Warframe – Tenno United Free Color Palette, Pařížská kůže, Grand Finale jako Tenno, stojíme spolu. Od nynějška do 6. července slavíme Tenno United! Ozdobte svůj válečník a zbraně paletou červené/bílé/modré barvy a kůží a prsten Abra Paříž na oslavách s třeskem s velkým finálovým ohňostrojem! Jako by to nestačilo, dostali jsme 50% slevu na vybrané položky na trhu! Přihlaste se do Warframe kdykoli před 6. červencem ve 2 str. m. EDT, aby si nárokoval své bezplatné položky Tenno United. ! | Facebook, všechny hvězdné dny 2023 položky ve Shop Shop ve Warframe – úplné zásoby a ceny – Gamepur

Všechny položky Star Days 2023 ve Shop Ticker ve Warframe – úplné zásoby a ceny

. Najdete ji na navigační kartě na své lodi a místem na Venuši.

Нет описания фото

. Dokonce jsem znovu vytvořil Paříž, jen abych využil kůži, i když mám Paříž Prime a jen zřídka používám luky. . Jen ignorovat krátký autobus děti pláče. Maminka jim dnes nedala své mimořádné odolné přilby.

A to není moje vlajka nebo kanadská vlajka. .

! Místo opotřebení, které můžete zdarma.Buďte zadek zraněni a cítím se za cokoli! ! . ? .

Duha pro práva homosexuálů?
Lze ohňostroj použít jako bomby pro korpus i červencové oslavy
Budu kůži pro Pařížský prvotřídní ne pro normální Paříž, je to tak spravedlivé
! Na Zemi je jen jedna země.

.

První 4. července, kterou kdy udělali. . Jediný ohňostroj byl 5K kredity a Grand Finay stále stojí stejnou částku platů. Než si promluvíte, uvědomte si, že většina vydání Stuff de je od předchozích let naopakována.

Vy musíte zchladit. . Sheesh.

?
ᛗᛁᚲᚺᛇᛚ ᚼᛅᚠᚢᚱ ᛅᚴᚴᛅᚱᛏ ᚾᛅᚠᚾ
.

Věci zdarma
9 z Tenno

Proč by svět měl „oslavit“ stranu, která pro nás není? Doufám, že také souhlasíte s „Fiesta Nacional Española nebo„ Semana Santa “nebo„ Feria de Abril “. .

.

Všechny položky Star Days 2023 ve Shop Ticker ve Warframe – úplné zásoby a ceny

Každoroční událost Star Days s tématem Valentýna je zpět ve Warframe. Akce začne 1. února a bude běžet do 15. února, což hráčům poskytne na všech platformách dostatek času na získání položek, které chtějí z obchodu. Hráči mohou vydělat nový sortiment kosmetiky a oblíbených předmětů fanoušků z předchozích událostí, jako je Eros Wings Efemera a The Ticker Floof. Toto jsou všechny položky Star Days 2023 a jak je odemknout ve Warframe.

. Akce Star Days 2023 obsahuje nové položky a vracející se oblíbené. Toto je úplný seznam a náklady na akci.

  • Acceltra Solstice Skin – 10 dluhových dluhopisů útulku
  • Paleta Cherub Color – 25 rodinných dluhových dluhopisů
  • Eros Arrow Skin – 1 tréninkový dluhopis
  • Eros Wings Efemera – 35 výcvikových dluhových dluhopisů
  • Frostfall Efemera – 5 lékařských dluhových dluhopisů
  • Ignis Wraith Blueprint – 25 Advances Dluhový dluhopis

Jak odemknout položky Star Days ve Warframe

Akce Star Days je řešena Ticker v Open-World Corpus Hub Fortuna. Najdete ji na navigační kartě na své lodi a místem na Venuši.

Ticker vám umožní obchodovat dluhové dluhopisy za každou položku, kterou má během akce aktivní. . Pokud potřebujete měnu pro konkrétní položku, vydejte se na Eudico. Představí řadu misí, které můžete vzít. .

Nezapomeňte řídit mise na Orb Vallis, vydělat dluhové dluhopisy a promluvte si s Tickerem, abyste našli perfektní kosmetiku s tématem Valentýna. .

O autorech

Aidan O’Brien

Aidan O’Brien hraje hry již více než tři desetiletí a píše o nich pět let. Když se nedostává na výtvory Hidetaka Miyazaki, ráda tráví příliš mnoho času ve válečném rámu, Destiny 2 a jakémkoli jiném ARPG s pevným grindem. Když nepíšelo, dělá nevysvětlitelné zákulisní magii pro skupinu Gamurs Group.

Další příběhy Aidana O’Brien

David Rodriguez je spisovatel na volné noze v Gamepur a hraje hraje 30 let. . Mimo jeho lásku k hrám ho můžete zachytit, jak vychvaloval ctnosti klasického akčního kina a elegantní třídy NU-Metal z počátku dvacátých let.