Warzone lopata: Jak vykopat pohřbený poklad? Millenium, 2023 – Call of Duty: Warzone: Kde a jak najít lopatu a vykopat poklad?

? Byla to reakce od generálního ředitele Nintendo Shuntara Furukawa, která zapálila věci. .

Warzone lopata: Jak vykopat pohřbený poklad?

V mapě Warzone Season 4 Fortune’s Keep je možné najít lopaty na několika místech na mapě. .

Warzone’s Fortune’s Keep je plná mnoha tajemství a jedna z nich je na plážích ostrova s ​​pohřbeným pokladem. V této příručce vysvětlujeme, jak získat lopaty, ale také, kde najít skryté poklady tohoto místa, kde jsou neřesti vítáni.

?

Chcete -li vykopat poklady, budete potřebovat lopatu. . .

Lopaty najdete ve třech různých bodech zájmu o Fortune’s Keep:

  • Na majáku –
  • Hřbitov
  • Severně od hřbitova Každý z nich je docela bezpečný, s výzdobami, které vám poskytnou kryt. Na druhou stranu je hřbitov o něco více navštěvovanější než ostatní, takže buďte opatrní, když jste tam. Pokud s mapou ještě nejste velmi spokojeni, můžete se konzultovat níže uvedený infographic, který vám jistě umožní najít cestu tam a hledat lopaty.

Příklad rypadlo (North Beach) - Call of Duty: Warzone

?

. . Budete je moci najít na severní pláži, těsně nad a na pláži východně od maják.

Příklad špíny - Call of Duty: Warzone

Když máte lopatu, vše, co musíte udělat, je interakce s hromadou písku, abyste kopali díru a získali odměny. . !

Dejte si pozor, protože mnoho lidí táboří na plážích, aby zabíjeli hráče, kteří si vzali čas na načtení lopaty. .

Mohl by přepínač brzy přistát? . .

?

Call of Duty: Warzone, Hráči stále objevují velikonoční vejce. V poslední době komunita zjistila, že je možné svolat zombie na nové mapě, Fortune’s Keep. .

Hráči mohou také vykopat používat lopata, . Navíc vám říkáme .

Najděte lopatu a vykopejte poklad ve Warzone

Sbírejte lopatu z Fortune’s Keep

Před vykopáním pokladů byste se měli vybavitlopata. Za tímto účelem existují dva způsoby: Nejprve je možné, že hráč, kterého jste právě zabili, jeden předem zvedl. Pokud ano, měli byste vidět lopatu na jeho kořisti. Za druhé, můžete hledat a lopata.

Fortune’s Keep lopaty

  • lehký dům).
  • Poblíž prázdného hrobu na hřbitově (hřbitov.
  • Na pláži poblíž hřbitova (.

Na naší straně jsme našli jeden velmi snadno na hřbitově, a to při mnoha příležitostech. Nyní, když jste vyzvedli a lopatamůžete hledat Poklady.

Objevit poklady na Fortune’s Keep

Jakmile máte Můžeš jít do Poklady. K tomu budete muset jít na konkrétní místa v , zejména pláže. lehký dům. Naše umístění můžete odkazovat na minimap prostřednictvím níže uvedených obrázků.

obraz

Na těchto plážích můžete vidět . Jakmile se přiblížíte, budete mít možnost kopat lopata A tak Vykopat poklad . Od té doby získáte různé kořist: brnění, zbraně, peníze atd.

Jako připomenutí, . Stačí přejít na stránku hry z obchodu podle vašeho výběru ke stažení a užívání si Battle Royale Activision’s Battle Royale.

Konkurence je organizována s okamžitým hraním naším partnerem což vám umožní odejít FIFA kredity V-bucks.

!

Call of Duty Warzone pohřbená místa lopaty pokladů: uvnitř hřbitova při pohledu na lopatu vedle otevřeného hrobu

? . .

. Pokud však chcete dostat ruce . Na mapě je jen konečný počet lopatů, takže při padáku na ostrov musíte jednat rychle.

. .

Lopata nalezená v horní části majáku je velmi snadná, můžete ji obvykle chytit, aniž byste se museli obávat boje. Alternativně hráči upustí lopatu, jakmile jsou sraženi, takže stojí za to zabít nedaleké soupeří.

Warzone pohřbená místa pokladů

Jakmile máte lopatu, nyní můžete vykopat pískové kopce. . Pokud máte lopatu ve svém inventáři, mělo by se objevit rychlé čtení „Dig“.

To je vše, co potřebujete najít pohřbený poklad ve Warzone. Jakmile vykopali jste veškerý poklad na pláži, měli byste zavolat na jeden z našich nejlepších načítání Warzone, abyste se vybavili meta-definujícími zbraněmi. Místo toho si vyděláte vlastní načítání? .

. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.