Všechny postavy Valorantu (přehled agentů a schopností) – Mobalytika, Valorantové znaky: Všichni agenti a jejich schopnosti vysvětlili | Beebom

Kód agenta 23 je kabel a agent je známý jako zablokování ve Valorant.

Valorant je taktický střelec 5v5, kde každý hráč hraje jako postava zvanou „agent“.

.

Doposud se schopnosti agenta pohybují od tradičního užitečnosti od realistických střelců, jako jsou flashbangy a kouřové granáty.

!

Jak fungují schopnosti varorantu

Každá postava získá schopnost, kterou mohou použít zdarma každé kolo.

Další dvě nelidské schopnosti musí být zakoupeny v obchodě se zbraněmi během fáze nákupu, jako byste měli granát v Counterstrike.

To znamená, že mají konečné využití, což znamená, že je hráči měli používat konzervativně. Schopnosti nelze na Cooldown zasahovat jako v Overwatch.

A konečně, abyste vrhli konečnou, potřebujete určité množství dovedností. Dovednostní body mohou být popadnuty kolem mapy (dává jeden všem členům týmu), vydělané skrze zabití (1 zabití = 1 bod) nebo pasivně s každým kolem.

?

Z dosud odhalené hry se zdá, že každý hráč si musí vybrat jinou postavu. Ještě jsme neviděli dva stejné postavy v jednom týmu.

Jak odemknout varorantové znaky

.

Systém bude pravděpodobně podobný Blue Essence v League of Legends.

?

Ne, Valorant se odehrává na téměř futurní Zemi, takže se nedochází ve stejném světě jako League of Legends.

Všechny postavy Valorantu (zatím)

.

.

Astra

Agent Astra Valorant Select

.

.

Porušení

Poruchový charakter vybrat

Breach je navržen tak, aby byl iniciátorem, který vyniká při hraní skrz zdi a protivníky, kteří jsou umístěni tak, aby drželi Chokepoints.

Jeho mechanika prochází terénem a přes mapu k CC a zabíjí nepřátele.

Síra

Brimstone Character Select

Brimstone je taktické komando s všestrannými schopnostmi, které zahrnují použití minimapu.

.

Komora funguje jako Sentinel, ale je zdaleka nejagresivnější ve srovnání s jeho protějšky. .

Je skvělý jak na útoku, tak na obraně a poskytuje týmu velkou ekonomickou hodnotu s jeho Tour de Force Sniper a Headhunter Pistol.

Cypher Character Select

Cypher je špion, který je mistrem shromažďování informací prostřednictvím jeho fotoaparátu a výletů.

Je skvělý na obranu, protože dokáže pojmout spoustu nemovitostí sám, ale může být také užitečný při přestupku, protože omezením potenciálních tras boku nebo usnadněním zabránění depusujícímu.

Jett

Jett Character Select

Jett je nejvíce mobilním agentem ve Valorant, což z ní činí ideální duelist.

.

Kay/O je cenným přínosem pro jakýkoli tým kvůli jeho schopnostem „potlačení“, které brání nepřátelským agentům v používání jejich schopností

Kromě toho je velmi všestranný s bleskem a Molly, stejně jako mocný angažovanost, která umožňuje jeho spoluhráčům vzkřísit ho poté, co zemře na krátkou dobu.

Killjoy Agent Select

Killjoy je německý génius, který používá arzenál věží, dolů.

Poskytuje neuvěřitelné množství shromažďování informací, kontrolu v oblasti a je jediným agentem, který dokáže odzbrojit své nepřátele.

Neon

Neon může rychle procházet jakoukoli mapou se svým sprintem a prosperuje při chytání nepřátel mimo dohled rychlým přemístěním sama. .

Na rozdíl od jiných duelistů, kteří jsou docela soběstační, pokud jde o fragging, funguje vše v typu Play Style o něco lépe, když existuje synergie s iniciátorem a ovladačem ovladače.

Omen Character Select

Omen je flanker, který je schopen se dostat za nepřátelské linie s teleporty a udeřit z záludných úhlů.

Má nějakou užitečnost ve formě kouřového granátu a další schopnost, která může projít stěnami a zakrývat vizi nepřátel.

Phoenix

Vyberte znaky Phoenix

Phoenix je pyromancer s výbušným stylem herního stylu a využívá oheň k ovládání toku bitvy. Může je použít k vytváření zdí, jako flashbangů kolem rohů a samozřejmě jako Aoe Molotov.

.

Raze

.

.

Reyna

.

To, na co jí chybí užitečnost.

Může způsobit blízké své nepřátele, uzdravit se, proměnit nehmotné a dokonce neviditelné.

Výsledkem je, že je jednou z nejlepších duelistů a potyčků ve hře.

Šalvěj

.

Je schopna používat ledové schopnosti k zpomalení a blokování svých nepřátel (její ledová zeď může být také použita k posílení spojenců na vysokou půdu).

.

Skye

Agent Skye stříkal oříznut

. Její pes může vyčistit prostory a otřesy odpůrců, pokud je nalezeno; Funguje to podobně jako sova sova dron, pokud jde o čištění prostoru.

Její záblesky lze vyrazit velmi rychle, a to je obtížné vyhnout se důsledně i na vysokém Elo. Nejen to, ale její záblesk spolu s jejími hledači jsou skvělé schopnosti shromažďování informací.

Je to iniciátor + podpora hybridu, který může pomoci jejímu týmu zapojením, vyhledáváním a uzdravením.

Sova

SOLA CHARACTORE SELECT

. Má také šikovnou sova utopení, které lze použít k označení, kde je nepřítel.

Jeho schopnost může využít ke sledování svých soupeřů v kombinaci s jeho Ultimate, což mu umožňuje vystřelit tři výbuchy blesku skrz stěny.

Zmije

VIPER CHACIAL SELECT

. Může emitovat jedu z granátu nebo vytvořit liniovou zeď s páry.

Její Ultimate v podstatě vytváří jedovatý „místnost“, díky čemuž je skvělá bomba.

Yoru

. .

. O jeho nových schopnostech bylo hodně spekulací, které byly velmi silné a mohl by se jen ocitnout, že skočí na horní část našeho seznamu úrovní Valoranta agenta.

! !

NAPSÁNO

Hráč od narození (táta byl hardcore 80. arkádový návštěvník). Zde, abychom vyprávěli příběhy hráčů hráčů, když podnikneme další krok k prosazování vývoje eSports.

Valorantové postavy: Vysvětleni všichni agenti a jejich schopnosti

Hry první osoby jsou vždy založeny na AIM, pokud si neuvědomíte, jak důležité jsou nástroje. Proto je výběr agenta Valoranta klíčovým prvkem vašeho vítězství pokaždé, když skočíte do zápasu. Každý agent Valorant má svou jedinečnou sadu schopností a všechny postavy jsou důležité ve svých vlastních rolích. Mluvíme o všech postavách Valorant (aktualizováno do agenta 23 Deblock) a jejich schopnosti v této příručce. . Tady je tedy základní představa o všech agentů a jejich schopnostech pomoci nastartovat váš vítězný pruh ve Valorant.

Kompletní seznam znaků valorantu

Poznámka : Tyto postavy byly uspořádány na základě data vydání. . Poté zbývající agenti sledují časovou osu vydání.

Jett (duelista)

 • Drift (pasivní) – Jett se vznáší ve vzduchu, zatímco drží skok. Při unášení z jakékoli výšky, Jett nezpůsobí žádné poškození. Může také klouzat z jednoho místa na druhé, díky driftu. Tato výhoda mobility může chytit jakéhokoli agenta mimo dohled.
 • Updraft (Q) – Jett okamžitě letí ve vzduchu nahoru, což jí umožňuje získat širší pohled a leteckou perspektivu. Jett může střílet ve vzduchu, ale s menší přesností. Ze standardního updraftu, Jett nezpůsobí žádné poškození; Pokud je výška v rozsahu poškození pádu, může Jett použít drift, aby se zabránilo poškození.
 • Cloudburst (c) – Vyhoďte okamžitý kouř na požadované místo. Kouř odebírá vidění od kohokoliv uvnitř nebo vně. Můžete se pohybovat kolem Cloudburst, než jej upustíte na místo tím, že se umístíte na svůj cíl, zatímco držíte tlačítko schopnosti.
 • Tailwind (E) (podpis) – Jett aktivuje svůj podpis po určitou dobu. . Pokud používáte ocasní vítr bez stisknutí jakéhokoli pohybového klíče, vezme vás to směrem, kterým čelíte. Jinak můžete v tomto směru stisknout klávesu požadované směr. Jett také získá zpět ocas zpět, pokud již po použití schopnosti dostane dva zabití.
 • Blade Storm (x) (Ultimate) – Jett okamžitě Equips pět nožů. Jett získá lepší rychlost pohybu a vyšší míru zotavení, zatímco Blade Storm je aktivní. Nože jsou přesné a jeden výstřel zabíjí při kontaktu hlavy. Nože Blade Storm jsou přesné, i když Jett unáší, updrafting nebo je na provazech. .

Phoenix (duelist)

Obrazovka výběru agenta Phoenix se schopnostmi ve Valorantu

 • Zahřívání (pasivní) – . . Tato pasivní pomáhá Phoenixu zůstat déle v bojích, na rozdíl od jakéhokoli jiného varorantního charakteru.
 • Curveball (Q) – . . Slepý ovlivňuje také spoluhráče.
 • Blaze (C) – Pomocí této schopnosti, Phoenix nakreslí firewall podél země, Blokování vize všech a poškození každého, kdo se dotkne plamenů. Ohněte zeď při jejím obsazení pohybem cíle.
 • Hot Hands (E) (podpis) – Phoenix vytváří ohnivou kouli a hodí ji ve směru podle vašeho výběru. Po krátké vzdálenosti ohnivá koule přistane a vytváří ohnivou jámu a poškodí jakýkoli agent varorantu v něm, včetně spoluhráčů. Pouze Phoenix se uzdraví kvůli svému pasivnímu.
 • Spusťte to zpět (x) (Ultimate) – Phoenix okamžitě vytvoří značku, kde stojí a . Na krátkou dobu může dvojnásobek chodit, střílet, používat schopnosti a zemřít, pokud sestřelí nepřátelé nebo čas vyprší. Po dobu trvání nebo po zabití se Phoenix vrátí zpět na tuto značku s HP a brněním, které měl předtím, než se otočil do těla.

Brimstone (Controller)

Obrazovka výběru sítě se schopnostmi ve Valorantu

 • Zápalný (q) – Brimstone vytáhne zápalný launcher a hodí granát, který po krátkém zpoždění odpálí hromadu ohně. Často se označuje jako Molly, spálí kohokoli, kdo v ní stojí, a v průběhu času způsobuje těžké poškození.
 • Stim Beacon (C) – Okamžitě hodí bojový maják. Při okamžité aktivaci ovlivňuje každého spoluhráče v AOE, aby se zrychlil a získal rychlost načtení a zvýšení rychlosti ohně.
 • Sky Smoke (E) (podpis) – Otevřete taktickou mapu a označte oblasti. Po označení oblastí Brimstone zahajuje kouřové bomby, které po dlouhou dobu pokrývají obrovskou oblast. Kouř odebírá vidění lidí v kouři nebo mimo ni.
 • Orbitální úder (x) (Ultimate) – Otevřete taktickou mapu a označte umístění na mapě. Brimstone poté na tomto označeném místě spustí orbitální úder. Orbitální úder způsobuje poškození každému v této oblasti a ničí jakýkoli nástroj nebo objekt. Zatímco probíhající stávka také blokuje vizi pro kohokoli mimo nebo uvnitř stávky. Poškození orbitálního úderu ovlivňuje všechny agenty Valorantu, včetně vašeho nepřítele a spoluhráčů.

Sova (iniciátor)

Obrazovka výběru Valorant Sova se schopnostmi

 • Shock Bolt (Q) – Přineste šipku nabitou z elektřiny. Zastřelte to směrem, dokud nepřijde do kontaktu s jakýmkoli povrchem, předmětem nebo nepřítelem. Na základě kontaktu elektřina způsobí výbuch v rámci vlny, která poškozuje jakoukoli nedalekou jednotku.
 • Owl Drone (C) – Sova, valorantový agent z Ruska, zazvoní jeho dron a pošle ho dopředu. Dron se může pohybovat a vidět cokoli před ním. Zatímco dron skenuje, může střílet šipky na nepřítele, aby předal jejich živé místo na krátkou dobu. Dron může být zničen nepřátelským ohněm.
 • Recon Bolt (E) (podpis) – Sova vybaví jeho znovu šíp. Poté, co ho hází směrem, přilepí se na jakýkoli objekt, povrch nebo nepřítele, přičemž kolem umístění poskytuje aktualizace živého umístění. Nepřátelská oheň ničí šíp recon.
 • Hunter’s Fury (x) (Ultimate) – Sova uvolní svůj vnitřní lovec a obviňuje svůj luk maximálnímu potenciálu. Po aktivaci může Sova hodit velké elektrické údery ve směru D, Ealing Heavy poškození a poskytovat živé aktualizace polohy nepřítele, který byl zasažen. Udeří zdi a předměty pro Pierce a mohou zničit jakýkoli obslužný program nepřátel. maximálně 3 údery.

Sage (Sentinel)

Obrazovka výběru šalvěje se schopností

 • Pomalá koule (Q) – Sage vytváří křišťálovou kouli, která při házení exploduje a vytváří kaluži. Louže zpomaluje kohokoli nebo cokoli, co na něj chodí a vytváří krystalizující zvuk.
 • Bariéra Orb (C) – . Plně vytvořená bariéra vyžaduje značné množství kulek, úderů nože nebo nějaké schopnosti ničící bariéru, aby ji sundaly. Bariéra blokuje vidění, zatímco je nahoře.
 • Léčení Orb (E) (podpis) – . Léčivé já způsobuje výrazně méně uzdravení než uzdravení spoluhráčů. Sage je jedním z nejspolehlivějších podpůrných agentů ve Valorantu kvůli jejím uzdravovacím schopnostem.
 • Vzkříšení (x) (Ultimate) – Zahajte efekt vzkříšení tím, že jej vrháte na mrtvého spoluhráče. Po skončení doba trvání účinku je váš spoluhráč oživen s plným HP.

Omen (Controller)

Omenová obrazovka výběru znaků se schopnostmi ve Valorant

 • Paranoia (Q) – Omen tvoří ve svých rukou stínovou kouli. Házení ve směru způsobuje, že po nějaké vzdálenosti roste a zmizí. Kdokoli na jeho cestě je po dobu zasaženo po dobu trvání a dostane jejich zvuk ohlašený.
 • Zahalený krok (c) – UNESTIP střelná zbraň a ukazuje značku. Jakmile je aktivována, Omen po krátkém zpoždění skočí na výrazné místo. Tato schopnost teleportace je jedním z nejrychlejších mezi jinými agenty Valorantu v současné době.
 • Tmavý kryt (E) (podpis) – Otevírá 3D pohled na mapu a zobrazuje zelenou značku. Po aktivaci Omen vyvolá na zelenou značku kryt kouře, a tak blokuje vidění pro kohokoli v kouři nebo ven z kouře.
 • Ze Shadows (x) (Ultimate) – Otevřete taktickou mapu a označte požadované místo. Jakmile je to provedeno, Omen se může proměnit ve stínový entitu a vidět kolem značeného místa. Po dobu trvání Omen Teleports na toto místo. Během toho, pokud je entita zabita nebo je tlačítko schopnost stisknuto, je schopnost zrušena. To také způsobuje, že nepřátelská mini-mapa je nejasná.

Viper (Controller)

Obrazovka výběru agenta Viper se schopnostmi ve Valorant

 • Toxin (pasivní) – Toxin umožňuje všem Viperovým schopnostem aplikovat rozpad na nepřátele, což je činí zranitelnými a v průběhu času snižuje jejich HP.
 • Palivo (pasivní) – VIPER se vynoří se 100-bodovým toxickým palivem. Umožňuje Viper ovládat její jedovatý cloud a toxickou schopnost obrazovky.
 • Poison Cloud (Q) – VIPER hodí koule, která po aktivaci vydává jedovatý mrak, který blokuje vizi každého. Všichni nepřátelé, kteří se ho dotýkají, jsou ovlivněni toxinem a v průběhu času snižují jejich HP.
 • . Kdokoli v oblasti jeho účinku se postupem času poškodí, zatímco toxin zasahuje. Snakebite poškozuje jakýkoli agenta Valoranta, ať už jde o váš spoluhráč nebo nepřátelé.
 • Toxická obrazovka (E) (podpis) – Házejte nástěnnou linii teček směrem. Po umístění teček může Viper použít palivo k výrobě jedové stěny podél tečkované čáry. Díky tomu je linie zraku zablokována na obou stranách zdi. .
 • Viperova jáma (x) (Ultimate) – . Až na aktivaci Viper začíná emitovat jedovou mlhu kolem značky, která se promění v jádu. Kdokoli uvnitř této jámy se sníží jejich rozsah vidění. Nepřátelé jsou toxinem okamžitě ovlivněni. Doba trvání jámy je neomezená, pokud není Viper zabita nebo neopouští jámu déle než 8 sekund.

Breach (iniciátor)

Obrazovka výběru agenta varorantu se schopnostmi

 • Flashpoint (Q) – Varorant Character porušení vyvolá oslepující světlice skrz jakoukoli zeď nebo strukturu. .
 • Aftershock (C) – Porušení vyvolá maják na jakoukoli zeď nebo strukturu. Maják vyvolává škodlivý šok na jeho opačné straně třikrát. Ofenshock poškozuje jakýkoli agent varorantu poblíž postižené oblasti.
 • Poruchová linka (E) (podpis) – Nabijte seismický puls. Poté, co to hodil ve směru, narušuje někoho do své zóny na krátkou dobu. Ovlivňuje to jak spoluhráče, tak nepřátele.
 • Rolling Thunder (x) (Ultimate) – Porušení přináší větší značení seismického poplatku na velkém místě. Při obsazení je oblast ovlivněna velkým zemětřesením. Zraní kohokoli zpět v této oblasti spolu s jejich krátkým ohrožením. Ovlivňuje také spoluhráče.

Raze (duelista)

Screen výběru agenta Raze se schopnostmi ve Valorantu

 • Blast Pack (Q) – Raze okamžitě hodí balení výbušnin. Drží se jakéhokoli povrchu nebo předmětů v kontaktu a po krátké době se odpálí. Při detonaci srazí cokoli, co je v jeho kontaktu, a způsobí to malé poškození nebo nepřítele. .
 • Boom Bot (C) – . . Nalezení jakéhokoli nepřítele aktivuje boom robota a neustále pronásleduje nepřítele rychlejší rychlostí pohybu a způsobí poškození jednou v těsném kontaktu. .
 • Raze vybaví granát, který po házení detonace. Na výbuchu se stává menšími granáty, které způsobují větší poškození nikomu nebo cokoli v této oblasti. Po použití skořápky barvy již Raze získá další na každé dva zabití.
 • Showstopper (x) (Ultimate) – Vyjměte raketomet a zastřelte jednu ničivou raketu směrem k cílenému umístění. . ShowStopper způsobuje menší poškození, pokud zasáhne vnější oblast kdekoli, kde nepřítel stojí. Showstopper také poškozuje spoluhráče. .

 • Cyber ​​Cage (Q) – Vyhoďte futuristické tlačítko na zemi. .
 • Trap Wire (C) – Vybavte malou kybernetickou past. Umístění pasti na místo vytvoří drát a pokud se nepřítel dotkne drátu, drát k němu na krátkou dobu natáhne nepřítele. Během toho past také odhaluje umístění zachyceného cíle.
 • Spycam (E) (podpis) – . I když není kolem Cypher, může špehovat místo, kde je kamera. Můžete také hodit sledovač z kamery na nepřítele. .
 • Cypher hodí klobouk směrem k mrtvému ​​nepříteli. Klobouk trvá krátký iniciační čas před nahráním místa zbytku nepřátel. .

Obrazovka výběru znaků Reyna se schopnostmi ve Valorant

 • Sklizeň duše (pasivní) – Reyna otočí své oběti, já.E. jiné varorantové postavy, do duší koule po jejich odstranění nebo získání asistence. Koule tam zůstávají 3 sekundy, než zmizí. Reyna může využít své schopnosti podpisu, zatímco tyto koule jsou k dispozici.
 • Devour (Q) (podpis) – . . Pokud má Reyna již 100 HP a žádné brnění, pak zbytek Heal se přeměňuje na hodnotu brnění také známý jako Overheal. Po krátké době zmizí přehnaná.
 • Vyjměte fialové oko a hodte to směrem a oslepujte kohokoli, kdo se dívá tímto směrem k oku. . .
 • . Reyna aktivuje jednu sklizenou duši a nevyhovuje její zbraně, zatímco se stane necítným a rychlejším. Reyna se také vyhýbá jakémukoli účinku poškození oblasti.
 • Aktivujte režim císařovny. . . Císařovna také obléká své podpisové schopnosti, díky nimž se dostane do propuštění a uzdravení na maximum. .

Killjoy (Sentinel)

 • AlarmBot (Q) – Umístěte skener bot na místo. Robot zůstává skrytý, dokud není skenování nepřítele. Po nalezení ho pronásleduje bota nepřítele a exploduje na kontaktu. Po explozi způsobuje, že Bot postižený nepřítel po krátkou dobu zranitelným.
 • Nanoswarm (C) – Killjoy může umístit rojové granáty kdekoli na mapě. Jakmile aktivujete granát, vytvoří energetické pole a způsobí poškození komukoli uvnitř pole.
 • Věžička (E) (podpis) – Umístěte strážnou zbraň. Sentry skenuje kohokoli z o 180 stupňů vpřed a způsobuje jim poškození. Pokud je nepřítel blíž.
 • Zahajte uzamčení položením zařízení. Vytváří masivní energetickou kopuli kolem jeho dosahu a nějakou dobu trvá, než vše zamkne v oblasti. Jakmile je uzamčení úspěšné, jsou všichni nepřátelé odzbrojeni a na krátkou dobu zpomalení.

Skye (iniciátor)

Obrazovka výběru Skye se schopnostmi ve valorantu

 • TRAICLBLAZER (Q) – . Tygr se může pohybovat a dávat vidění Skye očima. Může také na krátkou dobu způsobit malé množství škod a omráčit nepřátele. .
 • . Spoluhráči v průběhu času získávají až 100 HP. Pokud je každý spoluhráč úplně uzdraven, uzdravovací bar přestane klesá.
 • Vodicí světlo (E) (podpis) – Skye vybaví ptačí drobnost a hodí ji směrem. Zatímco na své cestě může být pták detonován. . Při oslepení nepřítele dostává Skye také informace, pokud někdo byl ovlivněn slepotou.
 • Hledači (x) (Ultimate) – . Trinkety pronásledují nepřítele na krátkou dobu. . .

Yoru (duelista)

Obrazovka výběru yoru se schopnostmi ve Valorantu

 • Blindside (Q) – Yoru vytvoří rozměrovou kouli a může ji hodit kdekoli na mapu. Po zpoždění se koule zlomí a oslepuje kohokoli v dohledu. .
 • FakeOut (C) – Vytvořte iluzi Yoru a pošlete ji dopředu (jako Mirage z Apex Legends). Iluze nemůže dělat nic jiného než chůze a vypadat přesně jako yoru. Iluze je rozbitaná a oslepuje kohokoli, jakmile se zlomí. Pokud není iluze rozbitá, všimnete si, že po trvání zmizí.
 • Gatecrash (E) (podpis) – Umístěte značku postroje nebo ji posuňte dopředu. . Značka zůstává na místě po celou dobu, dokud nezmizí. .
 • Dimenzionální drift (x) (Ultimate) – . . . Postava může využít jakoukoli schopnost v této alternativní dimenzi.

Obrazovka výběru Astra se schopnostmi ve Valorantu

 • Astrální forma (pasivní) – Okamžitě jde do astrální formy. Astra může vidět celou mapu z tohoto pohledu, používat kosmickou propast a umístit hvězdy pouze tím, že jde pouze do astrální formy. .
 • Vybuchne hvězdu a vytvoří explozi. Kdokoli v oblasti exploze je na krátkou dobu ohromen.
 • Gravitace dobře (c) – Astra přitáhne kohokoli poblíž hvězdy směrem k jejímu centru. Každý je ovlivněn zranitelností hvězdného tahu, dokonce i všichni vaši spoluhráči, pokud stojí poblíž.
 • . Kdokoli v kouřové oblasti nebo mimo ni bude mít své vidění zablokováno. Astra může také použít disipoty, která spotřebovává hvězdu a vytváří mlhovinu trvání, ale doplňuje jednu hvězdu.
 • Hvězdy (x) (podpis) – Dejte hvězdy kdekoli na mapu, které trvá čas, než se aktivujete. Po aktivaci lze tyto hvězdy použít jako nova puls, gravitace dobře a mlhovina/ rozptýlení.
 • Kosmická rozdělení (x) (Ultimate) – Astra jde do astrální formy a označte místo. Po označení místa a jeho úpravy může Astra vyrobit kosmickou zeď. Tato zeď se aktivuje okamžitě při iniciaci. . Stěna po určité době zmizí.

Kay/O (iniciátor)

Obrazovka výběru kay/o se schopnostmi ve Valorant

 • Agent Valorant Kay/ O má velký nástroj ve Flash/ Drive. Můžete hodit bleskový granát, který po krátké době se objeví . .
 • Frag/ment (c) – Kay/O dělá energetický fragmentový míč. Po házení se odpálí na povrchovém kontaktu. Vytváří kaluž energie, která poškozuje jakýkoli charakter varorantu uvnitř louže, včetně spoluhráčů.
 • Nula/bod (E) (podpis) – Hodí nepoškozující nůž. Drží se jakéhokoli povrchu, předmětu nebo nepřítele a odpálení. ? Po detonaci umlčí schopnosti nepřátel postižených nožem. Nepřátelská oheň může před detonací zničit nůž.
 • NULL/CMD (x) (Ultimate) – Kay/O iniciuje a . Jeho rozsah se v průběhu času zvyšuje. Pokud se vlna dotkne nepřátel, jejich schopnosti jsou uzamčeny a stávající nástroje jsou pozastaveny. Kay/O získává další pohyb, rychlost požáru, rychlost načtení a rychlost zotavení. Pokud Kay/O zemře během svého konečného, ​​není okamžitě vyloučen, ale je imobilizován s mnoha dalšími HP. TAMMANES může oživit Kay/O ve krátké době a po oživení získá plné HP.

Komora (Sentinel)

Obrazovka výběru komory se schopnostmi

 • Headhunter (Q) – Komora vybaví zbraň z jeho arzenálu. Tato zbraň má méně kulek a má vlastní cíl dole. Zbraň okamžitě zabije, pokud se kulka spojí s hlavou nepřítele a způsobuje menší poškození jiných částí těla.
 • Ochranná známka (C) – Položte malou past. Pokud se nepřítel blíží k pasti, detekuje jejich přítomnost a vytvoří pomalé pole. Komora také po aktivaci pasti získává zvukovou frontu.
 • Rendezvous (e) (podpis) – Komora používá svou podpisovou kartu k umístění značky. Komora může okamžitě teleport . Na rozdíl od jakéhokoli jiného varorantního charakteru s teleportem, komora si po teleportaci vytáhne jeho zbraň, aby vytáhla zbraň.
 • Tour de Force (x) (Ultimate) – Vybavte vlastní odstřelovací pušku 5 kulkami. Puška způsobuje při nárazu těžké poškození a zabíjí nepřítele, i když kulky zasáhne nohu. Tento odstřelovač přichází s lepší rychlostí rychlosti rychlosti a lepší přesností cíle. Navíc přichází také velmi užitečný, protože si můžete koupit operační spoluhráč během hotovostní krize.

Neon (duelista)

 • Energie (pasivní) – Neon zahajuje kolo 100-bodovým energetickým barem, který vyčerpává používání jejího podpisu a konečných schopností. Neon je jednou z mála postav ve Valorantu s schopnostmi s vysokou mobilitou.
 • . Šrouby zasáhly povrch a odrazily se. Po prvním odrazu jde jiným směrem a poté vytvoří kruh otřesů. .
 • Fast Lane (C) – Neon okamžitě střílí dvě elektrické stěny. Blokuje vizi pro kohokoli mimo nebo uvnitř zdi. Stěny se zastaví na dálku, pokud nějaká překážka nebo povrchová blokuje jednu ze stěn.
 • Vysoké rychlostní stupeň (E) (podpis) – nečiní jí zbraň . To jí rychle způsobuje a vybaví její schopnost skluzu. Při spuštění Neon může klouzat ve směru, kterým se pohybuje. Po použití schopnosti snímku se Neon dostane zpět, pokud dostane dva zabití. Neon nemůže získat energii zabitím nepřátel, doplňuje se postupem času.
 • Overdrive (x) (Ultimate) – Neon aktivuje okamžitě přepravu. . .

Fade (iniciátor)

Zdeejte obrazovku výběru se schopnostmi

 • Terror Trail (pasivní) – . Prowlerovy honičky označené nepřátele bez vyrovnání kontroly.
 • . Hodte to a vytvořte tmavý kruh. . Také vytváří rozpad a ohlušující účinek na postižené nepřátele.
 • Ze světa strachu tato postava z Valorantu předvolává prowlera. Ovládejte prowler a přesunout to kolem. Prowler skenuje pro nepřátele vpředu a oslepuje je na kontaktu.
 • . Po krátké cestovní vzdálenosti klesne na zem a skenuje nepřátele. .
 • . .

Harbor (Controller)

Obrazovka výběru agenta přístavu se schopnostmi ve Valorant

 • Cove (Q) – Jako charakter na bázi vody na bázi vody Harbor hodí vodní kouli, která padá na zem a vytváří kupoli. . . Nepřátelé mohou střílet brnění se střelbou.
 • Cascade (C) – Vytvořte vodu a pošlete ji dopředu. Nástěn blokuje vidění a zpomaluje kohokoli, kdo se ho dotkne o 30%. Harborova zeď může být zastavena, než se dostane do plné vzdálenosti.
 • Vysoký příliv (E) (podpis) – Harbor hodí větší stěnu vody propíchnutí jakékoli překážky. . Ohněte zeď podle toho při jejím obsazení zamířením požadovaného umístění.
 • Přístav aktivuje před sebou kaluž vody. Bazén se začíná pomalu pohybovat vpřed inicializaceTři po sobě jdoucí údery otřesů . Strikes se zastaví, pokud nepřítel opustí bazén, nebo se mohou vyhnout tím, že se odstoupí po zobrazení indikátoru.

Gekko (iniciátor)

Obrazovka výběru gekko se schopnostmi

 • . Gekko může požadovat koule a oživit své domácí mazlíčky, aby je znovu použili. Díky tomu je Gekko jedním z nejunikátnějších užitečných znaků ve Valorant.
 • Wingman (Q) – Popadněte křídlo a hodte ho směrem. Wingman vede směrem a odrazí ze stěn nebo struktury. Pokud Wingman najde nepřítele, okamžitě začne běžet rychleji. Pokud je nepřítel příliš blízko k Wingmanovi, tleská a omráčení nepřítele k němu přikládá. pro tebe.
 • . Poté, co zasáhl zem, Mosh exploduje a vytvoří jedovaté jámě a každý, kdo stojí v jámě. .
 • Dizzy (E) (podpis) – . . Slepota neovlivňuje vidění bočního očí nepřátel.
 • Thrash (x) (Ultimate) – . Thrash se pohybuje rychlým pohybem a poskytuje klíčové informace pro Gekko. Během svého použití může odpadky skočit do oblasti a explodovat. Po explozi, Thrash odzbrojí nepřátele v této oblasti a zpomalí jejich pohyb.

Valorant Deadlock Agent Vyberte obrazovku se schopnostmi

 • Nejnovější agent ve Valorantu může hodit granát, který vybuchne a promění se v kruhovou síťovou pasti. . . .
 • Sonic Sensor (Q) – . . .
 • . Házejte disk na libovolném místě, kde vytváří jádro. . Bariéra nemůže blokovat žádný příchozí oheň, pouze nepřátelé. Vytváří se ničitelnými koulemi nanowire, které lze zničit, aby se bariéra přerušila.
 • Zničení (x) – . . . Jakmile je konečný zablokování zablokování kokonu do svého počátečního bodu, zabije postiženého nepřítele. . Jak jsme již zmínili v našem podrobném průvodci Valorant Deblock, může být zničení docela obtížné zvládnout.

. Každá postava má sdílené třídy a jejich schopnosti nebo taktiku hry závisí na tom ve Valorant. . Diskutujme zde o třídách agentů ve Valorant:

Agenti, kteří patří do duelistické třídy, jsou nejlepší pro získání první krve ve Valorantu. . . Duelisté mohou být užiteční na jakékoli mapě ve Valorant.

Pokud jsou duelisté nejlepší pro zajištění zabití vstupu, potřebují obrovskou pomoc od postav, které jsou skvělé v blokování nepřátelského vidění ve Valorantu. .

Iniciátor

. . .

Stráž

. . . Tito agenti Valorantu mohou nepřátelé jednou rukou zastavit, aby vstoupili na web nebo dokonce eliminovali řadu nepřátel.

Může Kay/O Knife zastavit uzamčení Killjoy?

Ne, kay/o nůž a Ultimate mohou zastavit všechny aktivní schopnosti, včetně Blade Storm, Overdrive a Dimensional Drift. Nasazené schopnosti nejsou ovlivněny, jako jsou uzamčení, Boombot a Wingman.

Jaký je kód agenta 23 ve Valorant?

.

.

? S tolika agenty na výběr, vědět, kterého agenta si vybrat a jak nejlépe využít své dovednosti ve hře může být náročné. Riot i nadále přidává nové agenty s každým dalším valorantovým aktem, lákavými hráči, aby věci smíchali, ale důkladně pochopení mechaniky nákupu a vybavení správné sady schopností je nezbytné, pokud chcete v Riotově multiplayerově hře Riot v Riot’s Multiplayer Game.

Výběr nejvhodnější kombinace schopností může být složitý s tak rozsáhlým fondem varorantových agentů, z nichž každá má jedinečnou sadu dovedností. . .

Aktuální seznam valorantových agentů a jejich schopnosti:

Gekko (iniciátor)

Dizzy (E) – . Dizzy poplatky pak uvolní výbuchy v plazmě na nepřátele v dohledu a nepřátelé jsou oslepeni úspěšným hitem.
. Zaměřte se na místo špice nebo vysazený hrot, aby byl Wingman defúze nebo zasadil špičku s alt Fire. Nasadit, Gekko musí mít špičku ve svém inventáři. Jakmile využila svou sílu, Wingman se vrátí do spícího globule, která musí být vyzvednuta, aby ji znovu použila po cooldownu.
Hodit Mosh jako granát. .
Thrash (x) – .

Valorantové postavy: Harbor stojí před šedozeleným pozadím a z jeho levé ruky praskne elektřina a drží zbraň vlevo

Vysoký příliv (E) – Vybavte vodu, kterou pak lze vystřelit podél země. Veďte vodu ve směru křížového kříže, projděte světem a třpyte ochrannou zeď podél cesty vody. Hráči zasaženi zdí jsou zpomaleni.
Cove (Q) – . .
ukončete vlnu vody, která se válí dopředu a stěnami, což zpomaluje hráče, když jsou zasaženi.
Vybavte plnou sílu vašeho artefaktu a svolejte gejzírovou bazénu na zemi, který se zaměřuje na nepřátelské hráče v této oblasti s následnými údery Geyser. Hráči chyceni v rámci stávky jsou otřeseni.

Haunt (E) – Hodte koule, která se po trochu propadne na zem, kde se promění v noční můru, která může odhalit umístění hráčů.
.
Prowler (C) – Oheň posílá prowler v přímé linii, kde ho pronásleduje. .
. . Energie odhaluje soupeře a také ohlušující a rozkládat je.

Vodní postavy: Neon natahuje paži na stranu, protože kolem ní probíhá elektrický proud a zdánlivě skrz její neonové vlasy, což stojí na konci v pigtail

Vysoké rychlostní stupeň (E) – dává Neon okamžité zvýšení rychlosti. Po nabití můžete také stáhnout elektrický posuv, který resetuje každé dva zabití.
Rychlý pruh (C) – Vystřelte dvě stěny energie na obou stranách, které se rozprostírají, dokud nedosáhnou limitu nebo nezasáhnou tvrdý povrch. Tyto zdi blokují vidění a poškodí každého nepřítele, který je prochází.
– Hodí energetický šroub, který se odrazí jednou. Jakmile zasáhne dva tvrdé povrchy, země pod oběma body bude elektrifikována a způsobí otřes mozku.
Overdrive (x) – Uvolněte plnou sílu Neonu pro zvýšení rychlosti, ale sílu lze místo toho nasměrovat do útoku smrtícího blesku. .

Valorantové postavy: Komora stojí v inteligentním veseru, košili a kalhotách na míru a drží planoucí zbraň

Rendezvous (e) – Umístěte dvě teleportní kotvy. .
Ochranná známka (c) .
– vybaví těžkou pistoli. Zaměřte se na památky pomocí klíče Alt-Fire.
. Nepřátelé zabití touto zbraní vytvoří kolem jejich mrtvoly zpomalené pole.

Valorantové postavy: Kay-O, kovový, robotický agent, stojí vysoký, drží velkou zbraň, když mu elektřina jiskří z ramene

Kay/O (iniciátor)

– Vybaví nože, který se bude držet prvního povrchu, který zasáhne a exploduje po krátkém časovači. Každý v okruhu výbuchu bude potlačen.
. Poškození uzavřené závisí na blízkosti ventre.
Flash/Drive (Q) . Každý, kdo je chycen v poloměru výbuchu, je oslepen.
Null/cmd (x) – Buffy Kayo se zvýšenou rychlostí ohně a rychlosti opětovného načtení a tato schopnost také vydává puls, který potlačí všechny nepřátele v oblasti účinku.

Vodní postavy: Astra stojí, opřel se, držel zbraň a namířil na oblohu a obklopuje ji prsten fialové

Mlhovina (e) . .
Gravitace dobře (c) – Používá hvězdy umístěné v astrální formě (x). . .
– Používá hvězdy umístěné v astrální formě (x). .
Astral Form / Cosmic Divide (x) . To je místo, kde umístíte hvězdy, aby podpořily své další schopnosti. .

Když je kosmická propast plně nabitá, můžete ji použít k umístění stěny nekonečné délky přes mapu podél jakékoli ose, kterou si vyberete. .

Gatecrash (E) – Vybavte a vystřelte roztržení, který se bude pohybovat v přímé linii a odklonit se pouze tehdy, když narazí na překážku jako zeď. .
Fakeout (C) – Můžete umístit až dvě ozvěny, které napodobují zvuk kroků. Můžete je také přimět, aby se pohybovali trochu podobně jako Gatecrash’s Rift Tether.
. Když zasáhne tvrdý povrch, odrazí se, ale také nabije záblesk, který bude odpálit krátce poté. Komba dobře s gatecrash.
– Vybavte masku, která vidí mezi rozměry, a také vám umožní vstoupit do osobní dimenze, kde se nelze dotknout, ale také nemůžete ovlivnit svět kolem vás, dokud se neomezujete. V podstatě jako neviditelnost.

Skye (iniciátor)

. Může být znovu spuštěno, aby způsobil, že Hawk exploduje v oslepujícím záblesku.
. . Všimněte si, že bazén vyčerpává stejnou sazbu bez ohledu na to, kolik spojenců se uzdravujete.
Trailblazer (Q) . Stisknutím tlačítka „Fire“ způsobí, že skočí dopředu a exploduje v otřeseném výbuchu, který bude poškodit přímo nepřátele.
– Vyhoďte tři hledače, kteří vystopují tři nejbližší nepřátele. Pokud se někdo podaří dosáhnout svého cíle, dá jim „krátkozraký“ debuff.

Cluster granát, který způsobuje počáteční poškození dopadu, následuje poškození z klastrů.
Postavte výbušného robota, který jde v přímce a skáká ze stěn, dokud před ním nezjistí nepřítele. .
Blast Pack (Q) – . . .
Showstopper (x) – . Exploze způsobí obrovské škody pro kohokoli v jeho poloměru. Viděli jsme z toho Acesa s jediným výstřelem.

Valorantové postavy: Bílená agentka Jett stojí přes rameno

Tailwind (E) – .
.
Updraft (Q) – Po krátkém zpoždění spusťte vzhůru.
Házejte smrtící házení nožů, které způsobují poškození a zabíjejte na headshots. Kill Obnoví dýky, levé kliknutí vyvolá jednu dýku a kliknutí pravým tlačítkem vyvolá všechny zbývající dýky.

Dark Cover (E) – . Může být účtováno za zvýšení vzdálenosti.
.
.
Vyberte kdekoli na mapě, abyste teleportovali a reformovali, zpočátku se objeví jako stín, který mohou nepřátelé zabít a zrušit teleport. Pokud je Teleport úspěšný, stanete se na krátkou dobu neviditelný.

Valorantové postavy: Porušení drží ruce pohromadě v pěsti před jeho hrudníkem a nabíjí silný pohyb, když mezi nimi jiskří světlo

Vybavte seismický výbuch, zadržte oheň, abyste zvětšili vzdálenost a uvolnili se, aby vyrazili zemětřesení, které v něm zachytilo všechny hráče.
Vybavte fúzní náboj a vystřelte jej, abyste poslali pomalu propuknutí zeď, což způsobuje vysoké poškození komukoli, s nímž se spojuje. Užitečnější pro zúčtování rohů než ve skutečnosti získávání fragů.
Vybavte oslepující náboj, který lze nastavit na zdi. .
. To omáme a srazí kohokoli, kdo se chytí ve výbuchu do vzduchu. .

Koncepce umění pro Killjoy, jedna z mnoha postav Valorantu. Stojí s zkříženýma rukama a její zbraň zastrčila pod nimi směřující dolů. Má na sobě jasně žlutou bundu a zelenou teeny Weeny Beanie

Killjoy (Sentinel)

Nasadit robota, který pronásleduje nepřátele v dosahu a exploduje, aplikuje zranitelné. Lze vyvolat po nasazení.
Věžička (C) – . Lze vyvolat po nasazení.
Nanoswarm (Q) – Hodit granát, který přistane a jde skrytý, aktivuje granát nasazuje roj škodlivých nanobotů.
Uzamčení (x) – .

Koncepční umění pro Reynu, jednu z mnoha postav Valorantu, když drží zbraň směřující na oblohu, je osvětlena růžovou záři

Propuštění (e) – . Pokud je váš konečný aktivní, staňte se také neviditelnými.
Hodit oči přes povrchy. Oko oslepuje všechny nepřátele, kteří se dívají – ovlivňuje pouze vzdálené vidění, takže použijte k přijímání Awpers.
Devour (Q) – Nepřátelé zabití Reynou zanechávají za sebou duši, které trvají 3 sekundy. . . Pokud je váš Ultimate aktivní, tato dovednost se automaticky obsadí a nekonzumuje kousek.
Zadejte šílenství, dramaticky zvýšíte rychlost střelby, vybavte a znovu načtěte rychlost. Bodování zabijáka Obnoví dobu trvání.

Valorantové postavy: Koncepční umění pro Cypher, když drží v prstech zářící disk

Umístěte vzdálenou kameru, jakmile je umístěna reaktivní pro zobrazení zdroje videa. Levé kliknutí, když je fotoaparát aktivován tak, aby vystřelil sledovací šipku.
Trapwire (C) –
Umístěte tripwire mezi dvě stěny, spuštěné nepřátele jsou omezeny a odhaleny na krátkou dobu. Pokud past nebyla zničena, aktivuje se omamte uvězněnou oběť.
Umístěte vzdálenou aktivační past, reaktivní k vytvoření klece, která zpomaluje nepřátele, kteří ji procházejí. Pasti lze odpálit.
Neurální krádež (x) – .

Toxická obrazovka (E) – Nasazení linie plynu, které lze reaktivovat za účelem vytvoření stěny toxického plynu, která stojí palivo.
Vystřelte projektil, který exploduje do bazénu kyseliny, který poškozuje.
Poison Cloud (Q) – . To lze přesunout po cooldownu.
Viperova jáma (x) – .

Valorantové postavy: Sove vypadá hrozivě dopředu, drží zbraň u pasu na tmavém a červeném pozadí

Sova (iniciátor)

Vystřelte šroub, který nasazuje emitor sonaru a značky nedalekých nepřátel a odhalte je.
. Jakmile budete aktivní, můžete vystřelit sledovací šipku, která odhaluje místo jednoho nepřítele, dokud jej neodstraní.
. .
Hunter’s Fury (x) – Vystřelte až tři výbuchy energie, které kopí po celé mapě a každý zasažený nepřítel má poškození a je označen.

Sage (Sentinel)

Léčení Orb (E) – .
.
Kourba, která se proniká do zpomalujícího pole při nárazu nalezených, jsou všechny chycené v poli zpomaleny, uzemněny a při pohybu vydávají hluk.
Vzkříšení (x) – .

Valorantové postavy: Phoenix stojí vysoký s ohnivou koulí v jedné ruce, na tmavém pozadí, hluboký, vážný pohled na jeho tvář

Phoenix (duelist)

Hodit ohnivou kouli, která exploduje po krátkém zpoždění na dopad na zem. Požární zóna poškozuje nepřátele, ale uzdravuje Phoenix.
Blaze (C) – . Stěna může být ohnutá horizontálně i svisle, takže můžete také zakrýt rampy.
Vrhněte zakřivenou světlici, která po krátkém zpoždění praskne do světla, dočasně oslepuje kohokoli a může být zakřiveno doleva a doprava.
. .

Brimstone (Controller)

.
.
Zápalný (q) –
.

Jaké jsou třídy agentů ve Valorantu?

21 znaků Valoranta je rozděleno do jedné ze čtyř odlišných tříd: duelist, řadič, Sentinel a iniciátor. Zde jsou všechny kategorie a co znamenají:

 • Duelisté: . .
 • Řídicí prostředky: . .
 • Sentinels: jsou obranní agenti, kteří vynikají na ochranu svého týmu a poskytují podporu. Kromě toho mohou uzdravit své spoluhráče, oživit padlé spojence a shromažďovat informace o nepřátelských hnutích.
 • . Mezi jejich schopnosti patří FlashBangs, omračující granáty a další rušivé prvky, které vytvářejí chaos na bojišti.

. Mezi tyto schopnosti patří kouření, zápalné granáty, nástroje pro rekonstrukci atd. . Mezi tzv. „Hybridní postavy“ patří Harbor, Gekko a Yoru.

?

Nejkratší a nejjednodušší způsob, jak efektivně odemknout varorantní agenty, je aktivovat smlouvu pro vašeho požadovaného agenta a vydělat XP hraním her a dokončením misí. Aktivací smlouvy obdržíte také kosmetiku s tématem agenta, včetně exkluzivní pistole na konečné úrovni.

. Alternativně si můžete agenty zakoupit pomocí „Valorant Points“, které lze získat utracením skutečných peněz v obchodě ve hře. . Pokud chcete ušetřit čas, pak stojí za to investovat do některých VPS, ale možnost je vydělat zdarma.

 • Přejděte do nabídky agentů a vyberte agenta, kterého chcete koupit.
 • .
 • .
 • .

.

. . Ujistěte se, že se podíváte na náš seznam úrovní Valorant a zkontrolujte, kdo v tuto chvíli dominuje na hodnocení., .

.

Fariha Bhatti poté, co jí ponořila prsty do korporátních a akademiků – titul kriminologie spočívá na její polici – Fariha našla domov v psaní a hraní eSports. Co málo neví o hrách FPS, zejména Valorant, CSGO a Counter-Strike 2 s Dabbles ve Fortnite, nestojí za to vědět. Její práce také obsahuje na TalheSport a Win.GG.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.