XFX Speedster Merc 319 Radeon ™ RX 7800 XT Black Edition, Radeon ™ RX 7800 XT Gaming OC 16G Klíčové funkce | Grafická karta – Gigabyte Global

Radeon ™ RX 7800 XT Gaming OC 16G

© 2021 Bethesda Softworks LLC, mediální společnost Zenimax. Starfield, Bethesda, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, Zenimax a související loga jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Zenimax Media Inc. v u.S. a/nebo jiné země. Všechny ostatní ochranné známky nebo obchodní jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

Výkon k vládnutí vaší hry

Zažijte neuvěřitelný výkon, vizuální efekty a efektivitu při hraní a streamování s AMD Radeon ™ RX 7700 XT a 7800 XT grafických karet, poháněné architekturou AMD RDNA ™ 3. Ponořte se do zážitků na stolních počítačích nové generace na některé z nejpokročilejších vysokých obnovovacích displejů s až 16 GB paměti GDDR6, nové technologie generování snímků, pokročilé raytracing, AI akcelerátory, kódování AV1 a podporou pro nejnovější DisplayPort ™ 2 2.1 Technologie. RADEON ™ RX 7700 XT a 7800 XT poskytuje neuvěřitelný vysoký obnovovací zážitek z her a streamování 1440p, s další video pamětí, která vstoupí do 4k.

2254 MHz

2565 MHz

16 GB

19.5 Gbps

Tech specifikace

Výrobce: XFX
Modelové číslo
: RX-78TmerCB9
Jméno výrobku: AMD Radeon ™ RX 7800 XT
Popis výrobku: XFX Speedster MERC319 Radeon RX 7800 XT Black Gaming Graphics Card s 16 GB GDDR6 HDMI 3XDP, AMD RDNA ™ 3
Stručný popis :
XFX Speedster Merc319 Radeon RX 7800 XT Black Edition
Datum spuštění: 6. září 2023
Číslo UPC: 840191502460

Typ autobusu: PCI-E 4.0


Primární rychlosti hodin:
Základní hodiny až do:
1624 MHz
Herní hodiny až do:
2254 MHz
Zvýšit hodinky na:
2565 MHz


Procesory streamu:
3840
Vypočítat jednotky: 60

Paměťová autobus: 256bit
Paměťové hodiny:
19.5 Gbps
Velikost paměti: 16 GB
Šířka pásma paměti:
Až 624 GB/S
Efektivní šířka pásma paměti:
Až 2708 GB/S
Typ paměti:
GDDR6
Profil karty:
2.75 slot
Tepelné řešení:
3 ventilátor s par

*„Herní hodiny“ jsou očekávané hodiny GPU při spuštění v typických herních aplikacích, nastaveno na typické TGP (celková grafická síla). Skutečné výsledky individuálních herních hodin se mohou lišit.

** “Boost Clock” je maximální frekvence dosažitelná na GPU s prasklou pracovní zátěží. Zvýšení dosažení hodin, frekvence a udržitelnost se bude lišit v závislosti na několika faktorech, včetně, ale bez omezení: tepelné podmínky a změny v aplikacích a pracovních zátěžích.

Radeon ™ RX 7800 XT Gaming OC 16G

Zažijte neuvěřitelný výkon, vizuální efekty a efektivitu při hraní a streamování s AMD Radeon ™ RX 7700 XT a 7800 XT grafických karet, poháněné architekturou AMD RDNA ™ 3. Ponořte se do zážitků na stolních počítačích nové generace na některé z nejpokročilejších vysokých obnovovacích displejů s až 16 GB paměti GDDR6, nové technologie generování snímků, pokročilé raytracing, AI akcelerátory, AV1 kódování 4 a podpora pro nejnovější displayport ™ 2 2.1 Technologie. RADEON ™ RX 7700 XT a 7800 XT poskytuje neuvěřitelný vysoký obnovovací zážitek z her a streamování 1440p, s další video pamětí, která vstoupí do 4k.

HRA

Grafické karty AMD Radeon ™ RX 7700 XT a 7800 XT stanovily novou úroveň výkonu pro hráče. Představujeme až 16 GB paměti GDDR6, sjednocené výpočetní jednotky AMD RDNA ™ 3 a funkce nové generace, které umožňují ultrarychlé, ultra hladce hraní her na 1440p a flexibilitu pro zažití ultra detailované grafiky na 4k. Ponořte se ještě dále s motorem AMD Radiance ™ a DisplayPort ™ 2.1 Zažijte až 68 miliard barev pro přehrávání videa a podporu až 8k.

PROUD

Připravte se na streamování nové generace, vysoce věrné streamování pomocí vašeho oblíbeného softwaru, Obs Studio, s novým hardwarem AV1 Encoders 4 . Se zlepšeným výkonem kódování a zvýšenou vizuální kvalitou při streamování jsou Radeon ™ RX 7700 XT a 7800 XT grafické karty pro hráče a streamery plug-and-play pro hráče a streamery. Umožněte potlačení hluku AMD 5 představovat AI k odstranění okolního hluku a jasně komunikovat s publikem nebo spoluhráči.

ZÁLOHA

Kombinujte AMD Radeon ™ RX 7700 XT a 7800 XT grafických karet s procesory AMD Ryzen ™ pro aktivaci AMD Smart Technologies 3 . Můžete uvolnit vynikající výkon a dát vám výhodu ve hře. Advance Your AMD Radeon ™ RX 7000 Series Graphics Cards s AMD Software: Adrenalin Edition ™ Aplikace, představující neprůstřelné ovladače, pro nejlepší zážitky z PC Gaming.

Výkonnost. Maximalizovat věrnost

Technologie Super Resolution AMD FidelityFX ™ 1 posouvá technologii upscaling na další úroveň. Poskytování neuvěřitelné kvality obrazu při zvyšování rámců v podporovaných hrách. Super rozlišení AMD Radeon ™ Super Resolution (RSR) 2 využívá technologii FSR na úrovni řidiče, což vám dává výhody z přesahujícího výkonu v tisících hrách.

Větrná síla
CHLADÍCÍ SYSTÉM

Systém chlazení větrné síly je vybaven třemi 90mm jedinečnými ventilátory čepele, alternativní spřádání, 7 kompozitních měděných tepelných trubek, velká měděná deska se přímo dotýká GPU, 3D aktivní ventilátory a chlazení obrazovky, které společně poskytují vysokou účinnost rozptylu tepla s vysokou účinností tepla.

Alternativní spřádání

Snižte turbulenci sousedních ventilátorů a zvyšte tlak proudění vzduchu.

3D aktivní ventilátor

3D aktivní ventilátor poskytuje polopusilé chlazení a fanoušci zůstanou vypnuty, když je GPU v nízké hře nebo nízkoenergetické hře.

Unikátní čepel

Protok vzduchu je rozlitá trojúhelníkovou hranou ventilátoru a hladce vedený skrz křivku 3D pruhu na povrchu ventilátoru.

Grafen nano mazivo

Mazivo grafenu nano může prodloužit životnost ventilátoru ložiska rukávů o 2.1krát, blízký životu dvojitého kuličkového ložiska a je tišší.

Velká měděná deska a tepelné drobky

Velká měděná deska přímo kontaktuje GPU spojenou s kompozitními tepelnými trubkami, které rychle přenášejí teplo GPU a VRAM na chladicí linky.

Chlazení obrazovky

Prodloužený chladič umožňuje projít vzduchem a poskytuje lepší rozptyl tepla.

RGB fúze

S 16.Přizpůsobitelné barevné možnosti a četné efekty osvětlení si můžete vybrat jakýkoli efekt osvětlení nebo synchronizovat s jinými zařízeními v Gigabyte Control Center.

DESIGNOVÝ KONCEPT

Vynikající v nezbytných

Ochranná kovová talíř

Kovová zadní deska poskytuje nejen estetický tvar, ale také zvyšuje strukturu grafické karty, aby poskytovala úplnou ochranu.

Duální bios

Výchozí nastavení továrny je režim OC, který uživatelům poskytuje nejlepší výkon. Přechod do tichého režimu si však užije tišší zážitek.

INDIKÁTOR NAPÁJENÍ

Při prožívání jakékoli abnormality napájení bude indikátor upozornit hráče blikání světla.

Postaveno silné

Ultra odolný

Ultra odolné certifikované kovové tlumiče nejvyššího stupně, spodní pevné kondenzátory ESR, 2oz mědi PCB a nižší RD (ON) Mosfet.

Přátelský design PCB

Plně automatizovaný výrobní proces zajišťuje nejvyšší kvalitu desek obvodů a eliminuje ostré výčnělky pájených konektorů, které se objevují na konvenčním povrchu PCB. Tento přátelský design brání vašim rukama, aby se při výrobě stavěly zkráceny nebo neúmyslně škodlivé komponenty.

Síla skrz hru

Gigabyte nabízí nejlepší řešení napájení pro vaše grafické karty. Můžete si vybrat buď řadu AORUS nebo Série UD, abyste napájili grafickou kartu.

Série AORUS

Série UD PG5

Série UD

Kontrolní centrum gigabajtů

Gigabyte Control Center (GCC) je sjednocený software pro všechny produkty podporované gigabyte. Poskytuje intuitivní rozhraní, které uživatelům umožňuje upravit rychlost hodin, napětí, režim ventilátoru a výkon v reálném čase.

AMD Radeon ™ Anti-Lag

Minimalizuje vstupní zpoždění, takže můžete hrát jako šampion.

Boost AMD Radeon ™

Přináší další výkon a citlivost, když to nejvíce potřebujete.

Ostření obrazu AMD Radeon ™

Zlepšuje vizuály ve hře s prakticky žádným dopadem na výkon.

Super rozlišení AMD Radeon ™

Upscaler ve svém řidiči poháněný FSR 1.0, zvyšuje výkon napříč tisícemi her.Upscaler ve svém řidiči poháněný FSR 1.0, zvyšuje výkon napříč tisícemi her.

Potlačení hluku AMD

Snižuje pozadí zvukový šum z okolního prostředí pro jasnější komunikaci.

AMD Link

Připojte svůj telefon, tablet, televizi nebo Windows a hrajte své hry z téměř kdekoli na světě.

* „Boost Clock“ je maximální frekvence dosažitelná na GPU s prasklou pracovní zátěží. Zvýšení dosažení hodin, frekvence a udržitelnost se bude lišit v závislosti na několika faktorech, včetně, ale bez omezení: tepelné podmínky a změny v aplikacích a pracovních zátěžích.GD-151

* „Herní hodiny“ jsou očekávané hodiny GPU při spuštění typických herních aplikací, nastavených na typické TGP (celková grafická síla). Skutečné výsledky individuálních herních hodin se mohou lišit. GD-147

1. AMD FidelityFX ™ Super Resolution (FSR) 1 a 2 jsou k dispozici na vybraných hrách a vyžadují integraci vývojáře. Viz https: // www.AMD.com/en/technologies/fidelityfx-super-resolution pro seznam podporovaných her. Super rozlišení AMD FidelityFX ™ je „závislé na hře“ a je podporováno na následujících produktech AMD. FSR 1.0: AMD Radeon ™ RX 7000, 6000, RX 5000, RX 500, RX VEGA SERIES Graphics Cards, RX 480, RX 470, RX 460 a všechny procesory AMD Ryzen ™ s grafikou Radeon ™ Graphics. FSR 2.0: Grafické karty AMD Radeon ™ RX 7000, 6000, RX 5000, RX VEGA Series a grafická karta Radeon ™ RX 590, pokud jsou splněny minimální požadavky hry. AMD neposkytuje technickou nebo záruční podporu pro AMD FidelityFX ™ Super Resolution Enablement na grafických kartách jiných dodavatelů. GD-187.

2. Od března 2023 je Radeon ™ Super Resolution (RSR) kompatibilní s grafikou Radeon ™ RX 5000 a novější a pracuje s hrami, které podporují exkluzivní režim na celé obrazovce. Software AMD: Adrenalin Edition 22.3.1 nebo novější je vyžadována. Další informace naleznete na www.AMD.com/rsr. GD-197

3. AMD Smart Technologies, včetně Graphics AMD SmartAccess ™, SmartAccess ™ Storage, SmartAccess ™ Video, SmartShift ™ Eco a SmartShift ™ MAX může vyžadovat OEM nebo vývojáři povolení a jsou k dispozici pouze s vybranými konfiguracemi pouze s vybranými konfiguracemi. Vyberte další hardware AMD je vyžadován. Další informace viz https: // www.AMD.com/en/grafika/amd-radeon-rx-laptops GD-216

4. Zrychlení videa kodeku (včetně alespoň HEVC (h.265), h.264, VP9 a AV1 Codecs) pochází a není funkční bez zařazení/instalace kompatibilních přehrávačů médií. GD-176

5. Potlačení šumu AMD funguje na procesorech řady AMD Ryzen ™ 6000 s integrovanou grafikou a AMD Radeon ™ RX 6000 Series Desktop Graphics a novější. Potlačení šumu AMD vyžaduje software AMD: Adrenalin Edition ™ 22.7.1 a novější a nemusí se nainstalovat do systémů vybavených ANR založeným na AKP AKT. GD-213

© 2021 Bethesda Softworks LLC, mediální společnost Zenimax. Starfield, Bethesda, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, Zenimax a související loga jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Zenimax Media Inc. v u.S. a/nebo jiné země. Všechny ostatní ochranné známky nebo obchodní jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

Deatloop © 2021 Zenimax Media Inc. Vyvinuté ve spojení s Arkane Studios. Deatloop, Arkane, Bethesda, Bethesda Softworks, Zenimax a související loga jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Zenimax Media Inc. v u.S. a/nebo jiné země. Všechna práva vyhrazena.

© Neowiz. Všechna práva vyhrazena.

© 2023 Advanced Micro Devices, Inc. Všechna práva vyhrazena. AMD, logo AMD Arrow, Radeon, AMD Radiance Display, AMD Software: Adrenalin Edition, FidelityFX, Radeon, RDNA, Ryzen a jejich kombinace jsou ochranné známky společnosti Advanced Micro Devices, Inc. Logo DisplayPort ™ a The DisplayPort ™ jsou ochranné známky vlastněné asociací Video Electronics Standards Association (VESA®) ve Spojených státech a dalších zemích. Další názvy produktů používaných zde jsou pro identifikační účely a mohou to být ochranné známky jejich příslušných majitelů.

* Podmínky HDMI, HDMI s vysokým rozlišením multimediálního rozhraní, obchodní šaty HDMI a loga HDMI jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky správce licencí HDMI, INC.
* Specifikace produktu a vzhled produktu se mohou lišit od země k zemi. Doporučujeme, abyste se u místních prodejců zkontrolovali o specifikacích a vzhledu produktů dostupných ve vaší zemi. Barvy produktů nemusí být naprosto přesné kvůli variacím způsobeným fotografickými proměnnými a nastavením monitoru, takže se mohou lišit od obrázků zobrazených na tomto webu. Přestože se snažíme představit nejpřesnější a nejkomplexnější informace v době zveřejnění, vyhrazujeme si právo provádět změny bez předchozího upozornění.
* Gigabyte grafické karty, s výjimkou těch, které jsou označeny jako „těžební série“, jsou určeny pouze pro použití u stolních počítačů. Jiné typy použití, jako je blockchain výpočty nebo těžba kryptoměny, vynese záruku produktu neplatné.