WOW: Burning Crusade Classic Datum vydání odhaleno po úniku, wow: kdy TBC Classic Start?

WOW: Kdy se spustí TBC Classic

Globální vydání jsou fantastická. Upřímně řečeno, milujeme je a jsme rádi, že je Blizzard pokračuje v klasice. S globálním vydáním je však vždy jeden problém a to jsou staré staré časové pásmy. Když tedy Blizzard oznámí, že klasický TBC bude spuštěn 1. června, může to vyvolat spoustu otázek pro kohokoli mimo USA. Nebojte se, ale máme vás v tomto článku zakryté.

WOW: Burning Crusade Classic Datum vydání odhaleno po úniku

Wow: Burning Crusade

Začátkem tohoto týdne jsme viděli únik týkající se Burning Crusade Classic, příchozí expanze pro World of Warcraft Classic. Ten únik, který se soustředil kolem reklam, publikoval bitvu.Čistý odpalovač, který byl poté rychle vytáhnut, navrhl to Burning Crusade Classic. WOW Classic dav, ale teď dostáváme potvrzení, že tyto úniky byly skutečně přesné.

Blizzard dnes oznámil Burning Crusade Classic bude spuštěno 1. června, stejně jako ten únik řekl. Zatímco ti, kteří byli kolem vanilky Páni Hořící křížová výprava Poprvé bude tentokrát zrychlen rozvrh. Příprava pro Burning Crusade Classic Půjde žít WOW Classic 18. května, pouhé dva týdny před zahájením expanze.

Když Burning Crusade Classic bude žít, hráči budou mít na výběr. Budou moci přesunout stávající postavy na nové Hořící křížová výprava servery nebo je udržujte na vanilce Svět války Servery. Burning Crusade Classic a udržet si jeden WOW Classic, Ale to bude stát 35 $ za postavu.

Se spuštěním Burning Crusade Classic, . .99 a posiluje jediný znak na úroveň 58, přičemž je přiměje k rozšíření rozšířením. Blizzard bude také prodávat luxusní vydání pro , který bude zahrnovat Viridian Phase-Hunter Mount for Retail Wow; Reawened-Honled Phase-loutter Mount, Dark Portal Hearthstone a cesta illidanova stopu pro Burning Crusade Classic;; tmavý portál průchod s posílením úrovně 58; a 30 dní Páni .

Stojí za to zdůraznit, že pokud se rozhodnete zakoupit si temný portál, nelze jej použít na postavy krve nebo draeenei, které jsou představeny v Burning Crusade Classic. WOW Classic, Svět války . Můžete vidět položky ve hře zahrnuté v edici Deluxe na obrázku zabudovaném výše, ale jinak hledejte Burning Crusade Classic .

WOW: Kdy se spustí TBC Classic?

S globálním vydáním TBC Classic se očekávalo 1. června/2. je to jen otázka časového pásma.

Globální vydání jsou fantastická. . S globálním vydáním je však vždy jeden problém a to jsou staré staré časové pásmy. . Nebojte se, ale máme vás v tomto článku zakryté.

?

Klíčem k zapamatování je tedy na výše uvedeném obrázku; Pokud žijete západně Londýna, dostanete to v úterý 1. června. Pokud žijete východně od Londýna, dostanete to ve středu 2. června.

 • Americas (PDT) – 3:00
 • Americas (EDT) – 18:00
 • UK (BST) – 23:00
 • Evropa (CET) – 12:00 (půlnoc)
 • Tchaj -wan (CST) – 6:00
 • Korea (KST) – 7:00
 • ANZ (AEDT) – 8:00

. . Stojí za zmínku, že v minulosti Blizzard rozložil vydání přes 10-15 minutové okno pro hráče. To v podstatě znamená, že „odemknou“ portál pro 10% lidí, kteří čekají najednou, aby se vyhnuli všem územnímu územnímu.

WOW Burning Crusade Classic Content Release Timese One

Svět války Fanoušci nedostali datum vydání pro nadcházející expanzi vintage, Klasika Burning Crusade Classic, Během letošního Během Blizzconline. Vývojář však zveřejnil některé informace o tom, co lze očekávat, pokud jde o kalendář obsahu, jakmile se později letos poklesne.

Klasický, TBC Nájezdy a obsah PVP budou zveřejněny ve fázích, které se navzájem doplňují.

Zde je to, jak vypadají uvolňování obsahu na první pohled:

 • První fáze: Karazhan, Gruul’s Lair, Magtheridonův doupě
 • Druhá fáze: Serpentshrine jeskyně a oko v bouři
 • Fáze tři: Mount Hyjal, Black Temple a Arena Season Two
 • Čtvrtá fáze: Arena Season Three a 10-Man Raid Zul’aman
 • Fáze pět: Sunwell Plateau a Arena Season Four

Fáze jedna

Tři nájezdy uvolněné hned, když TBC vyjde, bude představovat všechny zdroje, které potřebujete k načtení na čtyřkolním zařízení. Všichni byli k dispozici, když TBC byl původně propuštěn a určitě dá hráčům hodně strávit, když jde naživo.

“Našli jsme v.” Klasický Že si lidé opravdu užívají tento vývojový vývoj, a to je místo, kde je veškerý výstroj pro čtyři úrovně, s těmito nájezdy, “ WOW Classic Vedoucí softwarový inženýr Brian Birmingham řekl.

Blizzard neohlásil, kdy začne jedna sezóna Arena. Ale na základě toho, kdy obsah PVP začal v originále TBC, Je velmi pravděpodobné, že uvidíme, že sezóna start brzy po vydání vydání Klasické TBC.

Originální datum vydání ledna. . . Sezóna pak skončila o šest měsíců později 19. června.

Druhá fáze

Když .

v TBC, Blizzard uvolní tyto dva nájezdy společně někdy poté, co vyjde expanze. Neexistuje žádné stanovené množství času po vydání, při kterém jsou tyto nálety naplánovány na vyšly, ale pomocí deduktivního uvažování můžeme učinit vzdělaný odhad.

Druhá sezóna arény, která se vydává ve třetí fázi, původně vyšla asi šest měsíců poté TBC byl spuštěn.

Pokud mají tyto nájezdy druhé fáze zamýšleny jako střední bod mezi sezónami arény jedna a dvě, mohli bychom očekávat, že je přijde asi tři až čtyři měsíce poté TBC je vydána.

Fáze tři

Jak již bylo zmíněno, můžeme očekávat, že tento obsah vyjde asi šest měsíců poté TBC Klasický je propuštěn kvůli tomu, kdy Arena Season Two původně vydává ve srovnání s TBC V roce 2007.

Mezitím bude tato fáze zahrnovat mírnou změnu od cesty TBC Původně spuštěno zpožděním vydání Mount Hyjal. Technicky se hráči mohli dostat na Mount Hyjal, ale požadavky na atum to ztížily.

“Důvodem, proč je to změna, je samozřejmě, že Hyjal byl původně dostupný od zahájení Burning Crusade, ale nikdo se tam opravdu nemohl dostat kvůli způsobu, jakým fungovala aty,” řekl Birmingham.

Pro Klasické TBC, Proces na zdraví bude stále existovat, ale podle Birminghamu to nebude téměř tak obtížné. Aby umožnil hru přirozeně proudit, bude nájezd vydán v samostatné fázi od otevření hry.

Čtvrtá fáze

Od té doby se Arena Three vydá ve stejnou dobu ve stejnou dobu jako 10-mužský nájezd Zul’aman, který je naplněn doháněním.

TBC, Třetí sezóna přišla 23 týdnů po začátku sezóny na konci listopadu 2007. Zul’aman byl propuštěn kolem stejného obecného času, jen pár týdnů před náplastí 2.3.0 v listopadu. 13.

Konečná fáze obsahu pro TBC Classic bude zahrnovat Arena Season Four a Sunwell Plateau. Sunwell byl původně vydán 8. dubna 2008 a sezóna Arena začala v červnu 2008.

.

Birmingham dnes na tiskové konferenci naznačil, že tým se snaží zůstat otevřený při úpravě doby uvolnění určitého obsahu, aby vyhovoval WOW Classic Potřeby hráčové základny.

Zatímco vývojáři se otočili k uvolnění obsahu ve stejném rozvrhu, jaký původně vyšel, nejsou proti pohybu věcí nahoru nebo zpět na základě toho, jak hráčská základna postupuje expanzí.

Spisovatel vedoucího štábu. Max promoval na University of North Carolina na Chapel Hill s titulem žurnalistiky a politologie v roce 2015. Dříve pracoval pro pozorovatele esports, který pokrýval průmysl streamování, než se připojil k Dot, kde nyní pomáhá s pokrytím Overwatch 2.