Wow Dragonflight doba uvolnění: Kdy bude expanze hratelná? | Den Geeka, všechno, co víme o World of Warcraft: Dragonflight | PC hráč

Všechno, co víme o World of Warcraft: Dragonflight

Jo, můžete hrát jako drak v další expanzi WoW. Dracthyr má drakonickou formu a humanoidní formu, kterou si můžete přizpůsobit při vytváření vaší postavy Dractthyr.

Wow Dragonflight doba uvolnění: Kdy bude expanze hratelná?

Dragonflight by mohl být velmi dobře expanzí World of Warcraft, na kterou jste čekali, ale jak dlouho budete muset počkat, až na něj budete hrát?

Autor: Matthew Byrd | 27. listopadu 2022 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Čas vydání World of Warcraft Dragonflight

Activision Blizzard je v současné době vyšetřován po obvinění z obtěžování, diskriminace a podpory nepřátelského pracovního prostředí. Více o vyšetřování si můžete přečíst tady.

Svět války‘S Dragonflight Expanze vypadá, že obnoví trochu ztracenou slávu na nejúspěšnější sérii MMORPG. I když zbývá zjistit, zda rozšíření bude dodržovat humbuk, nebudete moci začít svůj vlastní Dragonflight dobrodružství, dokud není rozšíření správně uvolněno.

World of Warcraft: Dragonflight je naplánováno na vydání 28. listopadu. Zatímco části expanze již byly zveřejněny prostřednictvím předběžných aktualizací, nebudete mít přístup Dragonflight‘Plná sada funkcí. Dokonce ani tehdy nebudou některé funkce (jako jsou určité úrovně nájezdu) uvolněny až do pozdějšího data. Vítejte v někdy matoucím světě Válečné řemeslo!

Jak je nedávné Páni tradice, Dragonflight bude dodržovat rozvrh globálního vydání. Na rozdíl od některých jiných nedávných hlavních vydání to znamená, že každý bude moci začít hrát Dragonflight současně ve stejnou dobu (navzdory přirozeným rozdílům v časových pásmech mezi regiony). Jinými slovy, nezkoušejte změnit svou polohu a hrát hru brzy. V tomto případě to nebude fungovat.

AD – obsah pokračuje níže

Pro další odkaz, zde jsou některé z Dragonflight‘V současné době jsou naplánované časy globálního vydání:

Americas (PST)

3:00 s.m. (28. listopadu)

Evropa (CET)

12:00 a.m. (29. listopadu)

Tchaj -wan (CST)

AD – obsah pokračuje níže

7:00 a.m. (29. listopadu)

Korea (KST)

8:00 a.m. (29. listopadu)

ANZ (AEDT)

10:00 a.m. (29. listopadu)

UTC

AD – obsah pokračuje níže

11:00 s.m. (28. listopadu)

V případě, že to potřebujete, zde je verze mapy DragonflightV současné době je naplánované časy globálního vydání (které obsahují informace o dalších regionech). Jen mějte na paměti, že tato data vydání se mohou změnit, zda jsou oficiálně změněna nebo jsou zpožděna kvůli nepředvídaným technickým potížím.

World of Warcraft Dragonflight Global Release Time

Jak je uvedeno výše, aktuální verze Svět války Umožňuje vám přístup k některým Dragonflight funkce. Konkrétně budete moci vytvořit Dractthyr (nový závod hry), prozkoumat zakázaný dosah (Dractthyrova startovní zóna), hrát s vylepšeným systémem dovednostního stromu expanze a dalšími. Jakmile je však expanze správně uvolněna, budete moci zasáhnout novou úroveň hladiny expanze (úroveň 70), vyzkoušet některé nové dovednosti hry, prozkoumat všechny nové dungeony/šéfy/oblasti a obecně se účastní obsahu, který byste očekávali v a Páni expanze.

Zatímco DragonflightFunkce nadpisu doposud ukradly show, je to vlastně některé z menších aktualizací QOL hry, které mají dlouholeté fanoušky nejvíce vzrušené. Mezi uvedené aktualizace patří dlouho očekávaná schopnost plně přizpůsobit uživatelské rozhraní hry bez modů a schopnost hrát jako mág, kněz nebo Rogue jakékoli rasy. Samozřejmě slib DragonflightRozšířený létající systém již má několik fanoušků, kteří sní o obnovení času, kdy se jednoduchý akt zkoumání Azeroth cítil podstatnější, než tomu bylo v posledních letech.

Nakonec to dělá Dragonflight Taková vzrušující expanze. Vyznačuje se touto přesvědčivou kombinací velkých nápadů a nezbytných aktualizací, které se již cítí o něco více soudržnější než předchozí expanze. Zatímco někteří nedávné Páni Rozšíření se rozpadly pod váhou vlastních ambicí, Dragonflight Zdá se, že se více zajímá o přehodnocení a vylepšení základních konceptů, které dlouho potřebovaly obnovení.

Je tu velmi dobrá šance DragonflightÚspěchy a selhání by mohly velmi dobře pomoci přetvořit hru v krátkodobém a dlouhodobém horizontu. Přinejmenším to nabídne Páni fanoušci, kteří slavnou opravu nového obsahu, po kterém přišli toužit po tanku, který ví, kde má stát během nájezdu.

Všechno, co víme o World of Warcraft: Dragonflight

Další expanze WOW přidá draky, které můžete hrát, draci, kterými můžete jezdit, a výlet do Dragon Homeland.

World of Warcraft: Dragonflight

(Image Credit: Blizzard Entertainment)

 • Dractyr
 • Zóny a příběh
 • Dragonriding
 • Aktualizované profese
 • Strom talentů a přepracování uživatelského rozhraní
 • Nové komba závodu/třídy
 • Konec hry

World of Warcraft: Dragonflight nás vytrhne ze Shadowlands a odhodí nás přímo do mýtických dračích ostrovů. Můžete očekávat hratelné draky, jezdecké draky a hratelné draky, kteří jezdí na riskantních dracích. Zamíříme do vlasti Dragonů, kde budou aliance i Horde čelit některým nově probuzeným starodávným tajemstvím.

Nyní, když jak rozšiřování Dragonflight, tak i předběžného postupu mají termíny pevného vydání, nebude to trvat dlouho, dokud nebudete moci skočit a vytvořit si vlastní Dractthyr Evoker. Existuje spousta informací o další expanzi, kterou projde, z nových oblastí, závodů, aktualizací rozhraní a změn systému talentů. Takže pokud jste připraveni, tady je to, co víme o World of Warcraft: Dragonflight zatím.

Kdy je datum vydání Wow: Dragonflight?

World of Warcraft: Dragonflight bude vydán 28. listopadu 2022 a ty můžeš předběžné nákupy rozšíření nyní.

Datum vydání před nápravou Dragonflight bylo také oznámeno a bude rozděleno do dvou fází. První fáze, která zahrnuje nové stromy talentů a přepracování uživatelského rozhraní, žije dál 25. října—OR 26. října, pokud jste na serverech EU – a druhá fáze dorazí 15. listopadu, Přináší s sebou událost Primal Storms Pre-Patch a Dractthyr Evoker.

#Dragonflight dorazí 28. listopadu ✨ 50% XP Buff Začíná 4. října Otevře se 13. prosince: https: // t.CO/HDIZ6DV0TH PIC.cvrlikání.COM/OGMV0HUFU8SEPTLEMBER 29, 2022

Je tam Wow: Dragonflight beta?

Ano, testovací fáze Dragonflight přešla z alfa na beta fázi začátkem září. Neexistuje žádná jistá metoda, jak se dostat do fáze beta pro Dragonflight, ale pokud chcete být s šancí, měli byste se vydat na oficiální web Dragonflight a stisknout tlačítko „Beta Opt-In“, přímo v dolní části stránky.

Když bylo původně oznámeno, že Dragonflight byl naplánován na vydání 2022, došlo k určitému obavám, protože do té doby nedošlo k žádnému známce testování alfa. Jak se ukázalo, bylo to všechno část plánu na více zaměřené testovací období. Nyní, když alfa skončil a probíhá beta beta, všechno vypadá, že je na dobré cestě k vydání v listopadu.

Rychlá fakta o WOW: Dragonflight

 • Úroveň čepice: 70
 • Nový hratelný závod: Dractthyr, což jsou samozřejmě draci
 • Nové hory: Také draci
 • Nové zóny: Čtyři nové zóny, jedna nová startovací zóna
 • Oprava systému: HUD Rework, nový talent systém, aktualizace profesí
 • Skupinový obsah: Osm nových dungeonů a nový nájezd
 • Nové kombinace rasy/třídy

Dractyr

Nový hratelný závod Dragon Wow je také jeho vlastní třída

Objevte ostrova draka

Jo, můžete hrát jako drak v další expanzi WoW. Dracthyr má drakonickou formu a humanoidní formu, kterou si můžete přizpůsobit při vytváření vaší postavy Dractthyr.

Draci jsou však tak zvláštní, že Blizzard tvrdí, že se opravdu nehodili žádné stávající třídy. Dractthyr získává svou vlastní jedinečnou hratelnou třídu: Evoker. Všichni Dractthyr jsou evokers a všichni evokeři jsou DracThyr – i když si můžete vybrat, že budete Horde nebo Aliance.

Mají vážné fyzické útoky, jako je létající nad hlavou s drakem dechem, uvolnění větru svými křídly a také jejich magické schopnosti, které se zaměřují na rozsah DPS nebo na uzdravení.

Zde je několik dalších detailů Dractthyru:

 • Dractthyr Start na úrovni 58.
 • Dractthyr Wear Mail Armor.
 • Mají vlastní počáteční zónu.
 • Dvě specializace; DPS a léčitel střední třídy.

Zóny a příběh

WOW: Nové zóny a příběh Dragonflight

Nová oblast přicházející v expanzi Dragonflight je dračí ostrovy, vlast Dragonkindu. Je rozdělena do čtyř nových zón: bdělé pobřeží, ohn’ahranské pláně, azurové rozpětí a starověký Thaldraszus, domov nového hlavního města Valdrakken.

Dračí ostrovy byly vždy záhadnou součástí Wowovy tradice a teď budete létat na prvním obličeji do všech svých starověkých tajemství. Během odhalení proudu Blizzard vysvětlil, že ostrovy draka jsou středem dračího království, když byl svět nový. Již dávno, sluncem Azarothu do svých kontinentů poslalo magii do spícího stavu, který přinutil Dragonkinda opustit ostrovy za sebou. Žádné body za hádání, že elementární energie draků nezůstane spící mnohem déle.

Kromě samotných draků existuje několik dalších smrtelných závodů, na kterých se nachází na ostrovech. Napůl obří elementární Djaradin jsou staří nepřátelé draků. Wrosově podobný Tuskarr se také objevuje. Blizzard také zmiňuje starou civilizaci kentaurů žijících na ostrovech.

Dragonriding

Dragonriding vypadá mnohem lépe než létání

Dragonflight je opravdu do draků, natolik, že nebudete moci hrát jen jako jeden. Budete mít také přístup k Dragonridingu, spolu s vlastní přizpůsobitelný Dragon Mount. Blizzard vysvětlil, že tento držák je přizpůsobitelný s různými odemknutím vzhledu (čenichy, rohy, barvy a další) a talenty pro jejich létání dále a rychleji.

Herní ředitel WoW, Ion Hazzikostas, také potvrdil, že odemknutí Dragonridingu bude po celém účtu. „Mluvili jsme o filozofii toho, co by mělo být postupem specifickým pro charakter, což by měl být postup, který vy, člověk za klávesnicí, provádíte přes vaše účty. Pohodlí traversal se cítila jako jedna z těch věcí – to je jediná zábava jít jedním směrem. Nutit to znovu uskutečnit na následujících postavách by nebylo strašně přesvědčivé.”

Na rozdíl od letu, jak to doposud existuje ve WoW, je Dragonriding trochu více zapojený. Je to velmi odlišný způsob, jak se obejít Azerothem a Blizzardovi vývojáři hovořili o tom, jak se do hry a gravitace přichází s drakem, se všemi novými animacemi pro potápění a válcováním hlavy kolem ostrovů.

I když to není náhrada za tradiční létání, Dragonriding vám umožní vzít na nebe v nových zónách Dragonflight. Schopnost létat je obvykle vydělána pouze částečně prostřednictvím expanze a je brána za konkrétní sadu úspěchů. I když to samé bude platit pro Dragonflight, dragonriding znamená, že se nebudete muset spoléhat na chodit všude pěšky, dokud se to nestane.

Aktualizované profese

Provozky Dragonflight dostávají generální opravu

Profese budou přepracovány pro novou expanzi. Blizzard se zde podrobně zabýval novými systémy – ale projdu některé z nejvýznamnějších změn přicházejících v Dragonflight. Tyto jsou:

Řemeslné objednávky Umožní vám zadat objednávky pro téměř jakoukoli řemeslnou položku do „rozhraní podobného aukčnímu domu“. To v podstatě znamená, že si budete moci upravit položku podle svých představ s vybíráním činidel, ale přimět někoho jiného, ​​aby ji vytvořil pro vás. Crafters, kteří vyzvednou tyto objednávky, získají pro svou práci malou provizi.

Specializace Umožněte se soustředit na konkrétní oblast zvoleného pole. O tom, jak to bude fungovat, nebylo sdíleno mnoho podrobností, ale zní to podobně jako starým systémovým specializacím, jako je nutností si vybrat mezi Goblinem a Gnomish Engineering.

Profese statistiky nabídne čtyři nové způsoby, jak zefektivnit tvorbu, a budete moci vybavit vybavení, abyste získali své bonusy.

Statistiky profese Dragonflight jsou:

 • Inspirace: Máte šanci na inspiraci a vytvoření tohoto receptu s extra dovedností.
 • Vynalézavost: Máte šanci x% použít méně obchodovatelných činidel, jako je ruda.
 • Multicraft: Máte x% šanci vytvořit další předměty. Pracuje pouze na receptech na stohovatelné položky.
 • Rychlost tvorby: Řemeslné je x% rychlejší.

Kvalitní se také představuje. Vytvořené předměty, včetně spotřebního materiálu, budou mít pět nových úrovní kvality, což bude určeno kvalitou použitých materiálů, jakož i vašimi tvorbami statistik a úrovní dovedností. U výstroje znamená vyšší kvalita vyšší úroveň položek, zatímco spotřební materiál bude mít delší dobu trvání nebo více poplatků.

Shromážděné materiály, jako jsou bylinky, ruda a kůže.

Nový Dragonflight Professional BAG slot

Už jsme se zmínili o tom, že profese dostávají generální opravu, takže budete potřebovat dostatek místa, abyste udrželi různé řemeslné materiály, zejména nyní budete jednat s různými vlastnostmi.

„Přemýšlejte jako o tom, co je karta Reagent Bank, zpět ve vaší osobní bance ve městě,“ řekl Ion Hazzikostas v nedávném rozhovoru. „Jednou z prvních otázek, které se objevily a zpětná vazba od lidí v týmu, byla:„ Nemám žádný backspace tak, jak to je. To je naštváno. Prosím, nedávejte mi více haraburdí, abych si dal tašky.’“

Taška na nové profese nebude stejná jako ty, na které jsme zvyklí – to bude mnohem větší. O tom, kolik slotů to bude mít, nebylo slovo, ale zdá se, že se nebudete muset snažit najít někde, abyste mohli dát všechna vaše činidla. „Ne doslova nekonečný, ale záměrem je: velký,“ uvedl Hazzikostas.

Strom talentů a přepracování uživatelského rozhraní

Talenty se vracejí ke svým kořenům

Talentové stromy se vracejí a vypadají podobně jako jejich předběžné misty protějšků Pandaria. Právě teď si můžete vybrat šest talentů pro svou specializaci, s výběrem tří pro každou řadu. Dragonflight přinese zpět složitější systém talentů.

Místo toho, aby každá třída získala strom pro všechny své specifikace v Dragonflight, budete mít hlavní „strom třídy“ a další „specializační strom“, v závislosti na tom, do jaké role jste v současné době specializovali. Úhledná věc na tom je, že vám poskytne náklad větší výběr a budete moci uložit profily pro různé nastavení stromů talentů, takže mezi nimi můžete snadno přepínat pro různé druhy obsahu.