World Conquest: Válka a strategie – aplikace na Google Play, War of Conquest

Hraj zdarma

„World Conquest“ nabízí vzrušující režim pro jednoho hráče, který nevyžaduje připojení k internetu. Tento režim vám umožňuje zdokonalovat vaši strategii, zdokonalovat svou válečnou taktiku a naučit se umění globální nadvlády.

Dobytí světa: Válka a strategie

„World Conquest“ je pohlcující strategie online hra, která na dosah ruky přivede klasický zážitek z nadvlády světa. Ponořte se do vzrušujícího světa globální války, kde můžete svou armádu nasadit, vypočítat rizika a strategizovat, aby dobyli země na virtuálním bojišti. Riskovat!

V “World Conquest” se hráči přebírají roli dobyvatele a vedou svou vlastní armádu ve snaze o nadvládu světa. Cíl je jasný: dobýt každou zemi na mapě a objevit se jako konečný dobyvatel, na vaše vlastní riziko.

Jednou z nejpůsobivějších rysů válečné hry je náročná AI a poskytuje hráčům intenzivní bitvy, které testují jejich strategické dovednosti. Budete muset pečlivě naplánovat své pohyby, s ohledem na riziko každého rozhodnutí, protože se zaměřujete na celkovou globální nadvládu.

„World Conquest“ nabízí vzrušující režim pro jednoho hráče, který nevyžaduje připojení k internetu. Tento režim vám umožňuje zdokonalovat vaši strategii, zdokonalovat svou válečnou taktiku a naučit se umění globální nadvlády.

Skutečné vzrušení „světového dobytí“ však spočívá v jeho online multiplayerovém režimu, kde můžete soutěžit proti svým přátelům nebo s nimi spojit síly. Zapojte se do epických bitů zdarma pro všechny, kde je to každý dobyvatel pro sebe, nebo se spojí se spojenci, aby vytvořili mocné frakce a společně převzali svět. Volba je vaše a možnosti vaší armády jsou nekonečné. Můžete oživit deskovou hru, což z ní činí přitažlivý zážitek intenzivní strategie.

“World Conquest” nabízí dva odlišné styly hraní, připomínající klasické deskové hry “Risk” a “Risiko.„Tyto styly poskytují hratelností rozmanitost a hloubku, které zajišťují veterány strategických her i nováčků, kteří hledají vzrušující dobrodružství v okolí.

V “Světové dobytí” se každá země stává bojištěm a každé rozhodnutí nese váhu války. Jako dobyvatel budete muset napadnout, strategizovat a riskovat, aby rozšířili svou říši a dosáhli globální nadvlády. Vytvářejte aliance, kováří soupeření a vede svou armádu k vítězství ve světě, kde zvítězí pouze nejsilnější dobyvatel.

Připravte se na pohlcující cestu do světa „světového dobytí“, kde je ve vašich rukou osud národů. Budete dobyvatelem, který přetváří globální mapu, nebo se stanete obětí strategií vašich protivníků? Na tuto otázku mohou odpovědět pouze vaše armáda a dobře naplánovaná strategie. Takže jste připraveni dobýt svět?

Připojte se k bitvě

jediný obrovský herní svět s tisíci dalších hráčů. Toto není jedna z těch her, kde vaše království sedí sám na vlastní mapě. v Válka dobytí Váš národ je hluboko v roztřese, vyřezává místo pro sebe a odrazuje uzurpery. Kováha aliancí s jinými národy pro sdílení klíčových zdrojů. Rozvíjejte svůj národ sám, získejte tým přátel, aby s vámi postavil svůj národ, nebo spojil síly s národem jiného hráče.

Vytvořit

Geniální systém obrany kombinací desítek různých druhů bariér, zbraní a pastí. Hlavní strategie pro obranu půdy a zdrojů, které váš národ zachycuje, a pro neutralizaci strategií nepřátel. Váš národ může být napaden znovu a znovu, ale pokaždé, když se znovu vybudujete silnější a zběsilejší než kdy jindy.

Dobýt

Pozemky, které budete muset podpořit svůj národ, a zachytit a bránit zdroje, které vaše národy dá výhodu v bitvě. Rozptýlené po celé krajině jsou Koule, Tajemné starověké relikvie, které slibují, že vám podaří váš národ velkou mocí, pokud se vám podaří převzít jeden a zabezpečit jej od svých soupeřů. Jak se váš národ postupuje, uděláte se směrem k tvrdším podnebí na východě, kde čekají větší odměny … a kde jste jednoho dne mohli oči na mýtickou Koule ohně.

Pokrok rozvoje

Během tří let práce vstoupila do nového Válka dobytí zatím. Využitím herního enginu Unity se můžeme soustředit na vývoj a implementaci designu herního zadku a ponecháme technické výživy 3D vykreslování, kompatibilitu s více platformami a protokol TCP/IP na Unity. Programování je nyní většinou dokončeno a kampaň Kickstarter byla úspěšná. Během posledních několika měsíců před vydáním jsme pracovali na dokončení umění, zvuku, hudby a dalších aspektů, jako je lokalizace jazyka. Poslední fáze zahrnuje testování her, ladění a rovnováhu her.

  • Design a obsah 98% 98%
  • Programování 96% 96%
  • Art 95% 95%
  • Zvuk a hudba 100% 100%
  • Web a marketing 60% 60%

Vývojové screenshoty z nového Válka dobytí

Snímek včasného vývoje z nové války o dobytí

Snímek včasného vývoje z nové války o dobytí

Snímek vývoje z nové války o dobytí

Snímek vývoje z nové války o dobytí

Snímek včasného vývoje z nové války o dobytí

Snímek včasného vývoje z nové války o dobytí

Zaregistrujte se na nejnovější aktualizace

Připojte se k Válka dobytí komunita a udržujte přehled s nejnovějším vývojem. Budete mezi prvními, kteří se dozvíte o každé aktualizaci a nové vydání, když je válka o dobytí zpět online!

Dědictví

Válka dobytí začalo v roce 2002 jako hra Flash. Zatímco její grafika byla primitivní, byla to inovativní hra v několika ohledech. Byla to mezi prvními masivně multiplayerovými strategickými hrami a jednou z prvních her zdarma pro využití mikrotransakcí a měny ve hře. Poskytlo také peněžní ceny těm hráčům, kteří byli schopni zachytit a držet záhadné koule moci, která tečkovala jeho virtuální krajinu.

Přes své zastaralé vizuální efekty, Válka dobytí přitahoval značné sledování, který zjistil, že jeho hrací hra na návyko. Pět let po vypnutí serverů, Válka dobytí Hráči mají stále přítomnost na sociálních médiích, kde se dožadovali hru, aby se vrátili!

Screenshoty z originálu Válka dobytí

Sceenshot z původní verze War Conquest

Sceenshot z původní verze War Conquest

Sceenshot z původní verze War Conquest

Sceenshot z původní verze War Conquest

Sceenshot z původní verze War Conquest

Sceenshot z původní verze War Conquest

Nové Válka dobytí je postaven pomocí herního motoru Unity a obsahuje výrazně vylepšenou grafiku a mnoho strategických možností. Hráči jsou schopni postavit rozmanitou řadu obranných struktur, které lze kombinovat novými způsoby, jak chránit půdu, zdroje a koule, které jejich národ zachytil od svých soupeřů. Nová hra nenabízí peněžní ceny jako originál-místo toho, odměnou za zachycení a držení různých světových kousků bude výdělek měny ve hře, volané Kredity, které lze použít k nákupu zdrojů, přizpůsobení a speciálních technologií, které zvyšují sílu národa.

V jeho srdci, Válka dobytí Zachovává ducha originálu. Hra se i nadále týká průzkumu, pokroku, zachycení a obrany země a zdrojů potřebných k tomu, aby vašemu národu poskytl výhodu v bitvě, a pracuje s ostatními hráči i proti nim, aby se dostali dopředu. Konečným cílem hry je opět pronásledování vzácných a vyhledávaných koulí moci na světě – národy, které tyto koule mohou udržet v moci i respektování svých kolegů.