Wotlk Death Knight schopnosti a talenty Guide, Wotlk Classic Blood Death Knight Spec, stavění, talenty a glyfy – Wotlk Classic – ledové žíly

Wotlk Classic Blood Death Knight Spec, stavění, talenty a glyfy

Unholy Frenzy je extrémně silný buff, který zvyšuje fyzické poškození cílem, které se rozhodnete s touto schopností. Jedná se o obrovské zvýšení poškození pro všechny DPS, které způsobuje převážně většinou fyzické poškození.

Wotlk Death Knight schopnosti a talent průvodce

Systém Rune Death Knight
Knight Death Knight používá jedinečný systém zdrojů založený na runě. Existují tři typy runy: krev, mráz a bezbožní, každý s připojenou barvou a symbolem (uvedeným přímo pod portrétem znaku). Při používání těchto schopností se runy vyčerpají. Po období (10 sekund) se runy obnoví. Knight Death bude schopen použít kouzla k přeměně runy na smrtící runu, kterou lze použít jako krve/mráz/bezbožnou runu. Kromě toho, kdykoli Knight Death Knight využije schopnost runy proti nepříteli, vybuduje určité množství runické síly (světle modrá tyč, kde by byla mana nebo energie pro jiné třídy). Tato runická síla používá pouze několik schopností. Některé schopnosti (například tančící rune čepel) zcela vypustí veškerou runickou sílu, která se nashromáždila. Čím více energie uloží, tím účinnější je schopnost. Většina schopností, které používají Runic Power, používá nastavenou částku, jako je cívka smrti.

Knights Death Knights nebude moci přerozdělit číslo a typ run – jsou stanoveny na 2 runy každého typu. Rukovnice bude stále k dispozici, ale poskytne pouze trvalé kouzelníky zbraně. Enchants fungují stejně jako stálé zbraně Enchants poskytované okouzlení.

Zde jsou možné kouzla, se kterými budete muset pracovat:

Rukování smrti Knighta

Knights Death Knights mají jedinečný systém podobný kouzlu zvaný ruforging. Knights Death Knights se naučí běžet přímo z jejich prvních pár úkolů ve startovní oblasti Ebon Hold. Ruforing je jako okouzlující (ale pouze pro rytíři smrti). Když poblíž RuForge budete moci kliknout na kouzlo ve své knize kouzla, stejně jako okouzlující, a poté si vybrat „Enchant“, který můžete provést na zbrani. Ruforing přepíše předchozí kouzelníky.

V současné době existuje 8 různých „kouzelníků“, které můžete umístit na svou zbraň.

 • Rune of Cinderglacier: Připevněte vaši rune zbraň s runou, která má šanci zvýšit škodu o 20% pro vaše další 2 útoky, které způsobují poškození mrazu nebo stínu.
 • Rune of Lichbane: Připevnění vaší runové zbraně s runou, která přidává 2% poškození zbraní navíc jako poškození požáru nebo 4% versus nemrtvé cíle.
 • Rune of Razorice: Připevněte vaši rune zbraň s runou, která přidává 2% poškození zbraní navíc jako poškození mrazu a má šanci zvýšit zranitelnost mrazu Frost.
 • Rune of Spellbreaking: Připevnění vaší runové zbraně s runou, která odkloní 2% všech poškození kouzla a zmenšuje dobu trvání ticha o 50%.
 • Rune of Spellshatring: Připevnění vaší runové zbraně s runou, která odkloní 4% všech poškození kouzla a snižuje dobu trvání ticha o 50%.
 • Rune of Swordbreaking: Připevnění vaší runové zbraně s runou, která zvyšuje parry šanci o 2% a zmenšuje dobu trvání efektů odzbrojení o 50%.
 • Rune of Swordshatring: Připevněte vaši rušinou zbraň s runou, která zvyšuje parryovou šanci o 4% a zmenšuje dobu trvání efektů odzbrojení o 50%.
 • Rune Fallen Crusader: Připevněte vaši runeovou zbraň s runou, která má šanci vás uzdravit za 3% a zvýšit celkovou sílu o 15% po dobu 15 sekund.

Přítomnosti smrti Knighta

Narazíte na 3 typy přítomností, které mají Knight’s Death Knight’s, zde je rychlý přehled každého:

 • Přítomnost krve zvyšuje výstup poškození o procento a obnovuje procento poškození způsobeného jako zdraví.
 • Frost přítomnost zvyšuje hrozbu a snižuje poškození způsobené procentem.
 • Bezbožná přítomnost Zvyšuje rychlost útoku a snižuje globální cooldown na schopnosti smrt rytíře.

Zde je rychlý přehled talentů smrtů Knight:

 • Krev: Talenty v tomto stromu se zaměřují na zbraně, brnění, uzdravení a stávky.
 • Mráz: Talenty v tomto stromu se zaměřují na brnění, kontrolu, pulty a komba.
 • Bezbožný: Talenty v tomto stromu se zaměřují na kouzla, předvolání, nemoci a AOE.

Dobré specifikace talentu

Zde je několik velmi dobrých specifikací pro rychlé vyrovnání:

Toto je dobrá specifikace krevního talentu (dobré pro počáteční vyrovnání zóny)

Toto je dobrá bezbožná specifikace talentů (celkově nejrychlejší)

Krevní specifikace umožňuje snížené prostoje, více provozusů, více zabíjení = rychlejší XP! (To následuje, pokud to není příliš gimp nad ostatními specifikacemi, což není). Také jsem si všiml, že sólové elity jsou mnohem snazší.

Z mé zkušenosti Unhely Works pro mě nejlépe nejlépe, pokud jde o rychlé vyrovnání, ale z vaší strany to vyžaduje trochu větší pozornost. Ve kterém se musíte pokusit zabíjet více davů najednou (proto AOE schopnosti bezbožných talentů a schopností).

Avšak bezbožní specifikace (jak je uvedeno výše), může fungovat lépe pro broušení AOE (to zabíjí více davů najednou). Váš XP za hodinu může být lepší, pokud se vám podaří shromáždit 2 davy, které zabijí najednou. Při pátrání však hodně času čelíte pouze jednomu davu najednou, v takovém případě je dobrá specifikace krve vaše lepší volba. Unholy je pomalejší než krev, když čelí jednomu davu.

Koncová hra PVP sestavení

Tanky smrti rytíře

Knights Death je velmi jedinečnou třídou, ve které je lze použít jako velmi efektivní tanky!

Tank smrt rytířů s řetězením cooldowns společně, nemají nikde blízko úrovně pasivní nebo rotační obrany jako ostatní tanky.

To způsobuje, že mají vynikající obranu v PVP bez požadavku vzdát se přestupku. Nicméně, protože jsou spíše třídou Outlast, protože jsou čistými (nebo, tak čistými jako kněz, válečník atd.) Bez tradičních požehnání PVP, jako jsou odtoky, léčení debuffů nebo kontrola davu.

Pro podrobnější průvodce při tankování Death Knight si můžete prohlédnout BlizzardGuides.com Death Knight Being Guide.

Obecná bojová sekvence:

S vašim časným startováním DK vaše obvyklá bojová sekvence obvykle vypadá něco takového: Zvedněte mrtvé (pokud nemáte ghoula), přilnavost smrti (pokud je váš cíl dále pryč), ledový dotek, mork, úder krve, úder krve, Pestilence, (Olmit / Heart Strike), Death Coil.

Tip: Je vám lepší spamování svých schopností, než nepoužíváte schopnosti vůbec, protože to neustále zvyšuje vaši runickou sílu, což vám umožňuje používat schopnosti, jako je cívka smrti.

 • Mor stávka
 • Krvavý úder
 • Stávka smrti

Při této objednávce dejte morovou úder nejméně 10 sekund, než použijete úder. Když použijete úder smrti, uzdraví vás pro poškození, které nemoc způsobila.

Další užitečnou věcí na této kombinaci je také talent Death Trance, který vám umožňuje vrhnout bezplatnou / zaručenou kritickou smrtící cívku.

Dual Wield nebo obouruční zbraně?

Dual Wield nemůže opravdu konkurovat konkurencesům s 2H ve úrovni 7, ale je možné, že to v budoucnu dohoní. Je nemožné říci s jistotou, ale duální ovládání bílé poškození se měří rychleji než 2h bílé poškození, ale ztratíte poškození schopností založených na zbraních, takže je možné, že to nikdy nebude ani ven. I když ano, bude to velmi specializovaná sestavení, aby se duální ovládala konkurenceschopné, nebudete mít všestrannost, kterou 2h dostane tam, kde je každý strom životaschopný, aby se specifikoval.

Zdá se, že DW je spíše navíc, co nám dali, než něco, co je třída navržena kolem. Existovaly dokonce modré příspěvky, které naznačují, že pokud je DW zjevně lepší než 2h, že se to pravděpodobně nějakým způsobem změní, i když hádám, jestli se ukáže, že by se s tím v pořádku.

Řekli, že testují na různých rychlostních rozsazích a nejen to, co bude okamžitě k dispozici Je to schopnost třídy, pokud je vždy zamýšlena být horší.

Některé užitečné ui mody pro Knight Death:
Rytín – RENEWATCH je doplněk nahrazení runeframe, který se pomalu vyvinul v jednotkové rám pro DeathKnights. Mod sleduje vaše runy, jejich cooldowns a také vizuálně představuje vaši runickou sílu.

Cílem runik je učinit vaše statistiky specifické specifické pro smrt vizuálně přitažlivější a patrné. Kromě toho je LeNeWatch vysoce přizpůsobitelný a umožňuje vám změnit řadu aspektů jeho vzhledu i chování.

Moveanything – Tento mod umožňuje přesunout lištu běhu a umožňuje vám zvětšit. Získejte to, pokud byste raději měli lepší vizuální vizuální.

A můžete si také prohlédnout průvodce doplňováním doplňování rychlosti.

Počáteční strategie dovedností:

55: Při zahájení rytíře smrti (na úrovni 55) máte následující schopnosti pracovat s:

 • Uchopení smrti – Rád přemýšlím o této dovednosti jako na Mortal Kombat’s “!” hláskovat! Toto je schopnost posměchu, která popadne davy z dálky a pak nutí tento dav, aby vás zaútočil po dobu 3 sekund. Má 35 sekundové cooldown, takže jej nemůžete používat příliš často. Existují některé talenty, které mohou tento cooldown dále přinést.
 • Ledový dotek – Jedná se o kouzlo s okamžitým obsazením, zchladí cíl pro poškození 127 až 137 mrazu a infikuje je Frost Fever, onemocnění, která snižuje rychlost útoku na meloe a na dálku o 14% po dobu 15 sekund. Toto je okamžitá obsazení, která vyžaduje 1 Frost Rune.
 • Mor stávka – Za začarovaná stávka, která způsobuje 30% poškození zbraní plus 37.5 a infikuje cíl krví morem, což je nemoc, která v průběhu času způsobuje škody stínu. Toto je okamžité obsazení a vyžaduje 1Unholy Rune. To je důležitá schopnost DK, protože to pro vaše krevní údery způsobí více škody.
 • Krvavý úder – Okamžitě zasáhne nepřítele a způsobí 50% poškození zbraní plus 191 a dalších 95.5 bonusových poškození za nemoc.
 • Cívka smrti – Vystřelte výbuch bezbožné energie, což způsobí 167 stínových poškození nepřátelského cíle nebo uzdravení 250.5 poškození z přátelského nemrtvého cíle. Toto je okamžité obsazení kouzlo, které vyžaduje 40 runických sil. Tuto schopnost můžete použít na své nepřátele k jejich poškození nebo ji použít na přátelských nemrtvých jednotkách k jejich uzdravení. Pamatujte, že můžete tuto schopnost využít k uzdravení svých vlkodlaků nebo jiných přátelských rytířů smrti!
 • Přítomnost krve – Toto je první přítomnost, se kterou začnete, protože toto je jediná, se kterou začnete, nemůžete se přepnout na jiné, dokud nedostanete mráz a bezbožnou přítomnost. Tato přítomnost posiluje úmrtí rytíře s přítomností krve, zvyšuje poškození o 15% a uzdravení smrti rytíře o 2% poškození. Pouze poškození způsobené cílem, které uděluje zkušenost nebo čest, může toto uzdravení vyvolat. Najednou může být aktivní pouze jedna přítomnost.

56: Jakmile otočíte úroveň 56, můžete získat následující nové schopnosti:

 • Vychovávat mrtvé – Vychovává ghoula, aby bojoval po vaší straně. Pokud není k dispozici žádná humanoidní mrtvola, která poskytuje zážitek nebo čest, musíte dodat prach mrtvoly, abyste dokončili kouzlo. Pokud budou chovány mrtvoly přátelských hráčů, budou mít kontrolu nad ghoulem. Můžete mít maximálně jednoho ghoula najednou. Trvá 2 minuty. Ghoul se chová jako normální domácí mazlíček a má slušnou dobu (1 minutu), ne -li bezbožný, a trvá, dokud nezemře, pokud jste bezbožní. To znamená, že opravdu není tak těžkopádné pokusit se najít mrtvolu. Pokud všechno ostatní selže, je mrtvola super levný.
 • Stávka smrti – (Vyžaduje zbraň na blízko)
  Smrtící útok, který způsobuje 75% poškození zbraní plus 67.2 a uzdravuje rytíře smrti za procento škody způsobené za každou nemoci na cíli. Toto je jedna z nejslavnějších schopností Knight Death Knight, miluji to 🙂
 • Mor – Nezpůsobuje žádné poškození cíle, ale všechny cíle do 10 yardů rozšíří jakékoli onemocnění na cíl na další cíle. Tip: Používání tohoto kouzla spolu s Krev vařit Schopnost poskytuje skvělou synergii tanků AOE.

57: Jakmile otočíte úroveň 57, můžete získat následující nové schopnosti:

 • Frost přítomnost – (Jeden ze 3 přítomností) Knight smrt přebírá přítomnost mrazu, zvyšuje celkové zdraví o 10%, příspěvek z brnění o 60%a snížení poškození kouzla o 5%. Zvyšuje generovanou hrozbu. Najednou může být aktivní pouze jedna přítomnost.
 • Mind Freeze – Rozbijte mysl cíle chladným, přerušujícím kouzelům a zabránění jakémukoli kouzlu v této škole v obsazení po dobu 4 sekund. Toto je okamžité obsazení, které vyžaduje 10 runických sil. Tato schopnost funguje téměř stejným způsobem jako Pummel a Kick. Hlavní rozdíl však spočívá v tom, že se to považuje za mráz, a proto bude ignorovat fyzické imunity, jako je ruka ochrany.

58: Jakmile otočíte úroveň 58, můžete získat následující nové schopnosti:

  Krev vařit – Způsobuje, že některá z nemocí smrtů na cíl, a všichni nepřátelé do 30 yardů od cíle, bolestně propuknou a způsobují poškození stínů. Toto kouzlo má být použito ve spojení se schopností moru. Co dělám, je, že bych se namontoval a prošel 3 davy na melee, dotkl se dalšího 4. melee davu a pak mi smrt uchopil 5. dav pro mě. Jakmile jsem smrt uchopil 5. dav, otočím se zpět ke 4. davu, který na něm již má Frost horečku, a já jsem ho zasáhl. Nyní má 2 nemoci, a tak jsem si mohl šířit nemoci a snížit smrt a rozpad. Nyní se rozhodnu, zda jsou léčení důležité (obvykle to není potřeba) a buď krev se okamžitě vaří, nebo počkejte, až budu zasáhnout smrt. Zbytek můžete obvykle dokončit automatickými útoky v tomto okamžiku nebo dostat další úder smrti nebo dva, než jsou davy pryč.

Například tankování AOE, může opláchnout a opakovat ledový dotyk => Plague Strike => Petilence =>Krev vařit podle potřeby, aby pomohla udržet aggro mimo léčitele na neskullu označeném cíli.

 • Řetězy ledu – Okamžitý útok, který vyžaduje 1 Frost Rune. Potahuje cíl zmrazenými řetězy a sníží jejich pohyb na nulu. Cíl získává 10% svého pohybu každou sekundu po dobu 10 sekund. Toto je skvělé kouzlo PVP.
 • 59: Jakmile otočíte úroveň 59, můžete získat následující nové schopnosti:

  • Zaškrtit – Okamžité obsazení, které vyžaduje jednu krevní runu. Uškrtuje nepřítele a umlčí je po dobu 5 sekund. Je to podobné zmrazení mysli, kromě toho, že se jedná o rovné ticho po dobu 5 sekund, vyžaduje místo běžecké síly krevní runu a má rozsah 30 yardů. Mind Freeze používá Runic Power, je pouze rozsah melee a je to přerušení, nikoli „ticho“, na slovo. V PVP je to skvělé pro umlčení léčitelů z dálky.

  60 : Jakmile otočíte úroveň 60, můžete získat následující novou schopnost:

  • Smrt a rozpad – Okamžité obsazení, které vyžaduje 1 krevní runu, 1 Unholy Rune a 1 Frost Rune. Zkorumpuje zemi zacílenou smrtícího rytíře a způsobuje 26 škodových poškození každé sekundy, které cíle zůstávají v oblasti po dobu 10 sekund. Tato schopnost způsobuje velké množství ohrožení. Tuto schopnost považuji za více kouzla aggro než škody. Tuto schopnost můžete zkombinovat s hrozbou +40% z přítomnosti Frost a máte velmi užitečný nástroj pro tankování AOE jako rytíře smrti.

  61 : Jakmile otočíte úroveň 61, můžete získat následující nové schopnosti:

  • Vyhladit – Okamžité obsazení, vyžaduje 1 Unholy a 1 Frost Rune. Brutální okamžitý útok, který způsobuje 100% poškození zbraní plus další procenta, a další 62 bonusové poškození za nemoc, ale spotřebuje nemoci. Poznámka: Schopnosti smrt rytířů, které řeší „x poškození na nemoc“, berou v úvahu pouze nemoci používané rytířem smrti pomocí schopnosti. Nemoci z jiných zdrojů včetně davů, spotřebního materiálu, kněží a jiných rytířů smrti nejsou do multiplikátoru zohledněny. Poznámka: Schopnosti smrt rytířů, které řeší „x poškození na nemoc“, berou v úvahu pouze nemoci používané rytířem smrti pomocí schopnosti. Nemoci z jiných zdrojů včetně davů, spotřebního materiálu, kněží a jiných rytířů smrti nejsou do multiplikátoru zohledněny. V době tohoto psaní mohou všechny DKS aplikovat dvě nemoci (Frost horečka a mor krve). Hluboká DKS může použít třetí onemocnění ve formě krypty horečky.
  • Cesta mrazu – Okamžité obsazení vyžaduje 1 Frost Rune. Mrdecí aura smrt rytířů vytváří led pod nohama, umožňuje párty nebo nájezd na vodu po dobu 10 minut. Funguje namontováno. Jakékoli poškození zruší účinek. Tato dovednost je velmi zábavná a velmi užitečná. Obzvláště v Borean Tundra existují úkoly Tuskaar a Pirate, které se odehrávají poblíž vody a nad vodou. Vodu můžete snadno procházet a dostat se tam rychleji než kterákoli jiná třída.

  62 : Jakmile otočíte úroveň 62, můžete získat následující novou schopnost:

  • Ledová síla – Okamžité obsazení, 1 min. Cooldown, vyžaduje 20 runických sil. Knight smrti zamrzne krev, aby se stala imunní vůči omračujícím účinkům a snížila veškerá škoda způsobená o 50% po dobu 12 sekund. Neodstraní stávající účinky omráčení.

  64 : Jakmile otočíte úroveň 64, můžete získat následující novou schopnost:

  • Krevní kohoutek – Okamžité obsazení, 1 min. Cooldown, vyžaduje 6% vašeho základního zdraví. Okamžitě aktivuje krevní runu a dočasně ji přeměňuje na smrtící runu. Tato runa se počítá jako krev, bezbožná nebo mrazová runa. Trvá 20 s. Mějte na paměti, že nejen přeměňuje krevní runu na smrtící runu, ale také to aktivuje jeden.

  65 : Jakmile otočíte úroveň 65, můžete získat následující novou schopnost:

  • Tmavý příkaz – Rozsah 20 yd, okamžité obsazení, 8 sekund cooldown. Přikazuje cíl, aby na vás zaútočil, ale nemá žádný účinek, pokud na vás cíl již útočí.

  66 : Jakmile otočíte úroveň 66, můžete získat následující novou schopnost:

  • Pakt smrti – Okamžité obsazení, 2 minuty. Cooldown, vyžaduje 40 runických sil. Obětuje nemrtvého miniona a uzdravuje smrti rytíře za 20% maximálního zdraví. To je užitečná schopnost a všimněte si, že může také fungovat na chrličkách.

  67 : Jakmile otočíte úroveň 67, můžete získat následující novou schopnost:

  • Rune Strike – Vyžaduje melee zbraň a 20 runic síly. Udeřte cíl za 200% poškození zbraní plus [200 * ap * 10 /10000]. Použitelné pouze po útoku se vyhýbají nebo se vyhýbají. Nelze uhnunout, zablokovat nebo se rozloučit.

  68 : Jakmile otočíte úroveň 68, můžete získat následující nové schopnosti:

  • Anti-magická skořápka – Okamžité obsazení, 1 min. Cooldown, vyžaduje 20 runických sil. Obklopuje smrt rytíře v anti-magické skořápce a absorbuje 50% poškození poškozeným škodlivým kouzlem a zabrání aplikaci škodlivých magických efektů. Poškození absorbované anti-magickým skořápkem energizuje Knight Death Knight s další runickou silou. Trvá 5 s. Mějte na paměti, že to blokuje pouze kouzlo, neblokuje kletby, jedy a nemoci. A neodstraní současné magické debuffy, jen to zabraňuje novým, aby se objevily po dobu trvání štítu.

  69 : Jakmile otočíte úroveň 69, můžete získat následující novou schopnost:

  • Oko Acherus – Okamžité obsazení, vyžaduje 1 Frost Rune, 10 sekund cooldown. Předvolá oko acherus se 100 zdravími 5 minut, které umožňuje vidění okolní oblasti a varuje nepřátele, kteří na něj útočí. Klepněte pravým tlačítkem myši na buff a přepněte tam a zpět mezi okem acherus a normálního vidění. Osobně jsem nikdy nebyl schopen přijít na to, jak získat tuto schopnost, nejsem si jistý, odkud se to můžete naučit, kdokoli ví?

  70: Jakmile otočíte úroveň 70, můžete získat následující novou schopnost:

  • Bezbožná přítomnost – Okamžité obsazení, 1 sekundové cooldown, vyžaduje 1 Unholy Rune. Nafukuje rytíře smrti bezbožnou zuřivostí, zvyšuje se rychlost útoku o 15%, rychlost pohybu o 15% a snižování globálního cooldownu na všech schopnostech o 0.5 s. Najednou může být aktivní pouze jedna přítomnost. Jako běžec rychlosti jsem vždy pro rychlejší rychlost pohybu, takže jsem byl velmi šťastný, když jsem viděl, že je to implementováno pro DK. To je také velmi užitečné pro PVP, protože zaútočíte na rychlejší (více prasknutí), méně GCD (takže můžete rychle využít své schopnosti) a určité množství rychlosti běhu (takže se tolik nestavíte).

  75: Jakmile otočíte úroveň 75, můžete získat následující novou schopnost:

  • Empower Rune zbraň – Okamžité obsazení, 5 minut. Cooldown. Posílejte svou rune zbraň, okamžitě aktivujte všechny runy a generujte 25 runických sil. To, co to dělá, je to úplně doplňuje všechny vaše runy zpět a dává vám 25 runic sílu, ale můžete ji použít pouze každých 5 minut. To je velmi užitečné, nezapomeňte to použít, jakmile jsou vaše runy téměř vyčerpané, aby je dostaly zpět!

  80 : Jakmile otočíte úroveň 80, můžete získat následující nové schopnosti:

  • Armáda mrtvých – Vyžaduje 1 krev, bezbožnou a mráz runu. Jedná se o schopnost nasměrovat, která má 20minutovou cooldown. Předvoláte celou legii ghoulů, aby bojovali za rytíře smrti. Ghouls budou rojí oblast, posmívají se a bojují proti všemu, co mohou. Zatímco nasměruje armádu mrtvých, Knight Death Knight způsobí menší škodu rovnou Dodge Plus Parry Chance. Pro tuto schopnost jsem opravdu nenašel příliš mnoho využití. Pro PVP to nefunguje příliš dobře, protože to může být snadno přerušeno. Ne tak skvělé pro sólo davy. Nejlepší využití je opravdu kontrola davu během bojů Dungeon se skupinou.

  Další dovednosti, které můžete získat:

  Zde jsou další dovednosti, které můžete získat buď z hledání úkolu, nebo z talentů:

  • Exploze mrtvoly – Okamžité obsazení, způsobit, že mrtvola exploduje za škodu stínu upravené mocí útoku na všechny nepřátele do 10 yardů. Použije nedalekou mrtvolu, pokud není žádný cíl. Neovlivňuje mechanické nebo elementární mrtvoly. Toto kouzlo je stejně jako dovednost Necromancer Corpse od Diablo2, může to být velmi efektivita aoe schopnost.
  • Na bledém koni – Okamžité obsazení, stanete se tak těžké zastavit jako samotná smrt. Doba trvání všech omračujících a strachů použitých proti vám je snížena o 10%a vaše namontovaná rychlost se zvyšuje o 10%. To se nestaví s dalšími účinky na zvyšování rychlosti pohybu. Může být dobré získat PVP.
  • Unholy Blight – Okamžité obsazení, hnusný roj bezbožného hmyzu obklopuje rytíře smrti na poloměr 10 yardů. Nepřátelé chyceni v této oblasti berou 21 škod stínových za sekundu. Trvá 20 s. Při vyrovnávání nepoužíváte bezbožné plísní, které často, protože bojujete s mnoha jedinými cíli, je pro Aoe’ing stále velmi užitečná bezstarostná plísní.

  Zkratky
  Při hraní DK můžete narazit na někoho, kdo používá zkratky pro jejich schopnosti/kouzla. Zde je seznam těchto zkratů, takže víte, k čemu jsou. Měli byste si je zapamatovat, protože by se to mohlo hodit:

  Ps = Plauge Strike
  Ss = Scourge Strike
  DND = Smrt a rozpad
  BB = Vaření krve
  Dg = Uchopení smrti
  CE = Exploze mrtvoly
  Ff = Frost horečka
  BP = Krevní demovinka
  Ds = Stávka smrti
  DC = Cívka smrti
  BP = Přítomnost krve
  TO = Ledový dotek
  Ob = Oliterate
  Bt = Krev
  Sg = Strangulate
  Dp = Pakt smrti
  Škůdce = Pestilence
  Coi = Řetězy ledu
  BS = Úder krve
  HS = Srdeční úder
  Rs = Rune Strike
  AMS = Anti-magická skořápka
  Ub = Bezbožní plísní
  Jak = Roh zimy
  HB = Vytí výbuch
  Aotd = Armáda mrtvých
  Amz = Anti Magic Zone

  Užitečná makra: Po chvíli hrajete na rytíře smrti a na chvíli si zvyknete na jejich kouzla/schopnosti, můžete se podívat na tuto předběžnou makro sekci pro použití makra, abyste usnadnili svůj život.

  • Následuje velmi užitečné makro pro uzdravení vašeho vlkodlaka, rychle se zaměřuje na vašeho ghoula, hodí na něj smrtící cívku a pak se rychle přepne zpět na váš předchozí cíl. To je skvělé pro někoho, kdo používá bezbožnou specifikaci.
  • Pokud nemáte domácího mazlíčka, zvýší to mrtvé.
  • Pokud jste v dosahu melee, budete používat Dark Command, ale pokud nejste v dosahu, vrhnete se na smrt.
  • Toto makro obsadí hysterii na:
   1. Sami, pokud nejste ve skupině
   2. Sami, pokud stisknete Alt
   3. Cíl vašeho cíle, pokud jsou nepřítelem
   4. Pokuste se to normálně obsadit
  • Makro PVP: Toto je dobré makro PVP, že když vidíte, že váš ghoul způsobí hodně poškození a on by mohl zemřít, rychle použít toto makro, aby způsobil, že váš ghoul exploduje se schopností exploze mrtvoly, aby způsobil rychlý “nuke”. To lze také použít v PVE.

  Rychle úroveň napájení smrt smrt rytíře s předměty
  Pokud máte přístup ke velkému množství zlata na říši, budete hrát svého rytíře smrti, můžete si zakoupit následující položky níže z AH nebo je farmu s vaší vysokou úrovní a poté můj průvodce snižováním smrtů krok za krokem smrt smrt řekne vám, kdy tyto položky předat pro snadné rychlé XP.

  Průvodce vyrovnáváním 1-60

  Wotlk Classic Blood Death Knight Spec, stavění, talenty a glyfy

  Na této stránce zjistíte nejlepší výběr talentů PVE a staví pro svůj rytíř smrt krve ve Wotlk Classic a také doporučené glyfy.

  Obsah této stránky

  Talent staví pro rytíř smrt krve

  Krevní smrt Knight Talenty se zaměřují na přežití, hrozbu, získávání mocných cooldownů jako Ikona vampirické krveVampirická krev a dávat vaši skupinu mocným buffům OhavnostOhavnost je mocí a Vylepšená ikona ledových drážekVylepšené ledové drápy .

  Výše uvedená budova je nejstarším sestavením talentů pro útočící na krevní úmrtí rytířů a zahrnuje oba mocné nadšence OhavnostOhavnost je mocí a Vylepšená ikona ledových drážekVylepšené ledové drápy . Tato budování obětuje určité osobní hrozby a zmírnění, aby se zlepšilo ledové drápy, takže pokud do toho neustále útočíte s rytířem smrti Frost Death, nebo o vylepšení, můžete zvážit, že tento talent můžete zvážit a vložit talentové body do bezbožného stromu pro silné rané stromové talenty, jako je Ikona virulenceVirulence , Ikona očekáváníOčekávání a Ikona morbidityMorbidita . Existuje mnoho mírných variací této sestavení v závislosti na tom, zda potřebujete zásah z bezbožného stromu a vašeho vybavení, ale toto je sestavení, které byste měli běžet ve většině nájezdů; Stává se obzvláště užitečným u 10-mužských, kde může být obtížné získat s tak málo hráčů.

  Vyrovnávání

  Pokud jste hledali vyrovnávací sestavení, najdete v našem průvodci vyrovnáváním smrtů.

  Pozoruhodný talent na krev smrt

  Krevní strom

  Krevní strom je naplněn talenty, jak se zaměřuje na zvýšení vašeho poškození (hrozby) a soběstačným způsobem. Je důležité se ujistit, že si vyberete správné talenty, protože si můžete vybrat z mnoha mocných, ale musíte utratit pouze tolik bodů talentů.

  Ikona klepnutí runy

  Rune Tap je masivní osobní cooldown, uzdraví se za procento vašeho maximálního zdraví za cenu jedné krevní runy a může vás zachránit před tím, než potřebujete používat větší cooldown nebo vám možná zabránit v umírání.

  Veterán ikony třetí války

  Veterán třetí války poskytuje obrovské množství důležitých statistik a je jedním z největších zisků, které můžete získat výměnou za body talentů.

  Ikona mistrovského mistrovství smrtiZpůsobuje mistrovství smrt runy Ikona smrtiÚder smrti, aby změnil bezbožné a mrázové runy, které se na něm vynakládaly, aby se staly smrtící runy, když jsou reaktivovány, což vám umožní mít výrazně větší flexibilitu s vaším výběrem schopností.

  Ikona výchylky kouzlaPrůhyb kouzla vám dává šanci rovnající se vašemu parrymu, aby se z přicházejícího kouzla přijala o 45% menší poškození. Knights smrti jsou do značné míry zranitelní vůči škodlivým kouzlům Ikona anti-magické skořápkyAnti-magická skořápka je na cooldownu, takže vyhlazení poškození mezi jeho použitím může být velmi silné a výrazně zvyšuje hodnotu vašeho hodnocení Parry.

  Ohavnost

  Síla ohavnosti je mocným buffem, který nejen posiluje celá vaše strana, ale také zvyšuje vaši celkovou sílu o 2%.

  Ikona bezbožného šílenství

  Unholy Frenzy je extrémně silný buff, který zvyšuje fyzické poškození cílem, které se rozhodnete s touto schopností. Jedná se o obrovské zvýšení poškození pro všechny DPS, které způsobuje převážně většinou fyzické poškození.

  Ikona vampirické krve

  Vampirická krev je jednou z nejsilnějších cooldownů, které mají Knights, které mají rytíři, a může vám umožnit přežít situaci s vysokým poškozením, o které byste možná nebyli schopni jinak kvůli obrovskému množství zvýšeného uzdravení, které dostáváte, když je aktivní.

  Frost Tree

  Ikona houževnatosti

  Tvrdost masivně zvyšuje hodnotu brnění na vašem zařízení.

  Ikona černého ledu

  Černý led je užitečný, protože značným množstvím poškození, které obchodujete, je buď stín, nebo mráz, díky čemuž je tento talent masivním zvyšováním poškození.

  Nekonečná zimní ikonaNekonečná zima zvyšuje vaši sílu, ale co je důležitější, odstraňuje náklady na energii Ikona zmrazení mysliMind zmrazení, což vám umožní volně utratit runickou sílu.

  Vylepšená ikona ledových drážek

  Vylepšené ledové drápy je masivní skupinový buff, který výrazně zvyšuje škody způsobené téměř každým melee ve hře.

  Krevní smrt rytířů glyfy

  Hlavní glyfy

  Glyf ikony nemociGlyf nemoci způsobuje váš Ikona pestilencePestilence schopnost osvěžit trvání vašich nemocí ‘, takže místo použití bezbožné runy a mrazu Runy můžete použít jedinou krevní runu, což vám umožní obsadit další Ikona smrtiStávka smrti. Vaším hlavním omezením odlitků schopností bude mít vaše runy mimo cooldown, takže obchodování s jednou runou pro dva, zejména když obě runy, které ukládáte, se používají pro vaši hlavní soběstačnou schopnost Ikona smrtiStávka smrti, je neuvěřitelně cenná.

  Ikona Glyph of Death StrikeGlyph of Death Strike poněkud synergizuje Glyf ikony nemociGlyf nemoci, ale tento glyf výrazně zvýší škodu způsobené Ikona smrtiÚder smrti, který zase způsobí více ohrožení. Jediný úlovek tohoto glyfu je, že byste měli zůstat nad 25 runickou silou za všech okolností, ale neměl by to být žádný problém jako váš jediný Sender – Ikona cívky smrtiCívka smrti – není nijak zvlášť působivá jako krev.

  Ikona glyf tmavých příkazů

  Existuje nějaká debata, pro kterou byste si měli vybrat ve třetím slotu pro glyf. Dokud nebudete dostatečně zaměřeni a jste zasaženi, abyste se ujistili, že váš taunt vždy zasáhne, doporučujeme použít glyf z tmavého příkazu, protože zmeškaný posměch v nájezdu by mohl snadno vyústit v otírání; Když jste na tom čepici, měli byste místo toho používat glyf upírské krve, což zvyšuje dobu jednoho z vašich nejsilnějších osobních cooldowns.

  Drobné glyfy

  Glyf of Raise Dead Icon

  Glyph of Raise Dead Removes Reagent Cats na vyvolání ghoula.

  Ikona glyfů moruGlyf of Pestilence zvyšuje váš poloměr vašeho Ikona pestilencePestilence schopnost o 5 yardů.

  Ikona glyfů krvePříčiny glyfů krve Ikona krevního kohoutkuKreva klepněte, abyste vás již nepoškodili.

  ChangeLog

  • 18. ledna. 2023: Přezkoumáno pro uvolnění fáze 2 před vydáním Ulduar RAID.
  • 23. srpna. 2022: Přidána stránka.

  Wrath Classic (WOTLK) Blood Tank Death Knight Guide

  mrtvý rytíř

  mrtvý rytíř

  krevní nádrž

  krevní nádrž

  Úvod

  Krevní rytíři smrt jsou jednou ze tří specializací, s nimiž přinášejí útočný power buff

  . Mohou také přinést spěch na melee

  A rychlost útoku na blízko k debuffu s

  . Všichni rytíři smrti také přinášejí agilitu a sílu

  Wrath Classic (WOTLK) Krevní tank Death Knight Rotation

  Otvírák

  Nerostibilní lektvar

  Jediný cíl

  . Toto je vaše nejvyšší schopnost ohrožení. Zkuste použít smrtelné runy generované z

  Aoe

  Defenzivní cooldowns

  Wrath Classic (Wotlk) Krevní tank Death Knight Talent

  Standardní sestavení

  Tato sestava jde do stromu Frost a odemkne dva nájezdy

  . Pokud nepoužíváte obouruční zbraň, můžete odstranit body z

  Dbouruční specializace zbraní

  , a přesunout je do talentů

  Morbidita

  Pokud nemusíte specifikovat

  , Můžete přesunout body do bezbožného stromu, abyste získali přístup

  . Pokud nepoužíváte obouruční zbraň, můžete odstranit body z

  Dbouruční specializace zbraní

  , a přesunout je do talentů

  Wrath Classic (WOTLK) Krevní nádrž Death Knight Glyphs

  Tmavý příkaz

  Tmavý příkaz

  Vampirická krev

  Vampirická krev

  Choroba

  Choroba

  Vampirická krev

  Vampirická krev

  Smrt a rozpad

  Smrt a rozpad

  Krevní kohoutek

  Krevní kohoutek

  Vychovávat mrtvé

  Vychovávat mrtvé

  Mor

  Mor