Wildstar: 5 nejlepších doplňků, 15 nejlepších dodanků Wildstar | PCGamesn

15 nejlepších addonů Wildstar

Poskytujeme vám nejlepší addony Wildstar, takže znáte ještě lepší herní zážitek v tomto novém MMO.

Wildstar: 5 nejlepších doplňků

Poskytujeme vám nejlepší addony Wildstar, takže znáte ještě lepší herní zážitek v tomto novém MMO.

1. Wildstar Addon: lepší soupeř-přehled o bijiplatech

Addon Bijiplates změnil název desky na nepřátele a spojence:

  • S různými nastaveními uvidíte přesný počet životních bodů. .
  • Kromě toho neexistuje pro tanky, které by se agronizovaly agroji, pokud máte aggro monstrum. Jako léčitel můžete také vidět, kdo vlastní členy vašeho týmu, odnímatelný debuff.

2.Wildstar Addon: VIP dovednosti ve Wildstar s Amp Finder

VIP znamená „Vylepšená individualizace protokolů“, v anglickém zesilovači. S vyhledávačem ADPON AMP můžete najít a zakoupit dovednosti na planetě Nexus.

  • .
  • Kromě toho můžete vidět, jaké VIP se prodávají pro vaši třídu a jakou pověst potřebujete pro příslušnou skupinu. Tento doplněk usnadňuje vaši existenci Wildstar.

3. Wildstar-Addon: Odstraňte odpadky s junkit

Junkit je chytrý doplněk pro váš inventář. S Junktem prodáváte automaticky shromážděné odpadky a opravy brnění.

  • Junkit přidá nové tlačítko pro každého prodejce. Kliknete na ně, položky, které jsou prohlášeny za prodané „nevyžádané“, automaticky. To vám ušetří hodně práce a času.
  • Se správným nastavením je také pevně stanoveno při každé návštěvě prodejce jejich brnění. Už nikdy s ramponiertem brnění před posledním šéfem dungeonu.

4. Wildstar Addon: Herce Help in Wildstar s tapithat

Často musíte udržovat mise ve Wildstar, F-Key stisknuto nebo stisknout určitý Zeitunkt. Tapthat dělá tento úkol pro vás.

  • S doplňkem dodanu již nemusíte aktivní stisknout klávesu F v určitých situacích.
  • Také hádanky, ve kterých musíte zapamatovat se sekvencí barev, jsou automatizovány pomocí TapThat. Je to rychlejší a chrání vás před frustrací.

5. Addon Wildstar: Aggro-control s měřicími hrozbami

Veteránští hráči MMO budou měřicími přídavkovými hrozbami od World of Warcraft. V Wildstar najdete toto rozšíření:

  • Pro všechny pveler je na úrovni 50 a vážný. Nejenže bude použita taktika, ale také distribuce aggro na nádrži. S měřičem hrozeb můžete vidět, kdo v současné době generuje nejvíce aggro.
  • Jako prodejce škod byste nikdy neměli stát na místě 1. Program vám pomůže nejen šéfům – brání vám to, abyste museli neustále zbytečné opravit vaše brnění.

Pokud nejste online se svými přáteli, chcete hrát, poskytujeme vám naše praktické tipy, 10 nejlepších her pro jakoukoli LAN párty dříve.

15 nejlepších addonů Wildstar

Nejlepší mody Wildstar

. Karabina chápe, že cokoli, co mohou udělat, může jejich komunita zlepšit a zdokonalovat. .

Shromáždili jsme nejlepších 15 dodanů Wildstar, které jsou naprosto nezbytné, protože prozkoumejte planetu Nexus.

Nejdříve nejprve budete chtít stáhnout klienta Curse, aby se instalace všech těchto doplňků doddle, a zároveň je hračkou, aby je všechny udržovaly v aktuálním stavu. Jakmile to uděláte, vše, co musíte udělat, je přidat Wildstar do seznamu her a jste připraveni jít.

Když pobíháte a prozkoumáte tajemství Nexus, narazíte na tunu kořisti. Zatímco z toho bude velmi užitečné, vždy bude existovat zbytečné krmivo, které je pouze účelem, které je hozeno na prodejce. Junkit dělá to, co by normálně bylo únavným kliknutím na kliknutí do zázraku s jedním kliknutím. Poskytuje vám tlačítko, které prodává všechny položky klasifikované jako nevyžádané všechny najednou, a tyto klasifikace můžete dokonce přizpůsobit v možnostech, které vyhovují vašim potřebám.

Tento doplněk pomáhá upřesnit jmenovky uživatelského rozhraní. Nejenže odděluje zdraví a štíty, aby se jejich hodnoty na první pohled rozeznaly, ale také vám umožní sledovat svůj cíl prostřednictvím objektů E.G. stěny. Musí mít pro každého, kdo chce udělat nějakou vážnou akci útoku nebo PVP.

Vybrán více pro svou estetiku než pro praktičnost, Iconloot jen dělá rabování mnohem uspokojivější. Oznámení o vyskakovacím okně objasňuje, co jste vyplenili a jakou vzácnost to je, a není to ani rušivé. Můžete také vyladit možnosti a černou listinu určité položky, pokud vás obtěžují.

AMPS je způsob Wildstar, jak poskytovat hráčům hlubší přizpůsobení, pokud jde o sestavení třídy. Trik je, že je musíte všechny odemknout; nejen je jich mnoho, ale je shromažďováno různými různými prostředky. Finder AMP je jednoduchý nástroj, který vám umožní zkontrolovat, kde lze najít konkrétní zesilovač, ať už jde o úkol, výměna položek nebo vzácný náhodný pokles. To vám může ušetřit spoustu času při pohledu na síť, což může být lépe stráveno hledáním těchto zesilovačů!

Interakce v Wildstar nejsou interakcem vašeho normálního MMO. Mnoho z nich bude zahrnovat rychlý druh hádanky, kterou budete muset rozdrtit, abyste uspěli. Tapthat je pro nás líný lidi, kteří opravdu raději nezkracují životnost našich klávesnic víc, než jsme potřebovali. . A nebojte se, není to klasifikováno jako podvádění, protože to nefunguje v PvP.

Pro hardcore MMO Folk se nám líbí, abychom naše úkoly provedli nejúčinnějším dostupným způsobem. AYTH_QUEST poskytuje tuto možnost tím, že vám poskytne umístění cílů hledání prostřednictvím praktické tečkované linie v reálném čase. Už nikdy se neztratíte, ale pokud si raději vezmete čas (a možná se také ztratíte), tento doplněk není pro vás.

Podobně jako výše uvedené, BetterQuestlog dělá přesně to, co říká na cínu: Zlepšuje protokol úkolu. Karbina obvykle rozdělí protokol do kategorií v závislosti na jeho typu, což může vést k poměrně prodlouženému očima, protože vyplňuje polovinu obrazovky. Tento doplněk mu dává minimalistické ošetření, přičemž vám stále dává klíčové informace, které potřebujete, a dokončit tyto úkoly.

. Řekne vám to v reálném čase, pokud sát nebo ne, a také vám připomene, že jiné třídy jsou „úplně op“ ve srovnání s vašimi. Vtipy stranou, musí to mít, pokud chcete zaútočit.

Mnoho tříd Wildstar má schopnosti, které aktivují (nebo zlepšují), pouze pokud byla splněna určitá podmínka. Toto je známé jako „proc“ a tento mod pomáhá sledovat je, takže nemusíte. Inženýři a válečníci uvidí z tohoto doplňku nejvíce používat, ale každá třída má alespoň něco, co z toho bude těžit. Výstrahy si můžete také přizpůsobit podle svých představ.

Více sledovacích doplňků, tentokrát pro buffy a debuffy. Někdy může být těžké vidět, jaké nadšenci a debuffy platí v bitvě. Tento mod vám snadno sleduje ikony pomocí viditelných odpočítávání. Pokud chcete svou třídu posunout na limity z hlediska efektivity, bez ohledu na to, jaká je vaše role, budete to chtít.

Ve většině MMO mají všichni nepřátelská AI v daném okamžiku hmatatelnou úroveň „nenávisti“. To diktuje, jak je pravděpodobné, že na vás zaútočí. V jakémkoli daném scénáři budete chtít, aby vaši nepřátelé zaútočili na tank, ale pokud vaši léčitelé a DP představují příliš mnoho hrozby, budou rychle maulováni a odesláni. HreatMeter vám dává snadný a přístupný měřič, takže můžete těmto situacím zabránit a co je důležitější, potenciálním vymazáním.

Vypadat dobře je pravděpodobně vaší nejvyšší prioritou v MMO a s kostýmovým systémem Wildstar existuje široký výběr, pokud jde o váš lup. Jediným problémem je, že může být obtížné sledovat vaše sady vybavení, ale tento mod pomáhá zmírnit to. I když nemůže automaticky vybavit sadu ozubených kol, usnadňuje nalezení těchto sad ve vašem inventáři. Podpora automatického vybavení přichází, i když jakmile karabina aktualizuje API.

Vzácné davy nesou více kořistí než jejich normální protějšky, takže není žádným mozkovým, že lidé aktivně hledají své tření, aby se dostali do akce. Raretracker sleduje vaše prostředí jako jestřáb; Jakmile si spatří vzácný tření, bude to informovat o jeho přítomnosti. Je to opravdu užitečné, když se vyrovnáváte kvůli bonusu XP a upgrady, které mohou nabídnout. Také některé boje jsou docela náročné a nabízejí přestávku od nudné grind do koncové hry.

Pro ty z nás, kteří častým používáním výměny položek, bude tento mod určitě k dispozici. MagicMail modifikuje vaši poštovní schránku tak, aby byla rychlejší a snazší přijímat přílohy, a také je automaticky smazat, jakmile jsou přílohy přijato. Svou poštu můžete také přizpůsobit barevným kódováním svých přátel, cechu a sousedů.

Náš poslední doplněk je docela zajímavý. Botzapper bude sledovat hráče v bezprostředním okolí pro jakékoli podezřelé chování podobné chování bota. To se provádí hlavně monitorováním pohybu hráčů, protože roboti milují teleportovat do svého cíle nebo používat rychlostní hacky. Po spuštění označených hráčů prostřednictvím řady šeků vám pak nabídne možnost nahlásit tohoto hráče při prezentaci svých důkazů. Roboti mohou zničit MMO a čím méně z nich je lepší.

Nick Wilson Nick je bývalým přispěvatelem PCGamesn se zkušenostmi v celé řadě her včetně FFXIV, Hearthstone, World of Warcraft a Batman Arkham Series.