World of Warcraft S Demon Hunter je k dispozici 9. srpna, pokud předobjedete | PC Gamer, třída Demon Hunter Wow bude hratelná 9. srpna, několik týdnů před vydáním Legion | PCGamesn

Třída Wow’s Demon Hunter bude hratelná 9. srpna, několik týdnů před vydáním Legion

Kirk McKeand Kirk McKeand je ředitelem obsahu pro videohry ve Sports Illustrated a těší se tajné hry jako Dishonored a Deathloop příliš.

Lovec démonu World of Warcraft je k dispozici 9. srpna, pokud předobjednáváte

Před expanzí také dostanou nějaké démony.

Tom Sykes

Tom miluje objevování ve hrách, ať už jde o špatně v plošinovce nebo burgování bytu v Deus Ex. Jeho oblíbené herní světy – stalker, temné duše, zloděj – měly atmosféru, kterou byste mohli vyvinout s blackjackem. Má rád horor, dobrodružství, logické hry a RPG a hrál japonskou verzi Final Fantasy VIII s přeloženým skriptem, který vytiskl z internetu. Tom píše o hráčích zdarma pro hráče PC od roku 2012. Kdyby balil na pouštní ostrov, vzal by svůj obří Columbo boxset a notebook plněný hrami puzzlescript.

Baldurova brána 3 další „velká“ náplast byla mírně zpožděna

Sledujte PC Gaming Show: Nejvíce hledané 30. listopadu

Třída Wow’s Demon Hunter bude hratelná 9. srpna, několik týdnů před vydáním Legion

Invaze legie wow

Nová hratelná třída World of Warcraft, The Demon Hunter, bude k dispozici 9. srpna, těsně před vydáním rozšiřování legie 30. srpna.

Přehrajte náš seznam nejlepších PC MMO, abyste se dosud opravte na pátrání.

Nejenže budou lovci démonů přehrát od 9. srpna, ale tehdy budou invaze démonů zahájit. Není moc mít smysl mít lovce démonů bez démonů kliknout, je tam?

Lovci démonů začnou na úrovni 98 a budou mít možnost okamžitě přistupovat k legii, když přistane o několik týdnů později. K vytvoření lovce démonu potřebujete na úrovni 70 postavu na stejné říši, takže mějte na paměti.

Přinejmenším bude spousta času na shromáždění transmogů, vyrovnávání některých profesí, dělat své rybářské deníky a samozřejmě prožít tento úžasný posádkový zážitek na poslední době. Oh já, ach můj, kdo by to mohl odmítnout?

Oznámení o datu vydání můžete vidět 15 minut do tohoto otázek a odpovědí:

Kirk McKeand Kirk McKeand je ředitelem obsahu pro videohry ve Sports Illustrated a těší se tajné hry jako Dishonored a Deathloop příliš.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.