Vytvoření vesnice v Minecraft: Vše, co hráči potřebují vědět, jak postavit Minecraft Village: 11 kroků (s obrázky)

Jak postavit vesnici Minecraft

Hráči si musí být vědomi toho, že mohou vytvořit vesnici, pokud ji nemají. I když to může být docela choulostivé, mohou udělat funkční vesnici hned vedle své základny, pokud se tak rozhodnou.

Vytváření vesnice v Minecraft: Vše, co hráči potřebují vědět

Vesnice Minecraft jsou některé z nejužitečnějších oblastí ve hře. Jejich nejdůležitější funkcí je pravděpodobně schopnost hráčů obchodovat s vesničany, někdy což má za následek úžasné vybavení nebo cenné zdroje.

Hráči si musí být vědomi toho, že mohou vytvořit vesnici, pokud ji nemají. I když to může být docela choulostivé, mohou udělat funkční vesnici hned vedle své základny, pokud se tak rozhodnou.

Všechno, co by hráči měli vědět o vytvoření vesnice v Minecraftu

Village Mechanics

Než hráči začnou vytvářet vesnici, musí být informováni o mechanice vesnice.

Základní formace vesnice obsahuje jednu nerušenou postel a jeden vesničan. Village Center bude určena tím, kde první vesničan požadoval první postel nebo kde se nachází blok místa shromáždění (zvonek). Jakmile je počáteční vesnice vytvořena, uživatelé by měli přidat více platných postelí pro umístění dalších vesničanů.

Nejvyšší populace vesnice je počet platných lůžek. Když je k dispozici náhradní platná postel, vesničané budou chovat, aby naplnili toto místo. Pokud tedy hráči chtějí zvýšit počet obyvatel, měli by přidat další postele.

Budou také muset umístit odpovídající bloky pracovních míst, pokud chtějí obchodovat s konkrétními vesničany, což je obvykle primárním účelem vytvoření vesnice.

Jak vytvořit vesnici

Nyní, když si hráč je vědom výše uvedené mechaniky, mohou začít vytvářet svou vesnici.

Prvním krokem při vytváření vesnice je získávání dvou vesničanů, což je minimální počet potřebný k udržení zvyšování populace prostřednictvím chovu. Uživatelé to mohou udělat únosem vesničana z jiné vesnice nebo vyléčením zombie vesničany.

Jakmile mají dva vesničany, musí do oblasti podle svého výběru umístit dvě neporušené postele. Oba vesničané by měli tyto postele brzy nárokovat.

Hráči pak mohou přidat další postele, což přiměje vesničany, aby se chovali. K tomu nedojde okamžitě a hráči mohou urychlit proces chovu obchodováním s vesničany.

Posledním krokem je přidat bloky pracovních míst v této oblasti a umožnit vesničanům přijmout konkrétní práce a umožnit určité obchody. Hráči mají nyní základ pro plně funkční vesnici a mohou si vybrat, zda chtějí vytvořit obchodní síň nebo venkovní vesnici.

Jak postavit vesnici Minecraft

Tento článek byl spoluautorem Zac Churchill. Zac Churchill pochází z Davidsonu v Severní Karolíně a v současné době navštěvuje Tufts University. Hrál Minecraft více než osm let a má rozsáhlé znalosti o tom, jak hrát Minecraft a jak se hra změnila v různých verzích. Konkrétně má Zac zkušenosti s odbornou zkušeností s světy přežití, velké stavy na kreativním režimu a designu/údržbu serveru.

Tento článek byl považován za 231 438krát.

Nudit se být sám? Nelíbí se mi ty špinavé vesnice? Vypadá to, že jste přišli na správné místo! Tento článek vás naučí, jak postavit vesnici, město, kde budete žít s některými vesničany.

Obrázek s názvem Vytvořit vesnici Minecraft Krok 1

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

 • Je lepší mít někde pro váš Bílý dům, takže udělejte více míst pro Bílý dům, pravděpodobně 55×70. Ale můžete se rozhodnout, jak velký je váš Bílý dům.

Obrázek s názvem Vytvořit Minecraft Village Krok 2

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

Postavte Bílý dům vesnice. Nejlépe budete starostou, jak jste to všechno postavili, takže to může být také váš dům. To je však volitelné.

Obrázek s názvem Vytvořit Minecraft Village Krok 3

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

Postavte silnici ve vaší vesnici. Můžete také stavět městské silnice, pokud si myslíte, že vaše vesnice musí být lepší.

Obrázek s názvem Vytvořit vesnici Minecraft Krok 4

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

Stavět domy. Velikost a množství domů na ulici je na vás. Pokud máte malý základ, možná 3 chaty na každé straně. Pokud je to velké, možná 4 domy na každé straně.

Obrázek s názvem Vytvořit vesnici Minecraft Krok 5

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

 • Obchod/trh/supermarket
 • Restaurace/kavárna/hospoda
 • Vládní budova/město/radnice
 • Soudy vesnice/město/město
 • Televizní/rozhlasové stanice
 • Bank/daňový soud
 • Předškolní/základní/střední škola/koláž/univerzita
 • Kostely/katedrály/mešity/buddhistické chrámy
 • Vězení/policie/hasičské stanice/nemocnice
 • Vítr/sluneční/olej/jaderná/uhelná elektrárna
 • Vodní věž/čerpací stanice
 • Odtoková trubka/čistírna odtoku
 • Skládky odpadků/spaloven/recyklační centra

Obrázek s názvem Vytvořit Minecraft Village Krok 6

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

Naplňte svou vesnici. Nestavěli jste vesnici pro sebe, takže pomocí některých vesničanů vytvořte pomocí /Summon Villager příkaz. Atributy vesničanů můžete změnit po jejich svolání.

Obrázek s názvem Vytvořit vesnici Minecraft Krok 7

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

Přijďte s tím, kde budou lidé pracovat. Opravdu to záleží. Jaká je vaše komunita hodně? Mít obchod umožní obchodníkům a škola umožní učitelům. Přemýšlej o tom.

Obrázek s názvem Vytvořit Minecraft Village Krok 8

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

Napište některé zákony. Poskytujete pro své občany pěkný úkryt, takže pomocí představivosti vytvořte zákony pro vaši vesnici. Také si přemýšlejte o některých trestech pro ty rebely a zombie, kteří porušují vaše zákony.

Obrázek s názvem Vytvořit vesnici Minecraft Krok 9

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>
Vytvořte velký podzemní úkryt pro vaše vesničany, aby je zajistili nebo ukládali věci.Pravděpodobně 25×25.

Obrázek s názvem Vytvořit Minecraft Village Krok 10

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>
Proměňte jej na server (volitelné).

Obrázek s názvem Vytvořit Minecraft Village Krok 11

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

 • Být kreativní! Můžete také zkusit postavit několik skvělých mrakodrapových domů!

Odborné otázky a odpovědi

Proč jsou v Minecraftu důležité vesnice?
Zac Churchill
Specialista Minecraft

Zac Churchill pochází z Davidsonu v Severní Karolíně a v současné době navštěvuje Tufts University. Hrál Minecraft více než osm let a má rozsáhlé znalosti o tom, jak hrát Minecraft a jak se hra změnila v různých verzích. Konkrétně má Zac zkušenosti s odbornou zkušeností s světy přežití, velké stavy na kreativním režimu a designu/údržbu serveru.

Specialista Minecraft

Mít vesnici nabízí mnoho výhod! Nejprve vesnice nabízejí přístup k bezplatným předmětům. Všude kolem vesnice najdete truhly plné náhodných předmětů a najdete farmy, které jsou plné mnoha různých semen a pěstovaných potravin. Vesnice také nabízejí přístřeší a postele skrz mnoho domů rozložených v oblasti, která může nabídnout ochranu před davy.

dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné.
Děkujeme vám za vaši reakci.
Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 $ (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny – víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce 1 $ nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow

Vesničané a vesnice

Vesnice v Minecraftu

Někdy, když zkoumáte, najdete malé vesnice s několika budovami, obývané některými poněkud podivnými vesničany. Tyto vesnice se vyskytují v pláních nebo pouštních biomech, s různými styly budovy na každém místě.

Minecraft Village

Budovy

Většina budov jsou domy, ale také najdete hospodu (s kamennou deskou a oplocenou zahradou), kovář, knihovnu a/nebo kostel. K dispozici budou také farmy pěstování pšenice nebo jiných plodin a studna.

Spropitné: Pokud se přesunete do vesnice a chcete použít jako zdroj vody, umístěte některé bloky pod povrch, takže voda je hluboká pouze 1 blok.

Vesničané

Vesničané Minecraft

Vesničané jsou „pasivní davy“, což znamená, že s vámi nebudou bojovat. Setkáte se s pěti typy vesničanů: zemědělci (hnědé roucho), knihovníky (bílé roucho), kněží (fialové roucho), kováři (černé zástěry) a řezníci (bílé zástěry).

Vesničané se potulují po sklizni plodin a během dne se dívají na věci a v noci jdou domů nebo když prší. Můžete kliknout pravým tlačítkem myši na vesničany, abyste s ním obchodovali. Její. To.

Populace

Osvění populace vesničanů ovládají dvě věci; zda pro ně je dostatek bydlení a zda jsou šťastní. Pokud vaše vesničany budete šťastní (viz Ochota níže) budou chovat, dokud nenaplní veškeré dostupné bydlení.

Ochota

Když je vesničan ochoten chovat, uvidíte nad hlavou červená srdce. Chcete -li vytvořit vesničany, musíte mít dva vesničany ochotné současně.

Existují dva způsoby, jak přimět vesničany ochotný chovat: obchodovat s nimi a dělat Sue, že mají spoustu jídla.

Obchodování s vesničanem poprvé bude ochotné; Poté existuje šance 1 z 5 pokaždé, když budete opakovat obchod.

Druhou věcí, díky níž jsou vesničané ochotný mít spoustu jídla. Vesničané s sebou obvykle nosí nějaké jídlo a někdy je můžete vidět navzájem jídlo. Pokud hodíte jídlo vesničanům, pak to zajistí, že mají spoustu a povzbudí je, aby se chovali. Chléb funguje nejlépe, ale mrkev a brambory jsou také dobré.

Po chovu vesničané ztratí svou ochotu a vyžadují další povzbuzení, proto s nimi pokračujte v krmení a obchodování, pokud chcete zvýšit populaci.

Bydlení

Vesničané se spojí a budou mít děti, pokud je pro ně dostatek bydlení, takže pokud chcete zvýšit populaci vesnice, budete muset stavět více domů.

Vesničané počítá spíše dveře než skutečné domy, abyste zvýšili populaci vaší vesnice, měli byste stavět domy se spoustou dveří. Aby se dveře započítaly, musí jít z „uvnitř“ do „venku“: i.E. Musíte mít střechu na jednu stranu a otevřít oblohu druhé.

Jen přidání dalších vstupů a výstupů do domů, které již jsou tam, vám pomůže zvýšit populaci.

Každé tři platné dveře, které přidáte, zvýší maximální populaci o jednu.

Vesniger Housing

Vesničané vidí tuto malou budovu s 9 dveřmi jako 9 domů, takže to zvýší vaši maximální obyvatelstvo vesnice o 3.

Postavte jakékoli nové domy do asi 32 bloků středu vesnice, aby jim pomohli najít je najít.

Vytváření nových vesnic

Pokud noví stavíte domy daleko od jakékoli existující vesnice a nějakým způsobem přimějte nějaké vesničany, aby se tam přestěhovali (možná jejich uvedením do minenek), můžete najít novou vesnici.

Obchodování

S vesničany můžete obchodovat s Emeraldy jako měnu. Nejjednodušší způsob, jak získat smaragdy, je prodávat věci vesničanům, ale lze je také nalézt v hrudnících nebo těžit. Klepněte pravým tlačítkem myši na vesničany a otevřete obchodní rozhraní.

Každý vesničan nabízí určité obchody v závislosti na jeho profesi. Kliknutím na levé a pravé šipky je zobrazíte všechny. Poté, co jste s ním udělali stejný obchod, se to otevírá řada dalších obchodů.

Zjistěte více o všech obchodech vesničanů zde

Minecraft Villager Trading

Ten chlap chce koupit pšenici. Umístěte 21 nebo více jednotek pšenice vlevo a ve velké krabici se objeví smaragd na pravé straně.

Nejjednodušší způsob, jak získat smaragdy, je přesunout se do vesnice a převzít pšeničné zemědělské povinnosti. Najdete také vesničany, kteří chtějí koupit mnoho dalších věcí.

Minecraft obchodování

Tenhle chlap chce prodat diamantový pickaxe za 10 smaragdů.

Také najdete mnoho vesničanů, kteří se snaží prodat věci. To může být dobrý způsob, jak získat diamantové nástroje na začátku hry, pokud budete mít štěstí, nebo to může být opravdu drahý způsob, jak získat nějaké kožené boty.

SPROPITNÉ: Některé z položek, za které lze obchodovat, se těžko dostanou jinak: oči enderu, sedla a pokud máte štěstí, opravdu užitečné kouzelníky. Uložte pro ně své smaragdy!

Villager Service Minecraft

Tento vesničan nabízí pro vás, aby se štěrk proměnil v Flint. Chcete -li ho vzít na nabídku, položte štěrk a platbu nalevo a sbírejte svůj pazourek z pravé strany.

Někteří vesničané nabízejí vykonávat službu, jako je přeměňování štěrku na pazourek nebo vaření ryb.

Zombie obléhání

Tu a tam bude horda zombie zaútočit na vesnici. Zachráníte vesničany, nebo je opustíte na jejich osud?

V jednom z těchto obléhání se vynoří velké množství zombie, i když by to normálně bylo příliš osvětlené. Zaútočí na vesničany a na úrovni tvrdých obtížnosti mohou rozbít dveře, aby se k nim dostali.

Zombie Villager

Zombie vesničané

Pokud je vesničan zabit zombie, může se zvednout z mrtvých a připojit se k nim (50% času ve středních obtížích, 100% na tvrdém).

Iron Golems

Jedinou obranou, kterou mají vesničané proti zombie, pokud se necítíte hrdinské, jsou Iron Golems. Objeví se ve velkých vesnicích (16 nebo více vesničanů) a pomůže bránit proti nepřátelským davům.

Železný Golem

Můžete si vyrobit železný golem sami, ze 4 bloků železa a dýně.

Iron Golem Construction

V okamžiku, kdy nasadíte dýně!

Popularita

Získáte popularitu s vesnicí obchodováním s vesničany a ztratíte popularitu útokem nebo zabíjením vesničanů nebo jejich golemů. Pokud se vaše popularita stane dostatečně špatná, Golems na vás zaútočí.