Vysvětleno Warzone 2 DMZ – Charlie Intel, co je DMZ ve Warzone 2.? | Jeden eSports

Co je DMZ ve Warzone 2.0

Frakce v DMZ jsou legie, bílý lotos, černý mous, koruna a falanga. Vaším hlavním cílem je dokončit mise poskytnuté těmito pěti frakcemi.

Vysvětlil režim Warzone 2 DMZ

logo DMZ v Cod Warzone 2

DMZ je zbrusu nový přírůstek do Call of Duty a Warzone 2, který umožňuje hráčům běžet kolem mapy Al Mazrah dokončit aktivity a věci, které byste normálně nespojili s jeho tradičním režimem Battle Royale.

.

Někteří hráči by mohli být obeznámeni s konceptem, který v posledních letech ve skutečnosti hodně získal páru, ale náš vysvětlující projde všemi aspekty režimu DMZ včetně toho, co je, pokud je to zdarma a co můžete očekávat během normální hry Ve Warzone 2.

Článek pokračuje po reklamě

Hráč nesoucí rukojmí v Cod Warzone 2 DMZ

 • Co je DMZ Warzone 2?
 • Je DMZ zdarma ve Warzone 2?
 • Jaký je smysl DMZ?
 • ?

Co je DMZ Warzone 2?

DMZ znamená demilitarizovaný a je konceptem, který Call of Duty: Warzone 2 si půjčil od trendů v žánru, včetně úniku z Tarkova a Rainbow Six Extraction, a zaměřuje se na rabování a dokončení cílů, není posledním člověkem, který stojí za poslední osobou.

Zatímco Battle Royale vyzývá hráče a týmy, aby vydrželi maraton 150+ hráčů, dokud nezískal pouze jedna osoba nebo skupina, DMZ je o vás a věci jsou ve vašem čase dostatečně blízko.

Článek pokračuje po reklamě

.

Jakmile budete mít pocit, že je čas odejít, budete muset extrahovat voláním do vrtulníku exfil a bránit tuto oblast, dokud se tam nedostane, aby vás odtamtud doprovodil. Pokud se během přidělených minut zápasu nebo zabijte v akci, ztratíte veškerý kořist, který jste během svého pobytu našli.

Článek pokračuje po reklamě

.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Je DMZ zdarma ve Warzone 2?

DMZ je zcela zdarma herní režim . Jednoduše si nainstalujte Warzone 2 a budete si moci pro sebe zažít jedinečnost DMZ!

Al Mazrah City v Cod Warzone 2 DMZ

Jaký je smysl DMZ?

Hráči COD mohou z DMZ získat mnoho výhod, jako například vyrovnávání zbraní nahoru Použití ve Warzone 2 nebo Modern Warfare 2, Odemčení speciálních plánů pro zbraně, kvůli hojnosti nepřátelské AI a je to také dobrý způsob Naučte se mapu Al Mazrah.

Článek pokračuje po reklamě

Na konci dne, jako je Warzone 2, je to hra, takže na DMZ není skutečný bod, je to jen zábavná strana od intenzity bitevního royale a je to pro některé vítanou změnou tempo.

Je DMZ PVP?

Nejen, že je Warzone 2 DMZ režim PVP, ale ale také DMZ je vlastně PVPVE – Player vs Player vs Environment.

Článek pokračuje po reklamě

To znamená, že DMZ zahrnuje jak koncept začlenění nepřátelské AI, tak zdravý výběr lidských hráčů, aby vás udrželi na nohou a nikdy opravdu neví, jaké nebezpečí leží kolem vás.

Je zcela možné, že zatímco bojujete s pevností naplněnou AI v DMZ, ukáže se skupina hráčů v reálném životě a dá vám ještě realističtější bolest hlavy.

To by mělo být vše, co potřebujete vědět o režimu DMZ v Call of Duty: Warzone 2. Pokud chcete o hře zodpovězeny ještě více otázek, pak pro vás máme k dispozici spoustu dalších průvodců:

Co je DMZ ve Warzone 2.0?

Call of Duty Modern Warfare 2 DMZ

Kredit: Activision Blizzard

.. (GMT+8) Aktualizováno tak, aby odráželo změny sezóny 4 a přidání frakce Phalanx.

Warzone 2.0 s sebou přináší zbrusu novou mapu Battle Royale a nový herní režim modelovaný po hrách jako Escape z Tarkov.

Režim ve stylu extrakce byl označen DMZ, kde hráči mají volnou ruku k dokončení frakčních misí v Al Mazrah, převzali další vedlejší cíle nebo se zapojili do nepřátelských operátorů a bojovníků AI. Mohou také hledat cennou kořist, s konečným cílem bojovat o přežití až do exfiltrace.

Místo toho, aby spadli z letadla, hráči vstoupí do náhodných bodů kolem mapy, takže ne každý dokončí stejné úkoly.

. Zde je vše, co potřebujete vědět o novém režimu.

Warzone 2.0 DMZ: Frakce, smlouvy a rabování

Call of Duty Modern Warfare 2 DMZ

Frakce v DMZ jsou legie, bílý lotos, černý mous, koruna a falanga. .

.

Legie

Soukromý vojenský dodavatel s konfliktními zprávami o svých vazbách na větší západní mocnosti je legie první frakcí, z níž může provozovatel přijmout pracovní místa, protože se zoufale snaží získat oporu v globálním konfliktu.

Bílý lotos

Po úspěšném dokončení více misí pro legii se nakonec dozvíte o druhé frakci DMZ, jeden bojuje na patách, aby znovu získal tichou dominanci nad regionem.

Při pomoci White Lotus jim můžete nakonec pomoci znovu obnovit svou původní operační základnu, která by nakonec mohla znovu obnovit kontrolu, kterou kdysi měli nad DMZ.

Černý mous

Tato třetí frakce přichází online až poté, co dokončíte více misí pro legii i bílý lotos, protože mají znalosti jako konečnou formu moci.

Jejich mise jsou zakotveny v špionáži a kybernetickém úpravě pomocí technologie nalezené v DMZ, aby měla úplný průzkum.

Koruna

Frakce koruny má vazby na Spojené království a byla představena v sezóně 2.

Aby se hráči dostali a dokončili mise pro korunní frakci.

Falanga

Poslední a nejnovější frakce je falanga. Tato skupina byla představena v probíhající sezóně 4 a má něco společného s Vondelem, novou mapou pro Warzone 2.

.

Smlouvy, světové aktivity a asimilace

Call of Duty Modern Warfare 2 načítání

Kromě frakčních misí budete mít přístup ke smluvům a světovým činnostem. Stejně jako v pravidelném režimu Battle Royale lze uzavřít smlouvy na hotovost a další odměny.

Jejich cíle se však liší od jejich protějšků Battle Royale.

 • Zabezpečené vyhledávání Intel / Geiger (zvětšovací sklo): Najděte Intel na pevných discích a poté přejděte do nejbližší rozhlasové věže a nahrajte svá data. Alternativně může za úkol shromažďovat uranové tyče nalezené s pultem Geiger.
 • Atentát na AI cíl hlídaný několika bojovníky, nebo alespoň potvrdit jejich smrt.
 • Rukojmí (pouta): .
 • Dodávka / zásilka nákladu (kufřík): V závislosti na konkrétní smlouvě najděte vozidlo nebo loď s drahocenným nákladem pro odpadnutí na značném místě. Neváhejte a ponechejte vozidlo po poklesu!
 • Hunt (lebka): .
 • Zničit zásoby (bomba): Najděte a zničte dvě zásobovací místa vysazenými bombami.

Světové aktivity jsou vedlejší cíle, které také nabízejí odměny jako hotovost. Mezi příklady činností patří trezory, které lze vyvrtat otevřené pro získání hotovosti, a SAM weby, které mají protiletové věže, které lze použít k sestřelení plánů přepravujících drahocenný nákladní.

To je také nepřátelský svět – dávejte pozor na pískovky, které vás přinutí evakuovat.

Setkáte se také s dalšími hráči v zápasech DMZ. .

Chat blízkost lze použít k navázání neocenitelné aliance – konec konců je v číslech bezpečnost, zejména pokud se všichni snaží dokončit stejnou frakční misi.

A pokud se obáváte, že budete zrazeni, je přátelský oheň deaktivován na dočasných squadmatech.

Jak funguje rabování

Call of Duty Modern Warfare 2 DMZ

.0 Battle Royale režim. Budete muset spravovat své úložiště ve velkém batohu, který může nést zbraně, vybavení a další předměty.

V DMZ můžete při načítání nosit následující položky:

 • Dvě zbraně s maximálním množstvím munice
 • Dva kusy vybavení
 • Polní upgrade a killstreak
 • Brnění a plynová maska

Všechno ostatní je uloženo v batohu. Každá zvednutá položka, která je nad kapacitou načtení, je automaticky umístěna do batohu. Pokud je položka v kontejneru, například batoh jiného operátora, budete muset vybrat jednotlivé položky, které můžete umístit do svého vlastního balení.

Všechno, co extrahujete z DMZ-hotovost, zbraně a další položky-je uchováváno ve skladu, k čemu máte přístup kdykoli mezi zápasy v lobby před zápasem.

Sázky jsou však vysoké. Máte pouze jeden život v DMZ a výsledky umírání ke ztrátě všech nepermanentních předmětů v batohu.

Squadmates vás může stále oživit, ale vždy vám hrozí, že ztratíte všechny vydělané položky.

Existuje malá záchranná síť ve formě pojištěných zbraní. Každý začíná jedním slotem pro pojištěnou zbraň, ale další sloty lze vydělat vyrovnáním s frakcemi. Budete si moci udržet své pojištěné zbraně, i když zemřete bez extrakce.

?

Warzone 2

Režim Warzone 2 DMZ je zvláštním režimem pro Modern Warfare 2 a Warzone 2, kde hráči mohou volně prozkoumat Al Mazrah za odměny. Bojuje s ostatními hráči, NPC, získávání kořistí a dokončení misí, než se pokusíte bezpečně exfil se vším, co jste našli, kdykoli si myslíte, že jste připraveni – to je myšlenka Warzone 2 DMZ, nad proti AI, hráčům a svým vlastním Ego a vidět, jak se vám hodí. Podrobně jsme prozkoumali demilitarizovanou zónu, abychom vysvětlili, co to je a jak to funguje v našem průvodci po Warzone 2 DMZ níže.

Co je to Warzone 2 DMZ?

Modern Warfare 2 a Warzone 2 Roadmap

Podívejte se, kdy má veškerý nadcházející obsah sezóny 01 dorazit na plán Warzone 2 pro Modern Warfare Season 01.

Základní předpoklad DMZ je jednoduchý: vy a až dva přátelé můžete spadnout do Al Mazrah při hledání kořisti, dokončení misí a hledání vybavení, abyste získali odměny, které pak můžete extrahovat s nákupem volání do vrtulníku, abyste se dostali ven. Stejně jako vojáci AI budete soutěžit proti jiným hráčům, do kterých narazíte.

Můžete nechat kdykoli chcete, než bude 15 minut nahoře, což z něj činí riskantní a odměňování hazardu – zkusíte o další skóre, nebo si vezmete, že máte a spustíte a spustíte. Nebezpečí je, že pokud zemřete, ztratíte vše, co na sobě máte, od vybavení, které jste přinesli, až po vše, co tuto hru vyzvednete.

Co se stane, když vám dojdou zbraně v DMZ?

Protože ztratíte veškeré své vybavení, když zemřete. . Že je obvykle primární a pistole bez připoutání, vybrána z bazénu. . Získání lepšího vybavení je však absolutní prioritou.

Mapa Warzone 2 DMZ používá stejné umístění Al Mazrah jako hlavní hra

Na mapě Al Mazrah existuje 18 hlavních míst zájmu, které budete moci použít, když bojujete s cestou k extrakci. Obecně budete někde upuštěni náhodně a budete muset naskenovat mapu, abyste si vybrali nejbližší objekty. Zatímco pevnosti a pevnosti jsou označeny a zřejmá území vysokých nepřátel, obecně čím více je vybudována oblast, tím vyšší je riziko.

Pokud máme jednu radu, je to prozkoumávat oblast dopředu a pokusit se vypořádat s hrozbami z dálky. . .

Taky, . Nic nezabije tým rychleji, pak se všichni rozdělí a snaží se pronásledovat osobní cíle. Vyberte věc a společně na to pracujte. Máme tyto a další Tipy Warzone DMZ Abychom vám pomohli, tam.

Budete potřebovat klíče pro dobré věci

Pokud jste již hráli, pravděpodobně jste buď našli nějaké klíče, nebo je potřebovali. Warzone 2 DMZ Festinghold Key je pravděpodobně nejvíce žádaná, protože najetí do jedné z těchto budov a načtení Intel uvnitř je klíčovou ranou misí. Najdete také různé další klíč umístění rozptýleny kolem pro přístup k jiným oblastem. Jediným skutečným rozdílem je, že klíče z pevnosti se počítají pouze pro hru, takže s jedním nemůžete extrahovat a později ji použít. Téměř všechny ostatní klíče lze extrahovat a přivést zpět, když chcete.

Pokud najdete chemika, můžete odemknout skvělou zbraň

Mezi různými misemi a cíli, které můžete převzít, je zde chemik Warzone 2 DMZ. . .

Můžete vyslýchat nepřátelské operátory pro Intel ve Warzone 2 DMZ

Dostat se ve Warzone 2 DMZ může mít důsledky pro zbytek vašeho týmu, jako by se nepřátelský operátor podařilo podaří vás chytit, že vás může vyslýchat za Intel. To odhalí umístění zbytku členů vašeho týmu, takže všechny cíle z nich se pohybují, když se vaši soupeři pohybují.

V DMZ je nový systém batohu

. Proto režim DMZ představuje systém batohu. Existují různé velikosti (vždy budete mít malý jako výchozí) a budete muset žonglovat s tím, co uložíte a spadnete, když jej vyplníte. .

Proximita chat můžete použít ve Warzone 2 DMZ, abyste se spojili s dalšími jednotkami

Při prozkoumání se svým týmem budete muset mít na mysli chat Warzone 2 Proximity Chat, protože vylupovací chat nebo zvuky by mohly rozdat vaši polohu blízkým nepřátelům blízkým nepřátelům. Tato komunikační trasa se však může také ukázat jako prospěšná, stejně jako v režimech DMZ založených na týmu a speciálních seznamech skladeb Battle Royale, které budete muset připojit k nepřátelským operátorů příměří mezi vámi.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.