WWII Online – obrovské měřítko kombinované hry z zbraní pro PC a Mac – hrajte zdarma!, 2. světová válka: Strategické hry WW2 – Steam

Запланированная дата ыхода: 2023

Pro úmyslné a metodické, ale neméně vzrušující zážitek z akce druhé světové války je Close Combat vynikající strategická hra, kterou si můžete vyzkoušet.

Počítačové hry druhé světové války

Podpora vývoje online franšízy druhé světové války

Podpora hostingu a služeb

Odemkněte všechny standardní pěchotní zbraně

Odemkněte všechna vozidla (vzduch, půda a moře)

Odemkněte tvorbu skupin – velení své posádce

Odemkněte všechna fóra a funkce komunity

Odemkněte přizpůsobení speciálního nálezu vozidla

Získejte maximální hodnotu ve hře za váš avatar

A mnohem víc!

Druhá světová válka online je financována 100% hráče. Všechny předplatné jde na podporu našeho vývojového studia a údržbu nákladů na server. Pomozte nám rozvíjet budoucnost druhé světové války a stát se předplatitelem!

Záznamy o druhé světové válce

Největší hratelná oblast ve videohru střelce

První videohra MMO First Oson Shooter (FPS)

První masivně multiplayer online válečná hra

Online zprávy z druhé světové války

Zde jsou nejnovější zprávy od potkanů. Přečtěte si náš aktuální plán.

Online památník druhé světové války: 24. září

Naše komunita, ať už předplacená, neaktivní nebo bezplatná hra, se spojila s ostatními hráči, kteří si užívají druhé světové války. Tato jedinečná skutečnost překročila přidružení frakcí a vedla k tomu, že se hráči shromáždili po celém světě, aby oslavili své přátelství a vášeň pro naši hru. S postupem času naše komunita ztratila přátele, kolegy a hráče.

Vítězové operace Valkyrie: Hunt for Xoom

Po celém herním světě se konalo několik úžasných bojů pro operaci Valkyrie a už je to dlouho od doby, kdy jsem byl tolik loven tolik! Chci poděkovat všem, kteří vyšli a přáli mi všechno nejlepší k narozeninám, a zároveň si uvědomili nejlepších 17 hráčů, kteří mě zabili. Operace ve hře jsou zde, aby zůstaly a těšíme se na další, které budou brzy oznámeny Discord, které se nachází na https: // Discord.GG/WWIIONLINE . Pokračujte ve čtení a zjistěte vítěze operace Valkyrie!

Operace Valkyrie: Neděle 9/10/23

The Lov na Xoom Aka: Operace Valkyrie je tato neděle, 9/10/23 ve 12:00 Pacific Time (Server/GMT -8), což je 14:00 Central, 15:00 Eastern. All-Access je nyní odemčen a zda jste zbrusu nový hráč nebo vracející se veterán, jednoduše se přihlaste a hrajte a váš účet bude mít vše zdarma. Tři nejlepší hráči, kteří zabijí Xoom, obdrží odměny, a protože jsou to jeho narozeniny, spoléháme na vás, kteří se přihlásíte k lovu šéfa! Nezapomeňte se připojit k kanálu Discord Hunt-for-Xoom a nahlásit jakékoli pozorování, zabijte krysu, je nyní aktivován!

Запланированная дата ыхода: 2023

Погрузитесь на поле битвы торой мировой войны! Командир, дайте нам приказ! Вторая мирова4.
Воззмите на себ ot командование лююй европейской армией и п м в в в в в в в в в в в в в в в в в в в !! грами. Ы можете повести союзные войска на шшурм пляжей норманbro; Ы т также можете командовать странами оси и защищать. В э пошагов военной стратегии о ворой мировой войне возможно все.

Фнкции

    Тотальная мировая война 2! Реальные исторические битвы ждут.
    30+ исторических кампаний ww2 (3 уровня сложности) и 270 военных заданий. Иvovaceытайте настоящие исторические сражения оси и союзников этой.
    – Кампания за германию: ююнкеркая битва, операция барбароса, кос з з б б б з т т т т т т т т т т т з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з з к к з к з к к к к з з з к к з к к к к к.
    – Кампания за союзников: битва за битанию, вторжение и и и и и францию.
    Ы быdne ыполнять различные мис už: захватить у с у у у— у у у у у у у с с с с с с с с с с с с с с. врага и т. д.

Описание контента для ззрослых

Разработчики описывают контент та:

Эта игра может содержать контент, не подходnování д д в с р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д ти, контент д už

17 nejlepší strategické hry s nejlepší světovou válkou všech dob

Společnost Heroes 2 | Nejlepší strategické hry WW2

2. světová válka je jedním z nejpopulárnějších historických prostředí ve strategických hrách. Masivní konflikt umožňuje obrovskou škálu her, které se zabývají různými divadly a perspektivami, od nejmenšího potyčky po politické a diplomatické machinace světových mocností. Takový tvůrčí potenciál vyústil v skvěle přesné historické simulace, konkurenční taktické hry zaměřené na akce a vše mezi tím. Abychom pomohli nováčkům v žánru strategie a historických titulů obecně, zde jsou nejlepší strategické hry s jedním vstupem na franšízu s jedním vstupem na franšízu.

Nejlepší strategické hry WW2

17. Atlantická flotila

Hra atlantické flotily

Vývojář: Hry Killerfish
Vydavatel: Hry Killerfish
Platforma: PC, MacOS

Zahájení seznamu je jediná hra zaměřená na válčení z námořních války z her Killerfish Games. Atlantická flotila je velmi přesná reprezentace strategického a námořního boje v Atlantiku, když se německý Kriegsmarine pokusil odříznout britské ostrovy z dodávky.

Lodě jsou krásně modelovány a utrpí realistické poškození subsystémů, což dává hráčům přesné zpětné vazby na dotaz ohledně stavu jejich sil. Hra také zahrnuje efektivní řadu zrakových, špinavých a střelných systémů, které odrážejí realistické rozsahy, na nichž bojovaly lodě.

Atlantická flotila určitě spadá do kategorie simulátoru než akční rompová a jako taková má křivku vysokého učení a neohrabanou uživatelskou rozhraní. Navzdory tomu jsou herní systémy poměrně složité a věrné historii. Od úspěchu této hry teprve vidíme, jak se tento úspěch opakuje námořní válkou.

16. Strategické velení WWII: Svět ve válce

Strategické velení světového světa ve válce

Vývojář: Fury software
Vydavatel: Software Slitherine
Platforma: PC

Dalších několik her může být také seskupeno do kategorie simulace spolu s atlantickou flotilou, což přesně představuje historii, ale trpí problémy s dostupností hráčů, proto jsou na seznamu nižší, proč jsou nižší na seznamu. Jakmile jsou však pochopeny a zvládnuty, jsou tyto „monster wargames“ některé z nejvíce ponořených her tam venku. Strategické velení WWII: Svět ve válce je jedním takovým titulem.

Tuto hru lze určitě považovat za protějšku Hex-and-Counter pro Hext-and-Counter to Hearts of Iron 4, protože obě hry řeší velké strategické měřítko operací druhé světové války. Hráči budou muset převzít velení spojenců nebo osy a porazit své protivníky využívající ekonomiky, zdroje a dostupné ozbrojené síly.

Strategické velení vyniká jako velká strategická hra, protože zjednodušuje a zefektivňuje některé z zastrašujících prvků žánru, což z něj činí dobrý výchozí bod, aby si ponořil prst do světa simulačních válečných simulací monster.

15. Válka Garyho Grigsbyho na východ 2

Válka Garyho Grigsbyho na východ 2

Vývojář: 2by3 her
Vydavatel: Maticové hry
Platforma: PC

Ještě další válečná hra šestihranného a přehlídky, válka Garyho Grigsbyho na East 2 zaměří akci na východní frontu.

Na rozdíl od předchozího příspěvku je válka na East 2 spíše hrou v operačním měřítku, kde se politická a diplomatická rozhodnutí ve větším měřítku zabývají sedadlem, zatímco bojová, logistika a manévrování jednotek jsou středovým stádiem. Východní fronta je perfektním prostředím pro prozkoumání některých největších kampaní z druhé světové války kvůli obrovským vzdálenostem a obrovským počtem vojáků.

Hráči převezmou velení o Wehrmacht nebo v Rudé armádě bojující za převzetí konkrétních územních cílů a získávání vítězných bodů. Pouhé množství jednotek a systémů ve hře je ohromující a bude trvat hodně času, než se projde.

Přestože válka na východě správně zastrašující, poskytuje nejlepší strategické válečné zkušenosti, kde dilema a rozhodnutí věrně odrážejí myšlení a úvahy velitelů té doby.

14. Gravitateam Tactics: Mius Front

Gravitateam taktika Mius Front

Vývojář: Gravitateam
Vydavatel: Gravitateam
Platforma: PC

Menší hra, která je jistá, ale neméně lákavá taktika gravitateam: Mius Front je velká taktická hra, kde taktický boj na úrovni praporu zastává centrální pódium, srovnatelné s novější divizí Eugen System. To, co však odlišuje taktiku Gravitateam, je jeho pozornost na detail a realismus.

Nenajdete realističtější pohled na velké bitvy než v taktice Gratitateam, protože hráči budou muset rozdávat příkazy pěchotě, tankům, dělostřelectvu a všem způsobům podpůrných aktiv k dokončení místních a větších cílů. Navzdory tomu, že si zachoval některé neohrabané těžko osvědčitelné uživatelské rozhraní a poněkud datovaného grafického designu, je nejlepší na Graviteam zachytit děsivý pocit taktického boje.

V jednu chvíli rozdáváte rozkazy týmům a protitankovým zbraním, abyste zaujali obranné pozice, ale boj může najednou začít bez velkého varování. Nejprve je tu jedna exploze, pak další a další věc, kterou víte, vaše síly jsou obklopeny. Udělejte si čas na to, abyste se naučili příkazy a schopnosti, určitě stojí za to zažít autentickou adaptaci potyček WW2.

13. Blitzkrieg 2

Blitzkrieg 2

Vývojář: Nival interaktivní
Vydavatel: Software CDV
Platforma: PC

Od přesné simulace po čistou zábavu nabitá akce je Blitzkrieg 2 jednou ze starších her na druhé světové válce na seznamu. Jeho věk udělal jen málo, aby maskoval rychle se rozvíjející a výbušný zážitek z klasického RTS, i když bez budování základny.

I když to není tak složité jako někteří z jeho žánrových konkurentů, jako je Starcraft nebo Age of Empires, Blitzkrieg 2 stále zachycuje podstatu těchto her v jednoduché aktivní kontrole jednotek. Kde jinde získáte potěšení z přechodu věcí s běhouny a vyfukováním věcí v slavné módě?

Nedostatek budovy základny se může zdát jako hlavní slabý bod pro hru, ale ve skutečnosti je to naopak a zaměřuje pozornost hráče na příkaz jednotky a taktické rozhodování. Blitzkrieg zjevně neodráží část skutečné bojové dynamiky nalezené v GraviTeam; Je to stále přesvědčivý pokus o kombinaci nastavení WW2 se současnými citlivostmi herního designu a stojí za to se prohlédnout spolu s jeho originálem.

12. Battle Academy 2: východní fronta

Battle Academy 2 Eastern Front

Vývojář: Software Slitherine
Vydavatel: Software Slitherine
Platforma: PC, MacOS

Battle Academy 2: Eastern Front je úplným protikladem k Blitzkriegově naftě.

Battle Academy je taková taktická hra zkoumající potyčky mezi Rudou armádou a Wehrmachtem na východní frontě. Hra má stejné principy designu a používá stejný herní engine jako Field of Glory Series byzantine Games, který je známý pro svou historickou přesnost a hlubokou taktickou hru.

Battle Academy, i když menší v měřítku než taktika gravitateam, stále zachycuje složitost kombinované boje se zbraněmi. Každá zapojení a konkrétní situace bude těžká, ale příjemná hádanka k vyřešení s obrovským počtem dostupných jednotek. Ačkoli ne nutně graficky uchopená, Battle Academy má jednodušší a snáze pochopitelné uživatelské rozhraní než některé z ostatních simulačních válečných her na seznamu, což je přístupnější, snadnější pochopitelné a jedna z nejlepších taktických strategických her WW2 WW2.

11. Varšava

Varšavská recenze

Vývojář: Pixelované mléko
Vydavatel: Pixelované mléko
Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox One, Switch

Varšav se postaví na rozdíl od vojenských těžkých her a soustředí se na hrdinské úsilí bojovníků polského odporu během povstání Varšavy roku 1944.

Pixelovaný mléčný nájezd do historických videoher má hráči převzít velení z zoufalého a inspirativního polského odporu, kteří se pokoušejí osvobodit Varšavu z nepřátelské kontroly s nadějí na podporu od blížící se Rudé armády.

Tam, kde většina her na seznamu je buď velká strategie nebo taktická hra, je Varšava podobná prohledávači Dungeon, silně inspirované nejtemnějším dungeonem, jehož design účinně odráží výzvy městské partyzánské války. Přestože příběh hry ve svém závěru nedotkne přistání, neuvěřitelný umělecký styl a životně důležité zkoumání nedostatečně zastoupeného dimenze druhé světové války způsobují, že hra stojí za hraní alespoň jednou.

10. Kards – karetní hra z druhé světové války

Hra Kards

Vývojář: 1939 her
Vydavatel: 1939 her
Platforma: PC, MacOS, iOS

Při diskusi o nejlepších strategických hrách WW2 je Kards nejvýraznějším vstupem, protože má podobu sběratelské karetní hry.

Kards zjevně se nesnaží o historickou přesnost, protože mnoho tropů karetních her (jako jsou statistiky abstraktních jednotek) činí skutečnou simulaci náročnou, ale přinejmenším hra má dojem a celkový pocit bojové dynamiky druhé světové války až na tričko. Hra představuje přesunující přední linii, protože soupeři soupeří o to, aby ovládala, aby nasadila posily, aby stisknuto výhodu, a přitom spravovala jejich nabídkovou měnu, aby umístila nové jednotky, aktivovala schopnosti a zaútočilo.

Pokud existuje jedna věc, kterou se Kards dostane správně, je to estetika druhé světové války v kartě Artwork a zvukový design. Vývojáři se inspirovali přesné propagandistické plakáty a umělecké dílo, aby se jejich CCG stala jednou z nejpůsobivějších her na trhu. Ve svém vzhledu je to tak živé a cítí, že se téměř zdá, že vykopali hru z nějaké staré hračkové krabice z WW2.

9. Warplan: Pacifik

Warplan Pacific

Vývojář: Kraken Studios
Vydavatel: Maticové hry
Platforma: PC

Simulační hry z druhé světové války se zdají, jako by se vyvíjely tempem šneka, ale série Warplan ukazuje známky malého, ale důležitého vývoje v podžáru. Warplan: Pacifik přesune akci z evropského divadla do stejnojmenného Pacifiku a více se zaměřuje na námořní, obojživelné a letecké operace. Tato změna samotného nastavení způsobuje, že hra stojí za to se odhlásit, protože v Pacific Theatre bylo jen velmi málo standout her.

Warplanova stupnice se ocitne mezi Hearts of Iron 4 nebo strategickým velením a jednotou velení 2. Hráči budou mít přístup k jedné velké části války spíše s prvky ekonomického a politického řízení než do celého světa.

Jako modernější simulaci hex-and-countter wargame, W. Pro někoho, kdo se chce dostat do tohoto typu hry WW2, je Warplan: Pacific skvělým vstupním bodem.

8. Panzer Corps 2

Panzer Corps 2

Vývojář: Flashback Games
Vydavatel: Software Slitherine
Platforma: PC

Panzer Corps 2 následuje ve stopách svého duchovního předchůdce, generála Panzer. Panzer Corps je velmi stejná lákavá strategická hra založená na turningu na své jádro, ale s aktualizovanou grafikou a rafinovanou mechanikou. Zvláštní sloučení abstrahovaného taktického boje v operačním měřítku způsobuje, že se hra cítí více šachové než některé jiné taktické hry na seznamu.

To rozhodně není klepání na hru a ve skutečnosti slouží k soustředění zážitku hráče na zvukové rozhodování než na prohrabávání historickým wiki, což vymýšlí vlastnosti každé jednotlivé jednotky. Panzer Corps 2 představuje nové prvky zážitku, jako jsou Heroes and Unit Achievement Upgrades, stejně jako spousta kosmetiky a možností přizpůsobení, aby efektivně uložily hru ve svém prostředí a poskytly hráčům osobní kontakt svým vojákům.

Není to tak tvrdé jako některé z dřívějších simulačních válečných her na seznamu, ale je to snadno naučitelné a těžko-mistra dynamika, která jí dává návykovou kvalitu, kvalita nalezená pouze v nejlepších strategických hrách WW2 strategie.

7. Men of War: Assault Squad 2

Squad Squad 2 Men of War 2

Vývojář: DigitalMindsoft
Vydavatel: 1C společnost
Platforma: PC

Někdy chtěl vidět, jak by Rambo vedl v nastavení druhé světové války? Někdy chtěl cítit viscerální akci boje s týmem? Men of War: Assault Squad 2 je jen hra pro tuto příležitost. Je to jedna z menších taktických her na seznamu, ale to slouží pouze k zdůraznění brutální akce a krvavých přestřelek.

Válečná muži je taktická hra založená na týmu, kde hráči mají obrovskou škálu typů vojáků, tanků a vybavení k využití, všechny realisticky modelované (udělené, s určitou jankness). Týmová práce a kreativní taktika jsou názvem hry ve válské muži, protože boj je smrtelný bez dobré přípravy a efektivního používání krytí.

Navzdory své pozornosti k detailům není válečná muži přesnou simulací období, jako je rozsah map, které se nehodí pro realisticky implementované rozsahy zbraní, ale to se nedostane do cesty celkovému úspěchu při ukázání toho Horror a Chaos of WW2 Combat.

6. R.U.S.E.

Ruse Game

Vývojář: Eugen Systems
Vydavatel: Ubisoft
Platforma: PC, Xbox 360, PS3, MacOS

Druhé klasické RT na tomto seznamu, r.U.S.E. Může se zpočátku zdát jako Bog Standard Menší zdokonalení populárnějších her, jako je Starcraft s jednodušší budování základny a shromažďování zdrojů. R.U.S.E., I když to není úplně přesné pro historii, je zajímavé RTS, které dělá opravdu dobrou práci při ilustraci obecného pocitu křesla, který většina klasických her RTS chybí. To pochází z úmyslného tempu Ruse, velkých map a vyššího zabíjení v jednotkách.

Největší vrchol r.U.S.E. je zahrnutí funkce jmenovky, kde hráči mohou ovlivnit části bojiště s globálními efekty, jako je zrychlení jednotek nebo maskovací jednotky z nepřátelského průzkumu.

Ačkoli systémy Eugen nevyužily téma WW2 v r.U.S.E., Je to stále jedna z nejinovativnějších her na seznamu, pokud jde o strategické hry na druhé světové válce.

5. Společnost hrdinů 2

Společnost hrdinů 2

Vývojář: Relic Entertainment
Vydavatel: Sega, Feral Interactive
Platforma: PC, MacOS, Linux

Nabíjení do druhé části seznamu s velkým rozpočtem je společnost Heroes 2. Ačkoli při zahájení COH 2 mělo mnoho problémů, díky nimž byl podřadný vůči jeho velmi úspěšnému a stále slušnému předchůdce, v průběhu času ji Relic zformovala do jedné z intenzivnějších a konkurenceschopnějších her v nedávné paměti. Turnaje se konají pravidelně a hra stále vidí hlavní aktualizace a opravy zlepšující výkon a řešení problémů s rovnováhou.

Společnost Heroes 2 uspěje na dvou frontách: intenzita taktické akce a designu frakce. V mnoha ohledech COH 2 kombinuje viscerální povahu série Men of War a taktickou složitost Battle Academy 2 do působivě vyhlížejícího filmového zastoupení taktického boje z druhé světové války. Hra má také pět frakcí, vše se svou jedinečnou mechanikou, silnými stránkami a slabými stránkami, které zvládnou stovky, ne -li tisíce hodin.

Zatímco kampaň základní hry je nepořádek klišé (ačkoli kampaň Ardennes Assault Expansion je docela elegantní), nepředvídala celkově vynikající design hrdinů a zdravé scény pro více hráčů.

4. Blízký boj: Invaze: Normandie

Blízko bojové invaze Normandie

Vývojář: Atomové hry
Vydavatel: Mattel Interactive
Platforma: PC

Pro mnohem realističtější pojetí taktického boje z WW2, blízký boj: invaze: Normandie je nejstarší hra na seznamu, pocházející po celé cestě z roku 2000. Naštěstí však série stále je silná, nedávno dělá přechod, i když kontroverzní, na plné 3D. Rovněž stojí za to se podívat na další tituly, jako je poslední stánek v Arnhem, ale invaze: Normandie je nejlepším zástupcem celkové kvality série.

Close Combat se zaměřuje na taktický boj v malém čase s realistickými modely morálky, zbraní a škod na rozhodování o hráči. Existuje široká škála režimů od samostatných scénářů, až po velkou kampaň založenou na tahu zobrazující D-Day a dále.

Pro úmyslné a metodické, ale neméně vzrušující zážitek z akce druhé světové války je Close Combat vynikající strategická hra, kterou si můžete vyzkoušet.

3. Ocelová divize 2

Ocelová divize 2

Vývojář: Eugen Systems
Vydavatel: Eugen Systems
Platforma: PC

Tam, kde některé hry zdůrazňují realismus a jiné emocionální intenzitu boje WW2, Steel Division 2 spojuje mnoho z těchto prvků a vytváří jednu z nejlepších holistických zážitků ze strategií WW2. Ačkoli systémy Eugen neobětují design hry ve prospěch historické přesnosti, ve hře je dostatek systémů, které alespoň vyvolávají dojem taktiky WW2. Vezměte lekce z Ruse, Eugen účinně využil nastavení WW2, aby informoval svůj celkový design hry.

Stejně jako společnost Heroes 2 je multiplayer Steel Division docela konkurenceschopný s různými režimy a možnostmi. Hra také zahrnuje úžasnou řadu kampaní pro obecné armády, které se odehrávají během sovětských ofenziv operace Bagration a Beyond, které jsou v jejich popravě totální válečný strategický pohyb a bitvy v reálném čase hrají roli. Pochybné AI a některé problémy s vyrovnáváním kampaní tento zážitek trochu narušují, ale nestačí k tomu, aby režim úplně ignoroval.

Celkově je toho tolik co dělat a učit se v Steel Division 2, že hráči mohou snadno potopit hodiny po hodinách práce na nové taktice, složení síly a strategií.

2. Srdce železa 4

Srdce železa 4

Vývojář: Paradox Development Studio
Vydavatel: Paradox Interactive
Platforma: PC, MacOS, Linux

Vrácení na strategickou perspektivu je Hearts of Iron 4 právě jednou z největších měřítků karanténních strategických her na trhu právě teď. Na rozdíl od některých z dřívějších her Paradoxu, které byly proplétány problémy s uživatelským rozhraním, nedávné hry jako Heart of Iron 4 zaznamenaly masivní vylepšení dostupnosti. Příroda hry na karanténu také dává hráčům větší svobodu, aby si vybrali svůj přístup a vedli svůj národ jakýmkoli směrem, který považují za za vhodné.

Hlavním tématem pro některé z nejlepších her na tomto seznamu je to, že nemusí být nutně přesné nebo věrné historii, ale jejich výhodou je, že vývojáři se zaměřili na zavedení nastavení co nejvíce hráčům, což vede k dalším vylepšením. upřesnění a aktualizace. To, co Heart of Iron 4 dělá správně, je dávat smysl pro průmyslovou produkci a strategické velení zdrojů, vojenské nebo jiné, nutné k vedení válečného úsilí.

Jako jedna z jediných velkých strategických her v reálném čase, takové vyčerpávající a efektivní střetnutí politických, diplomatických a ekonomických systémů dělá srdce Iron 4 A musí vlastnit fanoušky historie a strategií hry.

1. Unity of Command 2

Unity of Command 2 Review 45

Vývojář: 2 × 2 hry
Vydavatel: 2 × 2 hry, Croteam
Platforma: PC

Historicky set hry mají obtížný úkol, protože musí oba ilustrovat historii úctou, ale také být přístupné hráčům-často jsou tyto dva cíle v rozporu. Unity of Command 2 je nejlepším příkladem bezproblémové kombinace realismu a dostupnosti hry, umožňující hráčům vlehnout se do svých systémů a trávit více času zapojením do složitého a uspokojujícího strategického rozhodování.

Unity of Command 2 splňuje snadno se uklidnitelný a těžko mistra dynamiky strategických her dokonale, a zároveň přesně začleňuje historické prvky operačního velení, jako je dodávka, komunikační linky a prevalence vlivu Doktrína Schwerpunkt (koncentrovaný útok). Ačkoli je nyní první jednota příkazu poměrně stará, stojí za to zkontrolovat tolik stejných přesvědčivých systémů, které tam najdete.

Hra není graficky ohromující, ale je to dost příjemné na to. A co je nejdůležitější ze všeho, uživatelské rozhraní dělá fantastickou práci, když rychle a efektivně předává hráčům vitální informace.

Ačkoli to opravdu má pouze kampaň a žádný multiplayer, o kterém by mluvil, je v kampani dost přesvědčivé hry, která mnohokrát zpochybňuje hráče. Unity of Command 2 je skutečně vrcholem designu strategické hry WW2.

Některé z pokrytí, které najdete u kultivovaných supů, obsahují přidružené odkazy, které nám poskytují malé provize založené na nákupech provedených z návštěvy našeho webu. Pokrýváme herní zprávy, filmové recenze, zápas a mnoho dalšího.