Všichni synové lesní zbraně a umístění zbraní | Gamesradar, Synové seznamu lesních zbraní | PCGamesn

Synové seznamu lesních zbraní

To jsou všichni synové lesních zbraní, které jsou buď potvrzeny, nebo že očekáváme, že se objeví v raném přístupu:

Všichni synové umístění lesních zbraní

Synové lesní brokovnice

. S syny lesa, kteří mají řetězové pily, brokovnice, katany, kuše, pistole a další, jsem našel každý jeden a rozložil všechna místa zbraně v synech lesa níže, a také to, co můžete očekávat, že se dostanete ven z jakmile je máte v ruce!

Všechny zbraně v synech lesa

Níže jsem rozložil každou zbraň a zbraň v synech lesa, od startovního zařízení po řemeslné zbraně a jak je můžete získat pro sebe. Karty můžete použít na straně stránky k okamžitě skočit dolů na požadovanou zbraň, nebo přejděte dolů, abyste viděli všechny uvedené v pořádku v pořádku!

Samozřejmě je toho mnohem více k nalezení. Pro obecnější seznam všech synů umístění lesních položek najdete v připojeném odkazu!

Všichni synové umístění lesních zbraní

 1. Moderní sekera
 2. Omračující obušek
 3. Pistole
 4. Mačeta
 5. Složený luk – Potřebuje lopatu
 6. Brokovnice
 7. Hasičská sekera – Potřebuje lopatu
 8. Kuše – Potřebuje údržbu KeyCard
 9. Elektrická řetězová pila / kytara – Potřebuje údržbu KeyCard
 10. Katana / Putter – Potřebuje údržbu KeyCard

Prvních pět zbraní lze vyzvednout na světě bez jakéhokoli dalšího vybavení, Pravděpodobně by tedy měla být prioritou. Moderní sekera, omračující obušek a pistole vám dá významnou ranou hranu.

Další sada zbraní, 6-9, vyžaduje Synové lesní lopaty Vykopávat poklopy do země. To je celá věc . . Zejména složený luk je pravděpodobně jednou z nejlepších zbraní ve hře vzhledem k jeho dostupnosti a dostupnosti munice.

Poslední sada zbraní bude potřebovat jednu z Synové lesních klíčových kabelů, s několika dveřmi, které potřebují otevření klíčové karty údržby.

Pojďme se podívat na více podrobností na všech zbraních a jak je dostat do synů lesa.

. Synové lesní moderní umístění sekery

. Je zde také spousta dobrých zásob, takže stojí za to hledat, jakmile to bude možné, a čas od času se vrací, když se věci respawn.

2.

. Podívejte se na hromadu lebek poblíž vodopádu. Můžete to vytáhnout ze středu toho. Používá baterie jako střelivo, které byste měli najít spoustu obecně, a přestože to nepoškodí, omráčí nepřátele na několik cenných sekund.

3. Synové lokality lesní pistole

Synové lesní pistole jsou v raftu červeného života vznášející se těsně od pobřeží. K dispozici je také lokátor GPS, který se objevuje na mapě jako fialové místo. Jediným problémem je plavání žraloka poblíž, takže si na pláži postavte úkryt, než vyplatíte a neztrácejte čas ve vodě.

4.

Synové lesní mačety jsou na pláži vypuštěné červené čluny. Takže hledejte některé z těch rozptýlených a najděte je. .

5. Synové umístění lesní omráčení

Synové lesní omráčení jsou v jeskyni na pobřeží. Je to jeden z těžších „snadných“, protože ačkoli to nepotřebuje žádné další vybavení k dosažení, budete muset procházet jeskyní naplněnou monstrum a znovu se dostat ven, abyste si ji nárokovali. . Používá svůj vlastní typ munice a nemá obrovský rozsah, takže to není nejužitečnější zbraň.

Zde je místo, kde najít omračující zbraň na synech lesa:

 1. Vstupte do jeskyně a pokračujte v pohybu vpřed, dokud nedosáhnete oblasti naplněné vodou. Budou zde příšery, které budou bojovat nebo se vyhnout.
 2. Na konci vodní jeskyně uvidíte světlo směřující na cestu ven, to je směr, jak se vydat na omráčení, protože levý zatáčka vede k rebreather.
 3. . Když se pohybujete průchodem, objasníte pravou zeď, abyste se vyhnuli slepé uličce. .
 4. Nakonec uvidíte některá červená světla a dosáhnete slepé uličky. .

6. Syn lesního sloučeného lukového umístění (lopata je potřeba)

Synové lesního složeného luku jsou pod údržbářským poklopem označeným zeleným kruhem na vaší mapě. . Jakmile je poklop vystaven hlavou a najdete luk vedle těla, v koupelně bytu tam najdete.

. Synové lesní brokovnice (potřeba lopaty)

The . Je to také s GPS Tracker, který jej označí s fialovým místem na vaší mapě. .

8. Synové lesního hasičského hasiče (lopata je potřeba)

. . Je to přímo na konci chodby v případě na zdi. Stačí být na pozoru před nepřáteli, kteří tam také najdete. Toto je také umístění klíčové karty údržby, kterou byste mohli chtít chytit, když jste tam.

9. Synové lokality lesního revolveru (potřeba lopaty)

. Je to trek od výchozí oblasti na druhé straně ostrova. Golfové hřiště je těžké minout, takže jakmile zjistíte, že si dávejte pozor na golfové vozíky a vybavení průzkumu kolem Země, musíte se dostat dovnitř, abyste se dostali dovnitř. Revolver je tělem mrtvého pracovníka, který najdete uvnitř.

10. Synové lokality lesní kuše (potřeba klíčové karty údržby)

. .

 1. .
 2. Pod poklopu najdete skladovací místnost se zamčenými dveřmi a otevře se klíčová karta údržby.
 3. Za dveřmi najdete místnost plnou rostlin, která vede do jiné místnosti plné rostlin naplněných dětskými nepřáteli.
 4. .
 5. .

11. Synové umístění lesní řetězové pily (potřeba ke klíčové kartě údržba)

, Kytaru můžete také chytit, když jste zde. .

 1. KEYCARD KEYPARTY Údržba otevře dveře do oblasti tělocvičny, která jde doleva plná slepých kanibalů. Ignorujte bazén doprava, protože tam není nic jiného než energie
 2. V tělocvičně povede do oblasti oranžového hosta s několika nepřáteli prstu. Vydejte se dveřmi vzadu a nahoru po schodech.
 3. . Řetězová pila najdete skrz uzamčené dveře doprava těsně před barem.

. . Host Keycard najdete v oblasti baru, na stole obklopeném těly, tak ji chyťte, když jste tady.

12.

. Najdete také putter, který lze použít jako zbraň melee. . Také se setkáte také s jedním z příběhových příběhů, které vás také zamknou do dokončení bunkru. .

 1. Vydejte se do jeskyně, přes skalní průchod a najdete díru, která spadne do chodby.
 2. Pomocí klíčové karty údržby otevřete dveře na dně schodů. To spustí cutscén a jakmile skončí, budete uvězněni a musíte vidět bunkr až do konce.
 3. Sledujte chodbu, dokud neuvidíte otevřené dveře vpravo. Tam je nepřátel prst, který musíte zabít, ale uvnitř najdete další pistoli (kterou nemůžete vyzvednout, pokud ji již máte) a pistolovou kolejnici na připojení.
 4. Nechte místnost a hlavu do další sekce, kde najdete další otevřené dveře. Tentokrát najdete nějaké dítě nepřátele. Jakmile jsou skutečně najdete putter, které lze použít jako melee zbraň, některé golfové míčky, 3D tiskárna a kódový list.
 5. Nechte místnost a pokračujte v pohybu vpřed, dokud nedosáhnete po schodech dolů. Ve spodní části a prstu budou před jinou částí otevřených dveří nějaké slepé kanibaly.
 6. . Vezměte to, co potřebujete, a přejděte do další sekce.
 7. V další části jsou dva otevřené dveře, první má Katanu, zatímco druhá má zlaté brnění, které budete muset spustit konec hry.
 8. Jakmile máte Katanu a hlavu zlatých brnění do další oblasti a vezměte po schodech několik podlaží, dokud nedosáhnete úrovně 5. Najdete zde márnici s démonským nepřítelem, těsně před zamčenými dveřmi. Zlatá maska ​​je na jednom z těl, tak ji chyťte.
 9. K otevření uzamčených dveří použijte klíčovou kartu údržby a budete zpět v jeskyních. .

Startovací zbraně

 • Bojový nůž
 • Taktická sekera

Začnete hru s bojovým nožem a taktickou sekerou, které jsou v podstatě dobré pouze pro tvorbu. Udělá to nějaké škody v špetce, ale je nejlepší doporučeno začít tvorbu kopí co nejdříve, protože je to jedna z nejlepších startovacích zbraní (další o tom viz níže).

Řemeslné zbraně

 • Spear – Crafting Recept: Dvě tyčinky, páska a nůž.
 • Bow – Crafting Recept: Dvě tyčinky, lano, páska.
 • Club – Crafting Recept: Jedna hůl, jedna lebka, jeden lano

Oštěp bude vaše hlavní zbraň, dokud nedostanete něco lepšího. Má dobrý rozsah a může omráčit nepřátele zamknout, pokud je dostatečně tvrdě strkáte. Pokud jde o luk, budete potřebovat šípy. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je 3D vytisknout je, což můžete snadno udělat tam, kde jsme je označili na mapě níže v pozici 11 – hledejte zelené místo GPS, která vás vede k jeskyni. .

+. Nesmí být reprodukován bez povolení

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Synové seznamu lesních zbraní

Mezi synové lesních zbraní patří cokoli, co způsobí poškození nepřítele, včetně 3D tiskových střelných zbraní, oddělených kanibalových končetin a dokonce i kytary.

Synové lesních zbraní: Pistole v ruční postavě hráče, která se má znovu načíst

Publikováno: 25. února 2023

Synové lesních zbraní jsou vaše první obrana proti prstům, John 2.0, Sluggy a další mutanty a kanibaly v pokračování karantény. K dispozici je více technologie než v první hře, přičemž zbrusu nová brokovnice je možná naší nejvíce urážlivou zbraní. Když vám dojde munici.

Synové lesa zlomili páru v datu vydání a je nastaven na jednu z nejlepších PC her z roku 2023. To také sleduje ve stopách svého předchůdce se stejnými známými nepřáteli a spoustou funkcí, které známe a milujeme z první hry. Synové lesa však také obsahují modernější herní mechaniku, s jako 3D tiskárna, která zcela mění způsob, jakým jste řemeslně. Nebudete však mít vždy přístup k munici, takže budete muset co nejlépe využít to, co máte kolem sebe. Stále procházíme hororovou hrou, ale tady jsou všichni synové lesních zbraní a nástrojů, které můžete doufat, že najdete.

Synové lesních zbraní: Protagan leží na zemi, jeho ruka spočívá poblíž sekery

To jsou všichni synové lesních zbraní, které jsou buď potvrzeny, nebo že očekáváme, že se objeví v raném přístupu:

 • Kost
 • Dobytek prod
 • Motorová pila
 • Horolezecká sekera
 • Vytvořený klub
 • Kuše
 • Hasičská sekera
 • Světlice
 • Katana
 • Nůž
 • Molotov
 • Pistole
 • Skála
 • Oddělená paže
 • Oddělená noha
 • Brokovnice
 • Lopata
 • Taser

. Pravděpodobně jste vy a váš tým byli dobře vybaveni, než váš vrtulník havaroval, ale načtení těchto zbraní nebude snadné.

Thumbnail YouTube

Sekera

. Chcete však hledat syny lesní moderní sekery co nejdříve, protože je mnohem lepší pro sražení velkých stromů a budování vaší základny.

Dobytek prod

. .

. .

Pistole

Poprvé v seriálu budete mít přístup k výběru zbraní, s pistolí jednou z prvních, kterou můžete najít, spolu s jedním z lokátorů GPS. Nemusíte dávat pistoli dohromady jako jste to udělali v lese, a místo toho ji najít na severozápadním pobřeží – ale připravte se na bojování žraloka ve své nabídce sbírat zbraň.

Brokovnice

Připojování pistole se brokovnice poprvé objevuje v synech lesa. Zatímco brokovnice zabalí úder, víme, že munice je omezená, takže ji budete muset uložit, když to opravdu potřebujete – dovednost v mnoha hrůze přežití před tímto. Místo toho se vždy ujistěte, že máte svou oblíbenou zbraň melee na ruku jako primární zbraň, nebo dokonce jen důvěryhodnou lopatu, kterou musíte najít, než najdete syny lesní brokovnice.

Kytara

Ukázalo se, že kytara, kterou lze vidět mimo zasněženou srub ve druhém přívěsu. To, co ještě nevíme, je však to, kolik toho může bít – tak ji ovládejte jako zbraň, pokud musíte.

Části těla

Pokud jste hráli originál The Forest, budete vědět, že není nic tak děsivě uspokojivého, jako použití oddělené nohy nebo paže k vyděšení kanibalů. Jsou užitečnější jinými způsoby, jako je spálení podobizny, ale otočte je a můžete způsobit nějaké poškození. Vždy existují lebky, hlavy a další části těla, které lze použít jako zbraně, pokud se cítíte obzvláště hrubě, nebo jste jen chyceni krátké.

To jsou všichni synové lesních zbraní, o kterých dosud víme, ale jistě existuje spousta více, abychom mohli odhalit, protože v nadcházejících dnech hrajeme stále hraní. . .

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.