World of Warcraft replikován 1: 1 v Minecraft | PCGamesn, Madness: Celý World of Warcraft znovu vytvořený v Minecraft | Shotkul skalního papíru

Šílenství: Celý World of Warcraft se znovu vytvořil v Minecraftu

No, skoro přesně takové:

World of Warcraft replikoval 1: 1 v Minecraft

Tento mimořádný projekt, známý jako Crafting Azeroth, je dílem Minecraft Forumite Rumsey, který pracuje od února a vytvořil asi 275 čtverečních kilometrů světa. Je to „reprodukce prostředí World of Warcraft v plném rozsahu“, která zahrnuje všechny jeskyně a dungeony, které nejsou oddělené případy. Proklikejte odkaz ke stažení, ale buďte upozorněni, tento bude potřebovat nějaký prostor na pevném disku.

Zde můžete získat řemeslné azeroth z Minecraft. Upozorňujeme, že výpisy ze stažení 2 GB na obrovské 24 GB, protože to je 68 miliard bloků, které do vašeho PC mačkáte. Zatímco čekáte na to, že se to stane, můžete procházet mapy Rumsey a zkontrolovat pokrok Northrend, Outland, Tol Barad a The Lost Isles, které jsou nadcházející přírůstky. Působivé věci, eh?

Paul Dean Paul Dean je přispěvatel PCGamesn s horlivým okem na Steam, Company of Heroes a navrhování her RPG jako Pacific Drive a Paranoia.

Šílenství: Celý World of Warcraft se znovu vytvořil v Minecraftu

To je v podstatě ohromující. Už jste někdy uvažovali o stavbě lodi v láhvi? To je takové – kromě toho, že se někdo v podstatě rozhodl postavit láhev kolem válečný galleon plné velikosti. Stručně řečeno, toto je celý Azeroth World of Warcraft (přečtěte si: Žádné Outland, Northrend nebo Pandaria. přesto) znovu vytvořeno na měřítko 1: 1 v jiné lehce populární hře, která ve svém názvu prominentně obsahuje „řemeslo“. Zdá se, že Herkulovské stavební úsilí vyžadovalo 68 miliard bloků. A přesto to jedna osoba zvládla všem svým osamělým. Ale jak?

No, skoro přesně takové:

„Vyvinul jsem software pro přeměnu kontinentů World of Warcraft na Minecraft Blocks. Software převádí vše ve hře, včetně všech budov a přírodních detailů, až na jednotlivý pařez stromů. Jakmile jsou parametry pro software nastaveny, celý proces převodu trvá přibližně 24 hodin a nevyžaduje žádný zásah člověka. Před procesem konverze jsem potřeboval porovnat textury ze World of Warcraft k příslušnému materiálu v Minecraftu.”

Výsledkem je, že některá místa úplně neudělala skok se všemi jejich správnými barvami neporušenými, ale-po prohlédnutí této galerie před a po a po galerii-stále jsem potřeboval, abych svou čelist odložil, která tančila dolů na podlahu stejným způsobem jako peří na větru. Kromě rychlejšího a s více narážením do pevné dlaždice.

V těchto částech můžete chytit celé 275 kilometr – na melodii 2 GB ke stažení. Upozorňujeme však: skutečná mapa, kterou nakonec generuje, pohltí neuvěřitelných 24 GB místa na pevném disku. Světy, jak se ukázalo, jsou trochu velké.

V dalších zprávách je nejkomplikovanějším objektem, který jsem nedávno vytvořil. Používal výrazně méně než 68 miliard balíčků kávy – i když pravděpodobně více, než byste očekávali. Tyto druhy projektů Minecraft však opravdu dávají věci do perspektivy. Chci říct, už slyším, jak můj vnitřní monolog chodí: „Proč nevytváříš Westeros a stavíš zeď z umělých sladidel, Nathan? Proč nejsi? Co vůbec děláš se svým životem?”

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.