Většina hraných her v roce 2023, seřazená podle průměrných měsíčních hráčů, top 15 nejpopulárnějších PC her z roku 2023 – The Game Statistics Authority.

Top 15 nejpopulárnějších PC her z roku 2023

Minecraft je juggernaut, který jen udržuje na parnímringu. Nekonečná svoboda vytvářet, prozkoumat a interagovat s ostatními hráči v Minecraftu dělá z toho méně hry a více druhu metaverse, kde se hráči přihlásí, aby se jen pověsili. Taková je hloubka různých komunitních zážitků, které můžete mít v Minecraftu, je to populární z různých důvodů pro různé lidi. V každém případě existuje a hodně fanoušků Minecraft tam venku.

Většina hraných her v roce 2023, hodnocená průměrnými měsíčními hráči

Fortnite

Zdroj obrázku: Epické hry

I když v posledních několika letech nebyl vydán nedostatek her, možná vás překvapí, když se dozvíte, že většina z nejvíce hraje hry v roce 2023 jsou vlastně mnohem starší. Zde rekapitulujeme top 10, které jsme založili na datch poskytovaných různými analytickými weby, včetně ActivePlayer.IO, Statista a MMO-Populace.

Poznámka editora: Tento článek jsme aktualizovali od 10. května 2023 Chcete-li přesně odrážet nejaktuálnější dostupná data počtu hráčů. Kromě toho byla metrika používaná k hodnocení her na tomto seznamu nedávno změněna z vrcholných souběžných hráčů na průměrné měsíční aktivní hráče. Twinfinite věří, že to lépe naznačuje nejhranější hry aktuálního roku. Přesto si uvědomte, že tyto údaje nejsou oficiální a jsou to pouze odhady. Některé hry se také pravděpodobně zdají populárnější než jiné čistě proto, že jsou k dispozici na větším počtu platforem – zejména těch, které mají mobilní vydání.

10. Valorant – 22 milionů

Valoranta

První IP Riot Games mimo vesmír League of Legends byl od uvedení na trh v červnu 2020 ohromujícím úspěchem. Přestože čelí tuhé konkurenci od Counter-Strike: Go and Overwatch, Valorant vytvořil svou vlastní cestu-ironicky, půjčováním prvků designu z obou těch populárních franšíz. Nic však nehraje docela jako Valorant a možná žádná jiná videohra na světě není podporována tak ambiciózním programem eSports, který podpořil jeho nesmírnou popularitu.

Komunita Valorant stále roste a nyní počítá něco přes 20 milionů aktivních měsíčních hráčů. Vzhledem k tomu, že scéna esports vstupuje do nové kapitoly s franšízovanými týmy v roce 2023 a s Valorant pokračujícím dominantním scénou, měli byste očekávat, že aktivní čísla hráčů budou pokračovat v trajektorii nahoru vzestupné.

Příbuzný: Nejlepší zdarma hry Google Play na dot eSports

9. Counter-Strike: Go-35 milionů

Counter Strike Go

Counter-Strike: Go je FPS, který prostě neopustí. Dokonce i nedávno 8. května 2023 viděl střelec se sídlem v taktickém týmu svá nejvyšší souběžná čísla hráčů, vrchol 1.8 milionů souběžných uživatelů, podle SteamDB. To by bylo pro jakoukoli moderní hru nesmírně působivé. Pozoruhodnou součástí je však to, že CS: GO se tento druh výkonu vytahuje téměř deset let.

Silná přítomnost eSports a síla značky vytvořená franšízou, která existuje od konce 90. let. Zůstává obzvláště populární v Evropě, přičemž země, jako je Rusko. Valve není na své podpoře CS velký: Jděte stejným způsobem, jako ostatní vydavatelé jsou pro tituly „Live Service“, jako jsou Fortnite, Valorant a Overwatch, ale jeho generační fandom pro franšízu Counter-Strike, která má a pokračuje a pokračuje a pokračuje a pokračuje a pokračuje a pokračuje a pokračuje a pokračuje a pokračuje v Udržujte to relevantní.

8. Call of Duty Warzone 2 – 52 milionů

Franšíza Call of Duty byla vždy monstrum průmyslu videoher, ale její popularita prudce stoupala do zcela nových výšin. Warzone vzrostla, aby se stala jednou z nejpopulárnějších her na světě v rekordním čase a nevykazuje žádné známky toho, že by se nechal nechat – zvláště nyní, když byla vydána pokračování verze.

Komunita Warzone 2 je obrovská a šíří se napříč platformami PlayStation, Xbox a PC – i když se jistě nejvíce hraje jako zážitek z konzoly, kde byla franšíza vždy velmi populární. Čísla pro Warzone 2 jsou odhadem, založený na skutečnosti, že víme, že celá franšíza má 94 milionů aktivních měsíčních uživatelů od 2022, Q2 Activision Earnings Call. Toto číslo je ve skutečnosti mírným poklesem z vrcholu hry o více než 100 milionů v předchozích letech.

7. Dopad Genshin – 65 milionů

Většina hraných her v roce 2023, hodnocená průměrnými měsíčními hráči

Když Twinfinite přezkoumal dopad Genshin v roce 2020, věděli jsme, že je to něco zvláštního. Geniální fúze průzkumu podobného Zeldy, vyprávění anime-esque a vynikající mechanika hraní rolí byla příliš dobrá na to, aby nebyla úspěšná-zvláště ne, když to všechno bylo zcela zdarma! Měli jsme však podezření, že se dopad Genshin bude stát jednou z největších franšíz v hraní? Rozhodně ne.

Když se podíváte na to, jak vývojář Mihoyo podporoval hru od jejího spuštění, možná není tak překvapivé vidět, proč jeho publikum tolik miluje zážitek. Bylo přidáno neuvěřitelné množství nového obsahu, které obsahovaly zcela nové příběhy, postavy, oblasti k prozkoumání a všechny druhy různých událostí a výzev, které balíček vylučuje.

Kvalita zážitku z dopadu Genshin zaznamenala každý měsíc více než 60 milionů hráčů. Jak již bylo řečeno, s nejnovějším čínským studiem s gacha RPG, HONKAI: Star Rail, právě teď, je pravděpodobné, že čísla mohou začít padat, když se fanoušci pustí do alternativního dobrodružství, které je řezáno ze stejného látky jako jeho předchůdce.

6. Apex Legends – 114 milionů

Většina hraných her v roce 2023, seřazená podle průměrných měsíčních hráčů -APEX LEGENDS

Stealth Respawn’s Apex Legends vypadla z ničeho a pak pokračovala v bitvě royale žánru bouří. Ukázalo se, že perfektní recept přesvědčivé hry, kvality produkce AAA a obchodního modelu zdarma, který viděl, že je to dočasně dethroning Fortnite a PUBG jako nejvíce hraje a nejsledovanější hry pro více hráčů.

Od zahájení měsíce, který zaznamenal 2 miliony souběžných hráčů, se komunita zasekla a pomohla vybudovat konzistentní hráčskou základnu, která čísla kolem 114 milionů aktivních měsíčních hráčů. Lze s jistotou říci, že Apex se vstoupil do žánru a zajistil své místo v dohledné budoucnosti.

5. League of Legends – 152 milionů

Většina hraných her v roce 2023, hodnocená průměrnými měsíčními hráči - League of Legends

Podle Riot Games, téměř každý den, hraje League of Legends přibližně 8 milionů lidí. Kdo řekl, že žánr MOBA umírá, eh?

Stejně jako v případě CS: GO, silná scéna esports pomohla League of Legends držet svou komunitu, která se běžně objevuje v milionech a sledovat konkurenční turnaje online. Mistrovství světa League of Legends 2019 rozbilo záznamy o souběžných divácích záznamech s 1.7 milionů sledování FunPlus Phoenix Crush G2 eSports.

Kromě toho rychle pohled na ActivePlayer.Nejnovější analýzy IO vidí, že milovaný týmový strategie, který za posledních 30 dní shromáždil ohromující 152 milionů aktivních hráčů, v době psaní. Mocné působivé věci!

4. Minecraft – 180 milionů

Většina hraných her v roce 2023, hodnocená průměrnými měsíčními hráči - Minecraft

Minecraft je juggernaut, který jen udržuje na parnímringu. Nekonečná svoboda vytvářet, prozkoumat a interagovat s ostatními hráči v Minecraftu dělá z toho méně hry a více druhu metaverse, kde se hráči přihlásí, aby se jen pověsili. Taková je hloubka různých komunitních zážitků, které můžete mít v Minecraftu, je to populární z různých důvodů pro různé lidi. V každém případě existuje a hodně fanoušků Minecraft tam venku.

V roce 2015, kdy byl měsíční uživatelé Minecraftu kolem 40 milionů, hra zaznamenala neuvěřitelné 1.4 miliony souběžných hráčů v jednom bodě. Populace hry je nyní čtyřikrát tak velká!

3. Roblox – 210 milionů

Většina hraných her v roce 2023, hodnocená průměrnými měsíčními hráči - Roblox

Roblox stoupal v popularitě od svého spuštění v roce 2006, zejména za posledních pět let. V roce 2016 generální ředitel David Baszuski hrdě nabídl 700 000 souběžných hráčů a prohlásil, že 1 milion milníků nebyl daleko za rohem. Rychlý posun vpřed do roku 2020 a 7. výroční ceny Bloxy Awards společnosti Roblox zaznamenaly neuvěřitelné 4 miliony hráčů, kteří se souběžně sledovali ve hře.

Z hlediska měsíčních aktivních hráčů je číslo zjevně větší. Mnohem větší. Roblox neustále hraje asi 200 milionů hráčů napříč PC a mobilními zařízeními. Stejně jako Minecraft je milovaný pro svou téměř metaverzní kvalitu v tom, že přináší všechny druhy různých herních zážitků, většina z nich navrhla členové její komunity.

Pokud jde o tady a nyní, začátkem roku 2023 viděl, že platforma pro tvorbu her zdarma dokáže rozbít vlastní záznam současných uživatelů tím, že zasáhne oční zalévání 9.3 miliony souběžných hráčů. Mocný působivý, eh?

2. Fortnite – 240 milionů

Většina hraných her v roce 2023, hodnocená průměrnými měsíčními hráči - Fortnite

Láska nebo nenávist Fortnite, určitě musí jít dolů jako mezi nejdůležitější videohry, jaké kdy byly vyrobeny. Epic Games ‘Battle Royale zcela přeokalibrovala, co to znamená vybudovat a podporovat úspěšnou videohru „Live Service“.

Fortnite je neustále se měnící entita, která se navazuje s různými rysy a triky, jak se objevují nové trendy. Je to v podstatě nová hra každý měsíc díky svému obsahu Battle Pass. Navíc se také podařilo vstoupit do popkultury Zeitgeist spoluprací s hudebníky a celebritními loutkami, aby zůstali relevantní.

Během astronomického koncertu v roce 2020 Fortnite nastavil 12.3 miliony souběžného hráče Peak, když se hráči hrnou a sledovali Travis Scott debutující nový singl. Epické hry nemají tendenci mluvit o číslech hráčů mimo tyto velké události, ale odhady průměrných měsíčních hráčů hry jsou někde kolem 240 milionů.

1. PUBG – 285 milionů

Většina hraných her v roce 2023, hodnocená průměrnými měsíčními hráči - PUBG

Hra, která odstartovala šílenství, které za posledních několik let přetvořilo celý herní krajinu pro více hráčů.

Nejvíce pozoruhodně, samozřejmě to bylo zkopírováno a poté nahrazeno Fortnite Epic Games. Prémiový model PUBG a jeho tardiness při příjezdu na konzolách viděl, že to zaostává poměrně rychle, jakmile Fortnite začal shromažďovat páru. To se však změnilo, jakmile se to stalo zdarma a spuštěna mobilní verze.

PUBG nyní opět vládne nejen bitvu Royale Roost, ale také vyhledávaný titul nejvíce hrané hry na světě – podle ActivePlayer.Io, stejně. Pokud jsme upřímní, jsme trochu skeptičtí vůči údajům. Zdá se, že čísla nejsou v souladu s tím, co vidíme na parnících pro denní a měsíční souběžné hráče, kteří jsou působiví přibližně 500 000 ve velkých dnech, ale nikde, co byste očekávali, pokud skutečně existuje mnoho měsíčních hráčů.

Nyní by se mohlo stát, že hráčská základna hry je převážně na mobilu. Zpráva Appannie v roce 2019 odhadovala měsíční údaje o hráči pro mobilní verzi vzhůru 100 milionů (bez Číny), ale to bylo předtím, než byla hra v Indii zakázána, v regionu, kde byla masivně populární. Budeme i nadále zkoumat data a aktualizovat tento článek, kde můžeme.

O autorovi

Dylan Chaundy

Dylan je senior spisovatel společnosti Twinfinite a byl s webem více než dva roky a v herním průmyslu více než deset let. Obvykle pokrývá hrůzu, RPG, střelce, Roblox, nezávislé tituly a filmy a miluje čtení, pizzu a skateboarding; V ideálním případě zároveň. Má titul v anglické literatuře z Aberystwyth University ve Walesu. Myslí si, že FTL může být nejdokonalejší hra, jakou kdy vytvořila.

Top 15 nejpopulárnějších PC her z roku 2023

Horní počítačové hry z roku 2023

Zde je seznam Top 15 nejpopulárnějších PC her z roku 2023. Každou hru si můžete zkontrolovat a získat hloubku se statistickými údaji, jako jsou souvodní hráči, špičkové hráči, zisk/ztráta měsíců a zisk/ztráta měsíce v procentech, denní aktivní uživatelé (dau) a měsíční aktivní uživatelé (MAU). Seznam jsou hry, které se nejvíce hrají v PC, ale některé z nich jsou k dispozici na více platformách, a proto uvidíte drastický rozdíl mezi počtem hráčů.

Pokud tedy hledáte hry, možná si budete chtít podívat na těchto 15 nejlepších her PC, sestavili jsme základnu na počtu souběžných hráčů a uvedli ji jako populární hru. Tato stránka bude aktualizována měsíčně, takže je lepší ji.

Zde je seznam 15 nejlepších nejoblíbenějších PC her z roku 2023 [aktualizováno]

Hry Hodnost Souběžný hráč VŠECHNY PEAK SOURHRENT Zisk/ztráta červen Zisk/ztráta %červen
Fortnite 1 968 515 30 950,114 -3 839,113.00 -3.59
Roblox 2 1 567 766 22,506,614 600 871.00 -1.55
Minecraft 3 1 116 602 17,501,147 -246 100.00 0.37
League of Legends 4 1 340 971 14 000 060 972,337.00 -0.01
Counter Strike: Go 5 1 256 795 2 223 337 862 832.00 3.73
Valoranta 6 790 060 2 006 825 627 756.00 2.46
Overwatch 2 7 358 888 1 419 252 97 044.00 -0.55
Apex legendy 8 297 460 6 132,511 171 564.50 -1.68
Raketová liga 9 256,114 5 970 068 -53 854.00 -3.44
Dopad Genshin 10 662 400 8 366 726 -286 601.00 0.01
Destiny 2 11 263 854 807 719 509 817.00 1.15
Call of Duty: Modern Warfare 12 99 646 914 806 389,106.00 -6.32
PUBG: Battlegrounds 13 290 730 48 146 926 1 354 314.00 -1.88
GTA V 14 512 802 1 093,205 265,506.00 1.97
Dota 2 15 590 968 3 733 717 30 910.00 1.78

Top na našem seznamu je Fortnite s až 1.6 milionů souběžných hráčů a 30 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Následován Minecraft s 1.1 milion souběžných hráčů a 20 milionů aktivních uživatelů měsíčně Roblox přichází ve 3, League of Legends Jako 4. nejvyšší hra hra hra, Counter Strike: globální útočné přijde dál a seznam pokračuje. Pokud máte zájem o každé metriky her, jen aby jste se vydali na kartu nejvíce hraných her.

Hry na tomto seznamu

 1. Fortnite
 2. Minecraft
 3. Roblox
 4. League of Legends
 5. Counter Strike: globální útočné
 6. Valoranta
 7. Apex legendy
 8. Raketová liga
 9. Overwatch
 10. Dopad Genshin
 11. Destiny 2
 12. Call of Duty: Modern Warfare
 13. PUBG: Battleground
 14. GTA V
 15. Dota 2

Toto je jediná data o metrikách her, které můžete volně použít, většina výrobců dat vás bude stát jen proto, abyste si vzali vrchol současných dat. Vezměte prosím na vědomí, že tato data jsou odhadovaná data pouze založená na výzkumu napříč online zdroji a neměly by být použity jako faktický odkaz. Data shromažďovaná a filtrována a graficky prezentována pro uživatele lepší zkušenost s čtením dat.

Top 10: Nejvíce hraje online hry na světě [v roce 2023]

Hry multiplayer online Battle Arena (MOBA), Massivel Multiplayer online hraní rolí (MMORPGS), Střelcové hry první osoby a Battle Royal Games jsou příklady některých online her. Online hraní her vyžaduje funkční připojení k internetu a často zahrnuje přímou komunikaci s ostatními hráči. Prostřednictvím hlasového chatu nebo zpráv ve hře mohou hráči vzájemně komunikovat a soutěžit nebo spolupracovat v závislosti na hře.

I když některé online hry mohou mít nákupy ve hře nebo jiné malé transakce, mnoho z nich lze přehrát zdarma. S miliony hráčů soutěží a spolupracují ve virtuálních světech, online hraní v posledních letech rostlo v popularitě v popularitě. Profesionální hráči nyní soutěží na turnajích o podstatná finanční ocenění a také to vedlo k konkurenčnímu hernímu průmyslu.

10 nejlepších online her

10 nejlepších online her

Nejvíce hraje online hry na světě

Zde je nyní 10 nejlepších nejvíce hraných online her na světě:

PUBG

PUBG

Po celém světě má PUBG silnou fanouškovskou základnu. Populární Battle Royal Game PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) byla vytvořena a vydána společností PUBG Corporation. Ve hře je 100 hráčů hozeno na ostrov, kde musí hledat nástroje a zbraně, zatímco budou soutěžit, aby zůstali naživu. Hráči mohou hrát buď jednotlivě nebo v týmech, a hra nabízí perspektivu první osoby i třetí osoby. Od svého vydání z roku 2017 nashromáždila PUBG značnou populaci hráče a sloužila jako inspirace pro mnoho dalších bitevních královských her. Mezi oblíbené funkce patří jeho náročná hratelnost, realistické zbraně a vybavení a velký otevřený svět, který podporuje průzkum a plánování.

Minecraft

Minecraft

Populární videohry s karanténou Minecraft vytvořila Mojang Studios. Ve hře mohou hráči prozkoumat, konstruovat a vytvářet ve virtuálním prostředí založeném na bloku. Hráči si mohou vyvíjet a hrát si, jak si vyberou, protože hra nemá stanovené cíle. S jeho otevřeným hraním hry, která hráčům umožňuje používat své představivosti a stavět, co dokážou, je Minecraft dobře známý. Zahrnuje také značnou hráčskou základnu, která může interagovat a hrát si navzájem. Hra nabízí několik herních režimů, jako je režim přežití, kreativní režim a dobrodružný režim, z nichž každá představuje jedinečnou sadu obtíží a zkušeností. Osobní počítače, herní konzole a mobilní zařízení jsou jen několik platforem, kde můžete hrát Minecraft. Ačkoli poskytuje nákupy ve hře a mikro transakce, může být přehráno zdarma. Slavná hra Sandbox Game Minecraft má obrovskou a oddanou uživatelskou základnu a umožňuje hráčům prozkoumat, konstruovat a vytvářet ve virtuálním prostředí.

Apex legendy

Apex legendy

Apex legendy

Apex Legends byl vyvinut společností Respawn Entertainment a publikoval společnost Electronic Arts. Na ostrově musí 60 hráčů uklidit nástroje a zbraně, zatímco soutěží o poslední tým stojící ve hře. Hráči si mohou vybrat, který z herních obsazení výrazných postav, které chtějí hrát. Každá postava má své vlastní dovednosti a styly hraní. Rychle se rozvíjející hraní, charakteristické charakterové dovednosti a responzivní ovládací prvky činí Apex Legends populární. Kromě toho má značnou hráčskou základnu a silnou konkurenční scénu s mnoha událostmi a turnaji. Ačkoli to obsahuje nákupy ve hře a mikro transakce, Apex Legends je hratelný zdarma na konzolách a osobních počítačích. Vítězný tým je tým s nejvíce hráčů. Jedna z nejlepších superhrdinových videoher z roku 2022 se říká, že jsou Apex Legends.

Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale

Epické hry vytvořily známou hru Battle Royale Fortnite. Ve hře je 100 hráčů hozeno na ostrov, kde musí hledat nástroje a zbraně, zatímco budou soutěžit, aby zůstali naživu. Hráči mohou konstruovat budovy a navrhnout své vlastní světy v tvůrčím režimu hry. Rychle se rozvíjející akce, rozsáhlá stavební mechanika a značná základna hráče dělají Fortnite populární. S mnoha celebritami a profesionálními sportovci, kteří se účastní hry a streamují, se také stal kulturním jevem. S několika soutěžemi a turnaji, které nabízejí významná peněžní ocenění, má Fortnite silnou konkurenční scénu.

Volání povinnosti

Volání povinnosti

Volání povinnosti

Série videoher s první osobou Call of Duty byla vyvinuta společností Infinity Ward a publikována společností Activision. Nejnovější hlavní hra v seriálu Call of Duty: Black Ops Cold War, byla propuštěna v roce 2020. Série se skládá ze 16 hlavních titulů a různých spin-off her. Hráči přebírají roli vojáků a dalších vojenských zaměstnanců, když se účastní boje a provádějí různé úkoly ve hrách Call of Duty, které jsou stanoveny v různých historických dobách, včetně druhé světové války, studené války a současnosti. Hry jsou proslulé svým akčním hraním her, živé vizuály a četné možnosti multiplayeru, které umožňují hráčům zapojit se do online konkurence. Franšíza Call of Duty byla velmi úspěšná, přičemž mnoho her prodávalo miliony kopií a staly se některými z nejprodávanějších videoher všech dob.

Crossfire

Crossfire

CrossFire je hraní hraní hry pro první osobu zdarma vyvinutá společností Smilegate Entertainment. Byl vydán v roce 2007 a je k dispozici na více platformách, včetně Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. V Crossfire si hráči mohou vybrat z různých herních režimů, jako je týmový zápas, vyhledávání a ničení a zachytit vlajku, a mohou se rozhodnout připojit se k jedné ze dvou žoldnéřských firem, „černého seznamu“ nebo „globálního rizika“.„Hra nabízí obrovskou škálu zbraní a vybavení, které lze zakoupit se skutečnými penězi nebo měnou ve hře. Když hráči procházejí hrou, získávají zkušenosti a pohybují se nahoru v řadách v propracovaném systému Crossfire. S miliony hráčů po celém světě je Crossfire známá svou rychlou akcí a obrovskou hráčskou základnou. Získal více vyznamenání a vydělal obecně příznivé recenze, včetně Cena korejských her 2009 Pro nejlepší online hru.

Dungeon Fighter Online (DFO)

Dungeon Fighter Online

Dungeon Fighter Online

Je to hra na hraní rolí v arkádovém stylu, který vyvinul Neople. Původně byl vydán v Jižní Koreji v roce 2005 a od té doby byl propuštěn v jiných regionech, včetně Severní Ameriky a Evropy. V DFO přebírají hráči kontrolu nad postavou a zapojují se do boje, když navigují četnými prostředími dungeonu, zatímco odrazují monstra a další protivníci. Hra umožňuje hráčům spolupracovat s ostatními, aby převzali náročnější mise a nabízeli řadu tříd postav, z nichž každá má vlastní speciální síly a styl hry. V režimu hráče DFO versus hráče (PVP) se mohou hráči zapojit do konkurence založené na aréně mezi sebou. Může se pochlubit velkou hráčskou základnou a více oceněními, včetně Cena korejských her 2009 Pro nejlepší online hru.

League of Legends

League of Legends

League of Legends

Riot Games vytvořila a vydala Liga of Legends (LOL), videohra pro více hráčů online bitvy (MOBA). S miliony aktivních hráčů a konkurenční profesionální scénou byla poprvé vydána v roce 2009 a od té doby se stala mezi nejoblíbenějšími a lukrativními hrami na světě. V League of Legends přikazují hráči postavy „šampiona“, které spolupracují s jejich stranou, aby zničily „Nexus“ nebo Home Base, druhého týmu. Hra se hraje v zápasech, které obvykle běží 30 až 45 minut, a každý hráč vybere šampiona se speciálními dovednostmi a stylem hry. Šampióni mohou vyrovnat a koupit vybavení, aby zvýšili svou sílu pomocí zkušených bodů a zlata, které získají při hraní. Hluboká strategická hra a intenzivní konkurence jsou dvě funkce LOL, které jsou dobře známy.

Hearthstone

Hearthstone

Blizzard Entertainment vytvořil a vydal digitální sběratelskou karetní hru zdarma pro hraní zdarma. Byl zpřístupněn v roce 2014 a může být použit s různými operačními systémy, včetně Microsoft Windows, MacOS, iOS a Android. Ve hře Hearthstone hráči shromažďují karty s různými postavami, kouzly a schopnostmi a používají je k boji proti jiným hráčům nebo uměle inteligentním soupeřům. S cílem snížit „zdraví soupeře“ na nulu, každý hráč konstruuje palubu karet a střídá je k útoku na soupeře a jejich přisluhovače. Zápasy arény, žebříčky a dobrodružství pro jednoho hráče jsou jen několik z mnoha možností hry. Hearthstone má značnou a angažovanou komunitu hráčů a získala od kritiků chválu za zábavnou a přístupnou hru. Bylo na to uděleno mnoho vyznamenání, včetně Cena korejské hry 2015 Pro nejlepší mobilní hru.

Splatoon

Splatoon

Nintendo vytvořila a vydala hru střelce třetích osob s názvem Splatoon. Splatoon 2, která byla vydána v roce 2017 na Nintendo Switch, bylo pokračováním hry Nintendo Wii U 2015. Hráči v Splatoon ovládají humanoidní stvoření známá jako inklings, kteří se mohou změnit na chobotnice a plavat přes inkoustové bazény. V online zápasech hráči útočí na soupeře se zbraněmi založenými na inkoustu a zároveň nasvědčují bitevní pole inkoustu barvy svého týmu. Na závěr hry vyhrává tým s nejvíce inkoustovým pokrytím. V režimu kampaně Splatoona pro jednoho hráče provádějí hráči mise a zapojují se do boje s nepřáteli, kteří jsou ovládáni počítačem. Splatoon získal chválu od kritiků za zábavnou a rychle se rozvíjející herní hra, živou a vynalézavou grafiku a robustní schopnosti multiplayerů.

Zabalení

Online hry mohou pomoci zlepšit kognitivní dovednosti, jako je řešení problémů, rozhodování a strategické myšlení. Mnoho online her umožňuje hráčům navzájem komunikovat a vytvářet komunity, což může pomoci zlepšit sociální dovednosti a snížit pocity osamělosti nebo izolace.Existuje mnoho populárních online her, které hrají miliony hráčů po celém světě. Některé z 10+ online her na světě jsou napsány výše. Tyto hry mají základny velkých hráčů a aktivní komunity a užívají si je hráči všech věkových skupin.

Časté časté dotazy na 10 nejlepších online hrách

Q1. Jsou online hry zdarma?

Ans: Některé online hry lze přehrávat zdarma, zatímco jiné je třeba zakoupit nebo vyžadovat předplatné. Hry zdarma na hraní často vydělávají peníze z mikro-transakcí ve hře, kde uživatelé mohou platit skutečné peníze za nákup měny ve hře nebo věci.

Q2. Jsou online hry bezpečné hrát?

Ans: Většina online her má zavedená záruka k ochraně uživatelů, včetně filtrů, které zakazují zneužívající mechanismy konverzace a hlášení, aby identifikovaly hráče, kteří jedná nevhodně. Hráči by měli postupovat opatrně a být si vědomi bezpečnosti online při jednání s ostatními uživateli.

Q3. Lze hrát online hry na mobilním zařízení?

Ans: Mnoho online her je k dispozici na mobilních zařízeních, jako jsou chytré telefony a tablety. Tyto hry lze stáhnout z obchodů s aplikacemi a přehrávat se na cestách.

Q4. Je možné hrát online hry s přáteli?

Ans: Mnoho online her umožňuje hráčům hrát si nebo proti svým přátelům online. Hráči se mohou připojit ke stejné hře nebo týmu a navzájem komunikovat prostřednictvím chatu ve hře nebo hlasovém chatu.

Poslední aktualizace: 01. července, 2023

Podobné čtení miniatury

Jako článek