Zakupte si předplatné 6 měsíců a získejte novou horu! Blue Tracker, nový šestiměsíční Mount – Jade, Bright Foreseer – Zprávy – ledové žíly

Páni, nový 6měsíční Mount – Jade, Bright Phoreseer

Událost turbulentních časových listů sestávající z 5 týdnů načasování 26. září 26. září. Tentokrát můžete po dokončení meta vzdělávání odemknout držák.
Turbulentní plán načasování
Podle kalendáře ve hře na živých serverech bude akce zahájena 26. září a skončí 30. října.

Zakupte si předplatné 6 měsíců a získejte novou horu!

Kupte si předplatné 6 měsíců a získejte nový horu!

Přidejte do své kolekce Mount Skutečně kovový mechanický zázrak s hrůzostrašným novým montářem spalovačů Steamscale, který je nyní k dispozici pro nákup ve hře a z obchodu Blizzard. Po omezenou dobu můžete také získat tento robový robot s dýcháním jisker s nákupem šestiměsíčního předplatného.

 • MMO-Champion
 • Arclight-Champion
 • Hearthpwn
 • Fórum Minecraft
 • Minecraft stanice
 • Překrývání
 • Spása MTG
 • Diablofans
 • MOBAFIRE.com
 • Leaguespy.GG
 • Counterstats.síť
 • TEAMFIGHT TAKTION
 • Wildriftfire.com
 • Runeterfire.com
 • SMITEFIRE.com
 • Dotafire.com
 • Artifactfire.com
 • Heroesfire.com
 • Vaingloryfire.com
 • MMORPG.com

Magic Find

© 2023 Magic Find, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Páni, nový 6měsíční Mount – Jade, Bright Phoreseer

Personál

Můžete zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejňte příspěvek s vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek bude vyžadovat schválení moderátora, než bude viditelný.

Nedávno procházení 0 členů

Žádní registrovaní uživatelé prohlíží si tuto stránku.

Podobný obsah

Turbulentní časové listy jsou zpět v náplasti 10.1.7! Událost se skládá z 5 týdnů načasování. Týdenní úkol nabízí hrdinskou kořist Aberrus a tentokrát si můžete dokonce vydělat na hoře!
Turbulentní plán načasování
Podle kalendáře ve hře na 10.1.7 PTR, událost začne 26. září a skončí 30. října.
1. týden: Cataclysm Timewalking Týden 2: Burning Crusade Timewalking Týden 3: Legion Timewalking Týden 4: Místy Pandaria Timewalking Týden 5: Wrath Timewalking
Turbulentní časové odměny
Týdenní úkol nabídne 1 kus hrdinského kořisti Aberrus. Můžete si vydělat sandy Shalewing Mount z Master of tsebled Timeways. Turbulentní časové meta-achievement
Byla přidána nová meta-achievement pro událost Timewalking s názvem Master of Troubled Timeways.
„Získejte mistrovství časových listů po dobu 5 po sobě jdoucích týdnů během události turbulentních časových listů.”
Dokončení po sobě jdoucích Timewalking Dungeons získá destilovanou znalost na časech, zvýšení XP získané z zabíjení monster a dokončení úkolů.
Když získáte 10 aplikací, obdržíte mistrovství na čase, což zvyšuje zisky XP z Monster zabití a dokončení úkolu o 30%.
Pro meta-achievement musíte získat mistrovství na čase po dobu 5 po sobě jdoucích týdnů, abyste získali Sandy Shalewing Mount.

Událost turbulentních časových listů sestávající z 5 týdnů načasování 26. září 26. září. Tentokrát můžete po dokončení meta vzdělávání odemknout držák.
Turbulentní plán načasování
Podle kalendáře ve hře na živých serverech bude akce zahájena 26. září a skončí 30. října.

Turbulentní časové odměny
Týdenní úkol nabídne jeden kus hrdinského kořisti Aberrus. Celkem obdržíte 5 kusů hrdinského kořisti Aberrus během 5 týdnů. Můžete si vydělat sandy Shalewing Mount z Master of tsebled Timeways. Turbulentní časové vzpěry a stohování meta-achievement
Byla přidána nová meta-achievement pro událost Timewalking s názvem Master of Troubled Timeways. Získává popis:
„Získejte mistrovství časových listů po dobu 5 po sobě jdoucích týdnů během události turbulentních časových listů.”
Dokončení po sobě jdoucích časových dungeonů odměňuje destilované znalosti o časových časech, zvyšování XP získaných při zabíjení příšer a dokončení úkolů.
Když získáte 10 aplikací, obdržíte mistrovství časových listů, které zvyšují zisky XP z zabití monster a dokončení úkolu o 30%.
Pro meta-achievement musíte získat mistrovství na čase po dobu 5 po sobě jdoucích týdnů, abyste získali Sandy Shalewing Mount.

Během třetího týdne Patch 10 se díváme na nejoblíbenější specializace pro Mythic+.1.7.

Zřeknutí se odpovědnosti
Následující příspěvek je založen na datech převzatých z našeho sesterského webu u.GG, který kombinoval tisíce analýz z živých serverů.
Nejoblíbenější specializace pro mýtické+ (patch 10.1.7 týdnů 3)
Připevnění tohoto týdne jsou opevněné, sopečné, zlomyslné.
Nejoblíbenější specializace DPS
Augmentation Evoker – 27.7% Shadow Priest – 14.7% požární mág – 7.0% odplata paladin – 5.9% Fury Warrior – 4.1% zůstatek Druid – 3.7% beast mistrovské lovce – 3.7% vylepšení šaman – 2.9% Frost Mage – 2.8% zničení Warlock – 2.5% jemnost Rogue – 2.5% Windwalker Monk – 2.0% Arcane Mage – 1.8% Havoc Demon Hunter – 1.8% Warrior – 1.7% divoký Druid – 1.6% Outlaw Rogue – 1.5% Frost Death Knight – 1.4% Marksmanship Hunter – 1.4% bezbožní smrti Knight – 1.4% elementární šaman – 1.4% Affliction Warlock – 1.4% atentát Rogue – 1.4% devastace Evoker – 1.3% lovec přežití – 1.3% demonologie Warlock – 1.3%
Nejoblíbenější tanky
Guardian Druid – 54.6% Krevnitní rytíř – 13.1% ochrana Paladin – 8.9% Brewmaster Monk 8.5% pomsta lovec démonů – 8.5% ochrana válečník – 6.4%
Nejoblíbenější léčitelé
Holy Paladin – 45.5% disciplína kněze 18.8% obnova Druid – 9.2% obnova šaman – 9.0% Svatý kněz – 7.7% mistweaver Monk – 5.9% ochrana Evoker – 3.9%

Starym

Už jsme se podívali na úžasné nové průsvitné úchyty s tématem snů přicházející v 10.2, ale teď se podívejme, jak je dostaneme!
Jak vysvětluje MRGM, existuje 6 různých úchytů, z nichž každá se týká existujícího typu Mount. V Renownu 5 s novou frakcí Wardens Dream Wardens v 10.2 Je odemknut prodejce, infuzí snů. Na základě názvu je docela jasné, co dělá, protože si od ní můžete koupit tyto hory, pokud již vlastníte horu tohoto typu (jak je „naplňuje“ snem, aby vytvořila nové hory). Je tu nová měna „snů infuze“, ale my nevíme, odkud to pochází.
A kicker? Je tu také mazlíčci!
A tady je další pohled na samotné úchyty, se svolením KeyboardTurn.

Personál

Obrázek kredit: Magdalena.
Blizzard šel do nadcházejících změn mnichů Mistweaver pro 10.2, když se zabývají zpětnou vazbou hráče a představují, jaké jsou jejich plány pro specifikaci. Ponoří se do nové sady vrstvy, konkrétně vyloučí poškození.
Mistweaver (zdroj)
Ahoj Mistweavers!
Máme několik aktualizací naplánovaných pro strážce snu a rádi bychom zde sdíleli některé z našich myšlenek.
Aktualizace obrannosti a léčení elixíru
Mistweaver je skrytější, než bychom chtěli, zejména pro léčitele založeného na melee a jeho obranná sada nástrojů je založena hlavně na aktivním používání kouzel. Nemáme pocit, že je vhodné požádat Mistweavers, aby aktivně spravovali téměř každou část své obranné soupravy, aby hráli na nejvyšší úrovni, takže chceme prozkoumat pasivitu pro uzdravení Elixir.
Souhlasíme také, že existuje prostor pro zlepšení se současným aktualizovaným pasivním designem a hráči mohou očekávat aktualizace v nadcházejících sestavách PTR, které mají poskytnout hodnotu, zatímco není nutný nízký zdravotní účinek.
Tato pasivní aktualizace nám také dává prostor pro provedení úprav bez namáhání klíčového vazebného prostoru k určitému osobnímu obrannému prvku sady nástrojů Mistweavera, který se v současné době používá – jmenovitě vyloučit poškození.
Vyloučit poškození
Bylo provedeno několik změn, které vyloučily poškození, aby se zvýšila jeho životaschopnost pro Mistweaver a plně ji integrovala do soupravy. Nejedná se o off-globální možnost, jako je léčení Elixír, takže to může být mnohem působivější a zároveň snižovat celkový APM potřebný k optimálně hraní Mistweaver v napjatých okamžicích. Je to trochu kompromis, ale doufáme, že celkový pocit je jako uzdravení elixíru, ale punchier. Kromě toho bude odstraněna uklidňující mlha pro vyloučení.
Také si myslíme, že to může pomoci třídnímu talentovanému stromu cítit se uspokojivěji se projít, protože vyloučení škodlivé talenty bude spíše lákavou možností. Doufejme, že tyto aktualizace v celkovém stavu pomohou Mistweaver defenzivně a zároveň je uspokojivější a přístupnější.
Strážci snu úrovně
Jsme si vědomi několika problémů s funkcemi, včetně některých uzdravovacích kouzel, která se do jeho akumulace nepočítají. Veškeré uzdravení (kromě jiných akumulátorů, jako je samotná Chi Harmony a lekce hněvu) má přispět k konečnému uzdravení. Chystáme se to řešit v budoucích sestavách PTR.
Děkujeme a těšíme se na vaši trvalou zpětnou vazbu!