Vztahovací úkoly | Bradavice Legacy wiki, je tam romantika v Bradavičích dědictví? Dexerto

Existuje romantika v Bradavských dědictvích

To potvrdili vývojáři Moira Squier a Kelly Murphy s německým zpravodajským webem GamePro. Řekli, že včetně romantiky by bylo „obtížné ji zvládnout“, protože hlavní postavou je 15 a samozřejmě věkové rozsahy v Bradavicích jdou od 11-18.

Vztahovací úkoly | Bradavice Legacy Wiki

Úkoly vztahu jsou typem úkolu v dědictví Bradavice. Úkoly vztahu Umožněte hráčům prozkoumat příběhy a pozadí jejich společníků a dalších postav. Prostřednictvím těchto úkolů se hráči mohou dozvědět více o vztazích mezi postavami, získat nahlédnutí do motivace a růstu postav a hlouběji porozumět příběhu každého společníka. Aby se úkol dokončil, musí hráči mluvit s postavami, vyřešit hádanky a rozhodovat jménem postav, které ovlivní výsledek příběhu. Pokud tak učiníte, odmění hráče položkami, zkušenostmi a dalšími odměnami. Hráči také získají větší porozumění příběhů za postavami a získají smysluplnější spojení s hrou.

Všechny úkoly vztahu v Bradavicích dědictví

Rychlé hledání všech úkolů vztahu

název
Společník/npc
Popis
Odměny

Sebastian se chce setkat mimo Zmijozelskou společenskou místnost, aby se mnou mluvil o Zmijozelovém skriptiu.

Obdržel jsem sovu od Sebastiana, který mi řekl, že má vedení na relikvie, která by mohla pomoci Anne.

Od Ominise jsem obdržel sovu, že je vážně znepokojen Sebastianem. Měl bych se s ním setkat a Anne v Katakombu.

Sebastian mi poslal sovu a řekl, že v knize našel něco zajímavého z Scriptorium a chce o tom diskutovat v podrodě.

 • Dokončené hlavní úkoly: Ve stínu Undercroft a ve stínu panství
 • Dokončené boční úkoly: Ve stínu krevní linie a ve stínu studie
 • 180xp

Po znepokojujících událostech, které se ukázaly ve Feldcroftu, se Sebastian chce se mnou setkat v Undercroft.

 • Dokončené hlavní úkoly: Ve stínu Undercroft a ve stínu panství
 • Dokončeno boční úkoly: Ve stínu krevní linie, ve stínu studie, ve stínu objevu a ve stínu času
 • 180xp

Sebastian chce, abych se s ním setkal v Undercroft po událostech, které se odehrály v katakombu.

 • Dokončené hlavní úkoly: Ve stínu Undercroft, ve stínu panství, ve stínu hory a ve stínu dolu
 • Dokončené boční úkoly: Ve stínu krevní linie, ve stínu studie, ve stínu objevu, ve stínu času, ve stínu vzdálenosti, ve stínu naděje a ve stínu Relic
 • 180xp

Nyní, když uplynul nějaký čas od událostí na Feldcroft Catacomb. Měl bych vidět, jak je sebastian/ominis kapci. Naštěstí máme podceňování, abychom mluvili soukromě.

 • Dokončené hlavní úkoly: Ve stínu Undercroft, ve stínu panství, ve stínu hory, ve stínu dolu a v konečném úložišti
 • Dokončeno boční úkoly: Ve stínu krevní linie, ve stínu studie, ve stínu objevu, ve stínu času, ve stínu vzdálenosti, ve stínu naděje, ve stínu osudu a Ve stínu relikvie
 • 180xp

Poté, co Sebastian mluvil s Annou o svých plánech, Anne odešla a vypadala zoufalá. Musím mluvit se Sebastianem a zjistit, co bude dělat dál.

 • Dokončené hlavní úkoly: Ve stínu Undercroft, ve stínu panství, ve stínu hory, ve stínu dolu
 • Dokončeno boční úkoly: Ve stínu krevní linie, ve stínu studie, ve stínu objevu, ve stínu času, ve stínu vzdálenosti
 • 180xp

Sebastian a Ominis byli viděni, jak se hádají ve Velké hale. Měl bych zjistit, o co jde.

Profesor Weasley zařídil, abych navštívil nedalekou vesnici Brapmeade a nahradil mé ztracené zásoby. Měl bych být schopen navigovat do obchodů s diferenci pomocí mé mapy.

To byla vzrušující třída! Zúčastnil jsem se své první třídy Charms s profesorem Ronenem a naučil jsem se předvolávající kouzlo, Accio. Abych praktikoval, profesor Ronen uspořádal hru s názvem Summoner’s Court a porovnal mě proti Natty Onai. Nakonec ze mě dostala to nejlepší, ale já se neodradí. Profesor Ronen pro mě připravuje zvláštní úkol a chce, abych strávil více času s Natty.

Potkal jsem Natsai Onai v dolním Hogsfieldu, kde jsem objevil Floo Flames. Nyní mohu cestovat přímo mezi dolním hogsfieldem a Bradavicemi, což bude pohodlné. Natty má obavy z toho, že mě sledují Ranrok a Rookwood. Chce přijít se strategií, která má pomoci.

Jaké dobrodružství! Začalo to, když jsem potkal Natty poblíž některých starých hradních ruin. Řekla mi, jak následovala Theophilus Harlow k hlavě prase a všimla si ho, jak si přečetl dopis s pečetí Rookwooda Rookwooda. Chtěla dostat ten dopis, aby přivedl důstojníkovi zpěváka jako důkaz Harlow a Rookwood’s Collusion, takže následovala Harlow do hradu Falbarton. Na cestě dovnitř jsme viděli, že pytláci zajali Highwing a další hippogriff. Společně jsme s Natty zachránili hippogrifty z pytláků a utekli s obviňujícím dopisem, který Natty plánuje doručit důstojníkovi zpěváka a přivést Rookwooda a Harlowovi soudce.

Natty se dozvěděl o čaroděje v Lower Hogsfield, kterého obtěžuje Theophilus Harlow, pravý muž Rookwooda. Měl bych se s ní setkat, abych prozkoumal.

 • Natty nakonec doručí dopis vašemu příspěvku Owl, který po otevření udělí přístup k úkolu Ztracené dítě v Lower Hogsfield.
 • Žádný
 • Dokončili postranní úkoly ztracené dítě, máma je slovo a základ pro vydírání
 • Žádný
 • Dokončili postranní úkoly Ztracené dítě, máma je slovo, základ pro vydírání a zármutek a pomstu
 • Žádný

Dnes jsem navštěvoval třídu Beasts, kterou vyučoval profesor Howin, kde jsem se naučil starat se o Puffskeins a Kneazles. Pak jsem si musel mluvit s mákem Sweeting a společně jsme zabránili některým nechutným studentům, aby bolí Klenky. Musel jsem získat důvěru Poppy, protože mě vedla k nedalekému glade a představila mě hippogriffovi jménem Highwing.

Poppy a já jsme odkryli nejlépe udržované tajemství pytláků: drak bojový prsten ukrytý v dohledu. Osvobodili jsme zajatého draka, zmocnili se dračího vejce a bojovali jsme se. Bohužel, vejce, které patříme drakovi, jsme právě osvobodili.

Po záchraně draka ze spojků s balením pytláka. Poppy je připraven diskutovat o našem dalším tahu. Chce se setkat ve třech koštětech.

Poppy mi poslala sovu a řekla, že ví, kde musíme vrátit dračí vejce, které máme v našem držení. Mám ji potkat v městském kruhu Bradmeade.

Měl bych si promluvit s Poppy a zjistit, proč náhle odešla poté, co jsme vrátili dračí vejce.

Naposledy jsem mluvil s Poppy, obávala se o Snidgets. Řekla, aby se s ní setkala v zakázaném lese, aby zjistila náš záchranný plán.

Poppy mi poslala sovu a řekla, že se chce setkat poblíž Irondale v jeskyni jižně od Bradavic.

Poppy ukázal Dorranovi symbol, které MoonCalves vyrobil v henge. Měl bych mluvit s Dorranem a slyšet, co musí říct.

Dorran má podezření, že ví, kde byly skryté úder. Poppy a já se s ním setkáme jihozápadně od brocburrow, abych to prozkoumal.

Poppy a já jsme porazili pytláky a zachránili Snidgets. Zajímalo by mě, jak se o tom všechno cítí. Měl bych se s ní setkat ve Velké hale a mluvit s ní.

 • Dokončili požár a vice
 • Dokončili si vedlejší úkol Dračí debrief, pošírované vejce, volání na pyochar, překvapení, kentaur a kámen, je to ve hvězdách a pták v ruce
 • 180xp

Zatímco v Horním Hogsfieldu. Speil jsem hrudník za stánkem prodejce Claire Beaumont, který se zdál být odemčen. Zajímalo by mě, co by v tom mohlo být.

Lucan Brattleby koordinuje souboje pro dueling klub. Vyhrajte duel k dokončení tohoto úkolu.

Poté, co jste dokončili, požádejte Lucana Brattlebyho o další souboj. Navinout duel k dokončení tohoto úkolu.

Poslední kolo souboje je k dispozici na Crossed Wands. Určí to šampiona školy. Měl bych vidět Lucana Brattlebyho.

Poté, co vyhrál Duel koordinovaný Lucanem Brattlebym, můžete ho požádat, aby cvičil pomocí tréninkových kombinací kouzel a praktikoval kombinace kouzel.

Klub zkříženého hůlky se pravidelně setkává ve věži hodinových věží. Měl bych tam být schopen najít Lucana Brattlebyho.

Lenora Everleigh má potíže vyřešit hádanku prázdného obrazu. Naznačuje vám, že hádanka souvisí s kouzlem Lumos.

Fastidio a já jsme dospěli k dohodě. Mohu se vrátit do obchodu tím, že vystoupím mauzoleum.

Zaslechl jsem Clementine Willardsey mluvit se sebou ve třech koštětech. Zmínila něco o roji motýlů.

Fastidio a já jsme dospěli k dohodě. Mohu se vrátit do obchodu tím, že vystoupím mauzoleum.

Summonerův soud je populární na Bradavicích. Studenti se často shromažďují poblíž rady a hledají nové odpůrce, kteří budou vyzváni. Jak by si člověk představoval, konkurence mezi domy je divoká.

Existuje romantika v Bradavských dědictvích?

Bradavice dědictví studenti vaření lektvaru

Portkey Games

Bradavice Legacy je téměř na nás, protože hráči se připravují, aby se dostali do kouzelnického světa v tom, co se očekává, že bude jedním z nejvíce pohlcujících zážitků Harryho Pottera všech dob. Ale jedna otázka, kterou se ptalo mnoho potenciálních studentů Bradavic?

Bradavice dědictví bylo mezi kritiky dobře prověřeno, protože fanoušci knihy a filmové seriálu se konečně ponoří zuby do RPG Harryho Pottera, na který čekali roky.

Článek pokračuje po reklamě

Jak hra vidí, začnete svou cestu v pátém roce Bradavického vzdělávání, jednoho z nejkritičtějších let, kdy se studenti připravují na jejich běžné kouzelnické úrovně (OWL), je to také významný čas pro mladé dospělé jinými způsoby.

Článek pokračuje po reklamě

Jmenovitě je to doba, kdy se vztahy skutečně začínají vytvářet, s páry ze série, které se stále blíží této době jejich vzdělání. Zatímco Ron a Hermiona posílili své pouto a Harry a Ginny začali zkoumat své milostné životy, než se navzájem našli, můžete udělat to samé v Bradavickém dědictví?

Článek pokračuje po reklamě

Bradavice Legacy Romance Možnosti

Jednoduchá odpověď je, že Ne, Bradavice Legacy nemá žádné možnosti romantiky pro hráče.

Váš hráč se nezjistí partnera, když procházíte Bradavicemi a jeho okolními oblastmi, se vztahy napříč deskou zůstaly přísně přátelské.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

To potvrdili vývojáři Moira Squier a Kelly Murphy s německým zpravodajským webem GamePro. Řekli, že včetně romantiky by bylo „obtížné ji zvládnout“, protože hlavní postavou je 15 a samozřejmě věkové rozsahy v Bradavicích jdou od 11-18.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

To však neznamená, že to nikdy nebude existovat,. Jedna hra Harryho Pottera, která obsahovala možnosti romantiky, byla tajemství Harry Potter Braday, která je k dispozici, jakmile studenti dosáhnou 5. ročníku kapitoly 3.

Znamená to, že by to romantika mohla přijít k dědictví Bradavic po linii, s velkou aktualizací nebo DLC? Zatímco Devs jsou nyní proti tomu pevně, to neznamená, že v budoucnu nemohou změnit názor.