Všechny odměny za žoldnéřské režim v remake Resident Evil 4., Resident Evil 4 Remake: Všechny žoldáky odemkne a odměny | Jak odemknout vše v žoldácích v remake re4 – dot esports

Všechny žoldáci odemknou a odměny v remake Resident Evil 4

Handcanon a tři další postavy můžete odemknout hraním režimu žoldáků. . Některé postavy, například Hunk, jsou hratelné pouze v režimu žoldáků.

Všechny odměny za žoldnéřské režim v remake Resident Evil 4

Pokud jste dlouholetý hráč rezidentního zlého, jste obeznámeni s režimem žoldáků. Zde je každá odměna, kterou můžete vydělat na hraní žoldáků v remake Resident Evil 4.

. Každá splátka má svůj vlastní hratelnost a cíl, ale předpoklad zůstává stejný, musíte v daném čase zabít co nejvíce nepřátel.

Jak odemknete žoldáky v remake Resident Evil 4?

Režim žoldáků není na začátku hry přístupný. Aby se to odemkli, musí hráči dokončit režim hlavního her v jakékoli obtížnosti.

Žoldáci odměny v remake Resident Evil 4

Každá verze žoldáků má různé odměny a remake Resident Evil 4 není výjimkou. Bohužel v tuto chvíli existuje pouze jedna odměnitelná odměna. Hráči, kteří dosáhnou hodnocení S nebo vyšší ve všech třech fázích žoldáků, obdrží zbraň HeadCannon.

Tato odměna není pro režim žoldáků jedinečná. Hráči, kteří dokončují hlavní příběh v profesionálním režimu bez bonusových zbraní, jej také obdrží jako odměnu.

Obrázek blogu

Bude resident zlý remake mít dlc?

7. dubna obdržela Resident Evil 4 Remake aktualizaci, která zahrnovala přidání režimu žoldáků. Není jasné, zda v budoucnu dojde k další významné aktualizaci, ale někteří fanoušci spekulují, že přichází aktualizace.

Podle některých datových horníků existují odkazy na samostatné způsoby, rozšíření na původní hru. V této expanzi měli hráči příležitost hrát jako Ada Wong. Zda bude tato expanze uvolněna nebo ne, musí být ještě potvrzeno.

Bylo by rozumné, aby to Capcom uvolnil, protože to bylo součástí původní hry a také přidal nějaké další odměny do režimu žoldáků.

Vývojáři Resident Evil 4 Remake měl skličující úkol znovu představit jednu z nejoblíbenějších her všech dob, ale tým v Capcom byl na tom a pak někteří. Je to vynikající opakování hry a také to zahrnuje zábavný a návykový režim, žoldáky.

. Režim přehrávatelným režimem odměňuje vysoké skóre několika znaků na různých fázích.

Každá postava má různé zbraně a schopnosti a každá fáze má různé sady nepřátel, takže existuje dobrý důvod hrát si skrz každého z nich, když se pokoušíte vyšplhat na žebříčky.

RE4 předělat.

RE4 Remake žoldáci odemkněte

Při zahájení žoldáků je třeba mít jen několik odemknutí. Existují čtyři celkové znaky a tři celkové fáze. Zde je návod, jak je všechny odemknout.

Všechno Resident Evil 4 Remake žoldnéře postavy

 • Leon: Odemčeno ve výchozím nastavení.
 • Luis: Získejte hodnost nebo vyšší na jakékoli scéně při hraní jako Leon.
 • Krauser: Získejte hodnost nebo vyšší na jakékoli scéně při hraní jako Luis.
 • .

Chcete -li dosáhnout hodnocení A, musíte získat pouze skóre 100 000 nebo vyšší. Toho lze dosáhnout dosažením vysokého kombo s použitím režimu chaosu k získání více skóre a zabitím všech 150 nepřátel při přežití na jevišti.

Všechno Resident Evil 4 Remake Mercenaries Stages

 • Vesnice: .
 • Hrad: Dokončete vesnici jednou.
 • Ostrov: Jednou dokončete hrad.

Všechny odměny v Resident Evil 4 remake žoldáci

Při startu je jen jedna odemykatelná zbraň, ale je to jedna z nejmocnějších zbraní ve hře: The Handcannon Magnum.

 • Handcannon: Získejte S nebo více ve všech fázích žoldáků. Zbraň lze poté zakoupit z obchodu s extra obsahem za 1 000 CP.

Toto je způsob, jak rychlejší a snadnější metoda odemknutí handcannon RE4 . Jedinou alternativní metodou odemknutí silné zbraně je dokončení kampaně s profesionálními obtížemi bez použití bonusových zbraní.

Po odemčení si můžete zakoupit The Handcannon v obchodě s obsahem navíc a použít jej v kampani na po sobě jdoucích hvězdných příbězích hry.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. . . Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Resident Evil 4: Jak získat všechny žoldáky odměny

Resident Evil Mercenaries odměny

Chcete vědět, jak získat všechny odměny z přehrávání režimu žoldáků Resident Evil 4? Remake má stejný režim žoldáků jako původní hra, což je skvělý způsob, jak zvýšit své znalosti RE4 a procvičit si své bojové dovednosti. Tato příručka prozkoumá, jak můžete získat všechny odměny z hraní režimu žoldáků Resident Evil 4.

Co jsou všechny žoldáky odměny v Resident Evil 4?

Handcanon a tři další postavy můžete odemknout hraním režimu žoldáků. Kromě toho můžete odemknout Luis, Krauser a Hunk, kromě výchozího znaku Leon. Některé postavy, například Hunk, jsou hratelné pouze v režimu žoldáků.

. Odměny však můžete odemknout až po dosažení konkrétních cílů při hraní. Například, abyste odemkli Handcannon, musíte získat S nebo vyšší ve třech fázích, což vyžaduje, abyste získali 200 000 bodů.

Jak odemknout všechny postavy v residentském zlém 4 žoldáky

Jak získat všechny žoldáky odměny v Resident Evil 4?

Všechny odměny můžete získat z hraní režimu žoldáků Resident Evil 4 . Zde jsou podrobnosti o tom, jak můžete odemknout každou odměnu a postavu.

 1. Handcannon: Získejte hodnocení S nebo vyšší ve všech fázích režimu žoldáků. Poté si můžete zakoupit zbraň z obchodu Extra Content Shop za 1000 CP.
 2. Leon: Získáte Leon jako výchozí znak od začátku.
 3. Luis: Musíte získat hodnocení nebo vyšší v jakékoli fázi a hrát jako Leon.
 4. : V libovolné fázi musíte získat hodnocení nebo vyšší, hrát jako Luis.
 5. Skýva: Musíte získat hodnocení nebo vyšší v jakékoli fázi a hrát jako Krauser.

Tyto odměny můžete získat hraním režimu žoldáků Resident Evil 4. Hraním můžete procvičit své bojové dovednosti a získat cenné znalosti RE4. S každým úspěšným během můžete odemknout odměny, které vám pomohou dále postupovat ve hře.

Rovněž neexistují žádné úspěchy ani výzvy Resident Evil 4 Režim žoldáků. Proto je to snadný způsob, jak odemknout odměny. Pokud tedy chcete odemknout všechny odměny z přehrávání režimu žoldáků, měla by vám tato příručka pomoci porozumět procesu jejich otevírání. . Hodně štěstí!

Také remake Resident Evil 4 je k dispozici na konzolách PC, PlayStation a Xbox.