Všechny zbraně v King S Fall in Destiny 2 – Dot Esports, King S Fall | Destiny Wiki | Fandom

Pád krále

Hrdinské změny

Všechny zbraně v King’s Fall in Destiny 2

OsudKrálský podzim nájezdu se vrátil Destiny 2, dávat další kabát barvy jednomu z nejznámějších okamžiků ve franšíze. Veteránští hráči mohou očekávat, že King’s Fall bude velmi podobný základní verzi (s některými mechanickými změnami posypanými) a novější hráči si mohou poprvé užít milovaný nájezd. Ať už jste Osud Veterán nebo nové světlo, budete mít spoustu důvodů hrát na nájezd, a to se dokonce dotkne série nájezdových zbraní, které můžete získat jako kapky z King’s Fall.

Královské podzimní zbraně nesou jedinečnou estetiku úlu, která mísí letalitu a eleganci. Pokud by jejich vzhled nestačil, některé z jejich kombinací Perk by mohly stačit k vyvolání zájmu a některé mohou dokonce vyplnit sloty v náhodné potřebě náhradníka (například Zaouliho Bane je 140 ot / min, jedno z mála ne ONE SUNSET). Třešničkou na dortu je Runneth Over Origin vlastnost, která přetéká časopis při opětovném načtení poblíž spojenců.

Ačkoli všechny King’s Fall zbraně mohou být úžasné samy o sobě, korunkový klenot King’s Fall Collection je dotek exotiky zlomyslnosti, vracející se z Osud v podobném tvaru. Jeho jedinečný výhoda, nabitá z plísní, způsobuje, že přesné zásahy nabijí kouli temnoty. Střelba, že Blight dočasně oslepí nepřátele. Poslední kolo v časopise také přijme určité zdraví, aby způsobilo další škody, a porazit tři cíle s dotykem zloby regeneruje zdraví.

Zde jsou všechny zbraně Destiny 2Pád krále.

Všechny nové zbraně v King’s Fall in in Destiny 2

 • Smite of Merain (pulzní puška, 390 ot / min, kinetická)
 • Doom of Chelchis (skautská puška, 180 ot / min, prázdnota)
 • Zaouli’s Bane (Hand Cannon, 140 RPM, Solar)
 • Defiance Yasmin (Sniper, 90 RPM, Kinetic)
 • Midha’s Reckoning (Fusion Rifle, vysoký dopad, oblouk)
 • Qullim’s Terminus (kulomet, 360 ot / min, Stasis)
 • Exotická: Touch of Malice (skautská puška, 260 ot / min, kinetická)

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

King’s Fall

King’s Fall je nálet do Osud expanze Takto král. [1] Nálet se odehrává v Dreadnaught a konečným šéfem je Oryx, přijatý král. [2] Stal se k dispozici v 10:00 PDT 18. září 2015. [3]

Obsah

 • 1 průvodce
  • 1.1 Hall of Souls
  • 1.2 hrobky
  • 1.3 Warpriestův soud
  • 1.4 Warpriest
  • 1.5 Golgorothův sklep
  • 1.6 Golgoroth
  • 1.7 pístů
  • 1.8 dcer Oryxu
  • 1.9 Oryx, přijatý král
  • 3.1 truhly
   • 3.1.1 hrudník 1
   • 3.1.2 hrudník 2
   • 3.1.3 hrudník 3
   • 3.3.1 brnění
    • 3.3.1.1 Hunter
    • 3.3.1.2 Titan
    • 3.3.1.3 Warlock

    Průvodce []

    Hall of Souls []

    Nálet začíná v Hall of Souls, kde je vyžadován fireteam k otevření portálu u soudu v Oryxu aktivací šesti soch v sekvenci. V oblasti se objeví dvě relikvie, ve sloupcích bezprostředně před soudem. Když dva strážci vezmou tyto relikvie, oblast obsahující sochy bude zablokována silovým polem a odebrána v něm. Zbývající čtyři hráči musí nastřelit pole, dokud nespadne, poté zabije nepřátele, což umožňuje držitelům relikvie vložit obě relikvie v rychlém sledu do výrazné sochy. Jakmile to bude provedeno, další dvě relikvie se vytvoří jinde na úrovni, jedna vpravo od předběžné místnosti a druhou doleva, a musí být načteny a uloženy ve stejném pořadí. Tento proces musí být opakován šestkrát, pokaždé, když se relikty objevují dále a dále pryč a s více nepřáteli a silovými poli mezi nimi a sochami. Pokud relikvie nejsou načteny a uloženy dostatečně rychle, socha bude depower a sekvence ustoupí do jedné fáze.

    Jakmile bude napájeno všech šest soch, aktivuje se portál soudu a objeví se řada nepřátel. FireTeam musí vstoupit na portál, aby mohl pokračovat. Kořist se nachází bezprostředně po procházení portálu.

    Hrdinské změny

    Čas, po kterém je socha depower snížena, a maximální doba povolená mezi vklady odpovídajících relikvie se také zkrátí.

    • 1 formovací střep
    • 3-7 Wormspore
    • 1 zastaralá runa

    Recenze expertů GameSpot

    24. listopadu 2020

    Tombships []

    FireTeam musí skočit přes sadu kymácejících se platforem. Každý hráč musí cestu podniknout individuálně, načasování a zaměřit své skoky pečlivě, aby za sebou přistál na každé platformě.

    Další oblastí je obrovská místnost, ve které mnoho hrobků létají předem nastavené cesty vzduchem, pravidelně se objevují a mizí. Strážci musí skočit na ukotvený náhrobek, aby zahájili sekvenci, pak počkejte, až se přiblíží k jinému a přeskočí, než první zmizí. Pokračujte ve skoku z lodi na loď až do dosažení na opačné straně místnosti, kde konečný náhrobek umožňuje skok na pevnou půdu. Každý hráč znovu podniká svou cestu individuálně a nemůže navzájem ovlivnit pokrok druhého.

    Na druhé straně konečné přistávací platformy je další ukotvený náhrobek. Pokud to nastoupí na palubu FireTeam, vyletá to bránou chráněnou neprůchodným silovým polem. Existují dvě polštářky, jeden vlevo a jeden vpravo od doku, na kterých musí strážci stát současně, aby jezdci nechali projít polem. Polštáře sníží pole pouze na krátkou dobu, takže se doporučuje, aby oba aktivátoři čekali, až se hrobka blíží k poli, než jej sníží. Po procházení polem jezdci najdou další dva panely, které mohou být použity stejným způsobem k tomu, aby první dva aktivátory přivedli přes Forcefield na druhém náhrobku.

    Hrdinské změny

    Malá platforma vlevo uprostřed skokové sekvence je odstraněna a tam nebude dán žádný kontrolní stanoviště. Všechny pády vrátí hráče na počáteční platformu.

    Warpriest’s Trial []

    Uprostřed oblasti je velká nátěrová platforma, která je spojena s uzavřenou bránou. Na každé straně glyfu jsou dvě místnosti, jedna červená a jedna modrá, které jsou plné energetického pole, které poškodí nechráněné hráče, a dva totemy, které hráči musí vždy stát.

    U vchodu do každé vedlejší místnosti je koule energie, která udělí auru opatrovníkovi, který ji zvedne tím, že k němu vstoupí. Tato aura bude chránit tohoto hráče a jakýchkoli dalších hráčů uvnitř, před poškozením v červených nebo modrých pokojích po dobu 30 sekund, během které musí stát pod totem. Po těchto 30 sekundách se aura přesune na jiného hráče stojícího uvnitř a původní hráč obdrží buff s názvem Deathsinger’s Power. Hráč, který obdržel tento buff První. Vypouštění při glyfu částečně odemkne bránu a ponechává vybíjejícího hráče připraven znovu přijímat auru a pokračovat v cyklu. Tento proces musí být proveden současně v obou místnostech, aby se tok hráčů zachoval najednou.

    Hráči musí neustále cyklovat mezi přijetím aury, drží ji na totemu, umožňují, aby z nich byla odebrána, a vypouštěním síly Deathsingera do glyfu, dokud se runy lemují po stranách brány, asi deset cyklů je asi deset cyklů. V tomto okamžiku se zobrazí zpráva „The Warpriest Deems You Worthy“, brána se otevře, mechanika Aura a Totem se deaktivuje a objeví se kořist hrudník.

    Hrdinské změny

    Mechanika setkání se nezměnila. Hlavní rytíři se objeví během pozdějších cyklů.

    • 2 formovací střepy
    • Zastaralý rune
    • Kingslayer Shell
    • Midhovo počítání

    The Warpriest []

    Komora Warpriest obsahuje tři podložky, na nichž mohou hráči stát, a tři velké památky nesoucí úly runy na blízké straně a vyřezávané obrázky na druhé straně. Stojící na všech třech polštářcích současně svolává Warpriest, který je zpočátku imunní vůči všem poškozením. V této oblasti se také vynoří velké množství úlu. Po zabití většiny z nich se objeví tři hlavní rytíři, jeden v oblasti každé podložky. Zabití začne glyfní sekvenci, která se používá k tomu, aby byla nejvíce zranitelná.

    Jeden po druhém, v náhodném pořadí, se vzdálená strana tří památek rozsvítí. Hráč musí být v pozici, aby to pozoroval, protože nebude viditelný z blízké strany. Jakmile se zapálí památník, musí opatrovník vstoupit na odpovídající podložku a zůstat tam, dokud nebude aktivována třetí podložka.

    Pokud bude hotovo správně, strážce, který vstoupí na třetí podložku, obdrží auru s názvem „Značka iniciátu.„Jakýkoli další strážci stojící poblíž tohoto hráče budou moci poškodit Warpriest. Značka bude trvat deset sekund, po které je značkový strážce zabit, pokud do té doby zabijí nepřítele, který bude resetovat časovač na deset sekund. Tento reset může být proveden pětkrát, což uděluje prodloužený čas pro zbytek týmu, aby poškodil Warpriest, takže resetování zabití musí být provedeno v poslední možnosti. Po pěti zabitích držitele značky bude Warpriest použít útok, který zabije jakéhokoli strážce, který nestojí ve stínu pomníku. Nejjednodušší způsob, jak se dostat do stínu pomníku, je stát na podložce. Pomník zachrání tým před stíráním, ale bude v tomto procesu zničen.

    Více nepřátel se vynoří a cyklus se čtyřikrát opakuje, pokaždé ničí jeden památník a s převzetím nahrazením úlu na půli cesty. Na konci čtvrtého cyklu nezůstane žádný kryt, takže poslední útok Warpriest tým vymaže, pokud nebyl zabit tehdy.

    Hrdinské změny

    Pokaždé, když je Oculus zničen pomník, Warpriest získá nový typ útoku. Levý mu udělí sledování koulí totožných s těmi, které odebraly století. Centrum One mu udělí hledání šroubů v reakci na útoky, totožné s těmi, kteří byli hobgobliny. Ten pravý mu udělí koule oslepující temnoty identické s míchami odbraných kapitánů.

    Jiný opatrovník musí vzít auru pro každou fázi poškození a nemůže ji držet podruhé. Warpriest má vyšší míru požáru a během boje se vynoří silnější nepřátele.

    • 2 formovací střepy
    • Zastaralý rune
    • Vzdor Yasmina
    • Qullim’s Terminus
    • Elulimova šílenství

    Golgoroth’s Cellar []

    Tým se dostane k temnému bludišti. Celý fireteam ho musí navigovat, zatímco se vyhýbat drobám, které se shromáždí u dveří na druhé straně, způsobí, že se otevírá a pustí je do další komory. Létající hmyz se objeví nad jám jako ukazatele jejich pozice.

    Golgoroth []

    Visící ze stropu je bublina temnoty. Střelba způsobí, že kape na podlahu a svolá Golgoroth a velké množství dalších nepřátel.

    V zadní části komory je velký černý sloupec zvaný tablet zřícenina. Smrt všech hráčů (i když je okamžitě vzkříšena) aktivuje do ní vytesanou runu. Pokud je aktivováno všech šest run, tablet oslepí a poté zabije celý fireteam.

    Golgoroth je velký mutovaný ogre, který neustále střílí útok paprsku. Má dvě slabá místa, jednu na hrudi a jednu na zádech. Nad ním je šest dalších bublin temnoty, z nichž každý, pokud sestřelí, vytvoří na podlaze jeho arény malý kaluž světla, což mu výrazně zvyšuje poškození způsobené. Golgoroth zabije jakýkoli strážce, který skáká dolů, aby toho využil, pokud jeho pohled drží jiný hráč. Zachycení jeho pohledu je dosaženo tím, že ho střílí do zad, což způsobí, že obrátí jeho pozornost na střelce a přepne od palby ogre paprsku na střelbu a hledá projektily podobné těm z odebraného století. Hráč, který upoutal svou pozornost, nesmí v tomto bodě hledat krytí nebo zlomit Golgorothovu linii zrak, ale místo toho stojí na základě a sestřelí střely, tak drží jeho pohled. Pozornost Golgorotha bude na krátkou dobu zaměřena na tohoto hráče, označený časovačem na HUD. Během této doby mohou zbývající hráči volně sestřelit bublinu, vstoupit do jámy a zastřelit Golgorothovu hruď bez represalu od něj. Jakmile se časovač pohledu zmizí dolů, měl by druhý hráč na opačné straně oblasti zachytit jeho pohled, aby si udržel bezpečnost útočníků arény; To způsobí, že se Golgoroth otočí, takže musí být sestřelena další bublina a útočníci se přemístí do nového fondu, aby mohli pokračovat v útoku. Toto předání může být provedeno šestkrát, po kterém už nejsou žádné bubliny a útočníci musí opustit arénu. Prokleté Thrall se nalije do arény, aby během tohoto útoku ztěžoval škodlivý Golgoroth. Alternativně může být pouze jeden hráč vyhrazeným držitelem pohledu, přičemž dalších pět hráčů ho poškozuje v jámě a potřebuje pouze jednu bublinu na poškození cyklu, čímž se vyhýbá prokletému Thrallu až do fáze.

    Po krátké době mohou bubliny respawn a cyklus opakovaně provádět, dokud Golgoroth není mrtvý.

    Když Golgoroth zbývá 35 ~ 40% zdraví, odebral se místo úlu, čímž se Golgoroth těžší zabít. Stormcallers jsou pro tuto část skvělé.

    Hrdinské změny

    Při útoku na Golgoroth z bazénu světla obdrží dva náhodné hráče s názvem „Nestabilní světlo.„Tito hráči explodují, poškozují nebo zabijí ostatní hráče v okolí (ale ne samy), když jejich časovače dosáhnou nule, a musí opustit bazén brzy, aby se oddělil, než se tak stane.

    Všech šest hráčů musí v každém cyklu zachytit a držet Golgorothův pohled (pokud zemře před dokončením cyklu).

    • 2 formovací střepy
    • Zastaralý rune
    • King’s Fall Gauntlets
    • King’s Fall Fuld Armor
    • Brnění King’s Fall Leg Armor

    Pistons []

    Hráči musí procházet velkým prostorem mezi dvěma trupu Dreadnaught. Existují platformy rozšířené z šikmých zdí, na které lze bezpečně stát, a zároveň se vyhýbat pístovým zařízením, která srazí hráče na jejich smrt. V určitých bodech jsou elektrické desky, které musí být obsazeny, aby se objevily plovoucí platformy. Strážce musí zůstat na každé desce, dokud nebudou aktivovány všechny, v tomto okamžiku se plovoucí platformy stávají trvalými a všichni strážci mohou pokračovat. Shromažďování fireteam před posledními dveřmi v oblasti jej odemkne a umožní průchod k dalšímu setkání.

    Dcery Oryx []

    Tato konečná místnost obsahuje dva smrti, chráněné silovými poli na vyvýšených platformách. Jinde v místnosti jsou čtyři napájecí desky na podstavcích, které mohou hráči aktivovat, aby způsobili, že se ve vzduchu objeví poloprůhledné platformy. Vznášející se vysoko nad jednou z platforem je jiskra světla. Vstup na některou z těchto platforem způsobí, že se nepřátelé vynoří a jeden z smrti začne vrhat kouzlo, které tým po jedné minutě otře.

    Jeden hráč náhodně bude „roztrhán mezi rozměry“, zkresluje jejich vizi a způsobí, že se zdá být průsvitný pro ostatní hráče. Tento hráč je jediný, kdo může procházet plovoucími platformami, které jsou předvolány napájecími deskami. Aby bylo možné vytvořit cestu k jiskře, musí být platformy aktivovány v sekvenci proti směru hodinových ručiček, počínaje od té okamžitě po jiskře a postupuje kolem místnosti k tomu, který ji bezprostředně předcházel. Roztrhaný hráč musí dosáhnout jiskry, skočit na platformu obsahující Deathsinger, který je ne obsazení kouzla a použijte jiskru (držením čtverce nebo x) k ukradnutí ochranné aury Deathsingera. To ponechá smrt nechráněné a umožní týmu poškodit ho a bude chránit všechny strážce stojící poblíž krádeže z kouzla. Po obsazení kouzla k utírání se aura vrátí ke svému oprávněnému majiteli. Cyklus se pak opakuje s druhým Deathinger, který vrhá kouzlo a jiskru na jiném místě.

    Deathingers musí být zabiti při po sobě jdoucích cyklech. Jakmile je zabit jeden, jeho aura zmizí a hráči se nebudou moci chránit před dalším kouzlem pro otírat, s výjimkou zabití zbývajícího před uplynutím časovače.

    Poté, co jsou oba smrti mrtví, objeví se kořistná hrudník a na druhém konci místnosti se objeví jiskra, která spustí konečné setkání, když se přiblíží.

    Hrdinské změny

    Následující cykly začnou okamžitě po kouzle k utírání a aura mizí, bez krátkého zpoždění přítomného při normálních obtížích.

    • 2 formovací střepy
    • Položka třídy King’s Fall
    • Ticho a’arn

    Oryx, přijatý král []

    Oryx se objeví, když se hráč přiblíží k jiskře. Poté, co hráči zabijí nepřátele, kteří se vynořili poblíž přední části arény, se Oryx přesune na jednu z platforem a udeří je. Tím se vytvoří na této platformě paprsek světla a ze země se vynoří čtyři speciální nepřátelé zvaní ogres, jeden v blízkosti každé platformy.

    Jeden hráč si musí nárokovat jiskru, roztrhaná mezi rozměry, jako v setkání s smrtícími. Jejich úlohou je navigovat předvolané platformy a dosáhnout jiskry visící nad hlavou.

    Současně musí čtyři další hráči svolat platformy, které roztrhaný hráč potřebuje. Stejně jako dříve musí být platformy spuštěny v sekvenci proti směru hodinových ručiček počínaje platformou, na které se objevil mote. Čtyři aktivátory však musí také zabít Ogre poblíž své platformy a ujistit se, že tak učiní daleko od cesty, která běží dolů do středu oblasti. Je to proto, že každý ogre při zabití upustí sféru zkorumpovaného světla a hráči se musí vyhnout tomu, aby se k němu přiblížili až do správného času. Zbývající hráč může „plavat“, zabíjet všechny zbývající nepřátele a pomáhat aktivátorům s jejich zabíjení.

    Když roztrhaný hráč dosáhne horní jiskry a tvrdí, že hrobka prolévá arénou a doručí speciální rytíř s názvem Oryx, který poběží po centrální cestě. Roztrhaný hráč musí skočit dolů, aby jej zachytil, a pak držet čtverec nebo X, v závislosti na konzole, vypustit jiskru a ukrást rytířskou auru (všimněte si, že k tomu není žádná výzva na obrazovce, jen to udělejte, když je blízko k rytíři).

    Krádež rytířské aury způsobuje, že rytíř je zranitelný vůči všem hráčům, a také nabízí ochranu před poškozením všech hráčů stojících poblíž hráče, kteří ukradli auru. V tomto okamžiku se musí každý hráč sblížit na lodi Oryxové a co nejrychleji zabít. Doporučuje se, aby se to stalo poblíž středu arény, aby se zabránilo zkorumpovaným světelným sférám.

    Jakmile je plavidlo Oryx zabito, Oryx se připravuje na použití svého konečného útoku otevřením hrudníku a vyzařuje zářící bílé světlo. Každý hráč musí vykládat co nejvíce palebné síly do hrudníku Oryxe a zaměřuje se na mrtvé střed zářící oblasti, aby se ujistil, že zasáhne zranitelné místo. S dostatečným poškozením se Oryx potápí. (S nedostatečným poškozením se FireTeam otře.)

    Nyní mohou být použity zkorumpované lehké koule spuštěné ogres. Čtyři hráči musí každý běžet do jedné sféry a stát se poblíž asi pět sekund, dokud se neobjeví zpráva, a poté běžet zpět do aury přenášené roztrhaným hráčem, aby byla chráněna před poškozeným světlem detonace. Během této doby musí alespoň jeden další hráč nadále poškodit Oryx. Dokud Oryx utrpí trvalé poškození, zatímco jsou poškozená světla odpálena, detonace způsobí značné poškození Oryxu. Budou zabiti všichni zbývající normální nepřátelé a Oryx se otřásá a spadne ze strany oblasti.

    Oryx stoupá na konci arény a začne střílet na každého hráče najednou, jak naznačuje bílé kruhy, které se objevují na jejich pozicích, a poté explodují. Tomu může být proti aréně čelit sprintingu. Po krátké době přestaneme Barrage.

    Když je Oryx pod 50% zdravím, už nebude provádět útok po odpálení zkorumpovaných světel a místo toho vytvoří bublinu temnoty na jednom konci arény a jeden po druhém bude teleportován to. V bublině je malá aréna s zamlženým obvodem a odstínem Oryxu. Zdraví strážce se nevzdává, zatímco uvnitř bubliny. Strážci, kteří dosud nebyli teleportováni do bubliny. Pokud je ozvěna poražena do jedné minuty, aréna se rozpustí a vrátí hráče k hlavnímu setkání.

    Když Oryx dosáhne méně než 1% zdraví, objeví se na druhém konci arény a otevře jeho hruď. Fireteam musí způsobit malé poškození hrudníku, aby ho zabil a dokončil setkání.

    Hrdinské změny

    Pokaždé, když je zabit lehký-eater ogre, rytíř s lehkým jevatelem se vynoří soupeřnou platformou a pokusí se předčasně odpálit zkorumpovanou světlou kouli.

    Oryx musí být plně poškozen (ze 100% zdraví do 0%) v jednom běhu; To lze provést odpálením 16 poškozených světelných sfér. Poté, co byl Oryx zasažen, by koule neměly být odpáleny, ale místo toho musí být dovoleno zůstat, dokud nebude zabito dostatek ogresů, aby vytvořil 16 koulí.

    • 2 formovací střepy
    • Královská podzimní helma
    • Položka třídy King’s Fall
    • Kingsbaneemblem
    • King’s Fall Primární zbraň

    Hrdinské obtíže []

    Hrdinské nastavení obtížnosti bylo k dispozici v 10:00 PDT 23. října. Nepřátelé mají nyní doporučenou úroveň světla 300, stoupající na 320 pro konečné setkání s Oryxem. Stejně jako u ostatních nájezdů se členové FireTeam nemusí navzájem oživit a mohou být přivedeni pouze přes vítězství, stírání nebo Warlockovy oheňské dovednosti.

    Kořist []

    Truhly []

    Hrudník 1 []

    První hrudník se nachází na konci skokové oblasti Tombship, vedle Forcefield, které musí být spuštěno, aby bylo možné projít. Vlevo od tohoto Forcefield je dlouhý spar běžící po zdi, který je dosažitelný z procházejícího náhrobku pečlivě načasovaným skokem. Chůze po Spar povede opatrovníky k malým dveřím, které jsou otevřené pouze při silovém poli. Přes dveře je hrudník a příležitost skočit na přistávací plošinu na opačné straně.

    • 2 formovací střepy
    • 3-7 Wormspore
    • 1 zastaralá runa
    • 1 Mote of Light
    • 2 Syntéza speciálního munice
    • 2 Syntéza těžké munice

    Hrudník 2 []

    Druhá hrudník se nachází v temném bludišti před bojem s Golgorothem. V bludišti jsou skryty čtyři velké kruhové podlahové desky, na které musí být ve správné sekvenci kromě zařazeno. Pokud je směr od vchodu do východu považován za sever, musí být v tomto pořadí vzestupné desky: West, Southeast, Southwest, Northeast. Tím se otevře dveře (nalezené cestováním do východu a směřování na jih), odhalují hruď.

    • 2 formovací střepy
    • 3-7 Wormspore
    • 1 zastaralá runa
    • 1 Mote of Light
    • 2 Syntéza speciálního munice
    • 2 Syntéza těžké munice

    Hrudník 3 []

    Třetí hrudník se nachází v sekci platformy bezprostředně po Golgorothovi. Při dosažení první aktivační desky je vidět malou římsu na nedalekém volně stojícím sloupci. Pokud strážci skočí na tuto římsu, mohou použít svého ducha k odhalení sady nedalekých neviditelných platforem. To povede k nové skokové cestě, přes několik sad platforem a revizi volně stojícího sloupce, který nakonec vede ke dveřím zasazeným do šikmého trupu na druhé straně oblasti. Hrudník je v místnosti skrz tyto dveře.

    • 2 formovací střepy
    • 3-7 Wormspore
    • 1 zastaralá runa
    • 1 Hadské vločky
    • 2 Syntéza speciálního munice
    • 2 Syntéza těžké munice
    • Exotická zbraň nebo brnění

    Loot Drot Points []

    1. Po vstupu přes první portál
    2. Po Totems
    3. Po zabití Warpriest
    4. Po zabití Golgorotha
    5. Po zabití dcer Oryxu
    6. Po zabití Oryxe

    Seznam kořisti []

    Veškerý kořist získaný v normálním režimu klesá při náhodném hodnocení útoku/obrany mezi 310 a 320.

    Brnění [ ]

    Lovec [ ]
    • Maska Darkhollow (přilba)
    • Darkhollow Grasps (Gauntlets)
    • Darkhollow Chiton (hrudní brnění)
    • Darkhollow Treads (brnění nohou)
    • Darkhollow Mantle (Cloak)
    Titan []
    • War Numen’s Crown (helma)
    • War Numen’s Fist (Gauntlets)
    • War Numen’s Chest (hrudní brnění)
    • War Numen’s Boots (Leg Armor)
    • War Numen’s Mark (Mark)
    Warlock []
    • Ústa UR (přilba)
    • Uchopení EIR (Gauntlets)
    • Propast Yuul (hrudní brnění)
    • Cesta XOL (zbroje nohou)
    • Bond of Wormlore (Bond)

    Zbraně []

    • Úzkost Drystan (auto puška)
    • Smite of Merain (pulzní puška)
    • Doom of Chelchis (skautská puška)
    • Zaouli’s Bane (Hand Cannon)
    • Midha’s Reckoning (Fusion Rifle)
    • Vzdor Yasmin (Sniper Rifle)
    • Ticho A’arn (brokovnice)
    • Qullim’s Terminus (kulomet)
    • Elulimova šílenství (odpalovač raket)

    Jiný [ ]

    • Kingslayer Shell
    • Kingsbaneemblem
    • Formovací střepy (pouze normální)

    Heroic []

    Všechny kořisti získané v hrdinském režimu klesá při náhodném hodnocení útoku/obrany mezi 310 a 335. Zbroj a zbraně dostávají předponu „Harrowed“ a mají tmavší vzhled než jejich protějšky s normálním režimem.

    Kromě Harrowed Gear, znak Ascendant klesne, když bude Oryx poražen na Heroic. Oryx je také zaručeno, že položí položku na hrdinství, takže formovací střepy nejsou ani upuštěny ani konzumovány.

    390 Light []

    390 Light Version upustí vše z 335 světelné verze a následující:

    • Malevolenceshader (Oryx)
    • Xv1 usurpersparrow (Oryx)

    Režimy výzvy mají zaručený pokles jednoho z následujících:

    • Úzkost Drystan (Adept) (auto puška)
    • Smite of Merain (adept) (pulzní puška)
    • Doom of Chelchis (adept) (skautská puška)
    • Zaouli’s Bane (Adept) (Hand Cannon)

    Výzvy []

    Každá výzva šéfů má s tím spojeno samostatnou kapku. Kapka bude obsahovat jednu položku z normální kořisti šéfa s útokem nebo obranou 310, stejně jako artefakt na 310. Pokud je výzva dokončena na hrdinství, bude pokles obsahovat také obtěžovanou položku na 320 a artefakt na 320.

    Existují také položky, které mohou být získány pouze z konkrétních výzev.

    • Znak služebníka červů bohů
    • Kalcifikovaný fragment xliii, „konec neúspěšné časové ose“
    • Pohlcující znak světla
    • Kalcifikovaný fragment XLIV, „přísný důkaz věčný“
    • Znaku světla a hladu
    • Kalcifikovaný fragment XLV, „Zavřel bych je všechny v buňkách.”
    • Agonarch KarveJumpship (pouze hrdinský)

    Trivia []

    • V oblasti skákání pístů je tajná místnost, která obsahuje Oryxův basketbalový hřiště. [4] Tato místnost je velikonoční vejce a neobsahuje žádný další kořist. [5]

    Galerie []

    Mapa Golgorothu

    Mapa Golgorothova sklepa, včetně vchodu, výstupu, talířů a hrudníku.

    Mapa setkání Oryx

    Mapa setkání Oryx.

    Zabijte počáteční nepřátele, kteří se vynoří

    Zabijte počáteční nepřátele, kteří se vynoří.

    Skočte na platformy v pohybu proti směru hodinových ručiček, odkud Oryx buší pěstí. Zabijte ogres a odpálte zkorumpovaná světla

    Skočte na platformy v pohybu proti směru hodinových ručiček, odkud Oryx buší pěst. Zabijte ogres a odpálejte zkorumpovaná světla.

    Pořád se pohybujte, abyste se vyhnuli Oryxu

    Pokračujte, abyste se vyhnuli útokům Oryxu. Nepřekřížte cesty s ostatními hráči.

    Zabijte stín Oryxu v aréně. Zabijte Thrall, než se mohou dostat do arény

    Zabijte stín Oryxu v aréně. Zabijte Thrall, než se mohou dostat do arény.

    Reference [ ]

    1. ↑ IGN (2015) YouTube: Destiny: The Reant King New Gameplay – IGN LIVE: Gamescom 2015 Citováno 7. srpna 2015.
    2. ↑ Somxstation (2015) YouTube: Destiny: Take King Interview s Ericem & Luke Smith + další záběry + New Supers + New Map! Citováno 19. června 2015.
    3. ↑ Twitter “Bungie Tweet”. Citováno 3. září 2015.
    4. ↑ Dattodoesdestiny (2015) YouTube: Destiny Taket King: The King’s Fall Secret Room – Basketball Court of Oryx získal 6. října 2015.
    5. ↑ Twitter “Luke Smith Tweet”. Citováno 6. října 2015.