Videohry pro fanoušky Game of Thrones | Gamesradar, 15 nejlepších her jako Game of Thrones, které musíte hrát | Hráči se rozhodují

Hráči se rozhodují

Starší Scrolls V: Skyrim je dalším otevřeným světovým hráčem RPG v dobře rozvinutém fantasy světě. Původně vydáno pro PC, PlayStation 3 a Xbox 360, získala mnoho ocenění a má metakritické skóre více než 90%. Prodalo se tak dobře, že byl přenesen na novější platformy (dokonce i Amazon’s Alexa), ale věděli jste, že tým, který Skyrim udělal hru, místo toho skoro vytvořil hru Game of Thrones místo toho?

Intrika? Draci? Násilí? Těchto 12 her má vše, co by mohl chtít fanoušek Game of Thrones

Je vhodný čas být divákem hry o trůny. Sedmá sezóna probíhá a epizody 1 a 2 byly dosud vynikající. Jak je však skutečný fanoušek Lannisters, Starks a Targaryens projít čas mezi jejich nedělními nocí? Pokud jednu hodinu týdně není dost dramatu, bodnutí, magie a draků, aby vyhovovaly vašim potřebám, možná byste se mohli s jednou z těchto her stočit.

1. The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition

 • Formát: PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch (TBC 2017)
 • Datum vydání: 2016
 • Pro fanoušky Game of Thrones, kteří: chtějí úplné ponoření do své výlety

Má politickou intriku, draci a přiznejme si to, bílí chodci jsou v podstatě opravdu velký Draugr. Vzhled starších svitků byl vždy jedinečný ve fantasy říši, ale tato kapitola franšízy videoher se cítí, jako by to mohlo být prostředí pro scénu o rodině Stark Family. Zatímco vizuální efekty jsou skvělým zápasem, tón Skyrimu je podporovanější. Game of Thrones nemilosrdně plácne kohokoli za moci, ale Skyrim povzbudí vaše úsilí převzít téměř každou frakci v regionu.

2. Čaroděj 3

 • Formát: PC, PlayStation 4, Xbox One
 • Datum vydání: 2015
 • Pro fanoušky Game of Thrones, kteří: milují RPG a jsou nadšeni za vše, co je popsáno jako „odvážný“

Jeden z standout fantasy herních světů posledních let, čaroděj byl velmi upřímný ohledně toho, co by žilo ve válečném světě s méně než nečestným vedením, které by opravdu vypadalo. Stejně jako Game of Thrones je hra výslovná ohledně násilí, strachu a stigmatu, které infiltrovaly všechny aspekty života na kontinentu. Pokud je tmavý realismus a silné psaní pořadu váš hlavní remízu, pak do této hvězdné hry nahradíte volný čas.

3. Game of Thrones – série Telltale Games

 • Formát: Android, iOS, PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360
 • Datum vydání: 2014
 • Pro fanoušky Game of Thrones, kteří: jen chtějí více show

Zde je nejviditelnější způsob, jak poškrábat svědění trůnů. Několik ateliérů se pokusilo překládat knihy a ukázat do stejně silné hry, ale Telltale je nejlepší z nich k dnešnímu dni. Je to obvyklý vyprávění vyprávění vyprávění s výběrem a tým vyvinul vyprávění pro House Forrester, který běží podél ságů televizní show. V sezóně je pouhých šest epizod, což je dostatečně krátké, abyste mohli vyzkoušet několik různých cest pro rodinu při opakovaných přehráváních. Stejně jako u zdrojového materiálu se k nikomu nepřipojí.

4. Crusader Kings 2

 • Formát: PC
 • Datum vydání: 2012
 • Pro fanoušky Game of Thrones, kteří: hodně přemýšlí o tom, do kterého domu patří

Všechny machiavellianské manželství v Game of Thrones nemají nic na těch, které najdete v Crusader Kings 2. Celý cíl je podpořit jméno a úspěch vaší rodiny v tomto dynastickém dramatu středního věku. Vezměte si své děti, zabijte pár soupeřů a zajistěte slávu své linie pro věky v této strategické hře od Paradox Interactive. Můžete dokonce vytvořit paralely mezi hrou a ukázat explicitní s modem Game of Thrones.

5. Banner Saga

 • Formát: Android, iOS, PC, PlayStation 4, Xbox One
 • Datum vydání: 2014
 • Pro fanoušky Game of Thrones, kteří: myslí si, že by byli lepším vůdcem než Jon Snow

Tohle je pro lidi, kteří sní o vedení nočních hodinek a chrání severní hranici před všemi druhy nepřátel. Ale místo Westerosu je vaše hra zasazena do světa inspirovaného Vikingovou tradicí a namísto bílých chodců je starověká zlo, která se snaží vymazat všechny, The Dredge. Banner Saga obsahuje taktický boj založený. Budete čelit obtížným rozhodnutím jako vůdce a dokonce i zdánlivě benigní volba může skončit s ničivými důsledky. To je jedna věc, kterou Jon Snow ví docela dobře.

6. Tyranie

 • Formát: PC
 • Datum vydání: 2016
 • Pro fanoušky Game of Thrones, kteří: chtějí být jako Cersei Lannister, když vyrostou

Toto je RPG, kde hrajete jako zlí. Není to karikaturní, knír-twirling trop darebáka, ale hluboce hrozná padouchy. Jste poručík pro zlého vládce jménem Kyros a vaším úkolem je pomoci obnovit světový řád v jejím jménu. Pro každého, kdo si myslí, že obvyklé paragon-to-rogue morální spektrum je příliš skromné, je to váš džem. V tyranii není možnost dělat dobro, pouze dělat explicitní zlo nebo o něco méně tragickou verzi. Herní mechanika je stejně dobrá, jak byste očekávali od Obsidian Entertainment, mozky za sloupy věčnosti a spadů: New Vegas.

7. Dračí věk

 • Formát: PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360
 • Datum vydání: 2014
 • Pro fanoušky Game of Thrones, kteří: jsou všichni o aliancích

Série celého Dragon Age Bioware je jasným zápasem pro vibraci Game of Thrones. Orlais otevírá celý dvorní svět politiky a elegantně se vyskytuje backstabbing, který by nebyl na místě v King’s Landing. A s charakterem ochranné známky společnosti BioWare a vývojem dialogu se můžete ocitnout ve svém úsilí nejlepší Corypheus neobvyklé aliance. Jen si představte, že baddies vycházejí z porušení jako bílí chodci bez chladu.

8. Suikoden 2

 • Formát: PlayStation 3, PlayStation Vita, PSP
 • Datum vydání: 1998
 • Pro fanoušky Game of Thrones, kteří: láska sleduje všechny postavy

Vezměte rozsáhlý seznam postav z Game of Thrones, plus všechny jejich složité spojenectví a závislosti, poté je přehoďte do konami RPG a budete mít Suikoden 2. Plot-Wise, hra je známá fantazijní jízdné s dlouhou cestou stavebních zdrojů a vztahů, aby se zvedl šíleného dědice na trůn. Vývoj postav je v Suikodenu skutečným výstojem a Luca Blight je stejně jako Joffrey stejně jako Joffrey.

9. Vládne

 • Formát: ios
 • Datum vydání: 2016
 • Pro fanoušky Game of Thrones, kteří: žijí pro temný humor politických intrik

Při rozhodování o správě se stejným přejetím levicí, konceptem švihnutí pravého, jako Tinder zní teoreticky skvěle, ale Reigns vám uvědomíte, proč je v reálné politice tolik nuance. Vaše monarchie ve hře musí dosáhnout určité rovnováhy napříč různými frakcemi a ujistit se, že se armáda nezanedbává nebo že vaše království nerušíte. Aby se nedostal neopatrný, váš král splní předčasnou smrt, jak to dělá tolik Game of Thrones Monarchs. A obvykle stejně bizarní a neočekávaný móda, jako je přejídání na večírku na vaší počest.

10. Série DrakEngard

 • Formát: PlayStation 2
 • Datum vydání: 2003
 • Pro fanoušky Game of Thrones, kteří: chtějí nasměrovat svůj vnitřní Daenerys Targaryen

Pokud jsou všechny věci šupiny a dýchání ohněm, co vás přiměje naladit do HBO každou neděli večer, pak by měl být Drakengard ve vaší herní knihovně. Je to rozhodně podivná franšíza, ale jedna s zajímavým spiknutím. Stejně jako Daenerys a její draci odjeli na všechna tato roční období, aby její nárok na železný trůn, usazený princ Caim spojenci s červeným drakem, aby bojoval, je cesta zpět k moci. Pokračování získávají různé postavy a příběhy, ale hlavní myšlenka položení odpadu svým nepřátelům s přítelem dýchajícím oheň vzadu zůstává stejná. Podívejte se na celou řadu DrakEngard pro modernější verze konceptu.

11. Strana tvrdá

 • Formát: Android, iOS, PC, PlayStation 4, Xbox One
 • Datum vydání: 2015
 • Pro fanoušky Game of Thrones, kteří: chtějí nasměrovat svůj vnitřní Arya Stark

Kdo se stará o machinace politických vůdců. Fanoušci Arya Stark vědí, že nejlepší částí pořadu je sledovat, jak mladý assassin vydává pomstu na mnoha, mnoha, mnoho lidí, kteří jí ustoupili a její rodinu. Pro tyto diváky máme tvrdou párty. V této hře se snažíte zabít každého jednotlivého člověka na večírku. Přemýšlejte o tom jako o zkroucené, pixellated Hitman Game, kde je každý vaším cílem. A ano, můžete ve hře otravovat nápoje lidí.

12. Jotun: Valhalla Edition

 • Formát: PC, PlayStation 4, Xbox One
 • Datum vydání: 2015
 • Pro fanoušky Game of Thrones, kteří: chtějí nasměrovat svou vnitřní Brienne z Tarthu

Brienne z Tarthu je jednou z mála čestných bašt, které najdete ve Westerosu. Pokud jste tímto přístupem k boji nadšeni, vzdorujete všem šancím v drsném světě, podívejte se na Jotun. V této hře jste vikingský válečník jménem Thora, který bojuje o získání vstupu do Valhally a unikne osudu přitažlivé smrti. Pouze tím, že čelí dolů norským elementům zvaným Jotun, může Thora najít její mír.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Top 15 her, jako je Game of Thrones, musíte hrát

Hry jako Game of Thrones

Datum vydání stále nebylo oznámeno pro další román v Píseň ledu a ohně série, Vítr zimy, Ale víme, že po čekání, které se cítí déle než zima ve Westerosu, konečně dorazila poslední sezóna nejvíce epické televizní show všech dob.

Po přečtení všech knih maratoning všech předchozích ročních období (opakovaně) a sledování „vtipného“ Hra o trůny Videa dostupná na YouTube, co můžeme udělat pro nadcházející týdny, zatímco čekáme na další? A co po skončení?

Zde je patnáct her, které uhasí naše touhy Hra o trůny:

15. Království přijde vysvobození

Oficiální hraní „Kingdom Come Deliverance“

Království přijde vysvobození je RPG pro jednoho hráče v realistickém středověkém otevřeném světě, který vás umisťuje do života Henryho. Budete žít jeho očima, když rostete a učíte se s ním, když jdete z pokorného vesničana k mocnému rytíři. Nebo možná učenec, alchymista, zloděj. Kdokoli chceš být! Toto je nejrealističtější středověká zážitek, který jsem dosud hrál.

Ve hře nejsou žádná nebezpečí ani magie, ale pokud máte rádi hrady, brnění a meče smíchané s přesvědčivým vyprávěním a zajímavými postavami, nemůžete tuto hru přeskočit. A to všechno se ještě zlepšuje, jakmile se ponoříte do její vynikající grafiky, krásného prostředí a úchvatné atmosféry.

Jak skutečná akce začíná, ztratíte svůj první boj s meči a pravděpodobně se frustrujete, ale nezoufejte a nevzdávejte se: pamatujte, že jste jen vesničan, který nikdy nehrál. ehm. Předtím držel skutečný meč. Po honění svých dovedností budete moci zabít bandity jedním výstřelem luku, a to je velmi uspokojivé, slibuji. Zdálo se mi, že některé z jeho funkcí občas znesnadnily hru, ale alespoň pro hráče PC není téměř nic, co naše dobré ol ‘mody nemohou vyřešit.

Vydejte se na mody Nexus, pokud chcete přidat chybějící medituru Bow Dot nebo ušetřit, jak potřebujete. A Hádej co? Nadcházející Mod Seven Kingdoms přemění hru do Riverlands a přivede vás přímo do světa Game of Thrones.

Hra obsahuje bitvy, ve kterých budete rádi, že jste ukradli ten brnění z bandita, kterého jste minulý týden otrávil.

Budete si moci vybrat mezi různými možnostmi dialogu a vaše akce dramaticky určí důsledky a výsledek příběhu.

14. Čaroděj 3

Oficiální hraní „The Witcher 3“

The Witcher 3 je RPG pro jednoho hráče s otevřeným světovým hráčem, ve kterém se stanete Geraltem z Rivie, lovce monster. Stejně jako Kingdom Come Deliverance, The Witcher 3 také obsahuje koně, hrady, středověké zbraně a brnění. Ale tentokrát je zasazen do fantasy vesmíru, kde jsou magická a fantastická stvoření, včetně Wyverns.

Mnoho z vás souhlasí, když řeknu, že je to mistrovské dílo. Zjistil jsem, že jeho bojová mechanika je zábavná a poutavá a má krásný vizuální design, epický soundtrack a pozoruhodný příběh a dialog. A Gwent! Strávil jsem hodiny hraním a zvládnutím této hry karet. Bylo to tak úspěšné, že získala samostatnou verzi, že můžete hrát na PC nebo konzole zdarma*.

Skutečnost, že je založena na řadě fantasy románů. Ale je jich více: Netflix plánuje vydat novou produkci The Witcher 3 do konce tohoto roku v hlavní roli Henryho Cavilla jako Geralta. Adaptace videoher obvykle nefungují moc dobře, ale existuje naděje, protože série bude založena na románech, napsané Andrzej Sapkowski.

Geralt, The Ultimate Badass, použití kouzla proti monstrum.

Se tato nová série stane naší novou závislostí po končích „Game of Thrones“?

13. Skyrim (s mody)

Oficiální hraní „The Elder Scrolls V: Skyrim“

Starší Scrolls V: Skyrim je dalším otevřeným světovým hráčem RPG v dobře rozvinutém fantasy světě. Původně vydáno pro PC, PlayStation 3 a Xbox 360, získala mnoho ocenění a má metakritické skóre více než 90%. Prodalo se tak dobře, že byl přenesen na novější platformy (dokonce i Amazon’s Alexa), ale věděli jste, že tým, který Skyrim udělal hru, místo toho skoro vytvořil hru Game of Thrones místo toho?

Jak Todd Howard odhalil v rozhovoru již v roce 2011, byli k nim osloveni, aby vyvinuli videoher adaptaci románů Game of Thrones, než televizní seriál vůbec existoval, ale rozhodli se držet svého vlastního světa a odmítli nabídku. Dokážeme si jen představit, jak by vypadala videohra Bethesda Game of Thrones. Nebo můžeme skyrim mod a mít lepší představu.