Výukové programy/diamanty – Minecraft Wiki, jaké jsou nejlepší souřadnice pro diamanty v Minecraft 2022? Blog Brightchamps

Jaké jsou nejlepší souřadnice pro diamanty v Minecraft 2022

Alternativně může hráč „postavit“ výběr z Fortune III na kovadlině kombinací dvou položek s běžnějším menším kouzelníkem Fortune II. Fortune II lze získat samotnou kombinací dvou položek s Fortune I, které lze někdy najít k prodeji od knihovníka. I když tato metoda stojí více zkušeností při získání jmění III, než jednoduše okouzlení pickaxe na úrovni 30 a doufat v to nejlepší, je spolehlivější s menším rizikem a/nebo plýtváním. Také, žertany Fortune I nebo II lze použít k získání více uhlí, Redstone a Lapis Lazuli, zatímco čeká na opětovnou úroveň vzhůru. Avšak vzhledem k omezením, kolikrát může být nástroj zpracován na kovadlině, vede kombinace Fortune I a II Pickaxes k Fortune III Pickaxe s méně celkovou dlouhověkostí. Vesničan mistra nebo Journeyman mohl hráči prodat kouzelné železo nebo diamantové pickaxe s Fortune I nebo II, i když šance na získání takového pickaxe jsou nízké a mohly by chvíli trvat nějakou dobu.

Minecraft Wiki

Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

Nemáte účet?

Minecraft Wiki

Tutoriály/diamanty

Tut Findied Diamonds Preview

Diamanty jsou jednou z nejvyhledávanějších předmětů v Minecraft, kvůli jejich použití při tvorbě diamantových a netheritských nástrojů, zbraní a brnění. Diamanty jsou také jednou z nejvzácnějších rud v Minecraftu spolu s smaragdy, lapisem Lazuli a starobylými troskami. Díky tomu je diamanty velmi obtížné najít a vážně omezuje nabídku diamantů hráče. Účelem tohoto tutoriálu je pomoci hráčům, kteří chtějí získat, udržovat a rozšiřovat jejich diamantovou nabídku.

Obsah

 • 1 získání diamantů
  • 1.1 Spelunkingem
  • 1.2 od oceánu
  • 1.3 TNT
  • 1.4 pobočkou pobočky
  • 1.5 obchodování s vesničany
  • 1.6 video tutoriálů
  • 3.1 diamantové nástroje
  • 3.2 diamantové zbraně a brnění
  • 3.3 další diamantové předměty
  • 4.1 Získání Fortune III Pickaxe
   • 4.1.1 získání knih a regálů
   • 4.1.2 očarující vysokou úroveň

   Získání diamantů []

   Přírodní diamantová ruda

   Diamanty lze získat z diamantové rudy, což je vzácný nález nalezený asi v ~ 0.0846% (~ 1 z 1200) bloků v úrovních 5-16. Diamanty lze nalézt kdekoli pod vrstvou 16, ale ve verzi 1 jsou nejčastější ve vrstvách 5-12 ve verzi 1.17.1 a níže; Ve verzích 1.18 a později se očekává, že budou nejčastější mezi vrstvami -50 až -64. Většina hráčů to najde prostřednictvím jeskyně nebo těžby. Zdá se, že většina rad naznačuje použití od -58 pro 1.18 nebo později a 11 pro dřívější verze jako váš výchozí bod.

   Hráč potřebuje železné, diamant nebo netherite pickaxe, aby těžil diamanty (a jakékoli zlaté, smaragdové nebo redstone, které najdou, také). I když může být lákavé používat kamenné nástroje pro kopání, aby se zachránilo trvanlivost železných nástrojů, nezapomeňte to Diamantová ruda ano ne Když těží diamanty, upusťte diamanty. Na těchto nízkých úrovních použijte železné pickaxe (nebo lepší) pro cokoli, co vypadá neobvykle. Pickaxe s kouzlem štěstí zvyšuje průměrný počet diamantů získaných v závislosti na úrovni, přičemž Fortune III si Pickaxe sklízí v průměru 2.2 (maximálně 4) diamanty na rudu.

   Příklad toho, co by měl hráč přinést, je:

   • Správný Pickaxe, jak je uvedeno výše (přináší 2 nebo více, je dobrý nápad, pro případ, že by se jednala)
   • jídlo
   • pochodně, které pomáhají vidět a také zabránit davům v tření a některých tyčinek, aby se po cestě vydělaly více
   • Kbelík na vodu pro přeměnu lávy na obsidián pro snadný průchod a odstranění stavu pálení z pádu do lávy
   • Crafting stůl pro výrobu minerálních bloků a pecí
   • meč pro boj s davy
   • lopata k odstranění nečistot a štěrku
   • Zbroj ke snížení poškození lávy a monstrum.

   Volitelně můžete také přinést lektvary požární odolnosti pro případ, že se náhodou vystavíte lávovi.

   Hráči mohou použít kbelík k ukládání lávy nebo z nedalekých lávových bazénů pro nějaké dobré tavení, ale pokud kbelík obsahuje vodu, nezapomeňte vodu uložit do díry před zahájením váčení. Kbelíky na vodu jsou také dobré pro těžbu lávového bazénu.

   Diamanty se někdy nacházejí v přirozeně generovaných truhly a strukturách.

   Od Spelunking []

   Spelunking (zkoumání jeskyní) trvá méně času a použití nástroje než těžba, ale je nebezpečnější, protože uvnitř mohou být příšery.

   Chcete -li najít diamantovou rudu jeskyněm, jednoduše prozkoumejte jakoukoli jeskyni, buď lokalizací vstupů na povrch nebo kopejte a pracujete na úrovni 15 nebo nižší. v Java Edition, Stisknutí F3 (obrazovka ladění) pomáhá kontrolovat hloubku. v Edice Bedrock, Existuje nastavení hry „show souřadnic“, které se nepočítá jako cheat. Nejlepší je těžit na úrovni 11 nebo 12, protože lávové postele se hlavně vynoří na úrovni 10. K se zastavení lávových toků může být užitečný kbelík vody. Pro verze po 1.17.1 pro Java Edition a verze 1.17.41 pro Edice Bedrock, Těžba na úrovni hlubokého rohu (počínaje y = 8), zejména velmi hluboká v jeskyních (y = -40 nebo hlubší), má nejlepší výnos diamantů, ale musíte být opatrní, protože hluboká tma téměř vždy generuje na těchto úrovních. Vyhněte se jakýmkoli senzorům Sculk a Sculk Shriekers (pro verze po 1.18.2 pro Java a 1.18.32 (1.18.33 pro přepínač Nintendo Switch) pro podloží), protože ty mohou po několika aktivacích Shriekeru vytvořit strážce (vyrobeno generováním šumu vyzvednutého senzory Sculk nebo házením projektilů na výkřik). Strážce je velmi silný dav, který vás sleduje sluchem a může přivést i ty nejlepší obrněné hráče k kritickému zdraví, a může vás jeden zastřelit, pokud jste ve fázi hledání diamantů tímto způsobem.

   Rokle a hřídele mohou poskytnout zkratky do hloubky; Vytvoření vodopádu může hráčům pomoci sestoupit a bezpečně zálohovat. Nalezení podzemních lávových bazénů je dobrým náznakem správného rozsahu hloubky, ale nemusí být nejlepším místem k nalezení diamantů. Láva možná nahradila část kapsy rudy a ponechává méně diamantů.

   Pokud hráč vidí vystavené diamantové ore-ore poblíž lávového bazénu, použijte vodní kbelík k přeměně povrchu bazénu na obsidián nebo dlážděnou, pak pak Nechte oblast zaplavenou zatímco těžba. Tímto způsobem, pokud je více lávy pod Diamantová ruda, voda ji může uhasit, než láva může zničit nově těžený diamant (žíly).

   Pokud po strávení nějakého času vyhledávání nejsou odhaleny žádné diamanty, nevzdávejte se – diamanty jsou z dobrého důvodu považovány za vzácné. Hledejte více jeskyní na podobných úrovních nebo přepněte na další metodu: Těžba nebo hledání vesnických hrudníků.

   Podle oceánu []

   K tomu musí mít hráč mnoho lektvarů dýchání vody a noční vidění. Oceány mají mnoho roklí, které mohou obsahovat mnoho jeskyní pro vyhledávání a mohou obsahovat diamanty dole. Je to ziskový způsob, jak najít diamanty, protože mnoho rud je pro vás již objeveno.

   Od TNT []

   Blowing Up TNT je jedním z nejrychlejších způsobů, jak těžit, ale vyžaduje to, aby hráč zabil velké množství popínavých popínavých prachů a získal spoustu písku. Vzhledem k velkorysému množství TNT může hráč vyhodit jeden po druhém, odpálit velký shluk nebo umístit blok každých pět metrů. TNT poklesne 100% svých položek v Java Edition, ale tato metoda není životaschopná v Bedrock Edition.

   Pobočka těžba []

   Těžba poboček je bezpečnější a spolehlivější než jeskyn. Vytváří také mnoho náhradních dlažebních, štěrků, andesitu, nečistot, dioritu a žuly, které mohou být v závislosti na hráči považovány za nevýhodu nebo výhodu. Je vhodné použít hedvábné dotykové pickaxe pro kámen, protože kamenné předměty lze obchodovat za smaragdy. Hráči by měli připravit 6 nebo více pickaxes (typ Pickaxe závislý na aktuálních zdrojích) před spuštěním, noste vodní kbelík, plnou sadu železných brnění, 3 hromádky pochodní, železné meč, nějaké kvalitní jídlo, řemeslný stůl, lopatu (pro Clearing Nečistoty a štěrk), štít blokující kosterní šípy a pec. Hráči mohou používat svůj kbelík k ukládání lávy z nedalekých lávových bazénů pro nějaké dobré tavení. Enchant vybavení, pokud je to možné, protože i ty nejslabší kouzlo je velkým rozdílem.

   Diamanty minecraft běžné úrovně 1,16

   Chcete -li vytvořit diamantový důl, nejprve se dostanete do diamantových vrstev. Kromě sledování stávajících jeskyní mohou hráči jen kopat vertikální šachtu, lom nebo schodiště dolů k vrstvám obsahujícím diamant (ale pamatujte na kardinální pravidlo: Nekopejte rovně dolů). Většina hráčů dává přednost úrovni 11, protože to dává „lávovou povodeň“ na úrovni nohou. Hlubší tunely pravděpodobně vystavují lávu na hlavě nebo shora, ale na úrovni 11 bude pravděpodobně láva vystavena v podlaze. To může blokovat další pokrok, ale pravděpodobně nebude zaplavit tunel a hráč nemůže spadnout dolů do jámy do lávy. Pro edici Bedrock Edition má úroveň 11 také největší šanci na nalezení diamantů. Jakmile na zvolené úrovni, začněte těžbu větev nebo těžbu dlouhé, úrovně chodbů dva bloky vysoko a jeden blok široký. Dříve nebo později (často později) vystavuje těžba diamantové rudy. Někdy může hráč najít dva nebo více diamantových kuliček, které se protínají dohromady při těžbě větev. Pamatujte, že v 1.Těžba na úrovni 18+ na úrovni -59, přímo nad podloží, vám dává dobré šance na získání diamantu.

   Po nalezení prvních diamantů a promoce na okouzlení by hráč měl vyrobit a nést jeden Fortune III Pickaxe, aby vynásobil diamanty těžené v budoucnu. V tuto chvíli okouzlení nového diamantového pickaxu hráče s štěstí vypadá zřejmé; Existuje však lepší způsob: okouzlit diamantový pickaxe s hedvábným dotykem a udržujte samostatný Fortune III Pickaxe (který může být ponechán domovem místo rizika na výletech) pro cenné rudy. Pokud je to možné, přidejte opravu na Fortune Pickaxe.

   Je pravděpodobné, že se můj protíná několik jeskyní. Protože každá jeskyně umístěná při těžbě pro diamanty je přirozeně na správné úrovni pro diamanty, je dobré prozkoumat (a světlo) jeskyni před pokračováním s dolem. Jeskyně bude pravděpodobně mít uvnitř nepřátelské davy.

   Obchodování vesničanů []

   Ačkoli samotné diamanty jsou neobnovitelné, diamantové nástroje a brnění lze obnovit prostřednictvím obchodování s vesničany. Následující diamantové předměty lze obnovit prostřednictvím obchodování s vesničany:

   • Diamond Pickaxe (obnovitelné od Toolsmith Villager)
   • Diamond Sword (obnovitelný od zbraní Villager)
   • Diamond Ax (obnovitelná od nářadí a vesničanů zbraní)
   • Diamond Shovel (obnovitelné od Toolsmith Villager)
   • Diamond Hoe (obnovitelná od Toolsmith Villager)
   • Diamond Armor (obnovitelné od Arrorer Villager)

   Video tutoriály []

   Toto video ukazuje, jak najít diamanty matematicky hledáním záplat podobně generovaných, ale viditelných věcí.

   Těžba diamantů []

   diamant

   Po nalezení bloku nebo blob diamantové rudy musí hráč těžit, aby získal diamant, který obsahuje. Než to však uděláte, ujistěte se, že je oblast bezpečná: konec konců, hráči nechtějí ztratit žádné diamanty.

   Nejprve, pokud hráč lokalizoval diamantovou rudu jeskyněm, měl by se hráč rozsvítit nebo zablokovat v nedalekých temných oblastech, aby se vyhnul foukání nebo výstřelu při pokusu o těžbu. Povolujte jakoukoli lávu poblíž a proměňte ji na obsidián (pak se vraťte a rozsvítí všechny oblasti, které jsou nyní tmavé).

   Dále vykopat všechny bloky dotýkající se blob, a to, abyste vystavili celou blob a zajistili, aby diamanty neklesly do lávy a hořely. Jakákoli nalezená láva by měla být zaplavena vodou. Pokud to má za následek obsidián vedle diamantů, které nelze těžit, měla by být plocha zaplavena a pak Diamanty lze těžit, aby se uhasily jakoukoli nově exponovanou lávu při těžbě.

   Nyní, když je bezpečné těžit, použijte železné, diamant nebo netherite pickaxe k rozbití bloků. Bloky klesají jeden drahokam, pokud to nebude těženo s pickaxe okouzleným enchantmentem štěstí. Fortune III, nejvyšší úroveň, způsobuje klesnutí až čtyři diamanty a v průměru zdvojnásobí výnos diamantové blob. Nezapomeňte kopat kolem diamantových kuliček, protože diamanty mohou tvořit diagonálně ve stejné blob.

   Pokud hráč nemá Fortune Pickaxe, ale má hedvábné dotykové pickax, pak hráč může těžit blok pomocí hedvábného dotykového pickaxu, aby získal diamantovou rudu. Diamantová ruda pak může být uložena jinde, dokud nezískává fortune cbixe, aby těžila diamantovou rudu s vyšším výnosem.

   Jakmile je v držení diamantů, je nejlepší postupovat přímo na bezpečné místo, kde je uložit do hrudi; Může to být domovská základna nebo bezpečná těžební základna. Buďte opatrní, aby byla hrudník zabezpečena před útoky popínavými popínavými.

   Pomocí diamantů []

   U diamantů může hráč vytvořit některé z nejlepších předmětů, které hra nabízí:

   • Diamond Pickaxe (umožňuje těžebnímu obsidiánovi pro okouzlující stůl a vytvořit portál nether. Vřele doporučujeme s prvními diamanty, které hráč shromažďuje) (obnovitelné od Toolsmith Villager)
   • Okouzlující stůl
   • Diamond Sword (obnovitelný od vesničanů zbraní)
   • Diamond Ax (obnovitelná od nářadí a vesničanů zbraní)
   • Diamond Shovel (obnovitelné od vesničanů nástrojů)
   • Diamantová přilba (obnovitelná od zbrojních vesničanů)
   • Diamantový hrudní deska (obnovitelná od zbrojních vesničanů)
   • Diamond Leggings (obnovitelná od vesničanů zbroje)
   • Diamond Boots (obnovitelné od zbrojních vesničanů)
   • Hudební automat
   • Diamond Hoe (obnovitelná od Toolsmith Villager)

   Celkem na vytvoření jedné z každé položky související s diamantem potřebujete 38 diamantů.

   Diamantové nástroje []

   Diamanty lze použít k výrobě lopat, pickaxes, os a motyky, které fungují téměř stejně rychle jako zlato a vydrží výrazně déle než téměř jakýkoli jiný nástroj. Většina hráčů používá své první tři diamanty k výrobě diamantového pickaxu, jediného nástroje ve hře, který dokáže sklízet obsidiánské bloky, s výjimkou extrémně pozdní hry Netherite Pickaxe. Ačkoli diamantová motye trvá déle než kterákoli jiná motyka, s výjimkou netheritské motyky, poskytuje žádnou zvýšení rychlosti a obecně se považuje. Motyky jsou užitečnější v 1.16 Nether aktualizace, protože jsou nejrychlejšími nástroji pro lámání listů, balíků sena, houby a mnoho dalších bloků. Mohou také obdržet kouzla z okouzlujícího stolu, včetně účinnosti, nerozbitného, ​​hedvábného doteku a štěstí. Hráč by tedy mohl chtít utratit nějaké diamanty za diamantovou motyku nebo si koupit jeden od nářadí.

   Diamantové zbraně a brnění []

   Diamond Swords zabývá druhým nejvíce poškozením jakéhokoli meče – sedm bodů – ačkoli jak železné, tak diamantové meče zabíjejí většinu nepřátel 3 zásahy, takže železné meče jsou výhodnější než diamantové meče, které nejsou okouzleny tak, jak jsou levnější a asi stejně užitečné. Diamond Armor chrání nositele lépe než jakékoli jiné brnění kromě netherite. Diamantové brnění a meče mají výhodu větší trvanlivosti než brnění a meče jakéhokoli jiného materiálu kromě netheritů. Celá sada diamantových brnění vyžaduje 24 diamantů a 9 diamantů více, aby vytvořila plnou sadu nástrojů, které obsahuje pickaxe, meč, sekeru a lopatu.

   Jiné položky diamantu []

   Po vytvoření diamantového pickaxe je obvyklé těžit nějaký obsidián a použít další dva diamanty pro okouzlující stůl. To umožňuje hráčům přeměnit zkušenosti na cenné kouzla pro zlepšení zbraní, brnění a nástrojů.

   Diamanty jsou také vyžadovány k výrobě jukeboxů a lze je použít v dekorativních diamantových blocích, i když hráči by chtěli jen vyrábět diamantové bloky opravdu pozdní hra.

   Diamond lze také použít k obchodování s vesničany. Jeden smaragd lze získat z jednoho diamantu, i když je to odpad, pokud hráč vytvořil dobrou obchodní farmu a má spoustu diamantů.

   Udržování a rozšíření nabídky []

   Jakmile si hráči uvědomili, jak užitečné jsou jejich první diamanty, pravděpodobně chtějí více. Za tímto účelem musí pokračovat v těžbě. Pokud se však chtějí stát opravdu bohatý na diamant, musí nejprve udělat několik dalších věcí.

   Získání Fortune III Pickaxe []

   Hráč by měl těžit s očarováním štěstí na pickaxe, nejlépe úrovni III, pro další diamantový blob, aby výrazně zlepšil počet diamantů, které dostanou. Také to není něco, na co se mohou spolehnout, ale mohou to zkusit. Pokud najdou velkou diamantovou blob, mají okouzlující stůl a jsou přesvědčeni, že dokážou získat jmění III, může to stát za to čekat a získat diamanty později nebo je těžbu hedvábným dotykem a sklizením rudy, když získají štěstí Iii. Pokud uvidí nápovědu na stole, řekněte Fortune III, okamžitě s ním okouzlí diamantový brankaxe.

   Okouzlení je poněkud složité, ale zde je, jak zavádět potřebné vybavení: Začněte nejméně 5 diamanty. Použijte první tři pro diamantový pickaxe k mému obsidiánovi. Čtyři obsidiánské bloky plus další dva diamanty a jedna kniha se používají k vytvoření okouzlujícího stolu. Ve skutečnosti potřebuje a hodně knih, ale jeden je nezbytný k vytvoření stolu.

   Získání knih a regálů []

   Pro knihy potřebuje hráč kůži z krav, koní nebo lamy nebo dokonce z rybolovu. Kůže lze získat také výměnností s pigliny v nitru. První kniha vyžaduje pouze jeden kus kůže a tři kusy papíru (ze tří kusů cukrové třtiny), kterou lze získat z kravské farmy a farmy cukrové třtiny. Farma pšenice je užitečná pro chov krav. Aby dosáhli maximálního množství okouzlující, potřebují hráči 46 kůže, jednu pro knihu, aby vytvořili stůl a zbytek pro regály.

   Pokud se hráči podaří získat nástroj s hedvábným dotykem, může to výrazně snížit obtíže při získávání regálů. Pokud najdou vesnici, často obsahují dům s několika regály. Knihovna najdete také v knihovnách pevnosti. Pokud mají hedvábný dotek, mohou jednoduše ukrást regály celé. Dokonce i bez hedvábného dotyku mohou knihy získat těží na regály, ale musí poskytnout dřevo pro opětovné vyprazdňování regálů.

   Po tvorbě okouzlujícího stolu jsou možné malé kouzla, ale získat štěstí, natož Fortune III – síla stolu musí být posílena knihovny. Je zapotřebí 15 knihkupectví, které vyžadují 45 knih, zase vyžaduje 45 kožených, 135 papíru a 90 prken, takže mít stromovou farmu je po ruce. Podrobnosti o tom, jak je zařídit, naleznete v kouzelném článku.

   Okouzlení na vysoké úrovni []

   Abychom získali Fortune III na železné nebo diamantové pickaxe, musí hráč konzumovat mnoho zkušených bodů za pokus, takže farma davu je užitečná pro hromadění XP. I když jsou možné pokročilé metody, je poměrně snadné vybudovat zážitek jednoduše kempováním na vhodně upraveném dungeonu. Je třeba poznamenat, že i jiné věci dávají hráčům také zkušenosti; Mezi těžbou, chovnou zvířata a rybolovem by se hráč mohl dostat do úrovně 30 nebo vyšší v době, kdy postavili stůl. Hráč také potřebuje trochu Lapis Lazuli, 3 kusy pro „finální“ pokus a od 1 do 3 kusů pro každý pokus při resetování okouzlujícího stolu.

   Alternativně může hráč „postavit“ výběr z Fortune III na kovadlině kombinací dvou položek s běžnějším menším kouzelníkem Fortune II. Fortune II lze získat samotnou kombinací dvou položek s Fortune I, které lze někdy najít k prodeji od knihovníka. I když tato metoda stojí více zkušeností při získání jmění III, než jednoduše okouzlení pickaxe na úrovni 30 a doufat v to nejlepší, je spolehlivější s menším rizikem a/nebo plýtváním. Také, žertany Fortune I nebo II lze použít k získání více uhlí, Redstone a Lapis Lazuli, zatímco čeká na opětovnou úroveň vzhůru. Avšak vzhledem k omezením, kolikrát může být nástroj zpracován na kovadlině, vede kombinace Fortune I a II Pickaxes k Fortune III Pickaxe s méně celkovou dlouhověkostí. Vesničan mistra nebo Journeyman mohl hráči prodat kouzelné železo nebo diamantové pickaxe s Fortune I nebo II, i když šance na získání takového pickaxe jsou nízké a mohly by chvíli trvat nějakou dobu.

   Ani po celé této budově a broušení není v žádném případě zaručeno, že bude mít požadované kouzelnictví. Pokud se místo toho získá hedvábný dotek, lze jej použít ke sběru diamantové rudy místo drahokamů. Když je vyžadováno několik diamantů (řekněme, pro diamantový meč), může hráč vždy umístit, že mnoho bloků a používat další pickaxe, aby je těžila, ale zbytek rudy zachraňte, když je k dispozici Fortune Pickaxe.

   Hráč může vidět okouzlení, které má být uděleno, a na tomto výběru může být uděleno další kouzla, takže pokud se říká Fortune III, okouzlujte to co nejdříve. Hráči se nemusí bát, pokud nemají dostatek úrovní, kouzlo zůstává stejné, dokud není použito. Pamatujte, že hráč potřebuje třicet úrovní pro 30 úrovní, ale stojí to pouze tři. Výběr jedné z nižších úrovní stojí pouze 1 nebo 2 úrovně.

   Pokud tabulka nenabízí žádné z požadovaných kouzel, musí hráč okouzlit něco získat nový výběr. Pokud je jedno z nabízených kouzel na půli cesty (to znamená, že by to mohlo být užitečné později), hráči to pak mohou okouzlit na výběr železa nebo knihu. Alternativně mohou hráči udělat jednoúrovňový (minimální) kouzlo na nezdravé položce jako dřevěná lopata. Poté mohou použít grindstone k získání některých zážitků použitých pro okouzlení.

   Nakonec by hráč měl mít až 3 hlavní pickaxes, které lze vytvořit kombinací okouzlujícího stolu, okouzlených knih a kovadliny:

   • Silk Touch Pickaxe s nerozbitou III a volitelně účinností. Tento lze použít ke sběru rud, a pokud je to diamant, pro obecnou těžbu (hráč shromažďuje kámen místo dlažebního prostoru).
   • Fortune III Pickaxe s nerozbitným III a volitelně účinností. Tento by měl také mít opravu, pokud je to možné. Pokud hráči uloží tento pro těžební rudy, dokonce i železné pickaxe s opravou v podstatě trvá věčně. A pokud hráč použije hedvábný dotykový výběr pro obecnou těžbu, může udržet výběr štěstí v bezpečí na základně hráče, který se používá pouze pro těžbu rud, které přinášejí domů.
   • Volitelně diamantový pickaxe s účinností IV nebo V, Unbreaking III a možná oprava, pro obecnou těžbu a jako zálohu.

   Oprava nástrojů []

   Oprava dvou nástrojů nepřidává pouze jejich trvanlivost – přidává také určitá další použití (5% bonus pro Grindstone a 12% pro kovadliny). Které mohou pomoci rozšířit těžební výlety s ne-zoufalými nástroji. Kovadlina kombinuje dva identické vybavení a jejich kouzla dohromady, zatímco to dělá v nabídce Crafting, ztratí všechny kouzelníky. (Trvanlivost také kombinovaná, okouzlená nebo ne) a v závislosti na úrovni okouzlení cíle může být velmi drahá. Kovadlina může také opravit vybavení, pokud je to potřeba obětováním zkušeností a materiálu vybavení. Pokud je však kus vybavení opraven příliš mnohokrát s jeho materiálem, bude to směšně drahé. Chcete -li to vyřešit, jednoduše kombinujte cílové zařízení s kouskem okouzleného identického vybavení, ve kterém by měla být úroveň kouzla co nejnižší, aby se snížila potřebná zkušenost. Vybavení DUPE může pocházet od hráče nebo od obchodování s vesničany. Opravy opravy crafting-grid utírá kouzla, což způsobuje vyšší kouznutí, pokud ho hráč potřebuje, ale doporučuje se použít grindstone k získání nějaké zkušenosti zpět. Oprava brnění na kovadlině s běžnými diamanty také používá méně diamantů, ale náklady na zkušenosti.

   Trvalejší a méně zkušenost s intenzivní metodou opravy nástrojů je použít opravování opravy na pickaxe k jeho opravě pomocí zkušených bodů, které lze získat ze zkušenosti s farmou zkušeností. Opravení ořezávání lze na Pickaxe aplikovat získáním knihy o opravě z obchodování, rybolovu nebo rabováním koncových městských hrudníků, které má šanci obsahovat pickax, který je již okouzlen napravenými opravami.

   • Obrazovka nabídky
   • Herní podmínky
   • Průvodce první den/začátečník
   • Druhý den
   • Třetí den
   • Management hladu
   • Věci nedělat
   • Jednoduché tipy a triky
   • Vaše prvních deset minut
   • Nejlepší biomy pro domovy
   • Nejlepší stavební materiály
   • Budování a stavba
   • Navigace
   • Úkryty
   • Typy přístřeší
   • Průvodce úspěchem
   • Průvodce postupem
   • Nejlepší průvodce kouzelníky
   • Rozbití podloží
   • Boj
   • Kompletní hlavní dobrodružství
   • Vytvoření vesnice
   • Downgrading
   • Duální ovládání
   • Konečné přežití
   • Zkoumání jeskyní
   • Shromažďování zdrojů o mírových potížích
   • Rychle získávání jídla
   • Bezhlavé písty
   • Hitboxy
   • Koně
   • Nedostalitelné koncové krystaly
   • Mapování
   • Měřící vzdálenost
   • Minecraft ve vzdělávání
   • Hornictví
    • Diamanty
    • Fosílie
    • Starověké trosky
    • Základny PVP
    • Obchodování
    • Získání vedení
    • Vyléčení vesničana zombie
    • Porážka chrámů
    • Porážka nájezdu z vesnice
    • Porážka pevnosti v Nether
    • Porážka zbytku bašty
    • Porážka monster místnosti
    • Porážka základny Pillager
    • Porážka lesního sídla
    • Porážka pomníku
    • Poražení konečného města
    • Porážka Endera Draka
    • Porážka Wither
    • Zkoumání starověkého města
    • Získání každého hudebního disku
    • Přežití dobrodružství
    • Napůl srdce hardcore
    • Hardcore režim
    • Přežívat v jedné oblasti na neurčito
    • Nekonečné přežití pouště
    • Přežití ostrova
    • Manhunt
    • Přepínač davu
    • Kočovný zážitek
    • Skywars Survival
    • Přežití superflat
    • Ploché přežití
    • Ultra hardcore přežití
    • Bití mapy výzvy
    • Vytvoření mapy výzvy
    • Přidání krásy do konstrukcí
    • Airlock
    • Architektonické termíny
    • Budování výletní lodi
    • Budování metropole
    • Budování horské dráhy
    • Budování bezpečných domů
    • Stavební vlastnosti vody
    • Paleta barev
    • Vytváření tvarů
    • Obrana
    • Pouštní přístřeší
    • Výtahy
    • Nekonečný obíhovací bazén
    • Nábytek
    • Glazované terakotové vzory
    • Vytváření pěkných podlah
    • Pixel Art
    • Ranče
    • Typy střechy
     • Zakřivené střechy
     • Pokyny pro stavbu střechy
     • Střešní dekorace
     • Ametyst
     • Brnění
     • Azalka
     • Bambus
     • Čedič
     • Podloží
     • Blaze Rod
     • Kostní jídlo
     • Kaktus
     • Sborový ovoce
     • Clay a Mud
     • Dlažební kamen
     • Kakaové fazole
     • Měď
     • Plodiny (řepa, mrkev, brambory, pšenice)
     • Špína
     • Dračí dech
     • Dripstone
     • Vejce
     • Kapradina
     • Ryba
     • Květ
     • Froglight
     • Záře bobule
     • Glow Ink Sac
     • Glow Lichen
     • Kozí roh
     • Zlato
     • Visící kořeny
     • Miláček
     • Led
     • Žehlička
     • Kelp
     • Láva
     • Maso
     • Moss Block
     • Houba
     • Hudební disk
     • Nautilus Shell
     • Nether růst
     • Nether Vine
     • Nether bradavice
     • Obsidian
     • Prašan
     • Dýně, meloun
     • Zakořeněné nečistoty
     • Sculk Grows
     • Scute
     • Mořské řasy
     • Mořská okurka
     • Sníh
     • Soul půda
     • Cukrová třtina
     • Sladké bobule
     • Strom
     • Trojzubec
     • Réva
     • Obchodní hala vesničanů
     • Wither Rose
     • Vlna
     • Zdvojení
     • Mob Farming
     • Broušení davu
     • Pasti Monster Spawner
     • Zmírnit
     • Zvířata
     • Axolotl
     • Požár
     • Kočka
     • Jeskynní pavouk
     • Liána
     • Utopený
     • Ender Dragon
     • Enderman
     • Žába
     • Koza
     • Guardian
     • Hoglin
     • Železný Golem
     • Magma Cube
     • Přízrak
     • Piglin Bartering Farm
     • Nálet
     • Shulker
     • Sliz
     • Oliheň
     • Želva
     • Vesničan
     • Putování obchodníka
     • Správce
     • Čarodějnice
     • Wither
     • Wither Skeleton
     • Zombie
     • Zombie Villager
     • Zombified Piglin
     • Konec světla farmy Mob
     • Mechanika kouzla
     • Mechanika kovadliny
     • Automatické tavení
     • Manuální tavení
     • Blast Chamber
     • Zapálení TNT pod vodou
     • Wither Cage
     • Automatická respawn Anchor Recharger
     • Základní logické brány
     • Kombinované zámky
     • Příkazový blok
     • Létající stroje
     • Hopper
     • Třídění položek
     • Přeprava položek
     • Mechanismy
     • Stabilizátor pozorovatele
     • Randomizéry
     • Redstone Music
     • Tipy Redstone
     • Rube Goldberg Machine
     • Shulker Box Storage
     • Obchodní hala vesničanů
     • Blokovací detektor aktualizace
     • Detektor aktualizace komparátoru
     • Senzor denního světla
     • Denní noční detektor
     • Vlakové nádraží
     • Minecarts
      • Úložný prostor
      • Skladovací systém
      • Snow Golems
      • TNT děla
      • Trapdoor používá
      • Design pasti
      • Pasti
      • Píst používá
      • Pístové obvody
      • Kvazi-konektivita
      • Nulo-ticking
      • Okamžité opakování
      • Pokročilé obvody Redstone
      • Aritmetická logika
      • Kalkulačka
      • Příkazové statistiky
      • Hodinové hodiny
      • Morseový kód
      • Tiskárna
      • Redstone počítače
      • Redstone Telegraph
      • Hraní na serverech
      • Přežití multiplayeru
      • Spawn vězení
      • Prevence zármutku
      • Spojení svět LAN s alternativními účty
      • Nastavení serveru
      • Skript spuštění serveru
      • Skript FreeBSD Startup
      • Skript OpenBSD Startup
      • Skript Ubuntu Startup
      • Nastavení serveru Hamachi
      • Nastavení serveru Minecraft Forge
      • Nastavení serveru Spigot
      • Server povolený RamDisk
      • Zlepšení snímkové frekvence
      • Minecraft Nápověda FAQ (kanál IRC)
      • Aktualizujte Java
      • Vlastní mapy
      • Ke stažení mapy
      • Příkaz NBT Tags
      • Padající bloky
      • Aktualizace starého terénu pomocí MCedit
      • Vytvoření balíčku zdrojů
      • Načítání balíčku zdrojů
      • Zvukový adresář
      • Vytvoření datového balíčku
      • Instalace datového balení
      • Vlastní generace světa
      • Vytváření videí
      • Živý přenos
      • Instalace snímků
      • Připojení a opouštění programu Betrock Edition Beta
      • Jak získat zprávu o havárii
      • Instalace modů Forge
      • Vlastní adresář Minecraft
      • Hraní a ukládání Minecraft na palec
      • Hraní a ukládání Minecraft na palec se starým odpalovacím zařízením
      • Obnovit poškozená uložená data světových dat
      • Spusťte Minecraft přes Disk Google
      • Uložit data her do Dropboxu (pouze světová data)
      • Uložený průvodce daty Dropbox
      • Budování mikroúhelníků
      • Vlastní texturní balíčky
      • Dveře na bázi železných golem chov
      • Daleko
      • Jak získat zprávu o havárii
      • Instalace modů
      • Umělé jezero
      • Správa slimenů v režimu superflat
      • Minecart Booster
      • Zemědělství lektvaru
      • Systém restartování opakovacího podniku
      • Přežití bez povolených datových balíčků
      • Aktualizace lwjgl
      • Aktualizujte Minecraft
      • Řetězení vesnice
      • Žebřík vody
      • Vodní tramvaj

      Jaké jsou nejlepší souřadnice pro diamanty v Minecraft 2022?

      Jaké jsou nejlepší souřadnice pro diamanty v Minecraft

      Při příchodu do roku 2022 nejnovější aktualizace Minecraftu pozoruhodně změnily úrovně, na nichž jsou ve světě generovány diamanty a jiná ruda.

      Minecraft stále dělá skvělé záznamy s řadou aktivní hráči mezi 2.8 milionů a 3.6 milionů, Po prodeji více než 200 milionů jednotek Minecraft v roce 2020 a mít 141 milionů aktivních hráčů v roce 2021.

      Mojang Studios vyvinula svou hru 3D Sandbox, kde si hráči Minecraft užívají interagu s plně modifikovatelným trojrozměrným prostředím, které se skládá z bloků, entit, rostlin, davů a ​​předmětů.

      Můžete vytvářet nové bloky a nástroje, shromažďovat různé zdroje nalezené ve hře, stavět, moje pro rudu a bojovat proti nepřátelským davům.

      Ať už je to nový Minecraft 1.18 Aktualizace nebo jakákoli jiná dřívější verze jsou diamanty nejcennějšími rudami ve hře.

      Obrázek Minecraft

      Bez diamantů nemohou hráči vyrobit Diamond Pickaxe, aby zlomil obsidian, a nemohou udělat nejsilnější a nejodolnější amours. A nezapomeňme, že diamanty jsou zásadní, aby vám pomohly postupovat také ve světě přežití.

      Nalezení diamantů Minecraft Není to snadné, ale hráč se může stát nejpůsobivějším okázalým výkopem díry na všech serverech, pokud se dozví, kde je hledat a jak je extrahovat.

      „Jaké jsou nejlepší souřadnice pro diamanty v Minecraft 2022?“, Poškrábáte bradu, abyste získali odpověď na tuto otázku?

      Neboj se vůbec! Jste na správném místě, protože v tomto blogu vám poskytneme úplný průvodce o nejrychlejším způsobu a technikách k nalezení diamantů v Minecraft.

      Obsah

      Jaké jsou nejlepší souřadnice pro diamanty v Minecraft

      Po aktualizaci generace Minecraftu 2022, diamanty lze nalézt na Y Level 14 až -63 Místo Y: 12 v podzemních jeskyních a dolech. Hráči mohou ušetřit čas při hledání těchto konkrétních úrovní nadmořské výšky, kde se naleznou diamanty.

      Diamantová ruda a hluboká ruda jsou dva bloky, kde lze těžit diamanty, většina diamantů shromažďuje hráči z Deepslate Blocks. Hráči se tedy doporučuje používat Enchanted Pickaxe efektivně těžit přes Hluboké bloky.

      K definování pozice ve světě Minecraft se používá sada souřadnic (x, y a z). Funkce klíč F1 Umožňuje hráčům vidět, kde jsou v Minecraftu, po stisknutí, které v levém horním rohu okna Minecraftu souřadnic světové pozice hráče (X, y, z) objeví se.

      Y souřadnice jsou známé jako úroveň a současná vrstva, která je důležitá pro důvody diamantů. To lze zkontrolovat pomocí Otevření mapy (Konzola a PE), nebo stisknutím F3 (PC), Alt + fn + f3 (Mac).

      Jaké jsou požadavky na nalezení diamantů v Minecraft 2022

      Pro cestu hledání diamantů potřebuje hráč následující:

      • Železo, diamanty a netherite pickaxe na důlní diamanty, také jakékoli zlaté, smaragdové nebo redstone.
      • Kamenné nástroje budou použity pro kopání místo železných nástrojů.
      • Jídlo, které odvrátí hlad a uzdraví.
      • Meč k boji.
      • Lopata k odstranění štěrku a špíny.
      • Crafting stoly pro výrobu pecí a minerálních bloků.
      • Brnění, aby se snížilo poškození monstrum a lávu.
      • Kbelík na vodu pro odstranění stavu pálení z pádu do lávy a přeměny lávy na obsidian pro snadný průchod.
      • Lektvary požární odolnosti.
      • Kbelík pro uložení lávy.
      • Pochodně, aby se zabránilo tření dav a vidění.

      Hráči mohou také najít diamanty v hrudnících obsahujících kořist. Kromě tradiční metody těžby lze hrudníky nalézt na následujících místech:

      • Hrudi pevnosti
      • Minovy
      • Treasure Treasure
      • Village Cheils
      • Koncové městské truhly
      • Pouštní chrámové truhly
      • Chrádní truhly džungle
      • Nalezení pohřbeného pokladu
      • Pevné oltářní truhly

      Závěr

      Diamanty jsou jedním z nejcennějších materiálů a zboží Minecraftu. Jsou to nejvíce technologicky nejmodernější meče a brnění.

      I když existuje mnoho metod k nalezení diamanty v Minecraft, kritické myšlení a zkušenosti s řešením problému jsou hlavní klíče k těžebním diamantům v Minecraftu.

      Existuje několik tipů a triků pro nalezení diamantů s velkým problémem, o kterém jsme diskutovali v tomto blogu. Nyní přesně víte, jak shromažďovat tyto vzácné prvky a můžete je vyrábět skvělé zbraně!

      Další informace o vývoji Minecraft a Game se najdete prostřednictvím Minecraft na Brightchamps s jeho speciálně navrženým kurikulem, což usnadňuje vývoj a kódování učení jednoduchým pro studenty ve stupních 1-12.

      Brightchamps také vyučuje celou řadu dalších programů, které pomáhají dětem rozvíjet základ v počítačovém programování prostřednictvím aktivit, interaktivních lekcí a jiných prostředků. Nezapomeňte také podívat se na tento blog, který nabízí zábavné a poutavé počítačové kódování pro děti, takže učení je hračkou při výbuchu!

      Hledáte diamanty Minecraft? Vědět, jak je najít a těžit je v Minecraft 1.18 Aktualizace

      Minecraft 1.18 Aktualizace způsobila, že je obtížnější najít a těžit diamanty Minecraft bezpečně. Ale náš průvodce Minecraft vám pomůže při snadno je shromažďovat

      Autor: Akash Dutta
      Aktualizováno: 22. srpna 2022, 10:22

      Diamanty Minecraft jsou nesmírně důležité pro postup hry. Je to velmi všestranný zdroj a lze jej použít pro mnoho předmětů na pokročilé úrovni včetně zbraní, brnění, silnějších nástrojů a dalších. A jak se ve hře vyrovnáte, je docela těžké postupovat bez nich, protože příšery a davy se také silnějí. Dříve byla metoda nalezení a důlních diamantů v Minecraftu jednoduchá. Ale po minecraft 1.18 Aktualizace, stala se o něco složitější. Pokud tedy čelíte potížím při sběru diamantů, nebojte se. Tento průvodce Minecraft vám pomůže při hledání nejjednoduššího způsobu sbírání diamantů.

      Diamanty Minecraft: Jak je najít a těžit je

      Diamond je jedním z vzácných minerálů ve hře, kterou lze získat buď těžbou nebo z kořistí hrudníků. Ale protože kořistní truhly nejsou dostupné důsledně, je dobré je těžit, aby získali silnější zbraně a brnění. Diamanty Minecraft lze také použít k vytvoření kouzelných stolů a jukeboxu, což je ještě důležitější na vaší cestě hrou.

      Populární videa

      Porovnání mezi Apple Watch Ultra vs. Samsung Galaxy Watch Pro 5

      Apple Watch Ultra vs. Samsung Galaxy Watch Pro 5

      Zkontrolujte rozbalení a první dojmy Samsung

      Samsung Galaxy Z Fold 5 Unboxing a první dojmy: plné skvělých funkcí

      Podívejte se na 5 nejlepších nejlepších notebooků pod cenovým rozpětím Rs. 50 000

      Top 5 notebooků na nákup v roce 2023 pod Rs.50000

      Podívejte se na nejlepší smartphone pod 20000

      Revvl 6x 5G, Revvl 6x Pro 5G Cena odhalena

      Nadcházející Vivo V29e by se mohla nabitá funkcemi. Zkontrolujte co

      Cena vivo v29e unikla! Zkontrolujte očekávané specifikace, funkce a další

      Realme 108 cm (43 palců) Ultra HD TV nabízí pohlcující zážitek z prohlížení s její velkou obrazovkou a špičkovým displejem

      Nejlepší 4K televizory do 30 000; Od série Mi x do jedné série Plus Y, zkontrolujte funkce a ceny

      Diamanty Minecraft najdete pod zemí a obvykle poblíž lávy. Takže můžete hledat jakýkoli tunel na hory nebo obecný podzemní tunel, který se má kopat a hledat diamanty. Ale předtím se musíte připravit. Existují určité položky, které byste potřebovali, abyste mohli těžit diamanty. Nejprve byste potřebovali železnou pickaxe, protože cokoli méně silnějšího nebude upustit diamanty. Dále potřebujete kbelík vody k nalití na lávu, pokud vám přijde cesta. Jinak vás láva může zabít. Budete také potřebovat meč, abyste se odrazili proti popínavým a davům. V případě, že způsobíte poškození, nesete také nějaké jídlo s sebou, abyste znovu získali zdraví. Nakonec se ujistěte, že s sebou nechte pochodně, aby se rozsvítily dolu a udržovaly davy pryč.

      Nyní, když jsme provedli svou přípravnou práci, je čas těžit diamanty. Dříve byly diamanty stejně distribuovány na různých úrovních, což by usnadnilo hledání diamantů i na mělké úrovni. Ale po minecraft 1.18 Aktualizace, budete muset hlouběji kopat, abyste našli více diamantů. Nejlepší úroveň k nalezení diamantů Minecraft je mezi -58 až -64.

      Jak těžit diamanty v Minecraftu

      Krok 1:

      Jít dolů na úroveň -57. Pokud nemůžete najít přímou trasu, budete se muset vykopat dolů.

      Krok 2:

      Jakmile tam, vykopejte 2 blok vysokou díru v libovolném směru a udržujte tunel.

      Krok 3:

      Pokračujte, dokud nenarazíte na světle modré rudy na stěnách tunelu. To je váš diamant.

      Krok 4:

      Pomocí železného pickaxe rozbijte rudu a načtete diamanty.

      Krok 5:

      Po dokončení použijte stejnou trasu a vyšplhejte zpět.

      Krok 6:

      Pokud byste nemohli najít diamanty, vykopejte jinou úroveň a opakujte proces.

      Sledujte HT Tech pro nejnovější technické zprávy a recenze, také držte krok s námi na Twitteru, Facebooku, Google News a Instagram. Pro naše nejnovější videa se přihlaste k odběru našeho kanálu YouTube.

      První publikované datum: 03 březen, 17:22

      Související příběhy

      Doporučeno pro tebe

      Další článek začíná

      Stáhněte si aplikaci HT ke čtení
      Tech a další příběhy:

      Kategorie

      Telefony podle cen

      Mobilní telefony

      Trendová témata

      Trendy jak

      © 2022 Tech Hindustantimes

      Horní sekce

      • Zprávy
      • mobilní, pohybliví
       • Mobilní zprávy
       • Mobilní recenze
      • Notebooky PC
       • Notebooky/PC novinky
       • Recenze notebooků/PC
      • Nositelné
       • Nositelné zprávy
       • Nositelné recenze
      • Hraní
       • Herní zprávy
       • Herní recenze
      • televize
       • TV zprávy
       • Televizní recenze
      • Gadgety
       • Mobilní vyhledávač
       • Vyhledávač notebooku
       • Vyhledávač tabletů
      • Doporučení
       • Mobilní doporučení
       • Doporučení notebooku
       • Doporučení tabletu
      • Porovnat
       • Mobilní srovnání
       • Porovnání notebooku
       • Porovnání tabletů
      • Fotky
      • Videa
      • Webové příběhy
      • Jak
      • Více
       • Akce Samsung
       • Apple událost
       • Pro tebe
       • Domácí spotřebiče

      Prozkoumejte tech

      • O nás
      • Kontaktujte nás
      • Sitemap
      • RSS
      • Podmínky použití
      • Zásady ochrany osobních údajů

      Copyright © HT Media Limited
      Všechna práva vyhrazena.