Všechny postavy v Honkai Star Rail Ranked (Tier List) – The Escapist, Honkai Star Rail Tier Seznam: Nejlepší postavy hodnocené – Dexerto

Seznam úrovně železnic HONKAI Hvězdy: Nejlepší postavy zařazené

Contents

Pro úplný průvodce nejlepším sestavením Hook si můžete prohlédnout náš průvodce.

Všechny postavy v Honkai Star Rail zařazeny (seznam úrovně)

HONKAI: Hvězda je hlavně o postavách, s pevným seznamem, který sahá od rozkošných po badass až po Trap žízní. S naplánovanými novými postavami, které mají být vydány spolu s každou měsíční záplatou, seznam již roste a nezpomalí se! Cílem tohoto seznamu hodnocených úrovní je vám pomoci pochopit, kdo jsou nejlepší postavy HONKAI: Hvězda a je aktuální od náplasti 1.3. Aktualizuji tento seznam pokaždé, když bude přidána nová postava, takže si tuto stránku do záložek nebo později zkontrolujte!

HONKAI: Hvězda Seznam úrovní postav

SS úroveň

Imbibitor Lunae

Dračí forma Dan Heng Imbibitor Lunae je nyní v HONKAI: Hvězda . Toto je dosud nejsilnější postava, která navrhuje grafy při poškození s jedním cílem a poškození více cílů. Je však velmi hladový, ale potřebuje až tři body dovedností za tah, aby dosáhl svého výkonu maximálního poškození. Budete muset postavit kolem něj týmový comp, aby vyhovoval této potřebě, a existuje jen velmi málo postav, které vytvářejí ideální tým. Stojí to však za to. Jeho vynikající animace a šílený poškození z něj činí v současné době nejlepší postavu ve hře.

Seele

Stojí za to, že se Seele pokusí zatáhnout do aktuálního znakového banneru Honkai: Star Rail?

Pokud jste měli to štěstí, že jste od spuštění hry vytáhli Seele na prvním banneru s omezeným postavou, máte štěstí. Už máte jednu z nejlepších postav DPS ve hře a ona musí být ještě dethronována jako nejlepší prodejce poškození s jedním cílem ve hře. Její schopnost resetovat a zaútočit znovu po vyřazení nepřátelské jednotky a mít konečný, který zasáhne jako plně nabitý kamion, dává Seele velmi zasloužené místo v úrovni SS.

Kafka

Kafka se připojil k seznamu ve druhé polovině náplasti 1.2 jako 5hvězdičkový charakter nihility. Díky její sadě dovedností přináší do hrstky postav zcela novou životas. Výsledkem je absolutní prodejce poškození monster. Kafka padá těsně za Seele a Yanqing za poškození jediného cíle, ale soupeři Blade pro nejlepšího prodejce poškození AOE. To z ní dělá jednu z nejlepších prodejců poškození. Hodit její schopnost povolit zcela nové týmové kompasy zaměřené na tečku a máte velmi dobře zaoblený charakter.

Čepel

Blade je první nová pětihvězdičková postava, která se připojuje k seznamu v Patch 1.2, vyrobit stříkání s jeho neuvěřitelně silnou soupravou. Je to destrukční charakter prvku větru a pracuje mimo HP: čím nižší je jeho HP, tím více škody způsobí. To znamená, že Blade chce být hodně napaden a využívat jeho schopnosti vypustit svůj vlastní HP, aby získal největší výstup poškození. Jeho talent je místo, odkud pochází dobrý kus jeho poškození. Po konzumaci HP bude Blade získat hromádky a v 5 hromádek zahájí devastující následné útoky AOE s poškozením škálováním jeho hodnot HP i útoku. To znamená, že ho můžete postavit pomocí HP, Attack a Crit, a to vše bude rozšiřovat jeho škodu, což je velmi pohodlné! Jeho dovednost mění jeho výstup poškození a jeho konečný je velmi silný útok, který zasáhne primární cíl plus sousední cíle. Celkově je jeho výstup poškození těsně pod Seele a Yanqing pro jedno cílové DPS (na E0-ve skutečnosti je porazí na E6) a porazí Jing Yuan, aby byl nejsilnějším více cílovým DPS také o dobrý marže. Díky tomu je Blade jedna z nejlepších postav s poškozením poškození HONKAI: Hvězda zatím.

Bronya

Bronya je ruce dolů nejlepší postava v HONKAI: Hvězda Pro aplikaci Buffů poškození pro spoluhráče. Spárujte ji s některými z výše uvedených jednotek a opravdu uvidíte některá velká čísla. Může také pomoci jakémukoli jinému postavu poškození překročit jejich limity a posunout se nahoru po úrovni poškození jejích nadšenců – jsou to jen tak dobré. Pokud někdy dostanete Bronya, stojí za to se budovat a investovat do.

Gepard

Nejlepší štít ve hře, Gepard je absolutním požehnáním díky masivnímu štítu, který jeho Ultimate poskytuje celému týmu. Překvapuje zdaleka jakéhokoli jiného štítku a měl by být absolutně investován a vybudován jako základní postavu, pokud ho vytáhnete.

Stříbrný vlk

Jako 5hvězdičkový debuffer zaměřený na s jedním cílem Silver Wolf vyřezal místo v úrovni SS mezi HONKAI: Hvězda postavy. Má kvantové psaní poškození a funguje velmi podobně jako Welt, přičemž hlavním rozdílem je, že nemá mnoho možností efektu a místo toho vyniká při jedno cílovém debuffingu a poškození.

Silver Wolf má také jedinečnou schopnost umožnit slabosti typu náhodného výběru z vašeho týmu Comp na nepřítele, který zaútočí s její hlavní dovedností. To je neuvěřitelně silné, pokud snížíte počet prvků běžících ve vašem týmu. Například, pokud byste měli provozovat celý mono kvantový tým (což ještě není možné), pak by použila kvantovou slabost na 100% cílů, které zasáhla svou dovedností. Poté byste mohli použít tento druh týmu k porážce doslova jakýkoli obsah ve hře. Silver Wolf je také schopen skartovat nepřátelské odpory a obranu obrovským množstvím, což umožňuje, aby poškodili poškození, jako je Sampo.

Obrázek přes Hoyoverse.

Luocha

Luocha je pětihvězdičkový léčitel Pinnacle HONKAI: Hvězda . LUOCHA LIETIVNÍ VÝKON je přímo na stejné úrovni s výstupem Bailu, ale existují dva velké rozdíly: Luocha se zmást z útoku, což z něj dělá schopný prodejce škod a může udělat většinu svého uzdravení a debuff odstranění úplně pasivně pasivně. Luocha dovednost mu umožňuje uzdravit cíl na základě jeho útoku a také získává zásobník květu Abyss, který se pak zdarma spustí, když se spojenec dostane pod 50% HP. Díky tomu je to neuvěřitelně užitečné cílené a pasivní uzdravení, které lze spustit, aniž by byl potřeba navíc nebo dovednosti.

Jeho Ultimate je také naskládáno plné užitečného užitečnosti – Luocha odstraní 1 buff z každého nepřítele, zasáhne je všechny s poškozením na základě jeho útoku a získejte zásobník květu Abyss Flower. Luochaův pasivní talent je také silný – když dosáhne 2 hromádek květu propasti, oba hromádky se používají a je nasazeno pole, které umožňuje každému spojenci útočit v poli, aby se uzdravil, když zaútočí na nepřítele. Tato sada je naprosto divoká a Luocha je nejlepší výběr, který se má spárovat s téměř jakýmkoli týmem, pokud ho máte.

S úroveň

Clara

Clara je nyní na úrovni S díky své neuvěřitelně dobré synergii s Luochou, která byla schopna použít jeho uzdravení k zotavení pokaždé, když je protiútok. Se svým robotem Homie Svarogem je Clara tankem i majitelem špičkového poškození. Po napadení může být odveta, může to být absolutní hrozba, zvláště když jí můžete poskytnout štíty a posměch. Mezitím bude Svarog vystřelit na kousky každého, kdo se odváží, aby se pokusil udeřit Claru. Pokud ji dostanete, stojí za to investovat, protože může být úžasným doplňkem jakéhokoli týmu.

Jing Yuan

Jing Yuan byl oficiálně dethronován jako král více cílových DPS. Blade Out poškození Jing Yuan o významnou marži jak ve scénářích s jediným cílem, tak v multi-cílových, což znamená. Ning Jing Yuan je však stále druhým nejlepším prodejcem poškození více cílů ve hře a snadno jednou z nejchladnějších postav! S jedinečnou schopností svolat entitu, která dostane svůj vlastní útok na časovou osu, která zasáhne všechny nepřátele až 10krát, může být jeho poškození naprosto pobuřující. Pokud máte Jing Yuan, pak stojí za to investovat, protože může snadno nést tým.

Yanqing

Yanqing je jediná cíl poškození Powerhouse jen o krok pod Seele. Přichází však s jednou námi: musí být nepřetržitý, aby způsobil největší poškození. Pokud nemáte v týmu někoho jiného, ​​aby se posmíval a poskytl stínění, Yanqing nebude schopen dosáhnout svého plného potenciálu. Pokud máte tým, který to vytáhne, určitě stojí za to investovat, pokud nemáte Seele nebo potřebujete hlavní DPS pro druhý tým.

Bailu

Bailu byl Luochou dethronován jako nejlepší léčitel ve hře. Je stále lepší než Natasha, zejména z hlediska jejího vysokého léčivého výstupu a jejích speciálních vestavěných defibrilátorů, které mohou jednou za bitvu oživit sestřelenou postavu, což může opravdu změnit v těžkém boji všechny rozdíly.

Welt

Welt má ve hře nejlepší zakázání a debuffy. Nemůžete se s ním používat a on se vejde do téměř jakéhokoli týmu. Může zamknout nepřátele a způsobit imaginární poškození, což je velmi užitečné, protože v současné době je dosud jediným uživatelem tohoto typu. Nemůžete se pokazit investovat do Welt; Bude dobře sloužit vašim týmům.

Tingyun

Tingyun je účinně čtyřhvězdičkovým verzí Bronya. Hraje přesně stejnou roli poškození, prostě ne tak dobře jako Bronya. Pokud nemáte Bronya, je Tingyun to nejlepší pro silnou vyrovnávací paměť DPS. Pokud však již máte Bronya a také dostanete Tingyun, bylo by velmi dobře vyplatí ji, aby sloužila jako vyhrazený vyrovnávací paměť pro váš druhý tým při řešení zapomenutých vzpomínek.

Natasha

Jediný další charakter léčitele v HONKAI: Hvězda Natasha je dosud kromě Bailu a Luocha velmi dobrá a určitě si váží investic, aby mohla poskytnout dostatečně velké uzdravení. Dokončí práci a je pro většinu týmů zásadní, pokud nemáte 5hvězdičkového léčitele, navíc je zdarma !

Fire Trailblazer

Nejlepší šňůra alternativa k Gepardu s týmovým štítkem a plně nepřátelským týmem Taunt má Fireblazer vynikající soupravu a bude dobře sloužit jakémukoli týmu. Je pravděpodobné, že jste si již vybudovali svůj Trailblazer docela trochu, takže jejich použití jako specializovaného štítku a tanku na Taunt je vynikající volbou, zejména pokud nemáte Gepard nebo potřebujete štít pro svůj druhý tým.

Obrázek přes Hoyoverse.

Dan Heng

Dan Heng je bezplatným šampionem s jedním cílem poškození. Soupeř Yanqing a nemůže docela chytit Seele, ale jako svobodná postava může určitě dokončit práci a bude skvěle rozhodnout se vybudovat a použít jako hlavní DPS, pokud nemáte Seele nebo jeden z nich Další nejvyšší škodlivé 5hvězdičkové znaky.

Luka

Luka je čtyřhvězdičková postava přidaná ve druhé polovině náplasti 1.2 vedle Kafky. Je to všechno o tečkách se svými silnými krváceními a má velmi silný mechanik podobný Bladeovi v tom, že musí své dovednosti občas používat pouze k posílení svých základních útoků. To znamená, že pracuje velmi dobře v týmech s více prodejci poškození a je zvláště užitečný v týmu vedle Kafky, aby z jeho krvácení vytěžil maximum z jeho krvácení.

Pela

Pela se přesune na úroveň S uvolněním imbibitorů lunae. Je to jedna z jeho nejlepších spoluhráčů, protože nemusí vůbec používat své dovednosti. Může se jednoduše soustředit na generování bodů dovedností pro imbibitor lunae, který potřebuje tuny. Pela je dobrý debuffer, který je schopen skartovat nepřátelské odpory s jejím konečným a využívat její schopnost odstranit nadšence z nepřátel. Stále je dobrá volba i pro jiné týmy, pokud nemáte k dispozici někoho jako Bronya nebo Tingyun.

Úroveň

Sampo

Sampo je legenda. Není to jen vtipná postava, ale také ta, která způsobuje docela hodně škody, zejména pokud se chystáte v jeho schopnosti způsobit poškození v průběhu času. Spadne do stejné lodi jako Himeko, ale poskytuje dobré poškození více cílů, ale chybí v bojích s jedním cílem, jako jsou šéfy. Sampo je v úrovni A jako zápas s Kafkou díky jejímu novému věku dot velikosti. Sampo nyní může zářit vedle ní a je vynikajícím prodejcem škod v týmu Kafka.

Yukong

Yukong je další imaginární postava, čtyřhvězdičková ofenzivní podpora s některými z nejlepších bušících schopností ve hře, soupeřící s možností Tingyun a Bronya. Specialita Yukongu je schopna budovat kritické statistiky vašich hlavních útočníků. Jak kritická sazba, tak i kritická poškození jsou zvýšeny o významné částky, a to vše, zatímco zároveň způsobuje škodu s jejím konečným nepřítelem. Její dovednost je také neuvěřitelně silná a na pár zatáček uplatňuje zvýšení útoku v celém týmu o více než 40%. S těmito druhy šílených nadšenců bude vynikajícím doplňkem jakéhokoli týmu a téměř každý hlavní prodejce škod ve hře bude prosperovat na jejích nadvázích.

Asta

Asta má docela mocný týmový buff se svou konečnou rychlostí, což z ní může udělat skvělý doplněk týmů. Asta je na stejné lodi jako Pela. I když nabízí velmi dobrý nástroj, není to lepší než poškození buff. Přesto je to užitečná alternativa, pokud tyto postavy nemáte.

7. března

7. března je třetí a poslední štít ve hře tak daleko po Gepardu a Fire Trailblazer. Poskytuje poměrně velký štít, ale používá její dovednost a lze ji aplikovat pouze na jednoho spoluhráče najednou. Můžete ji také postavit jako tank se správným světelným kuželem a ona zvyšuje šance na nepřátele, kteří útočí na to, koho štíty, takže to může docela dobře fungovat. Je také perfektním partnerem s Clarou: položila svůj štít na Claru a sledujte, jak na ni nepřátelé útočí a místo toho jedí tuny poškození odvetných opatření.

Himeko

Himeko je dalším nejlepším prodejcem škod s více cílem za Jing Yuan, takže pokud nemáte Jing Yuan, může tuto roli převzít a bude způsobit tunu škod, pokud do ní investujete. Nevýhodou je, že ve srovnání s Jing Yuan postrádá poškození s jedním cílem, takže pro ni může být obtížné být v týmu sólovým prodejcem poškození a možná bude muset být spárována s prodejcem poškození s jedním cílem.

Qingque

S vydáním Patch 1.1 a přidání Silver Wolf, Qingque se narazí do úrovně A čistě proto, že pokud ji můžete spárovat se Silver Wolf, stane se mnohem životaschopnějším možností DPS. Pokud nemáte Seele, je Qingque dalším nejlepším partnerem pro Silver Wolf. Debuffy a schopnost Silver Wolf a schopnost aplikovat slabost náhodného typu týmu umožňuje mít alespoň dvě kvantové postavy ideální a silné comp s Qingque.

Qingque je opravdu zajímavá, je velmi zábavná, ale má mechanik poškození poškození RNG a může buď zasáhnout jako tuna cihel, nebo jen lechtat nepřátele. I když je celkově docela silná, náhodnost jejího výstupu poškození znamená, že její celkový DPS je ve srovnání s jinými postavami docela střední úroveň.

Háček

Hook je dobrý prodejce poškození s jedním cílem, ale ve všech aspektech horší než Dan Heng. Pokud potřebujete hlavního prodejce poškození sekundárního týmu a nemáte lepší volbu, Hook je docela slušný.

B Tier

Sushang

Sushang je dalším prodejcem poškození s jedním cílem, ale je horší než Dan Heng a Hook, pokud jde o její poškození výstupu. Jako takový existuje jen velmi málo důvodů do ní investovat, kromě toho, že si užijete kořist, která zabije nepřátele s zadkem obřího kuřecího masa.

ServAl

Sertal je 4hvězdičková možnost pro dobrého prodejce poškození s více cílem, ale pouze jako volný výběr, protože je docela slabá a skrytá ve srovnání s 5hvězdičkovými alternativami. Je za Himeko a těsně před Sampo, pokud jde o její více cílové DPS. Ale pokud potřebujete dobrého prodejce poškození s více cílem a nemáte Jing Yuan, Himeko, Blade nebo Clara, může roli docela pěkně zaplnit.

Obrázek přes Hoyoverse.

C

Fyzický průkopník

Fyzický průkopník není příliš ošuntělý v obchodování s více cílovým DPS, ale v servalu a Sampo existují lepší 4hvězdičkové možnosti a mnohem lepší pětihvězdičkové alternativy, jako je Jing Yuan. V této podobě nestojí za použití, takže se držte je používat jako ohnivý průkopník.

Herta

Kromě jejích vynikajících a chytlavých memů, které dělají kola, poskytuje Herta velmi malý výstup poškození a bude bojovat bez ohledu na to, jak dobře ji postavíte nebo jakou týmovou podporu, což je nešťastné, protože je to docela zajímavá postava.

Arlan

Arlan je jednou z nejhorších postav ve hře. Nejen, že způsobí velmi malé škody, ale také musí použít HP k poškození škod, což je nepříjemné pro udržení a velmi neefektivní, když potřebuje oddané uzdravení. Úplně bych se vyhnul používání Arlana a utrácet jakýkoli z vašich zdrojů na něj.

To jsou všechny postavy HONKAI: Hvězda Od náplasti 1.3 hodnoceno. Tento seznam budu aktualizovat, až bude druhá polovina Patch 1.2 kapky a dostaneme více nových postav, abychom to vyzkoušeli! Mezitím, proč se podívat na naši celou sadu průvodců, abyste poradili s obsahem, nastavením týmových kompasů a mnohem více.

O autorovi

Alex Berry

Alex Berry je na volné noze u Escapista. Alex píše o hrách méně než rok, ale důkladně si to užívá. Poté, co pracoval v marketingu jako jeho hlavní role, není cizí kreativně psaní. Jeho pokrytí sahá od vtipných přebírá nejnovější hry až po spoustu obsahu průvodce. Alex je jack všech obchodů, pokud jde o hry, hraje téměř každý nový titul, který ukazuje slib. Od RPG až po střelce, až po sportovní hry, hraje to všechno, i když má měkké místo pro tahové RPG, které začaly svou herní cestu s kopií Pokémona Red na původním Game Boy. Alex má magisterský titul v oboru podnikání a je fascinován online herní ekonomikami, často tráví spoustu času hledáním způsobů, jak maximalizovat bohatství v těchto hrách (ale místo toho by to měl opravdu dělat v reálném životě).

Seznam úrovně železnic HONKAI Hvězdy: Nejlepší postavy zařazené

Snímek Honkai Star Rail Tingyun

Hoyoverse

Mít nejsilnější postavy Honkai Star Rail ve vašem týmu ve hře vám pomůže získat obrovskou výhodu. Pokud chcete vědět, jaké postavy jsou ve vašem týmu Comps, náš seznam HONKAI Star Rail Tier může poskytnout potřebné informace.

Pokud chcete přežít nejnáročnější obsah v hoyoverse’s Honkai Star Rail, budete muset mít nejsilnější postavy na vaší straně. Zatímco každý bojovník ve hře je užitečný na bojišti, některé jsou jednoduše nutné vybrat možnosti, které budou vyhovovat jakémukoli týmu, který spustíte.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je náš seznam HONKAI Star Rail Tier, který obsahuje každou hratelnou postavu, která je v současné době k dispozici ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Postavy hvězdné železnice S-Tier
  • Postavy železniční železnice A-Tier
  • B-Tier Honkai Star Rail postavy
  • Znaky Hvězdné železnice C-Tier Honkai

Nejlepší seznam HONKAI Star Rail Stages Tier Seznam

Snímek Honkai Star Rail Battle Screenshot

Nejlepší postavy železniční železnice Honkai jsou neuvěřitelně užitečné.

V současné době je k dispozici celkem 29 znaků v Hankai Star Rail, S více, které mají být vydány v budoucích aktualizacích. I když jsou to stále časné dny, znát nejlepší postavy Honkai Star Rail budou vaše dobrodružství skrz hvězdy mnohem plynulejší.

Doporučujeme prohlédnout náš seznam úrovní HONKAI Star Rail Tier před válcováním na aktuálním banneru, protože vám to může pomoci ušetřit měny včetně průchodů Star Rail a Special Passes. Je důležité si uvědomit, že tato hodnocení se změní, jakmile budou přidány nové aktualizace a znaky, takže se ujistěte, že jste tuto stránku uložili do záložek a pravidelně se kontrolujte zpět.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde je naše hodnocení našeho seznamu úrovně všech dostupných postav v Honkai Star Rail, takže můžete dát dohromady nejmocnější tým dohromady.

Postavy hvězdné železnice S-Tier

Bronya

Screenshot Bronya z Honkai Star Rail

Bronya je skvělá možnost podpory v každém týmu Comp.

Bronya může díky svým silným větrným útokům a schopnostem, které mohou zvýšit sílu jejích spoluhráčů, může působit jako velká podpůrná role v jakýchkoli týmech. S jejím útokem dovedností poskytuje jejím spojencům další obrat v boji, může dokonale spárovat s rychlými bojovníky, jako je Seele.

Podívejte se na našeho vyhrazeného průvodce pro vše, co potřebujete vědět o Bronyi’s Build Honkai Star Rail.

Článek pokračuje po reklamě

Loucha

Obrázek Loucha v Hvězdné železnici HONKAI

Loucha může poskytnout skvělé debuffy v bitvě.

Loucha je jednou z nejnovějších postav, které mají být přidány do seznamu Honkai Star Rail, a tento 5-hvězdič je extrémně všestranný stíhač. Je to imaginární uživatel, který může využít své schopnosti k debuffovým nepřátelům, a také uzdravit své spojence, což z něj dělá vynikající možnost podpory v každém týmu Comp.

Článek pokračuje po reklamě

Pro úplné rozdělení nejlepších sestavení Loucha naleznete v našem vyhrazeném průvodci.

Kafka

Hvězdná železnice HONKAI Kafka

Kafka může v bitvě naskládat hodně škod.

Kafka je pětihvězdičková postava Lightning, která dokáže v boji naskládat obrovské poškození nepřátelům. Její celkové poškození v průběhu času může uvolnit některé ničivé útoky na nepřítele, takže je to solidní možnost DPS nebo sub-DPS v jakémkoli týmu Comp.

Článek pokračuje po reklamě

Zde si můžete prohlédnout náš nejlepší průvodce Kafka.

Čepel

Snímek čepele v honkai Star Rail

Blade je skvělá jednotka DPS.

Blade je mocný uživatel větru, který dokáže způsobit velké poškození AOE, což z něj dělá velmi dobrou možnost DPS v Honkai Star Rail. Tento pracovník z destrukce 5 hvězdiček může být na bojišti smrtící silou, zejména pokud je spárován s dobrým léčitelem.

Článek pokračuje po reklamě

Pro úplné přehled nejlepší Blade Build in Honkai Star Rail, podívejte se na našeho průvodce zde.

Seele

Obrázek Seele v Honkai Star Rai

Seele je nejsilnější DPS v současné době k dispozici ve hře.

Jednou z nejsilnějších jednotek DPS je Honkai Star Rail je Seele. Tento kvantový wielder vyniká při poskytování jedno cílového DMG a díky svým rychlostním nadšencům může snadno vyčistit setkání bez šéfů. Když je spárována se správnými podpůrnými postavami, může být na bojišti nezastavitelnou silou.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na našeho vyhrazeného průvodce pro vše, co potřebujete vědět o Seele’s Build Honkai Star Rail.

Stříbrný vlk

Stříbrný vlk žvýkání žvýkačky

Silver Wolf má několik skvělých schopností debuffu.

Silver Wolf je nejnovější postava, která se připojila k Honkai Star Rail v 1.1 Aktualizace verze. Je členkou lovců Stellaronu a pozoruhodným hackerem, který zvládl dovednost „aether editace“, která může zmírnit údaji o realitě.

Článek pokračuje po reklamě

Největší dovedností Silver Wolfa je její slabost implantát, který přidá nepříteli slabost založený na vašem současném týmu. Může také obtěžovat nepřítele, který sníží jejich rychlost, útok nebo obranu, s arzenálem efektivních dovedností debuffů Tento hacker je velkou možností podpory v každém týmu Comp.

Článek pokračuje po reklamě

Zde si můžete prohlédnout náš plnohodnotný průvodce pro Silver Wolf.

Gepard

Obrázek Geparda, postava ledu

Gepard je skvělá obranná jednotka v každém týmu Comp, protože je schopen účinně chránit své spoluhráče. Tento konkrétní svítí, když se jeho konečný „trvalý vzburk“ používá k chránění celého týmu před poškozením a má také šanci zmrazit nepřítele. Stejně jako Bailu, Gepard má také oživenou schopnost, ale lze ji použít pouze na sebe. Pokud chcete posílit přežití týmu, Gepard je nejlepší volbou.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pro úplné přehled nejlepší sestavy Gepard v Honkai Star Rail, podívejte se na našeho vyhrazeného průvodce.

Tingyun

Umělecká díla na železniční dílo Tingyun Honkai

Tingyun je nejlepší možnost podpory v současné době v Honkai Star Rail.

Tingyun je nejlepší možností podpory, která je v současné době k dispozici v Honkai Star Rail. Její dovednost „Uklidňující melodie“ aplikuje působivý požehnání na jednoho spojence a zároveň zvyšuje jejich výstup Bleghtning DMG, takže když se používá na uživateli blesku, jako je ServAl, má za následek výkonnou kombinaci.

Pro všechny podrobnosti o tom, jak vytvořit nejlepší sestavení Tingyunu v Honkai Star Rail.

Článek pokračuje po reklamě

Postavy železniční železnice A-Tier

Clara Clara v HONKAI STAR RAILClara dělá skvělý sub-dps.

Clara je efektivní sub-DPS díky své schopnosti protiútoku. Pokaždé, když je tento ohnivý bojovník poškozen, provádí protiútok. Svarogem s pomocí svého robota Guardiana může Clara také označit nepřátele, aby jim přiměly další škodu s útokem dovedností.Podívejte se na našeho vyhrazeného průvodce pro vše, co potřebujete vědět o sestavení Clary v Honkai Star Rail.

Článek pokračuje po reklamě

7. března

Obrázek 7. března z Hvězdné železnice Honkai

7. března je solidní postava zdarma.

Tento uživatel ICE může poskytnout solidní obranu v bitvě zpomalením a zmrazením nepřátel a zároveň způsobit některé silné škody prostřednictvím protiútoků. I když to není nejlepší možnost sub-DPS, 7. března je stále skvělým bojovníkem, který má ve vašem týmu, zejména proto, že je jednou z prvních postav, které ve hře získáte.

Článek pokračuje po reklamě

Další podrobnosti o tomto ledu Weilder si můžete prohlédnout.

Luka

Snímek obrazovky Luky

Luka může způsobit krvácení na nepřátele.

Luka je čtyřhvězdičková fyzická jednotka v Hankai Star Rail, může způsobit status krvácení nepřátelům svými útoky, což je skvělá metoda pro odstartování na zdraví soupeře v bitvě. Luka je sama o sobě docela silný bojovník, ale když je spárován s Kafkou.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Najdete náš specializovaný průvodce pro nejlepší sestavení Luky ve hře právě zde.

Bailu

Bailu Honkai Star Rail Artwork

Bailu je vaše stereotypní postava léčitele.

Pokud hledáte léčitele v Hvězdné železnici Honkai, pak je Bailu zdaleka nejlepší volbou. Kromě toho, že zajišťuje léčení života během boje, je také jedinou postavou ve hře, která může zcela oživit spojence. Co Bailu postrádá škodu, určitě nahradí uzdravení a může výrazně zvýšit šance na přežití jakéhokoli týmu, na kterém je.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na našeho vyhrazeného průvodce pro vše, co potřebujete vědět o Bauilu’s Build Honkai Star Rail.

Článek pokračuje po reklamě

Himeko

Obrázek Himeko v HONKAI Star Rail

Himeko může sundat více nepřátel najednou.

Himeko může být smrtící DPS se správným sestavením. Její ohnivá sada je skvělá při snižování více nepřátel na bojišti a může odtáhnout časté následné útoky, které mohou být neocenitelné, pokud jde o otočení přílivu boje. Na doplnění toho všeho, když Himeko porazí nepřítele, regeneruje pět energie.

Článek pokračuje po reklamě

Pro úplné rozpis nejlepší sestavení pro Himeko najdete v našem průvodci.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Yanqing

Obrázek Yanqing z HONKAI Star Rail

Yanqing může během bitvy výrazně zvýšit svou kritickou sazbu.

Největší silou Yanqingu je jeho schopnost zvýšit svou kritickou sazbu, jeho „uprostřed deště“ poskytuje obrovské poškození a zvýšení míry kritiky, a když je jeho stav synchronizace SoulSteel aktivní, má 50% šanci následovat útoky s poškozením. potenciálně zmrazení nepřátel. Pokud hledáte Ice DPS nebo sub-DPS pro váš tým Comp, Yaqing je skvělá volba.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pro úplné přehled nejlepší Yanqing Build in Honkai Star Rail, podívejte se na našeho vyhrazeného průvodce.

ServAl

Serval Honkai Star Rail Artwork

Servtal je nesmírně účinný proti nepřátelům, kteří jsou slabí na blesk.

Použití šokového debuffu na více nepřátel je to, co Sertal dělá nejlépe v bitvě, ale je opravdu efektivní na poli, když je proti nepřátelům, kteří jsou slabí na blesk. Proti něčemu jinému a výstupy poškození Servalu bude minimální, takže jsou určitě lepší možnosti více cílů. Jako postava zdarma však nemůže ublížit, že ji zkusí.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud vás zajímá, jaká je nejlepší sestava servalu ve hře, náš průvodce jste zakryli.

Článek pokračuje po reklamě

B-Tier Postavy v HONKAI STAR RAIL

Qingque

Obrázek Qingque charakterového umění v HONKAI Star Rail

Qingque potřebuje spoustu bodů dovedností, aby byl v bitvě efektivní.

Nejunikátnějším aspektem Qingque je její schopnost zvýšit její základní útok na silnější tah, který poškozuje více nepřátel. Udržování tohoto kvantového uživatele efektivního na bojišti vyžaduje mnoho bodů dovedností, takže hráči budou muset pečlivě naplánovat svůj tým Comp, pokud chtějí použít Qingque.

Pro úplné přehled nejlepší Qingque sestavení si můžete prohlédnout náš průvodce.

Článek pokračuje po reklamě

Sushang

Sushang se usmívá v Hvězdově Hvězdné železnici

Sushang dělá dobrý sub-dps.

Pokud hledáte prodejce poškození s jedním cílem, Sunshang je schopný bojovník, který může zvýšit její rychlost poté, co byli nepřátelé zasaženi s slabostí. Její konečný „Dawn Herald“ je obzvláště silný, protože jí dává další kolo a útok buff. Vytváří skvělou alternativu sub-DPS k vzácnějším postavám, jako je Seele.

Článek pokračuje po reklamě

Náš specializovaný průvodce sestavením pro sushang najdete zde.

Háček

Hook in honkai Star Rail

Hook je nejúčinnější, když se spojí s ostatními uživateli ohně.

Hook může způsobit další škody nepřátelům na bojišti, kteří jsou již způsobeni stavem popálení, takže teoreticky by se dokonale spárovala s ostatními uživateli ohně, ale v závislosti na tom, že váš iduviální styl hry s týmem se skládá hlavně z oheňů, nemusí být ideální. Pokud však chcete mít tým plný hasičských předkrmů, Hook je solidní bojovník.

Článek pokračuje po reklamě

Pro úplný průvodce nejlepším sestavením Hook si můžete prohlédnout náš průvodce.

Pela

Obrázek Pely v Hvězdově Hvězdné železnici

Pela může účinně snížit bojovou sílu nepřátel v boji.

Se schopností debuff nepřátel a také odstraňuje buffy, Pela je skvělá podpora, která může také poskytnout dobrou útočnou zálohu. Její „zóna suprese“ Ultimate snižuje obranu nepřátel, zatímco její útok dovedností způsobuje poškození ledu a odstraní jeden buff z cíle, který může být při setkání s šéfem velmi užitečný.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na našeho vyhrazeného průvodce pro nejlepší stavění pela v Honkai Star Rail.

Článek pokračuje po reklamě

Asta

Asta používá její Ultimate in Honkai Star Rail

Asta je dobrá podpůrná postava v honkai Star Rail.

Asta je hlavní astronom na Herta Space Station. Je to uživatel hasičů, který sleduje cestu harmonie. ASTA může svým spoluhráčům v boji poskytnout celou řadu nadšenců, což z ní dělá dobrou možnost podpory, pokud potřebujete postavu, aby tuto roli plnili.

Ve hře může být také získána zdarma, jednoduše dokončením výuky Gacha Mechanics, takže je pro nové hráče dobrou podpůrnou postavou, kterou lze použít.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud hledáte úplné zhroucení nejlepší sestavy ASTA, najdete náš průvodce zde.

Článek pokračuje po reklamě

Natasha

Natasha v honkai Star Rail

Natasha může uzdravit své spoluhráče v honkai Star Rail.

Natasha je fyzický bojovník v honkai Star Rail, který sleduje cestu hojnosti. Je to podpůrná postava, která může v bitvě budovat a uzdravit své spojence.

Je to jedna z pouhých tří léčitelů v současné době ve hře a hráči ji mohou získat zdarma, takže je skvělá možnost mít ve svém týmu, pokud se vám nepodařilo vytáhnout Bailu nebo Loucha na bannery.

Článek pokračuje po reklamě

Úplné přehled schopností Natashy si můžete prohlédnout náš průvodce sestavením zde.

Sampo

Obrázek Sampo, větrné postavy v Hvězdné železnici Honkai

Sampo používá různé debuffy k narušení svých nepřátel na bojišti.

Sampo je Wielder Aoe Wind Wielder, který během boje vyniká v budování bodů dovedností a prospívá jako sub-dps s více cílovým jednotkami, jako je Himeko. Schopnost talentu Sampo mu také poskytuje 65% šanci na aplikaci větru čirého – tečkového efektu, který po sobě zasáhne nepřátele za 3 zatáčky.

Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na našeho vyhrazeného průvodce pro nejlepší sestavu Sampo v Honkai Star Rail.

Článek pokračuje po reklamě

Arlan Arlan in Honkai Star Rail

V současné meta se Arlan jednoduše nestojí za vybrat si další postavy DPS. Arlan je určitě silný bojovník, ale udržování celého vašeho týmu naživu v honkai Star Rail je stejně důležité jako zabývající se obchodováním s vysokým poškozením a tento lightning-wielder nemusí mít za to riziko.

Arlanův dovednost stojí za použití HP a pokud s ním neběží léčitel nebo podpora, v současné meta jsou k dispozici mnohem lepší možnosti DPS.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud vás zajímá, jak přesně postavit Arlana, můžete si prohlédnout náš průvodce zde.

Článek pokračuje po reklamě

Postavy C-Tier v HONKAI Star Rail

Dan Heng

Dan Heng pije čaj

Dan Heng vyniká při útocích s jedním cílem.

Dan Heng je jednou z prvních postav Trailblazers se setkává ve hře vedle 7. března a stejně jako March může zůstat neuvěřitelně efektivní se správnou sestavou. Vyniká při řešení poškození s jedním cílem a může také zpomalit nepřátele svým dovednostem, přestože však není tak silný jako jiné jednotky DPS v současné meta.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud vás zajímá, co je ve hře nejlepší sestavení Dan Heng, náš průvodce jste zakryli.

Herta

Obrázek Herty v Herkai Star Rail

Herta bojuje v šéfovi a elitních bitvách.

Zatímco Herta si může snadno držet své vlastní při základních setkáních, bojuje v bitvách šéfů kvůli skutečnosti, že její následné útoky lze aktivovat pouze tehdy, pokud HP nepřátelská HP klesne pod 50%, další dovednosti v jejím arzenálu také musí být stejný požadavek Používá se a to, bohužel, ztěžuje Herta doporučit pro tyto těžší bitvy a obsah koncové hry.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Podívejte se na našeho vyhrazeného průvodce pro nejlepší postavení Herta v Honkai Star Rail.

Pokud vás zajímá, jak přesně postavit Arlana, můžete si prohlédnout náš průvodce zde.

Trailblazer

Hlavní postava HONKAI Star Rail zvedla ruku

Hlavní protagonista Honkai Star Rail je silnější, než si myslíte.

Hlavní protagonista Hvězdné železnice HONKAI Star, Trailblazer může mít 2 ve formě hry: Psychical and Fire, ale jeho ohnivá forma je nejoptimálnější. Jakmile odemknete hasičský průkopník, může tento samostatný znak vypořádat slušný DMG na bojišti a také aplikovat štít na celou stranu. Jakmile získáte více postav, nemusí to být možností.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, to je nejlepší postavy Honkai Star Rail seřazené prostřednictvím našeho seznamu úrovní. Nezapomeňte se podívat na naši stránku HONKAI Star Rail pro všechny nejnovější zprávy a aktualizace.