Vysvětleno atomové srdeční konce a jak je odemknout | PCGamesn, atomový konec srdce vysvětlil | Gamesradar

Vysvětleno atomové konec srdce

Říkám tomu „špatný konec“ jednoduše proto, že je objektivně horší než „dobrý konec“, který jsem nastínil výše. Když budete mít možnost odcházet z boje proti Sechenově, když se potkáte s Granny Zinou, v zásadě se to hodí k kreditům a vyhýbá se dalším několika hodinám expozice a šéfů bitvy. P-3 roztrhne rukavice od sebe a vyprávění vysvětlí, že hlavní byl naposledy viděn putovat do krajiny. Stále je odvozeno, že vědomí Charlese přežívá rukavice roztrhané a podniká další kroky k dokončení událostí „dobrého“ konce bez vás.

Atomové zakončení srdce vysvětlily a jak je odemknout

Atomové srdeční konce se velmi liší v závislosti na volbě, kterou si uděláte, takže zde je návod, jak odemknout více koncovek a zda můžete očekávat tajný konec.

Atomové srdeční konce: Granny Zina, přímý vědec, který vám pomůže při hledání zařízení 3826, leží na židli před kabinou s miskou s jídlem

Publikováno: 28. února 2023

Každý z Atomové konce srdce Zobrazit radikálně odlišný závěr k cestě Major P-3 a správné volby je věcí perspektivy. Pokud se snažíte učinit rozhodnutí nebo nejisté o podmínkách, které určují více koncovek střelce alt-historie, dostaneme vás na pokrytí.

Atomové srdeční koncové balení a hodně informací do malého času, takže vás neobviňujeme, pokud jste trochu zmatení. Zahrnuje také vyvrcholení romantiky atomového srdce – nebo nejbližší věc, kterou můžete získat. Zde je několik konce, které můžete očekávat, že odemknete ve hře FPS, a zda je třeba si dát pozor na nepolapitelný tajný konec. Netřeba dodávat, že níže jsou hlavní spoilery.

Není pochyb o tom, že poslední hodina atomového srdce je hodně spolknout. Nejenže se dozvíme, že kollektiv 2.0 je operace pro kontrolu mysli, která přivede polymerizovanou společnost pod houpačkou sovětské vlády, ale také to, že Sechenovovi globálně distribuovaní roboti slouží jako spáčlicí agenti v projektu atomového srdce – proto jejich schopnost přejít na „bojový režim“ a v prvním vzpouru v prvním místo.

Některá zjevení jsou ještě blíže domovu. Ukazuje se, že Sechenrov je také zodpovědný za to, že se otřela všechny stopy zesnulé manželky Major Nechaev z jeho vzpomínek. A co víc, její vědomí bylo transplantováno do dvojčat balerínů sloužících jako osobní strážce Bodyguard. Přirozeně to dělá z Granny Ziny vaše tchán a ona se jen zřídka sešanov zvedne. Jo, a Charles, vaše polymerní rukavice? Není to umělá inteligence, ale transplantované vědomí Charitona Zakharova, nejlepšího přítele a architekta procesu polymerace Seschenova. Jo, je to hodně.

Atomové srdeční konce: Major Nechaev, protagonista Mundfish

Atomové srdeční konce vysvětlily

Existují dva atomové srdeční konce a ten, který obdržíte, je zcela závislý na tom, na kterou možnost dialogu si vyberete v reakci na ultimátum Granny Ziny. K odemčení ani jeden z nich není nutné žádné mimořádné podmínky, takže se ujistěte, že soubor autosave zachovejte, pokud chcete skočit zpět a okamžitě je zažít oba.

Dvě možnosti dialogu na koncování atomového srdce jsou:

  • “Nepokládám prst na Sechenov.”. Jsem venku. Měl jsem dost této hry.“
  • “Cokoli, paní … proč mi neukazuješ, co je v tom tvém arsenalu.”?“

První volbou je něco jako cop-out, což umožňuje major P-3 odejít z kočičí kočičí podrození úplně. Zničí svou polymerní rukavici a obviňuje Charlese a Granny Zinu, že se ho pokusili obrátit proti Sechenově, než odejdou na místo pobytu, kde je neznámý. Tento výsledek končí záběry kamery tajemného černého polymeru nedaleko odchodu, který získal hlavní – pravděpodobně zbytky Charlese.

Druhou volbu lze považovat za kanonickou verzi událostí, i když to, zda byste ji mohli popsat jako „dobrý konec“, je úplně jiná otázka. Místo toho, aby odcházel, se major Nechaev vrací zpět do Sechenovy kanceláře, aby se postavil s důkazy, které shromažďoval. Poté, co sundal dvojčata Ballerina – poslední šéfy atomového srdce, se kterými se setkáte – Nechaev střílí Sechenrovu v žaludku.

Jak Sechenov krvácí, odhalí, že Charles je zodpovědný za poslání major do Limba, psychedelické alternativní reality vyvolanou Kollectivem a zahájil svůj vlastní „bojový režim“, aby zavraždil Molotov a Filatova. Předtím, než může major reagovat, Charles ho zneškodňuje a vyskočí z jeho polymerního polymeru z skořápky rukavice, aby se spojil s velkou DPH červeného polymeru v kanceláři Seschevova.

Nově přeměněn na polymerizovaný „želé muž“, Charles vyjadřuje svou rostoucí misantropii po zbavení své lidské podoby. Vysvětluje, že lidé se musí vyvíjet nebo zemřít, ale jsme příliš oslepeni našimi vlastními omezeními a pronásledováním hedonismu, abychom upřednostňovali naše přežití jako druh. Snipuje Sechenovovo krk a ničí Kollektiv 2.Alpha Connector 0, ponechání lidstva zcela pod jeho vlivem. Když Nechaev sklouzne zpět do limbu spolu se zbytkem polymerizované společnosti, zažívá vizi jednoho ze Sechennových dvojčat, které se k němu natahují, pravděpodobně zastupuje Ekaterinu.

Atomové srdeční konce: Charles, dříve Charitan Zakharov, nově transformovaný do postavy humanoidního polymeru, mazlící podivné stvoření z limbu, která se objevuje v Seschenově

Existuje atomové srdeční tajemství?

Bohužel neexistuje žádné tajemství atomového srdce. Oba stávající atomové zakončení srdce však vyvolávají tolik otázek, kolik odpovídají. Jednou z hlavních červených vlajky je vzhled jednoho z neskutečných kočičích tvorů během monologu Charlese na dobrém konci. Tento mohl Pouze znamení Charlesova nepřátelské převzetí polymerizovaných myslí, nebo by to mohlo znamenat, že Nechaev nikdy neopustil limbu a že k těmto událostem se odehrávají v alternativní realitě.

Je zde také otázka, co se stane po boji v Seschevově kanceláři. Dostaneme si krátký hlas, který vypráví zjištění jednotky Argentum po událostech atomového srdce: Sechenovo tělo spotřebovalo polymer, ale místo pobytu Charlese a P-3 jsou zcela neznámé. Mundfish ještě musí potvrdit, zda můžeme očekávat DLC, a nechat nás ve tmě, zda byl Charles v jeho úsilí úspěšný.

To zabalí naše zhroucení atomových srdečních konce. Pokud vás zajímá, jak jsme se dostali k absurdnímu střelci, podívejte se na naši recenzi atomového srdce. Máme také ty nejlepší atomové srdce a dovednosti pro přežití až do konce hry s otevřeným světem, stejně jako některé tipy pro atomové srdce, které vám hra neřekne. Konečně, zde je seznam nejlepších PC her pro něco, co se má hrát po konečných kreditech.

Developer Mundfish se v posledních týdnech po rostoucí kontrole dostal do rostoucí kontroly poté. Důvodem je skutečnost, že investory zapojené do financování Mundfish zahrnují Gem Capital, investiční fond, jehož zakladatel má vazby na Gazprom a VTB Bank, které jsou ve většině vlastněny ruským státem.

Mundfish dále spolupracuje s VK (dříve Mail.Ru) pro ruské propuštění atomového srdce, vyhýbání se sankcím na páře. VK je také většinou vlastněn ruským státem prostřednictvím Gazprombank a generální ředitel společnosti Mundfish je bývalým kreativním ředitelem Mail.Ru.

S pokračující ruskou invazí na Ukrajinu se mnoho hráčů rozhodne bojkotovat hru na protest a darovat peníze organizacím, jako je Ukrajinské krizové odvolání, Mezinárodní záchranný výbor a britský Červený kříž.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Vysvětleno atomové konec srdce

Snímek atomového srdce PS5

Pokud jste tady, abyste lépe porozuměli konec atomového srdce, nejprve vyslovme kolektivní „woah“. Je to docela obrovské, a přestože existují technicky dva různé konce, vše v podstatě vede k jednomu místu. Jedno velmi podivné místo. Pokusili jsme se destilovat veškeré toto šílenství do jednoho atomového srdce končícího vysvětlení, takže pojďme se ponořit, budeme?

Pokud jste prošli hlavním příběhem a chtěli jste vědět, kolik času můžete strávit zabalením vedlejších aktivit, podívejte se na našeho průvodce, jak dlouho trvá porazit atomové srdce.

Jaký je projekt atomového srdce?

Většinu času trávíte atomovým srdečním bojem o opravu poruchy v robotické pracovní síle, která nevědomky aktivovala bojový režim – omylem označuje všechny pravidelné občany zařízení 3826 jako nepřátelské bojovníky. Ukázalo se však, že bojový režim není chyba, je to funkce – něco, co bylo od začátku zabudováno do strojů. Proč by byli užitečné Androids naprogramovány tak, aby zabíjely, můžete se zeptat? To je místo, kde přichází projekt atomového srdce.

Projekt atomového srdce byl schválen Secret Kongres Ústředního výboru CPSU někdy v roce 1951, přičemž jeho cílem bylo potlačení Spojených států amerických, západní Evropy a východní Asie. SSSR by toho dosáhl zrušením kapitalismu, zavedením komunismu jako normy a změnou politického režimu – nahradil jej sociálními a morálními myšlenkami, které jsou v souladu s vírou průměrného sovětského občana.

Ukazuje se, že Sovětský svaz distribuuje své (zdánlivě užitečné) Androids do jiných zemí po celá léta, vše zdarma, což vedlo k tomu, že byly umístěny v řadě strategických a vojenských zařízení. Takže s roboty již na místě musí SSSR aktivovat pouze bojový režim, aby se chopila kontroly těchto důležitých cílů, včetně odstavení jaderných elektráren – o kterém se Rusové domnívají, že by byla „účinnou deaktivací atomového srdce Ameriky.”

S americkou vládou bez moci by nakonec souhlasili s kontrolou nad zemí a společností „lidem“, což by pak Sovětský svaz umožnilo „vyvolat triumf mezinárodního socialismu.„A důvod, proč jste na takové časové ose po celém atomovém srdci, je to proto, že projekt atomového srdce bude aktivován pouze poté, co byl každý občan SSSR plně polymerizován, čímž se populace staví na„ Kollektive “centrální neuronovou síť – Víte, ovládání mysli.

Jaká je síť „Kollektive“?

Dobře, budu upřímný, tohle je jedna z těch částí atomového srdce, které je v tuto chvíli obtížné následovat, ale tady jde. První iterace „Kollektive“ je to, co spojilo všechny Androidy s centrální sítí, což jim umožnilo být efektivnější v jejich práci na pomoc lidstvu. Kollektive 2.0 Síť, která má být spuštěna během několika dnů od začátku hry, by viděla lidi, kterým byla dána injekce neuropolymeru-takže se tak, všechna společnost SSSR-připojí k jediné neuronové síti. Teoreticky by to lidem poskytlo přímou kontrolu nad Androidy, aby lépe sloužili lidstvu, a také by to umožnilo demokratičtější procesy a rychlejší rozhodování.

To vše přirozeně je to fronta a kollektive síť je vlastně způsob, jak sovětská vláda ovládat celou společnost – s tajným alfa konektorem a dvěma magickými zlatými prsteny, které pomáhají udržovat lidi, kteří je drží bez vlivu sítě. Protože pokud nemáte žádný z těchto nástrojů, jakmile dostanete injekci neuro-polymeru a vytvoříte část sítě Kollektive, neexistuje způsob, jak ven-kdokoli má kontrolu nad sítí, je schopen poslat všechny připojené lidé do halucinatorního „limbo“ stavu a převzít kontrolu nad jejich myslí a těly.

Co se stalo s P-3?

Budu upřímný, většinu hry jsem strávil očekáváním agenta P-3 bude Android-víte, jeden s atomovým srdcem. Ukázalo se, že jsem se úplně mýlil. Něco, co se znovu a znovu objeví, je důvod, proč major Sergey Necheyev nemůže získat přístup ke svým vzpomínkám a jak může se smrtí přežít tolik štětců-důvodem je předchozí zážitek z blízké smrti. P-3, dozvíme se, utrpěl vážné zranění mozku po explozi v Bulharsku před událostmi hry. Po celém těle má ocelové protézy, a proto může přijmout tolik trestu.

Klíčem je zde, že zatímco lékaři pracovali na opravě stále více fialového agenta P-3, dostal implantát Voskhod, který umožňuje přepravovat jeho vědomí do imaginárního limbového světa-neskutečnou psychedelickou realitu, která mu bránila v přijímání důsledků jeho jednání. Jak by se to mělo stát, byl to přístup P-3 k tomuto stavu limbu, který dokázal mistrovským zařízením zařízení 3826, že síť Kollektive byla dokonce možná. Práce, kterou provedli s P-3-může, jak by to mělo mít štěstí, přejít na „bojový režim“ na velení-umožnila vědcům vyvinout mnohem větší Kollektive 2.0 Síť.

Pokud jde o dvojčata Ballerina, která chrání Sechenov, vlevo a doprava, jsou také duchovně spojeny s P-3. Nebyl jediným člověkem zraněným při teroristickém útoku v Bulharsku – tak to byla jeho žena! Ekaterina byla součástí jednotky Elite Argentum, a přestože ona nemohla být zachráněna před zraněním, bylo učiněno rozhodnutí napodobit její magisterny v tanečním i bojovém umění a převést je do dvou pokročilých Androidů.

Má atomové srdce více konce?

Ano, atomové srdce má více konců. Po objevení pravdy o minulosti P-3 a získávání informací o pravdě za Kollektive se setkáte s větvící cestou. Můžete se rozhodnout, že jste měli dost všech her a odejít z boje úplně, nebo se hodit a konfrontovat Sechenov. Jeden z těchto konce je přirozeně lepší než ten druhý, ale popíšeme oba pro vás níže.

Atomové srdce dobrý konec

Pokud se rozhodnete převzít Sechenov, atomové srdce vás vezme zpět tam, kde to všechno začalo. Vstoupíte do komplexu, kde jste se poprvé setkali s dvojčaty, teprve teď se budete muset probojovat. Když je P-3 schopen nakonec konfrontovat Sechenova, zradil ho Charles-mluvící rukavice, která je vlastně vědomí na Seschevově bývalém nejlepším příteli a partnerovi v projektu atomového srdce (profesor Chariton Zakharov) a jeden z hlavních architektů. polymerní proces.

Když byl P-3 nezpůsobilý, neuropolymer obsahující Charlesovu osobnost prosakuje z rukavice a objasňuje, že vás od začátku manipuluje-pomalu vás otáčí proti Sechenově a je odpovědným za aktivaci vašeho „bojového režimu„ bojový režim “ „A posíláte vás do limbu během hry. Charlesova celoživotní opovržení pro lidstvo ho přimělo k hledání nové formy evoluce – to je pro vás monologováno, protože Seschenov také ležel na střelné ráně. Charles objasňuje, že jeho záměrem od začátku bylo, aby P-3 nedůvěřoval Sechenovovi a vyčistit cestu AI, aby se ujala jeho konečné formy.

Charles se plazí do vany s červeným polymerem, který ho absorbuje, a vytváří želé, který je součástí vědomí AI a část polymeru. Charlesovo vědomí, nyní schopné chodit kolem v polymerním těle, zaskočí Sechenův krk a absorbuje jeho tělo. Charles pokračuje ve svém monologu a vysvětluje, že polymer je schopen více, než kdy lidstvo pochopí, a usoudí, že bude spolupracovat s Androidy na vytvoření nové budoucnosti a ovládání všech lidí spojených s kollektive sítí. Poté vyzvedne myšlenkové zařízení na sechenovově stole, což by umožnilo vědci obejít negativní účinky sítě Kollektive a rozbije jej, což znamená, že pro nikoho s injekcí neuropolymeru není naděje, že neexistuje naděje na nikoho s neuropolymerním injekcí.

Charles pak sklouzne pryč a my vidíme P-3 zpět v limbu. Zatímco tam, vidíme, jak jedno z dvojčat (vpravo) oslovuje P-3. Tento konec vyvozuje, že P-3 jako zbytek lidí spojených s kollektive sítí byl nyní opuštěn v limbu, a proto není schopen kontrolovat své akce v reálném světě. Ale přinejmenším P-3 je schopen se sejít s Androidem, který obsahuje osobnost své zesnulé manželky, správně? Poté jsme ošetřeni malou prezentací PowerPoint, která diktuje, že existuje síla, která je bez sítě Kollektive a je si vědoma toho, co se stalo v zařízení 3826, i když umístění červeného polymeru Charles není známo.

Atomové srdce špatný konec

Říkám tomu „špatný konec“ jednoduše proto, že je objektivně horší než „dobrý konec“, který jsem nastínil výše. Když budete mít možnost odcházet z boje proti Sechenově, když se potkáte s Granny Zinou, v zásadě se to hodí k kreditům a vyhýbá se dalším několika hodinám expozice a šéfů bitvy. P-3 roztrhne rukavice od sebe a vyprávění vysvětlí, že hlavní byl naposledy viděn putovat do krajiny. Stále je odvozeno, že vědomí Charlese přežívá rukavice roztrhané a podniká další kroky k dokončení událostí „dobrého“ konce bez vás.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.