Zaškrtávejte si papež Elden Ring Turtle, než budou pryč navždy | PCGamesn, želva papež z Eldena Ringa je nyní plushie, a nikdy jsem necítil nutkání mazlit se tak silné | PC hráč

Želva papež z Elden Ring je nyní plyšový a nikdy jsem necítil nutkání mazlit se tak silné

The Elden Ring Turtle papež je perfektním příkladem toho, jak RPG hry Fromsoftware zvládly umění převzetí internetu. Nasazením papeže na obří želvu, Miyazaki a posádka vytvořili ikonickou postavu v Elden Ring a ve skutečnosti si můžete právě teď zachytit vlastní želvu papež – s úlovku.

Zachytit si papež Elden Ring Turtle, než budou pryč navždy

Elden Ring Turtle papež je zpět, protože ho můžete vlastnit v celé jeho rozkošné slávě jako zbrusu nový měkký plyš, i když si přejeme, aby byl život Lifesize.

Publikováno: 22. července 2023

The Elden Ring Turtle papež je perfektním příkladem toho, jak RPG hry Fromsoftware zvládly umění převzetí internetu. Nasazením papeže na obří želvu, Miyazaki a posádka vytvořili ikonickou postavu v Elden Ring a ve skutečnosti si můžete právě teď zachytit vlastní želvu papež – s úlovku.

Pokud jste zmeškali na internetovém zametání Elden Ring Tertle Pope Internet Sweep, tady se stalo: Všichni začali sdílet obrázky NPC Miriel, pastor slibů (dotyčný papež želvy) a ponechání zpráv ve hře, které je nazývají „pes“, nebo oni oni aktivně mu říkali želva papeže a dávali mu status, který si zaslouží.

Rychlý posun vpřed o rok, a zatímco Elden Ring Shadow of the Erdtree Datum vydání není na dohledu, Youtooz pomohl zvěčnit elden prsten želva papeže s oficiálním devítipalcovým plyšovým Vytváření našeho dalšího prstenu Elden, nedělám pravidla.

Před nimi se zachytíte papeže

.99, a k dispozici pouze ve Spojených státech a Kanadě, můžete mít svůj vlastní Miriel. Youtooz říká, že bude dodávat mezi sobotou 9. září a pondělí 9. října letošního roku a dodal, že je „naprosto perfektní pro mazlení nebo vás naučí nejdivočejší čarodějství a zaklínače!”To bude skvěle s nejlepšími zbraněmi Elden Ring, jsem si jistý.”.

Je prostě naprosto vzácný, není to? Nemůžu si pomoct, ale myslím, že bych absolutně měl dát 30 $ a předobjednat malého chlapce, i kdyby byl lepší jako životní taška na fazole, jako jsou ty masivní snorlaxové, které můžete získat.

Na webových stránkách Youtooz si můžete předobjednat Plush Elden Ring Turtle Pope, s plyšovými plyny Melina a Iron Fist Alexander (oblíbený válečník).

Mezitím máme největší a nejlepší mody Elden Ring, které udržují pozemky mezi pocitem svěží, zatímco čekáte na DLC, spolu s rozpadem všech velkých šéfů Elden Ring také.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. .

Další úhel želvy papeže, který je klidný a chladný a také plyšový

Miriel, pastor slibů, jinak známý jako ten jeden želví pes každý chce mazlit z Elden Ring, byl Youtooz přeměněn na Plushie. .

. Pokud jste hráli Elden Ring a vy ne našel ho, tady je průvodce, jak to udělat, protože byste měli.

Také se stane nejchladnějším NPC ve všech canon od Ssoftware, jen stěží porazil Solaire – známý fanouškem jako „Sun Bro“ – out of the Running. A teď je tady, ve skutečném světě. Můžete ho mazlit. Jaký čas být naživu.

. Myslím, že to vypadá jako standardní želví plyšový design s kloboukem papeže, ale Mirielův ekvivalent ve hře je jen doslovnou želvou s kloboukem, takže je to vhodné.

Želva papež Plushie je dodávána pouze do Spojených států a Kanady, která naplňuje mé britské srdce žárovkem a zármutkem bezezkých a spustí vám 29 $.99 USD. K dispozici je také několik méně mazlivých prstenových předmětů Elden, jako je socha železa jako první Alexander nebo Melina, ale buď opravdu drží svíčku želví papež? Myslím, že ne.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.