Xbox Game Pass přichází do Quest VR Headsets – Protocol, VR Headsets & Accessories: Virtual Reality for Work, Xbox, PC & více – Microsoft Store

Náhlavní soupravy a příslušenství virtuální reality

Mobilní hry obvykle kompenzovaly ztráty v konzole a PC Gaming a jsou po celá léta největším a nejrychleji rostoucím sektorem v oboru. Letošní pokles však představuje překvapivý pokles pro mobily. “Mobilní hra utratí v U.”.S. Nadále klesá, protože spotřebitelé bojují jak s ekonomickou nejistotou, tak novou post-pandemickou normou, “uvedl herní poznatky Sensor Tower vedou minulý týden Dennis Yeh. “I když stále existuje slušná šance na letošním u.”.S. Příjmy z mobilních her překoná úrovně 2021, zhoršující se protivětry pevně přesunuly konverzaci od otázky, kolik toho, kolik.“

Microsoft spustí aplikace Xbox Game Pass a Windows na náhlavním soupravě Meta VR

Microsoft spustí integraci Xbox Cloud Gaming Integration pro náhlavní soupravu Quest 2.

Virtuální obrazovka, na které hry předávají předplatitele, mohou streamovat hry na náhlavní soupravy VR

Knihovna Xbox Game Pass bude k dispozici na zařízeních Quest VR prostřednictvím platformy Cloud Gaming Microsoft.

Nejnovější platforma společnosti Microsoft pro tlačení her Xbox je nekonvenční: Meta’s Quest 2 VR Headset.

Pomocí své technologie hraní cloudových her Microsoft říká, že umožní uživatelům VR streamovat hry Xbox na virtuální obrazovku uvnitř virtuálního prostředí vykresleného úkolem, podobně jako byste mohli sledovat živý proud, Netflix nebo jiný 2D obsah ve VR. Integrace zatím nemá plánované datum vydání, ale bude k dispozici předplatitelům společnosti Microsoft Xbox Game Pass Ultimate, které stojí 15 $ měsíčně a zahrnuje přístup k hracímu hraní Xbox Cloud Gaming.

Partnerství mezi dvěma Tech Giants bylo vyhlášeno v úterý na Meta Connect Developer Conference Keynote, kde generální ředitel Mark Zuckerberg podrobně popsal novou náhlavní soupravu ve výši 1 500 $ a skóre dalších aktualizací produktů, nových funkcí a vzdálených plánů souvisejících s jejími metaverzními ambicemi. Přesahuje také herní průsmyk a cloudové hry a také zahrnuje integrace pro týmy Microsoft, Windows 365 a Office Apps na Platform Quest.

Microsoft a Meta navíc vytvářejí některé ze svých softwarových platforem a produktů interoperabilní. Například obě společnosti říkají, že budete moci spustit schůzky týmů zevnitř Workroomy pro horizontu na platformě zaměřené na podnik, platformu Meta In-Beta pro provádění pracovních setkání ve VR. Také budete moci používat své meta avatary v týmech na Quest Devices.

“Myslíme si, že tento zážitek mezi zařízením, napříč obrazovkami bude základem virtuální kanceláře budoucnosti,” řekl Zuckerberg během hlavní přednášky.

Nick Statt je reportér videoher protokolu. Před příchodem do protokolu byl editorem zpráv na Verge, který pokrýval herní průmysl, mobilní aplikace a antimonopolní část ze San Francisca, kromě řízení pokrytí technických gigantů a startupů Silicon Valley a startupy. Nyní sídlí v Rochesteru v New Yorku, domovu talíře odpadků a zcela náhodou Světová videoherní síň slávy. Lze ho dosáhnout na protokolu [email protected].

Překvapivý propad mobilních her se táhne po trhu s herním

Příjmy z mobilních her se letos poprvé v historii sníží, firma pro průzkum trhu Newzoo nyní říká v revidovaném výhledu pro globální trh her 2022 globálních her. Zatímco se očekává, že se celý herní průmysl uzavře.3% – další první od doby, kdy Newzoo začal sledovat trh v roce 2007 – společnost předpovídá 6.4% pokles výdajů na mobilní hru na vrcholu 4.2% pokles výdajů na konzoli.

V květnu Newzoo předpovídal rok růstu pro herní průmysl, přičemž jeho výhled předpovídal více než 200 miliard dolarů výdajů na globální hry díky téměř 6% nárůstu v mobilním herním sektoru na 103 $ 103.5 miliard. Letos v létě však, když se objevily varovné signály ohledně účinků inflace a vážného poklesu na trhu s digitálními reklamami, analytici a výzkumníci trhu začali předpovídat bezprecedentní pokles herního průmyslu, který v roce 2020 a 2021 vzrostl kvůli nadbytku kvůli nadbytku utrácení a čas strávený hraním videoher. Zejména mobilní hry se poprvé v první polovině roku poprvé snížily.

Mobilní hry obvykle kompenzovaly ztráty v konzole a PC Gaming a jsou po celá léta největším a nejrychleji rostoucím sektorem v oboru. Letošní pokles však představuje překvapivý pokles pro mobily. “Mobilní hra utratí v U.”.S. Nadále klesá, protože spotřebitelé bojují jak s ekonomickou nejistotou, tak novou post-pandemickou normou, “uvedl herní poznatky Sensor Tower vedou minulý týden Dennis Yeh. “I když stále existuje slušná šance na letošním u.”.S. Příjmy z mobilních her překoná úrovně 2021, zhoršující se protivětry pevně přesunuly konverzaci od otázky, kolik toho, kolik.“

Konfluence faktorů vytvořila obzvláště obtížné pro vývojáře her, a to nejen mobilní. Za prvé, spotřebitelé utrácí méně za hraní kvůli inflaci zvyšování ceny každodenního zboží. Letos také trpěla zpožděná konzole a PC hry, které v roce 2023 v roce 2023 vyvolaly řadu vysoce postavených konzolí a PC.

„Některé z řidičů poklesu zahrnují návrat zážitkových výdajů, vyšší ceny v kategoriích každodenních výdajů, jako je jídlo a palivo, nejistá nabídka hardwaru konzoly videoher a určité příslušenství, jako jsou gamepady a lehčí vydání břidlice her. mimo jiné, “vysvětlil režisér NPD Mat Piscatella zpět v červenci, kdy NPD prognóza A 8.7% pokles v U.S. Herní trh.

Navíc trh digitální reklamy, na kterém se mnoho mobilních her spoléhá na příjmy A také vydělávejte peníze od ostatních tvůrců aplikací. (Mnoho mobilních her umožňuje hráčům vydělat digitální měnu sledováním reklam, které je vyzývají k instalaci konkurenčních her.)

Inzerenti také jednoduše utrácí méně. “Načasování je jasné: k poklesu dochází, protože světové banky zvýšily úrokové sazby a spektrum recese byl všude v tisku,” řekl generální ředitel Unity John Riccitiello tento měsíc na výdělku. „Když mluvíme s našimi inzerenty, pocit, který dostaneme.„Jednota, herní engine pro mobilní vývojáře, také provozuje digitální reklamní podnikání. Někteří hlavní vydavatelé jako majitel Zynga Taket-Two Interactive také citovali Mobile, když v posledních týdnech snížili roční výhledy.

Newzoo v tiskové zprávě řekl: „2022 je nápravným rokem po dvou letech růstu poháněného uzamčení, ale náš dlouhodobý výhled na trh her zůstává pozitivní,“ a firma říká, že stále očekává, že hra zasáhne 211 miliard dolarů Globální výdaje do roku 2025.

“I když se to může zdát jako neúspěch pro trh her, poznamenáváme, že součet příjmů generovaných od roku 2020 do roku 2022 je téměř o 43 miliard dolarů vyšší, než jsme původně předpovídali pre-pandemickou,” uvedla společnost, “.

Náhlavní soupravy a příslušenství virtuální reality

Experimentujte s kódem a vytvořte si vlastní zkušenosti se smíšenou realitou se slevou pro studenty, rodiče a pedagoga na vydání HoloLens 2 Development Edition.

Microsoft HoloLens 2 a příslušenství

Zažijte špičkovou virtuální realitu-postavená s vynikajícím sledováním, pohodlí a vizuální jasností.

VR náhlavní soupravy a příslušenství

Ukazující % přes % % položek
Předchozí snímek Next Slide

HoloLens 2

HoloLens 2 je ergonomické, neomezené samostatné holografické zařízení s. Pro více informací vyberte HoloLens 2.

Microsoft HoloLens 2 Industrial Edition Brow Pad

Náhradní obočí podložka je navržena tak, aby byla snadno zaměněna na HoloLens 2 Industrial. Vyberte Microsoft HoloLens 2 Industrial Edition Brow Pad pro více informací.

Microsoft HoloLens 2 přenášející pouzdro

Navrženo tak, aby odpovídalo prémiovému vzhledu a pocitu HoloLens 2 a zároveň udržovat zařízení. Další informace vyberte možnost Microsoft HoloLens 2.

Microsoft HoloLens 2 režijní popruh

Spisová popruh může udělat nošení HoloLens 2 pohodlnější v delších obdobích. Pro více informací vyberte Microsoft HoloLens 2 Reurelage popruh.

Microsoft HoloLens 2 obočí podložka

Položka obočí je navržena pro rychlou a snadnou výměnu na HoloLens 2. Obočí podložka je. Vyberte Microsoft HoloLens 2 Brow Pad pro více informací.

HoloLens 2 Development Edition

HoloLens 2 Development Edition podporuje populární rozvoj rozšířené reality. Vyberte vydání HoloLens 2 Development Edition pro více informací.

Microsoft HoloLens 2 USB-C nabíječka a kabel

USB-C nabíječka a kabel pro HoloLens 2.

Představujeme smíšenou realitu okna

Ponořte se do nové reality. Objevte velký, vyvíjející se katalog zkušeností, včetně pohlcujících a příležitostných her, cestování, 360 ° videa, kreativity, sociálních, živých událostí a dalších.

Nikdy nezmeškáte událost s NextVR

Zažijte to nejlepší ze sportu a zábavy na vyžádání se smíšenou realitou NextVR + Windows. Získejte kompatibilní náhlavní soupravu z Microsoft Store, stáhněte si aplikaci NextVR a ponořte se do široké škály zážitků z virtuální reality sportu a hudby.

Proč koupit od Microsoft Store

Od dopravy zdarma a návratu k odborné pomoci jsme zde, abychom vám pomohli udělat více s nejlepšími zařízeními, softwarem, hrami a zdroji ve své třídě.

Zdarma 2-3 denní doprava

Užijte si zdarma urychlenou dopravu s jakoukoli objednávkou. Pro nižší emise uhlíku než standardní letecký náklad také nabízíme možnost pozemní přepravy (3-7 pracovních dnů) na způsobilé objednávky v sousedních USA.

60denní bezplatné výnosy

Vraťte téměř jakýkoli fyzický produkt do 60 dnů v novém stavu ve svém původním balení za plnou náhradu. Platí některé vyloučení.

Flexibilní možnosti platby

Microsoft Store a partneři vám přinášejí nové způsoby, jak zaplatit při pokladně. Jsou to jednoduché, bezpečnější možnosti získat to, co chcete, když chcete.

Náš 60denní slib s nízkým cenou

Pokud si koupíte fyzický produkt z Microsoft Store a my snížíme cenu do 60 dnů, kontaktujte nás a vrátíme vám rozdíl. Platí podmínky.

Virtuální a smíšená realita

Zažijte realitu, kde se vesmír rozšiřuje, fantasy světy na jaře k životu a neznámý se stává známým. S virtuální realitou (VR) a smíšenou realitou je to vše možné.

Náhlavní soupravy a počítače virtuální reality (VR)

Dnešní technologie VR, navržená tak, aby uvolnila sílu vaší fantazie. S bohatě podrobnou, trojrozměrnou grafikou, pohodlným vybavením a přírodními pohyby, bude revolucionizovat vaši oblíbenou zábavu. Objevte jen několik funkcí dostupných v našich systémech VR:

  • Lightning-Fast Graphics Performance: Naše herní systémy virtuální reality obsahují výkonnou grafiku NVIDIA a vyhrazenou paměť, která poskytuje hladký, ultra rychlý výkon pro nejnovější hry VR, stejně jako vaše oblíbené filmy a videa.

Virtuální realita již není sen. Je to tady-ve všech jeho ohromující, trojrozměrné slávě. Naše systémy se mohou pochlubit výkonným zpracováním a bleskovými grafickými kartami. Nejlepší ze všeho je, že mnoho našich herních systémů VR vám také poskytuje výkonnou práci na souborech, surfování na webu, připojení prostřednictvím sociálních médií a další-vytváření jim multifunkční zařízení, která jsou navržena pro to, jak žijete. Prozkoumejte všechny naše systémy VR, hry a Xbox Systems – a zvýšete svůj herní zážitek.

Smíšené reality náhlavní soupravy

Kromě toho, že vám přinášíme neuvěřitelné hry VR, nabízíme také zařízení, jako je Microsoft HoloLens, která poskytuje zážitek „smíšené reality“, během kterého uvidíte holografické obrázky, které se zdají interagovat se skutečným světem. Je to nový způsob hry a spojte se s vaším prostředím.

  • *K dispozici s způsobilými nákupy spotřebitelů provedených pouze mezi 10/3/22 – 31. 22.22 v Microsoft Store Online ve Spojených státech (včetně Portorika) a Kanady a v Microsoft Experience Center v New Yorku, NY, NY. Nákupy lze vrátit do 31. ledna 2023. Obchodní, komerční a prodejce zákazníků, které nejsou způsobilé. Položky zakoupené od společnosti Microsoft Store mohou být vráceny podle pokynů k návratu za vrácení vrácení na stránce návratu nebo na Microsoft Experience Center v NY. Položky zakoupené od Microsoft Experience Center lze vrátit pouze na návštěvu Microsoft Experience Center v New Yorku během návratu. Pro každý nákup platí politika použitelných návratnosti. Podmínky Microsoft naleznete v prodeji Microsoft, které se vztahují na nákupy Microsoft Store. Propagační položky uvedené nebo zlevněné produkty zakoupené kvalifikační produkt nejsou platné nebo musí být vráceny, pokud je kvalifikační produkt vrácen. Pro povrchové nákupy můžete mít nárok na další výhody v rámci slibu Microsoft Store pro povrch; Microsoft Experience Center ctí slib Microsoft Store pro povrch. Microsoft si vyhrazuje právo kdykoli upravit nebo přerušit nabídky.
  • ** Nabídka platná od 9:00 PT 3. října 2022 do 23:59 PT do 2. ledna 2023 („Období nabídky“) při nákupech způsobilých spotřebitelů provedených pouze v Microsoft Store online ve Spojených státech (včetně Portorika) a Kanady a AT Microsoft Experience Center v New Yorku, NY. Obchodní, komerční a prodejce zákazníků, které nejsou způsobilé. Zákazník má nárok na úpravu cen, pouze pokud je cena zakoupené položky snížena během období nabídky a na skladě na nákup. Pro nákupy z Microsoft Store musí zákazník kontaktovat zákaznický servis na čísle 877-696-7786 s číslem objednávky a jakékoli další informace požadované zástupcem. Pokud je zakoupen v Microsoft Experience Center v New Yorku, musí se zákazník vrátit do Microsoft Experience Center v New Yorku s přijetím, aby získal úpravu cen. Úprava cen bude poskytována zákazníkovi stejným způsobem jako položka. Limit úpravy jedné ceny za položku. Pro povrchové nákupy můžete mít nárok na další výhody v rámci slibu Microsoft Store pro povrch. Úpravy cen nezahrnují daně, doručení nebo jiné poplatky. Microsoft si vyhrazuje právo kdykoli upravit nebo přerušit nabídky.