Warframe Halloween akce přináší nové kůže a exkluzivní odměny – Gamespot, Warframe’s Nights of Naberus Event se vrací pro Halloween | PCGamesn

Nejstrašnější sezóna je hned za rohem as tím přichází zdarma hrát úkoly a novou kosmetiku ve válečném rámu.

Warframe Halloween akce přináší nové kůže a exkluzivní odměny

Nejstrašnější sezóna je hned za rohem as tím přichází zdarma hrát úkoly a novou kosmetiku ve válečném rámu.

Autor: Grace Benfell 7. října 2021 v 8:44 PDT

GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Nová událost Halloween ve Warframe nabízí kosmetiku novou i starou, spolu s bezplatným úkolem. I když událost nenabízí pro nové hráče moc, je to příležitost vybarvit již H. . Warframe s některými sezónními dobrotami. Obsah je rozdělen do tří odlišných prvků: noci Naberus, den mrtvých a řetězy Harrow.

Noci Naberus se skládají především z odměn a estetických předmětů, které jsou k dispozici bez ohledu na platformu hráče. Akce začíná 6. října a běží do středy 2. listopadu ve 11:00 / 14:00. . Vyměňuje si odměny jako Blueprints, Orbiter Decorations a Nyctalus Emphymera pro tokeny matky. Estetika je tematická po festivalu Orokin Festival of Death and Mischief ve vesmíru, který zní strašně podobně jako náš vlastní Halloween.

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Začátek v:

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Den mrtvých je sada obchodů pro Warframe Cosmetic Pieces, a to jak z minulých Halloweenských akcí, tak z nově vytvořených kůží pro 2021. Obsah zahrnuje svazek glyfy 2021, den slepých zbraní a brnění. .

. Vedení duchovním médiem z červeného závoje, hráči prozkoumají pustý stroj, ozvěnou s šepotem mrtvých a osvětlených podivným a nekonzistentním světlem. . Dokončení úkolu odemkne Blueprint Harrow Warframe Blueprint. I když to není zbrusu nový obsah, úkol je trochu z cesty a zapadá do tématu Halloween.

Zde uvedené události slouží jako dobrý obrys pro říjen Warframe, ať už hledáte halloweenský kostým ve hře nebo jste jen Goth. Pokud vám na této akci chybí, vždy je příští rok.

.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

? E -mail [email protected]

Noci Warframe Nights of Naberus se vrací na Halloween

Strašidelná sezóna je na nás, takže vaše oblíbené hry živé služby se dostávají do ducha Halloween. Warframe není výjimkou, přičemž digitální extrémy zavádějí několik bezplatných úkolů a tematických událostí pro vesmírnou hru od dnešního dne.

Noci Naberus odstartují měsíční událost, která obsahuje odměny, jako je nová efeméra Nyctalus, glyfy a vracení předmětů z pryč let. . Také získáváte stalker Noodle, Basmu Blueprint, Ceti Lacera Blueprint, Ballroom Simulacrum Scéna a další.

Halloweenská událost Warframe je tematická po starověkém festivalu Orokin Death and Mischief a je přístupná prostřednictvím dcery v Necralisk na Deimos. Všimnete si, že provozuje omezený obchod s odměnami a předměty s tématem Halloweenu. .

Máte také den mrtvého obsahu, který přichází s novým svazkem Halloween Glyf, a bezplatným úkolem s názvem řetězy Harrow, který přichází s online prequel webcomic.

.

Iain Harris Náš bývalý zástupce zpravodajského editora nyní píše pro Gamesradar. Velký fanoušek jrpgs a sci-fi her, Iain’s doma oblékání ve Final Fantasy XIV, i když není cizí pro Genshin Impact nebo GTA online.

. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.