Vyblednout | Valorantní wiki | Fandom, jak hrát Fade in Valorant: Průvodce využíváním jejích schopností | Jeden eSports

Jak hrát Fade in Valorant: Průvodce využíváním jejích schopností

Zabavit soupeře v široké oblasti účinku. Jakmile jsou oponenti uvězněni, koule nelze zničit a nepřátelé budou uvíznuti v okruhu po dobu čtyř a půl sekundy.

Slábnout

Slábnout

 • Kresba
 • Text tématu

Kresba

Text tématu

Životopis

Skutečné jméno

Původ

Türkiye

Závod

Rod

ženský

Přidružení

Podrobnosti o hře

Role

Pasives

Základní schopnosti

Podpisové schopnosti

Konečná schopnost

Mimo vesmír

Codenames

Přidal

Hlas

Další stránky

Turecký lovec odměn Fade uvolňuje sílu surové noční můry, aby zabavil nepřátelská tajemství. Naladěna samotným hrůzou, loví cíle a odhaluje jejich nejhlubší obavy – před jejich rozdrcení ve tmě.

– Oficiální popis

Slábnout je agent v Valoranta a pátý iniciátor, který má být vydán.

Obsah

Profil []

Životopis []

Další podrobnosti a analýzu týkajících se více tradic Slábnout, Nezapomeňte se také podívat na Valoranta Článek Lore Wiki!

Valoranta Lore Wiki: Slábnout

Zářivý z Türkiye, HazAl Eyletmez hledá osobu, která pro ni je důležitá, poté, co byl „převzat z ní“. S využitím její schopnosti vidět noční můry, její interpretace ji zpočátku vedly k podezření, že byl unesen tajnou organizací, kterou zjistila, že je protokolem Valorant. Eyletmez se rozhodla kontaktovat protokol pod anonymní značkou a vyhrožoval vystavením organizace, pokud zjistí, že jsou zodpovědní za únos. Když se zdálo, že mají zájem jen o to, aby ji sledovali dolů, než aby ji brali vážně, pak osobně kontaktovala každého agenta s dokumentací, aby ukázala, kolik věděla o lidech Valoranta a co by mohla vystavit veřejnosti, pokud by neměly zájem prokázat jejich nevinnost.

Valorant se však stále odmítl vzdát a brzy poslal do Istanbulu stávkový tým, aby ji zadržel. Eyletmez se pokusila použít své zářivé síly k jejich rozptýlení a uprchnutí nezjištěných, ale byla spatřena právě v tom, jak jí unikla, a umožnila anti-výnosu robot Kay/O, aby skočil na svou pozici a sundal ji potlačujícím pulsem. Následně zadrženo a převezeno na základnu VP, Eyletmez tam byl vyslýchán vyššími agenty. Bylo to však kvůli těmto přímým osobním setkáním, které vyšla najevo kritické informace-Valorant netušil, koho se pokouší vystopovat a nevěděl nic o žádném únosu. Kdokoli byl zodpovědný za zmizení člověka, nebyl to protokol Valorant.

Po tomto zjevení se Eyletmez také dozvěděl o existenci jiných světů a bylo jí navrženo, že její neznámá skupina pocházela z jednoho z těchto světů místo toho. Samotný Valorant se již připravoval na cestu do jednoho, musel tento projekt pozastavit, aby se vypořádal s Eyletmez. Jejich vyhledávání také odhalilo, jak závislý byl protokol na konkrétních agentech pro informace, a v důsledku toho se snažili více najmout. Vzhledem k tomu, že už neexistují žádné další důvod, aby se tito dva stali nepřáteli, Valorantovi vyšší agenti se rozhodli zeptat se, zda se k organizaci připojí a pomůže jim shromáždit informace během jejich cesty na Omega Earth. Eyletmez se rozhodla dát toto nedorozumění za ní a přijala svou nabídku, aby se stala jejich dvacátým agentem, „Fade“. Nyní nese banner protokolu Valoranta – ale pouze pokud ji přiblíží osobě, kterou hledá.

HazAl Eyletmez: Early Life []

 • Eyletmez pracuje pro Realm jako nezávislý pracovník. [1]
 • Osoba důležitá v životě Eyletmez zmizí. [2]
  • Z jejích interpretací nočních můr-vize skončí podezření, že za to odpovídá protokol Valorant. [3]

  Vydírání protokolu Valorant []

  • Eyletmez kontakty Brimstone s hrozbami odhalení protokolu Valorantu, pokud neprokázaly svou nevinnost ohledně zmizení její pohřešované osoby. [2]
  • V reakci na pokus Valoranta, který se o ni vystopoval, Eyletmez posílá každému agentovi osobní dokumentace a znovu vyhrožuje veřejným odhalením protokolu, pokud nedokážou prokázat svou nevinnost. [4]
  • Eyletmez se pokouší uprchnout z týmu Valorant Strike poslaný do Istanbulu. [5]
   • Používá své zářivé síly k zastavení pozemní skupiny, když se pokouší uprchnout ze scény, ale je potlačena a sundána Kay/O.
   • Poté je vzato do vazby Valoranta k výslechu.
   • Uvádí se, že Eyletmez ovlivňuje její okolí pomocí jejích zářivých sil během jejích výslechů, o nichž se předpokládá, že se pokusí zastrašit její zajatce, což končí pouze ovlivnění jiných agentů protokolu, kteří si nebyli vědomi její přítomnosti na místě na místě. [6]
   • Na jednom vyšetřovacím setkání s Cypherem odhaluje Eyletmez velkou část informací, které se dozvěděla o protokolu Valorant. Když se zeptají na její pohřešovanou osobu, Fade nevidí smysl obtěžovat se vysvětlit situaci skupině, o které věří, že ví přesně, co mu udělali. Když však Cypher popírá Valoranta, který má nějaké zapojení, Fade se zeptá, kdo by byl zodpovědný, pokud ne, Cypher jí odhalí existenci jiných světů. [7]

   Fade: Agent Valorant []

   • Přijat jako svůj dvacátý agent. [8]
    • Fade je přijímán, aby pomohl Valorant Scout Omega Earth.
    • Fade je ochoten pomoci, dokud ji přiblíží k její pohřešované osobě, ale ujišťuje je o odvetných opatřeních, pokud by jí zabloudili ze svého slova.

    Projekt Omega []

    • Fade je prvním agentem Valorant, který používá Alpha-Omega Teleport. [9]
     • Přichází do města a využívá své síly k nahlédnutí do myslí svých občanů. Zjistí, že mnoho z nich se bojí a na hraně, a lokalizuje nové místo pro VP, aby prozkoumal kvůli tajemstvím, která údajně drží.

     Nejprve se pustí do Omega []

     • Fade hlásí své vyšetřování Varun Batry, nového poradce pro Valorant Legion, na Brimstone. [1]
      • Alpha Batra je zjištěna jako dělníka, takže se Fade rozhodne dostat Brimstone do kontaktu s organizací.
      • Uznává, jak dlouho to bylo, co on a Fade mluvil, ale pouze ji informuje, že Batra je nyní uprchlící poté.
       • Ještě jednou ji kontaktuje, když zjistí, že Batra komunikuje s neznámou entitou, má podezření. [11]

       Cesta do města květin []

       • Fade má noční můru, když se Alpha rozpadá, všichni lidé sevřeli strachem a vidí konec svého času. [13]
        • Brzy poté se údajně ona nespí dobře, nahoru a putování po celou dobu a zdá se, že je vždy trápená. [14]

        Recenze expertů GameSpot

        Jak hrát Fade in Valorant: Průvodce využíváním jejích schopností

        New Valorant Agent Fade New Initiator Key Art

        Kredit: Riot Games

        Aktualizováno 25. listopadu, 4:40 p.m. (GMT+8): Aktualizováno pro relevanci na základě nejnovějších poznámek Valorant Patch.

        Děsivý iniciátor Valoranta se stal jedním z nejpopulárnějších agentů na meta. Pokud jste se pokoušeli přijít na to, jak vytěžit maximum z mocných schopností sběru informací tureckého agenta, jste se dostali na správné místo.

        Fade je silný iniciátor, který se formuje jako mnohem agresivnější alternativu k Sově. Její souprava jí umožňuje lovit a zachytit své nepřátele a vyvíjet neustálý tlak na nepřítele, aby umožnil jejímu týmu zaujmout prostor.

        V tomto průvodci Fade vám ukážeme, jak může pomoci svému týmu získat výhodu nad jejich soupeři.

        Více vodítkových průvodců
        Jak používat Wingmana Gekko k zasazení a zneškodňování špice ve Valorant
        Průvodce ekonomikou Valorant: Jak si vydělat kredity a co s nimi koupit
        Nejlepší kouření na mapě Valorant Pearl
        Jak získat zdarma body Valorantu od Riot Games
        Exkluzivní: Naučte se, jak číhat jako valorantní profesionál ze samotného Nats

        Jak přehrát průvodce Fade

        Zabavit soupeře v široké oblasti účinku. Jakmile jsou oponenti uvězněni, koule nelze zničit a nepřátelé budou uvíznuti v okruhu po dobu čtyř a půl sekundy.

        Nejlépe se používá ke zpomalení příchozích spěch jako obránce. Přivázaná soupeři také způsobí značné poškození úpadku 75, což způsobí Fade a její spoluhráče výhodu při střelbě.

        Zabavení lze také použít k bránění nebo zpoždění pokusů o opakování obránců. Pokud se nepřátelský tým snaží koordinovat svůj opakování, házení této koule noční můry může pomoci narušit jejich plán.

        Kromě toho lze zabavit k devastujícímu účinku v kombinaci s jinými schopnostmi, jako jsou Raze’s Paint Shells Grenades, Kay/O’s Frag/Ment nebo dokonce Viper’s Snake Slous. Oponenti vezmou plné nápor těchto schopností, což způsobí opravdu smrtící kombinaci.

        Vyčistěte své rohy prowlerem

        Prowler pracuje podobně jako Razeův boom bot ve způsobu, jakým se zamkne na cíle ve svém kuželu čelního vidění. Může se také řídit jako Skye’s Guiding Light Flash.

        Tato schopnost je ideální pro vyčištění rohů a kontrole možných lurkers, aniž byste se vystavili riziku. Spárujte schopnost s Hauntem a postavit ji na stezky výrazných nepřátel a způsobit téměř, pokud se k nim dostane.

        Varorantní vyblednutí

        Pokud chcete maximalizovat schopnosti Fade, musíte být metodičtí v tom, jak hrajete. Vždy nezapomeňte vyčistit rohy a použít pronásledování k určení, kde jsou vaši soupeři.

        Nessušte nahlédnutí do nebezpečného úhlu, když stále máte nástroj, abyste jej vyčistili. Místo toho použijte svou soupravu ke shromažďování informací a spolupráce se svými spoluhráči na čase správné provedení.

        Nezapomeňte sledovat jeden eSports na Facebooku pro další novinky, průvodce a zvýraznění.