Warhammer 40K: Darktide se připravuje na zavedení MS Store/Steam Crossplay v další aktualizaci, Warhammer 40 000: DarkTide Next Patch přidává nové mise (a možná crossplay? ) | Shotkul skalního papíru

Warhammer 40 000: Darktide Next Patch přidává nové mise (a možná i crossplay? )

Upřímně řečeno, je to Daft, který Darktide spustil bez crossplay. Historicky se nikdo nestaral, když byli hráči Windows Store zamčeni do svého vlastního bazénu pro více hráčů, protože nikdo nekoupil hry v The Windows Store. Ale když je hra na Game Pass, odříznutí hráčů z jejich zapařených kamarádů je skutečná bolest. V mém vlastním Palpoolu se několik lidí nemohlo hrát s námi, což rozhodně nepomohlo, jak rychle jsme opustili Darktide.

Warhammer 40K: Darktide se připravuje na zavedení MS Store/Steam Crossplay v další aktualizaci

Hráči na Steam a The MS Store budou moci hrát společně.

Autor: Troy Blackburn, editor novin: 15. června 2023

Warhammer 40K Darktide Aktualizace 1.1.10 Náhled

Na konci června – začátkem července Warhammer 40K: Darktide bude zavádět aktualizaci 1.1.10, které přinesou crossplay mezi Steam a Microsoft Store. Hráči na Steam a The MS Store budou moci přidat přátele, dohazovat a připojit se k hráčům střelce z ostatních platforem. V současné době hráči nebudou moci přesunout svůj pokrok z jedné platformy na druhou, přesunout své DLC z jedné platformy na druhou nebo přesunout své Aquilas z jedné platformy na druhou. Hráči také nebudou mít schopnost odhlásit se z hraní platformy.

Spolu s hrami mezi platformami přicházejí šance na vyvážení několika požehnání a nový stav s názvem „Elite Resistance“, který se vynoří méně, ale i když nepřátelé. Thronesode mise budou také ovlivněny podmínkou přerušení napájení, jakmile se aktualizace objeví ve Warhammer 40K: Darktide.

Devs také uvádějí, že stále tvrdě pracují na Xbox vydání Warhammer 40K: Darktide.

Na oficiální stránce Steam si můžete prohlédnout příspěvek Full Warhammer 40K: Darktide Comm-Link.

Související články

  • Nové podrobnosti o přepracování systému hlavní třídy přicházející na Warhammer 40 000: Darktide
  • Jak Warhammer 40 000: Darktide přichází do Xboxu, bude také podstoupit přepracování třídy
  • Warhammer 40k Darktide “INE MAELSTROM” přidá změny na misijní desku, řemeslné crafting a (konečně) peněženku na celém účtu

Warhammer 40 000: Darktide Next Patch přidává nové mise (a možná i crossplay?)

Naše posádka Motley představuje ve Warhammeru 40 000: Klíčové umění Darktide

V příštím týdnu dorazí dochází k odolném novému Warhammeru 40 000: Aktualizace obsahu Darktide, přidává dvě nové mise a možná se připravuje na to, aby hráči v Steam a The Windows Store (to jste vy, Game Pass Gang) hrají společně. Neopraví to základní nedostatky Grimdarku, které zůstaly 4 mrtvé, ale to jsou vítané změny. Darktide také přidává novou kosmetiku, kterou si můžete vydělat hraním (ano!) a obnovení vydání nové kosmetiky prodané za skutečné peníze (jo).

Obvinění Chaos Spawn ve Warhammeru 40 000: Darktide

Na lodi se otevřel nový obchod, který ubytoval výhodné klobouky a kalhoty hry a podobně, s novou kosmetikou také. A „Po přestávce stráveném zaměřením na zlepšení Darktide“, Developers Fatshark začali prodávat prémiovou kosmetiku v obchodě s mikrotransakcí.

Podle tiskové zprávy, kterou jsme obdrželi před dnešním proudem Warhammer Skulls Stream. Verze tiskové zprávy však zveřejnila poté, co proud snížil obou zmínku o crossplay. Ani oznámení Fatsharka, ani jejich příspěvek devblog nezmiňují křížení. Tak. Možná? Možná ne? Změna plánů na poslední chvíli? Fumbled pokus učinit funkci překvapením? Ať tak či onak, crossplay je zpožděn.

Upřímně řečeno, je to Daft, který Darktide spustil bez crossplay. Historicky se nikdo nestaral, když byli hráči Windows Store zamčeni do svého vlastního bazénu pro více hráčů, protože nikdo nekoupil hry v The Windows Store. Ale když je hra na Game Pass, odříznutí hráčů z jejich zapařených kamarádů je skutečná bolest. V mém vlastním Palpoolu se několik lidí nemohlo hrát s námi, což rozhodně nepomohlo, jak rychle jsme opustili Darktide.

„Víme, že jsme při startu zmeškali značku,“ řekl výkonný producent Juan Martinez v tiskové zprávě. „Uznali jsme to, prošli jsme zpětnou vazbou komunity a změnili náš přístup k obsluze hry. Pravidelně aktualizujeme DarkTide a od spuštění jsme vydali dva kapky obsahu, devět aktualizací a četné hotfixy. A nezastavíme. Naše poslední pokles, odmítnutí sjednotit, přidává ještě více nového obsahu pro každého, aby si potopili zuby. Nemohl jsem být proouder za to, čeho tým dosud dosáhl. A brzy přijde ještě víc.”

Nové úrovně jsou jistě vítány, ale hlavní důvod, proč jsem přestal hrát Darktide. Jak jsem řekl v únoru, „je to ztráta času, výslovně navržená tak, abych ztrácel čas.„Žádné množství vylepšení a změn by nemohlo být lepší, než jednoduše odstranit všechno tento Guff a nechat tě hrát si s požadovaným zařízením. A to je nejhorší část toho všeho: Darktide je opravdu zábavná hrát kromě tohoto guff, hlasitý a špinavý romp přes WH40K s praskajícím kooperačním ultravialencem. Ale stejně jako příliš mnoho her v těchto dnech se to snaží monopolizovat váš čas rušným prací, než věřit, že byste chtěli hrát, protože je to zábava.

Viz náš Warhammer 40 000: Darktide Review pro více o dobrých a špatných.

DarkTide má právě teď 30% slevu na Steam, takže je to 23 liber.09/€ 27.99/27 $.99 do 8. června. A je stále k dispozici na PC Game Pass.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.