Wild Hearts Kemono List: Všechny typy monster, varianty a DLC Kemono, příšery divokých srdcí, původ a lore vysvětleny | Načtení

Vysvětlena příšera, původ a lore

„Nebezpečná zvíře, která zaútočí na menší Kemono nebo lidi bez diskriminace. Hanayadoshi, neboli Ragetail, je nenasytný jedlík a trvale hladový, přestože konzumuje obrovské množství jídla ve srovnání s jeho velikostí. Může to být způsobeno tím, že výživa je odkloněna ovocným růstem na špičce jeho ocasu. Má tendenci ignorovat všechno ostatní, když se věnuje jídlu, ale pokud se rozhněvá, opustí ho pronásledování a zaútočí.”

Wild Hearts Kemono List: Všechny typy monstrum, varianty a dlc Kemono

Wild Hearts Kemono List: Všechny typy monstrum, varianty a dlc Kemono

Napsal Lloyd Coombes

Zveřejněno 19. června 2023 11:04

 • Ujistěte se, že můžete běžet divoká srdce s naším rozdrcením požadavků na PC Wild Hearts.

Kolik příšer v Kemono je v divokém srdci?

V divokém srdci je 21 Kemono a potíže s postupem hráčů se pohybují, s hodnocením hvězdy pro každého.

Zde je úplný seznam Kemono v divokých srdcích.

Všechny Kemono v divokém srdci

Oficiální web EA odhaluje následující Kemono – podívejte se na jejich popisy níže.

Golden Bempest

Divoká srdce zlatý bouřka kemono

„Daleko na severu se říká, že existuje záhadné místo známé jako Zlaté moře, kde se písek táhne ve všech směrech k obzoru. Po pravdě řečeno, toto je území Aragane nebo Golden Tempest, kde blázni jdou hledat zlato, nikdy se nevrátit. Ano, toto zvíře je ztělesněním větru, které fouká některé na bohatství a jiné k smrti.”

Ragetail

Wild Hearts Ragetail Kemono

„Nebezpečná zvíře, která zaútočí na menší Kemono nebo lidi bez diskriminace. Hanayadoshi, neboli Ragetail, je nenasytný jedlík a trvale hladový, přestože konzumuje obrovské množství jídla ve srovnání s jeho velikostí. Může to být způsobeno tím, že výživa je odkloněna ovocným růstem na špičce jeho ocasu. Má tendenci ignorovat všechno ostatní, když se věnuje jídlu, ale pokud se rozhněvá, opustí ho pronásledování a zaútočí.”

Sapscourge

Divoká srdce Sapscourge Kemono

„Kohakunushi, neboli Sapscourge, produkuje látky velmi podobné pylu a mízbě z jeho drsné kůže a chlupaté kožešiny, které mají zřetelně dřevitý vzhled. Zdá se však, že Kemono je špatně vybavena, aby se vypořádala s vlastní fyziologií, kýchala na pyl, který se zbaví, a náhodně pokrývá svou kořist v době času, než se ji neohrabaně pokouší umýt.”

Kingtusk

Wild Hearts Kingtusk Kemono

„Největší a nejděsivější z Kemona, který má tendenci se objevovat kolem lidských osad, si Yama’ugachi vyvinul více očí, takže kořist nemůže sklouznout – i když má tendenci udržovat většinu z nich zavřenou a místo toho se spoléhat na svůj čich. Pokud by však něco napadlo jeho území, obrovský kanec otevře všechny jeho oči v záblesku a posílá hrozivé pohledy ve všech směrech. Jeho masivní zuby podobné kufru, které si vydělávají jméno „Kingtusk“.”

Kingtusk je tvrdý kemono Divoká srdce. Zde je náš průvodce, jak to řešit.

Lavaback

Divoká srdce lavaback kemono

„Zeptejte se skupiny lovců, jaké budou jejich nejobávanější Kemono, a odpovědi budou mnoho a liší. Ale zeptejte se, co by to bylo nejvíce odporné Kemono, a odpověď bude téměř jednomyslná: Jigokuzaru nebo Lavaback. Jeho mazaný, jeho obratné použití jeho sopečného těla a způsob, jakým se někdy zdá, že se ušklíbne v lidstvo.”

Stopař smrti

Divoké srdce Deathstalker Kemono

„Z každého centimetru své nemocně elegantní formy, Rasetsu nebo Deathstalker, vyzařuje neúnavný ledový chlad. Tam, kde žádná voda nezdobí zemi, může tento Kemono vykouzlit obří hrudky ledu, ze kterých vytváří krásné vymezení svého území, známé lovcům jako „icecastles.„V případě potřeby loví v balení a snižuje kořist děsivou rychlostí. Ale má stejně děsivou sílu, až příliš evidentní v boji jeden na jednoho s jiným Kemonem. Ano, dlouho byla tato zvíře loveckou bane.”

Amaterasu

Divoká srdce Amaterasu Kemono

„S jeho obrovským křídlem, živým, sluncem nasáklým peřím a majestátním letem, Amaterasu po staletí zachytil představivost. Není divu, že pták byl uctíván jako kami nebes od dnů yore. Přesto z nějakého záhadného důvodu se zdá, že všechna místa, kde byla uctívána – od malé vesničky po obrovský národ – se spěšně spadly do zříceni.”

Goldshard

Wild Hearts Goldshard Kemono

„Mnoho Kemono vykazuje idiosynkratické chování, ale chování Koganebari nebo Goldshard. Ačkoli jeho tělo je pokryto výjimečně tvrdými ochrannými páteře. Je však vidět, že jde příliš daleko, někdy ztratí všechny své páteře a pak běží kolem slepé paniky s úplně holou kůží.”

Spineglider

Divoká srdce Spineglider Kemono

„Létající Kemono, který rychle generuje skálu z tekutiny, vylučuje, což ztuhne do tvrdé minerální hmoty. Jeho území je snadno identifikováno narušenou hmotností kamenných sloupů, které jej obklopují, přičemž pozoruhodnou podobnost se stalagmity. Tsunobashiri, neboli Spineglider, silně chrání toto území a velmi agresivní vůči vetřelcům. Tiše se vrhne dolů ze stínů svých kamenných sloupů na cokoli, co vnímá jako hrozbu.”

Earthbreaker

Divoká srdce Earthbreaker Kemono

„Povolená Kemono, řekla, aby roztrhla Země a polykala celé hory, jak to svítí dále. Pod váhou jeho gargantuanského rámu, mnohem větší než u jiných Kemono, krajiny vrzání a sténání. Legenda má to, že když byl svět vytvořen, země byla plochá jako oceán, dokud Kunin’arashi nebo Earthbreakers pochodovali daleko a široko, vyřezávali údolí a nutili velké vrcholy vysoko do oblohy.”

Dreadclaw

Divoká srdce Dreadclaw Kemono

„Kohouky jsou známé pro jejich úsvitu, ale tento bratranec Kemono má squall tak pronikavý, třese listy ze stromů. Ve skutečnosti je výkřik horké hlavy Himetosaka nebo Dreadclaw, prochází kopec a Dale, aby byli slyšet obyvatelé vzdálených vesnic. Dokonce i v tomto rozsahu může DIN zničit staré statky – natolik, aby chtěl lovit zvíře.”

Gritdog

Divoká srdce Gritdog Kemono

„Sunassuzumi, neboli GritDog, je vybaven přirozeně magnetickými podduch. Tyto děsivé, téměř karakuri podobné struktury dávají chladný vhled do inteligence zvířete.”

Fumebeak

Divoká srdce fumebeak kemono

„Kuromatoi nebo Fumebeak je ponurý pták, který koupe svou kořist v toxické miasmě a je chytrý
dost na to, abyste si vybrali a zacílili na slabé. Zdá se však, že to není imunní vůči svým vlastním
zhoubné emise, občas se zdálo, že se svíjí a svítí bolestí. Mnoho Kemono dobývá jejich
prostředí tím, že se naučí ovládat moc přírody, ale v tomto případě by se zdálo, že příroda má stále horní ruku.”

Emberplume

Divoká srdce Emberplume Kemono

„O legendárním Kemono zrozeném a vychováván plamen, Shiranui nebo Emberplume
z sopečného stanoviště daleko na Západě, kde se popálil všude kolem k Ash. Někteří vyznávají své plameny očištěné zlo a oslavují ptáka jako paragon exorcismu, zatímco jiní tvrdí.”

Nebeský drak

Poslední šéf divokých srdcí, nebeský drak, se nachází na vrcholu posvátné hory a pohybuje se mezi elektřinou, divokou, ohněm, zemským a zimním útoky a elementárními vlastnostmi – což je jedinečné mezi seznamem Wild Hearts Kemono Roster.

Wild Hearts DLC KEMONO

Murakumo

Divoká srdce Murakumo Kemono

Murakamo dorazil 6. dubna a je to liška typ Kemono, který může manipulovat s okvětními lístky na zbraně. Podle blogového příspěvku:

„Tato Kemono’s Glestora of Petal-manipulační útoky je skutečná hrozba. Kurzy vzduchem na platformách vyrobených ze Sakura Blossoms. Což zase dělá protiútok složitý. Když je rozzuřená, Vulpine Beast uvolní bouřlivé tornádo, které by vás mohlo snadno nechat v bezvědomí. Lovci by byli moudří zaměstnávat točící se top Karakuri k boji proti zvířeti.”

Podívejte se na to v akci níže:

Deathhaze Groombeak

Deathhaze Gemnobeak Wild Hearts Kemono

Deathhaze Gomingbeak se připojil k Divoká srdce Seznam Kemono 20. dubna a najdete jej v Akikure Canyon.

Zabíjení Deathhaze Gombeak Awards hráčům titul titul Deathhaze Exorciser a jeho talisman nabízí dovednost nazývaná toxický šok.

Varianta Kemono v divokém srdci

Následující Kemono v divokých srdcích nabízí nové schopnosti a útoky, často s různými elementárními afinity z jejich základních verzí.

 • Sporetail (varianta ragetail)
 • Icetusk (varianta Kingtusk)
 • Cobalt Lavaback (varianta Lavaback)
 • Ripclaw (varianta Dreadclaw)
 • Onyxshard (varianta Goldshard)
 • Venomglider (varianta Spineglider)
 • Pearlbeak (varianta FumeBeak)
 • Alpha Sapscourge (varianta Sapscourge)
 • Alpha Venomglider (varianta Venomglider)

Pro více informací Divoká srdce, Nezapomeňte se podívat na vše, co víme o křížovém a křížovém projevu, a každý nástroj Karakuri ve hře.

Vysvětlena příšera, původ a lore

Wild Hearts Monsters Kemono: Kemono je vidět

Pokud je vaše divoká srdce na oku od té doby, co bylo oznámeno, možná vás zajímá, v čem budete bojovat, když skočíte dovnitř. Tady budeme mluvit o všech odhalených Příšery divokých srdcí že budete bojovat.

Kemono v divokých srdcích se liší od podobných her, protože jsou často naplněny divočinou, jako jsou rostliny, míza a další přírodní prvky. To však neznamená, že nejsou hrozbou, protože vás mohou absolutně zdecimovat, i když používáte některé z nejlepších zbraní divokých srdcí.

Vysvětlena příšera divokých srdcí

Příšery Wild Hearts jsou obří zvířata, která podstoupila jedinečný vývoj, který je spojil s přírodou. Mají síly, které připomínají počasí, prostředí, flóru a další používají tyto síly a silné stránky k útoku na své nepřátele. Tyto síly jim také umožňují upravit své prostředí.

Thumbnail YouTube

Kolik příšer je v divokém srdci?

V divokém srdci je celkem 21 monster nebo Kemono. To vše je zkroucené, že na volně žijící zvířata. Od jednoduchého ragetailu, který vypadá jako myš po obřího Lavaback nebo Earthbreaker, existuje celá řada příšer, z nichž každá přináší své vlastní útoky ke stolu.

Thumbnail YouTube

To pokrývá všechny příšery divokých srdcí, která byla dosud odhalena. Nezapomeňte zjistit, jak je můžete zabít a rychleji se obejít pomocí draků divokých srdcí.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Divoká srdce: Všech 21 příšer a jejich vlastnosti na první pohled

Divoké srdce: všech 21 zvířat

Vedený

Podle oficiálních prohlášení byla společnost Monster Hunter Alternative Wild Hearts spuštěna celkem 21 loveckými Kemono. Zdá se, že všichni patří do většího nebo velkého kalibru; V následujícím přehledu můžete zjistit, s kým se zabýváte.

Existuje jen 10 velkých zvířat? Vrcholem konkurence Monster Hunter Wild Hearts jsou samozřejmě lovecké Kemono, kromě inovativních technologií Karakuri. Zpočátku to vypadalo, že jich bylo jen 10, ale nyní je jisté, že ve světě Dálného východu se potuluje 21 velkých tvorů.

A nejen zanechávají trvalý dojem díky imaginativnímu designu, ale vynikající soundtrack také ví, jak bombasticky rozvinout loveckou kořist. Ale o která zvířata jsou zde lovci monster, kteří se zde skutečně zajímají? Zkoumali jsme tuto otázku a byli jsme schopni shromáždit spoustu informací.

Více o tomto tématu ::

 • Wild Hearts: Nejlepší nastavení výkonu PC pro 20% více FPS
 • Wild Hearts: Tuto zbraň byste určitě měli používat na začátku
 • Wild Hearts: Jak porazit Kingtusk v klonu Monster Hunter

Toto je 21 příšer z divokých srdcí

Amaterasu

Amaterasu byl dlouho uctíván jako božstvo. S jeho „zářivým, sluncem zamořeným peří“ je orelský pták jako kořist majestátním pohledem na gigantické rozměry. A jako by to nestačilo k doslova vystřelení představivosti lidí, Amaterasu je také obklopen temným tajemstvím. Říká se, že všechna místa, kde byl uctíván. Je známo, že Ametaruovy útoky jsou obzvláště ničivé, ale v okamžiku, kdy absorbuje ptačí podprocesy.

Wild Hearts: Alle Monster - Amaterasu

Ragetail

Ragetai je obří krysa s zářícími červenými očima a obrovským ocasním klubem. Tento Kemono je považován za neukojitelný a neustále hladový, takže útočí nejen lidi, ale také menší příšery. Nutkání vždy pohltit velké množství jídla pravděpodobně pramení ze skutečnosti, že hodně energie „jde do vytvoření ovocného nárůstu na špičce ocasu.„Poznámka: Otravný ocas květináče se stále bobtná, zvyšuje svůj rozsah a sílu.

Wild Hearts: Alle Monster - Blütenschwänzchen

Varianta: Sporenschwänzchen

Atomová verze ragetail, ale navíc bojuje s podporou mladých.

Wild Hearts: Alle Monster - Sporenschwänzchen

Donnermarder

Donnermarder je údajně vysoce inteligentní, protože může „ovládat složitá magnetická pole a tvarovat železný písek do zvláštních forem“ pomocí přírodních magnetů jeho těla. Tyto téměř karacuri podobné struktury se vyskytují výhradně na území velkého hlodavce. Stejně jako smaragdový kluzák velmi těží z vysokých kamenných sloupů v boji, Donnermarder je téměř bezbranní bez zásob železného písku.

Wild Hearts: Alle Monster - Donnermader

Düsterschnabel

Havranský pták, který je považován za hrozné stvoření, protože obklopuje svou kořist jedovatým miasmou a navíc útočí pouze na slabší zvířata. Na druhou stranu, zjevně není imunní vůči svým vlastním sekreci, protože se někdy svíjel v bolesti. Nicméně jeho časté swoops z něj činí silný soupeř.

Wild Hearts: Alle Monster - Düsterschnabel

Varianta: Perlmuttschnabel

Jako Düsterschnabel jsou podobné zaprášeným zobákům, ale jejich rodiče mají stravu hlavně mořských. Mají silné oslepující světelné paprsky, kterým se lépe vyhýbá.

Wild Hearts: Alle Monster - Perlmuttschnabel

Earthbreaker

Lov horských monster nemusí být nutně na seznamu přání každého. Ale s Earthbreaker je právě takové monstrum na palubě v divokém srdci. Na první pohled nemusíte nutně vidět, že kamenný gigant je medvěd. Říká se, že je schopen zlomit Zemi na dvě a spolknout celé hory. Podle legendy to byli Splitters Země, kteří vykopali údolí do kdysi ploché země “a vyrazili vrcholy daleko do oblohy.„Jedna z důvěryhodnějších legend, podívejte se na níže uvedený obrázek.

Wild Hearts: Alle Monster - Erdspalter

FederKralle

Ti, kteří mají rádi kohouti. Koneckonců, když tato zvířata vrátila, pronikavý výkřik způsobí, že ze stromů padají i listy. Její volání se zazněl nad „Mountain and Valley a je slyšet i ve vzdálených vesnicích.„Ještě horší je však to, že hluk je schopen zničit dokonce i rozdrcené farmy. Na druhé straně v potyčkách používá opeřená dráp svou mocnou kopací sílu.

Wild Hearts: Alle Monster - Federkralle

Varianta: Hakenkralle

Žena otočila Federkralle, která má tendenci bojovat s „Sleep Smoke“ z vajec. Kromě toho může tento kouř způsobit vyčerpání.

Wild Hearts: Alle Monster - Hakenkralle

Kingtusk

Kingtuskové jsou – na rozdíl od jejich vtipného jména – nejobávanější Kemono, jaké kdy pronásledovalo lidské osady. Říká se, že mají mnoho očí, ale většinu z nich udržují zavřené. Alespoň do doby, než se někdo nebo něco neodváží vstoupit do jejich území. Boj proti dřevěným divokým rukaarům absolutně vyžaduje Karakuriho techniku, protože „skartovali všechno“ svými „kmenovými kmenovými“ kly a jejich masivním tělem. Můžeme to potvrdit z naší vlastní zkušenosti, protože zabijáka zabručení stromů pro nás opravdu neusnadnilo napsat tento bojový průvodce.

Wild Hearts: Alle Monster - Floragrunzer

Varianta: Icetusk

Na rozdíl od Kingtuska, dech icetusků pokrývá zemi permafrostem. Další hrozbou je tedy nepřátelské prostředí, které toto monstrum vytváří.

Wild Hearts: Alle Monster - Eisgrunzer

Stopař smrti

Proč je Deathstalker doložen „morbidně hladkou formou“ jeho tvůrci je sporný. Avšak to, že každý jeho centimetr vyzařuje ledovou nachlazení. Na místech, kde není voda, může tento Kemono svolat velké kousky ledu, které označují jeho území (tzv. Ledové hrany). Bojová síla Deathstalkeru je považována za obzvláště patrné v konfrontacích s jinými Kemono. Myšlenka, že toto velké zvíře někdy loví v balíčcích, je však obzvláště děsivá. Podobně jako u Golden Tempest může Deathstalker také svolat větry, ale ty se více používají k vytvoření ledového ochranného brnění.

Wild Hearts: Alle Monster - Frostgrim

Glutfeder

Legendární Kemono, který se narodil v ohni. Pravděpodobně to vzniklo z sopečné oblasti na západě, kde se říká, že spálil všechno kolem něj popel. “Někteří věří, že plameny glutfederu uhasí zlo a ctí ptáka jako ztělesnění boje proti zlu, zatímco jiní to považují za předzvěst ničení, přeměňují pole v plameny moře, všechny majetky do popela a domy do domy a domy do domů a domy do domů a domy a domy Pozornost prachu, tento Kemono má silné explozi a požární útoky.

Wild Hearts: Alle Monster - Glutfeder

Goldstachel

Navzdory svému impozantnímu vzhledu je Goldstachel podobný ježek také považován za zábavný současný. Je to proto, že obří ježek vystřelí na svou kořist extrémně tvrdé, ochranné páteře a někdy ji přehnají. Jinými slovy, často náhodně střílí všechny své páteře, „což ji nechává exponovaným a běh v panice“. Když je však tento Kemono naštvaný, jeho hroty rostou obzvláště rychle. To je špatné pro lovce monster, kteří by měli vždy hledat dobrý kryt.

Wild Hearts: Alle Monster - Goldstachel

Varianta: Onyxstachel

Má stejné vlastnosti jako GoldStachel, ale také předvolává velké horniny ze země.

Wild Hearts: Alle Monster - Onyxstachel

Golden Bempest

Ve světě divokých srdcí se říká, že na dalekém severu je záhadné místo, které se pro nic nevoluje moře zlata, protože tam jsou blázni při hledání zlata. Blázni, protože se říká, že je to území zlatého bouře, částečně obrněného a špinavého tygra šavle. Říká se, že se jedná o ztělesnění větru, „přináší bohatství k některým a smrt ostatním.”Magická stvoření, tak řečeno, Golden Tempest je schopen vyvolat těžké vířivky, které se staly ještě těžší, vztek, který ho uděláš. Přinejmenším je možné přikrývat tyto síly větru.

Wild Hearts: Alle Monster - GoldSturm

Lavaback

Divoká srdce je také domovem křížení mezi obřím kořenem a gorilou, se schopností vrhnout „roztavenou skálu přes velkou plochu“. Kromě toho opice Kemono používá „své dlouhé zbraně pro rychlé údery“. Z jakéhokoli důvodu si to všechno vydělal reputaci Lavaback mezi lovci za to, že byli nejralnější ze všech Kemono. To se také říká, že je způsobeno tím, jak se zdá, že se zvíře někdy dívá na lidstvo. Když narazíte na Lavaback, měli byste dávat pozor na zemi pod vámi, protože vaše kořist je také schopna trhat Zemi.

Wild Hearts: Alle Monster - Lavarücken

Varianta: glutlavarücken

Wild Hearts: Alle Monster - Glutlavarücken

Nepříznivé jméno to nenavrhuje, ale toto je ledový protějšek pro Lavaback.

Spineglider

Už jste někdy viděli ovčí mušku? Nebudeš? Pak vám Spineglider nabízí šanci to udělat, alespoň trochu. Vzhled tohoto létajícího Kemono připomíná vlněná pastva, ale agresivně brání své území. Jeho území je poznamenáno divokou sbírkou kamenných sloupů, připomínajících stalagmity. Z nich se smaragdový kluzák „tiše vrhne dolů ze stínů na cokoli, co považuje za hrozbu.„Protože toto stvoření je poněkud závislé na kamenných sloupech, které vztyčí; Učiní tak prostřednictvím rychle kalení sekrecí, mimochodem, je užitečné je zničit v bitvě.

Wild Hearts: Alle Monster - Smaragdgleiter

Varianta: Liliengleiter

Liliengleiter je jedovatý příbuzný Spineglider. Dejte si pozor na jedovaté projektily a kaluže!

Wild Hearts: Alle Monster - Liliengleiter

Sapscourge

Dalším neúmyslně komickým druhem Kemono je Sapscourge. Vylučuje látky ze své kůži podobné kůži, které se silně podobají pryskyřici a pylu. Zdá se však, že by se stvoření podivného stromu pro to nezdálo být fyziologicky, a tak je vyrobeno kýchání vlastním pylem. Sapscourge tedy „náhodou pokrývá svou kořist znovu a znovu pryskyřicí (…), než se ji neohrabaně pokusí znovu vyčistit“. Lovci to mohou také zažít na svých vlastních tělech, která mohou v důsledku bombardování pylu omdlet.

Wild Hearts: Alle Monster - Zederngeißel

Youtube

Načítáním videa souhlasíte s zásadami ochrany osobních údajů YouTube.
Další informace

YouTube vždy odblokujte

Chcete se připojit k naší komunitě a diskutovat o divokých srdcích? Pak se neváhejte připojit k našemu serveru Discord nebo nás navštivte na Facebooku. Těšíme se, až vás tam uvidíme!

Alexovo první vysoké skóre se datuje do roku 1982, ale ne na tehdy nově vydané C64, ale na čtyři roky starší konzole Magnavox Odyssey 2 (protějšek k Atari VCS 2600). Pro vedení píše převážně zprávy, průvodce a recenze her; Po redakčním termínu obvykle dává hry místních nezávislých studiových rytířů bajtů na hudbu.