Všechny Star Wars Jedi: Survivor Bosses v pořádku – Dot Esports, Star Wars Jedi Survivor Boss Locations: kde najít všechny legendární nepřátele | Shotkul skalního papíru

Star Wars Jedi Survivor Boss Locations: Kde najít všechny legendární nepřátele

Contents

Fort Kah’lin se nachází v horní části cesty vedoucí z Harvest Ridge. Je to základna Bedlam Raider plná nepřátel, ale ve vchodu je meditační bod, který můžete použít k zotavení, kdykoli je to potřeba. Z meditačního bodu zahněte doleva a zápasí se až ke stěnám poblíž. Sledujte chodníky podél, dokud nedosáhnete spoustu bitevních droidů B1 na vrcholu kruhových dveří na podlaze.

Všechny Star Wars Jedi: šéfy Survivor v pořádku

Hrozící postava v Jedi Survivor

Star Wars Jedi: Survivor obsahuje několik různých planet k návštěvě, vše s různými prostředími, sběratelskými předměty, postavami a nepřáteli. Nepřátelé hráči bojují příliš často, protože se většinou jedná o divokou zvěř a bouře. Tam, kde se typy nepřátel opravdu liší v bitvách šéfů.

Zatímco hráči budou bojovat s určitými šéfy více než jednou, v bojových stylech všech šéfů je několik velkých rozmanitosti Jedi: Survivor.

Ať už právě začínáte a na co jste vědět, pro co jste, nebo jestli chcete vidět, kolik šéfů vám zbývá, můžete vidět všechny Jedi: Survivor šéfové v pořádku v průvodci níže. Dejte si pozor, ale někteří šéfové jsou považováni za spoilery.

Star Wars Jedi: Survivor šéfové v pořádku

Celkově existuje 15 povinných bojů šéfů, které musíte dokončit, abyste mohli postupovat. Existuje několik šéfů, s nimiž budete bojovat dvakrát nebo dokonce třikrát, ale tyto boje se liší, pokud jde o to, jaké útoky mají šéf k dispozici. Níže můžete vidět všechny Jedi: Survivor šéfy v pořadí, které se objevují v celém příběhu.

Devátá sestra

První šéf, kterému budete čelit na Coruscant. Tento boj má dvě fáze a může být docela obtížné brzy Jedi Survivor. Klíčem k tomuto boji je použití mobility proti deváté sestře.

Dagan Gera

Toto je vaše první ze tří bitev proti Dagan Gera, a to je nejjednodušší ze tří. Nepodceňujte však zmrazené Jedi, protože má bleskové útoky a může způsobit skutečné poškození pomocí síly.

Skriton

Toto je Scorpion-podobné stvoření, které vás sleduje kolem písku na Jedha. Má útok na chytání, který vás může absolutně zbourat, takže zkuste to dávat pozor. Má tendenci se vyhnout, takže pokud vidíte, že se to stane, ujistěte se, že se nejprve uzdravíte.

At-St

Ještě jednou bude mobilita vaším přítelem, protože AT-ST má velikost a nebude schopen držet krok s vámi rychlým tempem. Přesto si dávejte pozor na rakety robota a pokuste se zaměřit na jeho nohy.

Přeprogramovaný magnaguard

To je jeden z nejjednodušších bojů šéfů, protože vše, co musíte udělat, je jednoduše hrát normálně a způsobit poškození, kde můžete. Přeprogramovaný magnaguard půjde bez velkého boje.

Dyra Thornne

Thornne má schopnost proměnit neviditelnou, ale stále můžete získat obecný představu o tom, kam jdou v bitvě. Když se vrátí do dohledu, můžete je poškodit jako normální. Když jsou neviditelné, zkuste posoudit, kde skončí, a naplánujte si vaše útoky odtud.

Tague Louesh

Toto je další přímá bitva, která nezpůsobí moc potíží. Normálně můžete hrát normálně, aniž byste se museli starat o jakékoli obtížné útoky, kterým se vyhnout nebo o masivním zdravotním baru ze strany Louesh.

Korej Lim

Vaše první setkání s lovcem odměn je Korej Lim a mají několik útoků na dálku, kterým se nebudete moci vyhnout. Doporučujeme, abyste se pokusili zasáhnout Lim na dosah s blasterem a pokusit se ohodnotit jakékoli útoky na dálku pomocí postoje světelného meče s dvojím vedením.

Dagan Gera (druhý)

Druhý boj s Daganem Gera jde mnohem jinak než poprvé. Gera je nyní mnohem silnější a bude používat útoky síly, aby vás neustále udržovala na nohou. Geraův světelný meč bude plavat kolem pomocí síly a Sabre na vás zaútočí, pokud se dostanete příliš blízko. Aby se Gerovo zdraví snížilo, odradilo jeho útoky a odklonilo jeho zdraví, když je jeho výdrž pryč.

Rayvis

Jedna z jediných dvoufázových bitev šéfů je s Rayvisem. Toto je možná nejobtížnější bojová proti tomuto bodu a může to vyžadovat několik pokusů. Rayvis má několik útoků s vysokým poškozením, které vás nechají bez zdraví, pokud se jim nevyhýbáte. Musíte zůstat na nohou, abyste drželi krok s Rayvisovou rychlostí, zejména ve druhé fázi.

Dagan Gera (třetí)

A konečně máme poslední setkání s Dagan Gera. V tomto boji je nejsilnější a použije mnoho stejných útoků, jaké udělal ve druhé bitvě. Naštěstí máte Bode, který vám pomůže na několika bodech během boje šéfa.

Bode Akuna

Zrada Bode se nyní plně uskuteční, protože musíte porazit svého kdysi partnera. Tento boj však ve skutečnosti nemůžete vyhrát, protože Bode uteče, než budete plně vyčerpat jeho zdravotní bar. Nebojte se však, že se vrátí.

Darth Vader

Nebylo by to správné Hvězdné války Hra se samotným Darth Vaderem. Bojujete s Vaderem jako cere a zlý darebák má spoustu útoků na světelný meč, aby vás úplně rozebral. Cere však má své vlastní silné útoky a můžete použít jejich plnou sílu k tomu, abyste Vadera sundali dolů.

Bode Akuna (druhý)

Final Boss boj Jedi: Survivor je druhý zápas s Bode. Tentokrát jste na Tantalorr a musíte bojovat před svou dcerou. Klíčem k tomuto boji je ohromující Bode s útoky síly, takže můžete s světelným mečkou zblízka poškodit. Musíte si dát pozor na útoky Bodeovy síly, protože je tentokrát použije častěji.

Existují další volitelné šéfové, ve kterých můžete bojovat po celé planetě Jedi: Survivor. Tito šéfové se často vyskytují na mimozemních cestách a nejsou pro příběh vyžadovány.

Joey Carr je spisovatelem na plný úvazek pro více eSports a herních webů. Má 6+ let zkušeností s pokrýváním esportů a tradičních sportovních akcí, včetně Dreamhack Atlanta, Call of Duty Championships 2017 a Super Bowl 53.

Star Wars Jedi Survivor Boss Locations: Kde najít všechny legendární nepřátele

Jedi Survivor obrázek ukazující Cal krájejícím se Stormtrooperem svým žlutým světelným mečkem

Chcete najít každého šéfa a legendárního nepřítele ve Star Wars Jedi: Survivor? Když prozkoumáte galaxii ve Star Wars Jedi: Hlavní příběh Survivora, budete bojovat prostřednictvím spousty šéfů, kteří jsou pro Cal’s Quest nezbytné. Můžete však také najít skryté šéfy, známé jako legendární nepřátelé, rozptýleni na tajných místech kolem galaxie.

V této příručce rozebíráme, kde najít všechny skryté šéfy a legendární nepřátele ve Star Wars Jedi: Survivor. Poskytneme také rychlý seznam všech hlavních šéfů příběhů, takže ti, kteří se chtějí soustředit na příběh.

Tato příručka je plná spoilerů o různých šéfů a legendárních nepřátelských. Byl jsi varován!

  • Hlavní šéfové
  • CORUSCANT Skryté šéfy
  • Koboh skryté šéfy
  • Jedha skrytých šéfů

Screenshot Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění D-L1T na mapěJedi Survivor Image, který ukazuje Cal zírá otevřený dveře do komory na CoruscantuObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

D-L1T-Hangar 2046 (vyžaduje Electro-Dart)

Najít D-L1T, Začněte v meditačním bodě hangáru 2046 na Coruscantu. Po tření běžte přímo dopředu a použijte výtah. Nahoře, pokračujte kolem ohybu, zahněte doleva a použijte elektrické odložení k otevření dveří.

Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění zběsilého Jotazu na mapě Screenshot Star Wars Jedi Survivor Screenshot, který ukazuje Cal, který směřuje k šílenství Jotazu s světelným mečkem nakresleným po jeho bokuObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Frenzied Jotaz – Undercity Meats (vyžaduje Electro -DART)

Najít Šílený Jotaz, Rychlé cestování do meditačního bodu UnderCity Meats na Coruscantu. Běžte rovně a potýkejte se podél hlavní cesty k římse, kde se maso pohybuje kolem horského dopravního pásu.

Odbočte doleva a hlava dveřmi a pak si vezměte doprava, abyste našli třepací dveře. Použijte Electro-Dart BD-1 k otevření těchto dveří a boji proti zběsilému jotazu.

Všichni skrytí šéfové koboh

Screenshot Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění Vashtan Wolfe na mapě Screenshot Screenshot Star Wars Jedi Survivor, který ukazuje Cal nad mrtvolou Vashtan WolfeObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Vashtan Wolfe – Delict Dam (vyžaduje Electro -Dart)

Bojovat Vashtan Wolfe, Musíte získat schopnost elektrika z později v příběhu a poté se vrátit do jejich doupěte v opuštěné přehradě. Z meditačního bodu opuštěné přehrady vezměte jeskyn. Najdete doupě Vashtan Wolfe těsně před námi.

Když dorazíte na doupě Vashtan Wolfe, použijte Electro-Dart k otevření nedaleké červené hrudi. Jak se to otevírá, Vashtan Wolfe se objeví na vaší straně a pokusí se vás zabít, aby mohly vzít zboží v hrudi a vyvolat tento bojový šéf.

Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění Gorocco Matriarch na mapě Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující Cal škrábající hlavu za mrtvolu Gorocco MatriarchObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Gorocco Matriarch – Derelict Dam (vyžaduje výtah/slam síly)

Najít Gorocco Matriarch, Vydejte se k opuštěné přehradě a použijte dolu válce ke zničení zeď na cestě pod pracovním stolem. Potom projděte zlomenou zdí, jděte po cestě kolem doleva a vyšplhejte se na lano.

Z římsy nahoře, překročte most a použijte výtah síly k otevření nedalekých dveří a skok dolů do arény Gorocco Matriarch.

Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění Beetu deetu na mapě Screenshot Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující položku Beetu Deetu v databankách s obrazem super bitevního droidaObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Beetu Deetu – Southern Reach

Beetu deetu je legendární super bitevní droid, s nímž se někdy můžete setkat těsně za meditačním bodem jižního dosahu. Když vyrazíte po cestě, může z oblohy na cestě klesnout. Když se to otevře, Beetu Deetu projde a začne bojovat.

Výzva zde je, že Beetu deetu se vždy neliší, takže budete muset odpočívat v meditačním bodě jižního dosahu, abyste resetovali nepřátelské tření, dokud se neobjeví.

Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění Cleland Cudds na mapě Screenshot Screenshot Star Wars Jedi Survivor Screenshot, který Cal stál u mrtvoly Cleland Cudds s nakresleným světelným mečkouObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Cleland Cudds – Flooded Bunker (vyžaduje výtah/zabouchnutí síly)

V Ramblerově dosahu na Koboh je bunkr, který můžete vstoupit s laserovou věží na stropě, což vám brání v dalším postupování brzy ve vašem dobrodružství. Pokud se však vrátíte s Force Slam, můžete zničit věžičku a spadnout po otvoru poblíž, abyste vstoupili do podzemní části zatopeného bunkru.

Underground, najdete podvodní pasáž, kterou můžete plavat, abyste se ponořili hlouběji do zatopeného bunkru. Krátce poté, co se objevil na druhé straně, Cleland Cudds Přepadej vás a začne tuto bitvu šéfa.

Mapa Star Wars Jedi Survivor ukazuje umístění Rancor v Sodden Grotto Screenshot Screenshot Star Wars Jedi Survivor, který ukazuje Cal, jak běží jako Rancor, se stagguje s kostí v ústech

Rancor – Sodden Grotto

Když se přiblížíte k Ramblerově dosahu, uslyšíte o některých chybějících prospektorech, kteří zmizeli v nedaleké jeskyni. Tato jeskyně, známá jako Sodden Grotto, se nachází nalevo od cesty vedoucí do Ramblerovy základny, po římse poblíž meditačního bodu. Upozornění spoileru: Je to domov a Nevraživost.

Zamířte do sodden jeskyně a jděte po cestě kolem konce. Je to docela lineární a jakmile dosáhnete konečné oblasti, můžete spadnout do komory Rancor a zahájit tento bojový šéf.

Je to těžký boj, zvláště brzy, proto se podívejte na našeho průvodce, jak porazit Rancor ve Star Wars Jedi: Survivor pro několik praktických tipů.

Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění E3-Ve3 na mapě Screenshot Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující položku databanky Droideka jménem E3-Ve3Obrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

E3 -Ve3 – Untamed Downs (vyžaduje Merrinův kouzlo a sílu výtah/slam)

V Untamed Downs je bunkr střežený horskými doly, které vyrazily ze země, když se blížíte. Vydejte se kolem dolů a do bunkru a poté pomocí pomlčky projděte zelené laserové dveře. To vyžaduje Merrinův kouzlo, které odemknete později v příběhu.

Kolem zelených laserových dveří, sledujte cestu kolem a použijte výtah síly k otevření dveří na pravé straně. Na druhou stranu najdete několik bitvských droidů B1 a E3-Ve3, legendární nepřítel Droideka.

Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění Spawn of Oggdo na mapě Screenshot Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující Cal ovládající dvojitou světelný meč, čelí tření Oggdo, když září červeněObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Spawn of Oggdo – Fort Kah’lin

Spawn of Oggdo je Jedi: Odpověď Survivor na neslavný boj Oggdo Bogdo Boss z Fallen Order z roku 2019 z roku 2019. Spawn of Oggdo se nachází ve Fort Kah’lin a lze jej napadnout při vaší první cestě do Koboh.

Fort Kah’lin se nachází v horní části cesty vedoucí z Harvest Ridge. Je to základna Bedlam Raider plná nepřátel, ale ve vchodu je meditační bod, který můžete použít k zotavení, kdykoli je to potřeba. Z meditačního bodu zahněte doleva a zápasí se až ke stěnám poblíž. Sledujte chodníky podél, dokud nedosáhnete spoustu bitevních droidů B1 na vrcholu kruhových dveří na podlaze.

Chcete -li bojovat s třením Oggdo, jednoduše jděte na dveře kruhu. Otevře se, jakmile dorazíte do centra, což způsobí, že spadnete do jámy, ve které najdete Spawn of Oggdo.

Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění rancor na mapě Screenshot Star Wars Jedi Survivor, který ukazuje, že Cal ovládá světelný meč, když čelí rancoruObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Rancor – Phon’qi Caverns (vyžaduje výtah/slam síly)

Pokud jste si mysleli, že první boj šéfů Rancor byl tvrdý, pak máte štěstí – je tu další! Tento Nevraživost se nachází v Phon’qi Caverns, jeskyni nalezené ve sklepě pod opuštěnou chatrnou v Foothill Falls.

Zamířte do suterénu pomocí dveří sklepně mimo opuštěnou chatrči a poté protlačte mezerou, abyste vstoupili do phon’qi jeskyní. Sledujte cestu kolem a použijte výtah síly, abyste zvedli předmět z díry, což vám umožní ponořit se hlouběji do jeskyně.

Pokračováním této cesty budete moci spadnout ještě hlouběji do jeskyně z římsy poblíž tří laserových věží. Odpadněte dolů a najdete šéfa Rancor ukrytého v jámě níže.

Screenshot Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění Erjef Mekor na mapě Screenshot Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující Cal, který ovládá bílý dvojitý světelný meč, když bojuje s Bedlam Raiderem, který drží zeleným dvojitou libovolný světelný mečObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Erjef Mekor, Sebb Eshan a “Prince” Patren – Phon’qi Caverns (vyžaduje sílu výtah/slam)

Dále do jeskyní Phon’qi se ocitnete uvězněni mezi dvěma silami, než se podlaha zhroutí a vrhne vás dále do jeskyní dole. Zde sledujte cestu přes elektrifikované brány a dosáhněte komory, ve které se jmenovala trojice šéfů Erjef Makor, Sebb Eshan a “Prince” Patren bude se spojit, aby s vámi bojoval.

Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění Massiffa na mapě Screenshot Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující položku databanky Masiffa, upraveného magnaguarduObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Kasárny Massiff – Yurt (vyžaduje výtah/zabouchnutí síly)

Najít Massiff, Rychlé cestování do meditačního bodu Lucrehulk Core, kde jste během hlavního příběhu zachránili Zee. Na dně, projděte automatickými dveřmi a zahněte doprava a pak vyšplhejte po zeď dopředu.

Nahoře, otočte se a přejděte přes mezeru, abyste dosáhli zamčených dveří. K odemknutí dveří použijte výtah síly a poté projděte k zahájení boje Massiff Boss.

Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění Anoth Estra na mapě Screenshot Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující Cal, který ovládá bílý světelný meč s křížovým strážcem, když čelí Anoth EstraObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Anoth Estra – Chamber of Fortitude (vyžaduje výtah/slam síly)

Anoth Estra je nalezen v komoře Fortitude, skryté struktury vysoké republiky pod zkorodovaným silo v Ramblerově dosahu. Chcete -li vstoupit, musíte vyšplhat na střechu zkorodovaného sila a použít výtah síly k odstranění roštu, což vám umožní spadnout dovnitř.

Sledujte cestu kolem a zipline napříč a pak vezměte výtah k některým nepřátelům. Porazte je a pak zaparkujte přes velkou mezeru, abyste dosáhli krychle High Republic dopředu. Vezměte výtah dolů a najdete ANOTH Estra v první místnosti Komory Fortitude.

Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění mire teroru na mapě Screenshot Screenshot Star Wars Jedi Survivor, který ukazuje Cal stál u mrtvoly Mogu v bažiněObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

The Mire Terror – Viscid Bog (vyžaduje výtah/slam síly)

The Mire Terror se nachází v viscid Bog. Z meditačního bodu viscid bog vezměte nedalekou ziplinu směrem k bažině a poté použijte svůj drap. Otočte se přes bažinu a znovu se potkáte, abyste dosáhli nedaleké římsy.

Nahoře, otočte se zpět a vynutit zvedněte platformy z bažiny a přeskočte přes. Pokračujte dopředu a přejděte dolů na platformu níže, abyste bojovali proti mire Terror, což je vlastně pár magne.

Screenshot Screenshot Star Wars Jedi Survivor ukazující umístění hnusné bilemaw na mapě Screenshot Screenshot Star Wars Jedi Survivor, který ukazuje, že Cal stál ve vzduchu a čelil hnusné bilemawObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Vile Bilemaw – zamlžená expanze

Najít Vile Bilemaw, Vydejte se do meditačního bodu zamlženého rozlohu. Odtud použijte ziplinu přímo dopředu a poté zahněte doleva. Je tu mezera, kterou můžete přeskočit, ale otočit se zpět na druhou stranu a pokračovat v poskakování na platformy níže.

Po vyskočení několika platforem najdete svah, který můžete sklouznout dolů. Když se sklouznete, připravte se na boj, protože najdete na dně šéfa hnusného bilemaw.

Všichni skrytí šéfové Jedha

Screenshot Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění Golden Skriton na mapě Screenshot Screenshot Star Wars Jedi Survivor ukazující Cal stál u mrtvoly Golden SkritonObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Golden Skriton – Desert Ridge

Najít Golden Skriton, Zamiřte směrem ke zeleným laserovým dveřím v pouštním hřebenu. Najdete to snadno rychlým cestováním do meditačního bodu Anchorite Base a míří přes poušť do oblasti Desert Ridge. Když cestujete po poušti, měli byste spatřit zelené laserové dveře dopředu.

Vezměte doleva, když zamíříte směrem ke zeleným laserovým dveřím a skočte na nedalekou římsu. Sledujte cestu kolem doprava, krátkým tunelem a do zúčtování. Merrin se zavěsí a říká, že byste měli řešit nadcházející výzvu, a zlatý Skriton se z písku vynoří krátce poté.

Star Wars Jedi Survivor Screenshot ukazující umístění Sutaban Alpha na mapě Screenshot Star Wars Jedi Survivor Screenshot, který ukazuje Cal, který ovládá dvojitou modrý světelný meč a běží směrem k Sutaban AlphaObrázek kredit: Obrázek kredit: Rock Paper brockgun/Electronic Arts

Sutaban Alpha – Crypt of Uhrma

Bojovat s Sutaban Alpha, Musíte vyřešit kryptu dveří Uhrma. Po získání přístupu k kryptě spadněte dolů římsu a sílu vytáhněte nedaleký rošt, abyste našli tajnou cestu. Sledujte to a použijte schopnost pomlčky projít zeleným laserovým dveřím dopředu.

Pokračujte po cestě, projděte vodopádem a protlačte mezerou dopředu. Jak se objevíte na druhé straně, vstoupíte do šéfy Sutaban Alpha.

To zabalí náš průvodce, kde najít všechny legendární nepřátele a skryté šéfy ve Star Wars Jedi: Survivor. Pokud doufáte, že hra na 100%, podívejte se na naše průvodce, kde najít všechny sběratelské předměty na Koboh, Jedha, The Shattered Moon a Nova Garon.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Elektronické umění následovat
  • Respawn Entertainment Follow
  • Sledovaný hráč následovat
  • Star Wars Jedi: Survivor Feter
  • Třetí osoba následují

Sledujte všechna témata vidět 1 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.