World of Warcraft Classic PVP Hunter Build | Nejlepší specifikace PvP pro Hunter, Hunter Best PvP & PVE sestaví ve Wow Dragonflight 10.1

Hunter – Nejlepší strom PVP & PVE Build

V segmentu PvP se lovci stali jedním z nejnebezpečnějších protivníků, protože jsou nadaní schopnostmi pro téměř každou příležitost. Kromě toho je třída vynikající pro vysoce postavené profesionály a začátečníky, kteří se chtějí účastnit PVP. Níže vám dáme vědět o každé třídě zaměření.

WOW Classic Pvp Hunter Build

Vítejte v našem World of Warcraft Classic PvP Hunter Seznam sestavení. Diskutujeme o každém přežití specifikaci, střelce a mistrovství bestie, také hodnotíme to, co považujeme za nejsilnější závody, které používají v bojišti PvP. Najdete odkazy na kompletní sestavy, které podrobně popisují sestavení stromů talentů, nejlepší statistiky a další užitečné informace, které vám pomohou rozhodnout, které specifikace vyhovuje vašemu stylu Play Style.

Nejlepší závod Hunter PVP

Pokud jde o PVP, nejlepší závod pro lovce je jistě orc, s rasovými rysy, jako je příkaz, otužilost a zuřivost krve, je to snadná volba. Jste však hráčem aliance frakcí, pak můžete buď Roll Night Elf nebo Trpaslíci, oba jsou solidní, ale trpaslíci jsou pro PvP opravdu dobří díky jejich kamene.

 • NejlepšíOrc, Noční elf, Trpaslíci
 • PrůměrnýTroll
 • SlabýTauren
 • Není dostupnýGnome, Nemrtvý, Lidé

Nejlepší specifikace PVP Hunter

Pro hráče, kteří plánují hrát PVP Battlegrounds, budou nejlepšími specifikacemi Hunter Marksmanship and Survival, protože mohou vydat některé opravdu dobré poškození. V PVP můžete spustit mistrovství Beast, ale budete se muset naučit hrát si a spoléhat se na svého domácího mazlíčka, bez naživu vašeho domácího mazlíčka vám bude chybět určité schopnosti, jako jsou omračování, které jsou velmi důležité v bojišti.

World of Warcraft Classic Best PvP Hunter Build

Hunter přežití PVP

Toto je naše doporučená sestavení PVP pro třídu Hunter v Classic Wow, spousta kritických šancí prostřednictvím talentů a nejdůležitější talent z nich všechny osvětlení, které zvyšují vaši celkovou obratnost o %. Pokud si nejste vědomi, že stat agility o Hunterovi je nesmírně cenná a stojí za to talentové body.

PVP Marksmanship Hunter

Tato specifikace je podobná specifikaci přežití, ale v této dovednostní dovednosti chytíte konečný talent. Poté strávíte zbytek na specifikaci přežití, abyste získali stále důležitý talent odrazujícího se.

 • Silné stránky– [Strong PVP Spec] – [Užitečná strana Aura Buff]
 • Staví Hunter Marksmanship

Pvp Beast Masterry Hunter

To se většinou používá jako specifikace vyrovnávání pro třídu Hunter, doporučujeme to jako jednu z nejjednodušších sestav 1-60 vyrovnávání. To lze použít v Battlegrounds PvP, budete se však silně spoléhat na svého domácího mazlíčka a když je mrtvý, ztratíte schopnosti.

 • Silné stránky [Snadné 1-60 Specifikace vyrovnávání] – [Snadné sólové vyrovnání]
 • Stavby Hunter Beast Mastery

Můžete si prohlédnout ještě více wow klasických průvodců lovců Kliknutím/klepnutím Níže uvedené odkazy.

 • Hunter Twink staví
 • Průvodce vyrovnáním lovce

Můžete si prohlédnout více WOW Classic Class Guides by Kliknutím/klepnutím Níže uvedené odkazy.

 • Druid staví
 • Hunter staví
 • Mage staví
 • Paladin staví
 • Staví kněz
 • Rogue staví
 • Shaman staví
 • Warlock staví
 • Warrior staví

Hunter – Nejlepší strom PVP & PVE Build

Hunter - Nejlepší strom PVP & PVE Build

Lovci po všech obdobích byli téměř nejoblíbenější třídou, protože byli nesmírně pohodlní a snadno ovládatelní, silní v PvP a PVE, měli vysokou manévrovatelnost a byli vynikajícími domácími mazlíčky, která by mohla zkrotit. Někteří byli silnější, jiní slabší, ale třída pokračovala ve hře a nakonec se každá specializace stala relevantní v současném obsahu World of Warcraft Dragonflight. Ukážeme vám správné pobočky talentů pro každé pole v PVE a PVP.

PVE Hunter Build in Wow Dragonflight

V PVE byli lovci vždy velmi ceněni, protože ve všech bojových fázích způsobují obrovské poškození, nezávisí na vzdálenosti od šéfa a mohou sami přežít silné útoky. Kromě toho má třída několik užitečných skupinových funkcí, díky čemuž jsou lovci cenné spojence v PVE. Níže se podíváme na všechny tři specializace.

Beast Mastery Pve Build

Hunter ve specializaci mistrovství bestie se spoléhá na sílu svých mazlíčků, které má několik, aby bojoval proti nepřátelům. Většina schopností je zaměřena na posílení poškození domácího mazlíčka. Klíčovými rysy jsou vysoké poškození s jedním cílem a AOE, kontrola bez námahy a vysoká mobilita. Základní dovednosti jsou ostnaté výstřely, zabíjecí příkaz, smrt čakram, krveprolití, bitální hněv, výstřel z Cobra a dire bestie. Strom talentů je níže:

Silné stránky lovce BM jsou nejstabilnějším poškozením všech, dobrá přežití a vynikající manévrovatelnost. Slabé stránky nejsou nejneuvěřitelnějším poškozením a závislostí na domácím mazlíčku.

Marksmanship Hunter Pve Build

Lovci v této specialitě často hrají bez domácích mazlíčků, což je činí nejvíce vyniknout. Tento lovec bere talenty za jeho poškození, což ho velmi smrtící proti jednomu nebo více cílům, jeho mobilita je vysoká a jeho přežití je dobrá. Klíčové dovednosti jsou stabilní výstřel, výbušná střela, smrt čake. Níže je k dispozici sada talentů:

Silné stránky MM Hunter jsou neuvěřitelné poškození prasknutí, vynikající schopnost mobility a kontroly a dobré poškození s více cílem. Slabé stránky jsou relativní tenkost, předvídatelné poškození a masivní závislost na poloze.

Přežijte lovec pve build

Hunter ve specializaci přežití byl v posledních doplňcích rozsáhle upraven a nyní je bojovníkem na melee s úplnými dovednostmi. Charakteristickým rysem je výrazná samoléčivá schopnost, která je velmi užitečná v PVE, snadné kontrole a stabilním vysokým poškozením v jednom cíli. Základní dovednosti jsou harpuna, smrt čakram, v čele, zabijáka, kousnutí mongoose, stávka na lemování, bomba feromone a bomba požáru. Talenty by měly být distribuovány takto:

Silné stránky této specializace jsou dobré výbušné poškození s nízkým vrácením, vynikající přežití v PVE a PVP, stabilní poškození a snadnou kontrolu. Nevýhody jsou slabé poškození AOE, nikoli nejvyšší popularita a relativně nízká zdravotní rezerva.

Hunter Pvp Build in Wow Dragonflight

V segmentu PvP se lovci stali jedním z nejnebezpečnějších protivníků, protože jsou nadaní schopnostmi pro téměř každou příležitost. Kromě toho je třída vynikající pro vysoce postavené profesionály a začátečníky, kteří se chtějí účastnit PVP. Níže vám dáme vědět o každé třídě zaměření.

Beast Mastery Hunter Pvp Build

Hunter ve specializaci mistrovství bestie se spoléhá na sílu svých mazlíčků, které má několik, aby bojoval proti nepřátelům. Většina schopností je zaměřena na posílení poškození domácího mazlíčka. Klíčovými rysy jsou významné, trvalé poškození jediného cíle, snadné ovládání i pro začátečníky a vysoká mobilita. Základní dovednosti jsou ostnaté výstřely, zabíjecí příkaz, smrt čakram, krveprolití, bitální hněv, výstřel z Cobra a dire bestie. V PVP jsou životně důležité dovednosti aspekt želvy, nadšení, mrazivé pasti, uvolnění a předstírání smrti. Strom dovedností níže:

Silné stránky lovce BM jsou nejstabilnějším poškozením všech, dobrá přežití a vynikající manévrovatelnost. Kromě toho má tento lovec velkou kontrolu nad jedním nebo více cíli. Slabé stránky nejsou nejneuvěřitelnějším poškozením a závislostí na domácím mazlíčku.

Build Marksmanshing Hunter Pvp

Lovci domácích zvířat s touto sadou talentů musí být obvykle silnější, takže se často spoléhají na své masivní poškození. Takový lovec ve správné poloze může zničit každého nepřítele za několik sekund, s vysokou mobilitou a přežití. Základní dovednosti jsou stabilní výstřel, výbušný výstřel, smrt čaker, rychlý oheň, zaměřený na výstřel a past. V PVP jsou užitečné rozptyl, rozptyl, past na mrazivý. Níže je k dispozici sada talentů:

Silné stránky MM Hunter jsou neuvěřitelné poškození prasknutí, vynikající schopnost mobility a kontroly a dobré poškození s více cílem. Slabé stránky lze považovat za relativní tenkost, předvídatelná poškození a masivní závislost na poloze, také požadující kontrolu dovedností.

Přežijte lovec Pvp Build

Hunter ve specializaci přežití byl v posledních doplňcích rozsáhle upraven a nyní je bojovníkem na melee s úplnými dovednostmi. Charakteristickou vlastností je výrazná schopnost seberealizace, která je velmi užitečná v aréně a bojišti, snadné kontrole a stabilní vysoké poškození v jednom cíli. Základní dovednosti jsou harpuna, smrt čakram, v čele, zabijáka, kousnutí mongoose, stávka na lemování, bomba feromone a bomba požáru. V PVP nezapomeňte na aspekt želvy, nadšení, magisterského volání, předstihující smrt a síť Trackera. Talenty by měly být distribuovány takto:

Silné stránky této specializace jsou dobré výbušné poškození s nízkým vrácením, vynikající přežití PVP proti všem třídám, dlouhodobé opotřebení a snadné ovládání. Nevýhody jsou slabé poškození AOE, nikoli nejvyšší popularita a relativně nízká zdravotní rezerva.

Wow Dragonflight 10.1.0. Poznámky k vývoji třídy

 • Roar of Oběční ikony řev oběti je nyní talentem v jádru stromu jako uzel výběru proti vyhýbání se Hunterovi vyhýbání se lovce lovce.
 • Revive Pet Icon Revive PET nyní má 2.5 sekundové obsazení (byl 3 sekundy).
 • Oživení PET Icon Revive Pet’s Spell School je nyní fyzická a již nelze zastavit účinky ticha a přerušení (byla příroda).
 • Omlazující ikona větru omlazující vítr se nyní léčí za 8%/16%maximálního zdraví (10%/20%).

Beast Mastery

 • Aspekt divoké ikony aspektu divočiny nyní způsobuje, že ikona kobra výstřelu Cobra Shot zasáhne 2 další cíle (byl 1), celkem 3 cíle.
 • Hodnota redukce Master Handler Icon Handler Cooldown se zvýšila na 4 sekundy (byly 2 sekundy).
 • Bonus za poškození kousnutí kousnutí hadího kousnutí se zvýšil na 75% (byl 30%).
 • Krvavé šílenství ikona krvavá šílenství byla přepracována – zatímco volání volné ikony volně volání je aktivní, vaši mazlíčci mají bestie ikonu bestie best cleave efekt a Cobra Shot Icon Cobra Shot aplikuje hadovité bodnutí ikony Serpent Stinga na jakýkoli cílový zásah.
 • Opraven problém, kdy talent zvířete doprovodný mazlíček nepracoval tak, jak bylo zamýšleno při používání rodinného mazlíčka Pterrodax jako svého druhého mazlíčka.

Marksmanship

 • Bombardování bombardování bylo přepracováno – Kill Shot Icon Kill Shot Now Grants You Trick Shots Icon Trick Shots.
 • Legacy of the Windrunners Icon Legacy of the Windrunners byl mírně přepracován – zaměřené na ikonu zamířené výstřely nyní vždy střílí 2/4 ikony větru větrných šipek na váš cíl. Každých 24 vypálených větrných šipek generuje poplatek za zaměřené střely a 30 zaostření.
 • Ikona větrných šipek větrných šipek od Legacy of the Windrunners Icon Legacy of the Windrunners nechala poškození snížené o 66%.
 • Letální záběry ikony smrtelné záběry byly nahrazeny v rytmické ikoně v rytmu.
 • Nový talent: V rytmické ikoně v rytmu přidaném – plně nasměrování rychlé ikony Fire Rapid Fire vám nyní poskytuje 15% spěch.
 • Bullseye Icon Bullseye je nyní 1 pozice talent pro stejnou výhodu jako předchozí 2-rank verze.
 • Pokyny WinDrunnerovy ikony WinDrunner nyní poskytuje 6 sekund ikony TrueShot TrueShot (bylo 10 sekund).

Přežití

 • Ikona bezohledného marauderu Rutlesless Marauder je nyní 2-rank talent pro stejnou výhodu jako předchozí 3-ranková verze.
 • Lung Icon Lunge má kromě svého současného efektu přidáno nové funkce – každý útok na melee snižuje cooldown ikony bomby Wildfire Bomb o 1 sekundu.
 • Lunge Icon Lunge’s Wildfire Bomb Cooldown Reduction nyní vyžaduje, abyste měli vybavenou obouruční zbraň.
 • Aberrus, The Shadored Crucible: Bonus 2-set byl upraven-Raptor Strike Icon Raptor Strike/Mongoose Bite ikona mongoose kousnutí, Carve icon Carve a řeznictví ikony Butcheryho poškození se zvýšilo o 12% (15%).
 • Aberrus, The Shadored Crucible: 4 Set Bonus byl přepracován – Raptor Strike Icon Raptor Strike/Mongoose Bite ikona mongoose kousnutí, Carve icon Carve a Butchery Icon Butchery má 20% šanci udělat další draptor Strike/Mongoose Bite, Carve,, Carve, CARVE, CARVE, CARVE, CARV a řeznictví stojí o 10 méně zaměření a uskutečňuje 40% zvýšené poškození (bylo 100% snížení nákladů na zaostření a 50% zvýšené poškození).
 • Veškerá škoda způsobila schopnosti vašeho domácího mazlíčka o 8%.

Doufáme, že vám naše malá vysvětlení byla užitečná a že jste našli něco zajímavého. Přihlaste se k odběru a obsah bude neustále aktualizován a doplněn.

Podobný produkt

Abers Heroic Raid

S naší aberrus Heroic Raid Carry Service, jděte na vzrušující výpravu a porazte druhou r..

SOLO SHUFF

Další inovace doplňku World of Warcraft Dragonflight je přidání sólového režimu..

Mýtický +15

Vezměte si herní zážitek z World of Warcraft do nových výšin s prémií ExpCarry Wow Mythic +15 ..