Všechny svatyně hloubky Inazumy v dopadu Genshin – dot eSports, jak dosáhnout svatyně Inazuma v dopadu Genshin

Všechna svatyně inazumy o hloubkách v dopadu Genshin

Svatyně hloubky umístěné mezi dolem a hlavou hada může být náročné najít. Jednoduše teleportujte do trasového bodu umístěného jižně od svatyně a pak klouzat na západ, abyste ho našli na úpatí útesu, jak je ukázáno níže.

Všechny svatyně hloubkových míst Inazumy v dopadu Genshin

Dopad Genshin Hráči mohou získat mnoho odměn při dokončení úkolů a prozkoumání různých oblastí hry.

Někteří také odměňují bonusovou položku s názvem Svatyně hloubkového klíče. Odemknou několik speciálních svatyní, které jsou rozptýleny v oblastech, kde můžete otevřít hrudníky s vysokým odměnou. V Inazumě můžete získat 10 klíčů k otevření 10 svatyní.

Jednoduše interagujte se stěnami malých svatyní, aby zmizely stěny a otevřely hrudníky. Mohou dát nějaké vzácné artefakty, XP položky a další. Zde je umístění všech svatyní Inazumy hloubky Dopad Genshin.

Všechny svatyně hloubkových míst Inazumy v dopadu Genshin

Ostrov Yashiori

Svatyně hloubky umístěné mezi dolem a hlavou hada může být náročné najít. Jednoduše teleportujte do trasového bodu umístěného jižně od svatyně a pak klouzat na západ, abyste ho našli na úpatí útesu, jak je ukázáno níže.

Kannazuka

Obě svatyně umístěné na tomto ostrově lze nalézt snadno, protože stojí v otevřených oblastech. Zbavíte je z dálky.

Ostrov Narukami

Chcete -li najít svatyni umístěnou na ostrově západně od Ritou, jednoduše svolejte Waverider na sever od doků (umístění je zobrazeno na červeném čtverci výše). Snadno spatříte svatyni na malém ostrově.

Seirai Island

Snadno spatříte tento, také nacházející se v otevřeném prostoru.

Ostrov WATATSUMI

Nebojte se, tato svatyně není skrytá v jedné z těch plovoucích oblastí, ke kterým lze přistupovat pouze pomocí elektrogranů. Jednoduše to hledejte na zemi.

Ostrov Tsurumi

Tyto dvě poslední svatyně hloubky lze také snadno najít, protože nejsou skryty pod žádným útesem nebo tajnou oblastí.

Eva je spisovatelka štábu z Paříže. Její práce na částečný úvazek je nabíjení do zdí s Reinhardtem. Pokrývá ESPORTS LEAGEE OF LEGENDS a další tituly šest let. Stále věří v Moskva pět comeback. Také spadla do jámy MMO a pokrývá FFXIV a Genshin.

Všechna svatyně inazumy o hloubkách v dopadu Genshin

Podívejte se na tuto příručku a poznávejte umístění všech svatyně Inazuma v dopadu Genshin.

Podle Aniket Maurya Na 20. prosince 2022

Svatyně inazuma o hloubkách v dopadu Genshin

Impact Genshin je jednou z těch her, které nikdy nedokáže pobavit hráče svými poutavými úkoly. Hra má pro vás obrovskou mapu na otevřeném světě, kterou můžete prozkoumat s více regiony. Zkoumání takových oblastí stojí za váš čas, protože skrz to získáte různé zdroje. Inazuma je jedním z takových regionů na mapě Teyvat který pro vás nese obrovské množství vysoce kvalitních kořistí. Některé z nich lze nalézt zamčené uvnitř hrudníků Svatyně hloubky. Pokud jste jedním z těch hráčů, kteří chtějí dosáhnout svatyně hloubky Region Inazuma o dopadu Genshin, pak je tento článek vše, co potřebujete. Podívejte se na tuto příručku, která obsahuje umístění všech svatyní.

Obsah

Kde najít všechny svatyně inazumy v Genshin

Svatyně inazuma o hloubkách v dopadu Genshin

Než se posuneme dále, mějte prosím na vědomí, že svatyně hloubky jsou uzamčeny a vyžadují a klíč odemknout. Svatyně klíčů hloubky se nachází jako odměny dokončením Příběh quest „Act 2 – porazit Raiden Shogun.“ Kromě toho si můžete také získat vyrovnáváním Socha inazuma ze sedmi úrovní 2,4 a 6. Klávesy jsou navíc získány také dosažením dosažení Úrovně 8 a 18 v Sakura laskavosti ve svatyni Grand Narukami. Jakmile získáte klíče, přejděte na následující místa a najděte svatyni hloubky v dopadu Genshin.

Ostrov Narukami

Svatyně inazuma o hloubkách v dopadu Genshin

  • 1. svatyně hloubky najdete na a malý ostrov Nachází se na severozápadě ostrova Narukami.
  • 2. svatyně hloubky najdete v východní oblast lesa Chinju.

Ostrov Kannasuka

Kannasuka Island svatyně hloubky

  • Pro 3. svatyně v Genshinu by hráči měli jít na Severní trasový bod ostrova Tatarasuna. Po dosažení tam se přesuňte směrem k Jižní strana, kde najdete útes. Právě tam najdete třetí svatyni hloubky.
  • Chcete -li dostat ruce na 4. svatyni, přejděte na Západní strana pavilonu Shakkei.

Ostrov Yashiori

Svatyně hloubky na ostrově Yashiori

  • 5. svatyně hloubky najdete na východní strana hlavy hada region poblíž okraje horského útesu.
  • Když už mluvíme o 6. svatyni hloubky, přejděte na Jihozápadní strana dolu poblíž útesu s výhledem na oceán.

Ostrov WATATSUMI

Svatyně na ostrově Watsumi

  • 7. svatyně hloubky v Genshin najdete dosažením malého rybníka na severovýchodní strana svatyně Sangonomiya.

Seirai Island

Svatyně Seirai Island

  • Zatímco v Vesnice Koseki ostrova Seirai, zamířte do Severozápadní strana dosáhnout 8. svatyně hloubky nad horou.

Ostrov Tsurumi

Svatyně na ostrově Tsurumi

  • Teleport to Trasový bod na vrcholu Shirikoro Peak. Odtud skočte na Jihozápadní strana Chcete -li najít 9. svatyni hloubky v dopadu Genshin.
  • Dosáhnout 10. a konečné svatyně hloubky, Teleport na trasový bod ve svatyni Chirai. Nyní přejděte na Jihovýchodní strana svatyně Chirai Nalezení svatyně hloubky na druhé straně.

To je místo, kde můžete najít veškerou svatyni hloubky v oblasti Inazuma Genshin Impact. Když jste tady, nezapomeňte se podívat na naše Genshin Impact Guides.

Dopad Genshin: Svatyně hloubky – Místa Inazuma

Genshin-Impact-Shrines

Dopad Genshin obdržela svou první hlavní aktualizaci obsahu s verzí 2.0. Nová aktualizace přidává zcela novou mystickou oblast „Inazuma“ spolu s tunami nového obsahu. Stejně jako u 12 svatyní k dispozici napříč Mondstadt a Liyue, Dopad Genshin právě přidal do Teyvat (konkrétně v Inazumě) šest nových „svatyně hloubky“, aby hráči honili.

Nové svatyně se šíří po oblasti souostroví Inazuma. Svatyně hloubky poskytují pro hráče obrovské množství jednorázových odměn, takže jejich nalezení a odemknutí stojí za to námahu. Odměny ze svatyně poskytují výstroj, spoustu dobrodruhů hodnosti XP a hlavně obrovské množství primátorů. Pokud ještě musíte odemknout region Inazuma, podívejte se na náš průvodce, jak odemknout zbrusu nový region zde.

Chcete -li otevřít tyto svatyně, budete potřebovat 6 klíčů získaných z různých činností, jako jsou questy Archon, posvátné odměny za úroveň Sakura a chrámy v Inazumě. Po získání jednoho nebo všech šesti klíčů můžete začít lovit tyto nové svatyně.

Dopad Genshin: Svatyně hloubky – Místa Inazuma

Narukami-Shrines

Na ostrově a jeho okolí jsou nalezeny dvě svatyně. První je na útesu, s výhledem na jižní pláž na hlavním těle ostrova. Druhá svatyně je na malém ostrově severně od ostrova Narukami. Použití lodi bude nutné k dosažení malého osamělého ostrova.

Kannazuka-Shrines

Na centrálním ostrově regionu, Kannazuka, jsou další dvě svatyně. První je na severozápadní straně ostrova s ​​výhledem na malou lávku. Druhý je na jižní části ostrova na základně masivního útesu a spojuje hlavní tělo ostrova s ​​jeho menším sekundárním tělem.

Yashiori-Shrines

Poslední dvě svatyně jsou na nejzápadnějším ostrově, ostrově Yashiori. Tyto dvě svatyně jsou poměrně blízko k sobě, přičemž první je na jednom z nejvyšších útesů na jižní polovině ostrova. Druhá a poslední svatyně v Inazumě je na jihozápadním útesu, s výhledem na oceán.

S trochou klouzání, plavání a spoustou běhu lze všechny svatyně rychle nalezeny a otevřeny; udělování bohatých odměn pro ty, kteří je hledají.

Pokud máte zájem vědět vše, co aktualizace obsahu přinesla, podívejte se na všechny poznámky k opravně dostupným zde. The Dopad Genshin verze 2.0 Aktualizace je nyní na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PC, iOS a Android.