Vysvětleny všechny upgrady Dead Space Suit | Načítání, všechny moderny Dead Space Sub pro vaši soupravu | Gamesradar

Všechny upgrady obleku Dead Space pro vaši soupravu

Mějte na paměti, že většina z těchto upgradů obleků je v podstatě na kritické cestě a že nebudete potřebovat prověrku mrtvého prostoru nebo dokončení jakýchkoli vedlejších dotazů, abyste je získali. Nejvýše jsou nalezeny v mírně divergentních pokojích, s nimiž se můžete setkat na hlavním úkolu.

Vysvětleny všechny upgrady oblek pro mrtvé prostory

Získejte představu o všech upgradech Dead Space Sub ve hře a jaké bonusy od nich můžete očekávat, když jsou zakoupeny z obchodu.

Upgrady Dead Space Suit: Isaac lze vidět

Publikováno: 1. února 2023

Jedním z nejcennějších upgradů, které najdete při prozkoumání Ishimury v remake mrtvého vesmíru, je upgrade obleku. Ale co přesně dělá každý z nich Upgrady mrtvého prostoru dělat? Tento článek vám na tuto otázku odpoví a vezme vás skrz každého z nich.

Kromě těchto modernizace mrtvého prostoru, které nejsou vizuální, existuje řada žalob na remake mrtvých kosmiků, které jsou ve hře. Ale ty nejsou k dispozici všem. Naštěstí však tyto upgrady obleků, které vám umožňují upgradovat váš inventář v mrtvém prostoru a další jsou k dispozici všem.

Upgrady mrtvého prostoru

Existuje celkem šest upgradů mrtvých vesmírných obleků, které lze zakoupit z obchodu nebo nalezené v celém Ishimuře. Tyto jsou:

 • Oblek úrovně 1 – 12 slotů inventáře (základní oblek)
 • Oblek úrovně 2 – 18 slotů zásob, 5% bonus z brnění (nalezeno v jakémkoli obchodě)
 • Úroveň obleku 3 – 22 slotů zásob, 10% bonus za brnění (Nalezeno v přípravné místnosti Eva, most)
 • Oblek úrovně 4 – 26 slotů zásob, 15% bonus za brnění (Nalezeno v semináři pro vybavení, těžba)
 • Sloty zásob na úrovni 5 – 30, 20% bonus z brnění (Nalezeno v tělocvičně Zero-G, čtvrtiny posádky)
 • Úroveň 6 – 30 slotů pro inventář, 30% bonus za brnění (Nalezeno v jakémkoli obchodě v nové hře plus)

Každý z těchto obleků vám poskytne pěkný bonus do vašeho inventáře, větší než to, co bylo k dispozici v původní hře a bonus za brnění. Stojí za zmínku, že tyto bonusy se nestaví, takže pokud přepnete z obleku na úrovni 1, aby vyhovovaly úrovni 2, získáte šest dalších slotů zásob, ne dalších 18.

Pomalu pracujeme na nalezení všech těchto, takže si určitě aktualizujeme tuto příručku s jednotlivými místy, když se procházíme hrou. Níže však najdete jednotlivé modernizace modernizací Dead Space Sub Upgrades:

Umístění úrovně 1 mrtvého vesmíru 1

Toto je základní oblek, který získáte na začátku hry. Nelze to najít, protože to je Isaacova základna začínající zásoby a brnění.

Umístění úrovně 2 mrtvého vesmíru

Na úrovni 2 naleznete v jakémkoli obchodě ve hře. Lze jej zakoupit za 10 000 mrtvých kosmických kreditů.

Umístění úrovně 3 mrtvého vesmíru

Třetí úroveň upgradu obleku naleznete v části čištění vody mostu. Jakmile se zde zamířte do tunelu vnějšího přístupu a poté do místnosti na pravé straně. Tento oblek lze zakoupit za 20 000 kreditů v obchodě.

Místo úrovně 6. Místo na úrovni 6. oblek

Poslední upgrade na úrovni obleku lze nalézt pouze v nové hře Dead Space Plus. Tento oblek stojí neuvěřitelných 99 000 kreditů a najdete jej v jakémkoli obchodě.

To pokrývá upgrady mrtvého prostoru. Se všemi těmito vylepšeními vašeho inventáře a brnění budete více než připraveni na přísnější hrozby nekromorfů. Pro ještě více průvodců ve hře najdete v našem průchodu mrtvého prostoru, který je plný užitečných informací a tipů.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Všechny upgrady obleku Dead Space pro vaši soupravu

REBRADES SPACE SPACE APPREDADE

Upgrady oblek pro vaši soupravu se většinou provádějí nalezením schémat na světě a poté placením za jejich instalaci v kterémkoli z obchodů. Každý upgrade obleku odemkne nový prostor a brnění pro snížení poškození a další cesty upgradu pro instalaci uzlů a pravděpodobně nejdůležitějšími upgrady, které můžete získat v celé hře. To však také znamená, že chybějící jeden z těchto upgradů je skutečná bolest – takže jsme sestavili tento průvodce, jak najít všechny vylepšení mrtvých kosmických souprav, se schématem obleku, co odemknou a kolik budete mít platit za to, že je dostanete.

Jak upgradovat svůj oblek v mrtvém prostoru

V mrtvém prostoru je celkem šest verzí obleku soupravy, z nichž každá z nich vylepšuje brnění, inventář a uzly. Kliknutím na ně níže najdete ten, který hledáte.

 • Úroveň 1 (Výchozí souprava)
 • Úroveň obleku 2 (Upgrade obchodu)
 • Úroveň 3 (Středně pokročilý inženýr)
 • Úroveň 4 (Středně pokročilá souprava)
 • Úroveň 5 (Advanced Engineering Rig)
 • Úroveň 6 (Advanced Soldier Rig)

Mrtvý prostor a červená značka

Objevte skrytou tradici mrtvého kosmického značky zde.

Co je nutné k získání těchto změn plošin, ale polovina z nich se získává nalezením schémata ve hře, která pak poskytuje nové možnosti obchodu. Takže někde najdete schéma na Ishimuře, vezměte jej zpět do obchodu a zaplatíte, aby byl nainstalován. Náklady se zvyšují s zlepšováním upgradů, takže budete chtít ušetřit spravedlivé množství kreditů – ale vždy to stojí za to. Pokryjeme různé níže uvedené obleky, jak je získáte a co nabízí. Nebo pokud chcete, aby se palebná síla shodovala, dostali jsme zde také uvedené všechny mrtvé vesmírné zbraně!

Mějte na paměti, že většina z těchto upgradů obleků je v podstatě na kritické cestě a že nebudete potřebovat prověrku mrtvého prostoru nebo dokončení jakýchkoli vedlejších dotazů, abyste je získali. Nejvýše jsou nalezeny v mírně divergentních pokojích, s nimiž se můžete setkat na hlavním úkolu.

Dead Space Suit Level 1

Počáteční oblek pro Izáka je nejjasnější a nejjednodušší souprava. Budete mít tento od začátku hry, dokud nepřijde šance na upgrade zhruba hodinu nebo dvou.

Dead Space Suit Level 2

Jakmile najdete jakýkoli obchod, první upgrade soupravy již bude na prodej, trvalé vylepšení vašeho obleku. Toto je však poslední upgrade, která vám bude předána – buď budete muset najít všechny schématy pro ostatní, nebo jít ještě dále pro konečnou upgrade.

Dead Space Suit Level 3

Postupujte podle hlavního příběhu, dokud nedokončíte cíl „Přeruchová síla z čištění vody). Ihned po interakci s jističem obvodu zahněte doleva a podívejte se na chodbu označenou „vnějším přístupem“. V polovině toho je na pravé straně místnost označená „Prep Room Eva“. Schémata pro oblek „Intermediate Engineer Rig“ je na lavičce přímo naproti vám – uchopte je a přiveďte je zpět do jakéhokoli obchodu, abyste tento upgrade odemkli jako nákup.

Dead Space Suit Level 4

 • Inventář: 26
 • Brnění: 15%
 • Umístění: Workshop/těžební podlaha 2 (kapitola 7)
 • Náklady: 35 000 kreditů

Po prozkoumání těžební části Ishimury v kapitole 7 ve snaze o Beacon SOS uvidíte Nicole přes mezeru a dokonce ji krátce bránit před nekromorfy. Ihned po tomto se zamíříte dolů do workshopu zařízení, kde je schémata středoškolských hornických souprav na pracovním stole zobrazeném na výše uvedené mapě.

Dead Space Suit Level 5

 • Inventář: 30
 • Brnění: 20%
 • Umístění: Šábra a sprchy pro Zero-G Gym/Crew Quarters Floor 4 (kapitola 10)
 • Náklady: 60 000 kreditů

Poslední upgrade, který se budete moci dostat do svého prvního přehrávání, při lovu skrz ubikace posádky hledající „klíč posádky“ se setkáte s podivnou arénou Z-Ball Arena. V místnosti přímo naproti tomu je jedna z lavic, je to neuvěřitelně drahá upgrade.

Dead Space Suit Level 6

Nejlepší oblek ve hře a stejně dobrý, jak se dostane souprava, „vojákový oblek“, který nosí vojáci ve Valor, nenabízí žádné upgrady zásob v předchozím modelu, ale nabízí nejlepší skok v ochraně. nicméně, Můžete to získat pouze v nové hře plus, A nejen to, je to drahé. Po dokončení hry a spuštění NG+bude k dispozici v obchodě od začátku, ale může to chvíli trvat, než si můžete dovolit jeho robustní cenovou značku.

Samozřejmě existují i ​​jiné soupravy, které najdete v mrtvém prostoru – prostě nejsou vaše. Chcete -li najít všechny tipy pro přepsání Master Master Dead Space, podívejte se na náš průvodce!

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.