXIV PVP Series 2 emoce

Etiketa tanečního sálu – je spotřební položka, která trvale odemkne emoce „ducha“ Pro postavu vašeho hráče. Můžete k němu přistupovat po použití etikety Tome z nabídky Emotes (přirozeně) nebo jej aktivovat zadáním „/ducha“ do protokolu chatu. Emoce odemkne se na úrovni série 5 během série 2.

FFXIV PVP Series 2 Adventurer Deska

The Azure Framer’s Kit (nahoře vlevo) odemkne se na úrovni série 10 během Ffxiv PVP Series 2. Zatímco Krita Crimson Framer (nahoře vpravo) Odemkne se na úrovni série 20. Toto jsou oba pozadí používané pro dobrodružné desky.

FFXIV PVP Series 2 Minions

The Hodinky Cerulean Chaser (modrá postava na obrázku výše) a Hodinky Crimson Chaser (červené stvoření na obrázku výše) jsou oba přisluhovači. Stejně jako ostatní odměny se poprvé objevují jako položky ve vašem inventáři, které musí být použity k jejich trvalému odemčení pro vyvolání z nabídky Minion Guide. Možnost Cerulean se odemkne na úrovni série 15, zatímco Crimson Minion odemkne okamžitě poté na úrovni série 16.

FFXIV PVP Series 2 Mount

V neposlední řadě je Mount Fylgja. Technicky je to „Fylgja Horn,“, Který odemkne úroveň série 25 během série 2. Použijte roh z vašeho inventáře k trvalému odemknutí Mount Red Dragon Mount (který vypadá podobně jako ty stvoření nalezené v Dravania). Poté ji můžete svolat z nabídky Mount Guide jako jakýkoli jiný držák Ffxiv.

Po dosažení 25. Malmstone pro sérii mohou hráči obdržet více trofejních krystalů. Každá hodnost vytvoří dalších 1 000 jednotek měny. Až na pro 30. pozice. To nabízí neuvěřitelných 6 000 krystalů trofejí pro skutečně vyhrazené. To je vlastně trochu od série 1, což dalo pouze 5 000 krystalů na úrovni série 30. Poté – na úrovni série 31 a vyšší – budete nekonečně narůstá více trofejních krystalů na 1 000 na úroveň.

Když už mluvíme o „prasku“, mimochodem nezapomeňte sbírat své odměny ze série Malmstones Board. Battle Pass automaticky neukládá měnu nebo položky do vašeho inventáře. Místo toho musíte Klikněte na každý uzel ve tvaru diamantu v nabídce, když odemknou. Každý Malmstone řekne „vydělaný“, pokud dokážete bublinu popsat a získat své věci. Po kterém ikonu zakryje zelená značka, která ukazuje, že jste již shromáždili tuto konkrétní odměnu.

To je v podstatě to pro základy. Neexistuje způsob, jak podvádět systém a získat více série EXP; Jednoduše musíte hrát zápasy PVP.

FFXIV Crystaline Conflict Duty Finder

Nejlepší způsob, jak brousit zážitek z PVP v FFXIV

Ne všechny však režimy jsou vytvořeny rovnocenné. Alespoň ne, pokud jde o broušení zkušeností s PVP. Dokonce i po návratu soupeřených křídel v sérii 2, Kryt na krystalii je zdaleka nejlepším režimem, který rychle vydělává řadu. Najdete jej na první kartě v části „Pvp sekce nabídky Duty Finder. Vyberte buď neformální zápas nebo žebříčku. Buď jeden udělí série EXP.

Každý zápas trvá pouhých pět minut (o něco více, pokud jsou přesčas). Ztráty vždy ocenění 700 exp zatímco výhry vždy udělují 900 exp. Soupeřící křídla a přední linie dávají více, ale trvá mnohem déle (15 minut pro první a 20 minut pro druhé). Matchmaking také má tendenci být výrazně rychlejší pro krystalický konflikt, protože režim vyžaduje celkem 10 hráčů. I s konzervativním odhadem, vytváření prostoru pro přesčasy, můžete vydělat Téměř zdvojnásobte exp Ze tří pětiminutových ztrát v krystalickém konfliktu od jedné 20minutové ztráty v první linii. To není ani účtování pro doba doba a rychlé vypínání (něco, co se téměř nikdy nestane v první linii).

Upřímně řečeno, krystalický konflikt je jen víc zábava, také. Batty s menším měřítkem jsou taktičtější a čistší než obrovské kuličky desítek hráčů, kteří se navzájem rozpadnou v první linii a dokonce konkurenční křídla.

To tě neznamená by neměl Hrajte frontovou linii, samozřejmě. Režim je zahrnut mezi denní výzvy pro ruletu, které mohou hráči dokončit jednou za 24 hodin pro bonusové odměny. To znamená Obrovský stipendium práce exp nebo Allagan Tomastones. Stojí za to hrát frontline pro to jednou denně sám – což pomalu narůstá více sérií a zároveň vám vydělává tradiční odměny.

Tady to máš! Doufáme, že vám to pomůže získat všechny odměny za PVP Series 2 v Ffxiv. Hodně štěstí a bavte se v krystalickém konfliktu! Budeš muset hodně hrát.

Žebříčky

Postavení krystalických konfliktů

Dungeons, jejichž architektura není nikdy úplně stejná, když je prozkoumáte.
Vyrovnejte se, připravte si vybavení Aetherpool a závod, abyste získali nejvyšší skóre!

Tallyingová doba: 09/11/2023 až 17/17/2023

Pořadí přední linie

Vyzkoušejte svou mettle v poutavé soutěži mezi třemi skupinami dobrodruhů, z nichž každá představuje jednu ze tří velkých společností.
Ti, kteří ukazují pozoruhodnou zdatnost na bojišti, se ocitnou na vrcholu žebříčku.

Chilla Thud Adamantoise [Aether]
Tor Vilda Omega [Chaos]
Yuvia Moon Shiva [světlo]

Tallyingová doba: 09/11/2023 až 17/17/2023

Velké postavení společnosti

Jste odhodláni své velké společnosti? Kompletní mise, osudy, osudy a velké questy společnosti, mimo jiné, vydělávají pečeť a vzestup na vrchol žebříčku.

Cherry Blossom Hades [mana]
Kiryuin satsuki siréna [éter]
Lalatina Ubiquitous tonberry [Elemental]

Tallyingová doba: 09/11/2023 až 17/17/2023

Pořadí společnosti zdarma

Bezplatná společnost, která se snaží společně, prospívá společně. Ať už je to tvorba a shromažďování nebo ponoření do nebezpečných žalářů, úsilí vaší bezplatné společnosti vám získá kredity a možná místo v horní části žebříčku.

Innocent Crystal Hades [mana]
Syndikátní siréna [Aether]
mimozemská cibule Gilgamesh [Aether]

© 2023 Sony Interactive Entertainment LLC.„PlayStation Family Mark“, „PlayStation“, „Logo PS5“, „PS5“, „Logo PS4“ a „PS4“ jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Interactive Entertainment Inc.
Ikona ESRB a hodnocení ESRB jsou registrovanými ochrannými známkami Asociace softwaru pro zábavu.
Mac je ochranná známka společnosti Apple Inc., Registrováno v U.S. a další země.
Windows je buď registrovaná ochranná známka nebo ochranná známka společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a/nebo jiných zemích.
Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem svých příslušných majitelů.
© 2023 Valve Corporation. Logo Steam a Steam jsou ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky společnosti Valve Corporation v U.S. a/nebo jiné země.

© Square Enix
Square Enix, Inc., 999 n. Pacific Coast Highway, El Segundo, Kalifornie 90245
Ilustrace loga: © Yoshitaka Amano

Postavení krystalických konfliktů

LODESTONE

18

Sena Yehn

9

Thunderbina Loux

10

Mikro Uryade

11

Merlin Emryss

12

Vivian Infinity

13

Makoi Yukihira

14

John Darksouls

15

Shum jeden

16

Nola Ustrina

17

Násilné zničení

Ice Flamingo

Mei Chan

Hana Arborea

Alba Sanare

25

Silanah Sylphrena

23

Tom Foolery ‘

38

G’oemon da’chad

24

Norma Jeannie

34

Aibertain Mando

26

Alenora Wintersong

27

Neo dymium

28

Zeke Ewoza

29

Triple Weave

30

Masonovy pády

31

Ozz Derovar

36

Shin Okusawa

32

Sarah Montcroix

45

Juon Yurei

33

Bronzový válečník

35

Malé poškození

37

Alice Valencia

39

Opravdu souhlasil

40

Brian Ricardo

41

Unagi Box

42

Domácí mazlíčci prosím

43

Medorii tenosu

44

Tlusté kočky

CELONESE ARCHON

Saeko Tanaka

Awilix Kugimiya

Andros Lunari

Serif Spiegel

S’Jay Sharks

Kavárna

Krystaliva pacienta

Skiros Drakon

72

Dutina

55

Tenar Lalelan

56

Chibi Rex

57

Itchy LASPIT

58

Renna Nyahaha

59

Urie noire

60

Mal Reynolds

61

Kestela August

62

Axel Walker

63

Smrt zachránit

64

G’rahaha Teeheehee

65

Yan Shua

66

SUI zločiny

67

Veloce visrin

68

Stiyl Magnus

69

Rose Zero

70

Dula Peep

71

Ricky Rice

Rusheel Vasscus

Jarad Dragonstone

Mac Arena

Kogeta Tsuto

Banana Skye

77

Naomi Miyumi

78

Arimimi Bunimi

79

Judith Heart

80

Falma Fal

81

Zahrada Crocota

99

Bandita kůže

82

Masaru Ren

83

Wmwmwmwmwmwmw soikky

84

Regis Darsik

85

Doomballoon Dapingus

86

Oi Chon

87

Hrothmar Blackburns

88

Suhr Zarek

89

Lux Mas

90

Reki Rokuyari

91

Lynvara Stacia

92

Iris XI

93

A’trea nex

94

Kiliko Pela

95

Slayer kandidát

96

Umi Chan

97

Šílený vlk

98

Ava Falafell

* Top 100 se zobrazí v žebříčku žebříčku.
* Hodnocení se aktualizuje denně, když probíhá období. Pokud dojde k chybě při výpočtu výsledků, že hodnocení denního dne nebude aktualizováno.
* Zobrazená postavení jsou založena na seznamu světových a datových center dostupných při posledním výpočtu.

© 2023 Sony Interactive Entertainment LLC.„PlayStation Family Mark“, „PlayStation“, „Logo PS5“, „PS5“, „Logo PS4“ a „PS4“ jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Interactive Entertainment Inc.
Ikona ESRB a hodnocení ESRB jsou registrovanými ochrannými známkami Asociace softwaru pro zábavu.
Mac je ochranná známka společnosti Apple Inc., Registrováno v U.S. a další země.
Windows je buď registrovaná ochranná známka nebo ochranná známka společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a/nebo jiných zemích.
Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem svých příslušných majitelů.
© 2023 Valve Corporation. Logo Steam a Steam jsou ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky společnosti Valve Corporation v U.S. a/nebo jiné země.

© Square Enix
Square Enix, Inc., 999 n. Pacific Coast Highway, El Segundo, Kalifornie 90245
Ilustrace loga: © Yoshitaka Amano