VR Games Store – hry a demos – Aplikace na Google Play, Top VR hry z rozlišení her – Resolution Games

Hry virtuální reality

Díky velké řadě dostupných možností pohodlí je to hra, která vás bude vyděšená namísto Queasy. Pohlcující ovládací prvky jsou také úžasné: opravdu se budete cítit jako Leon S. Kennedy, když zíráte hordu rozzlobených vesničanů, kteří se snaží roztrhat končetinu z končetiny – stačí, aby vaše srdce závodilo. Dávalo by smysl, že jedna z nejlepších hororových her pro přežití by také vytvořila jednu z nejlepších her VR.

VR Games Store – hry a dema

Vítejte ve světě virtuální reality The One a One a One Original Suite of VR Games & Demo Collection. VR Games Store.
Vše v jednom v tomto obchodě VR Games, aplikace virtuální reality, která vám umožní vybrat a nainstalovat svou oblíbenou hru z různých skvělých a různých žánrů VR včetně:

Adventure: Kráčejte své boty a připravte se na Epic VR Adventure Games v tomto obchodě VR Games. .
Thriller: Sada vzrušujících VR vzrušujících her. Přepněte pěsti do bojového režimu a střejte se s nepřáteli.
.
Fantasy & Sci-Fi: Jděte do fantasy světa a naučte se žít s draky, dinosaury a různými dalšími VR fantasy herními stvořeními a také některé sci-fi objevy.
Virtuální zájezdy: Dostaňte se do věku Jurských tvorů nebo se vydejte na lyžování drsnými terény ve virtuálních zájezdech VR!
Střelční hry: Jděte do války a bude nutný perfektní výstřel, aby zabil své nepřátele! Hry střelby VR jsou tak blízko realitě, jak můžete získat.
Racing Games: Nic víc jako bitva kol ve hrách VR Racing. .
Hororové hry: VR hororové hry jsou úžasné a plné hrůzy. .

Ultimate VR Experience vás čeká ve VR Games Store! Všechny hry mají zábavný faktor, který jste vždy chtěli z her VR. Vše, co potřebujete, jsou brýle VR jako Google Cardboard, 4Dud nebo VR Box a všichni jste připraveni hrát tyto hry.

. Postupy ochrany osobních údajů a bezpečnosti dat se mohou lišit v závislosti na vašem použití, regionu a věku. Vývojář poskytl tyto informace a může je v průběhu času aktualizovat.

Screenshot_5crop.png

Ve hře Resolution Games jsme hrdí na to, že jsme tvůrci některých z nejpopulárnějších her VR na světě. A v době, kdy hráči mohou být konečně ve hře prostřednictvím kouzlo virtuální reality, hraní – a tvorba! – Tyto hry jsou zábavnější než kdy jindy.

. ? ? Hra vaření VR? Něco jiného? .

Raket Club

Racket Club bere veškerou zábavu tenisu nebo pickleball a vloží ji do krabice, aby vytvořil zbrusu nový raketový sport, postavený od základu pro VR. Přicházející 2023. !

Naše největší hra VR je RPG Dungeon Crawler, který si nebudete chtít nechat ujít. K dispozici pro Meta Quest, Pico, Playstation VR2 a STEAM VR, tento multiplayer (až čtyři hráče) Turn založené hry ponoří hráče do žánru fantazie RPG jako nikdy předtím. Shromážděte svou párty a připojte se k úkolu v Demeo. Verze Steam a PlayStation také podporují režimy mimo VR na PC a PS5 a všechny verze podporují křížový hra.

Demeo Battles je konkurenční strategická hra pro 1-4 hráče. Vyberte si svého šampiona, sestavte armádu monstrózních přisluhovačů a spojte se s jiným šampionem ve vaší snaze o slávu založenou!

Ultimechs

.

Vzhledem k tomu, že vzrušení profesionální atletiky splňuje přesnost účelových strojů, Ultimechs vítá hráče do sportu budoucnosti, aby soutěžili o vítězství. Pokud nemáte rychlost, přesnost a rocketle, kterou potřebujete k porážce vašich soupeřů, jste hotovi.

Recenze 6dof

Jste fanouškem Hry PVP Shooter? Pak je Blaston pro vás! . Jen si pamatujte: nikdy. Pobyt. .

Vítěz „Nejlepší nový VR Fitness Game of the Year“ VR Fitness Insider

Návnada!

Přišli jste do návnady! . .

Hraní rozpětí 7 různých jezer s 60+ různými typy ryb a nabízí multiplayerovou zábavu s neformálním rybolovem, turnaji a plážovými aktivitami, které si můžete užít společně.

Cook-Out: sendvičový příběh

Hledáte zábavnou VR ? . .

“To je druh sociální videohry, pro které byl Oculus Quest vyroben.”.“ – VrFocus

Nejlepší hry VR: Nejlepší zážitky z virtuální reality právě teď

Červené postavy v palebných zbraních

. . Je to vzrušující zážitek ovládat hru s vašimi končetinami, zdánlivě stojící uvnitř světa hry.

Technologie VR se také zlepšuje a také je lepší – náhlavní soupravy se snadněji nosí než kdy jindy a vývojáři neustále zlepšují reakční doby a opatření proti nevolnosti, aby se váš čas přehrával hladce a soustředí se na zábavu.

. . Pokud hledáte něco konkrétnějšího, podívejte se na naše seznamy nejlepších her Meta Quest 2, nejlepších VR Fitness her a nejlepších VR hororových her.

Proč můžete věřit Techradar

. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Tisíce písní, z nichž si můžete vybrat s mody

Důvody, kterým se vyhnout

Nejlepší hraní v místnosti, kde nemůžete nic zlomit

Dance Dance Revolution se setkává s hvězdnými válkami, kytarový hrdina se setká s Tronem; To je nejlepší způsob, jak popsat Beat Sabre. . .

Tato hra byla jedním z prvních titulů VR, který zasáhl mainstreamovou notorii, protože to vypadá tak zábavné hrát a je to stále jedna z nejlepších VR her, díky působivé knihovně skladby DLC, která rozšiřuje výběr písně. .

Očekávám, že zemřete 2

Staňte se mezinárodní nadměrnou

Skutečné špionážní dobrodružství
Selhání je vždy zábavné

Důvody, kterým se vyhnout

Manipulace s objekty mohou být neohrabané
Žádný způsob, jak zkontrolovat cíle Mid-Mission

Očekávám, že zemřete 2 .

Během tohoto zážitku podobného únikovému pokoji budete muset odklonit skryté lasery, vyhnout se raketám hledajícího tepla a podávat nápoje, abyste mohli zmařit trestního mistra, než se jejich plán spojí. Pasti vám mohou nechat cítit se spíše jako Austin Powers než 007, ale i když selžete, hra je plná humoru, aby vás bavila.

S jeho nádhernými postavami-včetně brilantního hlasového herectví Wil Wheaton-a Spy-Cliché Story, .

Důvody k nákupu

Snadné pochopení, zábavné hrát

Hratelné až pro 6 hráčů

Důvody, kterým se vyhnout

Novinka se může opotřebovat

.

. Zatímco jeden hráč pracuje na zneškodnění bomby, ostatní musí poskytnout jasné pokyny, jak to udělat, ale žádný tým nemůže vidět, na co se druhý dívá.

Požadovat intenzivní spolupráci od vašich vrstevníků, pokračujte v mluvení a nikdo exploduje, je zábavná hra se správnou skupinou lidí a jedna z nejlepších VR her díky tomu, jak dobře se to překládá.

Ztracené recepty

Důvody k nákupu

Důvody, kterým se vyhnout

. Ztracené recepty je úžasně relaxační simulátor vaření, který je skvělým výběrem, ať už jste hráli hry tak dlouho, jak si pamatujete nebo jste kompletní nováček.

. Je to divné, přesto vynikající, směs Assassin’s Creed a vaření mamy ve VR.

Schell Games kombinuje prvky těchto her s přístupnou VR hraní, okouzlující NPC a vysoce podrobnou interakci objektu VR, aby vytvořila směs, která je větší než součet jeho částí.

.

Důvody k nákupu

Nekonečná rozmanitost planet k prozkoumání
Dává vám pocit svobody

Důvody, kterým se vyhnout

Řemeslné je trochu únavné

. Ve VR neexistuje žádná hra, která by se blížila tomu, co by se mohlo cítit prozkoumat skutečné mimozemské planety, a to samo o sobě si zaslouží místo mezi nejlepšími hrami VR.

Bojovat s mimozemšťany, postavit si vlastní základnu nebo prozkoumat planety – svobodu v Nebyla žádná mužská obloha .

Procházení a objevování jeho generovaných světů je již jedním epickým dobrodružstvím, které by mnoho hráčů rád ponořilo. Zažijte lepší než většina ostatních vývojářů na svých hrách.

Resident Evil 4 VR

Důvody k nákupu

Vynikající remake ikonické hry

Důvody, kterým se vyhnout

Občas neohrabané ovládací prvky

Plošina:

Resident Evil 4 VR je neuvěřitelný remake klasické hororové hry pro přežití pro platformu Meta Quest 2. Vyzbrojeni ničím jiným než nožem, pistolí a nástroji, které můžete na cestě vyčistit, budete muset odrazit Brutes a Monstra infikované parazity a zachránit u.. .

Díky velké řadě dostupných možností pohodlí je to hra, která vás bude vyděšená namísto Queasy. Pohlcující ovládací prvky jsou také úžasné: opravdu se budete cítit jako Leon S. . Dávalo by smysl, že jedna z nejlepších hororových her pro přežití by také vytvořila jednu z nejlepších her VR.

? Resident Evil 4 Ve VR, čelíte vám proti stejně děsivým šancím, když se snažíte uniknout z ranče rodiny Wicked Baker.

Resident Evil: Village je další hra v seriálu s plánovanou verzí VR, takže to bude jedno sledovat PSVR2.

Skyrim VR

Zisky z velké moddingové komunity stejně jako běžný Skyrim
Skvělá volba pro port do VR
K dispozici pro spoustu náhlavních souprav VR

, . Tentokrát to přišlo na Oculus Rift, HTC Vive a Playstation VR, a přitom nabízí jednu z největších dobrodružných her, jaké jsme kdy viděli ve VR.

Skyrim Ve VR, ale hra zahrnuje také The Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn DLC. Staré svitky fanoušek.

Superhot VR

Důvody k nákupu

Dobré pro cvičení

Strmá křivka obtížnosti
Vyžaduje větší fyzický prostor

Super návykový střelec z první osoby Super horký . .

, Superhot VR Výhody z flexibility většího herního prostoru. Jak se potíže zvyšují, budete potřebovat každý centimetr krytu, abyste se vyhýbali příchozímu ohni, stylu kulky, zatímco drtí nepřátele bez tváře pomocí zbraní, shurikens a-nejuspokojivější-vaše zaťaté pěsti.

Efekt Tetris: Připojeno

Klasický reimaginovaný

Důvody k nákupu

Skvělý soundtrack a vizuální prvky
K dispozici jsou jak relaxační, tak náročné režimy

Důvody, kterým se vyhnout

Hra Tetris v zásadě nemá tolik pohybů

Zkušenost se slovy. V zásadě hrajete pravidelnou hru Tetris, .

. .

Je to psychedelická a hypnotický zážitek a ten, který by měl mít každý mít tu privilegium hrát, zejména pokud hledáte jednu z nejlepších her VR, která vám dává více meditativní zážitek VR, kterou si můžete užít.

WalkAbout Mini Golf

Golf s VR Twist

Důvody k nákupu

Spousta úrovní k ovládání

Důvody, kterým se vyhnout

.

.

.

Pokud se Harry Potter připojil k Valorant

Platformy: Meta Quest 2

Pokud jste po konkurenčním střelci pro více hráčů ve VR, pak nehledejte dále než Wands Aliance: Je to docela možná nejlepší příklad žánru na Quest 2.

.

Magické triky, které máte k dispozici, a způsob, jakým jsou používány v boji proti urážlivě i defenzivně, to dělají mnohem víc než jen reskinned , A taktické hnutí dává Wands Aliance téměř šachovou kvalitu. Může to být hodně přijmout, ale díky hloubce se vám do hry uvolní.

Wands Aliance .

Nejlepší hry VR: Časté dotazy

Které hry VR jsou pro vás pravé?

Chcete -li najít nejlepší hry VR, váš výběr bude většinou přednost. Pouze vy víte, zda najdete zábavné střelecké hry nebo hry na průzkum prostoru nebo záhadné logické hry. Ale existují i ​​další faktory, které je třeba zvážit.

Nejviditelnější je zjistit, zda hra, na kterou se díváte, pracuje s vaším systémem virtuální reality. Abychom vám pomohli ven, uvedli jsme, jaké platformy jsou tyto hry pod jejich vstupem s odkazy na jejich úložiště.

. . .

Pokud jste náchylní k pohybové nemoci, můžete také zkontrolovat, zda existují kontroly dostupnosti pro změnu nastavení pohybu. Většina lidí si na VR po několika hrách zvykne, ale někteří lidé mohou stále zažít hodně závratě, pokud se rychle pohybují ve VR nebo musí létat, vznášet se nebo točit.

?

. Existuje mnoho dalších VR her, které můžete vyzkoušet, vzít tento seznam jako inspiraci a jakmile víte, které z těchto zkušeností se vám líbí nejlépe, je čas hledat více.

Jak jsme udělali náš nejlepší seznam her VR

.

Naše zkušenosti s hraním VR, spolu s časem, který jsme strávili v rámci samotných her, znamená, že máme názory, kterým můžete skutečně věřit, pokud jde o doporučení.

Máme seznam všech . Nejlepší hry Xbox Series X a .