Warden in Minecraft, Warden – Minecraft Guide – IGN

Strážce z Minecraftu

V Minecraft má strážce 2 metody útoku – útok na melee a útok na dálku.

Strážce v Minecraftu

Tento tutoriál Minecraft vysvětluje vše o strážci se snímky obrazovky a pokyny krok za krokem. Pojďme se dozvědět o strážci v Minecraftu.

Podporované platformy

Strážce je k dispozici v následujících verzích Minecraft:

Plošina Podporováno (verze*)
Java Edition (PC/MAC) Ano (1.19)
Pocket Edition (PE) Ano (1.19.0)
Xbox 360 Ne
Xbox One Ano (1.19.0)
PS3 Ne
PS4 Ano (1.19.0)
Wii U Ne
Nintendo Switch Ano (1.19.1)
Edice Windows 10 Ano (1.19.0)
Edice Education Ne

* Verze, kterou byla přidána nebo odstraněna, je -li to použitelné.
POZNÁMKA: Pocket Edition (PE), Xbox One, PS4, Nintendo Switch a Windows 10 Edition se nyní nazývají edice Bedrock. Budeme je i nadále ukazovat jednotlivě pro historii verzí.

Pozadí

Warden je nový dav, který byl představen v divoké aktualizaci. Následuje obrázek toho, jak vypadá strážce v Minecraft:

správce

Strážce má 2 metody útoku – útok na melee a útok na dálku.

Úroveň nepřátelství (nepřátelská)

Strážce je nepřátelský dav. Termín dav je krátký pro mobilní, pohybliví a používá se k označení všech živých, pohyblivých tvorů ve hře, jako jsou kuřata, popínavá a strážce. Protože Warden je nepřátelský dav, zaútočí na vás v režimu přežití, ale ne kreativní režim.

Body zdraví

V Minecraft má strážce 250 srdcí pro zdraví. To dává strážce 500 zdravotních bodů (protože 1 srdce = 2 zdravotní body). Chcete -li zabít strážce, musíte dozorci způsobit 500 bodů poškození.

Kde najít strážce

V Minecraftu je strážce nalezen v hlubokém temném biome a je probuzen Sculk Shriekers.

Když je Sculk Shrieker aktivován třikrát s úrovní světla 11 nebo nižší (A další strážce není do 48 bloků), dozorce se vynoří a vykopává ze země. Po tření však, pokud je strážce klidný a necítil žádné vibrace po dobu 60 sekund, okamžitě se kope zpět do země a znovu zoufal.

Pokud máte potíže s nalezením strážce, můžete strážce svolat pomocí cheat nebo můžete použít vejce.

Zbraň

Strážce nenese zbraň.

Metoda útoku

V Minecraft má strážce 2 metody útoku – útok na melee a útok na dálku.

 1. Útok nablízko: Strážce bude cítit hráče nebo dav prostřednictvím vibrací (nebo pocit vůně, když vibrace nestačí). Duše v hrudi strážce se rozsvítí a pulzují vytvoření animace a zvuku srdečního rytmu, který je synchronizován s efektem temnoty. Čím více vibrací detekuje strážce, tím více se to rozzlobí. Jak se dozorce rozzlobí, rychlost srdečního rytmu se zvyšuje spolu se zvukem srdečního rytmu. Jakmile dozorce dosáhne určité úrovně hněvu, zahájí útok na melee řvoucím a nabíjením směrem k cíli způsobit poškození.
 2. Útok na dálku: Pokud se stavíte vysoko, schováváte se za zdmi nebo jste mimo rozsah mocného útoku na melee na melee. Když k tomu dojde, klec se hrudníkem se otevřou, aby zakřičela zvukový útok na nabitý dosah, který může proniknout zdi.

Chování

Strážce má v Minecraftu následující chování:

 1. Strážce je slepý a nic nevidí, takže k navigaci a identifikaci cílů používá vibrace (také známý jako podezřelí). Pokud vibrace nestačí, strážce používá svůj čich ke sledování svých cílů. Všimnete si, že čichají jejich okolí, aby se přiblížili k potenciálním cílům.
 2. Když strážce cítí vibrace, pohybuje se směrem ke zdroji vibrací. Čím více vibrací, které strážce snímá, tím více se to rozzlobí.
 3. Duše v hrudi strážce se rozsvítí a pulzují vytvoření animace a zvuku srdečního rytmu, který je synchronizován s efektem temnoty. Čím více vibrací detekuje strážce, tím více se to rozzlobí. Jak se dozorce rozzlobí, rychlost srdečního rytmu se zvyšuje spolu se zvukem srdečního rytmu.
 4. Strážce nesleduje nejbližší cíl, ale spíše ten, který ho nejvíce hněvá.
 5. Když dozorce dosáhne určité úrovně hněvu, zahájí útok na melee řvoucím a nabíjením směrem k cíli způsobit poškození.
 6. Pokud entita útočí na strážce, dozorce okamžitě vstoupí do svého hněvu.
 7. Strážce nejen zaútočí na hráče, ale také zacílí a zaútočí na další davy (ale nezaútočí na jiné strážce).
 8. Strážce deaktivuje štít, když zasáhne jeden pěstmi.
 9. Strážce má speciální interakce s hozenými projektily. Pokud strážce obdrží dvě vibrace projektilu do 5 sekund od sebe, rozroste se na střelce. Pokud strážce obdrží vibrace projektilu více než 5 sekund z posledního projektilu, nebude na střelci rozstříkat. To vám umožní strategicky rozptýlit strážce, aniž by se rozzlobil, zatímco si vezmete kořist z blízkých truhly.
 10. Pokud se stavíte vysoko, schováváte se za stěnami nebo jste mimo dosah mocného útoku na melee na blízko. Když k tomu dojde, klec se hrudníkem se otevřou, aby zakřičela zvukový útok na nabitý dosah, který může proniknout zdi.
 11. Strážce je imunní vůči poškození ohněm a lávou.
 12. Pokud je strážce klidný a necítil žádné vibrace po dobu 60 sekund, okamžitě se kopá do země a zoufalství.
 13. Warden se zlobí na všechny živé davy, které do něj narazily, nejen hráči

Kapky

Když zabijete strážce v Minecraftu, upustí to katalyzátor Sculk.

Než zmizí, nezapomeňte vyzvednout jakékoli upuštěné položky. Jsou užitečné a měly by být ve vašem inventáři uchovávány později.

Zkušené body

Při hraní hry získáte zkušenosti. Nejběžnějším způsobem, jak získat zkušenosti, je zabíjení davů. Když je zabit dav, uvidíte, jak se objevují malé zelené a žluté koule a pohybují se směrem k vám.

Tyto koule představují body zkušeností. Když zabijete strážce, získáte 5 zkušeností.

Spawn vejce pro strážce

Správce můžete vytvořit pomocí následujícího vejce Spawn:

Správce

Strážce Minecraft je jedním z nejnovějších davů ve hře. Warden, který vypadal jako vzpřímená, podivně zbarvená kráva, je ve skutečnosti nepřátelským davem, který je slepý a hledá hráče detekcí hluku a vibrací od hráče pohybujícího se nebo provádění akcí.

Strážce je silný nepřítel, kterému se můžete raději vyhnout. Zde je vše, co potřebujete vědět o Warden v Minecraftu, včetně toho, jak se vypořádat s jeho jedinečnou metodou Spawn, a jak přežít, pokud na vás zaútočí.

Kde najít strážce

Strážce najdete v hlubokých tmavých jeskyních, které lze snadno najít kvůli hojnosti nového bloku, Sculk. .

Warden.png

Kritéria Warden Splow

Strážce je jedinečný ve způsobu, jakým se vynoří do světa. Spíše než automaticky se Strážce vyvolává, jakmile vy, jak hráč spustil 4 Sculk Shriekers. . Zleva doprava můžete vidět Sculk Shrieker (spuštěné sonarovými vlnami viditelnými), snímač Sculk a katalyzátor Sculk na obrázku níže:

Sculk Items.png

Chcete -li spustit Sculk Shrieker, musíte přímo vstoupit na blok, nebo jste způsobili vibrace pohybem nebo interakcí jakýmkoli způsobem poblíž senzoru Sculk. Senzor poté pošle signál Shriekeru, který vydá hlasitý hluk (takže víte, že ho spustíte). Po 4 triggerech stejného výkřiku nebo 4 samostatných výkřiků se ze země vynoří strážce.

Přestože vývojáři Mojangu technicky zabíjecí, mají v úmyslu být strážce podobný darebákovi hororového filmu; Hrozba, která vás může chytit mimo dohled a vaším nejlepším postupem je okamžitě utéct. To vytváří jedinečný tón a zážitek pro dobrodružství hlubokého podzemí, který je téměř nemožné najít jinde ve hře.

Strážce vás nemůže zjistit, pokud se k němu proklouznete, a můžete slyšet strážce z krátké cesty díky slyšitelnému srdečnímu rytmu, který hraje, když jste v jeho okolí. Dalším znakem, že se dodržuje dozorce, je to, že všechny zdroje světla v okolí budou blikat a šířit, což dále přispívá k hororové vibraci, kterou se tento nový dav tak dobře hodí.

Tlumené světlo.png

Warden tipy

Jak je ukázáno na události 2020, kde byl odhalen strážce, vynikajícím způsobem, jak odvrátit strážce a/nebo odstranit z vaší cesty, je používat startovatelné předměty, jako jsou šipky nebo sněhové koule, protože dopadem na jejich přistání bude také působit jako návnada pro strážce. Mějte na paměti, že jakmile vydáte hluk sami, běh, skákání, těžbu, stavbu nebo útok, dozorce se může velmi snadno otočit a začít s vámi sprintovat.

Statistiky a položky klesají

Pokud s ním neběžíte a bojujete, dozorce má 500 koní a způsobí vám následující poškození na základě vaší úrovně obtížnosti:

Snadný Normální Tvrdý
Melee 16 (8 srdcí) 30 (15 srdcí) 45 (22.5 srdcí)
Ranged 6 (3 srdce) 10 (5 srdcí) 15 (7.5 srdcí)

Pokud se vám podaří zabít strážce, klesne 5 XP a Sculk Catalyst, což je blok, který lze použít k vytvoření vlastních efektů Sculk, pokud zabijete [[davy]], které pokleslo XP v jeho okolí.

Minecraft Wiki

Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

Nemáte účet?

Minecraft Wiki

Správce

Tento článek je o nepřátelském monster davu v Minecraft. Pro neviditelný illager v dungeonech Minecraft viz MCD: Warden. Pro starověký dav v dungeonech Minecraft viz MCD: Frostwarden. Pro znak v Minecraft: Story Mode, viz Minecraft Story Mode: The Warden.

Tato stránka používá mnoho obrázků.

Nedoporučuje se pro lidi s omezeným nebo pomalým připojením k internetu přečíst tuto stránku.

Správce

Zdraví

500 × 250

Chování

Potěr

Když hráč aktivuje přirozeně generovaný Sculk Shriekers čtyřikrát nebo více

Poškození

Melee:
Snadné: 16 × 8
Normální: 30 × 15
Hard: 45 × 22.5

Ranged:
Snadné: 6
Normální: 10
Tvrdý: 15 × 7.5

Podrobnosti

Velikost

Výška: 2.9 bloků
Šířka: 0.9 bloků

A správce je mocný, ale vyhýbatelný nepřátelský dav, který svolal Sculk Shriekers v hlubokém temném biome. Útočí otočením paží dolů, způsobující nejvyšší poškození melee všech davů a ​​může také uvolnit útok Sonic Boom, který dojdou na cíl, propíchne přes překážky a pouze Účinek odporu může snížit jeho poškození. Wardens jsou zcela slepí a spoléhají se na vibrace, vůni a dotyk, aby detekovali hráče a davy, aby zaútočili, a proto je lze vyhýbat plíživým, odklonem (sněhové koule, šípy atd.) a vlna.

Obsah

 • 1 tření
 • 2 kapky
  • 3.1 Idle
  • 3.2 napětí
  • 3.3 útoky
  • 5.1 id
  • 5.2 data entity
  • 11.1 propagační videa
  • .2 strážci
  • 11.3 animace
  • 11.4 animace vykreslování
  • 11.5 snímků obrazovky
  • 11.6 vývojových snímků
  • 11.7 vývojových videí
  • 11.8 Různé snímky obrazovky
  • .9 Oficiální umělecká díla
  • 11.10 Koncepce kresby
  • 11.11 zboží

  Tření []

  Warden se objevuje

  Wardens nepoužívá standardní mechaniku tření davů. Místo toho jsou vytvořeni, když hráč aktivuje přirozeně generovaný Sculk Shriekers místo toho místo toho, a pokud již není další strážce do 24 bloků od toho. Strážce se vynoří tím, že se vynoří ze země poblíž Shriekeru, který jej svolal, a trvá asi 6.7 sekund k tomu a být zcela nezranitelný, dokud se nevyskytl plně.

  Počet varování pro Sculk Shriekers je spíše specifický pro každého hráče než každý Sculk Shrieker. To znamená, že hráč může aktivovat čtyři různé Shriekery na různých místech a po čtvrté aktivaci se objeví strážce. Úroveň světla nemá vliv na tření strážce.

  Je učiněno až 20 pokusů o vytvoření strážce v oblasti 11 × 13 × 11 krychlových, která je soustředěna na Shrieker. Během každého pokusu hra vybere náhodný sloupec z osy Y, pak hra vybere nejvyšší blok v tomto sloupci s horním povrchem s plnou kolizí a výše uvedený blok nesmí mít žádnou kolizi (tření se nemůže srazit s žádnými existujícími entitami nebo kapaliny; strážci nesmí mít vodu uvnitř svého bloku tření, kam jejich nohy jdou, ale mohou se vynořit vodou ve druhém a třetím bloku. Například tlaková deska s vodou tekoucí nahoře je stále platným místem).

  v Java Edition, Spawning strážce může být zapínán nebo vypnut s herním pravidlem DowardenSpawning .

  Kapky []

  Strážce po smrti upustí jediný katalyzátor Sculk, který není ovlivněn rabováním. Rovněž klesá 5 zkušeností, pokud je zabit hráčem nebo zkrocený vlk.

  Chování []

  Strážce čichá

  Po tření se Wardens náhodně bloudí po celém světě a přechází k blízkým vibracím pocházejícím z hráčů, davů a ​​ne-mobských zdrojů, včetně projektilů a mincortů. Strážce také pravidelně čichne oblast kolem ní, což jí umožňuje nulové na cíle, i když nevytvářejí vibrace. Jako strážci čichají, vyzvedněte vibrace nebo se jich dotknou jiní hráči nebo davy, strážci se stále více rozruší.

  Idle []

  Strážce se vejde do jakéhokoli prostoru, který je široký 1 blok a 3 bloky vysoký, což mu umožňuje pronásledovat hráče a davy malými chodbami.

  Wardens jsou imunní vůči poškození ohněm nebo lávou a nepřijmou knockback. Pronásledují bloky, které se obvykle vyhýbají jiným davům, včetně kolejnic [1], kaktusů nebo magmatických bloků.

  Strážce, ať už rozhněvaný nebo ne, dává 12 sekund temnoty všem hráčům v okruhu 20 bloků od něj každých 6 sekund. Duše v hrudi vytvářejí nízký rytmus srdce, ke kterému dochází tandem s efektem temnoty. Srdeční rytmus se zrychluje, když se strážce stále více rozruší. [2] Strážce dává přednost tomu, aby vystopoval nejpodeskystivější cíle, spíše než ty nejblíže k nim. [3]

  Strážce poslouchá všechny vibrace v okruhu 16 bloků, s výjimkou vibrací z jiných strážců, brnění, umírajících davů a ​​hráčů v kreativním nebo diváckém režimu. Stejně jako u senzorů Sculk nemohou detekovat vibrace od plíživého hráče, který se pohybuje, skáká, padá nebo střílí projektil. Strážce má 2sekundové cooldown mezi detekci vibrací.

  Strážce si je vědom všech cílových entit v rámci 49 × 51 × 49 kolem sebe. Pokud má strážce cílovatelnou entitu, vyšetřuje žádné poruchy a je jinak nečinný, je to cesta k nejbližšímu entitě a upřednostňuje hráče před davy. Přitestování může dozorce zahájit chování a animaci „čichání“. To trvá kolem 4.2 sekundy a má 5-10 sekund cooldown. Strážce může stále vyčichat plížící hráče, přestože z nich nemohou detekovat vibrace.

  Napětí []

  Wardens sledujte, jak jsou naštvaní na každém podezřelém jako číslo od 0 do 150. Když si dozorce všimne vibrací, přidá se k hněvu hráči nebo davu, který způsobil vibrace. Přidává 10 hněvu, pokud vibrace pocházela z projektilu nebo 35 hněvu pro jiné vibrace. Pokud však do pěti sekund slyší dva projektily ze stejného hráče/davu, místo toho přidá k tomuto hráči/davu úplný 35 hněv. Wardens nepřispívá hněv k davu/přehrávači, pokud byl projektil zastřelen z více než 30 bloků odtud, ačkoli projektil se počítá do počítadla dvou projektilů. Hněv se rozkládá rychlostí 1 za sekundu a okamžitě vyčistí, pokud se cílený hráč přepne na režimy kreativních nebo diváků, cíl nebo dozorce opustí dimenzi, nebo pokud cíl zemře.

  Strážce přidává 35 hněvu k jakémukoli davu, který se ho přímo dotkne. Tento efekt má 1 sekundové cooldown.

  Když skončí čichání, dozorce přidá k nejbližšímu davu nebo hráči 35 hněvu do 6 bloků vodorovně a 20 bloků svisle, válcový objem se soustředil na strážce.

  Jakmile dozorce dosáhne 80 hněvu s cílem, řve to pro 4.2 sekundy, přidá dalších 20 hněv a sleduje cíl. V tomto rozhněvaném stavu strážce pronásleduje cíl normálně, přestože je slepý. Strážce také vstupuje do svého nepřátelského stavu a přidává 100 hněvu, pokud je přímo napaden davem. Pokud je útočící hráč nebo dav do 5 bloků, přeskočí svou řvoucí animaci a okamžitě pronásleduje.

  Strážce je zkreslený směrem k vibracím hráče, útokům a kontaktu – i když je dozorce v jiném davu rozzlobenější, stále zaútočí na hráče jako první, dokud také rozhněvají strážce. To neplatí o žádném jiném davu. [4]

  Po 60 sekundách „klidu“ a nezjištění žádných vibrací nebo čichání davů, strážce se vrací zpět do země a zoufalství, pokud to nebylo pojmenováno. Pokud se strážce vznáší na kapalině, místo toho se okamžitě zoufal bez jakékoli animace ohodnocení. Během své rozvíjející se /hraní animace nemůže strážce detekovat žádné vibrace a může poškodit pouze /zabíjet, i když ji stále mohou tlačit entitami, písty nebo tekutinami. Pojmenovaní strážci nekopávají nebo zoufalí.

  Útoky []

  Útok na melee strážce má cooldown 0.9 sekund a deaktivuje štíty po dobu 5 sekund, jedná se o 16 × 8 až 45 × 22.5 zdravotních bodů v závislosti na obtížnosti.

  Warden Sonic Boom

  Pokud strážce nemůže dosáhnout svého cíle, přechází na svůj útok na dálku: zvukový boom. To tak činí, když jsou uvedeny následující:

  • Je to 5 sekund od té doby, co strážce naposledy použil útok na melee nebo na dálku
  • Cíl je do 15 bloků vodorovně a 20 bloků svislých stránek.

  Sonic Boom se zaměřuje přímo na cíl, což znemožňuje vyhnout se, procházet bloky a dalšími davy, aniž by je poškodilo. Strážce vezme 1.7 sekund na účtování a uvolnění útoku, který okamžitě zasáhne cíl, pokud je cíl v rámci útoku. Útok má další 1.3 sekundy, aby se ochladily, než strážce může znovu použít útoky na melee celkem 3 sekundy. Sonic Boom je viditelný prostřednictvím zeleno-modré částice, které jsou promítnuty z hrudníku strážce. Tento útok obchází štíty, brnění, kouzla, bloky a dokonce i zvětšování zbroje. .

  Zvuky [ ]

  Java Edition:
  Strážci používají kategorii zvuku nepřátelských tvorů pro zvukové události závislé na entitě.

  Titulky Zdroj Popis Umístění zdrojů Klíč překladu Hlasitost Pitch Útlum
  vzdálenost
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient6.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient7.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient8.ogg https: // minecraft.fandom..ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient10.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient11.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient12.ogg Warden kňučí Nepřátelská stvoření Náhodně, když je klidný .správce .okolní titulky .entita .správce .okolní 4.0 0..2 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated3.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_agitated4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated6.ogg Strážce zlostně zasténá Náhodně při rozrušení entita .správce .rozrušený titulky .entita .správce . 4.0 0..2 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_angry1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_angry2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_angry3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_angry4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_angry5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_angry6. Strážce zuří Nepřátelská stvoření Náhodně při rozzlobení .správce .rozzlobený titulky .entita .správce .rozzlobený 4.0 0.8-1.2 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated4..fandom.com/wiki/file: warden_agitated5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated6.ogg Strážce zlostně zasténá Nepřátelská stvoření Když se dozorce nepodaří podvádět pod vodou entita .správce .rozrušený titulky .entita .správce .rozrušený 5.0 1.0 16
  .fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry5.ogg Warden si rozzlobeně všimne Nepřátelská stvoření Když všechny pokusy o tření strážce selže entita .správce .poslech_angry titulky .entita .správce .poslech_angry . 1.0 ?
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_attack_impact1.ogg https: // minecraft.fandom..ogg Strážce zasáhly Nepřátelská stvoření Když dozorce na něco zaútočí entita .správce . titulky . .správce .útok_impact 10.0 0.8-1.2 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_death1.ogg https: // minecraft…ogg Warden umírá Nepřátelská stvoření Když dozorce zemře entita . .smrt titulky .entita .správce .smrt 4.0 0.8-1.2 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_hurt1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_hurt2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_hurt3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_hurt4.ogg Warden bolí Nepřátelská stvoření Když je dozorce poškozen entita . . titulky .entita .správce .zranit 4.0 .8-1.2 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_emerge.ogg Objevuje se dozorce Nepřátelská stvoření Když se Strážce vynoří entita .správce .vynořit se titulky .entita .správce .vynořit se 5. 1.0 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_dig.ogg Warden Digs Nepřátelská stvoření Když se strážce zoufal entita . . titulky .entita .správce .kopat 5.0 1.0 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_heartbeat1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_heartbeat2.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_heartbeat3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_heartbeat4.ogg Wardenovo srdce bije Pravidelně v závislosti na hněvu .správce .tlukot srdce titulky .entita .správce .tlukot srdce 5. .8-1.2 16
  https: // minecraft..com/wiki/file: warden_listening1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening2.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_listening3.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_listening4..fandom.com/wiki/file: warden_listening5.ogg Strážce si toho všimne Nepřátelská stvoření Když si strážce všimne vibrací nebo vůně, zatímco je klidný entita .správce .Naslouchání titulky .entita .správce .Naslouchání 10.0 0.8-1. 16
  .fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry5.ogg Warden si rozzlobeně všimne Nepřátelská stvoření Když si strážce všimne vibrací nebo vůně, zatímco je rozrušený nebo naštvaný .správce .poslech_angry titulky .entita .správce .poslech_angry 10.0 0.8-1.2 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_close1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_close2..fandom..ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_close4.ogg Warden se blíží Nepřátelská stvoření Když je strážce jednou nazýván Sculkem Shriekerem entita . .Nedaleko_close titulky .entita .správce . 5.0 1.0 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_closer1.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_nearby_closer2..fandom.com/wiki/file: warden_nearby_closer3.ogg Nepřátelská stvoření Když je dozorce dvakrát volán Sculk Shrieker entita .správce .Nedaleko_closer titulky .entita . .Nedaleko_closer .0 1.0 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_closest1.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_nearby_closest2..fandom.com/wiki/file: warden_nearby_closest3.ogg Warden se zblízka Nepřátelská stvoření Když je strážce nazýván Sculk Shrieker třikrát entita .správce .Nedaleko nedaleko titulky .entita .správce .Nedaleko nedaleko 5.0 .0 16
  https: // minecraft..com/wiki/file: warden_tendril_clicks1.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_tendril_clicks2.ogg https: // minecraft.fandom..ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_tendril_clicks4..fandom..ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_tendril_clicks6.ogg Wardenské úponky klikněte Nepřátelská stvoření Když strážce detekuje vibrace entita .správce .podrostné_clicks titulky .entita .správce .podrostné_clicks 5.0 0.8-1.2 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_roar1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_roar2.ogg https: // minecraft.fandom….com/wiki/file: warden_roar4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_roar5.ogg Strážce řve Nepřátelská stvoření entita .správce .řev titulky .entita .správce .řev 3.0 1.0 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_sniff1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_sniff2.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_sniff3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_sniff4.ogg Strážce čichání Nepřátelská stvoření Když strážce čichá pro okolní entity entita .správce .čichat .entita .správce .čichat 3.75 .0 16
  https: // minecraft..com/wiki/soubor: sonic_boom1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: sonic_boom2…com/wiki/soubor: sonic_boom3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: sonic_boom4. Nepřátelská stvoření Když strážce vrhá zvukový boom entita .správce .Sonic_boom titulky .entita .správce .Sonic_boom 3. 1.0 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: sonic_arch1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: sonic_arch2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: sonic_arch3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: sonic_arch4.ogg Poplatky za strážce Nepřátelská stvoření Když strážce připraví zvukový boom entita .správce .Sonic_Charge titulky .entita .správce .Sonic_Charge 3. 1.0 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_step1.ogg https: // minecraft.fandom..ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_step3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_step4.ogg Kroky Nepřátelská stvoření Zatímco strážce chodí entita .správce .krok titulky .blok .obecný .kroky 3.0 1.0 16
  Zdroj Popis Umístění zdrojů Hlasitost Pitch
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient1.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_ambient2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient3.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_ambient4..fandom.com/wiki/file: warden_ambient5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient6.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient7..fandom.com/wiki/file: warden_ambient8.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_ambient9.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_ambient10.ogg https: // minecraft.fandom..ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_ambient12.ogg Nepřátelská stvoření Náhodně dav . .líný 1.0 0.8-1.
  Nepřátelská stvoření Náhodně [ Více potřebných informací dav .správce .líný 3.0 1.
  .fandom.com/wiki/file: warden_agitated1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_agitated6.ogg Nepřátelská stvoření Náhodně, když si dozorce něco všimne dav .správce .rozrušený 10.0 0.8-1.2
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_angry1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_angry2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_angry3.ogg https: // minecraft.fandom..ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_angry5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_angry6.ogg Nepřátelská stvoření Náhodně, když se dozorce zaměřuje na nepřítele dav .správce .rozzlobený 10.0 0.8-1.2
  https: // minecraft..com/wiki/file: warden_listening_angry1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry5.ogg Nepřátelská stvoření Když všechny pokusy o tření strážce selhaly [ Více potřebných informací ] dav .správce .poslech_angry 10.0 [ ověřit ] 0.8-1.2 [ ověřit ]
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_attack_impact1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_attack_impact2.ogg Nepřátelská stvoření Když dozorce na něco zaútočí dav .správce .Záchvat 10. 1.0
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_emerge.ogg Nepřátelská stvoření Když se Strážce vynoří dav .správce .vynořit se 5.0 .0
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_death1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_death2.ogg Nepřátelská stvoření Když dozorce zemře dav .správce .smrt 1.0 0.8-1.0
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_hurt1.ogg https: // minecraft.fandom..ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_hurt3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_hurt4.ogg Nepřátelská stvoření Když je dozorce poškozen dav .správce .zranit 1.0 0.8-1.
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_dig.ogg Nepřátelská stvoření Když se strážce zoufal dav .správce .kopat 5.0 1.0
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_heartbeat1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_heartbeat2..fandom.com/wiki/file: warden_heartbeat3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_heartbeat4.ogg Nepřátelská stvoření dav .správce .tlukot srdce 5.0 1.0
  https: // minecraft..com/wiki/file: warden_listening1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening5.ogg Nepřátelská stvoření Když si strážce všimne vibrací nebo vůně, zatímco je klidný dav . . 10.0 0.8-1.2
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_listening_angry5.ogg Nepřátelská stvoření Když se dozorce nedokáže vynořit nebo si všimne vibrací nebo vůně z cíle, když je rozrušený nebo naštvaný dav . .poslech_angry .0 0.8-1.2
  https: // minecraft…ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_close2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_close3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_close4.ogg Nepřátelská stvoření Když je strážce jednou nazýván Sculkem Shriekerem dav .správce .Nedaleko_close 5.0 0.8-1.2
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_closer1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_closer2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_closer3.ogg Nepřátelská stvoření dav .správce .Nedaleko_closer 5.0 0.8-1.
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_closest1.ogg https: // minecraft.fandom..ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_nearby_closest3.ogg Nepřátelská stvoření Když je strážce nazýván Sculk Shrieker třikrát dav .správce .Nedaleko nedaleko 5.0 0.8-1.2
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_tendril_clicks1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_tendril_clicks2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_tendril_clicks3.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_tendril_clicks4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_tendril_clicks5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_tendril_clicks6.ogg Nepřátelská stvoření dav .správce .kliknutím 1.0 1.0
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_roar1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_roar2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_roar3..fandom.com/wiki/file: warden_roar4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_roar5.ogg Nepřátelská stvoření Když se strážce zaměřuje na dav, zatímco je čelí hráči [Sound 1] dav . .řev 10.0 1.0
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_sniff1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_sniff2..fandom.com/wiki/file: warden_sniff3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_sniff4.ogg Nepřátelská stvoření Když strážce čichá pro okolní entity dav .správce .čichat 5.0 1.0
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: sonic_boom1.ogg https: // minecraft.fandom..ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: sonic_boom3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: sonic_boom4. Nepřátelská stvoření Když strážce vrhá zvukový boom dav .správce .Sonic_boom 3.0 1.0
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: sonic_arch1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: sonic_arch2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: sonic_arch3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: sonic_arch4.ogg Nepřátelská stvoření Když strážce připraví zvukový boom dav .správce .Sonic_Charge 3.0 .
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_step1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_step2.ogg https: // minecraft..com/wiki/file: warden_step3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: warden_step4.ogg Nepřátelská stvoření Zatímco strážce chodí dav .správce .krok 1.0 .8-1.2
  Žádný Nevyužitá zvuková událost Nedaleko_close .správce 1.0 0.8-1.2
  Žádný Nevyužitá zvuková událost Nedaleko_closer .správce 1.0 0.8-1.2
  Žádný Nedaleko nedaleko .správce 1.0 0.8-1.2
  Žádný Nevyužitá zvuková událost mírný_angry .správce 1.0 0.8-1.2

  Hodnoty dat []

  název Identifikátor Klíč překladu
  Správce správce entita.Minecraft.správce
  název Identifikátor Numeric ID Klíč překladu
  Správce 131 entita.správce.název