Whiplash Fortnite: Kde to najít v této sezoně, s pneumatikami terénu a kamenným pluhem-Millenium, Fortnite Victory Motors Whiplash Add-on.

Vítejte v

Ahoj kluci, dnes vám přivedu jeden z mých prvních automobilů, které uvolňuje, a je to whiplash z Fortnite. Neviděl jsem nikoho, kdo by dělal žádné dobré mody vozidla z Fortnite, takže bych mohl převést další vozidla ze hry. Každopádně to je vše, co musím říct, doufám, že se vám bude líbit!

Whiplash Fortnite: Kde ji najít tuto sezónu, s pneumatikami terénu a pluhem

Slavná závodní vozy Fortnite jsou stále přítomny na ostrově! A na nějakou dobu je můžeme dokonce přizpůsobit pomocí pneumatik a kamenných pluhů, abychom z nich učinili stroje ničení. Dostanete umístění požadovaných automobilů a předmětů.

K dispozici jsou výzvy Fortnite z této sezóny 1 a jedna z nich vás požádá o vybavení bičového automobilu v terénu a pluhem skály a poté zničí celkem 50 struktur. Tato vozidla jsou nejrychlejšími vozy ve hře a lze je najít pouze na určitých místech na mapě, nejčastěji v dobře udržovaných městech.

Jedinou skutečnou obtížností této výzvy je najít automobily, stejně jako terénní pneumatiky a skalní pluh poblíž. Poté, co byl vybaven všemi těmito ingrediencemi, je zničení struktur.

Kde najít bičová vozy?

Fortnite

Máte dobrou šanci najít bičová vozy na modrých značkách výše. Zvláště doporučujeme velkou čerpací stanici mezi skalnatými cívkami a svatyni: téměř vždy obsahuje whiplash a příslušenství požadované pro tuto výzvu. Obecně řečeno, čerpací stanice jsou pro tuto výzvu nejlepšími třením, protože obsahují tuny terénní pneumatiky a skalní pluhy, často na palivových čerpacích.

Na zemi se často vyskytují pneumatiky a pneumatiky terénu a kamenné pluhy. - Fortnite

Jednou ve vašem držení by měly být pneumatiky a pluhy v terénu hozeny na whiplash. Pak je vše, co musíte udělat, dostat se za volant přizpůsobeného auta a spěchat, aby zničil všechno!

Abychom rychle dosáhli prahu 50 zbouraných struktur, doporučujeme vám propíchnout domy stisknutím houby .

Několik případů, které lze provést sólo nebo ve skupině, na vás čekají v mobilní hře Diablo. Plné nepřátel, šéfů a kořistí, to jsou skvělé způsoby, jak rychle farmovat XP a postupovat prostřednictvím bitevního průchodu. Toto je pátý dungeon, chrám Namari v Bilefen.

Spisovatel na volné noze přináší zprávy, waifus a spoustu kávy!

02:30 Twitch: Tento Fortnite Streamer byl ve „vězení“ po dobu 60 dní na svém vlastním proudu! 09:28 Počet nejlepších 1 a hodin hry: Tento web shrnuje váš rok 2022 na Fortnite! 10:52 Poškození protivníků s odstřelovací puškou 10:44 Hodijte sváteční dárky na různých pojmenovaných místech 02:41 Epické hry: Nezletilé hráči nejsou chráněni? Kolosální pokuta pro vydavatele Fortnite! 07:44 Jaký vánoční dárek si vyberete na tento nebo ten objekt? 07:36 Fortnite: Získejte bezplatnou kůži Papa Guff během Vánoc! 07:34 Fortnite dělá top 1 v srdcích milovníků porno 11:00 Tyto mapy XP závaží posílí úroveň bitevního průchodu při plné rychlosti 10:20 Fortnite x My Hero Academia: Tento klíčový manga má šanci získat jeho 99% šanci dostat jeho kůže tento týden

Vítejte v GTA5-Mods.com

Vyberte jednu z následujících kategorií pro zahájení procházení nejnovějších modů GTA 5 PC:

Fortnite Victory Motors Whiplash [doplněk] 2.1

Všechny verze

2 471 stahování, 29.3 MB
2. září 2022

Další mody od shckwve:

008b22 Miniatura

08DCDF PIC2

784AF6 PIC1

784AF6 PIC3

008B22 PIC6

784AF6 PIC4

784AF6 PIC5

008B22 PIC7

008B22 PIC9

008B22 PIC8

MQDefault

Ahoj kluci, dnes vám přivedu jeden z mých prvních automobilů, které uvolňuje, a je to whiplash z Fortnite. Neviděl jsem nikoho, kdo by dělal žádné dobré mody vozidla z Fortnite, takže bych mohl převést další vozidla ze hry. Každopádně to je vše, co musím říct, doufám, že se vám bude líbit!

Soubory jsou odemknuty, takže pokud chcete upravit nebo přidat něco, co můžete.

Funkce
Auto má 3 barevné možnosti tělo, oblouky a kola
Opravte Collisons
Neonová podpora
Nečistoty mapované
Rozbité sklo
Vytočení
Zrcadla
Moddable
Správné pojmenování

Jak nainstalovat
1.Vložte složku Whiplash do modů/aktualizace/x64/dlcpacks
2.Poté přidejte tento řádek dlcpacks: \ whiplash \ to mods/aktualizace/aktualizace.RPF/Common/Data/DLCLIST.xml
A měli byste si být dobré si užít!

Hmyz
Ruce jsou trochu pryč na volantu
Když auto fouká, všechno se spálí
Když se pokusíte změnit kola, hra havaruje
Během některých animací procházíte autem

ChangeLog 2.0
Přidáno mapování nečistot
A Windows se nyní rozbije

ChangeLog 2.1
Už zvyklý, když přidáte vlastní kola
Přidané číselníky
Přidána poznávací značka
Správné pojmenování
Přidaná zrcadla

Kredity
Epické hry