Wow Summer Sale je tady!, Wow Dragonflight prodával horší než Shadowlands, ale Activision má plány | PCGamesn

Wow Dragonflight se prodával horší než Shadowlands, ale Activision má plány

Toto vydání zahrnuje úroveň 70 znaků Boost † a všechny položky z Northrend Heroic Upgrade, kromě:

Wow Summer Sale je tady!

Vítejte léto s velkými nabídkami WoW®. Ušetřete 50% slevu na Dragonflight, domácí mazlíčky a hory, 60% slevu na kolekci couture, až 30% sleva na výběr herních služeb a další po omezenou dobu*. Čtěte dále a zjistěte, co je v prodeji.

Ušetřete velké na Dragonflight

Zahajte léto s darem Warcraft a nové dobrodružství na ostrovech draků. Získejte 50% slevu na základnu, hrdinské a epické vydání Dragonflight do 17. července 2023. Se zlomeninami v časové aktualizaci obsahu hned za rohem, nyní je ten pravý čas na ošetření přítele a užijte si nové dobrodružství v Azerothu dohromady.

Přineste si letní záři s úsporami transmogů

Předefinujte svůj styl a uložte ji 60% sleva na kolekci couture který zahrnuje 4 přenosové sady, 1 batoh pro transmog a transformační hračku s honosnou slevou do 4. července 2023!

Pokud již máte ve vaší sbírce k dispozici jednu nebo více položek z kolekce Couture, její cena se automaticky upraví. Všechny položky z balení jsou také k dispozici jako samostatné nákupy.

Až 50% sleva na úchyty, domácí zvířata a další

Přijměte nebo darujte domácí mazlíčky, horu nebo hračku v obchodě ve hře nebo v obchodě Blizzard dnes! Mounts, domácí mazlíčci a další jsou nyní v prodeji až do 50% sleva do 4. července 2023.

Až 30% sleva na herní služby

Pokud jste se chtěli znovu objevit nebo najít přátele na novém serveru, je čas téměř zásobovat vybrané herní služby *** za až 30% slevu – nutnost posílení znaků, přenos znaků, změna frakce, změna názvu a změna rasy. Najdete také speciální nabídky na vybraných balíčcích herních služeb!

Navíc není lepší čas využít dvou úvodních nabídek k rozšíření vašich obzorů v Azerothu: urychlejte cestu ALTS s novým Pack postavy Boost a najděte domov na jiném hněvu klasické říše Lich King s novou Wrath Classic Character Transfer Pack.

Chill out with Wrath of the Lich King Classic ™

Ušetřete 50%* na Northrend Heroic Upgrade nebo Northrend Epic Upgrade

Nákup hrdinské upgrade Northrend nebo Epic Upgrade Northrend umožní jedné postavě podpory pro Wrath of Lich King na úroveň 70 (omezit jeden podle účtu World of Warcraft; nelze použít na postavy Knight Death)). Posílená postava obdrží:

Northrend Heroic Upgrade

 • Expert Riding Skill
 • Epický pozemní držák specifické pro rasu
 • Vzácná létající hora specifická pro frakci
 • Zbraňové dovednosti až do úrovně 70
 • Přístup k letové dráze Azeroth a Outland
 • Sada úrovně 70 neobvyklá (zelená) kvalitní zařízení
 • Až čtyři tašky na kožené balení Draenic (každý 14 slotů)
 • Trochu zlata, aby se začalo vydat na cestu

Kromě toho patří Heroic Upgrade Northrend Pebble, tučňáka a Lucky Lure FishSpeaker, hračka k svolání vašeho vlastního rybářského společníka Tuskarr.

Epic Upgrade Northrend

Toto vydání zahrnuje úroveň 70 znaků Boost † a všechny položky z Northrend Heroic Upgrade, kromě:

 • Kalu’ak Whalebone kluzák, létající hora pro vaše klasické postavy pro použití pouze ve Wrath of the Lich King Classic a navržený tak, aby odpovídal vzhledu původní expanze.
 • Tuskarr Shoreglider, varianta létajícího hora pro použití v moderním světě Warcraft a odrážející současný vizuální styl hry
 • 30 dní herního času, poskytování přístupu k WOW Classic Era Realms, Wrath of the Lich King Classic a Modern World of Warcraft.

Ušetřete 50% na Warcraft® III: Reformované!

Warcraft III: Reportged vás vezme zpět do bouřlivého času v historii Azerothu, kdy tmavý stín zatmění mírumilovou zemi, svět se chvěl před příchodem hořící legie a hrdinové to všechno riskovali, aby zabránili smrti jejich světa.

*Nabídka platná do 4. července 2023.
** Hračky, domácí mazlíčky, hory a přenosové sady nejsou k dispozici ve World of Warcraft®: Wrath of the Lich King ™ Classic a World of Warcraft® Classic Era Realms.
*** Určité charakterové služby nejsou k dispozici pro World of Warcraft®: Wrath of the Lich King ™ Classic nebo World of Warcraft® Classic Era postavy. Poraďte se s bitvou.Podrobnosti.
Po 4. červenci bude největší dostupná změna frakce, přenos postav a balíčky změny závodu zahrnují 6 příslušných herních služeb za svou aktuální nabídkovou cenu 8. Platí určitá omezení. Všechny nabídky končí 4. července 2023.
Úvodní nabídky pro World of Warcraft Character Boost Pack a Wrath Classic Character Transfer Pack končí 4. července 2023. Po 4. červenci bude největší dostupný balíček dostupných znaků zahrnovat 2 posílení znaků za aktuální nabídku 3 a největší dostupný balíček Wrath Classic Character Transfer bude zahrnovat 6 převodů znaků za aktuální nabídkovou cenu 8. Platí určitá omezení. Všechny nabídky končí 4. července 2023.
† Stejná omezení, jaké platí Heroic upgrade Northrend; Upgrade z Heroic upgrade Northrend na Epic Upgrade Northrend Nepřizuje druhou posílení postavy.

Wow Dragonflight se prodával horší než Shadowlands, ale Activision má plány

Prodej Wow Dragonflight je v poslední expanzi World of Warcraft Shadowlands, protože Activision Blizzard vytváří plány na nový obsah a Call of Duty 2023.

Wow Dragonflight Prodej na Shadowlands: Fantasy postava ze World of Warcraft s divokými modrými vlasy a pronikavými očima

Publikováno: 7. února 2023

Activision Blizzard říká, že prodej nejnovější expanze World of Warcraft, Dragonflight, je nižší než Shadowlands, protože Overwatch 2, Diablo 4 a Wow Studio oznamuje své finanční výsledky ve čtvrtém čtvrtletí za 2022. Ačkoli „zpětná vazba komunity“ o expanzi byla zřejmě „pozitivní“, Dragonflight finančně hrál horší než jeho předchůdce, a Activision Blizzard říká, že uvolní řadu následného obsahu, aby posílil MMORPG, spolu s novou Call of Duty, spolu s novou Call of Duty Hra údajně přichází letos.

V naší vlastní recenzi Wow Dragonflight si všimneme, jak navzdory nabídce řady nových funkcí ponechává obsah koncové hry Dragonflight hodně žádoucí. Některé z těchto problémů se zdánlivě odrážejí v prodejní výkonnosti expanze, což říká, že Activision Blizzard je nižší než pro Shadowlands.

“Ve franšíze Warcraft World of Warcraft přinesl ve čtvrtém čtvrtletí po září vydání Wrath of Lich King Classic a listopadu Dragonflight významný meziroční růst v dosahu, angažovanosti a čistých rezervacích,” říká Blizzard Activision Blizzard.

„Zatímco časný prodej Dragonflight nedosáhl úrovně předchozí expanze, zpětná vazba komunity na titul byla pozitivní. Blizzard oznámil plány na doručení podstatně většího obsahu pro expanzi než v minulosti, a po spuštění předplatné předplatné na Západě je vyšší než nedávná expanze.“

Post-spuštěná plán pro Wow Dragonflight zahrnuje sezónu 2, která přinese novou zónu, nový nájezd a novou sezónu PVP a spuštění mezi jarem a létem 2023. Po celý rok budou také přidány další questy dungeonů a příběhů, přičemž sezóna 3 dorazí mezi podzim a zimou a také poskytne novou zónu a nájezd.

Wow Dragonflight Prodej na Shadowlands: Obrovský mýtický válečník ve Spiked Armor, který drží obří kladivo

Kromě potvrzení plánů na další obsah Wow Dragonflight, Activision Blizzard opakuje, že nová hra Call of Duty, nějakého popisu, dorazí v roce 2023. Dříve se to očekávalo jako podstatný doplněk pro Modern Warfare 2-ve své zprávě o výnosech za čtvrtý čtvrtletí roku 2022 popisuje Activision Blizzard jako „další plné roční prémiové vydání v řadě Blockbuster série.”Budeme muset počkat a uvidíme.”.

Podívejte se na náš průvodce vyrovnáváním Wow Dragonflight, jak rychle vstoupit do řad v MMORPG Blizzard. Alternativně vyberte nejlepší třídu – nebo zjistěte, kde se v současné době hodíte – na seznamu Wow Dragonflight Tier.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.

Počet hráčů a čísla prodeje zamíří v opačných směrech po Dragonflight a Wotlk Classic

Pro Blizzard jsou nějaké dobré zprávy a špatné zprávy.

Divoká zvěř v bdělých pobřeží na ostrovech dračích

Obrázek přes Blizzard Entertainment

Při pohledu na Dragonflight jako celek, expanze dala Svět války Nový pronájem o životě, přiměl fanoušci se znovu zamilovat do hry díky Dragonridingu, novým talentům a nedostatku časově gatetovaného obsahu. Ačkoli hráči neměli v poslední době nic jiného než slova chvály za zábavu Blizzard, fanoušci byli od vydání hráče stále zvědaví Wrath of Lich King Classic 26. září 2022 a Dragonflight 28. listopadu 2022.

Na únor. 7, Blizzard Entertainment sdílela své čtvrtletní zprávy. Podle finančních zpráv ve čtvrtém čtvrtletí z roku 2022 se společnosti podařilo zvýšit měsíční aktivní uživatele o 14 milionů. Jinými slovy, počet uživatelů se zvýšil z 31 milionů ve třetím čtvrtletí 2022 na 42 milionů aktivních měsíčních uživatelů.

Při pohledu na Dragonflight Prodejní čísla, nová expanze s tématem draka nedosáhla stejného počtu prodaných kopií jako Shadowlands udělal zpět v roce 2020. Na druhou stranu, Dragonflight má mnohem lepší čísla zadržování předplatitelů než Shadowlands, To znamená, že více hráčů pokračovalo hrát hru poté, co se prach usadil na hlavním vydání.

Když se společnost začala vyplatit investovaný čas a úsilí, společnost slíbila, že bude pokračovat v práci na následném obsahu, aby byla komunita ponořena do zkušeností, která je Dragonflight. “Blizzard oznámil plány na doručení podstatně většího obsahu pro expanzi než v minulosti, a po spuštění uchování předplatitelů na Západě je vyšší než nedávná expanze,” uvedla zpráva.

Stojí za to, že to poznamenává Shadowlands je jednou z nejpopíravějších her všech dob s 3.První den prodalo 7 milionů kopií po celém světě. Ale hra byla vydána během uzamčení Covid-19, když hráči měli více volného času na zabití. Takže to není překvapivé Dragonflight Prodejní čísla nedosáhla výšek Shadowlands.

Vedení štábu a World of Warcraft. Izabela má dlouhou historii s psaním a hrami jako World of Warcraft, League of Legends, Fortnite a The Sims. Než našel svůj domov v Dot Esports v roce 2021, byla Izabela učitelem angličtiny a nezávislým pracovníkem v Hotspawn, Ggrecon a Gamerranx. Ve svém volném čase najdete její psaní románů, putování azeroth nebo inting na Summonerově trhu.