Vysvětleno Multiversus Ranked Mode – režimy a řady, hodnocení multiversus, řady, RP vysvětleno | Načtení

Multiversus se umístil, vysvětlil RP

.

Režim s hodnocením multivessus vysvětlil – režimy a řady

Režim s hodnocením multivessus vysvětlil - režimy a řady

Multiversus je jedním z nejžhavějších vydání roku. Zatím jsme však byli omezeni na příležitostné zápasy. . To se změnilo. Režim s hodnocením multivessus je zde.

Většina bojových her v tomto stylu je nejvíce zábavná, jakmile získají režim hodnocení. Náhodná hra je v pohodě a nezbytná pro naučení hry. . I s online omezujícími věcmi je hodnocena lepší než příležitostná hra. Je to nejlepší míra, jak porovnáváte. Režim s hodnocením multivessus zasáhl hru s aktualizací 1.06.

Režim se hodnocením je zahájen s omezeným časem Alpha. To dá hráčům šanci to vyzkoušet a dokonce si vydělat několik odměn. Takto bude režim hodnocení multivessus a co očekávat.

 • 1 režim s hodnocením multivessus
 • 2 Multivessus hodnocené herní režimy
  • 2.1 řady multivessus

  Režim s hodnocením multivessus

  Režim s hodnocením multivessus

  . Bude to omezený čas pro nadcházející režim hodnoceného. Vzhledem k tomu, že je to stále včasný přístup, testování funkcí, jako je tento, pomáhá vývojářům doladit konečný produkt tomu, co si fanoušci užívají.

  Může to být jen na chvíli, ale konečně existuje režim s více pronásledováním! Bude to věc s omezeným časem, ale bude pravděpodobně následovat širší vydání. Jak se Multiversus blíží k nové sezóně, vypadá to, že se výrazně rozšiřuje.

  Režim s hodnocením multivessus Alpha bude zahrnovat odměny, které můžete vydělat, a několik různých způsobů, jak přehrávat nebo konkurenceschopné režimy. Hráči mají omezený čas na to vyzkoušet. Přestože se v této menší beta verzi dostane do vysokého hodnosti, bude to rozhodně vlastní úspěch. Takto to bude fungovat:

  Herní režimy s hodnocením multivessus

  Rázový režim pro multiversus přichází ve dvou různých režimech a dva různé způsoby boje.

  Nejprve je tu jeden na jednoho. Toto je standardní režim pro většinu bojových her, samostatný sólový test samotného parapetu. Pro většinu bojovníků se jedná o konkurenční hru Be-All a End-all. Multiversus je v této kategorii zábava, ale není to hlavní událost.

  . Toto bude velká část režimu Multiversus Ranked. Režim dvou V-dva bude mít vlastní konkurenční stránku. Zdá se, že tyto boje nejsou spojeny s konkrétním duem. I když má smysl vyzkoušet a hrát spolu, takže neskončíte v samostatných řadách.

  Vypadá to, že řady budou sledovány samostatně pro každý režim. Jakmile se režim spustí v plném rozsahu, dostane se do nejvyšší pozice v obou výzvou.

  Řady multivessus

  Režim s hodnocením multivessus

  Pro režim Multiversus zařazený do režimu bude mít osm řad. Ty budou rozděleny do pěti divizí. Hráči budou muset vydělávat hvězdy, aby vyšplhali na řady. Jak se zvyšují v hodnocení, budou čelit silnějším a silnějším soupeřům.

  Tento typ režimu na hodnocení opravdu pomáhá dohazovat v bojových hrách. Hodnocení hráčů na vítězství a ztrátě znamená, že je snadné určit, jaké ostatní hráči jsou dostatečně blízko na úrovni dovedností. Díky tomu může být v těchto hrách často nejzábavnější režim. Obvykle je to šance čelit někomu zhruba na úrovni vaší dovednosti.

  . Multiversus by mohl získat své vlastní sýrové postavy s přidáním hodnocení. V tuto chvíli se však nic nezdá být příliš vykořisťovatelné. S omezeným během v tuto chvíli mohou vývojáři pravděpodobně vypracovat Kinks. To by mělo zabránit problémům, jako jsou preferovaná pravidla SMASH, která hráčům umožňují sýr vyhrávat.

  Toto jsou řady, které jsme viděli pro režim s hodnocením multivessus.

  • Nevyšetřený
  • Bronz
  • stříbrný
  • Zlato
  • Platina
  • diamant
  • Mistr
  • velmistr

  Jména jsou zhruba v souladu s tím, co uvidíte v režimech hodnocení jiných her. GrandMaster je často nejvyšší titul ve hrách jako Overwatch. To jsou tituly, které zhruba naznačují, kde sedíte. Zdá se, že ikony pro tyto řady jsou přípitek, ale s většími a většími zálivkami v závislosti na tom, kde jste seděli.

  Jak se dostanete do řad v multivessus?

  Režim hodnoceného multivessus je založen na vašem výkonu napříč zápasy, stejně jako většina her, i když má způsob, jak to kvantifikovat. Hráči mohou získat hodnocené body ve hře, což jim pomůže stoupat po žebříčku. To se nerozkládá do nejvíce podrobností. Na konci každého zápasu však získáte hodnocené body, což by vás mohlo posunout dále po žebříku.

  Multiversus hodnocené režim alfa a datum vydání

  Režim s hodnocením multivessus je v současné době v předčasném vydání nebo alfa. Hráči budou mít solidní týden na hraní konkurenčního režimu hry. Většina hráčů očekávala vydání se sezónou 2 po některých zpožděních, ale ve skutečnosti to přišlo trochu brzy.

  . Hráči budou mít tento čas na to, aby se pokusili chytit vyšší hodnost ve hře. . I když by se pokrok mohl převrátit k úplnému vydání.

  Toto je časný test. Kdy můžeme očekávat úplný režim pro více let? Může to být chvíli déle. Po tomto týdenním testu bude období, kdy vývojáři mohou upravit režim v závislosti na tom, jak se odehrává. Pravděpodobně můžeme očekávat úplné vydání někdy během multivessus sezóny 2.

  Multiversus hodnotil odměny

  Režim s hodnocením multivessus

  Pro účast na tomto předčasném testu na režim s hodnocením multivessus budou hráči odměněni speciální ikonou. Ti, kteří se podaří vyhrát 15 různých hodnocených sad během období alfa, odejdou s ikonou speciálního profilu. Toto je „triumfální toast alfa“. Pěkně se spojí s celkovým tématem hodnoceného režimu a udržuje se s tím toast estetikou.

  Předčasný test režimu Multiversus Ranked Režim rozhodně přiměl hráče nadšené na úplné vydání. S tím, co už vypadalo pěkně rozlišené, pravděpodobně nebudeme dlouho čekat, než dostaneme úplnou kapku konkurenčního režimu titulu.

  Multiversus se umístil, vysvětlil RP

  Multiverssus Jak hrát hodnocené: Wonder Woman je vidět, jak spustí graner mimo jeviště

  Pokud začnete v otevřené beta verzi pro multiversus, pravděpodobně se chcete začít pracovat na zlepšování svých dovedností, zejména pokud používáte jednu z nejlepších postav ve hře. Nejjednodušší způsob, jak se zpochybnit, je hrát režim v multivessu. Chcete -li získat popis režimu, budete muset správně porozumět Multiversus se umístil, řady.

  No, právě teď je hra stále v otevřené beta verzi, takže funkce a doplňky nejsou plně dostupné nebo odemčené tak, jak budou, když se stane úplné spuštění hry. To je důvod, proč otázky o tom, jak hrát a odemknout režim v multivessus, víří komunitou. Ale beta se drží pravidelně, což umožňuje hráčům přístup.

  Multiversus Ranks vysvětlil

  . Až je k dispozici, můžete se vydat na kartu s hodnocením a vybrat režim týmu nebo 1v1 režim. Hráči mohou používat dvě stejné postavy v týmu a profilové ikony lze získat, přičemž každá sada vítězství je nejlepší ze tří. The individuální řady multivessus jsou:

  Vysvětleno multivessus RP

  Když hrajete hry a vyhrajete v hodnocení Multiversus, se postavíte a vyděláte RP, což je bodování použité k určení vaší hodnosti. Prahové hodnoty RP lze splnit tím, že se umístíte do každé pozice a rozdělení a po dosažení nového prahu se posunete nahoru nahoru. Ztráty vás však mírně narazí.

  Když se pohybujete v hodnosti, budete také čelit proti tvrdším soupeřům ve vaší hodnosti, které odpovídají úrovni vaší dovednosti. Když se skočíte, budete se tedy muset připravit na těžký boj.

  Doufejme, že podrobnosti o tomto režimu zde pomohou upevnit multivessus v našem seznamu nejlepších bojových her a udržet jej ve své herní rotaci, aby se zdokonalili vaše dovednosti. Takže pro více o hře nyní, když víte o hodnocení Multiversus, řady, podívejte se na vše o multivessus split-obrazovce a různých multivessuálních herních režimech.

  Více z načtení

  Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. . Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.