Vyřešte hádanky v hrobce Miktrullu na Zeffo – Polygon, Star Wars Jedi Fallen Order hrobka z Eilram Ball Puzzle Guide | Gamesradar

Star Wars Jedi Fallen Order Ball Puzzle a hrobka Eilram Solution

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Fallen Order Guide: hrobka Miktrull Puzzle Solutions

Jeffrey Parkin (on/ho) píše průvodce videoher pro polygon téměř sedm let. Naučil se milovat téměř každý žánr hry, který existuje.

V tomhle Star Wars Jedi: Fallen Order průvodce, pomůžeme vám při navigaci a řešení hádanek ve druhém ZEFFO hrobka, The Hrobka Miktrullu.

Naučte se, jak používat lucerny

Star Wars Jedi Fallen Order hrobka z Miktrull First Button and Lantern

Na začátku této hrobky je třeba následovat pouze jedna cesta. Jakmile je uvnitř, projdete kulatým pokojem. Force protlačte zeď a najdete tlačítko. Tlačítko vytáhne několik lucerny směrem ke zdi. Tyto lucerny zapálí nedaleké větve. Toto je trik, který budete znovu použít.

První návštěva druhého patra

Pokračujte po jediné cestě, kterou můžete do druhého patra hrobky.

 • Respawn Entertainment/Electronic Arts přes Polygon
 • Respawn Entertainment/Electronic Arts přes Polygon
 • Respawn Entertainment/Electronic Arts přes Polygon
 • Respawn Entertainment/Electronic Arts přes Polygon
 1. Vymažte Stormtroopers ve druhém patře a poté stiskněte knoflík udělat tlačící blok pokles.
 2. Force zatlačte blok proti nedaleké zdi a vyšplhejte na něj a do chodby za sebou.
 3. Odbočte doprava a vydejte se na konec chodby.
 4. Vezměte výjezd nalevo na druhém konci a jděte dolů po schodech.
 5. Pomocí plošin a nástěnných panelů pokračujte podél cesty. Přijdete k propasti s párem vinné révy.
 6. Pomocí vinné révy dosáhněte na druhé straně stoupání vinné révy.
 7. Pokračujte po cestě, dokud nedosáhnete další hádanky.

Spinning Panels Puzzle

 • Respawn Entertainment/Electronic Arts přes Polygon
 • Respawn Entertainment/Electronic Arts přes Polygon
 • Respawn Entertainment/Electronic Arts přes Polygon
 • Respawn Entertainment/Electronic Arts přes Polygon
 • Respawn Entertainment/Electronic Arts přes Polygon
 • Respawn Entertainment/Electronic Arts přes Polygon
 1. zmáčkni knoflík před vámi jednou přinést Čtyři panely do středu místnosti.
 2. Vydejte se po cestě před vámi na první platformu a zahněte doleva. Použijte vinné révy na panelu, abyste vyšplhali doleva a skočili na další platformu.
 3. Pokračujte po cestě a držte se doleva. Po nějaké platformě, běhu na zeď a lezení vinné révy přijdete na Purge Trooper na vyvýšené platformě s jiným knoflík.
 4. Vyjměte vojáka Purge a jednou stiskněte tlačítko a odešlete panely ven.
 5. Odhoďte z platformy doleva a použijte Vines na panelu vylézt doleva.
 6. Sledujte cestu doleva a přeskočte na další platformu s jinou knoflík.
 7. Stisknutím tlačítka přiveďte panel. Použití Síla pomalu na panelu a poté stiskněte tlačítko znovu (nebo naopak, pokud jste rychlí).
 8. Skočte na vinnou révu a odjeďte po panelu doleva.
 9. Spadněte na další cestu a sledujte ji doprava. Je tu ještě více platformy, běh na zeď a lezení vinné révy. Skončíte na dlouhém mostě.

Vyčistěte větve z mostu

Star Wars Jedi Fallen Order hrobka z větví Miktrull Bridge větve

Stisknutím tlačítka na konci mostu zatáhněte pár lucerny. Nepři vypněte tlačítko – pokud padají lucerny, jejich plameny vycházejí ven. Zatímco lucerny jsou proti levé zdi, Force zatlačte jednu z luceren do větví, aby je zapálili.

Vraťte se do druhého patra hrobky

Odtud je třeba následovat pouze jedna cesta. Je tu spousta platforem a lezení, které vás povedou k vaší další síle. Poté se vraťte do druhého patra hrobky.

Star Wars Jedi Fallen Order Ball Puzzle a hrobka Eilram Solution

Hvězdné války jedi padlé objednávejte hrobku puzzle Eilram Ball průvod

Hvězdná válka Jedi Fallen Order Ball Puzzle v hrobce Eilramu je jednou z nejtěžších ve hře, založené na použití Force Push a Force Pull, aby se pohybovala velká koule, aby spustila různé části strojního zařízení, a vytvořila cestu, když jdete Pomozte koule dosáhnout konečné části samotné hádanky.

Nachází se na planetě Zeffo, hrobka Eilramu přichází ke konci této konkrétní námahy, což je konečná výzva k završení vaší návštěvy na tomto světě, než získáte nový kus klíčových informací. Z tohoto důvodu, pokud se v tomto bodě cítíte trochu netrpělivě a uděláme se se Zefhem, vysvětlíme, jak dokončit hádanku Hvězdné války Jedi Fallen Order Ball a jednou a navždy to projít hrobkou Eilramu.

Hrobka Eilram Ball Puzzle 1

První hrobka komory Eilram ve Star Wars Jedi Fallen Order bude mít jediný míč proti zdi. Aktivujte spínač za ním a zapněte výbuch větru, který jej rozbije na vzdálenou zeď (odhalí echo sílu). Vypněte vítr, přejděte znovu na míč a aktivujte další přepínač pro více větru, který rozbije míč čistý přes jinou zeď. Nechte tento přepínač a poté také aktivujte druhý přepínač, který najdete za nově rozdrcenou zdí. To by mělo dát míč do středu, seřazený s další Ventil můžete aktivovat, abyste to vyhodili na pódium ve středu místnosti. To zvedne podlahu a odhalí tajnou komoru níže s ozvěnou silou.

Hrobka Eilram Ball Puzzle 2

Druhá puzzle míče v hrobce Eilramu na Zeffo je delší, ale dokončení vás dostane z hrobky. Chcete -li to vyřešit, tlačit míč na druhé pódium pod obloukem, bude poblíž chrámový strážce.

Když dostanete míč na místě, dveře se otevře za to, kde byl strážce. Uvnitř adn vlevo najdete druhý míč, který můžete tlačit zpět do hlavní komory, a položit na trati vlevo od prvního míče. Vítr to bude tlačit kolem a nahoru na vyšší úroveň, pozice, kde budete moci přinutit ji zatlačit do pódia, abyste překonfigurovali více částí místnosti.

Chcete -li postupovat. Použijte své síly tlačení k rozbití houpací míče do dveří, která zničí oba – uvolněte tento třetí míč do hlavní komory.

Získejte třetí míč na trať, aby ji vítr začal foukat a poté vyšplhat na místo, kde letí kolem poté, co ji rampa vypustila do vzduchu. Načase vaší síly tlačit sem, aby ji poslal do třetího a konečného pódia.

Když tento konečný míč zasáhne pódium, struktura, kterou je, zvedne a dá vám novou stoupatelnou zeď, kterou můžete použít k dosažení cesty ven.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Leon Hurley

Koordinátor vyšších průvodců

Jsem koordinátor seniorů Gamesradar, což znamená. Také píšu recenze, náhledy a funkce, převážně o hrůze, akční dobrodružství, FPS a Open World Games. Dříve jsem pracoval na Kotaku a na oficiálním časopise a webových stránkách PlayStation.

Call of Duty Crossovery jsou nyní doslova divoké jako peklo: Nicki Minaj může použít Doomovu super brokovnici k zabití Lilith Diablo 4

Rockstar staví svůj vlastní malý herní průsmyk pro „rotující sortiment“ her, počínaje těmi hroznými remastery GTA

Nelíbí se mi nový tajný boj Yakuzy? Jako drak: Nekonečné bohatství umožňuje Kiryu přejít na brawling v reálném čase