Xenophage – Destinypedia, Destiny Wiki, Destiny 2 Xenofág: Jak získat xenofáge v Destiny 2 | Gamesradar

Destiny 2 Xenofág: Jak získat xenofág v Destiny 2

Ale idioti se zašroubovali. Nepoužívali jen mé světlo. Vzali si hodně. Celá věc. Duše a všichni. Jsem stále já. Nejsem prostě já, kterého jsem věděl. Ten se dvěma pažemi a dvěma nohama. Teď jsem něco menšího.

Xenofág

Xenofág je exotický kulomet v Destiny 2. Je k dispozici prostřednictvím exotického úkolu Destiny 2: Shadowkeep.

Obsah

Lore [Edit]

A můj Vanquisher si přečte tu knihu, hledá zbraň a oni mi pochopí, kde jsem byl a kam jsem šel.„Následuje Verbatim transkripce oficiálního dokumentu z archivních důvodů. Vzhledem k tomu, že je původní obsah přepsán slovo za slovo, jsou zahrnuty všechny možné nesrovnalosti a/nebo chyby.

To by mohlo trochu bodnout.

Byla jen temnota … dokud nebylo světlo. Znovu. Potřetí.

věděl jsem to. Věděl jsem, že se jednoho dne vrátím – tentokrát jsem byl něco jiného. Něco … ne lidské. Samozřejmě ne podle volby. Ty zatraceně úl. Nesnažili se mě jen zabít. Používali mě, aby se dostali k mému světlu. Vypustit to z mé duše. Pro jejich nemocné experimenty.

Ale idioti se zašroubovali. Nepoužívali jen mé světlo. Vzali si hodně. Celá věc. Duše a všichni. Jsem stále já. Nejsem prostě já, kterého jsem věděl. Ten se dvěma pažemi a dvěma nohama. Teď jsem něco menšího.

Ale upřímně, není to obtěžování. Oheň uvnitř mě … to také přišlo. A nyní to zuří více než kdy předtím. Blázni nemají ponětí, co udělali. Netušíte cenu, kterou zaplatí.

Budu mít svou pomstu. V tomto životě ne další.

Upgrady [Upravit]

 • Pyrotoxinová kola – Vystřelí vysoce výkonná výbušná munice.
 • Plný otvor – Barrel optimalizován pro vzdálenost.
  • Značně zvyšuje rozsah
  • Snižuje stabilitu
  • Mírně snižuje rychlost manipulace
  • Mírně zvyšuje rozsah
  • Mírně zvyšuje stabilitu
  • Mírně zvyšuje rychlost manipulace [1]

  Trivia [Edit]

  • Když je Xenofág znovu načten, hráč může vidět jasně nažloutlý oranžový krystal držící chybu úlu, který obsahuje duši Omar Agah.
   • Glee Barrage Dawning Ornament pro xenofág přidává malý elf klobouk do hmyzu uvnitř zbraně.

   Destiny 2 Xenofág: Jak získat xenofág v Destiny 2

   Exotický kulomet Xenofága Destiny 2 se osvědčil jako jeden z nejvšestrannějších, trvalých exotik v okolí. Sbalí tvrdě zasažená výbušná kola, která si prakticky nemohou nechat ujít, a má spoustu munice, což z něj činí vynikající volbu pro všechny typy nepřátel, od šéfů nájezdu po šampiony až po davy setkání. Má také jeden z nejlepších exotických úkolů ve hře, plné hádanek a jedinečné mechaniky. Všichni a jejich duch by měli tuto věc vlastnit, takže zde je návod, jak si pro sebe uplatnit Destiny 2 Xenofág.

   Pokud jste po něčem jiném ve tvaru kulometu, můžeme vám pomoci chytit také katalyzátor Destiny 2 Thunderlord. Odemkněte bonusový perk, návratový tah a tato zbraň se částečně načte, kdykoli způsobí úder blesku, což je zjevně užitečné. Navíc, pokud jste po fragmentech mapy Destiny 2, máme všechny detaily, které je hledají, řemeslné mapy a další

   Jak spustit quest xenophage

   Chcete -li zahájit hledání xenofágu, vydejte se do oblasti, kde se setkáte s Eris při dokončení svých paměťových úkolů. K této oblasti máte přístup přímo přistáním v přístavu Sorrow a směřujete na sever do Scarlet Keep. Vezměte levou cestu do zeleného krystalu a poté ji sledujte, dokud neuvidíte malou cestu na pravé zdi vedoucí vzhůru. Až dorazíte do hlavní místnosti, najdete čtyři sochy podél stěn – dva na každé straně. Musíte tyto sochy aktivovat tak, aby všechny čtyři byly osvětleny najednou. Orientován na vchod, pořadí aktivace je: Přední část vpravo, doleva, doprava doprava, vpředu vlevo. Jakmile budou rozsvíceny všechny čtyři sochy, uprostřed místnosti se plodí hrudník. Kořist to, aby si nárokoval cestu, první krok ve vzniku exotického hledání.

   Vynoří se ze tmy

   Dalším krokem budete muset sbírat speciální koule plamene a použít jej k osvětlení šesti luceren v konkrétním pořadí. To vše půjde dolů v kotvě světelné části měsíce, takže hlava na východ od hlavní jižní přistávací zóny. Když se dostanete k kotvě světla, zavěste doleva k padlému zamořenému webu. Orb plamene je v přední budově vpředu. Vyzvedněte to a potom sledujte cestu ve výše uvedeném GIF a zapálte lucerny v pořádku. Jakmile zapálíte všech šest, můžete namočit svou kouli do malého úlu poblíž místa, kde jste popadli koule.

   Najděte fragmenty cesty

   Pro další krok budete muset dokončit všechny čtyři ztracené sektory na Měsíci a vyřešit úly rune hádanky na konci každého. Hádanky se nacházejí na výstupních cestách pro ztracené sektory, takže budete muset vyčistit ztracená odvětví, abyste jim mohli přístup.

   Tyto hádanky jsou 3×3 mřížky run. Cílem je, aby každá runa v mřížce ukázala stejný symbol jako ten uvedený nad mřížkou. Když střílíte runu, změní to všechny symboly v jeho řadě a sloupci, na rozdíl od kusů v Othello. Jakmile zarovnáte všechny runy, vytvoří se hrudník obsahující fragment cesty.

   Abychom to udrželi jednoduché, kódovali jsme naše řešení jako klávesnice. Zde je to, co tím myslíme:

   S tímto z cesty, zde je návod, jak dokončit hádanky pro každý ztracený sektor. Stačí střílet určené runy v následujícím pořadí pomocí výše uvedeného klíče:

   Logistika K1: 1 – 7 – 6 – 5

   Zjevení K1: 6 – 4 – 5 – 5 – 4 – 8 – 5 – 2

   K1 Crew Curter Quarters: 3 – 4 – 5 – 8 – 9 – 9 – 8 – 8

   K1 Communion: 7 – 9 – 2 – 2

   Pit hereze – část 1

   Další tři kroky se konají v nové jámě heresy Dungeon. První krok přichází hned po prvním setkání s třemi úly a minibossy. Když přijdete do místnosti plné dveří, hledejte jeden bez runy. Je to na levé straně. Použijte sloupy podél zadní části k měřítku zdi, přeskočit ke dveřím, vstoupit a aktivovat runu uvnitř. To je pro tento krok!

   Pit hereze – část 2

   Dalším krokem je v místnosti s úlem před setkáním úlu. Když poprvé vstoupíte do místnosti, poznamenejte si levé a pravé chodby. Vezmeme levou chodbu, abychom shromáždili stejný typ koule, jaký jsme zvyklí osvětlit lucerny dříve, a jakmile ji máme, vezmeme ji na pravou chodbu, abychom osvětlili více luceren.

   Vezměte levou chodbu a spadněte dolů na římsu na útesu. Hledejte malý talíř s některými runami, které se na něm zavrčely. Aktivujte desku a svoláte řadu platforem v okolí. Popadněte koule z konečné platformy a vraťte se na chodbu na pravé straně.

   Objasněte pravou zeď a podle potřeby se vyhýbejte ogresům, dokud nedosáhnete zamčených červených dveří se dvěma lucerny vedle nich. Použijte své koule k osvětlení obou lucern, čímž otevřou dveře. Hlavu dovnitř a sledujte po lineární cestě hlouběji, abyste dosáhli konečného setkání.

   Pit hereze – část 3

   Čas šéfů! Všimněte si, že se jedná o 970 mocenský boj, takže přijďte připraveni. Tento šéf speciálního průvodce kombinuje veškerou mechaniku úkolu, kterou jsme dosud použili. Kromě správy nepřátel budete muset sbírat a ukládat koule plamene na konkrétních místech, abyste získali buffy, které vám umožní poškodit šéfa. Takto to funguje.

   Před šéfem přijdete do místnosti se čtyřmi elementárními koulemi. V každém rohu bude jeden, s každou koulí označenou úlem. Void Orb má runu vyhlížející A, oblouk má vyhlížející runu, solární koule má w-vyhlížející runu a kinetická koule má i vyhlížející runu. Tato informace je pro boje šéfa nezbytná, protože to naznačuje, kde musíte uložit koule plamene na základě buffů, které máte.

   Během boje obdržíte jeden ze čtyř nadšenců: Abyssal (prázdnota), Thunderous (ARC), Fiery (Solar) nebo Neutrální (kinetický) Dread. Až budete mít aktivní strach, budete muset sbírat koule plamene ze středu arény a uložit ji do odpovídajícího rohu místnosti. Zde je místo, kde ukládat koule na základě vašeho typu Dread (orientované na vstup arény):

   Abyssal Dread: Nejvyšší úroveň, zadní levý roh

   Neutrální strach: Nejvyšší úroveň, přední roh

   Hromový strach: spodní úroveň, přední levý roh

   Ohnivý strach: spodní úroveň, pravý roh

   Když uložíte koule na správném místě, váš strach se změní na pomstu buff, který trvá asi 25 sekund. Tento buff umožňuje poškodit šéfa, ale pouze pomocí typu poškození vašeho buff. Pokud tedy změníte ABYSSAL DREAD na propastnou pomstu, budete moci poškodit šéfa pomocí neplatných zbraní a schopností. Při plánování načítání mějte na paměti. Nezapomeňte Použijte různé prvky pro svou energii a těžké zbraně, Tímto způsobem můžete poškodit poškození pomocí více typů pomsty. Například dobrým vytížením může být: Izanagiho břemeno pro neutrální pomstu, recluse pro propastnou pomstu, Wendigo GL3 pro bouřlivou pomstu a sluneční super pro ohnivou pomstu. Nemusíte používat všechny čtyři prvky, ale flexibilita je pěkná.

   Takto to vypadá v praxi.

   Chcete -li rekapitulovat: Zkontrolujte svůj strach, sbírejte koule, vložte ji na správné místo, abyste získali pomstu a poté šéfa poškodili správným prvkem. Tento proces opakujte, dokud není šéf mrtvý. Obdržíte chybu úlu, kterou musíte na Měsíc přinést na Eris. Gratulujeme! Xenofág je tvůj. Jdi zastřelte několik chlápků se svou strašlivou proti-moterielovou puškou.

   Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

   Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

   Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

   Destiny 2: Jak získat exotický kulomet xenofága

   Jak získat xenofág v Destiny 2 – náš kompletní průvodce úkolem.

   Destiny 2 xenofág

   Se spuštěním festivalu The Lost vydala Bungie také nejnovější exotické zbraně: The Journey.

   Prostřednictvím dokončení cesty budou hráči moci odemknout nový exotický kulomet, xenofága.

   Jako druhý exotický kulomet Destiny 2 nabízí Xenofág jedinečnou a výkonnou sadu výhod. Jeho pomalá rychlost ohně způsobuje, že se cítí spíše jako jednorázová anti-artilární zbraň, ale držení spouště dokazuje, že je to automatický.

   Každý výstřel vystřelil z tohoto 13 kulatého časopisu poskytuje ničivý úder s malým výbušným poloměrem, který se může trhat vlnami nepřátel. Zbraň může celkem držet dva časopisy munice a její neschopnost způsobit kritické poškození se zdá být trochu zvláštní, ale dokázala se snadno roztrhnout přes noční můry, takže rozhodně stojí za to získat.

   Zde je návod, jak vyzvednout xenofága.

   Krok 1: Přijměte světlo

   Chcete -li zahájit tento úkol, musíte jít na Měsíc a vstoupit na portál vedle Eris (můžete se také dostat sem prostřednictvím smutského přístavu). Zatímco v místnosti, kde Eris obvykle sedí po dokončení paměti, uvidíte čtyři sochy. Každá socha může být interagována a zapálí jednu z dalších čtyř soch kolem místnosti.

   Chcete -li úspěšně osvětlit všechny čtyři najednou, interagujte se sochami v následujícím pořadí (převzaty z pohledu vstupu do místnosti): přední, vpravo, vlevo, vpředu vlevo. Po osvětlení poslední sochy se objeví hrudník a odmění vás cestou.

   Krok 2: Osvětlení cesty

   Po získání cesty dostanete několik velmi kryptických kroků, které zmiňují kotvu světla na Měsíci. Vydejte se k kotvě světla a přesuňte se směrem k velké věži na levé straně. V malé budově pod věží vlevo, když vstoupíte, bude oheň. Interakce s tímto ohněm vám dá buff.

   Když ve vlastnictví buffu budete muset běžet kolem kotvy světla a aktivovat šest přednášek v konkrétním pořadí. Pokud se vám nepodaří interagovat s těmito přednášejícími ve správném pořadí, ztratíte svůj buff a budete muset začít znovu. Níže můžete vidět správnou cestu s pomocí našich kamarádů v Gamesradar+.

   Krok 3: Vyřešte hádanky ztraceného sektoru

   Po osvětlení požárů v předchozím kroku budete ošetřeni jinou sérií poněkud nejednoznačných stop. Tyto stopy ve skutečnosti znamenají, že se musíte pustit do ztracených sektorů na Měsíci, všechny čtyři a dokončit hádanku, kterou lze nalézt na zdi na konci každé minulé poslední hrudi.

   Všechny tyto hádanky jsou založeny na rotujících dlaždicích. Střelba dlaždice změní mřížku 3×3 různými způsoby. Vaším cílem je otáčet všechny objekty ve správném pořadí. Abyste vám ušetřili zármutek dokončení několika mini Rubikových kostek, zde jsou řešením každé hádanky z jejich výchozí pozice níže. Níže uvedený zápis odpovídá standardnímu podložce čísel počítače.

   K1 společenství: 1, 3, 8, 8

   K1 Zjevení: 6, 4, 5, 5, 4, 8, 2, 5

   K1 logistika: 7, 1, 6, 5

   Posádka K1: 9, 4, 5, 2, 3, 3, 2

   Po dokončení všech čtyř hádanek a získání čtyř fragmentů mapy odemknete další krok při odemknutí xenofágu.

   Krok 4: Cesta do hloubky

   Nyní, když máte plnou mapu, budete muset dokončit první fázi jámy kacířství. Hned po dokončení této sekce a odemknutí hrudníku budete čelit stěně dveří. Hledejte dveře, které nemají runu visící nad jeho markýzou a skočte dovnitř. Když jste uvnitř, budete chtít komunikovat s jinou runou a pokračovat k dalšímu setkání.

   Krok 5: Světlo více pochodní

   V rámci druhého setkání, zatímco vás pronásledují nezranitelné ogry, bude na podlaze na útesu na druhé straně série úlů. Při interakci s runami se v propasti před vámi objeví řada platforem.

   Přeskočte přes tyto platformy a získejte oheň. S ohněm v ruce pokračujte zpět tak, jak jste přišli, a držte se na pravé straně. To by mohlo být kvůli ogresům složité, ale vaším konečným cílem je najít dveře se dvěma přednášejícími venku a zapálit je (podobné těm, které jste zapálili v kroku 2.) Když je osvětlíte, dveře se otevřou a můžete postupovat k poslednímu kroku v úkolu.

   Krok 6: Porazte čarodějnici úlu

   Jakmile se dveře otevřou, vstoupíte do místnosti se čtyřmi různými runami v každém rohu. Každá z těchto run odpovídá energetickému typu označeného zářící koulí pod ní. Modrá představuje oblouk, červená představuje sluneční, fialové představuje prázdnotu a bílá/bezbarvá představuje neutrální. V další místnosti bude šéf potulovat oblast, objekt, který obsahuje zářící kouli světla, a čtyři různá místa k uložení tohoto světla.

   Chcete -li poškodit šéfa, musíte se nejprve podívat na debuff, na kterém jste v současné době zasaženi vlevo dole od obrazovky (prázdnota, solární, oblouk nebo neutrální), porovnejte jej s runou v první místnosti a poté najděte odpovídající runu ve druhé místnosti, kde byste pak měli uložit světlo, které jste zvedli. Po uložení světla obdržíte buff po dobu 30 sekund, který vám umožní poškodit šéfa pomocí útoků tohoto konkrétního typu energie a pouze konkrétního typu energie. Takže se ujistěte, že máte rozmanité načítání.

   Pokračujte v sledování procesu přizpůsobení debuffu se správnou runou a sledování správného poškození, dokud není šéf poražen. Jak šéf pomalu padá, bude vám udělena jedna konečná položka, která by měla být vrácena do Eris, a výměnou za tuto položku obdržíte xenofág.

   Nyní je čas projít některými nepřáteli, jako je levný toaletní papír. Podívejte se na xenofág v akci níže:

   PC Gamer Newsletter

   Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

   Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.