Výsledky průzkumu nových dovedností, plachetní dovednosti vyhrávají OSRS komunitní průzkum 15 let po škádlení – Dexerto

. Tento průzkum požádal hráče Runescape, aby hlasovali o tom, která ze tří navrhovaných dovedností by chtěli „vidět dále rafinované“. Tyto dovednosti byly plachtění, šamanismus a zkrocení.

Zprávy

. Whew! . Ať už jste ctižádostivý námořník, šaman nebo Tamer, rádi bychom řekli upřímné, že jste si udělali čas na hlasování. !

! V souladu s tím jsme provedli masivní změny v našem přístupu do volebního voleb, přičemž se vaše cenná zpětná vazba zvažuje mnohem dříve v procesu návrhu a vývoje. . . Doufáme, že náš nový přístup zaměřený na komunitu byl také pro vás všechny vítanou změnou!

. Ať už jste hlasovali jakoukoli dovednost, váš názor je stále důležitý. Společně můžeme tuto novou dovednost pracovat pro všechny.

Dostatek zastavení: Je čas vidět výsledky hlasování!

Plachtění byl vybrán jako jako oblíbené hřiště komunity a dovednost, kterou se postavíme vpřed do upřesnění. Plachtění je dovednost s otevřeným světem, která vám umožní prozkoumat nezmapovaná moře Gielinor, zúčastnit se různých námořních aktivit a upgradovat svou vlastní loď!

. V blízké budoucnosti představíme podrobnější vysvětlení toho, co zdokonalení znamená pro plachtění. Naše schůzka s výkonem je naplánována na později tento týden!

Jsme rádi, že naše hřiště dovedností rezonovala s tolika z vás, ale bohužel je čas se rozloučit s jedním z nich. Zkrocení bylo docela populární, ale nedostal téměř tolik podpory jako ostatní dvě dovednosti – takže se nebudeme snažit tuto myšlenku dále sledovat.

, Šamanismus, . Šamanismus a plachtění občas byly od sebe vzdáleny jen 100 hlasů! S ohledem na to si myslíme, že je důležité mluvit o tom, co je pro naše dovednosti v běhu.

Zatímco plachtění bude samozřejmě naším primárním zaměřením, chceme vás ujistit vše, co jsme v budoucnu otevřeni prozkoumáním více dovedností. Vaše zpětná vazba týkající se šamanismu byla jasná: Máte rádi koncept „Spiritské říše“ a vidět potenciál revitalizovat nedostatečně využívané oblasti hry. .

Protože šamanismus se již ukázal jako tak populární, bude v určitém okamžiku po uplynutí plachty do našeho nevyřízeného zdokonalení k upřesnění!

Možná vás zajímá, protože hlasy byly tak blízko, proč jsme nespustili průzkum Tiebreaker pro plachtění a šamanismus. To bylo něco, co jsme zvažovali, když bylo jasné, že obě hřiště jsou krk a krk, ale nakonec jsme se rozhodli, že tento přístup má příliš velký potenciál, aby tento proces bránil. Pravděpodobně nám zůstane stejná situace, kde byly výsledky velmi blízké. Navíc se nám nelíbí myšlenka postavit se proti sobě dvě úžasné dovednosti! I když rádi vidíme vaše vášnivé argumenty pro nové dovednosti, chceme, aby se komunita skutečně spojila během fáze zdokonalení.

Úplně chápeme, že někteří z vás budou zklamáni, že vaše preferovaná dovednost tentokrát nevyhrála průzkum. Vývoj vítězných dovedností. Takže i když plachtění není vaše oblíbená, pokračujte ve své zpětné vazbě, abychom ji mohli formovat do dovednosti, kterou chcete, aby to bylo! Pojďme spolupracovat a zaměřit naše úsilí o vytvoření nejlepší možné dovednosti.

Ještě jednou bychom rádi poděkovali všem, kteří se zúčastnili průzkumu. ! Dávejte pozor na budoucí aktualizace o tom, co bude dál pro plachtění � Těšíme se na úzkou spolupráci s vámi na tomto vzrušujícím projektu během upřesnění!

Nyní zvedněte vybavení � Plavíme za úsvitu!

Tým staré školy

Tento web a jeho obsah jsou Copyright © 1999 – 2023 Jagex Games Ltd, 220 Science Park, Cambridge, CB4 0WA, Velká Británie.

Použití této webové stránky podléhají našim podmínkám a zásadám ochrany osobních údajů

Plachtění dovednosti vyhrává průzkum komunity OSRS 15 let po škádlení

Postava pracuje na plachtě na vysokém moři

Twitter: Oldschoolrs

Komunitní průzkum staré školy Runescape zaznamenal pobřeží plachtění dovedností na vrchol, 15 let poté, co byl poprvé škádlen. Toto průchod průzkumu znamená, že Jagex nyní tráví čas rafinací toho, co by se mohlo stát první novou dovedností OSRS.

Jak bylo oznámeno na Twitteru, dovednost plachtění získala komunitní průzkum dovedností. Tento průzkum požádal hráče Runescape, aby hlasovali o tom, která ze tří navrhovaných dovedností by chtěli „vidět dále rafinované“. Tyto dovednosti byly plachtění, šamanismus a zkrocení.

Článek pokračuje po reklamě

Jak plachtění, tak šamanismus se ukázaly jako populární návrhy, s méně než procentem rozdělením je. Zatímco plachtění zajištěno 34.7% komunitního hlasování Šamanismus zaostával jen s 34.5% hlasů. .Rozdíl 2% vypracoval pouhých 591 hráčů, kteří dělají tento jeden z nejbližších komunitních průzkumů veřejného mínění.

Článek pokračuje po reklamě

Přestože však dovednost plachtění získala průzkum komunity, která nezaručuje, že bude přidána do OSRS. Vedoucí komunitní manažer Mod Ayiza to potvrdil: „To neznamená, že se do hry přidává plachtění. .“

Článek pokračuje po reklamě

OSRS by mohl přidat svou první novou dovednost

. Z tohoto důvodu jsou velké aktualizace, jako je přidání nové dovednosti, často kontroverzní.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Proto jsou aktualizace v OSR přidány pouze tehdy, pokud alespoň 70% komunitních hlasů ano. .

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Článek pokračuje po reklamě

Toto je pravděpodobně nejbližší OSRS, který se dostal k zavedení nové dovednosti. Nejen žádná dovednost – je to ta, která byla poprvé naznačena před patnácti lety a od té doby ji odkazoval mnohokrát. Ten přetrvávající slib by se mohl konečně stát skutečností.

V roce 2008 se objevilo video, které ukázalo plachtění jako jedna z dovedností na žebříčku Runescape. Toto video se ukázalo jako podvod, ale jeho odkaz byl dostatečně silný, aby měl dodnes zvlnění efektů. Nyní to, co začalo jako vtip, se zdá, že se pravděpodobně stane něčím velmi reálným.

OSRS by mohl brzy získat svou první novou dovednost za roky

Fanoušci staré školy Runescape plují vysoko s potenciální novou dovedností.

21. srpna 2023 2023-08-21T17: 00: 00-04: 00

Konečně je čas, aby hráči Old School Runescape hlasovali, pokud chtějí, aby nová dovednost zavedla do verze Runescape 2007. Tým Old School Runescape strávil značné množství času a zvážení ohledně možného provádění navrhované dovednosti nové dovednosti, plachtění.

V návaznosti na počáteční průzkum, v lednu 2023, tým Old School Runescape oslovil komunitu na řadu témat týkajících se toho, jaké nové dovednosti by měly být implementovány. . .

Od chvíle, kdy plachtění vyhrál hlasování, byl tým Old School Runescape velmi transparentní s pravidelnými aktualizacemi o tom, jak by ve hře fungovala plachtění. Od srpna 2023 je tým nyní připraven konsolidovat a sdílet všechny tyto informace s komunitou a naposledy je uplynout, než bude plachta zamčena jako první nová dovednost.

Nyní je na komunitě, aby se rozhodla, zda bude nadále existovat stará škola, jak to vždy má. . Nebo se OSRS změní navždy a implementuje novou dovednost, která ji zase otevírá k budoucím aktualizacím, které i nadále významně mění hru. Není to snadné rozhodnutí pro každého, a tak se přihlaste a nechte svůj hlas slyšet!

Priscilla Wells

Priscilla je víkendový editor a spisovatel na volné noze pro Prima Games. Je to australská žijící ve Spojených státech se svou rodinou. .