Woods – Oficiální útěk z Tarkov Wiki, Escape z Tarkov Woods Map Extraction Points | Allgamers

Útěk z Tarkov Woods Map Extraction Points

Woods je jednou ze starších map v útěku z Tarkova a jedna z jeho největších. Bez ohledu na to, kde se vynoříte jako SCAV nebo PMC, strávíte alespoň několik minut kopyta k jedné z mnoha horkých zón mapy. Ať už začnete na jihu a potřebujete jít do pily nebo vojenského tábora nebo na severu a město SCAV je na vašem radaru, budete muset udělat cestu velkou vzdálenost k extrakci. Uvedli jsme zde všech šestnáct výňatků z lesa a co musíte udělat, abyste je použili.

Les je umístění v Útěk z Tarkova. Je to třetí mapa, která byla přidána do hry.

Obsah

Popis []

.

Funkce [ ]

Středně velká část lesů s některými otevřenými poli, malými kopci, těžkým táborem a bunkry ZB-014 a ZB-016.

Použitelné klíče []

Tabulka Legenda []

STŮL

Ikona Význam
Bezpečný
Medcase/Medbag SMU06
PC blok
Grenade Box
Šuplík
Pokladna
Dřevěná munice
Dřevěná bedna
Zbraňová skříňka (4×4)
Zbraňová skříňka (5×2)
Zbraňová skříňka (5×5)
Zbraňová skříňka (6×3)
Bunda
Sportovní taška
Toolbox
Volná měna
Loot Loot (léky, zbraně, mody, ustanovení atd.)
Stojící stojan na zbraně

Šéfové []

název obraz Umístění Pozoruhodné vybavení Sledující
Shturman Na pile Shturman’s Stash Key
Red Rebel Ice Pick
2 silně ozbrojené a obrněné stráže
Rytíř Na anténě na severozápadě (extrakce bunkru SCAV). Mask smrti Knight Mask
Crye Precision CPC Plate Carrier (Goons Edition)
Velká trubka, pták
Na anténě na severozápadě (extrakce bunkru SCAV). LEAKROR M32A1 MSGL 40MM GRENADE LUSPER
Kouřící trubka velké potrubí
Bandana Big Pipe
S&S Precision PlateFrame Plate Carrier (Goons Edition)
Knight, Birdeye
Birdeye Na anténě na severozápadě (extrakce bunkru SCAV). Mystery Ranch Nice Comm 3 BVS rámový systém
LBT-1961A Loading Longus Chest Rig (Goons Edition)
Rytíř, velká trubka
Kultistický kněz Poblíž jejich rituálních míst, která se nacházejí na západní od pily a také v zchátralé vesnici na severu. Kultistický nůž 4 Kultističtí válečníci

Extrakce []

Chcete -li najít extrakce, použijte mapy pod tabulkou.

Maximálně 4 hráče

Za vozidlem jsou hraniční ostřelovači.

Mapy []

Interaktivní mapa []

Klikněte na celou obrazovku. Samostatná stránka mapy zde.

Útěk z Tarkov Woods Map Extraction Points

Naučte se všechny body těžby mapy Woods Mapy v útěku z Tarkova, abyste se neztratili na divočině.

Jak restartovat hru v Pokemon Sword and Shield

Vybral nesprávný startér? Nebojte se, tento průvodce vám pomůže restartovat meč a štít Pokemon, abyste mohli věci správně vykopnout.

Dobrá procházka v lese může být příjemná a relaxační zážitek. Ale opět se většina lesních putování neděje v útěku z Tarkova. Pokud se vydáte na výlet na divočinu, měli byste se opravdu naučit body extrakce mapy Woods. Pokud vás všechny divoké zvěře rozptylujete, měla by vás tento průvodce dostat zpět na cestu tím, že vás učí útěk z Tarkov Woods Map Extraction Points.

Útěk z Tarkov Woods Map Extraction Points

Velká venkovní mapa, Woods má obrovské množství extrakčních bodů. . Když se vynoříte, nezapomeňte zkontrolovat své dostupné extrakty (nebo stiskněte klávesu O pro zobrazení seznamu).

Útěk z Tarkov Woods Map Extraction Points

Zahrnuli jsme úplný seznam bodů extrakce Woods na mapě výše. Východy PMC jsou označeny modře, zatímco východy SCAV jsou označeny červeně. Níže si můžete prohlédnout další podrobnosti o každém z nich v případě, že máte potíže. Popisovali jsme pouze PMC východy podrobně, protože zde strávíte většinu svého času, ale na mapě je pouze jeden bod extrakce PMC, takže se většina překrývá. Pokud si někdy nejste jisti, kde extrahovat, postupujte podle okraje mapy a nakonec dosáhnete bodu extrakce.

Cliff Descent (Mountain Stash)

Vyžaduje: Paracord, Red Rebel Ice Pick, žádná vesta zbroje.

Relativně nový bod extrakce v Tarkovu a jeden z nejtěžších použití jako PMC. SCAV má přístup k této extrakci bez nákladů, ale PMC musí být vybaveny paracordem a RR (Red Rebel) ledem. Pokud jste PMC, budete také muset odstranit brnění. Hledejte krabici zásob zastrčených v této výklenku na jihu mapy.

Tovární brána

Vyžaduje: přátelský PMC nebo SCAV.

Další bod extrakce PMC/SCAV, tovární brána vyžaduje, abyste hráli s přátelským SCAV nebo PMC. Zde nemůžete extrahovat sám. Je to docela zřejmá bitská brána na severozápadní straně mapy. Sledujte hranici úrovně, dokud ji nedosáhnete.

Předměstí

Vyžaduje: Nic

Tento bod extrakce je otevřen na PMC a SCAV. Najděte cestu přes lesy zde a sledujte ji na sever do bodu extrakce.

Ruaf zátaras

Vyžaduje: Nic. Ne vždy otevřené.

Zátah RUAF je výstup PMC a SCAV na severozápadní straně mapy. . Jakmile jste na západní straně vody, cestujte na severovýchod a dosáhnete ho. Můžete zjistit, zda je tento bod extrakce stále otevřený zeleným kouřem. Pokud není kouř, budete muset zamířit jinde.

South V-Ex

Vyžaduje: 3000 rublů. Max čtyři hráči. Na jedno použití.

South V-Ex je k dispozici jak PMCS, tak SCAV. Odtud budete potřebovat 3000 rublů a na cestu lze podniknout pouze čtyři hráči. Jakmile je extrakt použit, bude uzavřen pro ostatní hráče.

Un záruba

Vyžaduje: Nic.

Otevřeno jak PMC, tak SCAVS, bod extrakce OSN UNS prohlédnutí v severozápadním rohu mapy, dále na západ než tovární brána. Projděte se na zamlženou zeď s graffiti EVAC, abyste mohli začít extrakci.

ZB-014

Vyžaduje: ZB-014 Key (nalezený na celní mapě). Ne vždy otevřené.

Přístupný jak PMCS, tak SCAVS, bod ZB-014 je za uzamčenými dveřmi v bunkru na východní straně mapy Woods. Můžete zjistit, zda je extrakce k dispozici kontrolou, zda je osvětleno zelené světlo nad zamčenými dveřmi. Otevření této trasy vám také získá zbraňovou krabici, 60-kulatý časopis a další kořist obsažený v uzamčené místnosti.

ZB-016

Vyžaduje: Nic. Ne vždy otevřené.

ZB-016 je bod extrakce pouze v bunkru na západní straně mapy. Je severozápadně od havarovaného letadla a vyžaduje, abyste spadli díru do země. Pokud je k dispozici odchod.

Útěk z extraktů z Tarkov Woods

Další východy SCAV

Prostudujte výše uvedenou mapu a tipy a brzy zvládnete útěk z extrakčních bodů mapy Tarkov Woods. Hledáte další tipy a triky? Zvažte kliknutí na tyto průvodce:

 • Útěk z Tarkov tovární mapy extrakční body
 • Útěk z Tarkovských výměnných bodů extrakce mapy
 • Útěk z body Tarkov Shoreline Map Extraction
 • Útěk z Tarkovské rezervní mapy extrakční body
 • Útěk z Tarkov neznámé klíčové průvodce

Henry Stenhouse podává věčný trest jako přidružený editor Allgamers. Svůj mladší život strávil studiem fyzikálních zákonů, dokonce i tak daleko, že dokončil doktorát v předmětu, než videohry ukradli jeho duši. Přiznávejte svou lásku k Super Smash Bros. e -mailem na [email protected], nebo ho chytit na Twitteru.

Všechny body extrakce na mapě lesů v útěku z Tarkova

. Bez ohledu na to, kde se vynoříte jako SCAV nebo PMC, strávíte alespoň několik minut kopyta k jedné z mnoha horkých zón mapy. Ať už začnete na jihu a potřebujete jít do pily nebo vojenského tábora nebo na severu a město SCAV je na vašem radaru, budete muset udělat cestu velkou vzdálenost k extrakci. Uvedli jsme zde všech šestnáct výňatků z lesa a co musíte udělat, abyste je použili.

Útěk z Tarkov Woods Map Extraction Points

Stejně jako všechny Tarkovovy mapy jsou extrakty ze dřeva rozděleny do tří odrůd: SCAV, PMC a SCAV i PMC. Existuje mnohem více extraktů SCAV než PMC; Jako SCAV budete mít čtyři nebo pět možností a jako PMC budete mít čtyři. Který z nich budete muset použít, bude záviset na tom, kam vstoupíte na mapu, a vždy vás provedou oblastmi s vysokým ohrožením.

Extrakty SCAV na mapě Woods – útěk z Tarkova

Na lesech je osm extraktů exkluzivních scav: pět na jihu a tři na severu.

 • SCAV HOUSE. Na dalekém jihozápadě je rozbitý dům. Extrakce je uvnitř.
 • Místo mrtvého muže. Po skálech na jihozápadní straně velkého jezera je mrtvý scav a duffle taška. Extrakce se vyskytuje poblíž obou.
 • Loď. Severně od místa mrtvého muže je doku s karonorovaným lodí. Postavte se poblíž zničené nádoby a extrahujte.
 • Stará stanice. Na jihovýchodním okraji lesa je vystřelená budova. Zamířte dovnitř a extrahujte
 • Východní skály. Sledujte zeď na sever od staré stanice, dokud nedosáhnete, kde se tato zeď setká s skalnatým výchozím. Extrakce je tam.
 • Mountain Stash. Na Jižní okraj hor uprostřed lesa je malá jeskyně. Budete to vědět za lano visící ze strany jeskyně. Postavte se poblíž krabic a extrahujte.
 • SCAV most. Daleko na severu, západně od opuštěné vesnice, je most vedoucí z lesa. Postavte se v severovýchodním rohu vedle kůlny a extrahujte.
 • SCAV Bunker. Jihozápadně od mostu SCAV, pod velkou komunikační věží, je malé zařízení. Hledejte sadu schodů do podzemí. Extrakce je uvnitř.

Extrakty PMC na mapě Woods – útěk z Tarkov

Na lesech jsou pouze tři extrakty exkluzivní PMC a oba jsou na východní straně mapy.

 • Severní záruba UN. Jižně od staré pily na severovýchodě je spěšně postavený zátaras. Útulný až ke zdi extrahovat.
 • Bridge V-Ex. Severně od SCAV město je most, kde černý SUV bude čekat. Placení řidiče 5000 rublů umožňuje jednorázovou extrakci za předpokladu, že jste v oblasti, když vozidlo odchází. Pokud tam SUV není, je tento extrakt nepoužitelný.
 • ZB-016. Mírně jihozápadně od záložčního záduku OSN, skrytý mezi trávou, je dalším malým bunkrem. Pokud kolem schodiště vedoucí dolů jsou zelené erupce, můžete odtamtud extrahovat.

Sdílené extrakty na mapě Woods – Escape z Tarkov

Poslední sadu výňatků na lesech lze použít buď SCAV nebo PMCS.

 • Předměstí. Na jihozápadním špičce lesů je starý modrý pick-up a některé bedny. Postavte se poblíž nich a extrahujte.
 • ZB-014. Severozápadně od SCAV House i Outskirts, v jiném bunkru, je extrakt ZB-014. Je k dispozici pouze v případě, že můžete vidět zelené světlice a také budete potřebovat klíč ZB-014 k odemčení brány.
 • Ruaf zátaras. Jihozápadně od vojenského tábora poblíž okraje jezera je další zátaras. Pokud jsou přítomny zelené erupce, je to použitelné.
 • Tovární brána. Přímo východně od zátarasu Ruaf, na jižní straně nejjižnější silnice, je velká červená brána. Stojte u dveří a extrahujte.
 • . V jihovýchodním rohu Woods je pár bran. Procházení prvním vás přivede k bílému pick-upu a troskách. Postavte se poblíž nich a extrahujte.

O autorovi

John Schutt

John Schutt je přispívající spisovatel v Gamepur se zaměřením na průvodce, zejména na odrůdu podobné střelci a duši podobným. Je fanouškem téměř jakéhokoli RPG. John je od roku 2010 aktivní součástí herní žurnalistiky a je odhodlán pokračovat ve své cestě na této cestě.